Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

ath-gal σε ευχαριστω για τα λογια σου αλλα δε νομιζω να ειμαι.σημερα μαλλον θα μου ερθει το νιωθω..maraki hope σου ευχομαι καλη επιτυχια...ας ειναι καποια απο εμας αυτο το μηνα..εγω παντως αν κ ειμαι στην 4η μερα καθυστερησης δεν νομιζω να ειμαι..

 

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ....ΠΑΛΙΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πολλα πολλα συγχαρητηρια κερκυραικο χρυσανθεμο μόυ!!κ εγω απο κερκυρα ειμαι!μια τελεια εγκυμοσυνη σ ευχομαι!!φανταζομαι τν χαρα σου!αχ τι τελεια!αντε να ερθει κ εμενα η κυριακη να ΜΗΝ αδιαθετισω παναγιτσα μου!!!

 

ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΛΙΚΗ ..!! ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΕΒΑΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ...

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 19 ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ...

ΕΣΥ ?ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΛΙΚΗ ..!! ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΕΒΑΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ...

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 19 ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ...

ΕΣΥ ?ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?

 

Σε ολες μας ευχομαι να ζησουμε τν εμπειρια αυτη..κ οσο πλησιαζουν οι μερες για να ΜΗΝ αδιαθετισω,την κυριακη 15 ιανουαριου,τοσο αγχωνομαι μηπως δω την κυρια να κατεβαινει με τν κοκκινη τουαλετα της...ΑΧΧΧΧΧ!!!ΚΑΛΑΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=xrisanthemo;2257263]ath_gal σε ευχαριστω πολυ...αλλα δε νομιζω να εγινε ουτε αυτη τη φορα..μαλλον κατι αλλο συμβαινει...που θα παει θα γινει κ σε εμας αυτο το λαθακι...εξαλλου σκεψου οτι ο αγιος Βασιλης ερχεται σε λιγες μερες...ελπιζω τουλαχιστον να μην μας ξεχασει..το 2012 να ειναι η χρονια μας..σε ολες εδω μεσα!!!

 

 

Μακαρι λουλουδακι στο ευχομαι ...γιατι τελικα εμενα δεν με σκεφτηκε ο αγιος βασιλης ακομα ..φαινεται δεν ημουν καλο παιδι φετος ..τι να πω ...

κανε το σταυρο σου ...και σκεψου να γινει ενα ..¨λαθος" γιατι οπως την βλεπω την ..δουλεια ..σεενα "λαθος "μπορουμε να πονταρουμε ...μην με παρεξηγησεις οπως το γραφω ...εννοω σε μας που εχουμε περασει και το ..κατι τις μας ...

φιλακια ..

Υ.Γ. ευχομαι αν μην σου ερθει για τους επομενους 9 μηνες!

 

 

ΕΙΔΕΣ??? ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ..ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ!!! ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΟΥΡΛΟΥ ...

ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΗ ΝΑ ΔΩ...

Link to comment
Share on other sites

Σε ολες μας ευχομαι να ζησουμε τν εμπειρια αυτη..κ οσο πλησιαζουν οι μερες για να ΜΗΝ αδιαθετισω' date='την κυριακη 15 ιανουαριου,τοσο αγχωνομαι μηπως δω την κυρια να κατεβαινει με τν κοκκινη τουαλετα της...ΑΧΧΧΧΧ!!!ΚΑΛΑΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!![/quote']

 

ΕΑΝ ΜΕΙΝΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ..ΜΕΤΑ ΣΤΙΣ 19 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ !!!

 

χιχιχιιχιχι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εκανα κ δευτερο τεστ για να σιγουρευτω..θετικο κ αυτο!!!!!!!αχ κοριτσια τρεμω....αυριο θα παω στη γυναικολογο κ θα κανω οτι εξετασεις μου πει..ευχομαι να πανε ολα καλα...ειλικρινα κ σε εσας το ευχομαι..Παντως αληθεια τα συμπτωματα που εχω ειναι σαν της περιοδου κ πολυ συχνοουρια κ πονοκεφαλο....θα σας ενημερωσω!!!Τελικα αυτο το σαιτ ειναι αληθεια γουρλιδικο........σας ευχαριστω πολυ ολες μεσα απο την καρδια μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολες!!!! "με τη νικη"συγχαρητηρια να σου ζησει το μωρακι...Τι κανετε κοριτσια???Εμενα μου εχει συμβει αυτο το μηνα το εξης ανεξηγητο..Ενω καθε μηνα τα πονακια ξεκιναν μια εβδομαδα πριν την περιοδο,αυτο το μηνα 3 μερες μετα την ωορρηξια ξεκινησαν τραβηγματα,τσιμπηματα στην κοιλια και πονος στο στηθος..και συνεχιζονται μεχρι τωρα που ειμαι 8-9 μερες πριν την περιοδο...περιεργο...δεν ελπιζω ομως σε κατι..ειναι ο 5ος μηνας που προσπαθω...Απλα μου φαινεται περιεργο που ξεκινησαν τοσο νωρις..και οι πονοι γινονται πιο εντονοι...

 

Κιομως αυτα συνεβησαν κ εμενα 3-4μερες απο τν ωορρηξια οπως κ πρησμενο στηθος!!κ ακομα τα νιωθω αλλα καπως διαφορετικα..καπου στην μεση απο τις ωοθηκες.κ καποιες μ ελεγν οτι ειναι η ιδεα μου!!τι να πω...θα δειξει! Συγχαρητηρια λουλουδακι!

Link to comment
Share on other sites

εκανα κ δευτερο τεστ για να σιγουρευτω..θετικο κ αυτο!!!!!!!αχ κοριτσια τρεμω....αυριο θα παω στη γυναικολογο κ θα κανω οτι εξετασεις μου πει..ευχομαι να πανε ολα καλα...ειλικρινα κ σε εσας το ευχομαι..Παντως αληθεια τα συμπτωματα που εχω ειναι σαν της περιοδου κ πολυ συχνοουρια κ πονοκεφαλο....θα σας ενημερωσω!!!Τελικα αυτο το σαιτ ειναι αληθεια γουρλιδικο........σας ευχαριστω πολυ ολες μεσα απο την καρδια μου!!!!

 

 

και παλι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ λουλουδακι μου !!! αχ ,τι καλα....πολυ χαιρομαι ...

ξερεις ...παρ ολο που δεν γνωριζομαστε live...νομιζω οτι σας ξερω ...μοιραζομαστε τις εμπειριες μας και ο,τι εχουμε περασει ..

ευχαριστα κ δυσαρεστα...

ΣΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ...ΕΧΟΥΜΕ ΕΣΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΣΟΥ ..!!!

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ...ΑΥΡΙΟ ΒΟΥΡΡ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ!!!

ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΚΥΠΕ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ..DINADIPA .....

Link to comment
Share on other sites

Κιομως αυτα συνεβησαν κ εμενα 3-4μερες απο τν ωορρηξια οπως κ πρησμενο στηθος!!κ ακομα τα νιωθω αλλα καπως διαφορετικα..καπου στην μεση απο τις ωοθηκες.κ καποιες μ ελεγν οτι ειναι η ιδεα μου!!τι να πω...θα δειξει! Συγχαρητηρια λουλουδακι!

 

ΕΧΕΙΣ ΣΚΥΠΕ???? ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΘΕΣ ...ΒΡΕΣ ΜΕ ...DINADIPA KAI DIPLA THA BGALEI ATHENS

Link to comment
Share on other sites

ΕΑΝ ΜΕΙΝΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ..ΜΕΤΑ ΣΤΙΣ 19 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ !!!

 

χιχιχιιχιχι

 

Μεχρι τωρα τρια κοριτσακια π ξερω απο το φορουμ εμαθαν τα ευχαριστα!!λες να ειναι η δικη μου;;;δν ξερω!θα τρελαθω!εχω υγρα,κ ολο νιωθω οτι μ φευγουν...εσυ κανα συμπτωμα εχεις;ποτε περιμενεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΧΕΙΣ ΣΚΥΠΕ???? ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΘΕΣ ...ΒΡΕΣ ΜΕ ...DINADIPA KAI DIPLA THA BGALEI ATHENS

 

Δν εχω προβλημα αλλα δν εχω ιντερνετ!!απο κινητο μπαινω κ σας απανταω γι'αυτο κ αργω!:?:shock:

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι τωρα τρια κοριτσακια π ξερω απο το φορουμ εμαθαν τα ευχαριστα!!λες να ειναι η δικη μου;;;δν ξερω!θα τρελαθω!εχω υγρα' date='κ ολο νιωθω οτι μ φευγουν...εσυ κανα συμπτωμα εχεις;ποτε περιμενεις;[/quote']

 

ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΔΙΔΩ ΣΤΟ ΠΟΛΥ Κ ΡΥΟ...ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΤΗΘΟΣ ΝΙΩΘΩ .ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ...ΜΟΝΟ ΠΡΗΖΕΤΑΙ ..ΕΜΕΝΑ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΤΑ ΚΑΝΟΝΑ...ΚΑΙ ΣΤΑ ΛΕΩ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ...

ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΣΕ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΜΑΧΙ (ΟΧΙ ΕΜΕΤΟ,ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ) ..ΑΛΑΛ ΤΟ ΑΠΟΔΙΔΩ ΣΤΟ ΕΝΤΕΡΟ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΚΑΙΡΟΥ ...ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΜΩΡΕ..ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ ..ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ...ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ..Κ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ .ΤΕΛΙΚΑ ..ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ..

ΑΠΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ,ΕΝΝΟΩ ΠΡΟΤΟΥ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ...ΑΛΑΛ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ..ΧΑΡΗΚΑ ..ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ Η ΧΑΡΑ..

ΕΓΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ...ΟΠΟΤΕ ...ΑΝ ΔΕΝ ΔΩ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ..ΠΟΥ ΠΑΛΙΔ ΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ...ΔΕΝ ΞΑΝΑΛΕΩ ΤΠΤ ...

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΔΙΔΩ ΣΤΟ ΠΟΛΥ Κ ΡΥΟ...ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΤΗΘΟΣ ΝΙΩΘΩ .ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ...ΜΟΝΟ ΠΡΗΖΕΤΑΙ ..ΕΜΕΝΑ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΤΑ ΚΑΝΟΝΑ...ΚΑΙ ΣΤΑ ΛΕΩ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ...

ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΣΕ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΜΑΧΙ (ΟΧΙ ΕΜΕΤΟ,ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ) ..ΑΛΑΛ ΤΟ ΑΠΟΔΙΔΩ ΣΤΟ ΕΝΤΕΡΟ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΚΑΙΡΟΥ ...ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΜΩΡΕ..ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ ..ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ...ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ..Κ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ .ΤΕΛΙΚΑ ..ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ..

ΑΠΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ,ΕΝΝΟΩ ΠΡΟΤΟΥ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ...ΑΛΑΛ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ..ΧΑΡΗΚΑ ..ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ Η ΧΑΡΑ..

ΕΓΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ...ΟΠΟΤΕ ...ΑΝ ΔΕΝ ΔΩ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ..ΠΟΥ ΠΑΛΙΔ ΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ...ΔΕΝ ΞΑΝΑΛΕΩ ΤΠΤ ...

Κ εγω δν ξανακοιταω συμπτωματα,θερμοκρασια 37.5 απο τν προηγ.εβδομαδα,κ οτι ποσταρα πριν π ενιωθε κ το χρυσανθεμο!αλλες δυο μερες μεινανε!αντε να δουμε...

Link to comment
Share on other sites

Κ εγω δν ξανακοιταω συμπτωματα' date='θερμοκρασια 37.5 απο τν προηγ.εβδομαδα,κ οτι ποσταρα πριν π ενιωθε κ το χρυσανθεμο!αλλες δυο μερες μεινανε!αντε να δουμε...[/quote']

 

Αμα εχεις τα ιδια ..και θερμοκρασια 37.50 ...εχεις πολλες πιθανοτητες!!! μονο μην ειναι η ιδεα σου και νομιζεις οτι τα εχεις ...

ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ...ετσι ειπα και στο χρυσανθεμο και να τα τωρα!!!

Υ.Γ σου ευχομαι να εισαι η δευτερη που μαθαινω εδω μεσα μετα το χρυσανθεμο ....!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αμα εχεις τα ιδια ..και θερμοκρασια 37.50 ...εχεις πολλες πιθανοτητες!!! μονο μην ειναι η ιδεα σου και νομιζεις οτι τα εχεις ...

ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ...ετσι ειπα και στο χρυσανθεμο και να τα τωρα!!!

Υ.Γ σου ευχομαι να εισαι η δευτερη που μαθαινω εδω μεσα μετα το χρυσανθεμο ....!!!

 

Αχ μακαρι!κ εσυ η επομενη!πιστεψε με ειναι πολυ διαφορετικο αυτο π νιωθω!!εκτος αν εχω κρυωσει... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αχ μακαρι!κ εσυ η επομενη!πιστεψε με ειναι πολυ διαφορετικο αυτο π νιωθω!!εκτος αν εχω κρυωσει... :confused:

 

χαχαχα..΄λεσ? 3 εγκυες το μηνα?? δεν θα εχουμε και υπογεννητικοτητα στην ελλαδα!!! χααχαχαχ

 

μακρι ρε κοριτσι στο ευχομαι ...!!!!!!

κοιτα κ κανα προσωπικο....

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=xrisanthemo;2257263]ath_gal σε ευχαριστω πολυ...αλλα δε νομιζω να εγινε ουτε αυτη τη φορα..μαλλον κατι αλλο συμβαινει...που θα παει θα γινει κ σε εμας αυτο το λαθακι...εξαλλου σκεψου οτι ο αγιος Βασιλης ερχεται σε λιγες μερες...ελπιζω τουλαχιστον να μην μας ξεχασει..το 2012 να ειναι η χρονια μας..σε ολες εδω μεσα!!!

 

 

Μακαρι λουλουδακι στο ευχομαι ...γιατι τελικα εμενα δεν με σκεφτηκε ο αγιος βασιλης ακομα ..φαινεται δεν ημουν καλο παιδι φετος ..τι να πω ...

κανε το σταυρο σου ...και σκεψου να γινει ενα ..¨λαθος" γιατι οπως την βλεπω την ..δουλεια ..σεενα "λαθος "μπορουμε να πονταρουμε ...μην με παρεξηγησεις οπως το γραφω ...εννοω σε μας που εχουμε περασει και το ..κατι τις μας ...

φιλακια ..

Υ.Γ. ευχομαι αν μην σου ερθει για τους επομενους 9 μηνες!

 

 

ΕΙΔΕΣ??? ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ..ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ!!! ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΟΥΡΛΟΥ ...

ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΗ ΝΑ ΔΩ...

 

Κοριτσακι μου.....μιας και εισαι τοσο γουρλου δεν κανεις και για μενα μια ευχη γι'αυτο το μηνα.....γραψε και σ'εμενα ενα Υ.Γ. ...:D:D....κι απο μενα οτι θες....:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι λουλουδακι στο ευχομαι ...γιατι τελικα εμενα δεν με σκεφτηκε ο αγιος βασιλης ακομα ..φαινεται δεν ημουν καλο παιδι φετος ..τι να πω ...

κανε το σταυρο σου ...και σκεψου να γινει ενα ..¨λαθος" γιατι οπως την βλεπω την ..δουλεια ..σεενα "λαθος "μπορουμε να πονταρουμε ...μην με παρεξηγησεις οπως το γραφω ...εννοω σε μας που εχουμε περασει και το ..κατι τις μας ...

φιλακια ..

Υ.Γ. ευχομαι αν μην σου ερθει για τους επομενους 9 μηνες!

 

 

ΕΙΔΕΣ??? ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ..ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ!!! ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΟΥΡΛΟΥ ...

ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΗ ΝΑ ΔΩ...

 

Κοριτσακι μου.....μιας και εισαι τοσο γουρλου δεν κανεις και για μενα μια ευχη γι'αυτο το μηνα.....γραψε και σ'εμενα ενα Υ.Γ. ...:D:D....κι απο μενα οτι θες....:mrgreen:

 

καλημερα!!!

στο ευχομαι και σε σενα να μην σου ξαναρθει για τουσ επομενουσ 9 μηνεσ !!!

ποτε περιμενεισ ? πεσ μου να κανω ..τα μαγικα μου κολπακια!!!!

 

Υ.Γ . ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΟΥ !!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !

Link to comment
Share on other sites

ath-gal δεν εχω skype μονο msn εχω...αν εχεις το mail μου ειναι [email protected]! ακομα δεν εχω συνειδητοποιησει τι εχει γινει..!

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙ ...

οταν πασ γιατρο ....γραψε μασ τι εγινε τι σου ειπε κλπ...

αγωνιααααααααααααααααα

ΥΓ. ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ....

Link to comment
Share on other sites

εκανα κ δευτερο τεστ για να σιγουρευτω..θετικο κ αυτο!!!!!!!αχ κοριτσια τρεμω....αυριο θα παω στη γυναικολογο κ θα κανω οτι εξετασεις μου πει..ευχομαι να πανε ολα καλα...ειλικρινα κ σε εσας το ευχομαι..Παντως αληθεια τα συμπτωματα που εχω ειναι σαν της περιοδου κ πολυ συχνοουρια κ πονοκεφαλο....θα σας ενημερωσω!!!Τελικα αυτο το σαιτ ειναι αληθεια γουρλιδικο........σας ευχαριστω πολυ ολες μεσα απο την καρδια μου!!!!

 

xrisanthemo, μας έδωσες μεγάλη χαρα!!!!!:P:p:p:p Συγχαρητήρια κοπέλα μου. Να έχεις μια καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό ροδαλό μωράκι στην αγκαλιά σου. Μέχρι όνειρο είδα τις προάλλες ότι ήσουν έγκυος (που μου βγαίνουν όπως τα βλέπω):idea: αλλά δεν ήθελα να στο γράψω μην και σε στεναχωρούσα αν δεν ήσουν. Μπράβο και πάλι....και περιμένουμε τα νέα σου απο τον γιατρό.

Το θαύμα ήρθε και τώρα βλέπω τον ήλιο μέσα απο 2 μελιά μάτια :D

tGzTp2.png

Link to comment
Share on other sites

xrisanthemo, μας έδωσες μεγάλη χαρα!!!!!:P:p:p:p Συγχαρητήρια κοπέλα μου. Να έχεις μια καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό ροδαλό μωράκι στην αγκαλιά σου. Μέχρι όνειρο είδα τις προάλλες ότι ήσουν έγκυος (που μου βγαίνουν όπως τα βλέπω):idea: αλλά δεν ήθελα να στο γράψω μην και σε στεναχωρούσα αν δεν ήσουν. Μπράβο και πάλι....και περιμένουμε τα νέα σου απο τον γιατρό.

 

ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ?????

ΠΛΙΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα και από μένα! Είναι η πρώτη φορά που γράφω στο forum και ελπίζω να μου βγει γουρλίδικο. Το διαβάζω εδώ και 11 μήνες(όσοι και οι μήνες που προσπαθούμε για μωράκι) αλλά τωρα βρήκα το κουράγιο να γράψω. Μέχρι τώρα τίποτα. Κάθε μήνα στα πατώματα και ξανα από την αρχή. Περιμένω την ακατονόμαστη αυτές τις μέρες και ελπίζω πολύ να μην έρθει. Εχω πονάκια περιόδου μέρες τώρα και το στήθος τούμπανο. Και τον προηγούμενο μηνα τα ίδια με δύο μέρες καθυστέρηση και μετά η απογοήτευση. Αυτή τη φορά δεν θέλω να έχω κρυφές ελπίδες για να μην απογοητευτώ πάλι. Xrisanthemo μου συγχαρητήρια!!!!!:P Σου εύχομαι μια πολύ καλή εγκύμοσύνη.

Μακάρι σύντομα όλες να γίνουμε μανούλλες!!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε Χρυσάνθεμο...λίγες ώρες έκανα να μπώ στο site, και όταν μπήκα τί να δώ....Συγχαρητήρια, να μας κολλήσεις όλες εύχομαι....

 

Εγώ γράφτηκα στο forum ελπίζοντας πως θα κάνω παιδάκι

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...