Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Μα πού είναι οι παλιές,καλές και φιλήσυχες φιλενάδες μου???Δεν πιστεύω να έχουμε τα ευχάριστα από καμία και δεν μας τα λέτε!!!!Αρετούλα μου μόνο εσύ κάνεις τις εμφανίσεις σου!!!Τι κάνεις,πώς περνάς στην όμορφη Καβάλα μας???Ξεκίνησες τελικά την part time δουλειά στο άλλο ξενοδοχείο?Πολλά φιλιά σε όλες!!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσακια μου απτην ηλιολουστη καβαλα.εδω ειμαι κ εγω.αρχισα να ζωντανευω λιγο γιατι με ειχε παρει πολυ απο κατω η γριπη.αρνακι καλως μας ηρθες μας ελλειψες....παλι νυχτερινη ησουν καημενουλα?εμεις κοιμομαστε του καλου καιρου κ εσυ δουλευεις?εγω ακομη δεν αρχισα δουλεια περιμενω αλλα αρχισα να ανυσηχω κ λιγο.κανω κ χαρτια παραλληλα για μια 8μηνη συμβαση κ περιμενω μηπως εχω απο κει καλυτερη τυχη.κατα τα αλλα οπως προειπα αυτον τον μηνα ειμαι πολυ αισιοδοξη κ ΔΕΝ περιμενω την καταραμενη τελος του μηνα 28-29.να ρωτησω κ κατι?ωορηξια ειχα πριν 8-10 μερες. χθες το μεσημερι ειχα λιγα εντονα πονακια στην δεξια οωθηκη οπου ειχα το αυγουλακι μου αυτο τον μηνα κ μετα 1-2 σταγονες αιμα.στην αρχη ειπα οτι ηρθε νωριτερα η καταραμενη κ παει το ονειρο κ για αυτο τον μηνα,αλλα μετα απο αυτο μεχρι τωρα τιποτα ουτε πονος ουτε αιμα.λετε να εγινε η εμφυτευση χθες η βιαζομαι πολυ να βγαλω συμπερασματα?απλα εχω διαβασει πολλες περιπτωσεις που ειχαν αυτες τις 2-3 σταγονες που οντως ειναι απτην εμφυτευση?εχετε ακουσει κατι παρομοιο εσεις?ελπιζω ναναι επιτελους αυτος ο μηνας μου κ ο μηνας ολων μας γιατι εχουμε πολυ καιρο να ακουσουμε κατι ευχαριστο.:-P:razz::-P:razz::-P

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου απτην ηλιολουστη καβαλα.εδω ειμαι κ εγω.αρχισα να ζωντανευω λιγο γιατι με ειχε παρει πολυ απο κατω η γριπη.αρνακι καλως μας ηρθες μας ελλειψες....παλι νυχτερινη ησουν καημενουλα?εμεις κοιμομαστε του καλου καιρου κ εσυ δουλευεις?εγω ακομη δεν αρχισα δουλεια περιμενω αλλα αρχισα να ανυσηχω κ λιγο.κανω κ χαρτια παραλληλα για μια 8μηνη συμβαση κ περιμενω μηπως εχω απο κει καλυτερη τυχη.κατα τα αλλα οπως προειπα αυτον τον μηνα ειμαι πολυ αισιοδοξη κ ΔΕΝ περιμενω την καταραμενη τελος του μηνα 28-29.να ρωτησω κ κατι?ωορηξια ειχα πριν 8-10 μερες. χθες το μεσημερι ειχα λιγα εντονα πονακια στην δεξια οωθηκη οπου ειχα το αυγουλακι μου αυτο τον μηνα κ μετα 1-2 σταγονες αιμα.στην αρχη ειπα οτι ηρθε νωριτερα η καταραμενη κ παει το ονειρο κ για αυτο τον μηνα,αλλα μετα απο αυτο μεχρι τωρα τιποτα ουτε πονος ουτε αιμα.λετε να εγινε η εμφυτευση χθες η βιαζομαι πολυ να βγαλω συμπερασματα?απλα εχω διαβασει πολλες περιπτωσεις που ειχαν αυτες τις 2-3 σταγονες που οντως ειναι απτην εμφυτευση?εχετε ακουσει κατι παρομοιο εσεις?ελπιζω ναναι επιτελους αυτος ο μηνας μου κ ο μηνας ολων μας γιατι εχουμε πολυ καιρο να ακουσουμε κατι ευχαριστο.:-P:razz::-P:razz::-P

 

 

καλημερα αρετι, το εχω ακουσει ..οτι λιγεσ σταγονες προ περιοδου ισως να συμβαινει η εμφυτευση .....εγω στο ευχομαι!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα αρετι, το εχω ακουσει ..οτι λιγεσ σταγονες προ περιοδου ισως να συμβαινει η εμφυτευση .....εγω στο ευχομαι!

 

 

σε ευχαριστω κουκλιτσα μου να σαι καλα.κ εγω σου ευχομαι να μην ξαναρθει κ η δικια σου για τους επομενους 9 μηνες.

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΠΟΥ 6 ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΤΖΙΦΟΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΤΙΚΕΣ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΙΕΣ,ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ.ΑΠΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΝΑ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΣΤΗΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ.ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ Η' ΟΧΙ;ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΩ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΣΕ ΤΕΣΤ...

Link to comment
Share on other sites

ακριβως την ιδια απορια εχω και εγω mikros prigkipas.αν ξερει καποια κοπελα τη παρακαλουμε να μας απαντησει..:-)

 

 

καλως ηρθατε στην παρεα μας κοριτσακια.εγω απο οσο ξερω δεν συμβαινει παντα,σε καποιες μπορει να συμβει σε καποιες οχι για αυτο κ εγω δεν το δενω κ κομπο οτι σιγουρα ειναι απο αυτο.πολλες κοπελες εχουν πει κ οτι ο οργανισμος στην ιδια την γυναικα αντιδρα διαφορετικα σε πρωτη εγγυμοσυνη κ διαφορετικα σε δευτερη οποτε δεν μπορουμε ποτε να ειμαστε σιγουρες.

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΠΟΥ 6 ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΤΖΙΦΟΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΤΙΚΕΣ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΙΕΣ,ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ.ΑΠΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΝΑ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΣΤΗΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ.ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ Η' ΟΧΙ;ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΩ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΣΕ ΤΕΣΤ...

 

Γεια σας κορίτσια! Έχω γράψει το Νοέμβριο του 2008 την ιστορία με αίσιο τέλος της μαμάς μου πριν από 29 χρόνια αλλά δεν έγραψα ότι λίγες μέρες μετά είχα κι εγώ μια δικιά μου ιστορία με αίσιο τέλος... Τεσπά από ότι βλέπετε από τα τικεράκια μου τώρα έχω δυο όμορφες ιστορίες και απλά ξέρω ότι καμιά φορά και το άγχος είναι αυτό που δυσκολεύει την κατάσταση!

 

Και έρχομαι στο προκείμενο! Όχι δεν είναι στάνταρ το αιματάκι στην εμφύτευση! Σε κανένα από τα παιδιά μου δεν είδα αιματάκι κατά την εμφύτευση και πολλές γνωστές μου επίσης δεν είχαν ανάλογη εμπειρία! Πετάξτε λοιπόν τα τεστ ωορρηξίας ή μάλλον κρατήστε τα αντί εγκυμοσύνης και χαλαρώστε! Αφήστε που ωορρηξία μπορεί να κάνετε και πριν την 7η και μετά την 21η ημέρα του κύκλου! Ότι λάχει! Αμέεε!!! Και σε κάποιους κύκλους ίσως να μην κάνετε καν! Να πάτε σε ένα γυναικολόγο αν θέλετε να παρακολουθήσετε ωορρηξία καλύτερα. ;)

 

Και επειδή θα ρωτήσετε. Τεστ ωορρηξίας που μου περίσσεψαν από το γιο χρησιμοποίησα αντί για τεστ εγκυμοσύνης για να δω αν είμαι έγκυος στην κόρη μου! Ανιχνεύουν ίδια ορμόνη και έτσι μου χαμογέλασε το τεστάκι!

Είχα 10 μέρες καθυστέρηση κι επειδή ήταν μετά από αποθηλασμό ανάστατος ο κύκλος στην αρχή νόμισα ότι μου έδειξε ωορρηξία το τεστάκι αλλά την επόμενη που έκανα κι ένα εγκυμοσύνης που μου είχε περισσέψει βγήκε θετικό.

 

Με το καλό εύχομαι σε όλες ένα μωράκι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ mikio.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΚΙ ΕΜΕΝΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 3 ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΙΜΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΙΣ ΕΜΦΥΤΕΨΗΣ,ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΧΕ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ,ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ,ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ,ΑΛΛΕΣ ΠΙΑΣΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.ΟΠΟΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ...ΒΑΡΑΤΕ ΣΥΝΕΧΩΣ...ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ...ΘΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΙΛΑ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου...:D:D:D.......τι κάνετε:D???????Aretoulaaaa,αρνάκιιιιι,lenakiiii???????Όλες καλά??χαθήκαμε βρε κορίτσια...:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:.....

Εγώ έχω πήξει στη δουλειά,χρόνος μηδέν κ τρελλή κούραση...έλειπα κ αθήνα λίγες μέρες κ δεν είχα ιντερνετ......επανήλθα όμως!!!!Εσείς τι κάνετε??

Αρετή μου είδα ότι ξεκινάς δουλειά..???Μπράβο βρε αγάπη!!!Καλή αρχή!!!!!Όσο για τη γριπούλα που διάβασα,ελπίζω να είσαι καλύτερα εεε???Περαστικούλια μικρή μου!!!

Αρνάκι μου εσύ???όλα καλά???

Λενάκι ελπίζω να είσαι καλά κι ας μην σε ακούμε τελευταία...

Αυτά προς το παρόν,όλα τα άλλα όπως τα ξέρετε,ευχάριστο ουδέν ακόμα αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!!χιχιχιχιχι:-P:-P:-P

Σας φιλώ κ θα τα ξαναπούμε αύριο!!!!Φιλιάαααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου...:D:D:D.......τι κάνετε:D???????Aretoulaaaa,αρνάκιιιιι,lenakiiii???????Όλες καλά??χαθήκαμε βρε κορίτσια...:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:.....

Εγώ έχω πήξει στη δουλειά,χρόνος μηδέν κ τρελλή κούραση...έλειπα κ αθήνα λίγες μέρες κ δεν είχα ιντερνετ......επανήλθα όμως!!!!Εσείς τι κάνετε??

Αρετή μου είδα ότι ξεκινάς δουλειά..???Μπράβο βρε αγάπη!!!Καλή αρχή!!!!!Όσο για τη γριπούλα που διάβασα,ελπίζω να είσαι καλύτερα εεε???Περαστικούλια μικρή μου!!!

Αρνάκι μου εσύ???όλα καλά???

Λενάκι ελπίζω να είσαι καλά κι ας μην σε ακούμε τελευταία...

Αυτά προς το παρόν,όλα τα άλλα όπως τα ξέρετε,ευχάριστο ουδέν ακόμα αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!!χιχιχιχιχι:-P:-P:-P

Σας φιλώ κ θα τα ξαναπούμε αύριο!!!!Φιλιάαααααααααααααα

 

 

 

βρε βρε καλως την...αρχισατε να μαζευεστε σιγα σιγα αντε γιατι μου λειψατε.ειμαι καλυτερα σημερα.βγηκα απτο σπιτι μετα απο ποσες μερες πηγα ενα σουπερ εφαγα ενα 100 κ ησυχασα...τι το θελα?μου εχει κολλησει στο μυαλο οτι μπορει αυτος να ναι ο μηνας μου κ δεν μπορω να ηρεμησω...εσυ τι εχεις ακουσει?ισχευει οτι μπορει κατα την εμφυτευση του ωαριου στην μητρα μπορει να εχουμε κανα 2 σταγονες αιμα οπως ειχα εγω εχθες το μεσημερι?μπορει να εγινε το θαυμα??????

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Ohhhh,yeeessss!!!

Φυσικά κ είναι πολύ πιθανό κοριτσάκι μου!!!Το έχω ακούσει πολλές φορές αυτό...

Όσο δεν έχει κάνει την εμφάνισή της η "χαζή" βέβαια μην αγχώνεσαι!!!

Μακάρι να είναι εμφύτευση βρε αρετή:P:p:pΑχχχχ,τέλεια!!!Το θαυματάκι μάλλον.....έγινε!!!!!!!!!!

Να μας πεις εεεε???

Link to comment
Share on other sites

Ohhhh,yeeessss!!!

Φυσικά κ είναι πολύ πιθανό κοριτσάκι μου!!!Το έχω ακούσει πολλές φορές αυτό...

Όσο δεν έχει κάνει την εμφάνισή της η "χαζή" βέβαια μην αγχώνεσαι!!!

Μακάρι να είναι εμφύτευση βρε αρετή:P:p:pΑχχχχ,τέλεια!!!Το θαυματάκι μάλλον.....έγινε!!!!!!!!!!

Να μας πεις εεεε???

 

 

εννοειται οτι θα σας πω πλακα κανεις?οπως ειπα κ στην γειτονισσα μου θα κρεμασω πανο στο μπαλκονι μεχρι να γεννησω....χαχαχαχα.την χαζη ΔΕΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ τηνπεριμενω κατα τις 28 οποτε εχω ακομη μερες.σε ευχαριστω για το κουραγιο...κ στα δικα σου γρηγοραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εννοειται οτι θα σας πω πλακα κανεις?οπως ειπα κ στην γειτονισσα μου θα κρεμασω πανο στο μπαλκονι μεχρι να γεννησω....χαχαχαχα.την χαζη ΔΕΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ τηνπεριμενω κατα τις 28 οποτε εχω ακομη μερες.σε ευχαριστω για το κουραγιο...κ στα δικα σου γρηγοραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

 

 

 

Μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ,μου μυρίζει καλοκαιρινό μπεμπέεεεεεε:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

Λενάκι μου τι κάνεις?????

Link to comment
Share on other sites

Μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ,μου μυρίζει καλοκαιρινό μπεμπέεεεεεε:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

Λενάκι μου τι κάνεις?????

 

 

εισαι τελειως τρελη........σου μυρισε μωρο ε?μηπως μας ετοιμαζεις κ εσυ τιποτα?

 

λενακι που εισαι ολα καλα?????μονο το αρνακι λειπει να εχουμε απαρτεια.

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειμαι gianaki μου!!!!!Ειμαι λιγο φρικαρισμενη γιατι ειμαι στην 3η μερα καθυστερησης της ηλιθιας της περιοδου.....αλλα προσπαθω να ειμαι ψυχραιμη γιατι ο κυκλος μου ποτε δεν ηταν σταθερος και αυτον τον κυκλο σταματησα τις θεραπειες και μπορει να οφειλετε εκει η καθυστερηση........

 

Κατα τ'αλλα ολα καλα!!! Ειμαστε χαλαροι και εχουμε αρχισει αλλα ενδιαφεροντα για να μην ασχολουμαστε συνεχεια με τα μωρα,,,,

 

Εσυ γλυκια μου????

 

Αρετουλα????

 

Το αρνακι που ειναι????Και η nasasia?Δεν μπαινουν αλλο??

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

:lol:Μπαααααααα,που τέτοια τύχη!!!!Εγώ αδιαθέτησα μετά από 32 ημέρες μετά την αποβολή στις 12/5 κ τώρα οκ.....πάω για το νέο μήνα δυναμικά!!χαχαχαχα

 

 

Έχω μπερδευτεί κ λίγο......πάντα ο κύκλος μου ήταν 28 μέρες...λέτε να μου χάλασε τώρα???

Link to comment
Share on other sites

Αρετη?????Τι διαβαζω??????????????Βρε λεςςςςςςςςς???????Αχ μακαρι γλυκια μου.....ποσες μερες μετα την ωορηξια ειδες το αιματακι?????????

 

 

την προηγουμενη τριτη ειχα ωορηξια κ το αιμα το ειδα χθες 9-10 μερα δηλαδη.αντε εσυ θα μας πεις πιο γρηγορα τα ευχαρισταααααα μαλλον

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

ασχετο : καλα ε ο καιρος τα εχει παιξει τελειως.ολη μερα εκαιγε ο ηλιος κ τωρα πηγα να βγω να απλωσω κατι ρουχα κ ρειχνει καρεκλοποδαραααα δεν παει ουτε αυτος καλα.

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

ασχετο : καλα ε ο καιρος τα εχει παιξει τελειως.ολη μερα εκαιγε ο ηλιος κ τωρα πηγα να βγω να απλωσω κατι ρουχα κ ρειχνει καρεκλοποδαραααα δεν παει ουτε αυτος καλα.

 

 

 

Μπουχχααχαχαχαχα,εδώ έχει τρελλή ζέστη.....8-)8-):cool::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

την προηγουμενη τριτη ειχα ωορηξια κ το αιμα το ειδα χθες 9-10 μερα δηλαδη.αντε εσυ θα μας πεις πιο γρηγορα τα ευχαρισταααααα μαλλον

 

Αχ φιλεναδα ειμαι σχεδον σιγουρη οτι εχει γινει το θαυμα!!!!!!!!!!!:-D:grin::-D:grin:

Το αιμα το ειδες την σωστη στιγμη και μαλλον ειναι απο την εμφυτευση!!!!!!!Αχ τι καλα!!!!!!Αντε να μας πεις τα νεα συντομα και μακαρι μεσα απο την καρδια μου να ειναι ευχαριστα!!!!!!!!!!!!!!!:-D:grin::-D:grin:

 

Οσο για μενα.....δεν θελω να ελπιζω....αλλα αν δεν εχει ερθει μεχρι την Δευτερα θα το κοιταξω και θα σας ενημερωσω!!!!!!

Αυριο ειναι η γιορτη μου και ευχομαι αν οχι τωρα η Αγια μου Ελενη να κανει πολυ συντομα το θαυμα της για ολες μας κοριτσια!!!!!!Για ολες!!!!!!!!

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

ασχετο : καλα ε ο καιρος τα εχει παιξει τελειως.ολη μερα εκαιγε ο ηλιος κ τωρα πηγα να βγω να απλωσω κατι ρουχα κ ρειχνει καρεκλοποδαραααα δεν παει ουτε αυτος καλα.

 

Και δω ο καιρος ειναι σουπερρρρρρρρ!!!!!!!!:cool::cool:

Ειμαι με στραπλες μπλουζακι εξω σε μια καφετερια με δυο φιλες να φανταστεις και καθομαι καφεδιαζομαι αραχτηηηηηη.......τι ωραιααααααα......

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...