Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ,ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ (ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΑΣΧΗΜΑ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΧΕΤΙΚΑ),Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΞΑΝΑΡΘΕ ΣΤΑ ΙΣΑ ΤΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΙΣ 28 ΜΕΡΕΣ ,ΚΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΔΙΑΡΚΟΥΣΕ 7 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΙΣ 4 ΠΟΛΥ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ 3 ΑΙΜΑ ΠΙΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ, Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΗΤΑΝΕ ΣΤΙΣ 10/4 ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΕ ΕΩΣ ΤΙΣ 13/4 ΜΟΝΟ 4 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙ,ΟΥΤΕ ΑΙΜΑ ΟΥΤΕ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ, ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΗΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ 18/4 ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΣΑΝ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΠΑΛΙ?ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΟΓΙΚΟ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΚΑΚΟ.ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ, ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΗΣ ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΓΡΗΓΟΡΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σας!! ψάχνοντας στο διαδίκτυο για πληροφορίες σχετικά με τη δίκερη μήτρα βρήκα αυτό το foroum!! Έκανα εξετάσεις και μου διέγνωσε ο γυναικολόγος μου ότι έχω δίκερη μήτρα! Δε μου εξηγησε τίποτα άλλο απλώς μου είπε ότι είναι πολύ σημαντικό αργότερα σε όποιον γυναικολόγο κι αν πάω να του πω αυτό το πράγμα! Γεγονός που με θορύβησε με αποτέλεσμα να ψάξω μέσα από το διαδίκτυο για περαιτέρω πληροφορίες και αυτά που βρήκα ήταν αρκετά για να καταλάβω ότι πρόκειται για κάτι πολύ σοβαρό για μία μελλοντική κύηση!! Μήπως ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω;; Θα το εκτιμούσα!1

 

 

καλησπερα σε ολες !!!!jamakagirl να σου πω καταρχην οτι η αδερφη μου εχει δικερη μητρα και εκτος απο αυτο εχει και δυο τραχυλους!!!συμβαινει σε πολλες κοπελες αυτο!!!πρωτα να πω ντροπη στον γυναικολογο σου που δεν σε ενημερωσε σχετικα και θα σου προτεινα να αλλαξεις γυναικολογο!!!η αδερφη μου μεχρι να βρει τι γινετε αγανακτησε!!επεσε σε εναν τσαρλατανο γυναικολογο που το μονο που ηξερε να κανει ειναι να παιρνει 250 καθε φορα ασε που τισ ειχε κοψει και την περιοδο για ενα εξαμηνο μην πω και παραπανω...μεγα λαθος οπως μας ειπαν μετα..!!εντελλει πηγε αθηνα οπου ξαναεκανε εξετασεις και μπορει να κανει παιδια αλλα θελει πολυ προσοχη κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης και θα κανει καισαρικη οταν με το καλο μεινει εγκυος!!!πανε σε κανα αλλον γιατρο για να το επιβαιβεωσεις και ρωτησε τον σχετικα με αυτο!!!!καλα αποτελεσματα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Εγώ σήμερα φεύγω για τις διακοπές του Πάσχα για μία εβδομάδα. Δεν ξέρω αν θα έχω πρόσβαση σε ιντερνετ αυτές τις μέρες γι αυτό σας εύχομαι

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ και ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!! Να περάσετε όλες όμορφα και εύχομαι την επόμενη εβδομάδα που θα ξαναμπώ εδώ να δώ καμιά ευχάριστη ανακοίνωση γιατί κάποιες περιμένουμε περίοδο αυτές τις μέρες. Αν μας έρθει να ξεκουραστούμε και να το βγάλουμε από το μυαλό μας για λίγο και να έχουμε λιγότερο άγχος από το Μάιο. Μην ψυχοπλακωθείτε. Άλλωστε καλύτερα να μείνουμε αργότερα για να μην γεννήσουμε χειμωνιάτικα! :P

Καλά να περάσετε καλές μου και να σκέφτεστε αισιόδοξα.

Πολλά φιλάκια σε όλες!!!!!!!!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ,ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ (ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΑΣΧΗΜΑ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΧΕΤΙΚΑ),Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΞΑΝΑΡΘΕ ΣΤΑ ΙΣΑ ΤΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΙΣ 28 ΜΕΡΕΣ ,ΚΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΔΙΑΡΚΟΥΣΕ 7 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΙΣ 4 ΠΟΛΥ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ 3 ΑΙΜΑ ΠΙΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ, Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΗΤΑΝΕ ΣΤΙΣ 10/4 ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΕ ΕΩΣ ΤΙΣ 13/4 ΜΟΝΟ 4 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙ,ΟΥΤΕ ΑΙΜΑ ΟΥΤΕ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ, ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΗΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ 18/4 ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΣΑΝ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΠΑΛΙ?ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΟΓΙΚΟ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΚΑΚΟ.ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ, ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΗΣ ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΓΡΗΓΟΡΑ

 

Μην αγχώνεσαι κοριτσάκι. Κι εγώ είχα δύο αποτυχίες πριν κάνω το κοριτσάκι μου. Τώρα προσπαθούμε για δεύτερο. Όσο για την περίοδο μου έχει τύχει κι εμένα να αδιαθετήσω και να κρατήσει η περίοδος πολύ λίγο και δεν ήταν και κανονική ροή. Καμιά φορά είναι φυσιολογικό να συμβαίνει αυτό. Δεν τρέχει τίποτα. Η επόμενη περίοδος (εύχομαι να μην έρθει) θα είναι πάλι οκ. Πολλές φορές επηρεάζεται από άγχος ή σωματική κούραση και είναι διαφορετική. Δεν έχεις κάτι να είσαι σίγουρη. Απλά μην το σκέφτεσαι και οι ενοχλήσεις ίσως να είναι τυχαίες.

Φιλάκια και σου εύχομαι σύντομα τα ευχάριστα!! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι κοριτσάκι. Κι εγώ είχα δύο αποτυχίες πριν κάνω το κοριτσάκι μου. Τώρα προσπαθούμε για δεύτερο. Όσο για την περίοδο μου έχει τύχει κι εμένα να αδιαθετήσω και να κρατήσει η περίοδος πολύ λίγο και δεν ήταν και κανονική ροή. Καμιά φορά είναι φυσιολογικό να συμβαίνει αυτό. Δεν τρέχει τίποτα. Η επόμενη περίοδος (εύχομαι να μην έρθει) θα είναι πάλι οκ. Πολλές φορές επηρεάζεται από άγχος ή σωματική κούραση και είναι διαφορετική. Δεν έχεις κάτι να είσαι σίγουρη. Απλά μην το σκέφτεσαι και οι ενοχλήσεις ίσως να είναι τυχαίες.

Φιλάκια και σου εύχομαι σύντομα τα ευχάριστα!! :cool:

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΡΕΜΗΣΑ ΚΑΠΩΣ

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου γλυκά τι κάνετε???Εγώ καλά,δεν θα πάμε πουθενά με τον αντρούλη μου μιας κ δουλεύω εγώ κ το Μ.Σάββατο κ την κυριακή του Πάσχα!!Ελπίζω όλες να περάσετε καλά,να έχουμε υγεία πάνω απ'όλα,ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ, ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ κ μακάρι η φώτισή Του να μας αξιώσει μια μέρα να γίνουμε κι εμείς μανούλες!!!

Εύχομαι του χρόνου να μιλάμε για τα ζουζούνια μας τέτοιες μέρες ή να είμαστε με φουσκωμένες κοιλίτσες!!!!:P

Σας φιλώ κ σας αγαπώ πολύ...!!!(μην φάτε πολύ αρνάκι εεε???)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά τι κάνετε???Εγώ καλά,δεν θα πάμε πουθενά με τον αντρούλη μου μιας κ δουλεύω εγώ κ το Μ.Σάββατο κ την κυριακή του Πάσχα!!Ελπίζω όλες να περάσετε καλά,να έχουμε υγεία πάνω απ'όλα,ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ, ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ κ μακάρι η φώτισή Του να μας αξιώσει μια μέρα να γίνουμε κι εμείς μανούλες!!!

Εύχομαι του χρόνου να μιλάμε για τα ζουζούνια μας τέτοιες μέρες ή να είμαστε με φουσκωμένες κοιλίτσες!!!!:P

Σας φιλώ κ σας αγαπώ πολύ...!!!(μην φάτε πολύ αρνάκι εεε???)

 

 

Όοοοοοοχιιιιιι μη με φάτε!!!!!Καλησπέρα σε όλες τις κοπέλες και χρόνια πολλά!Giannaki μου είμαστε ομοιοπαθούσες και εγώ δουλεύω Μ.Σάββατο και Κυριακή του Πάσχα,οπότε θα μείνουμε εδώ μόνοι μας με τον αντρούλη μου γιατί όλοι οι άλλοι έχουν φύγει:twisted::twisted:Anyway,αφού έχουμε και τις δουλίτσες μας καλά να λέμε,αλλά είναι λίγο άσχημο να δουλεύουμε αυτές τις Άγιες μέρες!!Και να φανταστείς οτι είμαι νυχτερινή βάρδια,ούτε στην Ανάσταση δεν μπορώ να πάω!!

Τα άλλα κοριτσάκια τι θα κάνουν?Ελπίζω όλες να περάσετε όμορφα και όπως λέει και η vaso_76 μόλις επιστρέψετε με το καλό στα σπίτια σας να μας φέρετε και τα ευχάριστα της εγκυμοσύνης σας!!!!Συμπεριλαμβανομένου και εμένα φυσικά....που απ΄ότι καταλαβαίνω μάλλον έρχεται η ακατανόμαστη και αυτή τη φορά,αλλά θέλω να ελπίζω ακόμα!!!!Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα σας εύχομαι!!!!Και όσες μπορέσετε και σουβλίσετε,τσιμπολογήστε με ανελέητα,πιείτε και κάνα κρασάκι και με κέφι να αντιμετωπίσουμε τους επόμενους μήνες!!!!!!:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

Όχι αρνάκι μου,δεν θα φάμε εσένα,προς θεού..μην ανησυχείς, χαχαχαχαχα!!!

Κι εσύ δουλειά εεε???Πακέτο....καλέ τι δουλειά κάνεις κι εσύ που δουλεύεις πασχαλιάτικα??Κι εγώ πάντως (αν σε παρηγορεί αυτό),απόγευμα είμαι Μ.Σάββατο (μέχρι τις 2 τα ξημερώματα θα είμαι στη δουλειά) και την Κυριακή πάλι απόγευμα,οπότε...ούτε αρνάκι ούτε κατσικάκι έχει...χαχαχαχα!!!;)

Λαμπαδίτσα λοιπόν στη δουλειά κ φαγητάκι σε τάπερ ανήμερα πάσχα!!!!!φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου και απο' μενα! Και εμεις εδω θα μεινουμε, οποτε τουλαχιστον θα τα λεμε μεταξυ μας... Θα κανουμε Ανασταση παρεουλα... Δεν πειραζει, ας ειμαστε καλα και καλα θα περασουμε κι εδω, εξαλλου τιυ χρονου θα εχουμε τα μπεμπακια μας ΟΛΕΣ!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου κ απο μενα χρονια πολλα κ καλη ανασταση να εχουμε.κ οπως ειπε κ το γιαννακι μας του χρονου να εχουμε ολες τα θαυματακια μας η στην κοιλιτσα μας η ακομη καλυτερα στην αγκαλιτσα μας.λυπαμαι για τα κοριτσακια μας που δουλευουν.ξενοδοχουπαλληλος ειμαι κ τα ξερω.εχω δουλεψει κ πασχα κ χριστουγεννα κ πρωτοχρονια κ ξερω ποσο ασχημα ειναι εκεινες τις ωρες να σαι μονος..εμεις θα παμε στο χωριο στην μαμακα μου μιση ωρα απο καβαλα δηλαδη δε θα παμε κ πολυ μακρυα...ευχομαι πραγματικα σε ολες οτι περισσοτερο επιθυμουμε να το ζησουμε αργα η γρηγορα.κ τα κοριτσακια μας που περιμενουν νεα απο μερα σε μερα να εχουν τα καλυτερα...να περασετε ολες τελέια....:-P:razz::-P:razz:

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α θελω να σας εξομολογηθω κ κατι κ ελπιζω εσεις να με καταλαβετε κ να με συγχωρησετε γιατι σε οποιον αλλο το πω θα με πει κακια (ελπιζω οχι κ εσεις)...γιατι οπως λενε αμαρτια εξομολογημενη δεν ειναι αμαρτια...χθες μεγαλη παρασκευη μεσα στην εκκλησια κολλαστηκα πολυ ρε κοριτσια.ειδα μια κοπελα που ειχα να την δω ενα χρονο περιπου.με αυτην δουλευαμε μαζι τεσσερα χρονια καναμε παρεα στην αρχη αλλα τελικα καταλαβα οτι δεν ηταν κ ο καλυτερος ανθρωπος ειναι αυτο που λεμε λιγο κακια λιγο εγω ειμαι κ αλλος κανενας οτι ολοι ειμαστε κατωτεροι της κλπ οποτε περιοριστηκαμε στα τυπικα της δουλειας.απο αυτη την κοπελα θυμαμαι παντα χαρακτηριστικα οτι καθε φορα που ειχαμε καποια κουβεντα για παιδια η βλεπαμε καποιο παιδακι κλπ να γυρναει κ να μας λεει οτι τα σιχενεται κ οτι αυτη δεν προκειται να κανει ποτε δεν τα θελει κλπ ενω ηταν αρραβωνιασμενη τοτε κ παντρεμενη τωρα.την ρωτουσαμε καλα εσυ δεν θελεις ο αντρας σου?αυτος θελει ελεγε αλλα του το ξεκαθαρισα οτι δεν προκειται κ να το ξεχασει κ αυτα τα ελεγε πολυ απολυτα με πολυ κακο υφος κ την βλεπω εχθες ετοιμογεννη με μια κοιλια μεχρι απεναντι, κ τοτε πηρα την αμαρτεια γιατι αναρωτιεμαι μεσα στην εκκλησια αραγε αυτος ο θεος τοσα χρονια αυτην την κοπελα δεν την ακουγε?γιατι επρεπε να της το δωσει τοσο ευκολα?3 μηνες μετα τον γαμο της.γιατι δεν την παιδεψε λιγο οπως εμας που το θελουμε τοσο πολυ για να εκτιμησει κιολας αυτο το θαυμα που ζει?εμεις γιατι πρεπει να χαπακωνομαστε κ να τρυπιομαστε κ να αγωνιουμε τοσο πολυ κ αυτη που δεν το ηθελα να το χει τοσο απλα?δε το σκεφτηκα με κακια η με ζηλεια ρε κοριτσια ειλικρινα δεν ειπα γιατι αυτη κ οχι εμεις αλλα σκεφτηκα αφου αυτη που δεν το ηθελε τοτε κ γιατι οχι κ ολες εμεις που το θελουμε..σας παρακαλω πειτε μου ειμαι πολυ κακια?η κ εσεις στην θεση μου το ιδιο θα σκεφτοσασταν?το χω στο μυαλο μου απο χθες κ αισθανομαι ασχημα για αυτο που σκεφτηκα εκεινη την ωρα.θα μου δωσετε αφεση αμαρτιων? ε φανταστικες μου φιλεναδες?:-P:razz::-P:razz::-P:razz:

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Λατρεμένη μου aretoula,χρόνια πολλά,καλή Ανάσταση κ Καλό Πάσχα κατ'αρχήν!!!Με υγεία σε σένα κ την οικογένειά σου κ του χρόνου...ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!

Κατά 2ον,θα σου πω ότι δεν γίνεσαι καθόλου κακιά κι εγώ πρώτη σου δίνω την άφεση...;)Κι αυτό γιατί νομίζω πως όλες μας λίγο -πολύ τα έχουμε σκεφτεί αυτά για κάποιες κοπέλες που έπιασαν με την 1η ενώ (κ... καλά) δεν ήθελαν μωρό!!Και νευριάζω πολύ που τους έρχονται όλα τόοοοσο βολικά ώρες ώρες:evil:...κι εμείς που παρακαλάμε μέρα νύχτα για το θαυματάκι,να παιδευόμαστε τόσο πολύ!!!Αλλά τι να γίνει:?:Δεν είναι στο χέρι μας βλέπεις.Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να ελπίζουμε κ να περιμένουμε το πότε θα εισακουστούν κ οι δικές μας προσευχούλες:!:...γιατί θα εισακουστούν-δεν μπορεί!!!

Εγώ πάντως χθες στον Επιτάφειο προσευχήθηκα για όλες μας, να μάθουμε τα ευχάριστα και να μην συναντήσουμε άλλες δυσκολίες!!Ελπίζω να με άκουσε μόνο η Παναγίτσα.....

Σε φιλώ κ μου λείπετε αυτές τις μέρες.....

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω γιαννακι μου τα λογια σου με ηρεμησαν αρκετα...ενοιωθα πολλες τυψεις ολη μερα...οσο για το θαυματακι εσυ ηδη το εχεις στην κοιλιτσα σου οποτε μην το σκεφτεσαι αλλο. κ εγω καθε μερα τωρα που πηγαινα στην εκκλησια προσευχομουν για ολες μας.κ μερικες φορες αναρωτιεμαι ρε κοριτσια μηπως φταιει κ το γεγονος οτι δεν παω κ τοσο συχνα στην εκκλησια?περα απτην μεγαλη εβδομαδα που μου αρεσει κ παω συνεχεια,τον υπολοιπο χρονο παω μια στις τοσες .λετε να φταιει κ αυτο μηπως να φροντισω να πηγαινω συχνοτερα για να με μαθει καλυτερα η παναγιτσα?εσεις τι κανετε με αυτο το θεμα?νοιωθω κ απο κει λιγες τυψεις του τυπου οτι ενω εγω δεν κουναω τον κωλο μου ναπαω περιμενω να μου στειλει ετσι απλα ενα μωρο.βεβαια η κολλητη μου που παει συνεχεια κ ειναι της εκκλησιας της ερχονται ολα ευκολοτερα.τυχαιο??? δε νομιζω.αυτη ομως μου λεει οτι ο Θεος δεν ειναι εκδικητικος κ επειδη δεν πηγαινω συνεχεια δε σημαινει κ οτι δεν πιστευω.σας κουρασα σημερα αλλα το αγορι μου αργησε να κλεισει το καφενειο μας σημερα λογω της ημερας κ ειμαι ακομη μοναχουλα με παρεουλα εσας....καλη συνεχεια σε οτι κανετε.φιλακια σε ολες σας....

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Αρετουλα μας μη στενοχωριεσαι καθολου που σκεφτηκες ετσι. Κι εμενα ειναι η ξαδερφη μου εγκυος στο δευτερο και ο αντρας της δεν το θελει και απο πανω... Κι εγω εκλαψα πολυ οταν το εμαθα οχι ομως απο κακια η απο ζηλεια αλλα απο παραπονο! Και οταν μου ειπε ο αντρας μου σν θελω να το βαφτισω φρικαρα τελειως!! Στο σπιτι του κρεμασμενου μιλανε για σχοινι;! Τελοσπαντων, Αλλος τα αποφασιζει αυτα. Οποτε μην αισθανεσαι καθολου ασχημα, ανθρωποι ειμαστε κι εμεις. Αφαση και απο εμενα! Giannaki μου καλη δυναμη για σημερα στη δουλει και καλη Ανασταση να εχουμε ολες μας με υγεια και τους αντρουληδες στο πλευρο μας, γιατι κι αυτο σημαντικο ειναι, μην το ξεχναμε!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Καλή Ανάσταση!!Όπως καταλαβαίνετε σας γράφω από τη δουλειά!!!Φρίκη!!!!(Giannaki καλύτερα να μην αναφέρω που δουλεύω γιατί είναι πολύ μικρός ο κόσμος και το forum το διαβάζουν πολλοί.Πάντως δεν είμαι σε κάτι Δημόσιο!!)Μου έχει κακοφανεί πολύ που δεν μπορώ να πάω εκκλησία για την Ανάσταση-εκτός του ότι δεν έφυγα για τα χωριά μας να ξεσκάσουμε λίγο!!Κι εγώ Αρετούλα δεν πολυπηγαίνω εκκλησία,μόνο αυτές τις μέρες πηγαίνω στάνταρ,αλλά πιστεύω πολύ και νομίζω πως ο Θεός το ξέρει αυτό!Όλα τα ξέρει,οπότε μη φοβάσαι δεν νομίζω οτι έχει τόση πολύ σημασία αν πηγαίνουμε συνέχεια εκκλησία,όσο να Τον έχουμε πάντα μέσα μας και να Τον σκεφτόμαστε όχι μόνο στα δύσκολα!!Έχεις δίκιο για την πρώην συναδελφό σου,σου δίνω κι εγώ άφεση!!!Κι εγώ πάντα σκέφτομαι πώς γίνεται άλλες να μένουν πανεύκολα έγκυος κι άλλες να παιδευόμαστε τόσο καιρό!!!!Αλλά έχεις σκεφτεί και το άλλο??Μήπως κάποιες φορές οι τόσο απόλυτες αρνήσεις υποκρύπτουν κάτι άλλο που ίσως υπάρχει?Έχω 2 παραδείγματα-το ένα εμπεριστατομένο γιατι μου το εξομολογήθηκε αργότερα-που έλεγαν 'εμείς δεν θέλουμε παιδιά' και 'περνάμε καλύτερα έτσι' και 'κάνουμε ξέγνοιαστοι τη ζωή μας' και τελικά υπήρχε πρόβλημα και δεν μπορούσαν να κάνουν παιδιά κι είχαν βρεί τον τρόπο να αποφεύγουν τις ερωτήσεις του είδους από τους άλλους!!!Και για να πω την αλήθεια κι εγώ τον πρώτο καιρό που παντρευτήκαμε και είχαν πέσει όλοι πάνω μας και ρώταγαν για κάνα παιδάκι-επειδή είμασταν χρόνια μαζί-και δεν σκοπεύαμε να κάνουμε ακόμα,αλλά επειδή είχα ένα προαίσθημα οτι θα αργήσω να κάνω παιδί,έτσι κάπως τους απέφευγα κι εγώ και το έπαιζα άνετη!!!Οπότε ποτέ δεν ξέρεις!!!Εύχομαι να περάσετε όλες τέλεια και τα ξαναλέμε!!!Αααααααααα και το κλού της υπόθεσης δεν σας το είπα!!!Μάλλον μου έρχεται περίοδος!!!!!!!!!!!Κάτι είδα πριν φύγω για δουλειά....οπότε πάει για μένα κι αυτός ο μήνας και είχα τόσες ελπίδες!!!Κρίμα!!!Ευχομαι οι υπόλοιπες να μας φέρουν τα ευχάριστα!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kοριτσάρες μουουου,καλημέρα και ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!!!!

Μπήκα έτσι λίγο πριν φύγω για δουλίτσα να σας μιλήσω μιας κ μου έχετε γίνει λατρεμένη συνήθεια!!!;);):D:D

Εγώ έχω κ τα πεθερικά από χθες κ όπως καταλαβαίνετε πρέπει να είμαι "όπως πρέπει" χαχαχαχαχα

Μην μου στεναχωριέστε για τίποτα,ο Θεούλης μας βλέπει ΟΛΕΣ είτε πάμε εκκλησία είτε όχι!!Η κολλητή μου,από μικρή παιδί της εκκλησίας, μιας κ είχε γονείς "της εκκλησίας",έχασε το μπαμπά της στα 24,έμεινε έγκυος 5 φορές κ απέβαλλε κ τις 5 περίπου στον 4ο μήνα,αλλά ευτυχώς τώρα έχει 2 κοράκλες κούκλες...τώρα έχει πρόβλημα με τον άντρα της....:cry:(σόρρυ αν σας ζάλισα αλλά έπρεπε να σας φέρω καλό παράδειγμα)

Την δοκίμασε μέχρι που της έστειλε τα αγγελούδια της..γι΄αυτό σας λέω μην αγχώνεστε,υπάρχουν κ χειρότερα!!!Απλά δεν έχει έρθει η σειρά μας ακόμα.Αλλά είναι στο δρόμο τα μπεμπάκια,το ξέρω;)Να δείτε του χρόνου θα μιλάμε για τα νινάκια μας όλες:lol::lol:

Ψηλά το κεφάλι,ωτοασπίδες στα κουτσομπολιά κ στις κακοπροαίρετες κουβέντες κι όλα θα πάνε καλά...εμείς στο σκοπό μας.....

Σας φιλώ κ σας αγαπώ πολύ!!!!!(άντε να γυρίσετε όλες να ξαναβρούμε τους ρυθμούς μας βρε παιδί μου...μου λείψατε!!!)

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Areti18.8...δεν είσαι κακιά...είσαι άνθρωπος! Με το δίκιο σου να σκεφτείς αυτά και σωστά αναρωτιέσαι! Ζω ανάλογη κατάσταση εντός της οικογενείας και πρέπει να ανέχομαι ερωτήσεις του τύπου...εσύ πότε? συνέχεια! Λες και πρόκειται για κάποιο επίτευγμα, λες και αν δεν τα καταφέρω δεν θα είμαι ικανή!

Μη στεναχωριέσαι καθόλου, ο ο θεούλης τα στέλνει στη στιγμή που πρέπει!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη. Ελπίζω να περάσατε όλες καλά.

Εγώ σήμερα ομολογώ ότι μπήκα ελπίζοντας να ακούσω ένα παρήγορο λόγο. Είναι ο τρίτος μήνας προσπαθειών...και πριν λίγο το τεστάκι πάλι αρνητικό. Βιάστηκα? Ίσως. Αλλά όλη αυτή την αναμονή δεν την αντέχω. Σήμερα έπρεπε να έρθει η περίοδός μου και αφού δεν εμφανίστηκε το πρωί...ιδέες μπήκαν και πάλι στο μυαλό μου. Και πάλι τίποτα. Τϊποτα! Κι εγώ θέλω να κάτσω σε μια γωνίτσα και να κλαίω, να κλαίω έως ότου δεν θα μπορώ να κλάψω άλλο.

Θα ήθελα τόσο πολύ ένα μωράκι. Αλλά μάλλον δεν θα είναι τόσο εύκολο να έρθει. Προσπαθώ ειλικρινά να μην πιέζομαι, να μην το σκέφτομαι. Αλλά δεν γίνεται.

Νιώθω κουρασμένη και ξέρω ότι πολλά κορίτσια εδώ μέσα θα καταλάβουν τί εννοώ με το "κουρασμένη".

Σας ευχαριστώ που έστω με διαβάζετε....

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα κ χριστος ανεστη σε ολα τα κοριτσακια κ του χρονου ολες με τα μωρακια μας για να σταματησουν κ ολες οι κακες γλωσσες να μας σχολιαζουν.σας ευχαριστω ολες για την αφεση.τελικα εχετε δικιο ανθρωποι ειμαστε κ ειναι λογικο να σκεφτομαστε ετσι.φριμπαλινα μου καλα εισαι?καιρο εχουμε να μαθουμε νεα σου. μη δινεις σημασια σε αυτα που σου λένε.κ εμενα με ρωτανε κατα καιρος κ ενω στην αρχη απεφευγα ευγενικα την απαντηση τωρα γυρναω στα ισια κ οσο αδιακριτοι ειναι αυτοι τοσο αδιακριτα απανταω κ εγω κ τους λεω μεταξυ σοβαρου κ αστειου οτι αυτα δεν τα παραγγελνεις κ αν αυτοι μπορουν να το παραγγειλουν κ να το χουν οποτε θελουν ας μου παραγγειλουν κ εμενα ενα κ ετσι δεν ξαναρωτανε.να το κανεις κ εσυ πιανει.....λενακι αρνακι κανενα αυχαριστο νεο?????:-P:-P:-P:-P:-P

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη. Ελπίζω να περάσατε όλες καλά.

Εγώ σήμερα ομολογώ ότι μπήκα ελπίζοντας να ακούσω ένα παρήγορο λόγο. Είναι ο τρίτος μήνας προσπαθειών...και πριν λίγο το τεστάκι πάλι αρνητικό. Βιάστηκα? Ίσως. Αλλά όλη αυτή την αναμονή δεν την αντέχω. Σήμερα έπρεπε να έρθει η περίοδός μου και αφού δεν εμφανίστηκε το πρωί...ιδέες μπήκαν και πάλι στο μυαλό μου. Και πάλι τίποτα. Τϊποτα! Κι εγώ θέλω να κάτσω σε μια γωνίτσα και να κλαίω, να κλαίω έως ότου δεν θα μπορώ να κλάψω άλλο.

Θα ήθελα τόσο πολύ ένα μωράκι. Αλλά μάλλον δεν θα είναι τόσο εύκολο να έρθει. Προσπαθώ ειλικρινά να μην πιέζομαι, να μην το σκέφτομαι. Αλλά δεν γίνεται.

Νιώθω κουρασμένη και ξέρω ότι πολλά κορίτσια εδώ μέσα θα καταλάβουν τί εννοώ με το "κουρασμένη".

Σας ευχαριστώ που έστω με διαβάζετε....

 

 

 

αχ κοριτσακι μου δεν πρεπει να το βαλεις τοσο γρηγορα κατω.εμεις προσπαθουμε πριν καν παντρευτουμε σχεδον 3 χρονια τωρα.κ εγω εχω απογοητευτει πολλες φορες κ λεω κουραστηκα τα παραταω αλλα οταν βλεπω την λαχταρα στα ματια του αντρα μου ξεχναω ολα οσα περασαμε κ βουρ για τον επομενο μηνα.οπλισου με κουραγιο κ υπομονη κ θα ερθει.κ οσο για το τεστ ισως να βιαστηκες ισως η συλληψη να εγινε αργοτερα κ να μην φενεται ακομη μην το σκεφτεσαι κ ισως ερθει.:-P:-P:-P

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου .τι κανετε?που χαθηκατε ολες?σας επιασε η ανοιξη κ δεν μαζευεστε?αρνακι ηρθε τελικα η καταραμενη η οχι?λενακι εσυ που εισαι?ακομη διακοπες?περιμενουμε τα ευχαριστα μη μας ξεχνας...γιαννακι εσυ ολα καλα?ελπιζω κ ολες οι υπολοιπες να στε μια χαρα.εμενα ηρθε η περιοδος σημερα κ εχω κατι πονακια κ κατι απιστευτες λιγουρες (μολις εφτιαξα χαλβα φαρσαλων...μου μυρισε τι να κανω???)αυριο τελιωνουν κ τα αντισυλιπτικα κ οταν με το καλο τελιωσει κ η καταραμενη την αλλη εβδομαδα,θα παω στον γιατρο να δει τι εγινε με την κυστη κ να δουμε ποτε θα ξαναξεκινησω ενεσεις.μου ελειψαν......κ ελπιζω η τριτη να ναι κ η φαρμακερη φορα να μη χρειαστει κ τεταρτη.....καλη συνεχεια σε οτι κανετε κ να περνατε τελεια ολες.:-P:razz::-P:razz:

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου .τι κανετε?που χαθηκατε ολες?σας επιασε η ανοιξη κ δεν μαζευεστε?αρνακι ηρθε τελικα η καταραμενη η οχι?λενακι εσυ που εισαι?ακομη διακοπες?περιμενουμε τα ευχαριστα μη μας ξεχνας...γιαννακι εσυ ολα καλα?ελπιζω κ ολες οι υπολοιπες να στε μια χαρα.εμενα ηρθε η περιοδος σημερα κ εχω κατι πονακια κ κατι απιστευτες λιγουρες (μολις εφτιαξα χαλβα φαρσαλων...μου μυρισε τι να κανω???)αυριο τελιωνουν κ τα αντισυλιπτικα κ οταν με το καλο τελιωσει κ η καταραμενη την αλλη εβδομαδα,θα παω στον γιατρο να δει τι εγινε με την κυστη κ να δουμε ποτε θα ξαναξεκινησω ενεσεις.μου ελειψαν......κ ελπιζω η τριτη να ναι κ η φαρμακερη φορα να μη χρειαστει κ τεταρτη.....καλη συνεχεια σε οτι κανετε κ να περνατε τελεια ολες.:-P:razz::-P:razz:

 

Aγάπηηηη,καλησπέρα!!!!Καλά είμαι,σήμερα έγινα επίσημα κα Κοκοβίκου!!!!!:P:p:pείχα κ κόσμο οπότε τώρα μπήκα λίγο να δω τα νέα σας κ ξαναπάω στους καλεσμένους μου!!!

Μακάρι βρε κοριτσάκι μου να είναι η τελευταία φορά,αρκετά έχεις ταλαιπωρηθεί νομίζωωωωω....

Από τη δουλειά κανένα νεότερο??Πήγες στην παλιά??

Οι υπόλοιπες τι έγιναν???Ακόμα διακοπούλες???:shock:Άντε να μαζευόμαστεεεεεε......

Link to comment
Share on other sites

γιαννακι μου μπηκες κ εσυ στο κλαμπ των παντρεμενων?να ζησετε κοριτσακι μου καθε ευτυχια σας ευχομαι κ στην πρωτη σας επετιο να εχετε αγκαλια κ το θαυματακι σας.πολιτικο κ εσυ ε?κ εμεις με πολιτικο ειμαστε ακομη.ειπαμε αν ειμαστε καλα να κανουμε θρησκευτικο μαζι με την βαφτιση οταν με το καλο ερθει η κορουλα μας γιατι ο αντρας μου κορη θελει οποτε την εχω παραγγειλει.απτην δουλεια ναι θα παω στην παλια για ενα 4ωρο αλλα ποτε δεν ξερω δεν ανοιξε ακομη το ξενοδοχειο οποτε περιμενω να με ειδοποιησει.κ παλι καθε ευτυχια σ ευχομαι με το αγορι σου.να γερασετε μαζι κ παντα ερωτευμενοι κ ευτυχισμενοι....:-P:razz::-P:razz::-P

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε παιδί μου,μπήκα επιτέλους κ σε αυτό το κλαμπ!χαχαχα

Όχι ότι το έχω καταλάβει βέβαια,μετά από 11 χρόνια δεν μου φαίνεται ότι άλλαξε κάτι...ίσως πιο μετά το συνηδειτοποιήσω...;)

Εμείς λέμε για 23/6/12 το θρησκευτικό γάμο εκτός και αν κάτσει κ σε μας το νινί οπότε ανάλογα θα πράξουμε.Πάντως μου αρέσει η ιδέα που έχετε με τον αντρούλη να κάνετε κ τα δύο μυστήρια μαζί:-)Θα είναι τέλεια!!!!!

Με τη δουλίτσα καλά έκανες κ ξεκίνησες στην παλιά,ξεφεύγεις κ λίγο ε?Καλή αρχή θα σου πω κ τα καλύτερα, είπαμε,.....ΕΡΧΟΝΤΑΙ κ σύντομα!!!!!

Φιλάκια πολλά πολλά κ θα τα ξαναπούμε αργότερα (έχω κ 3ημερο ρεπό απ'τη δουλειά οπότε θα μπαίνω αυτές τις μέρες..)

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε παιδί μου,μπήκα επιτέλους κ σε αυτό το κλαμπ!χαχαχα

Όχι ότι το έχω καταλάβει βέβαια,μετά από 11 χρόνια δεν μου φαίνεται ότι άλλαξε κάτι...ίσως πιο μετά το συνηδειτοποιήσω...;)

Εμείς λέμε για 23/6/12 το θρησκευτικό γάμο εκτός και αν κάτσει κ σε μας το νινί οπότε ανάλογα θα πράξουμε.Πάντως μου αρέσει η ιδέα που έχετε με τον αντρούλη να κάνετε κ τα δύο μυστήρια μαζί:-)Θα είναι τέλεια!!!!!

Με τη δουλίτσα καλά έκανες κ ξεκίνησες στην παλιά,ξεφεύγεις κ λίγο ε?Καλή αρχή θα σου πω κ τα καλύτερα, είπαμε,.....ΕΡΧΟΝΤΑΙ κ σύντομα!!!!!

Φιλάκια πολλά πολλά κ θα τα ξαναπούμε αργότερα (έχω κ 3ημερο ρεπό απ'τη δουλειά οπότε θα μπαίνω αυτές τις μέρες..)

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

 

 

καλημερα κοριτσακι.πως νοιωθεις το πρωτο πρωινο σαν κυρια κοκοβικου???βλεπω οτι εισαστε πολλα χρονια με τον αντρουλη σου μπραβο κοπελα μου.εμεις η αληθεια ειναι στο 5μηνο της σχεσης αρραβωνιαστηκαμε κ στο χρονο παντρευτηκαμε.το αγορι μου βιαζοταν μη με χασει.κ ειναι κ λιγο παραμυθενια η ιστορια μας.εγω δουλευα θεσσαλονικη για καποια χρονια οταν τελιωσα το τει κ μετα.καποια μερα ομως ξυπνησα συνηδητοποιοντας οτι δεν την αντεχω αλλο την θεσσαλονικη δεν μου πηγαινε τιποτα καλα κ δεν ηθελα να ειμαι αλλο μακρυα απτους δικους μου.αρχισα να στελνω βιογραφικα σε ολα τα ξενοδοχεια της καβαλας.μετα απο καποιες μερες με παιρνουν για συνεντευξη απο καποιο κ με προσλαμβανουν αμεσως.παω θεσσαλονικη παραιτουμε κ φευγω χωρις δευτερη σκεψη κ ξερεις πιο τραγουδι με παρακεινησε για ολο αυτο το ¨δε θα μεινω¨ του καραφωτη αν το ξερεις.απτην πρωτη στιγμη που το ακουσα ξεσηκωθηκα.πριν 4 χρονια περιπου εχουμε την πρωτη συναντηση να γνωρισω το πρωσοπικο του ξενοδοχειο γιατι ολοι ηταν παλιοι κ εγω η μονη καινουρια.εκει ηταν κ το αγορι μου ερωτας με την πρωτη ματια.χωρις να με ξερει χωρις να με εχει ξαναδει αρχισε να με παιραζει.γυρναει κ λεει σε μια αλλη συναδελφο μπροστα μου στα πρωτα 5 λεπτα γνωριμιας οτι εγω αυτην θα την παντρευτω μια μερα...κ πραγματικα κ εγω ενοιωσα αυτο που καποιοι ελεγαν κ δεν το καταλαβαινα μεχρι τοτε οτι τον ηξερα χρονια.μετα απο ενα μηνα ειμασταν μαζι τα χριστουγεννα του 07 αρραβωνιαστηκαμε κ τον αυγουστο του 08 παντρευτηκαμε.κ οσο παιρναει ο καιρος νοιωθω οτι τον αγαπαω ολο κ πιο πολυ...αχχχ συγκινιθηκα πρωι πρωι που τα θυμηθηκα.....οπως καταλαβαινεις ενα μωρακι θα μας ολοκληρωνε επιτελους...:-P:razz::-P

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...