Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Οχι' date='προσπαθω να το παλεψω μεχρι να αδιαθετησω.γιατι λεω μηπως και....εγινε κατι ...ξερεις!δν θελω να παρω φαρμακα αν δν ξερω σιγουρα!εχω πονο στο στηθος κ γενικα πονους χαμηλα παρα πολλες μερες πριν την περιοδο αλλα δν το σκεφτομαι..οτι ειναι να γινει θα εχει γινει!!![/quote']

 

σου ευχομαι ολοψυχα οτι ειναι να γινει να έχει γινει κ πολυ συντομα να μας πεις τα ευχαριστα!!!!!...........;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σου ευχομαι ολοψυχα οτι ειναι να γινει να έχει γινει κ πολυ συντομα να μας πεις τα ευχαριστα!!!!!...........;)

 

Μακαρι αλλα δν ελπιζω!το εχω υποσχεθει στην παναγιτσα,μονο αν εχω καθυστερηση θα κανω το τεστ π εχω στην ντουλαπα!χαχαχα!περιμενει αλλα μαλλον παει για τν επομενη φορα...!ειμαστε νεοι,μικροι,κ δν καταλαβαινω γιατι συμβαινει αυτο στα περισσοτερα ζευγαρια..εχω βγαλει κ κατι σπυρακια στην γλωσσα εδω κ μια εβδομαδα κ δν φευγουν με τιποτα!ελεος!!:evil::evil::evil: σκεφτεσαι να παρεις τεστακια απο το ιντερνετ;εγω ναι αλλα φοβαμαι μηπως αγχωθω περισσοτερο..

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι αλλα δν ελπιζω!το εχω υποσχεθει στην παναγιτσα' date='μονο αν εχω καθυστερηση θα κανω το τεστ π εχω στην ντουλαπα!χαχαχα!περιμενει αλλα μαλλον παει για τν επομενη φορα...!ειμαστε νεοι,μικροι,κ δν καταλαβαινω γιατι συμβαινει αυτο στα περισσοτερα ζευγαρια..εχω βγαλει κ κατι σπυρακια στην γλωσσα εδω κ μια εβδομαδα κ δν φευγουν με τιποτα!ελεος!!:evil::evil::evil: σκεφτεσαι να παρεις τεστακια απο το ιντερνετ;εγω ναι αλλα φοβαμαι μηπως αγχωθω περισσοτερο..[/quote']

 

τωρα μολις διαβαζα το τοπικ με τις βιταμινες ...http://www.pharmacy4u.gr/vitabiotics...n-p-12631.html

δεν ξερω για τεστ....μαλλον και εγω θεωρω οτι θα με αγχωσουν ακομα περισσοτερο......ειμαστε μικροι....αλλα δυστυχως ο τροπος ζωης μας με τοσο αγχος, καπνισμα, κακη διατροφη και ολα τα καλα της υπεροχης ατμοσφαιρας μας δυσκολευει την κατασταση.....δεν πειραζει.....εμεις θα τα καταφερουμεεεεεε:D και συντομα......

τι γνωμη εχεις για τις βιταμινες????:confused:

Link to comment
Share on other sites

τωρα μολις διαβαζα το τοπικ με τις βιταμινες ...http://www.pharmacy4u.gr/vitabiotics...n-p-12631.html

δεν ξερω για τεστ....μαλλον και εγω θεωρω οτι θα με αγχωσουν ακομα περισσοτερο......ειμαστε μικροι....αλλα δυστυχως ο τροπος ζωης μας με τοσο αγχος, καπνισμα, κακη διατροφη και ολα τα καλα της υπεροχης ατμοσφαιρας μας δυσκολευει την κατασταση.....δεν πειραζει.....εμεις θα τα καταφερουμεεεεεε:D και συντομα......

τι γνωμη εχεις για τις βιταμινες????:confused:

Κοιτα,εγω παιρνω pregnacare conception!μονο καλο μπορουν να κανουν,κ η φαρμακοποιος κ ο γιατρος μου τα συστησαν για βελτιωση τ οργανισμου μου κ να ειναι ετοιμος να υποδεχτει κ το σπορακι μου οταν με το καλο το στειλει η παναγιτσα!καπου διαβασα οτι βοηθα να ζει κ το ωαριο περισσοτερο...θα σε γελασω αν ισχυει!

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα' date='εγω παιρνω pregnacare conception!μονο καλο μπορουν να κανουν,κ η φαρμακοποιος κ ο γιατρος μου τα συστησαν για βελτιωση τ οργανισμου μου κ να ειναι ετοιμος να υποδεχτει κ το σπορακι μου οταν με το καλο το στειλει η παναγιτσα!καπου διαβασα οτι βοηθα να ζει κ το ωαριο περισσοτερο...θα σε γελασω αν ισχυει![/quote']

 

θα τα παρω κ εγω....θα μιλησω βεβαια κ με τον γιατρο μου......αχ......ακομα ομως δεν εχω αδιαθετησει....τα νευρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα τα παρω κ εγω....θα μιλησω βεβαια κ με τον γιατρο μου......αχ......ακομα ομως δεν εχω αδιαθετησει....τα νευρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ.....ΑΓΩΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ.....ΑΓΩΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

 

δυστυχως εκανα χοριακη κ δεν ειμαι, το εγραψα παρακατω....δεν επειραζει παμε για τον επομενο(μαλλον μεθεπόμενο κύκλο) γιατι λειπει ο αντρουλης μου....

Link to comment
Share on other sites

το σαββατο 7/01......με 100% σταθερο κυκλο 24ημ όσα χρόνια με θυμάμαι με περιοδο:P......

 

ΚΟΙΤΑ...ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΤΕΣΤ...ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ..,ΚΑΙ ΑΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙΣ ΤΖΑΜΠΑ ...Κ ΔΛΔ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ,,

ΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ ,,ΑΛΛΑ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ..ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ...30 ΑΡΙΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ...ΝΑΙ ΜΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ ..ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΥΜΦΟΡΟ ..

Κ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ..ΛΟΓΩ ΑΛΛΑΓΗΣ ΚΑΙΡΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ...ΜΑΚΑΡΙ ΒΕΒΑΙΑ ...ΝΑ ΛΕΩ ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΚΑΙ Ν ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΜΠΕΜΠΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ..ΑΠΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΠΑΝΤΑ ..ΩΣΤΕ Ο,ΤΙ ΚΑΤΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

ΕΧΕΙΣ 5 ΜΕΡΕΣ ..ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ..ΑΛΑΛ ΕΠΕΙΔΗ Κ ΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ..ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΕΣ,.,,,!!!!!!!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΙΤΑ...ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΤΕΣΤ...ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ..,ΚΑΙ ΑΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙΣ ΤΖΑΜΠΑ ...Κ ΔΛΔ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ,,

ΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ ,,ΑΛΛΑ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ..ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ...30 ΑΡΙΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ...ΝΑΙ ΜΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ ..ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΥΜΦΟΡΟ ..

Κ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ..ΛΟΓΩ ΑΛΛΑΓΗΣ ΚΑΙΡΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ...ΜΑΚΑΡΙ ΒΕΒΑΙΑ ...ΝΑ ΛΕΩ ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΚΑΙ Ν ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΜΠΕΜΠΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ..ΑΠΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΠΑΝΤΑ ..ΩΣΤΕ Ο,ΤΙ ΚΑΤΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

ΕΧΕΙΣ 5 ΜΕΡΕΣ ..ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ..ΑΛΑΛ ΕΠΕΙΔΗ Κ ΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ..ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΕΣ,.,,,!!!!!!!:P

 

κοιτα παρακατω τα ποστ μου!!!!;):D

σε ευχαριστω πολυ παντως κ ευχομαι κ σε εσενα με ενα μπεμπεεεε κ γρηγορααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ηρθε η ακατανομαστη(οπως την λετε οι πιο πολλες εδω στο φορουμ χιχιχιιχ)........ δεν πειραζει.......ελπιζουμε στον Φλεβάρη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αναμενουμε ευχαριστα απο τις υπολοιπες!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ηρθε η ακατανομαστη(οπως την λετε οι πιο πολλες εδω στο φορουμ χιχιχιιχ)........ δεν πειραζει.......ελπιζουμε στον Φλεβάρη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αναμενουμε ευχαριστα απο τις υπολοιπες!!!!!!!

καλημερα ....οπωε το εγραψεσ με χαρα ....ειπα κι εγω ...μαμωτο.....τελικα που οφειλοταν η καθυστερηση ?? στον καιρο ε? η απλα κατι ορμονικο...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ....οπωε το εγραψεσ με χαρα ....ειπα κι εγω ...μαμωτο.....τελικα που οφειλοταν η καθυστερηση ?? στον καιρο ε? η απλα κατι ορμονικο...

 

καλημερα!!!! μαλλον στο αγχος μου κ στην εντονη επιθυμια μου να μην αδιαθετησω....... ηταν ο πρωτος μηνας και δεν εχω απογοητευτει ακομα αλλα η αληθεια ειναι οτι στεναχωρηθηκα αρκετα....δεν επιραζει.......περιμενουμε εσας τωρα να μας πειτε τα ευχαριστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φίλες μου καλησπέρα σας,

εύχομαι καλή χρονιά σε όλους μας και να είμαστε πάντα γερές πάνω απόλα.

Επέστρεψα στο forum για να σας ενημερώσω για την εξέλιξη της δικής μου ιστορίας που σας άφησα στη μέση τον Νόέμβρη.

Αν θυμάστε καλά σας είχα γράψει ότι είχα ήδη πολλές μέρες καθυστέρηση και ότι ένιωθα πραγματικά ότι ήμουν έγκυος...η αλήθεια είναι ότι στις 21 Νοέμβρη με επισκεύθηκε η φίλη μας η Αλέκαααααααα......και μόλις την είδα όχι απλά δεν απογοητεύτηκα αλλά ίσα ίσα σκεφτηκα ότι δεν θα πηγαίναν χαμένα και τα καινούρια εσώρουχα που σας έλεγα αν θυμάστε....!!

Οπότε ξεκίνησε ένας νέος κύκλος στον οποίο όμως δεν είχα και μεγάλες πιθανότητες να μείνω έγκυος κι αυτό γιατι......

Πρώτον....ο κύκλος μου τον μήνα Νοέμβρη αντί των 28 ημερών που είχα συνήθως ξαφνικά από το άγχος ίσως με τη δουλεία που σταμάτησα ίσως αν θυμαστε....που ήταν σοκ για μενα για να πω την αλήθεια, έγινε 41 ημερών....Κατα τη διάρκεια του κύκλου αυτού είχαμε συχνές επαφές....οπότε όταν είδα αυτή την τεράστια καθυστέρηση θεώρησα ότι θα πάω για χοριακή και πως όλα θα ήταν θετικότατα.....

Όμως δεν ήταν έτσι τελικα.....εξαπατήθηκα παρόλες τις προσπάθειες και τα συμπτώματα που είχα...

Περνάω λοιπόν την περίοδο της Αλέκας και μόλις εξαφανίστηκε σκεφτόμουν συνεχώς τι να κάνω για να μου αλλάξει η ψυχολογία και να αρχίσω πάλι τις προσπάθειες..

Τελικά προσπάθειες λόγω εορτών και διάφορων υποχρεώσεων που είχαμε δεν έγιναν....εγω αναγκάστηκα και έφυγα για 15 μέρες λόγω του ότι είχε κάποια περιπέτεια υγείας κάποιο συγγενικό πρόσωπο και όταν επέστρεψα μπήκα με τα μούτρα να φτιάξω μελομακάρονα.....κουραμπιέδες....να τρέξω σε όλες τις εκδηλώσεις με τον άντρα μου...να πάμε σε όλες τις γιορτές.....να φύγουμε Χριστούγεννα για το χωριό μου για διακοπές.....να γυρίσω...να βάλω πλυντήρια...να δω φίλους....να φτιάξω ξανά βαλίτσες και να ξαναφύγουμε για Αθήνα για Πρωτοχρονιά....

Ουφφφφφ και μόνο που τα θυμάμαι κουράζομαι......

Οπότε από τις 21 Νοέμβρη που είχα την πρώτη μέρα περιόδου φανταστείτε ότι είχα μόνο 2 επαφές με τον άντρα μου κι αυτές...ούτε θυμάμαι πότε....ότι ήταν καλές δεν το συζητώ χαχαχαχαχα

Είμαι λοιπόν στην ιδέα ότι μάλλον χάλασε ο κύκλος μου πάλι και ότι μετά τις γιορτές θα πρέπει να πάω στον γιατρό για να δούμε πάλι τις πολυκυστικές γιατί υπέθετα ότι αυτές ήταν υπεύθυνες για τον κύκλο των 41 ημερών....

Περνάνε λοιπόν οι μέρες κι εγώ νομίζω πάλι ότι θα αδιαθετήσω στις 41 μέρες....

Το είχα υπολογίσει κιολας και έβγαινε ότι θα αδιαθετούσα 1-2 του Γενάρη κι έλεγα....τι ωραία θα μου μπει ο χρόνος.....

Έλα όμως που δεν ένιωθα καλά......περιτό να σας πω για τα ξενύχτια που κάναμε έξω με φίλους και το κρασί που ήπια αυτες τις μέρες....παρόλα αυτά όμως ....εγώ δεν ένιωθα καλά....αλλά έλεγα μέσα μου... ηρέμησε δεν είναι τίποτα....2 επαφές είχες....θες και εγκυμοσύνη?

Οπότε συνέχιζα χαλαρή τις μέρες μέχρι την ημέρα που θα ταξιδεύαμε για Αθήνα....

Το μέρος που μένω είναι 2 ώρες μόλις Από την Αθήνα αλλά δεν είχα τολμήσει να πάω να πάρω τεστ εδώ γιατί είναι όλες γνωστές και θα ερχίσουν να ρωτάνε...μα πάνω απόλα κιολας δεν το πίστευα ότι θα μπορούσα να είμαι έγκυος.....

Περίμενα όπως καταλαβαίνετε να περάσουν οι 41 μέρες κύκλος...τόσο ηλίθια είμαι.....λες και είμαι αγελάδα χαχαχαχα

Παίρνω λοιπόν από την αθήνα στις 30 του Δεκέμβρη ένα τεστ και το διακομοδώ κιολας με τον άντρα μου.

Παρόλα αυτά...όταν φτάσμα στην Αθήνα λέω....άστο μωρέ τι να το κάναω τώρα μη μου χαλάσει τη βραδιά και έχω να πάω και μπουζούκια.....οπότε άστο θα το κάνω αύριο το πρωί......άλλωστε δεν υπήρχε περίπτωση έλεγα με 2 επαφές να μείνω έγκυος.....

Στολίστηκα λοιπόν και βγήκαμε όλοι μαζί και περάσαμε υπέροχα....ωστόσο σας το ξαναλέω....εγω δεν αισθανόμουν καλά....

Ξημερώνει λοιπόν 31 Δεκέμβρη και κάνω το τεστ.....το παράτησα πάνω στο πλυντήριο μέχρι να βγεί το αποτέλεσμα και έπλενα τα δόντια μου στον νιπτήρα ώσπου γυρνάω κάποια στιγμή με την οδοντόβουρτσα στο στόμα και βλέπω το τεστ να γράφει......έγκυος 3+........νομίζω ότι πήγα να πάθω αναρρόφηση από την οδοντόκρεμα.....είχα πάθει σοκ γέλαγα μόνη μου.....βγαίνω από το μπάνιο με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά και κοιτάζω τον άντρα μου............φυσικά το κατάλαβε αμέσως......

Ήταν η ωραιότερη στιγμή της ζωής μου νομίζω......τρέχουμε αμέσως στο πλησιέστερο φαρμακείο και πέρνω ένα prediktor....γιατί φοβήθηκα μήπως επειδή ήταν ψηφιακό το προηγούμενο δεν έκανα κάτι σωστά.....και βγα΄λινει κι αυτό θετικό....

Τ Ρ Ε Λ Λ Α Θ Η Κ Α!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το ανακοινώσαμε στις οικογένειές μας αμέσως μετά την αλλαγή του χρόνου και πάθανε όλοι πλάκα!!!!

 

Ειλικρινά κορίτσια δεν ξέρω τι να πω πια.....αλλά δεν θυμάμαι άλλη χρονιά να μου μπαίνει τόσο ευτυχισμένα!!!

 

Περνάνει και η γιρτή μου και επιστρέφω στο σπίτι μου όπου και μίλησα με τον γατρό μου στις 3 του μληνα γιατί ήταν κλειστός λόγω ημερών....άργησα να κάνω χοριακή γιατί εδώ ήταν κλειστά τα μικροβιολογικά εργαστήρια και το κέντρο υγείας επίσης λόγω των ημερών.....παίζανε με την αγωνία μου όπως καταλαβαίνετα...και ο γιατρός να μου λέει ότι είμαι ήδη 6 εβδομάδων βάσει τελευταίας περιόδου και επειδή το κατάλαβα τόσο αργά ίσως δεν είναι και τόσο καλό γιατί δεν πρόσεχα και ιδιαίτερα όπως φαντάζεστε στην καθημερινότητά μου και με τόσες γιορτές....Πάω λοιπόν και κάνω τελικά χοριακή και βγίνε τιμλη 56,787!!!!

Ο γιατρός χαρακτηριστικά μου είπε στο τηλέφωνο....εσύ όχι απλά είσαι έγκυος.....εσ'υ παραείσαι έγκυος!!!!

Στις 7 εβδομάδες κλείσαμε ναν πάω για τον πρώτο υπέρηχο για να ακούσουμε παλμό......και ναι αυτή η μέρα είναι η αυριανή......

Τ ο να σας εξηγήσω τι αισθάνομαι είναι δύσκολο.....απερίγραπτο.... αλλά μπορώ να σας διαβεβαιώσω για τα συμπτωματάκια της εγκυμοσύνης γιατί κάθε μέρα είν αι διαφορετική.....μία ζαλίζομαι μία όχι εμετό δεν έχω κάνει ούτε μία φορά αλλά έχω αναγούλες με κάποια τρόφιμα και μυρωδιές.....κόπωση...υπνηλία...συχνοουρία ήδη άρχισαν να κάνουν την εμφανισή τους εδώ και 1 εβδομάδα.....

Ξαφνικα ενώ δεν είχα καμία διατροφική παραξενιά άρχισα να μαγειρεύω ξεχωριστά για εμένα γιατί έχω μια κλίση στα ξινά γενικότερα.....όχι στο κρεας στα γλυκά...στα τηγανητα στα βαριά φαγητα...

όλα αυτά είνα τόσο πρωτόγνωρα που κάτι ώρες πιάνω την κοιλίτσα μου που είναι πρησμένη και λέω ...ζω όνειρο ή είναι πραγματικότητα Παναγία μου....

 

Δεν έχω κάτι άλλο να σας πώ....είμαι τόσο συγκινημένη και τόσο ήρεμη ταυτόχρονα που ειλίκρινά εύχομαι σε όλες σας να έχετε ένα αίσιο τέλος κι εσείς.....

 

Είμαστε ευλογημένες οι γυναίκες που μπορούμε να ζούμε αυτή την εμπειρία στη ζωή μας......

Εχω πιάσει τον εαυτό μου να κοιτάζω στο ίντερνετ αυτές τις μέρες για εξωμήτρια κύηση κτλ γιατί είμαι λίγο αγχωμένη για το αν θα το ακούσουμε αύριο αλλά θέλω να είμαι και αισιόδοξη.....το δικαιούμαι νομίζω......

 

Φιλάκια πολλά σε όλες σας και ελπίζω αύριο μαζί με μένα να έχετε κι εσείς ένα ευχάριστο νέο να πούμε η μια στην άλλη.

 

Vasiliki μου συνχαρητήρια.Ειλικρινά μας δίνεις κουραγιο να μην χάνουμε τις ελπίδες μας.Να σου πάνε όλα τέλεια!!!!:wink:

Link to comment
Share on other sites

με τη νικη σε ευχαριστω για το ενδιαφερον...ευχομαι το πρηξιμο να ειναι απο αυτο...σε λιγες μερες θα ξερω κ εννοειται θα σας ενημερωσω..εκτος κ αν ερθει η ακατανομαστη κ σας ενημερωσω νωριτερα!!

 

Σε έχω στο μυαλό μου και μπαίνω στο forum για να δω αν έχεις στείλει κανένα μήνυμα, μέχρι στον ύπνο μου σε είδα. Περιμένουμε τα νέα σου και θέλουμε να είναι ευχάριστα. Πολλά φιλιά.

Το θαύμα ήρθε και τώρα βλέπω τον ήλιο μέσα απο 2 μελιά μάτια :D

tGzTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!! μαλλον στο αγχος μου κ στην εντονη επιθυμια μου να μην αδιαθετησω....... ηταν ο πρωτος μηνας και δεν εχω απογοητευτει ακομα αλλα η αληθεια ειναι οτι στεναχωρηθηκα αρκετα....δεν επιραζει.......περιμενουμε εσας τωρα να μας πειτε τα ευχαριστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

 

Οπως το λες MARAKI, θέλει και λίγο υπομονή το καλό πράμα....Μην τπο βάζεις στο μυαλό σου και θα έρθει απλά και χαλαρά.

Το θαύμα ήρθε και τώρα βλέπω τον ήλιο μέσα απο 2 μελιά μάτια :D

tGzTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Οπως το λες MARAKI, θέλει και λίγο υπομονή το καλό πράμα....Μην τπο βάζεις στο μυαλό σου και θα έρθει απλά και χαλαρά.

 

θα ερθει....που θα παει...δεν θα ερθει??? θα ερθειιιιιιι....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να χαιρεσαι το δικο σου θαυματακι με τα δυο μελια του ματια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

θα ερθει....που θα παει...δεν θα ερθει??? θα ερθειιιιιιι....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να χαιρεσαι το δικο σου θαυματακι με τα δυο μελια του ματια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

 

Σ' ευχαριστώ πολύ. Και ΒΕΒΑΙΑ θα έρθει.....:-P Μην νομίζεις, και γω είχα περάσει γερό ταράκουλο και άγχος και όπως και σε άλλα κορίτσια τα μαντάτα μου έρχονταν εκεί που δεν το περίμενα (1 σάλπιγγα εντελώς κλειστή και η άλλη με μερική διαβατότητα). Κλάμα, άγχος, στεναχώρια, απελπισία κ.τ.λ.

Οταν χαλάρωσα και είπα ότι αφού δεν πιάνω ας χαρώ τις διακοπές μου, ας ετοιμάσουμε το σπίτι με ηρεμία, ας κάνουμε την μετακόμιση, ας κάνουμε και ένα γάμο "καθώς πρέπει" και μετά πάμε για εξωσωματική. Τότε μου έκατσε.... Τόσο δεν το περίμενα που πριν να έχω την καθυστέρηση ακόμα κουβάλησα με τον πεθερό μου νιπτήρες, λεκάνες και άλλα τέτοια βαρία πορσελάνινα.....:shock:

Το θαύμα ήρθε και τώρα βλέπω τον ήλιο μέσα απο 2 μελιά μάτια :D

tGzTp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εκανα σημερα το τεστ απογευμα κιολας κ βγηκε θετικο...........βοηθειααααααααααααααααα

 

Μπραβο κοριτσακι μου!!!!!!!! Ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη....

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εκανα σημερα το τεστ απογευμα κιολας κ βγηκε θετικο...........βοηθειααααααααααααααααα

 

Συγχαρητηρια ρε κορίτσι σου ευχομαι να πανε όλα καλα. Παρόλο που εχω γραφτεί εδω και 1 μηνα στο forum δεν μπαινω συχνα σε αυτη τη σελίδα αλλα από τις 3-4 φορές που μπηκα διαβασα 2 θετικά αποτελεσματα, το δευτερο ειναι το δικο σου. Ποσο χαιρομαι να διαβάζω τετοια μηνήματα. Θα καταλαβω αν δεν κοιμηθεις σημερα απο την χαρα σου. Να είσαι καλα και πάλι συγχαρητηρια και με ενα υγειεστατο μωρακι:P.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εκανα σημερα το τεστ απογευμα κιολας κ βγηκε θετικο...........βοηθειααααααααααααααααα

 

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ,μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοο μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ,μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

 

αχχχχχχχχχ ποσο χαιρομαιιιιιιι...ειδες? ο αγ.βασιλης σε ..θυμηθηκε!!!!!

τι καλα .........τωρα αρχιζει αλλο ..αγχος!!! αλλα ολα καλα θα πανε ..

θα σου δωσω μια συμβουλη!! σταματα να διαβαζεις τα διαφορα site πια γιατι θα τρελλαθεις ...μεχρι εδω .

 

ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ...ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΣ (ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΔΛΔ ...ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ?) ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!,....

ΕΚΑΝΕΣ ? ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΟΡΙΑΚΗ ?ΠΕΣ ΠΕΣ ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ...

ΣΥΥΥΥΥΥΥΥΥΓΓΓΓΓΓΧΧΧΧΧΧΧΧΧΑΑΑΑΑΡΗΗΗΤΗΗΗΡΡΙΙΙΑΑΑΑΑ :P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εκανα σημερα το τεστ απογευμα κιολας κ βγηκε θετικο...........βοηθειααααααααααααααααα

 

Πολλα πολλα συγχαρητηρια κερκυραικο χρυσανθεμο μόυ!!κ εγω απο κερκυρα ειμαι!μια τελεια εγκυμοσυνη σ ευχομαι!!φανταζομαι τν χαρα σου!αχ τι τελεια!αντε να ερθει κ εμενα η κυριακη να ΜΗΝ αδιαθετισω παναγιτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...