Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

32...μου ήρθε εχτές....:rolleyes:

Λοιπόν τον επόμενο μήνα βάλε όλα σου τα δυνατά για να μην έρθει για 9 μήνες! Χρησιμοποιείς τεστ ωορρηξίας εσύ ή την καταλαβαίνει από μόνη σου;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

AGXONOMAI GIATI DEN KSERO GIATI DEN MOU EXEI ERTHEI ...,KAI MIPOS EINAI KATI KAKO ...AUTO ...

EPEISIS MALLON ..DEN THA APOFIGO TIN SALPIGGOGRAFIA

 

κοριτσακι μου δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος ανυσηχιας.μερικες φορες απο το αγχος μας καθυστερει κι αυτη η ρουφιανα να ερθει.

προσπαθησε να χαλαρωσεις,περιμενε και λιγες μερες ακομα και αν εξακολουθεις να εχεις καθυστερηση κλεισε ενα ραντεβου με τον γιατρο σου.

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

κι εγω οσο κι αν θελω να πιστευω οτι εχω ελπιδες, νομιζω πως θα μου ερθουν αλλα θα καθυστερησουν λιγο γιατι το σκεφτομαι συνεχεια.

 

euxomai na eisai esi pou tha mas doseis tin xara edo mesa gi auto to mina ...eilikrina ...

filakia polla perimenoume !

Link to comment
Share on other sites

δεν χρησιμοποιώ τεστ ωορηξίας...Στα μισά του μήνα, 3 μερες πριν, 3 μέρες μετά τις 14..:)

 

Εγώ γράφτηκα στο forum ελπίζοντας πως θα κάνω παιδάκι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλησπερα!!σας χαιρετω ξανα μετα απο παρα πολυ καιρο!!δεν εμπαινα γιατι τοσο καιρο δεν ειχα ιντερνετ!!ειστε ολες καλα?ευχομαι ολες να ειστε καλα.τελικα μετα απο ενα χρονο και καταφερα και εμεινα εγκυος αλλα τελικα το εχασα!!απο ψυχολογια ειμαστε και εγω και ο αντρας μου σ.....α!!ο γιατρος μας ειπε οτι επασχε απο την καρδια του.τελοσπαντων ευχομαι σε καμμια να μην τυχει αυτο και αν σας εχει τυχει τοτε καταλαβαινετε πως νιωθω!!!τελοσπαντων σημερα ειμαι στην27η μερα του κυκλου και λογικα αυριο περιμενω περιοδο που ελπιζω να μην ερθει εχω δεκατα απο την 24η μερα που μετρηθηκα και σημερα ολη μερα το ιδιο.σιχνοουρια και με εχει πιασει εδο και τεσσερισ μερες δισκοιλιοτητα.δεν πιστευω οτι ειμαι αλλα η ελπιδα........εσεισ τι λετε?σας εθχαριστω εκ των προτερων!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!!σας χαιρετω ξανα μετα απο παρα πολυ καιρο!!δεν εμπαινα γιατι τοσο καιρο δεν ειχα ιντερνετ!!ειστε ολες καλα?ευχομαι ολες να ειστε καλα.τελικα μετα απο ενα χρονο και καταφερα και εμεινα εγκυος αλλα τελικα το εχασα!!απο ψυχολογια ειμαστε και εγω και ο αντρας μου σ.....α!!ο γιατρος μας ειπε οτι επασχε απο την καρδια του.τελοσπαντων ευχομαι σε καμμια να μην τυχει αυτο και αν σας εχει τυχει τοτε καταλαβαινετε πως νιωθω!!!τελοσπαντων σημερα ειμαι στην27η μερα του κυκλου και λογικα αυριο περιμενω περιοδο που ελπιζω να μην ερθει εχω δεκατα απο την 24η μερα που μετρηθηκα και σημερα ολη μερα το ιδιο.σιχνοουρια και με εχει πιασει εδο και τεσσερισ μερες δισκοιλιοτητα.δεν πιστευω οτι ειμαι αλλα η ελπιδα........εσεισ τι λετε?σας εθχαριστω εκ των προτερων!!

 

εισαι εισαι:-D

Link to comment
Share on other sites

koritsia, έμενα το πρόβλημά μου είναι πιο περίπλοκο. Έχω πολυκυστικές ωοθήκες, χωρίς περίοδο (μόνο με dufaston) και μάλλον δεν κάνω ωορρηξία. Ωστόσο εδώ και τρεις μέρες είχα αυτή τη βλένη που σε υποψιάζει για ωορρηξία. Τις εκμεταλεύτηκαμε αυτές τις ημέρες. Θέλω να ρωτήσω πότε να κάνω τεστ, μήπως και πετύχαμε τίποτα?? (Αν και δεν πιστεύω να είμαι τόσο τυχερή, 5 μήνες προσπαθούμε στην τύχη γιατί δεν ξέρω καν τι να μετρήσω αφού δεν έχω καθόλου κύκλο)... Όπως βλέπετε υπάρχουν και:(:roll: χειρότερα.....

Link to comment
Share on other sites

koritsia, έμενα το πρόβλημά μου είναι πιο περίπλοκο. Έχω πολυκυστικές ωοθήκες, χωρίς περίοδο (μόνο με dufaston) και μάλλον δεν κάνω ωορρηξία. Ωστόσο εδώ και τρεις μέρες είχα αυτή τη βλένη που σε υποψιάζει για ωορρηξία. Τις εκμεταλεύτηκαμε αυτές τις ημέρες. Θέλω να ρωτήσω πότε να κάνω τεστ, μήπως και πετύχαμε τίποτα?? (Αν και δεν πιστεύω να είμαι τόσο τυχερή, 5 μήνες προσπαθούμε στην τύχη γιατί δεν ξέρω καν τι να μετρήσω αφού δεν έχω καθόλου κύκλο)... Όπως βλέπετε υπάρχουν και:(:roll: χειρότερα.....

 

Καλημερα,

υπαρχουν τεστ στα φαρμακεια τα οποια μπορουν να ανιχνευσουν την γοναδοτροπινη 7 μερες μετα την συλληψη......αν διαβασεις σε διαφορα φορουμ με διαφορα θεματα, θα καταλαβεις οτι δεν ειναι και τοσο αξιοπιστα. θα σου ελεγα να περιμενεις λιγι πριν κανεις καποιο τεστ γιατι μπορει το θαυμα να εχει γινει κι ομως το τεστ να μην στο δειξει και να απογοητευτεις......υπαρχουν κοπελες που με 7 και περισσοτερες μερες καθυστερηση εκαναν το τεστ και τους εβγαινε αρνητικο ενω ηταν εγκυουλες..

οτι κι αν γινει σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι....

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!!σας χαιρετω ξανα μετα απο παρα πολυ καιρο!!δεν εμπαινα γιατι τοσο καιρο δεν ειχα ιντερνετ!!ειστε ολες καλα?ευχομαι ολες να ειστε καλα.τελικα μετα απο ενα χρονο και καταφερα και εμεινα εγκυος αλλα τελικα το εχασα!!απο ψυχολογια ειμαστε και εγω και ο αντρας μου σ.....α!!ο γιατρος μας ειπε οτι επασχε απο την καρδια του.τελοσπαντων ευχομαι σε καμμια να μην τυχει αυτο και αν σας εχει τυχει τοτε καταλαβαινετε πως νιωθω!!!τελοσπαντων σημερα ειμαι στην27η μερα του κυκλου και λογικα αυριο περιμενω περιοδο που ελπιζω να μην ερθει εχω δεκατα απο την 24η μερα που μετρηθηκα και σημερα ολη μερα το ιδιο.σιχνοουρια και με εχει πιασει εδο και τεσσερισ μερες δισκοιλιοτητα.δεν πιστευω οτι ειμαι αλλα η ελπιδα........εσεισ τι λετε?σας εθχαριστω εκ των προτερων!!

 

η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια οπως αναφερεις....οποτε κανε μια χοριακη μηπως εχει φυτρωσει κατι :D:D:D

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

gianna_p, σ΄ ευχαριστώ για τη συμβουλή. άντε να δούμε πάλι. Πάντως έχω κάτι τραβηγματάκια στη μέση, αλλά το κατά φαντασίαν έγκυος είναι συχνό φαινόμενο σε μένα...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα. Είμαι 27 χρονων και ειμαι καινουργια στο site.

θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας το τρελο αγχος που εχω τον τελευταιο καιρο κι αν καποια απο εσας μπορει να με βοηθησει θα το εκτιμουσα πολυ......αρκει που θα τα πω σε καποιον και θα με κατανοησει μου ειναι αρκετο.

 

Λοιπον, τελευταια περιοδο ειχα 29/12 και ο κυκλος μου ειναι πολυ σταθερος 23 με 24 το πολυ μερες. εχουμε ξεκινησει προσπαθειες με το συζηγο και πιο συγκεκριμενα ειχαμε επαφες σε ολες τις γονιμες μερες. Λογικα αυριο-μεθαυριο θα πρεπει να αδιαθετησω.....κατι που δεν το θελω.

Εδω και αρκετες μερες εχω καποιες ενδειξεις οτι μπορει να εχει φυτρωσει το σπορακι.Πιο συγκεκριμενα μια εβδομαδα τωρα(ισως και λιγο παραπανω) εχω τρελη συχνοουρια και ενοχλησεις στα νεφρα μου. το στηθος μου αν και δεν ειναι πρυσμενο(περιεργο ομως γιατι παντα πριν την περιοδο πρυζεται) με ενοχλει και με ψιλοποναει....κατι σαν τσιμπηματα!!!

Το πρωι που ξυπναω εχω μια περιεργη γευση στο στομα μου(δεν μπορω να την περιγραψω-αηδιαστικη) και ταση για εμετο χωρις ομως να κανω...... και μια καουρα που με πιανει καποιες στιγμες μεσα στην διαρκεια της μερας. προχθες στα καλα του καθουμενου ενιωσα ζαλαδες και μαλιστα την πρωτη φορα ηταν πολυ εντονη.....νομιζα οτι θα λιποθυμησω. εχτες τιποτα, σημερα παλι επανηλθαν. Οσο για την θερμοκρασια μου ειναι 36,9 με 37,2 ενω η φυσιολογικη μου ειναι 36,5.

Προφανως καποιοες απο εσας να λετε ....εεε τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια???? και μακαρι να εχετε δικιο...!!! το θεμα ειναι ομως οτι εχω κανει ηδη 2 τεστ και βγηκαν αρνητικα.....το πρωτο ομως(clear blue digital) το εκανα πιστευω πολυ νωρις 16/01, περιπου 6 μερες πριν την περιοδο και το δευτερο(first step) εχτες το απογευμα.

Σκεφτομουνα να εκανα μια β χοριακη, αλλα εχτες που επικοινωνησα με την μικροβιολογο και της ειπα οτι δεν εχω ακομα καθυστερησει μου τονισε οτι καλυτερα ειναι να γινει απο δευτερα(δηλαδη με 2-3 μερες καθυστερηση) γιατι αν την εκανα εχτες θα ειμασταν οριακα στο αποτελεσμα.

Και τωρα εγω ρωταω......Λετε να ειμαι εγκυος????? Λετε να εχω ελπιδες???

ειχε καποια απο εσας αρνητικα τεστ πριν την περιοδο και τελικα να ηταν εγκυος????

Σας παρακαλω κοριτσια ας μου απαντησει καποια......

Ευχαριστω πολυ....και συγνωμη αν σας ζαλισα...!!!

 

γιαννα εκτος απο ολα τα αλλα τα κοινα ειμαστε κ στην ιδια ηλικια...!!υπομονη κ εσυ να δουμε τι θα γινει!!

Link to comment
Share on other sites

Γιάννα, η θερμοκρασία σου είναι αυτό που θα έπρεπε να σε βάζει σε υποψίες για πιθανή ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. Κανονικά πέφτει μετά την ωορρηξία από ότι έχω διαβάσει. Εσύ γιατί να έχεις δέκατα, χωρίς να υπάρχει άλλος λόγος. Δεν θέλω να σε ξεσηκωσω αλλά κάτι γίνεται μέσα στην κοιλίτσα σου...και μάλλον κάτι καλό!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια , ελπίζω να είστε όλες καλά.Στο πρώτο μου παιδάκι είχα κάνει 2 τεστ εγκυμοσύνης και είχαν βγει και τα δυο αρνητικά και δε τα έκανα καθόλου νωρίς.Το πρώτο τεστ το είχα κάνει στις πρώτες 2 ημέρες καθυστέρησης και το επόμενο 4 ημέρες.Τελικά επειδή έπρεπε να πάρω αντιβίωση γιατί ήμουν πολύ άρρωστη έκανα εξέταση αίματος και ήμουν έγκυος 6 εβδομάδων.Οπότε μην απελπίζεσαι.Όλα να σου πάνε καλά εύχομαι.

 

 

Κοριτσια καλησπερα. Είμαι 27 χρονων και ειμαι καινουργια στο site.

θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας το τρελο αγχος που εχω τον τελευταιο καιρο κι αν καποια απο εσας μπορει να με βοηθησει θα το εκτιμουσα πολυ......αρκει που θα τα πω σε καποιον και θα με κατανοησει μου ειναι αρκετο.

 

Λοιπον, τελευταια περιοδο ειχα 29/12 και ο κυκλος μου ειναι πολυ σταθερος 23 με 24 το πολυ μερες. εχουμε ξεκινησει προσπαθειες με το συζηγο και πιο συγκεκριμενα ειχαμε επαφες σε ολες τις γονιμες μερες. Λογικα αυριο-μεθαυριο θα πρεπει να αδιαθετησω.....κατι που δεν το θελω.

Εδω και αρκετες μερες εχω καποιες ενδειξεις οτι μπορει να εχει φυτρωσει το σπορακι.Πιο συγκεκριμενα μια εβδομαδα τωρα(ισως και λιγο παραπανω) εχω τρελη συχνοουρια και ενοχλησεις στα νεφρα μου. το στηθος μου αν και δεν ειναι πρυσμενο(περιεργο ομως γιατι παντα πριν την περιοδο πρυζεται) με ενοχλει και με ψιλοποναει....κατι σαν τσιμπηματα!!!

Το πρωι που ξυπναω εχω μια περιεργη γευση στο στομα μου(δεν μπορω να την περιγραψω-αηδιαστικη) και ταση για εμετο χωρις ομως να κανω...... και μια καουρα που με πιανει καποιες στιγμες μεσα στην διαρκεια της μερας. προχθες στα καλα του καθουμενου ενιωσα ζαλαδες και μαλιστα την πρωτη φορα ηταν πολυ εντονη.....νομιζα οτι θα λιποθυμησω. εχτες τιποτα, σημερα παλι επανηλθαν. Οσο για την θερμοκρασια μου ειναι 36,9 με 37,2 ενω η φυσιολογικη μου ειναι 36,5.

Προφανως καποιοες απο εσας να λετε ....εεε τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια???? και μακαρι να εχετε δικιο...!!! το θεμα ειναι ομως οτι εχω κανει ηδη 2 τεστ και βγηκαν αρνητικα.....το πρωτο ομως(clear blue digital) το εκανα πιστευω πολυ νωρις 16/01, περιπου 6 μερες πριν την περιοδο και το δευτερο(first step) εχτες το απογευμα.

Σκεφτομουνα να εκανα μια β χοριακη, αλλα εχτες που επικοινωνησα με την μικροβιολογο και της ειπα οτι δεν εχω ακομα καθυστερησει μου τονισε οτι καλυτερα ειναι να γινει απο δευτερα(δηλαδη με 2-3 μερες καθυστερηση) γιατι αν την εκανα εχτες θα ειμασταν οριακα στο αποτελεσμα.

Και τωρα εγω ρωταω......Λετε να ειμαι εγκυος????? Λετε να εχω ελπιδες???

ειχε καποια απο εσας αρνητικα τεστ πριν την περιοδο και τελικα να ηταν εγκυος????

Σας παρακαλω κοριτσια ας μου απαντησει καποια......

Ευχαριστω πολυ....και συγνωμη αν σας ζαλισα...!!!

Link to comment
Share on other sites

Πέντε μήνες είναι πολυ λίγο καιρός.Εμείς προσπαθούσαμε 2,5 χρόνια χώρις κανένα πρόβλημα υποτίθεται αλλα τίποτα.τώρα έχω ήδη ενα αγοράκι 4 μηνών και είμαι έγκυος 6 εβδομάδων στο δεύτερο.Οπότε μην ανησυχείς καθόλου.Όλα θα σου πάνε καλά και με λίγη υπομονή θα αποκτήσεις και εσύ τα μπεμπάκια σου.Παρόλα αυτά ο γιατρός σου μπορεί να σε βοήθησει με τις μέρες ωορρηξίας.Όλα καλά κοριτσάκι να πάνε.

 

 

koritsia, έμενα το πρόβλημά μου είναι πιο περίπλοκο. Έχω πολυκυστικές ωοθήκες, χωρίς περίοδο (μόνο με dufaston) και μάλλον δεν κάνω ωορρηξία. Ωστόσο εδώ και τρεις μέρες είχα αυτή τη βλένη που σε υποψιάζει για ωορρηξία. Τις εκμεταλεύτηκαμε αυτές τις ημέρες. Θέλω να ρωτήσω πότε να κάνω τεστ, μήπως και πετύχαμε τίποτα?? (Αν και δεν πιστεύω να είμαι τόσο τυχερή, 5 μήνες προσπαθούμε στην τύχη γιατί δεν ξέρω καν τι να μετρήσω αφού δεν έχω καθόλου κύκλο)... Όπως βλέπετε υπάρχουν και:(:roll: χειρότερα.....
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Aλεξάνδρα, σίγουρα 5 μήνες είναι μικρό διάστημα και δεν είναι και τόσο εύκολο τελικά να συλλάβεις...νόμιζα το αντίθετο. τελικά αυτό που λένε ότι μετά την πρώτη εγκυμοσύνη μένεις πιο εύκολα, είναι αλήθεια και αυτό το αποδεικνύεις εσύ!!!!!!!!! Μπράβο σου, αχ πολύ χαίρομαι να ακούω για εγκυούλες και ζηλεύω κι όλας!!!!!!!!!!!!!! Είχες καθόλου συμπτώματα πριν την καθυστέρηση??? Αύξηση θερμοκρασίας κτλ????

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν ειχα καταλάβει και δεν ειχα δωσει σημασία γιατί μετά την εγκυμοσύνη 1 φορά αδιαθέτησα και αυτή με καθυστερηση 7-8 ημερων.Όπότε θεωρησα πως μου συνεβει το ίδιο.Παντως μη στεναχωριέσαι ,θελει πολύ υπομονή .Είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε κάλά κ για έσένα θα το δεις!!!!!

 

 

Aλεξάνδρα, σίγουρα 5 μήνες είναι μικρό διάστημα και δεν είναι και τόσο εύκολο τελικά να συλλάβεις...νόμιζα το αντίθετο. τελικά αυτό που λένε ότι μετά την πρώτη εγκυμοσύνη μένεις πιο εύκολα, είναι αλήθεια και αυτό το αποδεικνύεις εσύ!!!!!!!!! Μπράβο σου, αχ πολύ χαίρομαι να ακούω για εγκυούλες και ζηλεύω κι όλας!!!!!!!!!!!!!! Είχες καθόλου συμπτώματα πριν την καθυστέρηση??? Αύξηση θερμοκρασίας κτλ????
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια κ απο μενα ειμαι καινουργια κ αποφασισα κ εγω να γραψω.εγω ειχα δυο εγκυμοσυνεσ αλλα χωρισ αποτελεσμα τωρα που περασε το τριμηνο βαλαμε παλι εμπροσ κ ελπιζω να μεινω γρηγορα. γενικα δεν ειχα προβλημα στο να μενω εγκυοσ ελπιζω κ αυτη την φορα να μεινω αμεσωσ.ευχομαι κ σε ολα τα κοριτσια εδω μεσα να γεινουν συμτομα μανουλεσ

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ, δεν ξερω τι συμβαινει...αρχιζω και φοβαμαι!!!!

απο εχτες περιμενω περιοδο, απο το πρωι εχω δει 2 σταγονες αιμα πολυ απαλο ροζ-καφε, αλλα κανονικη περιοδος δεν υπαρχει ! ουτε πονος στην κοιλια που να μου δινει σημαδια περιοδου(συνηθως διπλωνωμαι απο τους πονους). οταν ξυπνησα ενιωθα πρυσμενο το στηθος μου,τωρα παλι ειναι σε κανονικη κατασταση και ενω το πρωι η θερμοκρασια μου ηταν 36,9 ξαναμετρηθηκα το μεσημερι 36,6 και τωρα 37,2

τι γινεται????????

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γιάννα, η θερμοκρασία σου είναι αυτό που θα έπρεπε να σε βάζει σε υποψίες για πιθανή ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. Κανονικά πέφτει μετά την ωορρηξία από ότι έχω διαβάσει. Εσύ γιατί να έχεις δέκατα, χωρίς να υπάρχει άλλος λόγος. Δεν θέλω να σε ξεσηκωσω αλλά κάτι γίνεται μέσα στην κοιλίτσα σου...και μάλλον κάτι καλό!

 

 

ααχχχχχ απο το στομα σου και στου Θεου τ'αφτι.....:):):):)

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

έτσι να ανεβαίνουν οι θερμοκρασίες!!!!!!! :) Μήπως αυτές οι σταγόνες είναι η εμφύτεψη του εμβρύου στη μήτρα? καμιά πιο έμπειρη να μας πει.... Πότε λες να κάνεις τεστ??

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ, δεν ξερω τι συμβαινει...αρχιζω και φοβαμαι!!!!

απο εχτες περιμενω περιοδο, απο το πρωι εχω δει 2 σταγονες αιμα πολυ απαλο ροζ-καφε, αλλα κανονικη περιοδος δεν υπαρχει ! ουτε πονος στην κοιλια που να μου δινει σημαδια περιοδου(συνηθως διπλωνωμαι απο τους πονους). οταν ξυπνησα ενιωθα πρυσμενο το στηθος μου,τωρα παλι ειναι σε κανονικη κατασταση και ενω το πρωι η θερμοκρασια μου ηταν 36,9 ξαναμετρηθηκα το μεσημερι 36,6 και τωρα 37,2

τι γινεται????????

με το καλο!!!

αντε και στα δικα μας .!!

Link to comment
Share on other sites

:) Μήπως αυτές οι σταγόνες είναι η εμφύτεψη του εμβρύου στη μήτρα? καμιά πιο έμπειρη να μας πει.... Πότε λες να κάνεις τεστ??

 

Οταν έμεινα έγκυος είχα και εγώ δυο σταγόνες αίμα την ημέρα που περίμενα περίοδο, η οποια τελικά δεν ήρθε ποτέ. Οπότε μπορεί να είναι και εμφύτευση. Μαλιστα στη δική μου πε΄ριπτωση είχα και πονους περιοδου. Ευτυχώς που δεν είχα πάρει χαπι, γιατί πραγματικά πιστευα ότι θα αδιαθετήσω.

Καλή επιτυχία.

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοπελιες μου , μου εχετε ανεβασει την ψυχολογια, μακαρι να ειναι οπως τα λετε......μακαρι !!!! Σας ευχαριστω παρα παρα παρα πολυ ολες σας.

Λεω να κανω ενα τεστ αυριο το πρωι αν δεν εχει ερθει η Αλεκα ,η οποια για την ωρα ουτε φωνη ουτε ακροαση......:)......

Η μηπως να περιμενω λιγο ακομα???? γιατι αν εγινε τωρα οπως λετε η εμφυτεψει λογικα το τεστ θα βγει αρνητικο και θα απογοητευτω!!!

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοπελιες μου , μου εχετε ανεβασει την ψυχολογια, μακαρι να ειναι οπως τα λετε......μακαρι !!!! Σας ευχαριστω παρα παρα παρα πολυ ολες σας.

Λεω να κανω ενα τεστ αυριο το πρωι αν δεν εχει ερθει η Αλεκα ,η οποια για την ωρα ουτε φωνη ουτε ακροαση......:)......

Η μηπως να περιμενω λιγο ακομα???? γιατι αν εγινε τωρα οπως λετε η εμφυτεψει λογικα το τεστ θα βγει αρνητικο και θα απογοητευτω!!!

 

λοιπον ..επειδη εγω την πατησα ...ΜΗΝ το κανεις!!! ακου τι σου λεω!!! θα πεταξεις τα λεφτακια σου..και οπως φαινεται ..θα εχεις πολλα εξοδα ...προσεχως!! οπως περιμενες ,,περιμενε λιγακι ακομα και μ ην κανεις τεστ ..κανε χοριακη ...επισημα πραματα!!!:-P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...