Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

αχ βρε κοριτσια ευχαριστω για τη συμπαρασταση..αλλα δεν ξερω γιατι νομιζω οτι θα ερθει η ακατανομαστη...καθε πρωι που ξυπναω λεω νατο ηρθε..αλλα τιποτα..κ πριν λιγες μερες ειχα εντονες σουβλιες..ειναι αυτες οι σουβλιες συμπτωμα εγκυμοσυνης???κ το φουσκωμα στην κοιλια απο τωρα??γι αυτο φοβαμαι να κανω τεστ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τι να πω ..μακαρι ..αλλα χλωμο το βλεπω ..λεω οτι ειναι κρυωμα .επειδη δεν ντυνομαι και ιδιαιτερα καλα ..και οδηγω και μηχανη που σημαινει οτι με χτυπαει το κρυο μπροστα.(αλλα τωρα εδω και 10 μερεσ παιρνω τ αμαξι οποτε ...ποιο κρυωμα?) βλακειεσ λεω αλλα τελοσπαντων ...θα περιμενω ν αμου ερθει ωσ συνηθως και κααααποια στιγμη θα παω να κανω σαλπ/φια μηπωσ και εχω τελικα συμφυσεις. ο γιατροσ μου ,μου ειπε οτι εαν εχω ...οσο και να ..βαραω δεν γινεται τπτ ..η απολυτη απογοητευση ..δικιο εχει ..αλλα ακουσα την αληθεια

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε κοριτσια ευχαριστω για τη συμπαρασταση..αλλα δεν ξερω γιατι νομιζω οτι θα ερθει η ακατανομαστη...καθε πρωι που ξυπναω λεω νατο ηρθε..αλλα τιποτα..κ πριν λιγες μερες ειχα εντονες σουβλιες..ειναι αυτες οι σουβλιες συμπτωμα εγκυμοσυνης???κ το φουσκωμα στην κοιλια απο τωρα??γι αυτο φοβαμαι να κανω τεστ...

 

φοβασαι για ποιο λογο ? για να μην απογοητευτεις? μα πως θα μαθεις βρε κοριτσι ? εφοσον λεσ οτι εισαι σταθερη...βεβαια να ξερεις οτι οι αλλαγεσ του καιρου ..η αποτομη αλλαγη θερμοκρασιας επηρεαζει ...εδω επηρεαζει το αγχος ,το κρυο δεν θα επηρεασει ???

κανε τεστακι ...εγω θα ειχα κανει καμια ..δεκαρια ...απ την αγωνια μου !!!

Link to comment
Share on other sites

ath-gal εχω ακουσει για πονους κ οταν γινεται η συλληψη αλλα κ απο την εμφυτευση κ μετα....

 

τι πονους? θα μου πεισ οτι στην καθεμια ειναι διαφορετικα...

ομωσ ..για βαλε μου ..ιδεες ...!!! τι πονουσ νιωθουν? εγω ειμαι 8 μερες πριν την περιοδο ...με επαφεσ ειπαμε στισ γονιμεσ ...δλδ ...απο 1 του μηνα μεχρι 6 ...τι να πω ...σημερα 10 εχουμε ,.,.,ποτε προλαβα να συλλαβω κιολα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λεσ να εχουν δημιουργηθει σονι και ντε? απο το χειρουργειο ? η δεν ειναι σιγουρο οτι δημιουργουνται παντα...γιατι αν ειναι να εκανα μια αφαιρεση ινομυωματοσ και μετα να δημιουργουνται αλλα προβληματα....@@ μησε τα ...

δεν θα εχω την ψυχολογια να κανω τπτ πια..

προσπαθω να βρω ..τπτ ποσοστα ..(δλδ τισ πιθανοτητες υπαρχουν να δημιουργηθουν συνφησεις μετα απο τετοιο χειρουργειο,αλλα δεν βρισκω)

 

Τα πονάκια μπορούν να υπάρχουν στην αρχή μιας εγκυμοσύνης. Εχώ τα είχα μέχρι και τον 2ο μήνα που είδα και λίγο αίμα. Η γιατρός μου είπε πως το αίμα εμφανίζεται την μέρα που θα ερχόταν η περίοδος αν δεν υπήρχε εγκυμοσύνη. Επόμενως το σώμα αργεί να καταλάβει ότι είναι έγκυος....

Για τις συμφύσεις δεν είναι σίγουρο ότι θα γίνουν. Απλά είναι ένα ρίσκο που παίρνει ο γιατρός όταν έχει ένα σοβαρότερο θέμα να αντιμετωπίσει. Μην ψάχνεις για ποσοστά....πάρε φόρα και πολέμησε τους φόβους σου. Εμένα μάλλον έγιναν απο χλαμύδια που είχα παλιότερα και τα ανακάλυψα τυχαία. Εκανα θεραπεία και ήμουν ήσυχη ότι ξεμπέρδεψα γιατί δεν ήξερα τι προκαλούσαν. Προσφάτως έμαθα και γι'αυτό ένιωθα ότι έπρεπε να κάνω την σαλπιγγογραφία

Το θαύμα ήρθε και τώρα βλέπω τον ήλιο μέσα απο 2 μελιά μάτια :D

tGzTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τα πονάκια μπορούν να υπάρχουν στην αρχή μιας εγκυμοσύνης. Εχώ τα είχα μέχρι και τον 2ο μήνα που είδα και λίγο αίμα. Η γιατρός μου είπε πως το αίμα εμφανίζεται την μέρα που θα ερχόταν η περίοδος αν δεν υπήρχε εγκυμοσύνη. Επόμενως το σώμα αργεί να καταλάβει ότι είναι έγκυος....

Για τις συμφύσεις δεν είναι σίγουρο ότι θα γίνουν. Απλά είναι ένα ρίσκο που παίρνει ο γιατρός όταν έχει ένα σοβαρότερο θέμα να αντιμετωπίσει. Μην ψάχνεις για ποσοστά....πάρε φόρα και πολέμησε τους φόβους σου. Εμένα μάλλον έγιναν απο χλαμύδια που είχα παλιότερα και τα ανακάλυψα τυχαία. Εκανα θεραπεία και ήμουν ήσυχη ότι ξεμπέρδεψα γιατί δεν ήξερα τι προκαλούσαν. Προσφάτως έμαθα και γι'αυτό ένιωθα ότι έπρεπε να κάνω την σαλπιγγογραφία

 

θα σου κανω ερωτηση κρισεως ..λοιπον ειχα περιοδο ...23/12 και αμεσωσ προηγουμενη ,,,26/11 ..βρεσ μου σε παρακαλω ...οχι απο προγραμμα ..εσυ να μου πεισ ..πωσ το υπολογιζεισ ...ποσοσ ειναι ο κυκλοσ μου ...και πεσ μου απο 23/δεκεμβρη ,,,που μου ηρθε ...ποιεσ ημερομηνιεσ εινια οι γονιμεσ μου ,,,να δω αν τα υπολογιζω σωστα δλδ ,,,

αν μπορεισ βοηθησε με ,,,

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε κοριτσια ευχαριστω για τη συμπαρασταση..αλλα δεν ξερω γιατι νομιζω οτι θα ερθει η ακατανομαστη...καθε πρωι που ξυπναω λεω νατο ηρθε..αλλα τιποτα..κ πριν λιγες μερες ειχα εντονες σουβλιες..ειναι αυτες οι σουβλιες συμπτωμα εγκυμοσυνης???κ το φουσκωμα στην κοιλια απο τωρα??γι αυτο φοβαμαι να κανω τεστ...

 

Και βέβαια πρήζεται η κοιλίτσα, απο νωρίς....μοιάζει με της περιόδου αλλά όταν έχεις και τόση καθυστέρηση μας ενθαρύνει.

Κοίτα που δεν μπορώ να κοιμηθώ εγώ απο τη αγωνία.....ΟΥΦ....

Το θαύμα ήρθε και τώρα βλέπω τον ήλιο μέσα απο 2 μελιά μάτια :D

tGzTp2.png

Link to comment
Share on other sites

αυτα τα μικρα πονακια που νιωθεις στην ωορρηξια μερικες τα νιωθουν απο τη συλληψη κιολας που μπορει να γινει κ την ιδια μερα που ερχεσαι σε επαφη..οσο για τις συμφυσεις δεν γινονται παντα μετα απο χειρουργεια..αν δεν ειμαι παντως θα κανω σιγουρα σαλπιγγογραφια κ ορμονικες εξετασεις..Μεχρι την παρασκευη θα ξερω τα νεα (ευχαριστα η δυσαρεστα)..

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια πρήζεται η κοιλίτσα, απο νωρίς....μοιάζει με της περιόδου αλλά όταν έχεις και τόση καθυστέρηση μας ενθαρύνει.

Κοίτα που δεν μπορώ να κοιμηθώ εγώ απο τη αγωνία.....ΟΥΦ....

 

σε παρακαλω ..υπολογισε μου ...σε παρακαλω ...ειχα περιοδο 23 δεκεμβρη ...ποιεσ ημερομηνιεσ ειναι οι γονιμεσ ..να δω αν ..πεφτω μεσα στισ επαφεσ που ειχα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα σου κανω ερωτηση κρισεως ..λοιπον ειχα περιοδο ...23/12 και αμεσωσ προηγουμενη ,,,26/11 ..βρεσ μου σε παρακαλω ...οχι απο προγραμμα ..εσυ να μου πεισ ..πωσ το υπολογιζεισ ...ποσοσ ειναι ο κυκλοσ μου ...και πεσ μου απο 23/δεκεμβρη ,,,που μου ηρθε ...ποιεσ ημερομηνιεσ εινια οι γονιμεσ μου ,,,να δω αν τα υπολογιζω σωστα δλδ ,,,

αν μπορεισ βοηθησε με ,,,

 

Λοιπόν, απο 26/11 έως 23/12 έχουμε 27 μέρες κύκλο. Με τον κλασικό αυτό κύκλο των 27-28 ημερών οι γόνιμες σου μέρες θα πρέπει να ήταν

4 - 5 Ιανουαρίου (14 μέρες μαζί με την 23/12). Βέβαια επειδή δεν είμαστε ρολόγια παίζουν συν - πλην 1-2 μέρες και σωστά υπολογίζεις ότι η επόμενη περίοδος (ξουτ και μακρία απο δω) πέφτει για τις 18/01.

Το θαύμα ήρθε και τώρα βλέπω τον ήλιο μέσα απο 2 μελιά μάτια :D

tGzTp2.png

Link to comment
Share on other sites

με τη νικη σε ευχαριστω για το ενδιαφερον...ευχομαι το πρηξιμο να ειναι απο αυτο...σε λιγες μερες θα ξερω κ εννοειται θα σας ενημερωσω..εκτος κ αν ερθει η ακατανομαστη κ σας ενημερωσω νωριτερα!!

Link to comment
Share on other sites

αυτα τα μικρα πονακια που νιωθεις στην ωορρηξια μερικες τα νιωθουν απο τη συλληψη κιολας που μπορει να γινει κ την ιδια μερα που ερχεσαι σε επαφη..οσο για τις συμφυσεις δεν γινονται παντα μετα απο χειρουργεια..αν δεν ειμαι παντως θα κανω σιγουρα σαλπιγγογραφια κ ορμονικες εξετασεις..Μεχρι την παρασκευη θα ξερω τα νεα (ευχαριστα η δυσαρεστα)..

 

χρυσανθεμο ..να σου στειλω ενα τεστακι που εχ τσακ μπαμ με κουριερ?αντε να μαθουμε

Link to comment
Share on other sites

χρυσανθεμο ..να σου στειλω ενα τεστακι που εχ τσακ μπαμ με κουριερ?αντε να μαθουμε

 

 

ΣΤΕΙΛΤΟΟΟΟΟΟΟ

Το θαύμα ήρθε και τώρα βλέπω τον ήλιο μέσα απο 2 μελιά μάτια :D

tGzTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια πρέπει να πάω για ύπνο γιατί κατά τις 8 θα ξυπνήσει το κεφτεδάκι και θα κουτουλάω

Το θαύμα ήρθε και τώρα βλέπω τον ήλιο μέσα απο 2 μελιά μάτια :D

tGzTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φίλες μου καλησπέρα σας,

εύχομαι καλή χρονιά σε όλους μας και να είμαστε πάντα γερές πάνω απόλα.

Επέστρεψα στο forum για να σας ενημερώσω για την εξέλιξη της δικής μου ιστορίας που σας άφησα στη μέση τον Νόέμβρη.

Αν θυμάστε καλά σας είχα γράψει ότι είχα ήδη πολλές μέρες καθυστέρηση και ότι ένιωθα πραγματικά ότι ήμουν έγκυος...η αλήθεια είναι ότι στις 21 Νοέμβρη με επισκεύθηκε η φίλη μας η Αλέκαααααααα......και μόλις την είδα όχι απλά δεν απογοητεύτηκα αλλά ίσα ίσα σκεφτηκα ότι δεν θα πηγαίναν χαμένα και τα καινούρια εσώρουχα που σας έλεγα αν θυμάστε....!!

Οπότε ξεκίνησε ένας νέος κύκλος στον οποίο όμως δεν είχα και μεγάλες πιθανότητες να μείνω έγκυος κι αυτό γιατι......

Πρώτον....ο κύκλος μου τον μήνα Νοέμβρη αντί των 28 ημερών που είχα συνήθως ξαφνικά από το άγχος ίσως με τη δουλεία που σταμάτησα ίσως αν θυμαστε....που ήταν σοκ για μενα για να πω την αλήθεια, έγινε 41 ημερών....Κατα τη διάρκεια του κύκλου αυτού είχαμε συχνές επαφές....οπότε όταν είδα αυτή την τεράστια καθυστέρηση θεώρησα ότι θα πάω για χοριακή και πως όλα θα ήταν θετικότατα.....

Όμως δεν ήταν έτσι τελικα.....εξαπατήθηκα παρόλες τις προσπάθειες και τα συμπτώματα που είχα...

Περνάω λοιπόν την περίοδο της Αλέκας και μόλις εξαφανίστηκε σκεφτόμουν συνεχώς τι να κάνω για να μου αλλάξει η ψυχολογία και να αρχίσω πάλι τις προσπάθειες..

Τελικά προσπάθειες λόγω εορτών και διάφορων υποχρεώσεων που είχαμε δεν έγιναν....εγω αναγκάστηκα και έφυγα για 15 μέρες λόγω του ότι είχε κάποια περιπέτεια υγείας κάποιο συγγενικό πρόσωπο και όταν επέστρεψα μπήκα με τα μούτρα να φτιάξω μελομακάρονα.....κουραμπιέδες....να τρέξω σε όλες τις εκδηλώσεις με τον άντρα μου...να πάμε σε όλες τις γιορτές.....να φύγουμε Χριστούγεννα για το χωριό μου για διακοπές.....να γυρίσω...να βάλω πλυντήρια...να δω φίλους....να φτιάξω ξανά βαλίτσες και να ξαναφύγουμε για Αθήνα για Πρωτοχρονιά....

Ουφφφφφ και μόνο που τα θυμάμαι κουράζομαι......

Οπότε από τις 21 Νοέμβρη που είχα την πρώτη μέρα περιόδου φανταστείτε ότι είχα μόνο 2 επαφές με τον άντρα μου κι αυτές...ούτε θυμάμαι πότε....ότι ήταν καλές δεν το συζητώ χαχαχαχαχα

Είμαι λοιπόν στην ιδέα ότι μάλλον χάλασε ο κύκλος μου πάλι και ότι μετά τις γιορτές θα πρέπει να πάω στον γιατρό για να δούμε πάλι τις πολυκυστικές γιατί υπέθετα ότι αυτές ήταν υπεύθυνες για τον κύκλο των 41 ημερών....

Περνάνε λοιπόν οι μέρες κι εγώ νομίζω πάλι ότι θα αδιαθετήσω στις 41 μέρες....

Το είχα υπολογίσει κιολας και έβγαινε ότι θα αδιαθετούσα 1-2 του Γενάρη κι έλεγα....τι ωραία θα μου μπει ο χρόνος.....

Έλα όμως που δεν ένιωθα καλά......περιτό να σας πω για τα ξενύχτια που κάναμε έξω με φίλους και το κρασί που ήπια αυτες τις μέρες....παρόλα αυτά όμως ....εγώ δεν ένιωθα καλά....αλλά έλεγα μέσα μου... ηρέμησε δεν είναι τίποτα....2 επαφές είχες....θες και εγκυμοσύνη?

Οπότε συνέχιζα χαλαρή τις μέρες μέχρι την ημέρα που θα ταξιδεύαμε για Αθήνα....

Το μέρος που μένω είναι 2 ώρες μόλις Από την Αθήνα αλλά δεν είχα τολμήσει να πάω να πάρω τεστ εδώ γιατί είναι όλες γνωστές και θα ερχίσουν να ρωτάνε...μα πάνω απόλα κιολας δεν το πίστευα ότι θα μπορούσα να είμαι έγκυος.....

Περίμενα όπως καταλαβαίνετε να περάσουν οι 41 μέρες κύκλος...τόσο ηλίθια είμαι.....λες και είμαι αγελάδα χαχαχαχα

Παίρνω λοιπόν από την αθήνα στις 30 του Δεκέμβρη ένα τεστ και το διακομοδώ κιολας με τον άντρα μου.

Παρόλα αυτά...όταν φτάσμα στην Αθήνα λέω....άστο μωρέ τι να το κάναω τώρα μη μου χαλάσει τη βραδιά και έχω να πάω και μπουζούκια.....οπότε άστο θα το κάνω αύριο το πρωί......άλλωστε δεν υπήρχε περίπτωση έλεγα με 2 επαφές να μείνω έγκυος.....

Στολίστηκα λοιπόν και βγήκαμε όλοι μαζί και περάσαμε υπέροχα....ωστόσο σας το ξαναλέω....εγω δεν αισθανόμουν καλά....

Ξημερώνει λοιπόν 31 Δεκέμβρη και κάνω το τεστ.....το παράτησα πάνω στο πλυντήριο μέχρι να βγεί το αποτέλεσμα και έπλενα τα δόντια μου στον νιπτήρα ώσπου γυρνάω κάποια στιγμή με την οδοντόβουρτσα στο στόμα και βλέπω το τεστ να γράφει......έγκυος 3+........νομίζω ότι πήγα να πάθω αναρρόφηση από την οδοντόκρεμα.....είχα πάθει σοκ γέλαγα μόνη μου.....βγαίνω από το μπάνιο με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά και κοιτάζω τον άντρα μου............φυσικά το κατάλαβε αμέσως......

Ήταν η ωραιότερη στιγμή της ζωής μου νομίζω......τρέχουμε αμέσως στο πλησιέστερο φαρμακείο και πέρνω ένα prediktor....γιατί φοβήθηκα μήπως επειδή ήταν ψηφιακό το προηγούμενο δεν έκανα κάτι σωστά.....και βγα΄λινει κι αυτό θετικό....

Τ Ρ Ε Λ Λ Α Θ Η Κ Α!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το ανακοινώσαμε στις οικογένειές μας αμέσως μετά την αλλαγή του χρόνου και πάθανε όλοι πλάκα!!!!

 

Ειλικρινά κορίτσια δεν ξέρω τι να πω πια.....αλλά δεν θυμάμαι άλλη χρονιά να μου μπαίνει τόσο ευτυχισμένα!!!

 

Περνάνει και η γιρτή μου και επιστρέφω στο σπίτι μου όπου και μίλησα με τον γατρό μου στις 3 του μληνα γιατί ήταν κλειστός λόγω ημερών....άργησα να κάνω χοριακή γιατί εδώ ήταν κλειστά τα μικροβιολογικά εργαστήρια και το κέντρο υγείας επίσης λόγω των ημερών.....παίζανε με την αγωνία μου όπως καταλαβαίνετα...και ο γιατρός να μου λέει ότι είμαι ήδη 6 εβδομάδων βάσει τελευταίας περιόδου και επειδή το κατάλαβα τόσο αργά ίσως δεν είναι και τόσο καλό γιατί δεν πρόσεχα και ιδιαίτερα όπως φαντάζεστε στην καθημερινότητά μου και με τόσες γιορτές....Πάω λοιπόν και κάνω τελικά χοριακή και βγίνε τιμλη 56,787!!!!

Ο γιατρός χαρακτηριστικά μου είπε στο τηλέφωνο....εσύ όχι απλά είσαι έγκυος.....εσ'υ παραείσαι έγκυος!!!!

Στις 7 εβδομάδες κλείσαμε ναν πάω για τον πρώτο υπέρηχο για να ακούσουμε παλμό......και ναι αυτή η μέρα είναι η αυριανή......

Τ ο να σας εξηγήσω τι αισθάνομαι είναι δύσκολο.....απερίγραπτο.... αλλά μπορώ να σας διαβεβαιώσω για τα συμπτωματάκια της εγκυμοσύνης γιατί κάθε μέρα είν αι διαφορετική.....μία ζαλίζομαι μία όχι εμετό δεν έχω κάνει ούτε μία φορά αλλά έχω αναγούλες με κάποια τρόφιμα και μυρωδιές.....κόπωση...υπνηλία...συχνοουρία ήδη άρχισαν να κάνουν την εμφανισή τους εδώ και 1 εβδομάδα.....

Ξαφνικα ενώ δεν είχα καμία διατροφική παραξενιά άρχισα να μαγειρεύω ξεχωριστά για εμένα γιατί έχω μια κλίση στα ξινά γενικότερα.....όχι στο κρεας στα γλυκά...στα τηγανητα στα βαριά φαγητα...

όλα αυτά είνα τόσο πρωτόγνωρα που κάτι ώρες πιάνω την κοιλίτσα μου που είναι πρησμένη και λέω ...ζω όνειρο ή είναι πραγματικότητα Παναγία μου....

 

Δεν έχω κάτι άλλο να σας πώ....είμαι τόσο συγκινημένη και τόσο ήρεμη ταυτόχρονα που ειλίκρινά εύχομαι σε όλες σας να έχετε ένα αίσιο τέλος κι εσείς.....

 

Είμαστε ευλογημένες οι γυναίκες που μπορούμε να ζούμε αυτή την εμπειρία στη ζωή μας......

Εχω πιάσει τον εαυτό μου να κοιτάζω στο ίντερνετ αυτές τις μέρες για εξωμήτρια κύηση κτλ γιατί είμαι λίγο αγχωμένη για το αν θα το ακούσουμε αύριο αλλά θέλω να είμαι και αισιόδοξη.....το δικαιούμαι νομίζω......

 

Φιλάκια πολλά σε όλες σας και ελπίζω αύριο μαζί με μένα να έχετε κι εσείς ένα ευχάριστο νέο να πούμε η μια στην άλλη.

 

καλημέρααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηρια κοπελα μου...να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! να σου πανε ολα καλα και καθε ευτυχια για σενα, τον αντρα σου και το σπορακι σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! περιμενουμε νεααααααα..............

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες!!!! δυστυχως η χοριακη ηταν αρνητικη......μιλησα με τον γιατρο μου για αυτη τη πρωτοφανη καθυστερηση και μου ειπε οτι πιθανον να την προκαλεσα εγω σε εμενα λογω αγχους για συλληψη....επισης μου ειπε οτι αν συνεχισω ετσι θα δυσκολεψω πολυ και εμενα και τον αντρα μου μα και οποιαδηποτε εξελιξη στη συλληψη.... δεν απογοητευτηκα αλλα στεναχωρηθηκα αρκετα..... και σημερα νιωθω οτι θα κατεβουν οι επισκεπτες.....τι ειναι το αγχος εεεε???????? ευχομαι σε ολες που εχετε καθυστερηση να ΜΗΝ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ και σε οσες μας ηρθε ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΑΝΑΡΘΕΙ.....τουλαχιστον για 8 μηνες.....χιχιιχιχιιχ

καλημεραααααααααααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες!!!! δυστυχως η χοριακη ηταν αρνητικη......μιλησα με τον γιατρο μου για αυτη τη πρωτοφανη καθυστερηση και μου ειπε οτι πιθανον να την προκαλεσα εγω σε εμενα λογω αγχους για συλληψη....επισης μου ειπε οτι αν συνεχισω ετσι θα δυσκολεψω πολυ και εμενα και τον αντρα μου μα και οποιαδηποτε εξελιξη στη συλληψη.... δεν απογοητευτηκα αλλα στεναχωρηθηκα αρκετα..... και σημερα νιωθω οτι θα κατεβουν οι επισκεπτες.....τι ειναι το αγχος εεεε???????? ευχομαι σε ολες που εχετε καθυστερηση να ΜΗΝ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ και σε οσες μας ηρθε ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΑΝΑΡΘΕΙ.....τουλαχιστον για 8 μηνες.....χιχιιχιχιιχ

καλημεραααααααααααααααααααααααα

 

Καλημερα μαρακι μου!ξυπνησα να δω νεακια σου!δν πειραζει κουκλα μου,ο επομενος μηνας θα ειναι δικος μας!πεφτει κ τ αγιου-βαλεντινου οποτε μπορει να εχουμε δωρακι να κανουμε..καθε εμποδιο για καλο λεω κ στν εαυτο μου..κ ενα τροπο να διωξουμε το αγχος please???:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μαρακι μου!ξυπνησα να δω νεακια σου!δν πειραζει κουκλα μου' date='ο επομενος μηνας θα ειναι δικος μας!πεφτει κ τ αγιου-βαλεντινου οποτε μπορει να εχουμε δωρακι να κανουμε..καθε εμποδιο για καλο λεω κ στν εαυτο μου..κ ενα τροπο να διωξουμε το αγχος please???:rolleyes::rolleyes:[/quote']

 

καλημερααα κουκλα μου......λες ο Θεος του ερωτα να μας φερει αγγελουδακι??????? στεναζωρήθηκα η αλήθεια είναι αλλά το περίμενα οπότε μου ήρθε πιο ελαφρύ....... εμένα βάση της καθυστέρησης αν μου έρθει σήμερα η περίοδος, που μακαρι για να ξεπρηστωωωω, στις 14/02 είναι η πιο γόνιμη μέρα μου!!!!!!!!! από τις 10/02 έως και τις 16/02 είναι οι γόνιμες μέρες μου......λες να γίνει το θαυμα τότε????????? πως είσαι εσύ? τι κάνεις?????

Link to comment
Share on other sites

καλημερααα κουκλα μου......λες ο Θεος του ερωτα να μας φερει αγγελουδακι??????? στεναζωρήθηκα η αλήθεια είναι αλλά το περίμενα οπότε μου ήρθε πιο ελαφρύ....... εμένα βάση της καθυστέρησης αν μου έρθει σήμερα η περίοδος, που μακαρι για να ξεπρηστωωωω, στις 14/02 είναι η πιο γόνιμη μέρα μου!!!!!!!!! από τις 10/02 έως και τις 16/02 είναι οι γόνιμες μέρες μου......λες να γίνει το θαυμα τότε????????? πως είσαι εσύ? τι κάνεις?????

Χαλια ειμαι..δν κοιμηθηκα ολο το βραδυ..αυπνια κ πονος γλυκια μου..ασε!ελπιζώ να καταφερω να κοιμηθω το μεσημερι!!αφου θα ειναι στην μερα τ ερωτα εκμεταλλευσου το κ μετα χ α λ α ρ α!!αναρωτιεμαι τι ειναι πιο σωστο..καθε μερα επαφη η καθε 3μερες;εγω με καθημερινη μαλλον δν καταφερα τιποτα..:evil::?

Link to comment
Share on other sites

Χαλια ειμαι..δν κοιμηθηκα ολο το βραδυ..αυπνια κ πονος γλυκια μου..ασε!ελπιζώ να καταφερω να κοιμηθω το μεσημερι!!αφου θα ειναι στην μερα τ ερωτα εκμεταλλευσου το κ μετα χ α λ α ρ α!!αναρωτιεμαι τι ειναι πιο σωστο..καθε μερα επαφη η καθε 3μερες;εγω με καθημερινη μαλλον δν καταφερα τιποτα..:evil::?

 

ειλικρινα και εγω δεν ξερω.....οι αποψεις ειναι τοσο διαφορετικες....αλλοι λενε καθε μερα, αλλη μερα παρα μερα....δεν ξερω ρε γμτ..........και εγω θα ηθελα να μαθω τι ειναι καλυτεροοοο!!!!

προσπαθησε να ξεκουραστεις σωματικα και ψυχολογικα.........και ολα θ απανε καλα.....παιρνεις παυσίπονα????

Link to comment
Share on other sites

ειλικρινα και εγω δεν ξερω.....οι αποψεις ειναι τοσο διαφορετικες....αλλοι λενε καθε μερα, αλλη μερα παρα μερα....δεν ξερω ρε γμτ..........και εγω θα ηθελα να μαθω τι ειναι καλυτεροοοο!!!!

προσπαθησε να ξεκουραστεις σωματικα και ψυχολογικα.........και ολα θ απανε καλα.....παιρνεις παυσίπονα????

 

Οχι,προσπαθω να το παλεψω μεχρι να αδιαθετησω.γιατι λεω μηπως και....εγινε κατι ...ξερεις!δν θελω να παρω φαρμακα αν δν ξερω σιγουρα!εχω πονο στο στηθος κ γενικα πονους χαμηλα παρα πολλες μερες πριν την περιοδο αλλα δν το σκεφτομαι..οτι ειναι να γινει θα εχει γινει!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...