Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Καλή επιτυχία σου εύχομαι! Εμείς πάλι δεν έχουμε πει σχεδόν σε κανέναν ότι κάνουμε προσπάθειες για μωρό για να μην τους έχουμε στο κεφάλι μας... Τουλάχιστον έχεις συλλάβει δύο φορές και ξέρεις ότι κάτι γίνεται... :)

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Καλή επιτυχία σου εύχομαι! Εμείς πάλι δεν έχουμε πει σχεδόν σε κανέναν ότι κάνουμε προσπάθειες για μωρό για να μην τους έχουμε στο κεφάλι μας... Τουλάχιστον έχεις συλλάβει δύο φορές και ξέρεις ότι κάτι γίνεται... :)

 

 

την ίδια τακτική ακολούθούμε και μεις....έχουμε που έχουμε τόσα στο μυαλό μας,δε χρειάζεται και το αγχος των άλλων....!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλες σας! κορίτσια μήπως μπορείτε να βοηθήσετε! πόση ώρα πρέπει να είμαι "ξαπλωμένη" μετα την πράξη. και επίσης συνήθως μετά το.... 'αυτό" με πιάνει π...ι μου! τι να κάνω?/ να πηγαίνω στο μπάνιο ή όχι? γενικά έχω ακούσει διάφορα για μεθόδους σύλληψης, ξέρετε "στο κρεβάτι μισή ώρα" ή "ένα μαξιλάρι κάτω από την μέση μετά την πράξη"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω λεω να μην τα κανεις αυτα γτ σε αγχωνουν περισσοτερο!Εκανα και εγω κατακορυφους και τετοια και δεν γινοταν τπτ!Εμεινα εγκυος την μερα που σηκωθηκα αμεσως και εκανα και μπανιο γτ επρεπε να παω στη δουλεια και ειχα αργησει!Εκανα 4,5 χρονια να μεινω εγκυος οποτε σου μιλαω εκ πειρας!

FvxMp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και τα κατάφερες μόλις το ξέχασες? Λες να το ξεχάσουμε μήπως και τα καταφέρουμε? Από τη μία δε θέλει καμιά μας να το σκέφτεται και από την άλλη όλο κάπου εκεί γυρνάει το μυαλό μας!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλες σας! κορίτσια μήπως μπορείτε να βοηθήσετε! πόση ώρα πρέπει να είμαι "ξαπλωμένη" μετα την πράξη. και επίσης συνήθως μετά το.... 'αυτό" με πιάνει π...ι μου! τι να κάνω?/ να πηγαίνω στο μπάνιο ή όχι? γενικά έχω ακούσει διάφορα για μεθόδους σύλληψης, ξέρετε "στο κρεβάτι μισή ώρα" ή "ένα μαξιλάρι κάτω από την μέση μετά την πράξη"

 

Ναι, όπως λένε και για την ερωτική στάση, αλλά ο γυναικολόγος μου είπε πως το σπέρμα ξέρει το δρόμο του...Δεν παιζει ρόλο η στάση;);)

 

Εγώ γράφτηκα στο forum ελπίζοντας πως θα κάνω παιδάκι

Link to comment
Share on other sites

Και τα κατάφερες μόλις το ξέχασες? Λες να το ξεχάσουμε μήπως και τα καταφέρουμε? Από τη μία δε θέλει καμιά μας να το σκέφτεται και από την άλλη όλο κάπου εκεί γυρνάει το μυαλό μας!!!!!

Δεν το ξεχασα ακριβως.. απλα ειχα κουραστει τοσο πολυ που ειπα καποια στιγμη θα γινει αλλα προφανως οχι ακομα!Ειχα κανει και σπερματεγχυση και εξωσωματικη αλλα δεν ειχαν πετυχει!Επιασα πατο συναισθηματικα και εμεινα αμεσως!Για να μην περιμενεις λοιπον τοσο καιρο οσο εγω.. και για να μην φθειρεσαι για κατι που ουτως η αλλως θα γινει.. απολαυσε τον ερωτα μερα παρα μερα.. μην κοιτας γονιμες και χαλαρωσε οσο μπορεις.Και να μεινεις σε 6 μηνες και οχι τωρα θα αλλαξει κατι??Εγω το ιδιο αισθανομαι ευτυχισμενη και ας περασε τοσο καιρος!Παιδακι θα κανεις.. οσο πιο γρηγορα το πιστεψεις.. τοσο πιο γρηγορα θα μεινεις εγκυος!

FvxMp3.png
Link to comment
Share on other sites

Είπα να γράψω εδώ σαν καλό οιωνό!

Δεν έχω ακόμα θετικό αποτέλεσμα, θα ξεκινησω εξωσωματικη μέσα στο Μάρτιο. Το "καλό" για μενα τώρα ειναι πως επιτέλους ο γιατρός μου ειναι αισιόδοξος, αντιμετώπιζα προβλήματα καρδιολογικα και διαφορα άλλα, αλλα η επιθυμια για παιδακι δε σβήνει. Μετα απο 2 χρόνια επιμονής και συζήτησης η κατασταση της υγειας μου βελτιώθηκε κι άλλο και ο γιατρός μου ειναι θετικός. Εντάξει μου είπε, κοριτσακι κι εγω μαζί σου.

 

Πιστευω οτι με βοήθησε το "αγγελάκι" μου απο κει ψηλά, ανυπομονεί κι αυτό να το κρατήσω αγκαλιά!

1YKQp3.png

 

Θα 'ρθει το θαυματάκι μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είπα να γράψω εδώ σαν καλό οιωνό!

Δεν έχω ακόμα θετικό αποτέλεσμα, θα ξεκινησω εξωσωματικη μέσα στο Μάρτιο. Το "καλό" για μενα τώρα ειναι πως επιτέλους ο γιατρός μου ειναι αισιόδοξος, αντιμετώπιζα προβλήματα καρδιολογικα και διαφορα άλλα, αλλα η επιθυμια για παιδακι δε σβήνει. Μετα απο 2 χρόνια επιμονής και συζήτησης η κατασταση της υγειας μου βελτιώθηκε κι άλλο και ο γιατρός μου ειναι θετικός. Εντάξει μου είπε, κοριτσακι κι εγω μαζί σου.

 

Πιστευω οτι με βοήθησε το "αγγελάκι" μου απο κει ψηλά, ανυπομονεί κι αυτό να το κρατήσω αγκαλιά!

 

σου ευχομαι ολοψυχα πολυ γρηγορα να κρατας στην αγκαλια σου το αγγελουδακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ολα θα πανε καλα μην ανησυχεις.....ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ....ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:D

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Καλή επιτυχία σου εύχομαι! Εμείς πάλι δεν έχουμε πει σχεδόν σε κανέναν ότι κάνουμε προσπάθειες για μωρό για να μην τους έχουμε στο κεφάλι μας... Τουλάχιστον έχεις συλλάβει δύο φορές και ξέρεις ότι κάτι γίνεται... :)

 

αχ κι αν θεσ την γνωμη μου να εξακολουθησεις να μην τους λεσ τιποτα....

εγω την πατησα χωρις να θελω

τον προηγουμενο μηνα που ημουν "κατα φαντασιαν εγκυος" ειχα ζαλαδες ασταθεια και λεω πω πω τελεια ειμαι εγκυος.....αλλα δεν ημουν και αδιαθετω....κι οπως ειμαι στο γραφειο και σηκωνομαι μου ερχεται μια ζαλαδα και ταση για λιποθυμια και με πανε στο νοσοκομειο και σκαει μυτη πεθερα-πεθερος την ωρα που ο γιατρος μου ζηταει να κανω χοριακη λεγωντασ μου μπροστα τους τα εξης: Λοιπν αφου οπως μας ειπες εισαι στην προσπαθεια για να μεινεις εγκυος θα πρεπει να κανουμε μια χοριακη μηπως κ υπαρχει εγκυμοσυνη.....ΕΝΤΑΞΕΙ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ.....δεν φτανει η δικια μου αγωνια για το ποτε θα καταφερω να συλλαβω εχω και ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ....!!!

Γι' αυτο ΚΟΥΒΕΝΤΑ σε κανεναν!!!

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γιάννα, γέλασα που λες: "σκάει μύτη πεθερά-πεθερός κ από τότε δεν φαντάζεστε τι γίνεται"... Συμφωνώ κουβέντα σε κανέναν γιατί ακόμα κι αν δεν ρωτάνε ευθέως με τον τρόπο τους σε αγχώνουν και αυτό μας έλειπε τώρα. Μέσα σε όλα όπως: μέτρηση θερμοκρασίας, άγχος ωορρηξίας, πόσο ζει το ωάριο, πόσο ζει το σπερματοζωαριο, να έχουμε και τον περίγυρο να μας αγχώνει.......

Link to comment
Share on other sites

σου ευχομαι ολοψυχα πολυ γρηγορα να κρατας στην αγκαλια σου το αγγελουδακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ολα θα πανε καλα μην ανησυχεις.....ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ....ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:D

 

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!

Ναι το πιστεύω οτι θα πάνε όλα καλά για όλα τα κορίτσια όχι μονο για μένα!!!!!!

1YKQp3.png

 

Θα 'ρθει το θαυματάκι μου...

Link to comment
Share on other sites

Γιάννα, γέλασα που λες: "σκάει μύτη πεθερά-πεθερός κ από τότε δεν φαντάζεστε τι γίνεται"... Συμφωνώ κουβέντα σε κανέναν γιατί ακόμα κι αν δεν ρωτάνε ευθέως με τον τρόπο τους σε αγχώνουν και αυτό μας έλειπε τώρα. Μέσα σε όλα όπως: μέτρηση θερμοκρασίας, άγχος ωορρηξίας, πόσο ζει το ωάριο, πόσο ζει το σπερματοζωαριο, να έχουμε και τον περίγυρο να μας αγχώνει.......

 

 

χαχαχαχαχα......ακριβως ετσι ειναι...αλλα τι να πεις?

ανυπομονουν να γινουν γιαγια+παππους και απο τον γιο τους.

εεεε σας κανουν λιγο υπομονη.....ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ..!!!;):D;):D

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλημερα!!!! Αδιαθετησα εχθες οποτε παει και αυτος ο μηνας ....ο 5ος για την ακριβεια....και λεω εγω τωρα...μηπως να μπω στη διαδικασια εξετασεων? Να ξεκινησουμε με τα απλα ....σπερμοδιαγραμμα και προγεννετικος για μενα....? ή ειναι νωρις ακομα? ....νωρις ειναι ....5 μηνες δεν ειναι πολυ....αλλα απο την αλλη αν υπαρχει κατι καλυτερα δεν ειναι να το ξερουμε απο νωρις?

Βεβαια και η διαδικασια εξετασεων ειναι αγχωτικη...μπρος γκρεμος.....

Μηπως να αφησω να περασει κανενα 2μηνο ακομα?....

Και τα κανω και ολα....τεστακι οωρηξιας...σεξ το βραδυ και δεν σηκωνομαι καθολου απο το κρεβατι μεχρι την αλλη μερα....μαξιλαρακι κατω απο τη μεση...

Link to comment
Share on other sites

να μιλησεις με τον γιατρο σου.οι 5 μηνες ειναι λιγο νωρις για να αγχωνεσαι βεβαια αλλα αν σου εχει μπει στο μυαλουδακι σου συζητησε το μαζι του και αυτος θα σου πει τι πρεπει να κανεις ειναι ο πιο καταλληλος!!!!

εμεις ειχαμε 3 αποβολες και 4 χρονια πλεον χωρις 2ο μπεμπε και ακομα περιμενουμε........

qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΙΑ ΥΣΤΕΡΟΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΛΗΡΕΣ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΒΑΣΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΕΒΑΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΥΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ.ΑΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΙΣ ΕΚΑΝΑ ΑΜΕΣΩΣ.

ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΓΧΟΣ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΟΥΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΠΡΟΧΩΡΑΣ.ΕΤΣΙ ΘΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!ειμαι η Ευαγγελία κ ειμαι καινούργια στο φόρουμ.είπαμε κ εμείς με τον αρραβωνιαστικο μου να ξεκινήσουμε προσπάθειες απο αυτόν το μήνα για παιδάκι!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΙΑ ΥΣΤΕΡΟΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΛΗΡΕΣ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΒΑΣΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΕΒΑΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΥΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ.ΑΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΙΣ ΕΚΑΝΑ ΑΜΕΣΩΣ.

ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΓΧΟΣ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΟΥΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΠΡΟΧΩΡΑΣ.ΕΤΣΙ ΘΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ.

 

συμφωνω απολυτα με την karida ,

καλυτερα ειναι να κανεις εξετασουλες και δεν πειραζει ας ειναι και νωρις, ειναι καλυτερα να ξερεις τι σου γινεται παρα να ζεις με το αγχος μηπως και υπαρχει προβλημα. ο γυναικολογος σου θα σε βοηθησει καλυτερα

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!ειμαι η Ευαγγελία κ ειμαι καινούργια στο φόρουμ.είπαμε κ εμείς με τον αρραβωνιαστικο μου να ξεκινήσουμε προσπάθειες απο αυτόν το μήνα για παιδάκι!!!

 

 

καλως την !!!

καλα κανετε ....μονο μην αγχωθητε....απλα απολαυστε το !!!!

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πριν 3 μηνες πηγα στον γυναικολογο μου για την συνηθησμενη μου εξεταση και το τεστ παπ....ολα καλα και φυσιολογικα....τον ενημερωσα οτι ξεκινησα προσπαθειες για παιδι και μου ευχηθηκε ''με το καλο''.....

Ηταν ομως καθετος....οχι στο αγχος....οχι στα τεστ ωορηξιας...οχι στον υπολογισμο ημερων....οχι στις εξετασεις απο τοσο νωρις....Με συμβουλεψε να απολαμβανω τον ερωτα...να κανω οποτε πραγματικα το θελω....και δεν θα ξεχασω την φραση του...''ΤΟ ΑΓΧΟς ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΨΗ''........!!!!!

Αν παλι περασουν 10-12 μηνες και δεν ....ελα να τα ξαναπουμε!!!!

Βεβαια να προσθεσω πως στα τοσα χρονια δεν ειχα ποτε και κανενα προβλημα...ισως γι'αυτο να ηταν και τοσο χαλαρος μαζι μου....

Link to comment
Share on other sites

ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ.

ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΩ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΛΟ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΥΠΕΡΥΧΟΣ ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΔΥΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.

ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΩΟΡΗΞΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΕΒΓΑΖΕ 2 ΜΕ 3 ΩΑΡΙΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΚΑΛΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΚΛΕΙΣΤΗ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΛΥΠΟΔΑ ΚΑΙ ΣΥΜΦΗΣΕΙΣ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΠΛΟ ΥΠΕΡΗΧΟ.ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΚΑΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ.ΕΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΑΝ ΟΜΩΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΟΥΛΕΣ ΕΤΣΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΕΦΟΣΟΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙΣ.

ΕΣΥ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ.!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΑΓΧΩΣΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΠΡΑΤΤΑ ΑΛΛΙΩΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΕΞΙ ΧΡΟΝΙΑ.ΦΙΛΙΑ

Link to comment
Share on other sites

ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ.

ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΩ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΛΟ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΥΠΕΡΥΧΟΣ ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΔΥΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.

ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΩΟΡΗΞΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΕΒΓΑΖΕ 2 ΜΕ 3 ΩΑΡΙΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΚΑΛΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΚΛΕΙΣΤΗ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΛΥΠΟΔΑ ΚΑΙ ΣΥΜΦΗΣΕΙΣ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΠΛΟ ΥΠΕΡΗΧΟ.ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΚΑΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ.ΕΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΑΝ ΟΜΩΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΟΥΛΕΣ ΕΤΣΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΕΦΟΣΟΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙΣ.

ΕΣΥ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ.!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΑΓΧΩΣΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΠΡΑΤΤΑ ΑΛΛΙΩΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΕΞΙ ΧΡΟΝΙΑ.ΦΙΛΙΑ

 

 

Η αληθεια ειναι πως απο τα λιγα που διαβαζω εδω μου μπηκαν ιδεες...σ'ευχαριστω παντως κοριτσακι μου....ελπιζω κι εσυ συντομα μανουλα (εκτος αν εισαι ειδη)....ισως να περιμενω λιγο ακομα...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...