Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

α κ δεν σου ειπα το πιο κουφο οτι ο αντρας μου ειναι θεσσαλονικιος.ημουν 7 χρονια θεσσαλονικη κ επρεπε να ερθω καβαλα για να πεσω πανω του.κ αυτος ειχε σηκωθηκε μια μερα δυο χρονια πριν απο μενα το 05 μετα απο καποια σχεση που διαλυθηκε κ ηρθε καβαλα να βρει την τυχη του χωρις δουλεια χωρις σπιτι χωρις τιποτα.ερχοταν διακοπες εδω κ του αρεσε κ ηθελε να ζησει εδω.τον φιλοξενησε ενας φιλος στην αρχη μεχρι να βρει σπιτι κ δουλεια κ μετα εμεινε.....τωρα πρεπει να παω να μαγειρεψω γιατι με την συγκινηση δεν γεμιζει το στομαχι ε :?::?::?::?::?: τα λεμε μετα...

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσακι.πως νοιωθεις το πρωτο πρωινο σαν κυρια κοκοβικου???βλεπω οτι εισαστε πολλα χρονια με τον αντρουλη σου μπραβο κοπελα μου.εμεις η αληθεια ειναι στο 5μηνο της σχεσης αρραβωνιαστηκαμε κ στο χρονο παντρευτηκαμε.το αγορι μου βιαζοταν μη με χασει.κ ειναι κ λιγο παραμυθενια η ιστορια μας.εγω δουλευα θεσσαλονικη για καποια χρονια οταν τελιωσα το τει κ μετα.καποια μερα ομως ξυπνησα συνηδητοποιοντας οτι δεν την αντεχω αλλο την θεσσαλονικη δεν μου πηγαινε τιποτα καλα κ δεν ηθελα να ειμαι αλλο μακρυα απτους δικους μου.αρχισα να στελνω βιογραφικα σε ολα τα ξενοδοχεια της καβαλας.μετα απο καποιες μερες με παιρνουν για συνεντευξη απο καποιο κ με προσλαμβανουν αμεσως.παω θεσσαλονικη παραιτουμε κ φευγω χωρις δευτερη σκεψη κ ξερεις πιο τραγουδι με παρακεινησε για ολο αυτο το ¨δε θα μεινω¨ του καραφωτη αν το ξερεις.απτην πρωτη στιγμη που το ακουσα ξεσηκωθηκα.πριν 4 χρονια περιπου εχουμε την πρωτη συναντηση να γνωρισω το πρωσοπικο του ξενοδοχειο γιατι ολοι ηταν παλιοι κ εγω η μονη καινουρια.εκει ηταν κ το αγορι μου ερωτας με την πρωτη ματια.χωρις να με ξερει χωρις να με εχει ξαναδει αρχισε να με παιραζει.γυρναει κ λεει σε μια αλλη συναδελφο μπροστα μου στα πρωτα 5 λεπτα γνωριμιας οτι εγω αυτην θα την παντρευτω μια μερα...κ πραγματικα κ εγω ενοιωσα αυτο που καποιοι ελεγαν κ δεν το καταλαβαινα μεχρι τοτε οτι τον ηξερα χρονια.μετα απο ενα μηνα ειμασταν μαζι τα χριστουγεννα του 07 αρραβωνιαστηκαμε κ τον αυγουστο του 08 παντρευτηκαμε.κ οσο παιρναει ο καιρος νοιωθω οτι τον αγαπαω ολο κ πιο πολυ...αχχχ συγκινιθηκα πρωι πρωι που τα θυμηθηκα.....οπως καταλαβαινεις ενα μωρακι θα μας ολοκληρωνε επιτελους...:-P:razz::-P

 

 

Aχχχχχχ,τι τέλεια ιστορία βρε κοριτσάκι μου???:-P:razz:Τρελλαίνομαι να ακούω ιστορίες για το πως γνωρίστηκε ένα ζευγάρι!!!Και η δική σας είναι κ πολύ ρομαντικήηηηηη!!!!Μακάρι ο θεός να σας έχει πάντα καλά μαζί κι αγαπημένους κ να ολοκληρώσετε επιτέλους την οικογένειά σας με ένα κουκλίστικο μωράκι!!!!!

Εγώ καλά είμαι,ρεπάρω από δουλειά,έχω ακόμα καλεσμένους κ το σπίτι είναι ανάστατο:evil::evil::evil:Δεν μπορώωωωωω,άντε να μπω πάλι στη σειρά μου!!!

Όσο για το γάμο,ωραία ήταν,μου έβγαλε βέβαια την ψυχή μέχρι να πει το "δέχομαι" ο Αγγελάκος μου αλλά οκ,στο τέλος το είπε..χαχαχαχα..:lol::lol::lol::lol:Ρώταγε συνέχεια.."πόσο χρόνο έχω ακόμα για να φύγω???προλαβαίνω???"..πολύ γέλιο με το δήμαρχο...

Αυτά τα νέα μου..πάω να μαγειρέψω κάτι και τα ξαναλέμε αγαπούλες μου!!!!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Giannaki μου γλυκο να ζησετε και να γερασετε μαζι με οσα παιδακια θελετε!!! Μακαρι αυτη να ειναι η αρχη για πολλες- πολλες ευτυχισμενες στιγμες!

 

 

Ellaki μουου,τι κάνεις???

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου,εύχομαι κι εσύ με άνα μωράκι πολύ σύντομα!!!!!Τώρα που ξεμπέρδεψες με τα "θεματάκια" σου...χιχιχιχι...Είσαι καλά τώρα ή έχεις ακόμα πονάκια??

Σε φιλώ γλυκά!!!

Link to comment
Share on other sites

α κ δεν σου ειπα το πιο κουφο οτι ο αντρας μου ειναι θεσσαλονικιος.ημουν 7 χρονια θεσσαλονικη κ επρεπε να ερθω καβαλα για να πεσω πανω του.κ αυτος ειχε σηκωθηκε μια μερα δυο χρονια πριν απο μενα το 05 μετα απο καποια σχεση που διαλυθηκε κ ηρθε καβαλα να βρει την τυχη του χωρις δουλεια χωρις σπιτι χωρις τιποτα.ερχοταν διακοπες εδω κ του αρεσε κ ηθελε να ζησει εδω.τον φιλοξενησε ενας φιλος στην αρχη μεχρι να βρει σπιτι κ δουλεια κ μετα εμεινε.....τωρα πρεπει να παω να μαγειρεψω γιατι με την συγκινηση δεν γεμιζει το στομαχι ε :?::?::?::?::?: τα λεμε μετα...

 

 

Παιδί μου η ζωή μας παίζει κάτι παιχνίδια ώρες ώρες..!!!Κοίτα τώρα...τόσο καιρό εκεί στη Θεσσαλονίκη...τίποτα!!Και μόλις πήγες εσύ Καβάλα,τον βρήκες εκεί!!!Απίστευτο!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγαπούλες καλό μήνα!!!!Τι κάνετε?Τώρα σχόλασα κ είπα να μπω λίγο να δω τι κάνετε!Είμαι πρωί στη δουλειά αύριο κ έχει ξύπνημα στις 5...

Ellitsa μου καλά είναι όλα,δεν έχω καταλάβει ότι παντρεύτηκα να σου πω την αλήθεια...μετά από 11 χρόνια...Προς το παρόν είμαστε μες στην τρελλή χαρά,έχω ακόμα επισκέπτες από αθήνα κι έχω βγει λίγο από τα νερά μου!Άντε να φύγουνε να ηρεμήσω...

Lenaki μου καλώς μας γύρισες!!!Που χάθηκες βρε παιδί μου???Τόσο πολύ διακοπεύσατε με τον αντρούλη???χαχαχα..καλά κάνατε!Περάσατε καλά??

Το αρνάκι που βρίσκεται??

Αretiiiii,τι έγινε??σε έφαγε η δουλειά εε??Άντε να βγάλουμε κάνα φράγκο παραπάνω μπας και ψωνίσουμε τα μαγιουδάκια μας!!!!:P:p

Αχ,βρε κορίτσια,σήμερα αισθάνθηκα ότι μπήκε το καλοκαιράκι,έκανε φοβερή ζέστη εδώ..δεν ξέρω σε σας..

Πάω για νάνι και τα ξαναλέμε αύριο!!!Φιλάκια κούκλες!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια και΄καλή εβδομάδα να έχουμε!!! Γιαννάκι κι εδώ ο καιρός καλοκαιρινός είναι, φαντάζομαι εκεί θα είναι ακόμα πιο όμορφα. Άντε μακάρι να κρατήσει επιτέλους να καταλάβουμε λίγο καλοκαιράκι... Κι εγώ στη δουλειά είμαι αλλά να ώ την αμαρτία μου βαριέμαι πάαααρα πολύ! Σσσσσ μη μας ακούσει κανείς... ;)

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ κοριτσάκια και καλό καλοκαίρι! Μπαίνουμε σιγά σιγά. Τι κάνετε? Εγώ επέστρεψα από τις διακοπές του Πάσχα. Δεν είδα καμιά ευχάριστη ανακοίνωση. Να υποθέσω οτι όσες περιμένατε σας ήρθε? Κι εμένα μετά το Πάσχα. Δεν πειράζει συνεχίζουμε. Εγώ μίλησα με το γιατρό μου και μου είπε να κάνει ο άντρας μου ένα σπερμοδιάγραμμα να δούμε τι γίνεται (αφού προσπαθούμε από τον Αύγουστο) και αν όλα είναι οκ μετά το καλοκαίρι να κάνω κι εγώ μια σαλπιγγογραφία αν μέχρι τότε δεν έχω μείνει. Προς το παρόν εγώ λέω να χαλαρώσω. Από αύριο ξεκινάω γυμναστήριο και δεν θα ασχοληθώ εντατικά με το θέμα εγκυμοσύνης. Ας έρθει όποτε θέλει.

Giannaki να ζήσετε, να είστε πάντα ευτυχισμένοι και γρήγορα ένα μωράκι!!

Σας φιλώ!!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσακια μου.καλο μηνα κ απο μενα κ αφου σας αρεσε κ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΙΙΙΙΙ.αρχιζουμε να μαζευομαστε σιγα σιγα αντε μας λειψατε...κ οπως ειπε κ η βασουλα ευχαριστες ανακοινωσεις δεν ειχαμε οποτε οσες δεν την περιμενατε την καταραμενη ηρθε ε?δεν πειραζει το καλοκαιρακι ειναι μπροστα θα χαλαρωσουμε θα χαρουμε τα αγορια μας κ θα ρθει κ το μπεμπε.γιαννακι μου δεν ξεκινησα ακομη δουλεια δεν ανοιξε το ξενοδοχειο.θα με ειδοποιησουν οταν με χρειαστουν,οποτε ακομη σαπιζω στο σπιτι.χθες βγηκαμε 12 το μεσημερι κ γυρισαμε 12 την νυχτα πηγαμε για καφε φαι ποτο κ γυρισαμε κομματια.α δεν σας ειπα... χθες συγκινηθηκα πολυ ρε κοριτσια.με κλωτσησε η μπεμπα της κολλητης- ξαδερφης μου-κουμπαρας μου.τι συναισθημα ρε κοριτσια να εχεις ενα πλασματακι στα σπλαχνα σου κ να κανει αισθητη την παρουσια της.την κουρασαμε την καημενη τοσες ωρες που γυρνουσαμε κ αρχισε να μας κλωτσαει μηπως κ μαζευτουμε.μισο κιλο κ 6μηνων ανθρωπος ρε κοριτσια κ κλωτσαει κιολας τρελαθηκα χθες.κ να σκεφτειτε οτι εχει βαλει μονο 3 κιλα μεχρι τωρα αραγε εμεις στον 6ο ποσα κιλα θα εχουμε?αλλα μας νοιαζει μηπως ε?κ σαν αρκουδα να γινω πρωσοπικα δεν με νοιαζει καθολου....σας αφηνω παω να μαγειρεψω.φιλακια κουκλιτσες μου....:-P:-P:-P:-P

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου τί κάνετε????Να 'μαι κι εγώ!Σας έλειψα?Ε,αφου δούλευα το Πάσχα,είπαμε να φύγουμε να ξεσκάσουμε κι εμείς ένα 4ήμερο μετά,αφού είχατε γυρήσει οι υπόλοιποι...χιχιχιχι!!!Πιάσαμε και το Μάη,καήκαμε και λίγο και όλα καλά!!!Έρχεται επιτέλους το καλοκαιράκι και πώς μ'αρέσειιιιιιιιιιιιι!Είχαμε εξαφανιστεί όλες για λίγο,αλλά τώρα επιστρέψαμε δρυμήτερες!!!!Giannaki μου να ζήσετε,να ευτυχίσετε και γρήγορα με ένα νινάκι στην αγκαλίτσα σας εύχομαι!!!Έφυγαν οι καλεσμένοι,ξεκουράστηκες?Οι υπόλοιπες τι κάνετε?Λενάκι,τι έγινε τελικά με σένα?Εμένα κορίτσια,όπως σας είχα αναφέρει,τη Δευτέρα του Πάσχα μου ήρθε και πάλι περίοδος!!!Ξαναμπήκα στην 5η προσπάθεια με κλομιφαίνη και μου πρόσθεσε και άλλο ένα φάρμακο για να αυξήσουμε το ενδομήτριο!Σαν κωλόγρια έχω καταντήσει,όπου πάω κουβαλάω και την τσαντούλα με τα φαρμακάκια μου!Έλεος πια!!!!!Αχ,μακάρι αυτή να είναι η τελευταία φορά!Για μένα και για όλες μας!!!!Σας φιλώ και ελπίζω με το καλοκαιράκι να μας έρθει και το μωράκι!!!!!8-):cool:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου απτην βροχερη κ καταθλιπτικη καβαλα.τι κανετε?βλεπω αρχισαμε να μαζευομαστε παλι αντε γιατι ειχαμε σκορπισει.κ που να ερθει κ το καλοκαιρι???αρνακι καλως επεστρεψες κ εσυ απτις διακοπουλες σου,οσο για το τσαντακι με τα χαπια εισαι μια χαρα τι να πω εγω που οταν κανω ενεσεις δεν μπορω να φυγω απτο σπιτι γιατι πρεπει να ειναι στο ψυγειο συνεχεια πρεπει να κανω την ενεση κ να την ξαναβαλω πισω οποτε δεν μπορω να τις παρω μαζι μου.δε μου λες ρωτησες την γιατρο σου ποσες προσπαθειες μπορεις να κανεις με κλομιφαινη?μου φενονται πολλες οι 5 δεν πρεπει να σ δωσει καποια αλλη θεραπεια?σου δωσε κ ουλτραγεσταν τωρα για το ενδομητριο?εμενα μου χε πει ο δικος μου οτι τα ουλτραγεσταν θα τα παρω μονο οταν μεινω εγγυος κ οχι πριν.σημερα θα παω το μεσημερι για να δουμε τι εγινε με τη κυστη κ να δουμε ποτε θα ξαναξεκινησουμε θεραπεια.(αυτο τον μηνα λεμε να προσπαθησουμε μονοι μας). αφου θα παω θα τον ρωτησω για σενα γιατι μου κανει εντυπωση οτι ακομη σε παιδευει με χαπια.εμενα νομιζω οτι μου χε πει οτι θα καναμε 3 μηνες θεραπια με κλομιφαινη μετα θα αφηναμε 3 μηνες κ μετα ισως να καναμε αλλους 2 μηνες αλλα με επιφυλαξη αλλα μου καναν κυστη οποτε δεν υπηρξε 2 μηνας.εσυ το πηρες σερι κ τους 5 μηνες?λοιπον σας αφηνω τωρα να παω να μαγειρεψω κ να παω στο γιατρο.αρνακι θα τον ρωτησω αν δε το ξεχασω κ θα σου πω το μεσημερι.καλη συνεχεια σε ολες....:-P:razz::-P

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσαρες μου τι κανετε?εγω αφου εστειλα το αγορακι μου να ανοιξει τοκαφενειο μας εκανα ενα καφεδακι κ βλεπω σ αγαπω μ αγαπας.εγω ποτε θα γινω μανα???βγαλμενη απτην ζωη αυτη η ατακα ε?που να ξερα οταν την πρωτοακουσα οτι μετα απο καποια χρονια θα την λεω συνεχεια....λοιπον ας ερθουμε στα δικα μας,πηγα στο γιατρο ολα καλα μου ειπε εφυγε η κυστη κ εχω κ ενα αυγουλακι 12χιλιοστων...ειπαμε αυτο τον μηνα να προσπαθησουμε μονοι μας οποτε απο αυτο το σαββατο κ για μια εβδομαδα επαφες μερα παρα μερα κ βλεπουμε.κ αν δεν γινει τιποτα τον αλλο ξεκιναω παλι ενεσεις....αχρειαστες να ναι.αρνακι μου ρωτησα για σενα.μου ειπε οτι στην θεωρεια επειτρεπετε μεχρι 6 φορες η κλομιφαινη αλλα οπως σ πα κ το πρωι κανεις 3 μηνες σταματας 2-3 κ μετα αλλους 3 αυξανοντας καθε μηνα κ την δοση.ξεκινας μου ειπε με ενα το πρωι ενα το βραδυ κ αναλογα πως αντιδρα ο οργανισμος φτανει μεχρι 5χαπια ημερησιως.στην πραξη ομως αυτος τουλαχιστον κανει μονο 3 μηνες γιατι μεχρι τοτε αν ειναι να γινει κατι γινεται αν οχι προχωραει στις ενεσεις για να μη χασει η γυναικα τζαμπα 6 μηνες.περα απο 6 μηνες ομως απαγορευεται να παρεις γιατι τα συνιθιζει ο οργανισμος.αυτα μου ειπε,τωρα δες εσυ ρωτα κ τον δικο σου κ αναλογα αποφασισε.

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλησπέρα κοριτσάρες μου!!!!Τι κάνετε????

 

Αρνάκι επιτέλους γύρισες!!!!Μπράβο μικρή μου,καλά κάνατε κ φύγατε λιγάκι,να ξεσκάσετε από όλα!!!Άντε όμως τώρα..έχουμε δουλειά!!:D:DΒάλε κάτω το αγοράκι σου κ δώστου να καταλάβει;)χαχαχαχα...πιστεύω να έχουμε αποτελέσματα σύντομααααααα!!!!:lol:

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου κι εύχομαι κ συ σύντομα μανούλα!!!Έφυγαν οι τελευταίοι επισκέπτες,ναι,επιτέλους προχτές κ προσπαθώ να βάλω το σπίτι σε μια τάξη πάλι....δύσκολο να έχεις πολύ κόσμο σπίτι...ουφφφφφ...

 

Αρετούλα μου όλα καλά είδα με την κυστούλα ε?έφυγε η άχρηστη...:mad:Τέλεια!!Τώρα μπορείς κι εσύ να ξεκινήσεις δυναμικά το "άθλημα":grin::-D:grin:Κι επιτέλους χωρίς τις ενεσούλες...μόνη σου θα τα καταφέρεις μιας κ το αυγουλάκι σου είναι μια χαρά...είμαι σίγουρη!!

Επιτέλους,μπαίνουμε όλες στον αγώνα κ μακάρι να έχουμε αποτελέσματα σύντομααα!!!!!!

 

Το λενάκι που είναι?ελπίζω να είναι απασχολημένη με άλλα όμορφα πράγματα κ γι'αυτό να μην μπαίνει....;)

 

Ελπίζω να μην γιορτάζει καμιά από σας σήμερα κ δεν ευχήθηκα??:oops::oops:

Αν ναι,Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες!!!!

Φιλιά πολλά!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα κοριτσάκια μου!!Όπως καταλάβατε απο τις ώρες που απαντάω είμαι και πάλι βραδυνή!!:evil:Τι κάνετε ομορφιές μου?Αρετούλα σ'ευχαριστώ που ρώτησες το γιατρό σου για μένα!Έχω ρωτήσει και εγώ τη δικιά μου και μου έχει πει τα ίδια!Μέχρι 6 φορές μου είπε,μετά δεν έχει νόημα!Εγώ παίρνω όλες τισ φορές την ίδια δόση,2 την ημερα στην αρχη και μετα απο 1 την ημερα μεχρι την 7η ημερα περιόδου!Δεν έκανα ποτε κυστούλα,ο οργανισμός μου αντιδράει πολύ σωστά και παραγει 1-2 ωοθυλακια καθε φορά και έχουν έρθει στα ίσα τους όλα,όσον αφορα τον οργανισμό μου!Αν δεν έχω την επιθυμητή εγκυμοσύνη και αυτόν το μήνα θα τα πάρω άλλη μια φορά,την 6η!Σήμερα που με είδε μου είπε οτι πάω πάρα πολύ καλά,δεν ύπαρχει κάτι διαφορετικό και ότι είναι θέμα λίγων προσπαθειών ακόμα να μείνω έγκυος!Τώρα πώς θα συνεχίσουμε τις προσπάθειες θα το δούμε αν δεν μείνω και πάλι!Μάλλον το επόμενο βήμα είναι οι σπερματεγχύσεις,αλλά μου είπε οτι σ'αυτην τη διαδικασία στέλνουν τα ζευγάρια που υπάρχει πρόβλημα και στον αντρικό παράγοντα!Τώρα τι να σου πω,δεν ξέρω τι άλλο θα κάνω,πάντως έχω εμπιστοσύνη στη γιατρό μου και πιστευω σ'αυτά που μου λέει!Μου δίνει πολύ κουράγιο κάθε φορά και φεύγω πολύ πιο αισιόδοξη από εκεί!Τα utrogestan που λές τα έπαιρνα ήδη και τις προηγούμενες φορές!αφού έκανα την pregnyl,μετά 2 ημέρες από την ωορρηξία τα ξεκίναγα,ώστε αν είχε γίνει η σύλληψη θα βοηθούσαν με το ενδομήτριο!!Τώρα παίρνω στην αρχή-μαζί με την κλομιφαινη-και μέχρι την 12η μέρα απ'οτι μου είπε σήμερα,τα cyclacur που είναι αντισυλληπτικά 2 φάσεων εκ των οποίων εγώ παίρνω μόνο την πρώτη φάση-τα ασπρα χαπάκια που έχει η συσκευασία-τα οποία είναι οιστρογόνα!!Θα δείξει αν με βοηθήσουν κάπου.....

Giannaki μου εσύ μου φαίνεται πετάς-πετάς από τότε που παντρεύτηκες!!Μπράβο κοριτσάρα μου,έτσι σε θέλω πάντα!!!Σας φιλώ και περιμένω να διαβάσω νέα και απο τις υπόλοιπες!!!Άντε γρήγορα γιατί από Τετάρτη θα πέσω με τα μούτρα πάλι στη δουλειά....:wink:;-):wink:

Link to comment
Share on other sites

kalimera koritsia!!!!sas diavazo edo k poli kairo!me exete kanei polles fores na klapso k apo xara k apo lipi!blepo oti i kathe mia pernaei to diko tis xexoristo golgotha!etsi pernao k ego to diko mou!eimai pantremeni sxedon enan xrono k prospatho gia paidaki edo k 6 mines!!!ego eimai 27 k o sizigos mou sta 32!tha mou peite oti einai ligos kairos k isos naxete dikio!epeidi omos ego eimai poli agxodis anthropos k sto mialo mou panta erxete to xeirotero prin apo 1/misi mina parotrina ton sizigo mou na paei gia spermatografima,an k itan noris akoma!!!autos stin arxi fisika distaze k moulege einai noris exoume xrono k tou apantousa oti den mporo na perimeno giati exo ena proaisthima oti exei provlima,blepete eixe kanei egxirisi kilis prin 2 xronia k etsi pige......gia kaki mou tixi eixa dikio!eixe provlima 8.000.000 me xamili kinitikotita!!!o ginaikologos mou mas kathisixase k mas esteile se enan kathigiti endokrinologo sti thessaloniki,emeis menoume eparxia!gia na min ta polilogo mas edose mia 3mini therapeia na kanei me eneseis pregnyl k puregon 3 fores tin bdomada!molis kleisame ton 1o mina therapias k apla perimenoume!!!!!mas edose pososta therapeias po 30% k pano meta to 3mino.exo trelathei,den to antexo olo auto.oli tin ora skeftomai pote tha meino egkios!psixologia xalia.oli tin ora klaio krifa panta giati den thelo na ton stenaxoro giati einai o kaliteros anthropos tou kosmou!exei kanei kapoios sizigos apo esas autin tin therapeia;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε που χαθηκατε ολες σας επιασε το καλοκαιρι.εγω εχω το θειο μου στο νοσοκομειο ειχε ενα ατυχημα στη δουλεια για αυτο χαθηκα.ευτυχως τωρα ειναι καλα.κατα τα αλλα οπως τα ξερετε εχω βαλει τον αντρα μου κατω αυτη την βδομαδα κ τον εχω ξεζουμισει αυριο μαλλον θα χω ωορηξια αρχισαν τα πρωτα πονακια...αντε να δουμε τι θα γινει παλι.

 

ρινουλα καλως ηρθες στην παρεα μας κ αργησες κιολας γιατι βλεπω πολυ ασχημη ψυχολογια κ πρεπει κατι να κανουμε να στην φτιαξουμε.κατα αρχην ετσι οπως σε διαβαζω κ ο αντρας σου να μην ειχε προβλημα με τοσο αγχος που εχεις πολυ δυσκολα να πιασεις παιδι.πρωτα πρεπει να ηρεμησεις εσυ γιατι κ ο αντρας σου να γινει καλα θα εχεις εσυ προβλημα.οσο για τους 6 μηνες οντως ειναι μικρο το διαστημα.εμεις προσπαθουμε 3 χρονια κ αλλοι πολυ περισσοτερο κ δεν το βαζουμε κατω.προσπαθουμε να σκεφτομαστε μονο θετικα κ καθε φορα που ερχεται η περιοδος ξεχναμε αυτο τον μηνα κ παμε για τον επομενο.εσυ απο οτι καταλαβαινω αντρα θες τωρα τον θες....πρεπει να μαθεις να κανεις υπομονη καλη μου κ να σκεφτεσαι οπως σου πα μονο θετικα ετσι μονο θα ερθει γιατι με την πιεση δεν γινεται τιποτα.αν σε δει ο αντρας σου ετσι θα πιστεψει οτι εμεσα θεωρεις αυτον υπευθυνο κ ειναι κριμα να τον σταναχωρεις.οσο για την θεραπια πραγματικα μου κανε μεγαλη εντυπωση γιατι τις ιδιες ακριβως ενεσεις κανω κ εγω για να κανω οωρηξια κ δεν μπορω να καταλαβω σε τι βοηθανε εναν αντρα κ δεν εχω διαβασει η ακουσει παρομοια περιπτωση αλλα για να σας τις δωσει ο γιατρος κατι παραπανω θα ξερει.καλη επιτυχια με την θεραπια να πανε ολα καλα κ κυριως προσπαθησε εσυ να ηρεμησεις,αυτο ειναι το σημαντικοτερο πιστεψε με.:-P:razz::-P

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

καλώς σας βρήκα αρετή μου!!!!κ σε ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου.ναι οντως πρεπει να ηρεμήσω,προσπαθώ αλλα ματαια μεχρι τωρα!!!όταν μουρχεται η ακατανόμαστη τρελαίνομαι:confused:....αντε λέω πάλι από την αρχή!!!όσο για την θεραπεία του αντρός μου,κ μενα μου κάνει εντύπωση γιατί έψαξα τόσο στο ιντερνετ όσο κ σε συζητήσεις κ δεν εχω βρει κάτι παρόμοιο σε άντρα,μόνο θεραπείες με βιταμίνες κ εβιολ.εξεπλάγειν όταν είδα οτι τις κάνουν μόνο γυναίκες τόσο για ορεξία όσο κ για εξωσωματική!φοβάμαι πάρα πολύ για το τι μου επιφυλάσει το μέλλον!!!θέλουμε κ οι δυο τόσο πολύ ένα παιδί!!!!!!!!!ειδικά ο αντράς μου τρελαίνετε για τα παιδιά!!!κ μαλιστα πάντα μου έλεγε ότι ήθελε να κάνει πολλά παιδιά!αχ τι καλά που σας βρήκα κ θα μίλάμε,γιατι δεν το εχουμε πει σε κανεναν το προβλημα μας,ουτε καν ακομα στους γονεις μας!!!δεν εχω κανεναν να μιλησω για το πως νιωθω και τον συζυγό μου δεν θέλω να τον κάνω να νιώθει άσχημα!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ρινουλα.κατα αρχην για μενα καλα κανατε κ δεν μιλησατε σε κανεναν γιατι το να σας ρωταει ο ενας κ ο αλλος κ να μην ξερεις τι να πεις ειναι το χειροτερο.το ξερω γιατι το ζω συνεχεια.πλεον οπως ειπα κ προσφατα απανταω με αδιακρισια γιατι κ αυτοι που με ρωτανε με ρωτανε με αδιακρισια οποτε τους λεω οτι αν μπορουν αυτοι να το παραγγειλουν κ να το εχουν οποτε θελουν ας μου παραγγειλουν κ εμενα ενα.εσυ ομως μπορεις απλα να λες μιας κ προσφατα παντρευτηκες οτι ακομη δεν το σκεφτεστε κ θελετε να χαρειτε ο ενας τον αλλο.αυτο που ηθελα να σου πω ειναι το πρωτο δευτερρον ηθελα να σε ρωτησω αν εμπιστευεσαι τον γιατρο που σας εδωσε την θεραπεια για τον αντρα σου κ αν το ψαξατε κ με καποιον αλλο για να στε σιγουροι οτι κ ο αλλος το ιδιο θα σας ελεγε κ τριτον αν εχεις κανει κ εσυ καποιες εξετασεις κ αν ολα ειναι καλα που σου το ευχομαι.κ για το τελος μια συμβουλη μεσα απτην καρδια μου για αυτο που σου ειπα χθες να μην κανεις τιποτα που να κανει τον αντρα σου να νοιωσει υπευθυνος που δεν μπορειτε να κανετε παιδακι ακομη.ειναι πολυ ασχημο συναισθημα σου το λεω εκ πειρας.οχι οτι με εκανε ο αντρας μου να το νοιωσω ισα ισα ποτε δεν μου πε κατι. εγω ομως παντα ενοιωθα ενοχικα απεναντι του οτι εγω φταιω οτι δεν μπορω νατου χαρισω αυτο που τοσο πολυ θελει κ σου μιλαω το ενοιωθα για πολυ καιρο μεχρι που πριν λιγο καιρο το συζητησαμε του ειπα αυτα που σκεφτομουν κ μου ειπε οτι ποτε δεν σκεφτηκε κατι τετοιο κ σε καμοια περιπτωση δεν με θεωρει υπευθυνη κ οτι θα το αντιμετωπισουμε μαζι ολο αυτο.προσπαθησε να τον κανεις να καταλαβει κ ακομη καλυτερα αν μπορεις να του το πεις κιολας οτι σε καμοια περιπτωση δεν τον θεωρεις υπευθυνο. πιστεψε με αυτο ειναι οτι περισσοτερο θα θελει να ακουσει απο σενα τωρα κ να σαι διπλα του να του λες τις σκεψεις σου μη κρυβεσαι.αυτο θα σας φερει πιο κοντα.αυτα ειναι ολα ελπιζω να μην σε κουρασα κ οτι χρειαστεις εμεις εδω ειμαστε.:-P:razz::-P

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΕΔΩ...ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΑΠΟΓΟΝΟ ....ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΒΟΥΝΟ. ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ... ΒΟΗΘΑΕΙ?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ρινουλα.κατα αρχην για μενα καλα κανατε κ δεν μιλησατε σε κανεναν γιατι το να σας ρωταει ο ενας κ ο αλλος κ να μην ξερεις τι να πεις ειναι το χειροτερο.το ξερω γιατι το ζω συνεχεια.πλεον οπως ειπα κ προσφατα απανταω με αδιακρισια γιατι κ αυτοι που με ρωτανε με ρωτανε με αδιακρισια οποτε τους λεω οτι αν μπορουν αυτοι να το παραγγειλουν κ να το εχουν οποτε θελουν ας μου παραγγειλουν κ εμενα ενα.εσυ ομως μπορεις απλα να λες μιας κ προσφατα παντρευτηκες οτι ακομη δεν το σκεφτεστε κ θελετε να χαρειτε ο ενας τον αλλο.αυτο που ηθελα να σου πω ειναι το πρωτο δευτερρον ηθελα να σε ρωτησω αν εμπιστευεσαι τον γιατρο που σας εδωσε την θεραπεια για τον αντρα σου κ αν το ψαξατε κ με καποιον αλλο για να στε σιγουροι οτι κ ο αλλος το ιδιο θα σας ελεγε κ τριτον αν εχεις κανει κ εσυ καποιες εξετασεις κ αν ολα ειναι καλα που σου το ευχομαι.κ για το τελος μια συμβουλη μεσα απτην καρδια μου για αυτο που σου ειπα χθες να μην κανεις τιποτα που να κανει τον αντρα σου να νοιωσει υπευθυνος που δεν μπορειτε να κανετε παιδακι ακομη.ειναι πολυ ασχημο συναισθημα σου το λεω εκ πειρας.οχι οτι με εκανε ο αντρας μου να το νοιωσω ισα ισα ποτε δεν μου πε κατι. εγω ομως παντα ενοιωθα ενοχικα απεναντι του οτι εγω φταιω οτι δεν μπορω νατου χαρισω αυτο που τοσο πολυ θελει κ σου μιλαω το ενοιωθα για πολυ καιρο μεχρι που πριν λιγο καιρο το συζητησαμε του ειπα αυτα που σκεφτομουν κ μου ειπε οτι ποτε δεν σκεφτηκε κατι τετοιο κ σε καμοια περιπτωση δεν με θεωρει υπευθυνη κ οτι θα το αντιμετωπισουμε μαζι ολο αυτο.προσπαθησε να τον κανεις να καταλαβει κ ακομη καλυτερα αν μπορεις να του το πεις κιολας οτι σε καμοια περιπτωση δεν τον θεωρεις υπευθυνο. πιστεψε με αυτο ειναι οτι περισσοτερο θα θελει να ακουσει απο σενα τωρα κ να σαι διπλα του να του λες τις σκεψεις σου μη κρυβεσαι.αυτο θα σας φερει πιο κοντα.αυτα ειναι ολα ελπιζω να μην σε κουρασα κ οτι χρειαστεις εμεις εδω ειμαστε.:-P:razz::-P

αχ κοριτσακι μου προσεχω πολυ την συμπεριφορα μου μπροστα στον αντρουλη μοθ,δεν θελω να τον φερω σε δυσκολη θεση με τιποτα!σε ευχαριστω για τις συμβουλες σου κ ελπιζω συντομα να γινουμε ολες μανουλες!!!!!!ο θεος ειναι μεγαλος κ δεν αφηνει κανεναν αργα η γρηγορα μας βοηθαει!!!οσο για τον ενδοκρινολογο μας τον συστησε ο γυναικολογος μου κ ξερω οτι ειναι πολυ καλος!!!!ειναι καθηγητης πανεπιστημιου!οταν ο αντρας μου εδειξε στον γιατρο μου τις ενεσεις,ο γυναικολογος μου του ειπε οτι ειναι απο τις πιο αποτελεσματικες θεραπειες!!!!!!για να δουμε!!!έγω δεν εχω κανει προγεννετικο ελεγχο ακομη,προς το παρον εκανα τεστ παπ κ υπερυχους οι οποιοι ειναι μια χαρα!ο γιατρος μου μου πε να περιμενω λιγο κ μετα να ξεκινησω!μες στην επομενη βδομαδα θα παω παλι κ θα δουμε!εσυ τωρα σε τι σταδιο βρισκεσαι;

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΕΔΩ...ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΑΠΟΓΟΝΟ ....ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΒΟΥΝΟ. ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ... ΒΟΗΘΑΕΙ?

καλησπερα κοπελια και καλως μας ηρθες!!!το τεστ ωορεξιας εχει βοηθησει πολλες γυναικες να γινουν μανουλες γιατι σου βρισκει ακριβως τη μερα με λεπτομερειες, αλλα προκαλει κ περισσοτερο αγχος!!!κοστιζει πανω κατω 40 ευρω αναλογα την μαρκα!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου εδω ειμαι κ εγω.κ καλα δε με λες.εχω τρεξιματα εχω ενα θειο στο νοσοκομειο εχω κ τον αντρα μου στο κρεβατι με ασχημη βροχιτιδα απτην τριτη.πυρετους βηχα γρινια κ τα συναφη οποτε ειμαι στην τσιτα.μια σακουλα φαρμακα μας εδωσε ο γιατρος.κατα τα αλλα ειμαι σε γονιμη εβδομαδα.(ο καημενος αρρωστος ξεαρρωστος στα καθηκοντα του κυριος).ειπαμε αυτο τον μηνα να προσπαθησουμε μονοι μας κ αν δεν γινει τιποτα ξεκιναω παλι κ εγω πιουρεγκον κ πρεγκνυλ τον αλλο μηνα.

 

στεφ καλως ηρθες κ εσυ στηνπαρεα μας.τα τεστ δεν τα χω δοκιμασει αλλα απο αυτα που εχω ακουσει ειναι ακριβα κ δεν αξιζουν τον κοπο.οταν δεν ξερεις τις μερες σου μπορεις μετα το τελος της περιοδου κ για καμοια 10-12 μερες να εχεις επαφη μερα παραμερα οποτε θα την πετυχεις την μερα την καλη.

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...