Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Μπουχχααχαχαχαχα,εδώ έχει τρελλή ζέστη.....8-)8-):cool::lol::lol::lol:

 

 

ε αν δεν ειχε κ στην κρητη ηλιο που θα ειχε?το ονειρο μου ειναι να ερθω καποια στιγμη εκει κατω ελπιζω να ερθω μια μερα με την κορουλα μου...α το καλο δε σας το πα ο αντρας μου θελει οταν κ αν με το καλο κανω κοριτσακι να το βγαλουμε βεατρικη λεει γιατι ειναι βασιλικο κ παει σε μια πριγκηπισσα σαν την κορη του .πως θα αλλαξω γνωμη ρε κοριτσια αυτο το ονομα ειναι απαισιοοοοοοοοοοοοο.

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και δω ο καιρος ειναι σουπερρρρρρρρ!!!!!!!!:cool::cool:

Ειμαι με στραπλες μπλουζακι εξω σε μια καφετερια με δυο φιλες να φανταστεις και καθομαι καφεδιαζομαι αραχτηηηηηη.......τι ωραιααααααα......

,3

 

 

που στην μακεδονια εισαι αν επιτρεπεται?κεντρικη δυτικη η κατα εδω κοντα μας?

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

ε αν δεν ειχε κ στην κρητη ηλιο που θα ειχε?το ονειρο μου ειναι να ερθω καποια στιγμη εκει κατω ελπιζω να ερθω μια μερα με την κορουλα μου...α το καλο δε σας το πα ο αντρας μου θελει οταν κ αν με το καλο κανω κοριτσακι να το βγαλουμε βεατρικη λεει γιατι ειναι βασιλικο κ παει σε μια πριγκηπισσα σαν την κορη του .πως θα αλλαξω γνωμη ρε κοριτσια αυτο το ονομα ειναι απαισιοοοοοοοοοοοοο.

 

Βεατρικη??????:confused:

Αχ ουτε εμενα μου αρεσειειειειειε........

ΚΑνε το παν να του αλλαξεις γνωμη δεν ξερω πως αλλα αλλαξε το......:oops::oops:

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κουκλες θα σας αφησω με φωναζουν οι φιλες μου που τις παρατησα......ειμαι γαιδουρα....

 

φιλακια πολλαααααααα.........θα ξανα μπω μεσα στο σκ!!!!!!

 

Φιλιά κοριτσάκι!!!...μην χάνεσαι!!!!;);)

 

ε αν δεν ειχε κ στην κρητη ηλιο που θα ειχε?το ονειρο μου ειναι να ερθω καποια στιγμη εκει κατω ελπιζω να ερθω μια μερα με την κορουλα μου...α το καλο δε σας το πα ο αντρας μου θελει οταν κ αν με το καλο κανω κοριτσακι να το βγαλουμε βεατρικη λεει γιατι ειναι βασιλικο κ παει σε μια πριγκηπισσα σαν την κορη του .πως θα αλλαξω γνωμη ρε κοριτσια αυτο το ονομα ειναι απαισιοοοοοοοοοοοοο.

 

 

Πω πω πωωωωω,κι εγώ χάλια το βρίσκω (μετα συγχωρήσεως κιόλας αρετή μου:oops:) αυτό το όνομα.....:eek:Βρες κάποιο 'άλλο που να είναι πάλι πριγκηπικό αλλά πιο ωραίο:-P:razz::-P

Link to comment
Share on other sites

Πω πω πωωωωω,κι εγώ χάλια το βρίσκω (μετα συγχωρήσεως κιόλας αρετή μου:oops:) αυτό το όνομα.....:eek:Βρες κάποιο 'άλλο που να είναι πάλι πριγκηπικό αλλά πιο ωραίο:-P:razz::-P

 

 

προσπαθω να τον πεισω για αννα-μαρια που ειναι επισης βασιλικο κ που αννα λενε κ την συγχωρεμενη την μαμα του κ μαρια απτην παναγια που θα μας φερει το θαυματακι μας καποια στιγμη στην αγκαλια μας η σαν εναλακτικη το βικτορια που επισης μου αρεσει πολυ.κανω γκαλοπ ακουω γνωμες κ οπως λεει κ ο σοφος λαος ακομη δεν τον ειδαμε γιαννη τον βαφτισαμε....

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Απο βασιλικα και πριγκιππικα ονοματα μου αρεσει ΠΑΡΑ πολυ το Ελισαβετ!!!!!!!!Ειναι τελειο!!!!!

 

Φιλακια πολλα πολλααααα........

 

 

κ αυτο μου το λεει σαν επιλογη αλλα ουτε αυτο μου αρεσει γιατι δυο γνωστες που εχω την μια την φωναζουν βετα κ την αλλη ελσα δεν θελω....

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Πω πω πωωωωω,κι εγώ χάλια το βρίσκω (μετα συγχωρήσεως κιόλας αρετή μου:oops:) αυτό το όνομα.....:eek:Βρες κάποιο 'άλλο που να είναι πάλι πριγκηπικό αλλά πιο ωραίο:-P:razz::-P

 

 

προσπαθω να τον πεισω για αννα-μαρια που ειναι επισης βασιλικο κ που αννα λενε κ την συγχωρεμενη την μαμα του κ μαρια απτην παναγια που θα μας φερει το θαυματακι μας καποια στιγμη στην αγκαλια μας η σαν εναλακτικη το βικτορια που επισης μου αρεσει πολυ.κανω γκαλοπ ακουω γνωμες κ οπως λεει κ ο σοφος λαος ακομη δεν τον ειδαμε γιαννη τον βαφτισαμε....

 

 

Μμμμμμ,αυτά μάλιστα!!!!!Πολύ ωραία κ τα δύο!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μηπως να παρακαλαω να κανω αγορι (ειπαμε οταν κ αν για να μην το θεωρω κ δεδομενο οτι θα ναι τωρα) που η αντωνη θα το βγαλω απτον πεθερο μου η κων/νο απτον μπαμπουλη μου που κ αυτος μαζι με το λενακι γιορταζει αυριο?

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Μμμμμμ,αυτά μάλιστα!!!!!Πολύ ωραία κ τα δύο!!!!!

 

 

εσεις εχετε τετοια προβληματα η εχετε αποφασισει ηδη?για δωσε ιδεες?

ασχετο.....πειναωωωω τι να φαω?μαλλον προς δημητριακα με γιαουρτι γερνω...

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Μμμμμμ,αυτά μάλιστα!!!!!Πολύ ωραία κ τα δύο!!!!!

 

 

εσεις εχετε τετοια προβληματα η εχετε αποφασισει ηδη?για δωσε ιδεες?

ασχετο.....πειναωωωω τι να φαω?μαλλον προς δημητριακα με γιαουρτι γερνω...

 

Κατ'αρχήν εμένα ο δικός μου θέλει κόρη!!!Αν κάνω λέει αγόρι δεν θα έρθει ούτε στο μαιευτήριο....ναι..καλά...

Αλλά εμείς θέλουμε περίεργα ονόματα..αρχαία ίσως.Ξέρεις,όπως λυδία,άλκηστη,δανάη,,τέτοια...κ για αγόρι κάτι σαν ειρηναίος,απόλλωνας...

 

Μην γελάααας,σε βλέπω....μας κοροιδεύεις εε???χαχαχαχα:lol::lol::lol::lol:

 

Μόλις τσάκισα μια σοκολατίτσα....σσσσσσσσ,μην πεις τίποτα...σσσσσσ

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχήν εμένα ο δικός μου θέλει κόρη!!!Αν κάνω λέει αγόρι δεν θα έρθει ούτε στο μαιευτήριο....ναι..καλά...

Αλλά εμείς θέλουμε περίεργα ονόματα..αρχαία ίσως.Ξέρεις,όπως λυδία,άλκηστη,δανάη,,τέτοια...κ για αγόρι κάτι σαν ειρηναίος,απόλλωνας...

 

Μην γελάααας,σε βλέπω....μας κοροιδεύεις εε???χαχαχαχα:lol::lol::lol::lol:

 

Μόλις τσάκισα μια σοκολατίτσα....σσσσσσσσ,μην πεις τίποτα...σσσσσσ

 

ντροπη σου για την σοκολατα τετοια ωρα...κ εγω μερεντα με ψωμι ηθελα να φαω αλλα με εφαγαν οι τυψεις κ ειπα να φαω γιαουρτακια 2% με δημητριακα.γιατι εχω κ καποια κιλακια παραπανω οποτε προσπαθω να μην γουρουνιαζω οσο γινεται.οσο για τα ονοματα οντως γελασααα.μονο το λυδια μου αρεσε που γιορταζει κ σημερα παρεπιπτοντως τα υπολοιπα νομιζω μονο ο αδωνης γεωργιαδης θα τα εκτιμησει....ας ερθει με το καλα να ναι γερο κ δυνατο κ το ονομα ειναι το τελευταιο νομιζω.

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κατ'αρχήν εμένα ο δικός μου θέλει κόρη!!!Αν κάνω λέει αγόρι δεν θα έρθει ούτε στο μαιευτήριο....ναι..καλά...

Αλλά εμείς θέλουμε περίεργα ονόματα..αρχαία ίσως.Ξέρεις,όπως λυδία,άλκηστη,δανάη,,τέτοια...κ για αγόρι κάτι σαν ειρηναίος,απόλλωνας...

 

Μην γελάααας,σε βλέπω....μας κοροιδεύεις εε???χαχαχαχα:lol::lol::lol::lol:

 

Μόλις τσάκισα μια σοκολατίτσα....σσσσσσσσ,μην πεις τίποτα...σσσσσσ

 

ντροπη σου για την σοκολατα τετοια ωρα...κ εγω μερεντα με ψωμι ηθελα να φαω αλλα με εφαγαν οι τυψεις κ ειπα να φαω γιαουρτακια 2% με δημητριακα.γιατι εχω κ καποια κιλακια παραπανω οποτε προσπαθω να μην γουρουνιαζω οσο γινεται.οσο για τα ονοματα οντως γελασααα.μονο το λυδια μου αρεσε που γιορταζει κ σημερα παρεπιπτοντως τα υπολοιπα νομιζω μονο ο αδωνης γεωργιαδης θα τα εκτιμησει....ας ερθει με το καλα να ναι γερο κ δυνατο κ το ονομα ειναι το τελευταιο νομιζω.

 

 

Χα,το'ξερα ότι θα με κοροιδεύεις!!!:rolleyes:Αλλά τι να κάνω????Ας έρθει με το καλό κι ας το βγάλω κι ευτέρπη...χαχαχαχαχαχα

Κ να σου πω την αλήθεια,κι εγώ κοριτσάκι θα ήθελα...!!!!

Link to comment
Share on other sites

ε οχι κ ευτερπηηηη σκεψου ποσο θα το κοροιδευουν τα παιδακια στο σχολειο?

 

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑ:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Καλό βράδυ μικρή μου!!!!kisses

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάρες μου!!!Δεν χάνομαι,μπαίνω και διαβάζω-αν υπάρχουν-νέα σας συνέχεια!Αρετούλα,όχι δεν είμαι βραδυνή,απλά λόγω ίσως και τον περίεργων ωραρίων,ποτέ δεν κοιμάμαι νωρίς...είμαι βρυκολακάκι!!!!Αχ πολύ χάρηκα μ'αυτά που διάβασα για σένα και το Λενάκι!!!Ειδικά για σένα είμαι σχεδόν σίγουρη πως έγινε η εμφύτευση, γι'αυτό και το αιματάκι!Αχ μακάρι κουκλίτσες μου να συμβαίνει και με τις δυο σας!!Giannaki μου όσο καλοκαιριάζει μου φαίνεται θα έχει και περισσότερο τρέξιμο εκεί που εργάζεσαι!!Μην ξεχνάμε όμως και τον σκοπό μας,ε??Σας θέλω πολύ δυναμικές τώρα το καλοκαιράκι!!!Σας φιλώ όλες στα μουτράκια!!!Ματς-μουτς!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσαρες μου τι κανετε?εγω ξυπνησα απτην μαυρη νυχτα σημ με ενα εφιαλτη...ειδα τι αλλο κλασικα οτι μου ηρθε περιοδος...σηκωθηκα εντρομη κ ετρεξα στο μπανιο αλλα ευτυχως ηταν μονο στον υπνο μου,οποτε ηρεμησα εκανα ενα καφεδακι κ ασχολουμε απτο πρωι με τις ντουλαπες να μαζεψω χειμωνιατικα σιγα σιγα κ να βγαλω καλοκαιρινα γιατι δεν ξερω αν το καταλαβατε ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.

 

λενακι ευχομαι στην φετινη γιορτη σου

να παρεις το ΔΩΡΟ που θα αλλαξει την ζωη σου

κ την δευτερα να μας πεις

πως επιτελους εγγυμονεις....

χρονια πολλα κουκλιτσα μου κ του χρονου με το αγγελουδι σου αγκαλιτσα.

(καλα ε τετοιος ποιητικος οιστρος πρωι πρωι τι σας λεει?τρεμε καβαφη....)

 

αρνακι σε ευχαριστω κουκλιτσα μου για τις ευχες κ ολες σας γενικοτερα για την θετικη ενεργεια. ελπιζω πριν τελειωσει το καλοκαιρι να μαστε ολες φουσκωμενες.

σας αφηνω παω να συνεχισω τις ντουλαπες. τα λεμε αργοτερα.

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες και χρονια πολλα στις εορταζουσες! Αρετη μην σε αγγιζουν αυτα τα ονειρα .....οσο για το ονομα ..πεσ του συζυγου σου ...γερο να ειναι και τοτε θα αποφασισουμε, που θα εχεις ολο το χρονο να του αντιπροτεινεις οποια σου αρεσουν ....

Απο χτες την περιμενω ...και δεν εχω δει τιποτα ..λες?

 

καλο Σαβ/κο σε ολες !

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...