Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Το ξέρω αυτό το συναίσθημα.Και εγώ δεν μπορώ να κοιμηθώ χωρίς τον άντρα μου, ακόμα και μερικές φορές που τον παίρνει ο ύπνος στο σαλόνι λόγω tv ξυπνάω μέσα στην νύχτα και ψάχνω! Ελπίζω να σε πάρουν στην δουλειά, και μην το σκέφτεσαι οι 2 βδομάδες δεν είναι τίποτα..θα περάσουν γρήγορα, αρκεί να σε ευχαριστεί η δουλειά σου..Οι ρυθμοί εδώ στην Αθήνα είναι τόσο γρήγοροι που ουτε καν θα το καταλάβεις!!!

 

χαιρομαι που με καταλαβαινεις απολυτα.κ εγω ακριβως το ιδιο παθαινω ουτε καν για υπνο μονη μου δεν μπορω να παω πρεπει να ερθει κ αυτος στο κρεβατι αλλιως δε μπορω να κοιμηθω κ κυριως αν αργησει να κλεισει το μαγαζι (εχει ενα μικρο καφε) δεν υπαρχει περιπτωση να κοιμηθω οσο κ να νυσταζω η αν βγει για κανα ποτο με καποιον φιλο του πρεπει να ερθει κ μετα να κοιμηθω.μεχρι τωρα νομιζα οτι παρα ημουν ερωτευμενη αλλα ευτυχως ειναι κοινο το συναισθημα.σε ευχαριστω καλη μου με ηρεμεις λιγο,αν κ δεν παυω να το σκεφτομαι.θα δειξει....ας με παρουν πρωτα.φιλακια

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Areti νομίζω ότι τη δουλειά την έχεις στο τσεπάκι!!!Μην μου αγχώνεσαι,ούτε αθήνα θα πας ούτε πουθενά!!!Με το καλό να ξεκινήσεις γιατί όντως είναι δύσκολο να κάθεσαι σπίτι και να μην σκέφτεσαι συνέχεια....διάφορα....όταν είσαι στη δουλειά ξεχνιέσαι βρε παιδί μου,αλλάζεις παραστάσεις...να δεις που όλα θα πάνε όπως τα θες!!:P:p

Ευχαριστώ για τις ευχούλες σας κ ξέρω πόσο πολύ χαρήκατε με τα νέα μου!!Άντε,μην τεμπελιάζουμε εεεε?να παίρνετε σειρά παρακαλώωωωωωω...........

Link to comment
Share on other sites

Areti νομίζω ότι τη δουλειά την έχεις στο τσεπάκι!!!Μην μου αγχώνεσαι,ούτε αθήνα θα πας ούτε πουθενά!!!Με το καλό να ξεκινήσεις γιατί όντως είναι δύσκολο να κάθεσαι σπίτι και να μην σκέφτεσαι συνέχεια....διάφορα....όταν είσαι στη δουλειά ξεχνιέσαι βρε παιδί μου,αλλάζεις παραστάσεις...να δεις που όλα θα πάνε όπως τα θες!!:P:p

Ευχαριστώ για τις ευχούλες σας κ ξέρω πόσο πολύ χαρήκατε με τα νέα μου!!Άντε,μην τεμπελιάζουμε εεεε?να παίρνετε σειρά παρακαλώωωωωωω...........

 

σε ευχαριστω μελουσα μανουλα να αρχιζουμε να στο λεμε να το συνιθιζεις οτι σε λιγους μηνες θα σε μια θεοτρελη μανουλαααααααααα.μακαρι να με παρουν κ να μη χρειαστει να ξενιτευτω πρωτα.καθομαι ηδη 8 μηνες κ εχω λαλισει.ο αντρας μου δουλευει με τα ωραρια της αγορας οποτε λειπει κ αυτος αρκετες ωρες κ δε περναει η ωρα σπιτι μονη μου.δωσε ενα γλυκο φιλακι στο ψυχουλακι σου απο μενα.καλη συνεχεια κοριτσαρα μου κ μονο θετικη σκεψη κ χαμογελο τωρα οκ?:-P:-P:-P

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!Εγώ έχω 3ήμερο ρεπό από σήμερα κι ο αντρούλης μου λείπει όλη μέρα κ ήδη έχω βαρεθεί...Πόσες δουλειές να κάνεις πια?Μαγείρεψα,έφτιαξα γλυκάκι,ασχολήθηκα με το σπίτι..οκ.Αύριο?

Να σου πω μια σκέψη μου?μην με βρίσεις όμως...Μήπως είναι βλακεία να γράφω τώρα για μένα κ το πως προχωράει η εγκυμοσύνη μου??Τα κορίτσια μήπως τα φέρνω σε δύσκολη θέση?Μήπως να λέω μόνο άσχετα?Δεν ξέρω πως να φερθώ.....:(Μήπως λέω βλακείες??

Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!Εγώ έχω 3ήμερο ρεπό από σήμερα κι ο αντρούλης μου λείπει όλη μέρα κ ήδη έχω βαρεθεί...Πόσες δουλειές να κάνεις πια?Μαγείρεψα,έφτιαξα γλυκάκι,ασχολήθηκα με το σπίτι..οκ.Αύριο?

Να σου πω μια σκέψη μου?μην με βρίσεις όμως...Μήπως είναι βλακεία να γράφω τώρα για μένα κ το πως προχωράει η εγκυμοσύνη μου??Τα κορίτσια μήπως τα φέρνω σε δύσκολη θέση?Μήπως να λέω μόνο άσχετα?Δεν ξέρω πως να φερθώ.....:(Μήπως λέω βλακείες??

 

 

τι χαζομαρες ειναι αυτες που σκεφτεσαι καλο μου?κ φυσικα θελουμε να μαθαινουμε τα νεα της εγγυμοσυνης σου που ευχομαι να ναι μονο ευχαριστα,να περνουμε κουραγιο κ μεις οι υπολοιπες που ειμαστε στην προσπαθεια.ειναι δυνατον να νοιωθεις ενοχικα για κατι που το ηθελες τοσο πολυ κ που δε σου ηρθε καθολου ευκολα?δηλαδη μονο τα δυσαρεστα θα μοιραζομαστε εδω μεσα?ετσι θα μαστε ολες καλα?αν εγω ημουν εγγυος εσυ δε θα θελες να ξερεις πως παει οταν ξερεις ποσο πολυ ταλαιπωρηθηκα για αυτο?ετσι θα σκεφτεσαι οκ?και μια μερα θα λεμε τις ιστοριες μας σαν μανουλες πια κ μονο θα γελαμε.:-P:razz::-P

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου καλησπερα!

Ενα χρονο τωρα σας παρακολουθω και δισταζα να σας γραψω μεχρι που ειδα πως αναμεσα σας υπαρχει και μια κοπελα(nikena)που πασχει απο επιληψια.. Ουφ ποσο χαρηκα (οχι που ειναι αρρωστη η κοπελα προς θεου)αλλα που δεν ειμαι η μονη..

ειμαι επιληπτικη εκ γενετης και οπως ανεφερε και η κοπελα, κι εγω ολο ψευτορηξεις ωχρου παθαινω (πολυ πονο μιλαμε...).

Ειμαι παντρεμενη 5 χρονια και μεχρι τωρα επαιρνα αντισυλληπτικα,λογω φαρμακων δεν θελαμε μια εγκυμοσυνη.

Τα φαρμακα ελλατωθηκαν και τωρα ειμαστε ετοιμοι...αλλα τζιφος! 4 μηνες τιποτα σας λεω!

Τι προσευχες,τι παρακαλια..εχω κι εχω προστατη τον Αγ.ραφαηλ, οπως πολλες ασθενεις μανουλες και ιδιαιτερα οι επιληπτικες και προσευχομαι να βοηθησει και να γινει το θαυμα και να κρατησω κ εγω ενα παιδακι στην αγκαλια μου..

 

και θα επαναλαβω κατι που λενε ολοι οι επιληπτικοι...ειναι το μοτο μας!

στο μονο που διαφερουμε ειναι οτι εμεις πεφτουμε που κ που στα πατωματα!

 

ΥΓ:Nikena και γω μαζι σου κουκλα μου!και οπως λες οι συμπτωσεις ειναι διαβολικες..ασε που μπορει να ξερω κι εγω την αλλη κοπελιτσα απο την πατρα!

ειμαστε δικτυωμενοι εμεις οι επιληπτικοι! χαχαχαχα!!!

 

Σας αγαπω ολες! Ματς!

Ο Θεος ειναι μεγαλος !!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε?

Εγω καλααα...λιγο αγχωμενη γενναει η κολλητη μου σημερα 'η αυριο το αργοτερο!αχ....

Μαιρη π.καλως ηρθες στο παρεακι μας.Σου ευχομαι συντομα να γινεις μανουλα καλη μου...εδω θα μοιραζεσε τις αγωνιες σου με εμας που σε καταλαβαινουμε.

Φιλια πολλααα..

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω Λενακι!

Αντε και στα δικα μας μετα την κολλητη σου!:P:p:p

 

Βρε κοριτσια σημερα ειχα κατι πονακια χαμηλα, σα σουβλιες, ουτε να κατσω δεν μπορουσα ολο το πρωι.Ακομα και στο περπατημα με ενοχλουσε.. Προφανως σημερα ειχαμε ωορηξια;Ειμαι 17μερα με κυκλο 31 μερες. Τωρα δεν με ποναει βεβαια, αλλα αφηστε που χθες και προχθες δεν καναμε ζουζουνιες γιατι του κραταω μουτρα:!:.

 

Εσεις τι κανετε;

Ο Θεος ειναι μεγαλος !!!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω Λενακι!

Αντε και στα δικα μας μετα την κολλητη σου!:P:p:p

 

Βρε κοριτσια σημερα ειχα κατι πονακια χαμηλα, σα σουβλιες, ουτε να κατσω δεν μπορουσα ολο το πρωι.Ακομα και στο περπατημα με ενοχλουσε.. Προφανως σημερα ειχαμε ωορηξια;Ειμαι 17μερα με κυκλο 31 μερες. Τωρα δεν με ποναει βεβαια, αλλα αφηστε που χθες και προχθες δεν καναμε ζουζουνιες γιατι του κραταω μουτρα:!:.

 

Εσεις τι κανετε;

Καλώς ήρθες κι από μένα κοριτσάκι!!βρε παιδί μου......δεν κάνουμε τέτοιες κινήσεις όταν πρέπει να έχουμε επαφούλαααααα........τσ τσ τσ τσ.....δεν τα ξέρεις αυτάαααα??Μήπως να τον συγχωρήσεις τώρα κ να τον βάλεις κάτω????προλαβαίνεις??προλαβαίιιιιιιιιιιιιινειςςςςςςςςς>>>χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιάκια μου καλή σας μέρα!Τι κάνετε??Areti-lenaki όλα καλά?Aρνάκι,marin εσείς??

Elli μου τι έγινε,όλα καλά με την επέμβαση??Ελπίζω να είστε όλες καλά κ να μου ετοιμάζετε ευχάριστα...χιχι

Εγώ καλά προς το παρόν,οι συχνοουρίες καλά κρατούν,τα πονάκια χαμηλά επίσης και το στήθος ακόμα τούμπανο.Αύριο η 4η χοριακή και βλέπουμε!

Lenaki εσύ που έχεις την χρυσόσκονη παιδί μου θα έπρεπε να μας ετοιμάζεις διδυμάκια...δεν λούστηκες που σου είπα????χαχαχα.Έχεις να ετοιμάσεις κ το ταξιδάκι σου τώρα....Ελπίζω να μην έχεις αδιαθετήσει ακόμα εεε?

Αretoula κανένα νεότερο από τη δουλειά??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάρες!!!giannaki μου πολύ χαίρομαι που όλα πάνε καλά!!!Καλά είμαι κι εγώ!!!Εχθές έκανα την πρεγκνύλ και όπως καταλαβαίνετε έχω πολύ δουλειά........;) Areti καλή επιτυχία με τη δουλειά,άντε να ξεχαστείς λίγο... Elli μου εύχομαι όλα να πήγαν κατ'ευχήν και καλή ανάρρωση τώρα!!Οι υπόλοιπες που βρίσκονται?Ελπίζω να περνάτε ωραία και σας στέλνω πολλά φιλιά!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!Μια χαρά και εγώ προς το παρόν, είμαι ακόμα στην δουλίτσα και είμαι πολύ κουρασμένη θέλω να πάω σπιτάκι μου!Κοντεύουν οι μέρες μου και εγώ δεν θα έχω κουράγιο να κάνω τίποτα..Giannaki αντε να πας αύριο για την χοριακή να μας πείς αποτελέσματα.Έχουμε εννοια..να προσέχεις τον εαυτό σου ε!!!!Αρνάκι μου άντε με τις ευχές μας ελπίζω να έχεις σύντομα χαρμόσυνα νέα!! φιλάκια!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε?ολα καλα?giannaki περιμενουμε με τρελα την μεγαλη χοριακη σου κ ελπιζω να αλλαξες εργαστηριο κ να μην πηγες σε αυτη την φαρμακογλωσσα που πηγες την αλλη φορα κ σου κοψε τα φτερα.οι υπολοιπες ειστε καλα?αρνακι τι εγινε τον ξεζουμησες τον αντρουλη σου?πανω του μην τον λυπασαι καθολου,καλη τυχη .ευχομαι αυτη ναναι η τελευταια σου πρεγκνυλ.λενακι ολα καλα με την κολητουλα σου γεννησε καλα?ομορφο το μωρακι σας?αντε κ στα δικα μας.εγω με την δουλεια δεν εχω ακομη καποια νεο σε καμοια 10ρια μερες θα ξερω.καλη συνεχεια ομορφες.:P:p:p

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Αγάπες μου καλημέρα!Μάλλον δεν έχει αίσιο τέλος η ιστορία μου....:(απογοήτευση.....175 μονάδες η χοριακή,ο γιατρός μιλάει πλέον για εξωμήτριο με μηδαμηνές ελπίδες για φυσιολογική εγκυμοσύνη....Τη Δευτέρα άλλη μια χοριακή να δούμε αν πέφτουν οι μονάδες...αν όχι,θα πρέπει να κάνω υπέρηχο να δούμε που βρίσκομαι κ να κάνω απόξεση...μετά πρέπει να σταματήσω τις προσπάθειες για 6 μήνες....όνειρο ήταν κ πάει.....:cry::cry:πρέπει να βρω τη δύναμη να συνεχίσω όμως.....αλλά πως????είμαι χάλια.....:(

Link to comment
Share on other sites

Αγάπες μου καλημέρα!Μάλλον δεν έχει αίσιο τέλος η ιστορία μου....:(απογοήτευση.....175 μονάδες η χοριακή,ο γιατρός μιλάει πλέον για εξωμήτριο με μηδαμηνές ελπίδες για φυσιολογική εγκυμοσύνη....Τη Δευτέρα άλλη μια χοριακή να δούμε αν πέφτουν οι μονάδες...αν όχι,θα πρέπει να κάνω υπέρηχο να δούμε που βρίσκομαι κ να κάνω απόξεση...μετά πρέπει να σταματήσω τις προσπάθειες για 6 μήνες....όνειρο ήταν κ πάει.....:cry::cry:πρέπει να βρω τη δύναμη να συνεχίσω όμως.....αλλά πως????είμαι χάλια.....:(

 

Ελα βρε κοριτσακι μου τωρα χρειαζεται να εισαι πιο δυνατη και να μην το βαλεις κατω...Στεναχωρεθηκα πολυ με τα νεα σου αλλα δες το σαν ενα ακομη εμποδιο που ΜΠΟΡΕΙΣ να το ξεπερασεις...Την δυναμη θα την βρεις οχι σημερα και αυριο αλλα συντομα.Τα ονειρα δεν σταματουν ποτε αν δεν το θελουμε...Σε φιλω γλυκα και σου ευχομαι τα καλυτερα για το μελλον...

mzujp2.png

και ειναι ολη μου η ζωη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα giannaki! Πραγματικά λυπάμαι γι'αυτά που γράφεις. Εύχομαι όλα αυτά να μην συμβούν και όλα να πάνε καλά! Ίσως και να υπάρχει ελπίδα! Να σκέφτεσαι θετικά και να μην στενοχωριέσαι! Μόνο έτσι θα έχεις τη δύναμη να συνεχίσεις! Και αν πάλι ο γιατρός σου έχει δίκαιο, εσύ να είσαι καλά και όλα θα γίνουν! Βασικό στοιχείο για ένα υγιές μωράκι είναι μια υγιής μανούλα!

"Τα πιο όμορφα πράγματα τα αποκτά κανείς με την υπομονή"

Link to comment
Share on other sites

Αγάπες μου καλημέρα!Μάλλον δεν έχει αίσιο τέλος η ιστορία μου....:(απογοήτευση.....175 μονάδες η χοριακή,ο γιατρός μιλάει πλέον για εξωμήτριο με μηδαμηνές ελπίδες για φυσιολογική εγκυμοσύνη....Τη Δευτέρα άλλη μια χοριακή να δούμε αν πέφτουν οι μονάδες...αν όχι,θα πρέπει να κάνω υπέρηχο να δούμε που βρίσκομαι κ να κάνω απόξεση...μετά πρέπει να σταματήσω τις προσπάθειες για 6 μήνες....όνειρο ήταν κ πάει.....:cry::cry:πρέπει να βρω τη δύναμη να συνεχίσω όμως.....αλλά πως????είμαι χάλια.....:(

 

 

αχ κοριτσακι μου λυπαμαι παρα πολυ περιμενα πως κ πως τα νεα σου.ειναι σιγουρο δεν υπαρχει κανενα περιθωριο να αλλαξει κατι προς το καλυτερο εγω παντως ευχομαι να γινει το θαυμα.αν παλι οχι τοτε ευχομαι τουλαχιστον να μην χρειαστεις αποξεση κ να φυγει μονο του.να θυμασαι οτι οτι γινεται γινεται για καποιο λογο.οταν ο οργανισμος αποβαλει το εβρυο συνηθως γινεται γιατι υπαρχει προβλημα στο εμβρυο οποτε καλυτερα τωρα παρα αργοτερα που θα εχει γινει ηδη μωρακι.ξερω οτι ολα αυτα δε σε βοηθανε αλλα θα βρεις το κουραγιο μεσα σου να σταθεις ξανα στα ποδια σου κ να προχωρησεις μπροστα.κ να κοιτας παντα μπροστα κ ποτε πισω.ειμαστε διπλα σου οτι κ να χρειαστεις καλη μου.

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Αγάπες μου καλημέρα!Μάλλον δεν έχει αίσιο τέλος η ιστορία μου....:(απογοήτευση.....175 μονάδες η χοριακή,ο γιατρός μιλάει πλέον για εξωμήτριο με μηδαμηνές ελπίδες για φυσιολογική εγκυμοσύνη....Τη Δευτέρα άλλη μια χοριακή να δούμε αν πέφτουν οι μονάδες...αν όχι,θα πρέπει να κάνω υπέρηχο να δούμε που βρίσκομαι κ να κάνω απόξεση...μετά πρέπει να σταματήσω τις προσπάθειες για 6 μήνες....όνειρο ήταν κ πάει.....:cry::cry:πρέπει να βρω τη δύναμη να συνεχίσω όμως.....αλλά πως????είμαι χάλια.....:(

 

 

Αχ ψυχη μου..λυπαμαι..αλλα ολα θα σου ερθουν δεξια,θα δεις!

Μακαρι να μην χρειαστει να περιμενετε 6 μηνες,να αντιδρασει το σωμα σου κ να πανε ολα καλα!

Ο Θεος ειναι μεγαλος !!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλημερα! Ετοιμαζομουν ολο χαρα να σας γραψω τα νεα μου αλλα λυπηθηκα με οσα περναει το giannaki! Anyway, νομιζω οτι η αισιοδοξια και η θετικη μας σκεψη ειναι αυτα που χρειαζονται τωρα! Εγω ξεμπερδεψα με τη λαπαροσκοπηση και τωρα ειμαι σπιτακι μου οκ! Γενικα δεν ταλαιπωρηθηκα, πιο δυσκολα τα περιμενα! Το θετικο ειναι οτι οι δυο σαλπιγγουλιτσες μου χαιρουν ακρας υγειας και γλυτωσα και τη διακοπη περιοδου! Ενερξη προσπαθειων κατα τον γιατρο σε κανενα διμηνοα αλλα επειδη εγω φοβαμαι λιγο θα το καθυστερησω λιγακι ακομα! Φιλια πολλα σε ολες και ευχαριστω για το ενδιαφερον!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλημερα! Ετοιμαζομουν ολο χαρα να σας γραψω τα νεα μου αλλα λυπηθηκα με οσα περναει το giannaki! Anyway, νομιζω οτι η αισιοδοξια και η θετικη μας σκεψη ειναι αυτα που χρειαζονται τωρα! Εγω ξεμπερδεψα με τη λαπαροσκοπηση και τωρα ειμαι σπιτακι μου οκ! Γενικα δεν ταλαιπωρηθηκα, πιο δυσκολα τα περιμενα! Το θετικο ειναι οτι οι δυο σαλπιγγουλιτσες μου χαιρουν ακρας υγειας και γλυτωσα και τη διακοπη περιοδου! Ενερξη προσπαθειων κατα τον γιατρο σε κανενα διμηνοα αλλα επειδη εγω φοβαμαι λιγο θα το καθυστερησω λιγακι ακομα! Φιλια πολλα σε ολες και ευχαριστω για το ενδιαφερον!!

 

 

Μπραβο ελλη. τελεια νεα! ξεκινα οταν εισι εσυ ετοιμη,σα νερο κυλα ο χρονος, δεν θα το καταλαβεις!

 

Κι εγω σημερα ξυπνησα απο πονακια πολυ χαμηλα και μια μεση σκατα!λες και εσκαβα! Πονακια ειχα παλι προχθες.να ειμαι εγκυος αποκλειεται, αφου αυτες τις μερες που ηταν γονιμες δεν καναμε τιποτα,ασε που χθες ξεραθηκα στον υπνο και παει κ η χθεσιμη μερα! λες και θα αδιαθετησω νιωθω.

Ο Θεος ειναι μεγαλος !!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ελλη. τελεια νεα! ξεκινα οταν εισι εσυ ετοιμη,σα νερο κυλα ο χρονος, δεν θα το καταλαβεις!

 

Κι εγω σημερα ξυπνησα απο πονακια πολυ χαμηλα και μια μεση σκατα!λες και εσκαβα! Πονακια ειχα παλι προχθες.να ειμαι εγκυος αποκλειεται, αφου αυτες τις μερες που ηταν γονιμες δεν καναμε τιποτα,ασε που χθες ξεραθηκα στον υπνο και παει κ η χθεσιμη μερα! λες και θα αδιαθετησω νιωθω.

 

Ποτε μη λες "αποκλειεται"! Η ζωη ειναι γεματη εκπληξεις!

Link to comment
Share on other sites

Ποτε μη λες "αποκλειεται"! Η ζωη ειναι γεματη εκπληξεις!

 

 

το αποκλειω αγαπη γιατι δεν εγινε τιποτα τις γονιμες, τελος παντων ασε θελω να ξεκινησω και γενικη για πασχα και ποναει η μεση μου!

σας αφηνω παω να φαω τιποτα γιατι με εκοψε η λορδα σημερα!

 

καλο μεσημερι καλες μου!

Ο Θεος ειναι μεγαλος !!!

Link to comment
Share on other sites

giannaki μου πολύ στεναχωρήθηκα από τα νέα σου!!Τωρα να σου πώ να μην στεναχωριέσαι είναι μάλλον αδύνατον, αλλά μην αφήνεις τον εαυτό σου και κοίτα να πάρεις γρήγορα τα πάνω σου και να κοιταξεις την ζωή που έχεις μπροστά σου!Δεν πρέπει να κοιτάμε ποτέ πίσω!!!Προσπάθησε να το βγάλεις από το μυαλό σου όσο μπορείς και κοίτα να ασχοληθείς με άλλα πράγματα που θα σου κάνουν καλό!Και το μωράκι σου θα έρθει στην ώρα του και όλα μια χαρά θα πάνε στο τέλος είμαι σίγουρη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τι να πω??Είστε απίστευτες!!!!Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια κ για τη συμπαράσταση!!Πραγματικά νιώθω ότι μιλάω στις αδερφές μου ώρες ώρες!!!!Σήμερα ήταν μια δύσκολη μέρα για μένα,στη δουλειά ήμουν ράκος,όλο τριγυρνούσαν διάφορα στο μυαλό μου.....αλλά μετά σκέφτηκα ότι τουλάχιστον ΜΠΟΡΩ να κάνω παιδάκι με εξωσωματική οπότε γιατί να στεναχωριέμαι??δεν έχει τελειώσει τίποτα...όπως μου είπε κι ο γιατρός μου,"πες πως έπρεπε να κάνεις κάποιες επιπλέον εξετάσεις για την εξωσωματική...ούτως ή άλλως δεν το είχες στο πρόγραμμα τώρα το μωράκι.." κι έχει δίκιο!Δεν θα χάσω το στόχο μου,σε λίγους μήνες θα κάνω την εξωσωματική μου κ έχω πιθανότητες 99% να πετύχει...οπότε??

Όπως μου είπε κ η aretoula όλα γίνονται για κάποιο λόγο,ίσως να μην έπρεπε να έρθει τώρα...Θα προσπαθήσω να χαμογελάσω ξανά (από αύριο) γιατί κ ο αντρούλης μου δεν κάνει να με βλέπει έτσι...ε?

Έχω εσάς να ξεσπάω,να σας τρελλαίνω,να με επαναφέρετε στην πραγματικότητα,να πέφτω κ να προσπαθείτε με τα λόγια σας να με ξανασηκώσετε!!!!Ευχαριστώ όλα τα κορίτσια από τα βάθη της καρδιάς μου κι ελπίζω όλα να είναι περαστικά κ να τα θυμόμαστε κάποια μέρα σαν ένα κακό όνειρο......

ELLI μου πολύ χάρηκα που όλα πήγαν καλά κ οι σαλπιγγούλες σου είναι σε άψογη κατάσταση!!!!!Καλή ανάρρωση κ ξεκούραση!!!!!φιλάκια πολλά πολλά πολλά πολλά .... .... ....

Link to comment
Share on other sites

Αγάπες μου καλημέρα!Μάλλον δεν έχει αίσιο τέλος η ιστορία μου....:(απογοήτευση.....175 μονάδες η χοριακή,ο γιατρός μιλάει πλέον για εξωμήτριο με μηδαμηνές ελπίδες για φυσιολογική εγκυμοσύνη....Τη Δευτέρα άλλη μια χοριακή να δούμε αν πέφτουν οι μονάδες...αν όχι,θα πρέπει να κάνω υπέρηχο να δούμε που βρίσκομαι κ να κάνω απόξεση...μετά πρέπει να σταματήσω τις προσπάθειες για 6 μήνες....όνειρο ήταν κ πάει.....:cry::cry:πρέπει να βρω τη δύναμη να συνεχίσω όμως.....αλλά πως????είμαι χάλια.....:(

 

Γλυκουλα μου!!!Τωρα καταφερα να μπω και ειδα τα νεα σου....:-(

Ε,ρε γμτ γιατι!!!!!Αχχχχ!!!

Ευχομαι συντομα να ξανα μεινεις κοπελα μου εγκυουλα και το μωρακι σου να ερθει για να μεινει αυτη τη φορα!!!

Ευχομαι να αισθανθεις συντομα καλυτερα και να συνεχισεις μπροστα!!!!

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...