Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

λοιπον ...επειδη δεν κρατιεμαι ....δεν κρατηθηθκα ...πηγα κ εκανα χοριακη ...στισ 11.30-12 θα εχω αποτελεσματα ....

 

αυτα...τρεμωωωωωωω τι θα δειξει ....:roll::oops::confused:

Λοιπόν, περιμένουμε μαζί σου με αγωνία... Να μας ενημερώσεις ε; Σου έγραψα και απάντηση στο Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ...επειδη δεν κρατιεμαι ....δεν κρατηθηθκα ...πηγα κ εκανα χοριακη ...στισ 11.30-12 θα εχω αποτελεσματα ....

 

αυτα...τρεμωωωωωωω τι θα δειξει ....:roll::oops::confused:

 

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα περιμένουμε....we cross our fingers..:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

 

Εγώ γράφτηκα στο forum ελπίζοντας πως θα κάνω παιδάκι

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ...επειδη δεν κρατιεμαι ....δεν κρατηθηθκα ...πηγα κ εκανα χοριακη ...στισ 11.30-12 θα εχω αποτελεσματα ....

 

αυτα...τρεμωωωωωωω τι θα δειξει ....:roll::oops::confused:

 

Μακάρι καλή μου!!!!Άντε γιατί έχω φάει τα νύχια μου από την αγωνία...Με όλη την θετική μου ενέργεια περιμένω νέα σου...

ΜΠΑΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ(12/04/96 βρήκα το άλλο μου μισό)

ΣΤΕΛΙΟΣ 11/06/07

ΖΟΥΖΟΥ 26/07/10

Σας αγαπάω πολύ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σας ευχαριστωΟΛΕΣΣΣΣ που εγωνιατε μαζι μοθ ..αλλα αυτο το πραγμα που ζω ..ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ

 

ΚΑΘΟΛΟΥ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ..

ειμαι εκδηλωτικη δεν μπορω να κρυφτω ...

χαιρομαι ..γελαω ...στενοχωριεμαι ...ειμαι καπωσ .δεν μπορω να προσποιηθω με τπτ ..

σασ ευχαριστω ...ολεσ ...δεν σασ θυμαμαι τωρα..δεν θυμαμαι καμια ..εχω παθει ..ΑΜΟΚ!

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστωΟΛΕΣΣΣΣ που εγωνιατε μαζι μοθ ..αλλα αυτο το πραγμα που ζω ..ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ

 

ΚΑΘΟΛΟΥ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ..

ειμαι εκδηλωτικη δεν μπορω να κρυφτω ...

χαιρομαι ..γελαω ...στενοχωριεμαι ...ειμαι καπωσ .δεν μπορω να προσποιηθω με τπτ ..

σασ ευχαριστω ...ολεσ ...δεν σασ θυμαμαι τωρα..δεν θυμαμαι καμια ..εχω παθει ..ΑΜΟΚ!

Αντε Παναγίτσα μου, σε κανένα 15λεπτο πάρε το μικροβιολογικό να τελειώσει η αγωνία μας!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

AN BGEI PRIN TIS 12 THA ME PAROYN EKEINES ..AN DEN ME PAROUN THA PARO EGO 12

Υπομονή τότε, πάντως το σίγουρο είναι ότι σε ένα μισάωρο θα μάθουμε... Σου εύχομαι μεγάλο αριθμό κορίτσι μου!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

AN BGEI PRIN TIS 12 THA ME PAROYN EKEINES ..AN DEN ME PAROUN THA PARO EGO 12

 

σου ευχομαι απο καρδιας η χοριακη να βγει θετικη.......περιμενουμε νεα σου......

 

 

κι εγω σημερα περιμενω περιοδο, αντε το πολυ αυριο.....και η θερμοκρασια μου 37......θα τρελαθω

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

0 H XORIAKH ...BYE

:( όχι ρε γ*****... τι να πω... κουράγιο κορίτσι μου, όλες το έχουμε περάσει δυστυχώς... Πρέπει να το προσπερνάμε και να προχωράμε για τον επόμενο μήνα. Στο λέω για να το ακούω και εγώ... τόσο που το θέλουμε θα μας έρθει, που θα πάει

HvAnp3.png
Link to comment
Share on other sites

0 H XORIAKH ...BYE

Κορίτσι καταλαβαίνω την απογοήτευσή σου... Ξέρω πως στεναχωριέσαι τώρα και είναι φυσικό... Μην τα βάζεις όμως κάτω. Δεν είναι τίποτα... Κλάψε και ξέσπασε σήμερα να τα βγάλεις από μέσα σου και μετά σήκω πάλι επάνω... Όλα είναι οκ πες, συνεχίζω τον επόμενο μήνα ακάθεκτη...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσι καταλαβαίνω την απογοήτευσή σου... Ξέρω πως στεναχωριέσαι τώρα και είναι φυσικό... Μην τα βάζεις όμως κάτω. Δεν είναι τίποτα... Κλάψε και ξέσπασε σήμερα να τα βγάλεις από μέσα σου και μετά σήκω πάλι επάνω... Όλα είναι οκ πες, συνεχίζω τον επόμενο μήνα ακάθεκτη...

 

AGXONOMAI GIATI DEN KSERO GIATI DEN MOU EXEI ERTHEI ...,KAI MIPOS EINAI KATI KAKO ...AUTO ...

EPEISIS MALLON ..DEN THA APOFIGO TIN SALPIGGOGRAFIA

Link to comment
Share on other sites

AGXONOMAI GIATI DEN KSERO GIATI DEN MOU EXEI ERTHEI ...,KAI MIPOS EINAI KATI KAKO ...AUTO ...

EPEISIS MALLON ..DEN THA APOFIGO TIN SALPIGGOGRAFIA

Μπορεί να άργησες αυτό το μήνα να κάνεις ωορρηξία και γι’ αυτό άργησε και λίγο η περίοδος. Πήρες τεστάκια ωορρηξίας ή την καταλαβαίνεις από μόνη σου; Επειδή εγώ την καταλαβαίνω από μόνη μου αλλά μερικές φορές πέφτω και 1-2 μέρες έξω. Πόσο καιρό προσπαθείτε; Εμείς 6 μήνες περίπου αλλά δεν θέλω να σκέφτομαι ακόμη ότι πρέπει να κάνω εξετάσεις. Το έβαλα πείσμα ότι το μωρό θα έρθει μέσα στο 2012 θέλει δεν θέλει...

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να άργησες αυτό το μήνα να κάνεις ωορρηξία και γιʼ αυτό άργησε και λίγο η περίοδος. Πήρες τεστάκια ωορρηξίας ή την καταλαβαίνεις από μόνη σου; Επειδή εγώ την καταλαβαίνω από μόνη μου αλλά μερικές φορές πέφτω και 1-2 μέρες έξω. Πόσο καιρό προσπαθείτε; Εμείς 6 μήνες περίπου αλλά δεν θέλω να σκέφτομαι ακόμη ότι πρέπει να κάνω εξετάσεις. Το έβαλα πείσμα ότι το μωρό θα έρθει μέσα στο 2012 θέλει δεν θέλει...

 

χαχαχα..Γεια σου ρε gkougkou...Πόσο ετών είσαι? Και εγώ στους 4 μήνες ελευθερων επαφών είμαι:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Εγώ γράφτηκα στο forum ελπίζοντας πως θα κάνω παιδάκι

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα..Γεια σου ρε gkougkou...Πόσο ετών είσαι? Και εγώ στους 4 μήνες ελευθερων επαφών είμαι:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

:) Ειμαι 26 εσύ; Εσύ πότε (δεν) περιμένεις την ακατανόμαστη;

Link to comment
Share on other sites

AGXONOMAI GIATI DEN KSERO GIATI DEN MOU EXEI ERTHEI ...,KAI MIPOS EINAI KATI KAKO ...AUTO ...

EPEISIS MALLON ..DEN THA APOFIGO TIN SALPIGGOGRAFIA

 

μην αγχωνεσαι βρε κοριτσι μου.....σε ολες συμβαινει μια ανεξηγητη καθυστερηση.....προφανως απο το αγχος σου κι απ'το γεγονος οτι θελεις τοοοοοσο πολυ να εισαι εγκυος αυθυποβαλεσαι και καθυστερει....παρα μα παρα πολλες το παθαινουν αυτο....τι να πω κι εγω που σχεδον καθε μηνα εχω καθυστερηση λογω πολυκυστικων και επι 4 χρονια προσπαθειων τα τεστ πηγαινοερχοντουσαν.....και παντα η ιδια απογοητευση.....

 

τελικα ομως τελος καλο ολα καλα....μια μερα ηρθε το πολυποθητο θετικο αποτελεσμα!!!!ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ....οσο το κυνηγας δεν ερχεται....χαλαρωσε ζησε τη ζωη σου με τον συντροφο σου....διασκεδαστε,γελαστε,καντε ερωτα για να τ'απολαυσετε....και το παιδι θα ερθει!!!!!ΣΙΓΟΥΡΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...