Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια τι κανετε?περαστηκα σας αρετι μου!!!!!κ γω ειναι 2 μηνας που τις γονιμεσ μερες ειμαι αρρωστουλα λιγο πυρετο κ βυχα!!δεν πηρα τπτ επειτιδες για να μην δημιουργησει προβλημα αλλα κ παλι αδυνατο το βλεπω ε?εσεισ τι λετε?τοσα χρονια προσπαθω τωρα που ειμαι αρρωστη θα γινει:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΕΔΩ...ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΑΠΟΓΟΝΟ ....ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΒΟΥΝΟ. ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ... ΒΟΗΘΑΕΙ?

 

 

 

 

εγω παρηγγειλα απο το ιντερνετ απο αγγλια με 10ε 30τεστ ορεξιας κ 10 εγγυμοσινης:D η σελιδα ειναι αυτη αν σας ενδιαφερει

http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1311&_nkw=fertility+test&_sacat=See-All-Categories

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω ρινουλα ειμαι σε σκεψη να το δοκιμασω ...αλλα αυτο φοβαμαι οτι θα μου δημιουργησει αγχος! και να φανταστεις οτι σαν ανθρωπος δεν ειμαι αγχωδης! ..μονο αυτο με αγχωνει.....καθε που περιμενω να μην αδιαθετησω .......ερχεται η ριμαδα η περιοδος και μου τα χαλαει ολα! ας επλισουμε οτι αυτη τη φορα θα ειμαι πιο τυχερη ...και παλι σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Kalispera eimai kainourgia stin parea sas kai 8a hthela thn politimi voithia sas!!!!Prin apo 2 mhnes eixa kanei gia polu ligo eleythero erwta(mpike mono mia-dyo fores) den eixe teliwsei mesa mou o filos mou......alla exw adiathetisei 2 fores kai apo tote ekeinh h fora htan h teleytaia mou!!!To erwtima mou einaii mipws eimai egkuos giati to stoithos mou exei megalosei kai kana 2 fores thn mia eniwsa adiathesia kai ekana emeto olo to vradi!!!alla kai shmera ekana emeto kai taytoxrona eixa kai ponokefaLo!!!emai mikri se hlikeia thelw thn voitheia sas!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

MΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΗΠΩΣ ΛΟΓΟ ΗΛΙΚΙΑΣ ΑΚΟΜΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΟΥ!!ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΗΡΘΕ Κ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΤΟΤΕ ΛΙΓΟ ΑΠΙΘΑΝΟ...ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΚΡΥΩΜΕΝΗ????????ΚΑΝΕ Κ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ Η ΑΠΟΡΙΑ :D

Link to comment
Share on other sites

Μπέμπα μου με μπέρδεψες λιγάκι. Έχεις 2 μήνες να αδιαθετήσεις ή αδιαθέτησες 2 φορές από τότε που είχες την ελεύθερη επαφή. Πάντως μην αγχώνεσαι, μπορεί να είναι ιωσούλα. Κυκλοφορεί γαστρεντερίτιδα αυτό το διάστημα με όλα τα συμπτώματα που περιγράφεις. Πάντως καλού κακού καλό θα ήταν να σε δει ένας γιατρός. Τις ιώσεις δεν πρέπει να τις αφήνουμε έτσι. Συνήθως απαιτούνται φάρμακα. Δεν ξέρω την ηλικία σου αλλά αν είσαι αρκετά μικρούλα ίσως καλό θα ήταν να μιλήσεις στη μητέρα σου να σου κλείσει ένα ραντεβού σε κάποιον ειδικό. Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά!:)

"Τα πιο όμορφα πράγματα τα αποκτά κανείς με την υπομονή"

Link to comment
Share on other sites

Eimai sta 20!!!!exw adiathetisei 2 fores apo thn eleytherh epafh apla vlepw to stoithos mou kai einai prismeno!!!!enw thn proigoumenh paraskeyh adiathetisa kanonika 6/5/11 opws kai prin thn megali evdomada kai dn eixa kathisterish!!!!apla epeidh zw se mia kleisth koinwnia kai den mporw na milisw se kanenan gia ta themata pou me apasxoloun!!!!!eseis omws jerete yparxei pithanotita???????AAA!!! i eleytherh epafh den diarkesai panw apo 2-3 lepta!!!!Apla anisixw polu kai tha i8ela na mou peite an einai efikto kai exw mein egkuos kai na exw adiathetisei?????????????????????menw se nhsi kai den yparxoyn test edw!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΩΜΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΧΕΙ Κ ΤΕΣΤΑΚΙ ΣΩΣΤΑ?:D ΑΝ Κ ΜΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΠΟΛΥ ΑΠΙΘΑΝΟ :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αρετη Περαστικα στον αντρα σου και στο θειο, και εμεις ειμαστε στη προσπαθεια, εχω πολυ σταθερο κυκλο ..μετραω εχω επαφες τισ γονιμες μερες αλλα δεν εχει ερθει ..ακομα! προσπαθω να μην το σκεφτομαι τουλαχιστον εκεινες τις...και ελεγα μηπως και επαληθευσω με το τεστ οωρηξιας οτι ειμαι στα "σωστα" ημερολογιακα πλασια!που θα παει θα φανει ......

Link to comment
Share on other sites

μπέμπα μου έτσι όπως τα περιγράφεις είναι λίγο δύσκολο να είσαι έγκυος. Βέβαια με ένα τεστάκι θα σιγουρευτείς και θα ηρεμήσεις. Πάντως εμένα μου έχει τύχει να είναι πρησμένο το στήθος από τις γόνιμες μέρες έως και την επόμενη περίοδο, δηλαδή περίπου για 15 μέρες, συνεχόμενα! Μετά ξεπρήστηκε. Μπορεί να είναι κάτι τέτοιο συν το άγχος που έχεις. Σου εύχομαι όλα να σου πάνε καλά!

"Τα πιο όμορφα πράγματα τα αποκτά κανείς με την υπομονή"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε που χαθηκατε ολες?γιαννακι λενακι αρνακι?ολα καλα?εγω οχι κ τοσο με κολλησε ο αντρας μου γριπη...εγινε εκεινος καλα κ την αρπαξα εγω.ευτυχως μεχρι στιγμης εχω μονο ενα απιστευτο μπουκωμα κ λιγο βηχα,ελπιζω να μην κανω κ πυρετο.οχι για τιποτα αλλο γιατι δεν θα υπαρχει κ κανεις να μου δωσει ενα ποτηρι νερο.ειχαμε 4 μερες κλειστο το μαγαζι μας με την αρρωστια του αντρα μου να μην το ξανακλεισει για να κανακευει εμενα.κατα τα αλλα μεσα στην αρρωστια μας δεν αφησαμε κ την ωορηξια ανεκμεταλευτη την προηγουμενη εβδομαδα του δωσαμε κ καταλαβε.κ να σας πω την αληθεια ρε κοριτσια αυτο τον μηνα τον πιστευουμε παρα πολυ κ εγω κ ο αντρας μου κ δεν ξερω γιατι τοση αισιοδοξια ισως λογω ανοιξης κ σε λιγες μερες λογω καλοκαιριου?λιγο ακομη θα βαψουμε κ το παιδικο δωματιο ετσι οπως παμε.κ για να σας προλαβω να μην μου πειτε τι θα γινει αν ερθει παλι η καταραμενη το συζητησαμε με το αγορι μου κ ειπαμε οτι αν οχι δεν εγινε κ τιποτα τον επομενο μηνα.αποφασισαμε λοιπον να σκεφτομαστε μονο θετικα κ αισιοδοξα κ να το πιστεψουμε στα αληθεια για να γινει.ενα επιπλεον συν στην αισιοδοξια μου ειναι ισως κ ενα ζωναρακι απτην τιμια ζωνη της παναγιας που μου εφερε δωρο απτο αγιο ορος ο αντρας μιας φιλης μου.εδω κ ενα μηνα που μου το εφερε δεν το εχω βγαλει απο πανω μου μονο οταν κανω μπανιο το βγαζω.πραγματικα εχω εναποθεσει ολες μου τις ελπιδες σε αυτο κ πιστευω οτι θα δικαιωθω καποια στιγμη.εχω διαβαζει πολλες ιστοριες με αισιο τελος κ πιστευω μια μια ολες μας θα το ζησουμε αυτο το αισιο τελός.καλη συνεχεια σε οτι κανετε.:-P:razz::-P

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Αρετη Περαστικα στον αντρα σου και στο θειο, και εμεις ειμαστε στη προσπαθεια, εχω πολυ σταθερο κυκλο ..μετραω εχω επαφες τισ γονιμες μερες αλλα δεν εχει ερθει ..ακομα! προσπαθω να μην το σκεφτομαι τουλαχιστον εκεινες τις...και ελεγα μηπως και επαληθευσω με το τεστ οωρηξιας οτι ειμαι στα "σωστα" ημερολογιακα πλασια!που θα παει θα φανει ......

 

 

 

σε ευχαριστω καλη μου να σαι καλα,αλλα οπως ειπα ο αντρας μου εγινε καλα κ αρρωστησα εγω,οσο για τον θειο σταθερη η κατασταση του περιμενουν κατι εξετασεις για να τον εγχειρησουν.τωρα οσον αφορα τα τεστ αν νομιζεις οτι θα σε βοηθησουν δοκιμασε τα γιατι οπως μου ειπε ο γιατρος μου οτι σε κανει να νοιωθεις καλυτερα δοκιμαζε το.καλη τυχη κ σε σενα.

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Sas eyxaristw para poly mou dinete dynamii!!!!!!!!!!!!perimenw na mpw sto limeniko kai olo provlimata mou emfanizontai mrosta mou!!!!!

 

 

 

μπεμπα μου κ εγω συμφωνω με ολες τις κοπελες πολυ δυσκολα να εισαι εγγυος.οσο για τις κολπικες εκρισεις ισως εχεις οωρηξια.ηρεμησε κ ξεχασε το.

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα να σας ρωτισω κατι ειμουν αδιαθετη στις 6/5/11 καιιι εχς σταθερο κυκλο και περιμενω γυρο στις 3/6/11?? οωριξια ποτε εχω?\εχω τρελαθει και νομιζω πως εχω παχυνει και κα8ε μερα ζυγιζομαι και ειμαι σταθερα στα 58 αντε να ανεωενω ενα κιλο το πολυ!!!!και παντου βλεπω πως μεγαλωνει η κοιλια μου!!!αλλα νομιζω πωσ ειναι στην φαντασια μου!!!να σας ρωτισω ειναι δυνατον να εχω αδια8ετισει 2 φορες κΑΙ να ειμαιι?????και την τελευταια φορα ειχα μεχρι 5 μερες και πολυ πονο τισ 2 πρωτες μερες!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

οχι βρε μπεμπα μου σου ειπαμε ειναι πολυ απιθανο!!!!!!οωρεχια αφου εχεις σταθερο κυκλο ειναι η 14 μερα απο την μερα που σου ερχετε η περιοδος!αρα μαλλον αυριο!!!!οσο για το οτι νιωθεις οτι παχαινεις ειναι κ λιγο το οτι εφυγαν τα χοντρα λιγο απο πανω μας ειναι κ το οτι εισαι μικρη κ το σωμα σου αλαζει!μην σε πιανει το αγχος με το παραμικρο!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, με συγχωρείτς που παρεμβαίνω, αλλά μήπως το θέμα έχει αλλάξει λίγο; Μπήκα για να διαβάσω καμία ιστορία με αίσιο τέλος και δυστυχώς δεν βρήκα τίποτα στις τελευταίες σελίδες! Επαναφέρατε το θέμα, σας παρακαλώ! Μας έδιναν τόσο κουράγιο οι ιστορίες κοριτσιών που κατάφερναν να μείνουν έγκυες!! Συγχωρέστε με, αλλά μπαίνω για να διαβάσω όμορφες ιστορίες και να πάρω θάρρος κι όχι να διαβάσω αν ένα κοριτσάκι αναρωτιέται αν είναι έγκυος μολονότι αδιαθέτησε 2 φορές και μάλιστα κανονικά! Κοριτσάκι μου, μην με παρεξηγείς.....Δε σε μαλώνω, σε καταλαβαίνω κι εσένα και την αγωνία σου.....Δεν είσαι έγκυος μην φοβάσαι.....

Και πάλι ζητώ συγνώμη απ' όλες σας που έχετε κάνει μία καλή παρέα και πιθανό να θιχτείτε από την παρέμβαση μου, αλλά πιστεύω πως πολλές θα συμφωνούσαν μαζί μου....ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΙΝΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!

Αστεράκι μου, ήρθες και μας φωτισες :P Σε λατρεύω!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα οκ εγω εκανα λαθος που ανυσηχω αν ειμαι εγκυος!!!!μπηκα εδω και ρωτησα γιατι εσεις ξερετε τωρα αν εσεις θελετε να με στισετε στον τοιχο τι να σας πω,ειμαι μικρη και δν ξερω σε ποιον να μιλησω και βρικα εδω τροπο και τα κοριτσια ειναι τοσο ευγενικα που μου απαντησαν τωρα εσεις δν ξερω διαβαζετε 45 σελιδες με ιστορια!!!!!!!1μν με παρεξηγησεις αλλα εισαι παραλογη!!!!!;);););)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι μου, δεν τα έβαλα μαζί σου! Προς Θεού! Σου είπα ότι σε καταλαβαίνω που ανησυχείς και μάλιστα σε καθησύχασα λεγοντάς σου να μην ανησυχείς......Απλά, δεν αρμόζει στο θέμα το συγκεκριμένο η ερώτησή σου! Δεν σου μίλησα άσχημα, οπότε δεν χρειάζεται να μου μιλάς άσχημα ούτε εσύ! Κρίμα πάντως που αντιδράς έτσι! Κρίμα που υποβιβάζεις έτσι το θέμα "ιστορίες με αίσιο τέλος...."

Αστεράκι μου, ήρθες και μας φωτισες :P Σε λατρεύω!

Link to comment
Share on other sites

Αααααααααα!!Για να με συγχωρείτε παρακαλώ!!!Δεν θέλω να βλέπω να ανάβουν τα αίματα και εδώ μέσα!!Τα ξεσπάσματά σας αλλού... Αρκετά βλέπουμε στην καθημερινότητά μας!!!margi μου λυπάμαι,αλλά θα διαφωνήσω μαζί σου!Εσύ πρώτη αποπήρες το κοριτσάκι χωρίς να σου φταίει!Μπορεί και η μπέμπα να μην μπήκε στο σωστό topic για να ρωτήσει την απορία της,αλλά κι εσύ αφού μας διαβάζεις καιρό θα ξέρεις πως δεν έχουμε φτάσει όλες οι κοπέλες ακόμα σε 'αίσιο τέλος' και κάποιες συνεχίζουμε να το προσπαθούμε και μπαίνουμε εδω μέσα και ανταλλάσουμε πληροφορίες και πολλές φορές μιλάμε και για άσχετα θέματα!!Και μέσα από τις προσωπικές εμπειρίες μας μπορούμε καμια φορά να απαντάμε και σε άσχετες ερωτήσεις και να βοηθάμε κάποια άλλα κορίτσια που έτυχε και πέρασαν από την παρέα μας!!Λοιπόν μικρή μου μπέμπα μην ανησυχείς καθόλου!Δεν είσαι έγκυος!Εδώ εμείς που υπήρχαν μήνες και δεν είχαμε περίοδο και δεν ήμασταν έγκυες και εσύ που σου έχει ήδη έρθει 2 φορές??Φιλιά!!!!!Α!! και άμα το πάρουμε και αλλιώς το θέμα κι εσύ αφού δεν είναι επιθυμητή μια εγκυμοσύνη για την πάρτη σου αίσιο τέλος θα έχεις!!χιχιχι

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...