Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Βρε Χρυσάνθεμο...λίγες ώρες έκανα να μπώ στο site, και όταν μπήκα τί να δώ....Συγχαρητήρια, να μας κολλήσεις όλες εύχομαι....

 

ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ..ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΟ ΧΡΥΣΑΝΘΕΜΟ ΕΥΧΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΕΠΙΑΣΕ ...

ΛΕΝΕ (ΣΤΗΝ ΟΥΚΡΑΝΙΑ) ..ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ ΕΘΙΜΑ ΚΛΠ...ΟΤΙ ΑΝ ΠΙΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΤΗΡΙ ΜΙΑ ΕΓΚΥΟΥ ...ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ..

ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ..(ΠΟΥ ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ) ..ΑΛΑΛ ΔΕΝ ΗΠΙΑ ΑΚΟΜΑ ...ΛΕΤΕΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ?

ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ ..

Υ.Γ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

koritsia kalispera!! eimai 23 xronwn kai spoudazw sto ekswteriko.. o kuklos mou se genikes grammes einai taktikos 29-30 meres. ton prohgoumeno mina adiathetisa gia prwti fora meta apo polla xronia me 3 meres kathisterisi, kai enw idi perimenw na adiathetisw gia auton to mina, exw kathisterhsh 4 imeres. idiaitera symptwmata periodou den exw autes tis meres, mono priksimo kai euaisthisia sto stithos... enw alles fores otan perimena periodo, eixa ponous stin koilia... lete na yparxei pithanotita eggumosinis i mporei na allazei o kyklos? (ginetai auto??)

fovamai polu na kanw kai to test, exw agxwthei me tin idea tou oti mporei na eimai egguos, eimai moni mou sto ekswteriko kai den kserw ti mporw na kanw edw... please kapoia symvouli? anhsyxw poly!!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ..ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΟ ΧΡΥΣΑΝΘΕΜΟ ΕΥΧΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΕΠΙΑΣΕ ...

ΛΕΝΕ (ΣΤΗΝ ΟΥΚΡΑΝΙΑ) ..ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ ΕΘΙΜΑ ΚΛΠ...ΟΤΙ ΑΝ ΠΙΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΤΗΡΙ ΜΙΑ ΕΓΚΥΟΥ ...ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ..

ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ..(ΠΟΥ ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ) ..ΑΛΑΛ ΔΕΝ ΗΠΙΑ ΑΚΟΜΑ ...ΛΕΤΕΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ?

ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ ..

Υ.Γ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ...

 

Atha-gal μου μακάρι...να μου το εύχεσαι, να μας το εύχεσαι...;)

 

Εγώ γράφτηκα στο forum ελπίζοντας πως θα κάνω παιδάκι

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μου.....μιας και εισαι τοσο γουρλου δεν κανεις και για μενα μια ευχη γι'αυτο το μηνα.....γραψε και σ'εμενα ενα Υ.Γ. ...:D:D....κι απο μενα οτι θες....:mrgreen:

 

καλημερα!!!

στο ευχομαι και σε σενα να μην σου ξαναρθει για τουσ επομενουσ 9 μηνεσ !!!

ποτε περιμενεισ ? πεσ μου να κανω ..τα μαγικα μου κολπακια!!!!

 

Υ.Γ . ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΟΥ !!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !

 

:-P:razz::-P:razz::-P:razz:

 

Ειμαστε στα ....προκαταρτικα....:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

στο ευχομαι και σε σενα να μην σου ξαναρθει για τουσ επομενουσ 9 μηνεσ !!!

ποτε περιμενεισ ? πεσ μου να κανω ..τα μαγικα μου κολπακια!!!!

 

Υ.Γ . ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΟΥ !!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !

 

:-P:razz::-P:razz::-P:razz:

 

Ειμαστε στα ....προκαταρτικα....:mrgreen:

 

Φωτεινή και για μένα, και για μένα...περιμένω στις 20 του μηνός....

 

Εγώ γράφτηκα στο forum ελπίζοντας πως θα κάνω παιδάκι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια μου!!!!!!σημερα πηγα στη γυναικολογο..ειδα το σακο ευτυχως ειναι μεσα στη μητρα..ειμαι περιπου 3 εβδομαδων κ ετσι δεν φανηκε ακομα το μωρακι..σε 2 εβδομαδες θα ξαναπαω να ακουσουμε κ καρδουλα!μου εγραψε ενα σωρο εξετασεις να κανω..βιταμινες...κ προγραμμα διατροφης..ακομα δεν μπορω να το πιστεψω...με ταλαιπωρει κ ενα ασχημο κρυωμα απο χτες κ δεν μπορω να το χαρω νιωθω οτι θα πεσω κατω...

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου!!!!!!σημερα πηγα στη γυναικολογο..ειδα το σακο ευτυχως ειναι μεσα στη μητρα..ειμαι περιπου 3 εβδομαδων κ ετσι δεν φανηκε ακομα το μωρακι..σε 2 εβδομαδες θα ξαναπαω να ακουσουμε κ καρδουλα!μου εγραψε ενα σωρο εξετασεις να κανω..βιταμινες...κ προγραμμα διατροφης..ακομα δεν μπορω να το πιστεψω...με ταλαιπωρει κ ενα ασχημο κρυωμα απο χτες κ δεν μπορω να το χαρω νιωθω οτι θα πεσω κατω...

 

 

Εγω περιμενω οπωσ σου ειπα την αλλη πεμπτη και νιωθω απο χθεσ πονουσ περιοδου ..οχι τπτ πολυ μην φανταζεσαι γιατι γενικα δεν ποναω και υπερβολικα ...και λεσ και εχω υγρα απο κατω...

εβαλα θερμομετρο εχω 37.1 .πιστευω οτι το απογευμα γενικα ανεβαινει ηγ θερμοκρασια του ανθρωπου ...σε ολουσ μασ δλδ ..αντρεσ-γυναικεσ ..λογω του φορτου ολης τησ ημερασ..

δεν ξερω παλι λεω δεν θα σκεφτομαι γι ανα μην απογοητευτω ..αλαλ ολο εκει γυριζει το μυαλο μου ...:-(

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι βρε κοριτσια? μπορει να ειναι χαζη η ερωτηση μου ....αλλα εγω θα την κανω ...λοιπον ..εαν εχει γινει γονιμοποιηση και καθωσ γινεται ..εμβρυομεταφορα ..εχεισ επαφεσ,υπαρχει περιπτωση να γινει κατι κακο???εννοω με την επαφη ..αυτο ..

οποια ξερει ασ μου απαντηση ..

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι βρε κοριτσια? μπορει να ειναι χαζη η ερωτηση μου ....αλλα εγω θα την κανω ...λοιπον ..εαν εχει γινει γονιμοποιηση και καθωσ γινεται ..εμβρυομεταφορα ..εχεισ επαφεσ,υπαρχει περιπτωση να γινει κατι κακο???εννοω με την επαφη ..αυτο ..

οποια ξερει ασ μου απαντηση ..

 

Καλη ερωτηση!!! Λογικα δεν υπαρχει προβλημα...αν σκεφτεις οτι υπαρχουν φορες που οταν μαθαινεις την εγκυμοσυνη μπορει να εισαι και 1ος μηνον....κι εσυ κανεις τις προσπαθειες σου για να πιασεις το νινι....

Link to comment
Share on other sites

Καλη ερωτηση!!! Λογικα δεν υπαρχει προβλημα...αν σκεφτεις οτι υπαρχουν φορες που οταν μαθαινεις την εγκυμοσυνη μπορει να εισαι και 1ος μηνον....κι εσυ κανεις τις προσπαθειες σου για να πιασεις το νινι....

 

αρα...δεν υπαρχει προβλημα ...και περιπου ..αν εχει κατσει ...που το ευχομαι ...!!!ποσεσ μερεσ κανει να μεταφερθει ?? και πρεπει οπωσδηποτε να εχουμε πονακια? και λιγο αιμα ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αρα...δεν υπαρχει προβλημα ...και περιπου ..αν εχει κατσει ...που το ευχομαι ...!!!ποσεσ μερεσ κανει να μεταφερθει ?? και πρεπει οπωσδηποτε να εχουμε πονακια? και λιγο αιμα ?

 

Εγώ περιμένω να αδιαθετήσω την άλλη παρασκευή και θέλω σαν τρελή να κάνω τεστ

 

Εγώ γράφτηκα στο forum ελπίζοντας πως θα κάνω παιδάκι

Link to comment
Share on other sites

αρα...δεν υπαρχει προβλημα ...και περιπου ..αν εχει κατσει ...που το ευχομαι ...!!!ποσεσ μερεσ κανει να μεταφερθει ?? και πρεπει οπωσδηποτε να εχουμε πονακια? και λιγο αιμα ?

 

Η μεταφορα γινεται περιπου σε 5 με 7 μερες απο τη συλληψη....και οχι δεν ειναι απαραιτητο να νιωσεις κατι....αλλες κοπελες παλι νιωθουν λιγα πονακια και εχουν μερικες σταγονες αιμα απο την εμφυτευση!!!

Αλλα δεν ειναι απολυτο να συμβει σε ολες....

Σου το ευχομαι...και σε 'σενα και σε μενα...:-P

Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω να αδιαθετήσω την άλλη παρασκευή και θέλω σαν τρελή να κάνω τεστ

 

 

ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ ...ΚΑΙ ΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ..ΜΑΖΙ ΒΑΔΙΖΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ..

ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ...!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η μεταφορα γινεται περιπου σε 5 με 7 μερες απο τη συλληψη....και οχι δεν ειναι απαραιτητο να νιωσεις κατι....αλλες κοπελες παλι νιωθουν λιγα πονακια και εχουν μερικες σταγονες αιμα απο την εμφυτευση!!!

Αλλα δεν ειναι απολυτο να συμβει σε ολες....

Σου το ευχομαι...και σε 'σενα και σε μενα...:-P[/Q

 

ΜΑΛΙΣΤΑ....

ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΑΝΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ...ΓΙΑΤΙ ΤΕΣΤ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ...

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ ...ΚΑΙ ΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ..ΜΑΖΙ ΒΑΔΙΖΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ..

ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ...!!!!

 

Μακάρι ath_gal...Μακάρι...ποιός περιμένει τώρα μέχρι την άλλη εβδομάδα??

 

Εγώ γράφτηκα στο forum ελπίζοντας πως θα κάνω παιδάκι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μακάρι ath_gal...Μακάρι...ποιός περιμένει τώρα μέχρι την άλλη εβδομάδα??

και που να ειμαστε......ε??? που να περιμενουμε 9 μηνες??? εγω παντωσ ...ειμαι 7μηνιτικο ..δεν αντεχα να ειμαι 9 μηνεσ στην κοιλια της μαμας μου..βιαστηκα να βγω....! λολ

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου!!!!!!σημερα πηγα στη γυναικολογο..ειδα το σακο ευτυχως ειναι μεσα στη μητρα..ειμαι περιπου 3 εβδομαδων κ ετσι δεν φανηκε ακομα το μωρακι..σε 2 εβδομαδες θα ξαναπαω να ακουσουμε κ καρδουλα!μου εγραψε ενα σωρο εξετασεις να κανω..βιταμινες...κ προγραμμα διατροφης..ακομα δεν μπορω να το πιστεψω...με ταλαιπωρει κ ενα ασχημο κρυωμα απο χτες κ δεν μπορω να το χαρω νιωθω οτι θα πεσω κατω...

 

εκανες χοριακη? ποσο εδειξε???

Link to comment
Share on other sites

και που να ειμαστε......ε??? που να περιμενουμε 9 μηνες??? εγω παντωσ ...ειμαι 7μηνιτικο ..δεν αντεχα να ειμαι 9 μηνεσ στην κοιλια της μαμας μου..βιαστηκα να βγω....! λολ

 

Μωρέ αν είναι να είμαστε, ας περιμένουμε...το θέμα είναι να μην αγοράζουμε σερβιέτες πάλι...

 

Εγώ γράφτηκα στο forum ελπίζοντας πως θα κάνω παιδάκι

Link to comment
Share on other sites

koritsia kalispera!! eimai 23 xronwn kai spoudazw sto ekswteriko.. o kuklos mou se genikes grammes einai taktikos 29-30 meres. ton prohgoumeno mina adiathetisa gia prwti fora meta apo polla xronia me 3 meres kathisterisi, kai enw idi perimenw na adiathetisw gia auton to mina, exw kathisterhsh 4 imeres. idiaitera symptwmata periodou den exw autes tis meres, mono priksimo kai euaisthisia sto stithos... enw alles fores otan perimena periodo, eixa ponous stin koilia... lete na yparxei pithanotita eggumosinis i mporei na allazei o kyklos? (ginetai auto??)

fovamai polu na kanw kai to test, exw agxwthei me tin idea tou oti mporei na eimai egguos, eimai moni mou sto ekswteriko kai den kserw ti mporw na kanw edw... please kapoia symvouli? anhsyxw poly!!!

καλησπέρα.έτσι όπως τα γράφεις,δεν έχω καταλάβει ακριβώς τις συνθήκες της ζωής σου.κατ'αρχάς, πιθανό στρες,κούραση ή απλό κρύωμα,μπορεί να δημιουργήσουν αλλαγές στον κύκλο.τεστ πρέπει να κάνεις για να ξέρεις που βαδίζεις και να έχεις χρόνο να πάρεις τις αποφάσεις σου.εκεί σπουδάζεις και σε συντηρούν οι γονείς σου;ο πατέρας θα είναι δίπλα σου ή όχι;σκέφτεσαι μια ζωή μαζί του;αν αυτός είναι εκτός,οι γονείς σου,πώς πιστεύεις πως θα αντιδράσουν;στο εξωτερικό σκοπεύεις να μείνεις μόνιμα;απάντησε μου σε αυτά και θα σου πω ειλικρινά τι σκέφτομαι,ακόμη και αν σε στενοχωρήσω.

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ αν είναι να είμαστε, ας περιμένουμε...το θέμα είναι να μην αγοράζουμε σερβιέτες πάλι...

 

απ ο,τι βλεπω....γινεται εμμονη ...και αυτο δεν εινα καλο ...η ουσια ειναι αν ειμαστε χαλαρεσ ..γιατι ακομα και αν κατσει ...θα εχουμε τοοοοσο αγχος που θα προκαλεσουμε και τπτ κακο στο τελος...γι αυτο ..ΗΡΕΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ..και που θα παει ...θα ερθει

.........

Link to comment
Share on other sites

ath-gal κ εμενα ολο εκει γυριζε το μυαλο μου κ να το που εγινε...και ειχα πολυ αγχος..αρα πιστευω πως οταν θελει εκεινο θα ερθει ειτε εχουμε αγχος ειτε οχι..οχι χοριακη δεν μου ειπε να κανω..εφοσον ειδαμε το σακο οτι ειναι μεσα στη μητρα κ δεν υπαρχει κινδυνος εξωμητριου θα κανω λογικα οταν με ξαναδει...

Link to comment
Share on other sites

kalispera, nai, kanw tis spoudes mou sto ekswteriko (oi goneis mou me syntiroun oikonomika) kai pithanws tha vriskomai ektos ellados gia ta epomena 2 xronia... h oikogeneia mou endexomenws tha exei provlima me mia eggymosini, to agori mou einai arketa sizitisimo, omws egw i idia den gnwrizw an se auti ti fasi ths zwis mou eimai etoimi gia mia toso megali allagh....

apla tha ithela na mou peite ti pisteuete ki eseis h ti prepei na kanw? euxaristw polu!

Link to comment
Share on other sites

kalispera, nai, kanw tis spoudes mou sto ekswteriko (oi goneis mou me syntiroun oikonomika) kai pithanws tha vriskomai ektos ellados gia ta epomena 2 xronia... h oikogeneia mou endexomenws tha exei provlima me mia eggymosini, to agori mou einai arketa sizitisimo, omws egw i idia den gnwrizw an se auti ti fasi ths zwis mou eimai etoimi gia mia toso megali allagh....

apla tha ithela na mou peite ti pisteuete ki eseis h ti prepei na kanw? euxaristw polu!

 

 

akou na deis koukla mou ...gi ana les oti spoudazeis ...simainei oti eisai apo 20-25 xronon...eisai kairo me to agori auto? kai an epitrepetai poso xronon einai .?i ousia einai na to kaneis SINIDITA kai oxi epeidi .."ekatse" i apo mia aproseksia...den einai tixaio oti eisai eksoteriko gia spoudes pou simainei oti den prepei na pane adika oi kopoi sou (k o dikos sou kai ton gonion sou ,apo oikonomikis pleuras)..kairo exei na kaneis paidakia ..alla pros to paron proexoun alla pragmata.kalitero tha itan na prosexete ligo perissotero me ton kalo sou ,oste na min exete mia anepithimiti egkimosini...

elpizo an sou apantisa se kapoies apo tis apories sou ..oti theleis ,edo eimaste mikri mou ..filakia .:P

Link to comment
Share on other sites

εκανα κ δευτερο τεστ για να σιγουρευτω..θετικο κ αυτο!!!!!!!αχ κοριτσια τρεμω....αυριο θα παω στη γυναικολογο κ θα κανω οτι εξετασεις μου πει..ευχομαι να πανε ολα καλα...ειλικρινα κ σε εσας το ευχομαι..Παντως αληθεια τα συμπτωματα που εχω ειναι σαν της περιοδου κ πολυ συχνοουρια κ πονοκεφαλο....θα σας ενημερωσω!!!Τελικα αυτο το σαιτ ειναι αληθεια γουρλιδικο........σας ευχαριστω πολυ ολες μεσα απο την καρδια μου!!!!

 

 

Χρυσάνθεμο μου μπράβο μας δίνει μεγάλη χαρά και κουράγιο να συνεχίσουμε και οι υπόλοιπες!!!!Συνχαρητηρια και όλα να σου πάνε τέλεια!!!!!

Link to comment
Share on other sites

:eek:

ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ?????

ΠΛΙΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ

 

Αχ καλή μου Ath gal, μακάρι να μπορούσα να κανονίζω τα ονειρά μου (θα απέφευγα και τις κακοτοπιές) αλλά δυστυχώς μου έρχονται μόνα τους. Πάντως είσαι σίγουρα μέσα στις προσευχές μου και αν σε δω όνειρο θα σε ενημερώσω.....:!:

Το θαύμα ήρθε και τώρα βλέπω τον ήλιο μέσα απο 2 μελιά μάτια :D

tGzTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...