Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Καλησπέρααααααααααααααα!!!!

Να ζήσεις Αρετούλα και χρονια πολλά μεγάλη να γίνεις με άσπρα μαλλιά και πολλά παιδιάαααααααα.... Κοριτσάκι σου εύχομαι μέσα απ΄την καρδιά μου να τα εκατοστίσεις και σαν μοναδικό δωράκι να σου έρθει το μωράκι που τόσο επιθυμείς!!!Και μη κολλάς με τα άντα...δεν είναι τίποτα θα το συνηθίσεις...Σημασία έχει πώς νιώθεις και πρέπει να νιώθεις πολύ νέα γιατί όλη η ζωή είναι μπροστά σου και τα καλύτερα έρχονται!!!Εγώ παρόλο το χαρακτήρα μου όταν έκλεισα τα 30 δεν το σκεφτόμουν καθόλου μόνο οι άλλοι με δουλεύαν λίγο αλλά εγώ ούτε που αγχώθηκα...Εγώ έχω κολλήσει στα 25....χιχιχιχιχι αυτή η ηλικία με βολεύει!!!Να περάσεις όμορφα σήμερα!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

σε ευχαριστω πολυ γλυκο μου νυχτοπουλι...να σαι καλα.πραγματικα αυτη ειναι κ η δικη μου ευχη τα τελευταια 3 χρονια.καθε χρονο ευχομαι στα επομενα γενεθλια μου αν δεν εχω ενα μωρακι στην αγκαλια μου ας εχω τουλαχιστον ενα σπορακι στην κοιλια μου αλλα μεχρι τωρα τιποτα.ελπιζω φετος να γινει η ευχη μου πραγματικοτητα κ του χρονου τετοια μερα να μαστε ολες οι πιο τρελομαμαδες η οι πιο going to be τρελομαμαδες κ οπως ειπα κ στο giannaki μας η ευχη μου φετος θα ειναι να μαστε ολες καταρχην υγιεις κ του χρονου ολες μανουλες.θετικη σκεψη παντα:-P

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια!Αρετή μου να τα εκατοστήσεις!Ευχομαι ότι καλύτερο απο εδώ και πέρα και με ένα μωράκι σύντομα στην κοιλίτσα σου!Ακου να δεις η κολλητή μου την οποία την λένε Αρετή και έκανε παιδάκι φέτος μετά από 17 χρόνια γάμου μιας και παντρεύτηκε μικρή, έχει και εκείνη γενέθλια σήμερα....τυχαίο...δεν νομίζω είμαι σίγουρη ότι και εσύ σύντομα θα έχεις ευχάριστα...στο εύχομαι με όλη μου τη καρδια!!!

giannaki μου μην στεναχωριέσαι και να σκέφτεσαι πάντα θετικα.Ξέρω ότι είναι δύσκολο, αλλά έχε πίστη στο θεούλη..ολα καλά θα πάνε και αν όχι τώρα σύντομα θα τα καταφερείς και εσύ όπως όλες μας εδώ μέσα!!!!!! :-)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!Αρετή μου να τα εκατοστήσεις!Ευχομαι ότι καλύτερο απο εδώ και πέρα και με ένα μωράκι σύντομα στην κοιλίτσα σου!Ακου να δεις η κολλητή μου την οποία την λένε Αρετή και έκανε παιδάκι φέτος μετά από 17 χρόνια γάμου μιας και παντρεύτηκε μικρή, έχει και εκείνη γενέθλια σήμερα....τυχαίο...δεν νομίζω είμαι σίγουρη ότι και εσύ σύντομα θα έχεις ευχάριστα...στο εύχομαι με όλη μου τη καρδια!!!

giannaki μου μην στεναχωριέσαι και να σκέφτεσαι πάντα θετικα.Ξέρω ότι είναι δύσκολο, αλλά έχε πίστη στο θεούλη..ολα καλά θα πάνε και αν όχι τώρα σύντομα θα τα καταφερείς και εσύ όπως όλες μας εδώ μέσα!!!!!! :-)

 

 

ευχαριστω πολυ μαριν μου να σε καλα.πραγματικα μου δωσες πολυ κουραγιο τωρα με την φιλεναδα σου, πολυχρονη να ναι κ αυτη κ γερο κ δυνατο το μωρακι της. κ συντομα ολες μας χοντρουλες αν κ εγω εχω κ λιγα κιλακια παραπανω αλλα δε με νοιαζει να γινω κ διπλη αν ειναι για να γινω μανουλα.:-P:-P:-P

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

χαχααχα!απο κιλακια αλλο τίποτα!μετα τον γάμο στρουμπουλέψαμε!Αλλα με ενα μωράκι στην κοιλίτσα ας είμαι και διπλη και τριπλη!!!!Μας το εύχομαι ολόψυχα!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας γλυκές μου forumφιλενάδες!!!Ελπίζω να είσαστε όλες καλά,τουλάχιστον από υγεία που είναι και το σημαντικότερο,γιατί το ψυχολογικό θα φτιάξει με τον καιρό...

Αρετή μου πιστεύω να πέρασες ωραία την ημέρα των γενεθλίων σου και να μας συμπεριέλαβες κι εμάς τις υπόλοιπες στην ευχούλα σου,γιατί άμα περιμένω να την κάνω στα δικά μου που είναι τον Αύγουστο,καήκαμε....Θέλω μέχρι τότε να είμαστε ΟΛΕΣ εγκυούλες!!!!

giannaki μου πολύ λυπήθηκα μ'αυτό που διάβασα,αλλά τίποτα δεν είναι σίγουρο ακόμα,ε???Δεν θέλω να πέφτεις ψυχολογικά!Και όπως λένε και τα κορίτσια παραπάνω πρέπει να σκέφτεσαι θετικά και να το πιστέψεις για να γίνει πραγματικότητα!Εσύ θα το βοηθήσεις να δημιουργηθεί με την πίστη σου!!Τίποτα δεν τελείωσε ακόμα,θα δούμε και την Δευτέρα τι θα δείξει..Κουράγιο καλή μου και όλα θα πάνε καλά!!!

Όμως βρε κορίτσια όντως τι πράγματα είναι αυτά που μας συμβαίνουν στη ζωή?Εγώ ήξερα απο τις γυναίκες που έβλεπα οτι άλλες πιο εύκολα άλλες πιο δύσκολα έμεναν έγκυος και γενναγανε τα παιδάκια τους..Δεν ήξερα για βιοχημικές κυήσεις κτλ..τι πράγματα είναι αυτά.Υπάρχουν και τέτοιες κυήσεις και πώς δημιουργούνται και γιατί???Γιατί γμτ να μην είμαστε και εμείς απο τις λίγο πιο τυχερές γυναίκες και να ταλαιπωρούμαστε έτσι....???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν τώρα κορίτσια θέλω να αναφερθώ σε κάποιες ψυχές που επισκέφθηκαν κάποια στιγμή το topic μας και έκτοτε αγνοείται η τύχη τους....Τι έγινε βρε κορίτσια γιατί μας ξεχάσατε?Καταρχήν η κοπέλα μας με τα ευχάριστα και το αίσιο τέλος,η xrysa1981?Πως πάει γλυκιά μου η εγκυμοσύνη?

Fribalina μου δεν μας ξαναέγραψες.macarena?Nandiapap?Tzortzinaki?Nikena δεν πιστεύω να γυρεύεις τον ταυτόχρονο οργασμό?χιχιχι..Elli81 δεν ξέρω σε ποιο άλλο topic γράφεις,αλλά εμάς μας λησμόνησες!Επίσης JENNI1978,nantia33,GOYFI78 και anta1982 τι γίνατε,γιατί δεν μας ξαναμιλήσατε???Εύχομαι όλες σας να είσαστε καλά!!Nassasia μου,αν μας διαβάζεις,σου στέλνω πολλά φιλιά!!!Όσο για το lenaki,πρέπει να έχει πέσει με τα μούτρα...δεν εξηγείται αλλιώς!!!!:P:p

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου, φυσικα και δεν σας ξεχασα! Ειμαι καθε μερα μαζι σας διαβαζοντας τα νεα σας και πραγματικα εχω απορροφηθει απο την περιπετεια που περναει το giannaki! Τι να πω... Μακαρι να πανε ολα καλα. Εγω δεν εχω κατι νεο, τη δευτερα μπαινω για λαπαροσκοπηση ( ενδομητριωση) και με εχει φαει η αναμονη...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου, φυσικα και δεν σας ξεχασα! Ειμαι καθε μερα μαζι σας διαβαζοντας τα νεα σας και πραγματικα εχω απορροφηθει απο την περιπετεια που περναει το giannaki! Τι να πω... Μακαρι να πανε ολα καλα. Εγω δεν εχω κατι νεο, τη δευτερα μπαινω για λαπαροσκοπηση ( ενδομητριωση) και με εχει φαει η αναμονη...

 

Καλή επιτυχία elli μου!!!!Χαλάρωσε,ξεκουράσου το Σ/Κ και όλα θα πάνε καλά!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

είμαι 35, από Θεσσαλονίκη, και αναζητώ ιατρό ειδικό στην πρόωρη ωοθηκική ανεπάρκεια. Έχετε να πρότείνετε κάποιον?

 

Καλώς την!!!Είμαι απο Αθήνα και δεν ξέρω να σου προτείνω γιατρό,αλλά θα ήθελες να μου εξηγήσεις τι είναι αυτό με την πρόωρη ωοθηκική ανεπάρκεια?Σταμάτησαν να παράγουν νέα ωάρια ή λέω βλακείες???Υπάρχουν και τέτοιες περιπτώσεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρόωρη ωοθηκική ανεπάρκεια = πρόωρη εμμηνόπαυση (στην δική μου περίπτωση στα 28). Υπάρχει αμηνόρροια, υψηλές τιμές κυρίως FSH και LH, πολύ χαμηλή προγεστερόνη και αρκετά χαμηλή οιστραδιόλη).

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία elli μου!!!!Χαλάρωσε,ξεκουράσου το Σ/Κ και όλα θα πάνε καλά!!!!:P

 

Καλημερα κοριτσια! Σ' ευχαριστω πολυ αρνακι μου, αυτο κανω η τιυλαχιστον προσπαθω...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε? Εγω δν εχω ιντερνετ γι'αυτο δεν μπαινω συνεχεια μωρε οχι οτι επεσα με τα μουτρα στο...!παει περασανε οι γονιμες.Τωρα 14-15 ειναι να την περιμενω την χαζη!Ελπιζω να μην ερθει.

Τι κανετε εσεις?Αρετη,αρνακι κ τα αλλα κοριτσια?giannaki διαβασα κ τα νεα σου,λυπηθηκα!Εγω θα σου ευχηθω να γινει ενα γλυκο θαυματακι και η χοριακη σου αυριο να ειναι καλη!!!

Φιλακια πολλα σε ολεεεες..

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσαρες τι κανετε εδω ειμαι και εγω παλι σας διαβασα απο την αρχη μεχρι το τελος

 

ελπιζω να περνατε καλα παντως εγω ειμαι σουπερ παιδια αποδειχθηκε οτι το ειχα αναγκη

δεν το σκεφτομαι καθολου και η ψυχικη μου υγεια βελτιωνεται

 

δεν σας λεω οτι δεν θελω ενα μωρακι αλλα καταφερα υστερα απο ενα χρονο να πω την λεξη δεν με νοιαζει αν θα ερθει η περιοδος πραγματικα και λεω για ακομα λιγο να το αφησω ετσι πριν επιστρεψω κανονικα ααα!!! και δεν ξερω ποτε ειναι οι γονιμες επιτηδες δεν τις εψαξα καθολου γιατι υστερα αν θα ηξερα οτι ηρθα σε επαφη με τον αντρα μου εκεινες τις μερες παλι θα ανυπομονουσα ενω τωρα τι να πω κοριτσαρες μου ευχαριστηθηκα τον αντρουλη μου :-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

 

σας ευχομαι τα καλυτερα :-P:razz::-P:razz::-P:razz::-P

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΟΙΛΙΑ ΚΤΛ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΥΓΕΙΑ ΕΙΠΑΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!Elli81 ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΛΑΜΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένες μου φιλεναδίτσες καλημέρα κ καλή βδομάδα!!!Μόλις πήρα τα αποτελέσματα της 3ης χοριακή κ είναι 114 μονάδες!!!!Ο γιατρός μου είναι πολύ ικανοποιημένος κ μου είπε ότι μάλλον ξεπεράσαμε το ενδεχόμενο της βιοχημικής κύησης αφού δεν αδιαθέτησα μέσα στο σ/κ,την Πέμπτη ξανά χοριακή στην οποία θέλουμε να δούμε 2πλάσιο αποτέλεσμα ή κ λίγο παραπάνω για να αποφύγουμε κ την περίπτωση του εξωμητρίου...βέβαια όσο είναι άφαντη η ακατονόμαστη είμαι σε καλό δρόμο εεεε??

Elli μου εύχομαι καλά αποτελέσματα κ μην μασάς τίποτα,η λαπαροσκόπηση είναι πολύ απλή διαδικασία,την έκανα κι εγώ πριν 3 μήνες.Nα δεις που μετά θα έρθει γρήγορα το νινάκι....;);)Aretoula μου γλυκειά,ευχαριστώ που με συμπεριέλαβες στις ευχούλες σου στα γενέθλιά σου...μάλλον έπιασε.... κι ελπίζω να πιάσει σε όλες μας εδώ μέσα:D:D:D...lenaki μου να'σαι καλά για τις ευχές σου,ανταποδίδω κι εύχομαι να μην έρθει η καταραμένη σε λίγες μέρες κ να μας ανακοινώσεις ευχάριστα!!!:DΑρνάκι και marin ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για τις ευχές κ γρήγορα κι εσείς μανούλες!!:DΑν κ είμαι σίγουρη πως αφού έγινε αυτό σε μένα με τέτοιο πρόβλημα που έχω,σε σας θα έρθει πολύ σύντομα η φουσκωμένη κοιλίτσα!!:PΠάντως θέλω να σας ευχαριστήσω που μου δώσατε κουράγιο όταν το είχα ανάγκη,κόντεψα να τρελλαθώ την τελευταία φορά κι εσείς μου δώσατε να καταλάβω πως πρέπει να κοτάξω να είμαι καλά εγώ πρώτα κι όλα τα άλλα θα έρθουν!!Ξε-αγχώθηκα κ είπα "ό,τι είναι να γίνει, θα γίνει"...Τι άλλο να σας πω....απλά είστε ΤΕΛΕΙΕΣ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Θα με παίξετε κι έμένα? Θέλω να μοιραστώ κι εγώ τα προβλήματά μου που όπως βλέπω τα έχουν πολλές. Πάντως είναι πολύ ενθαρρυντικό όταν μιλάς με ομιοπαθείς. Θα σας πω κι εγώ την ιστορία μου. Έχω ένα κοριτσάκι 3 ετών (ευτυχώς έγινα μια φορά μάνα) και πριν από αυτή την εγκυμοσύνη είχα ξαναμείνει αλλά το έχασα στην 10η εβδομάδα (επιλογή της φύσης είπε ο γιατρός). Και στις δυο εγκυμοσύνες έμεινα έγκυος τον πρώτο μήνα που προσπάθησα και χωρίς υπολογισμό γόνιμων ημερών κλπ. Ήμουν απίστευτα τυχερή. Μέχρι πέρσι όμως. Από τον Άυγουστο βάλαμε μπρος για δεύτερο αλλά ... τζίφος. Μάλλον έπρεπε να πάρω κι εγώ δόση από άγχος εγκυμοσύνης. Γενικά ο κύκλος μου δεν ήταν ποτέ σταθερός αλλά από τότε που ξεκινήσαμε προσπάθειες για ένα ανεξήγητο λόγο σταθεροποιήθηκε στις 28-30 μέρες. Επίσης τους περισσότερους μήνες (από τον Αυγουστο)είχαμε επαφές τις γόνιμες μέρες. Δεν ξέρω τι συμβαίνει. Αυτό το μήνα πήρα και τεστ ωορρηξίας για να επαληθεύσω τις γονιμες το οποίο όντως μου έδειξε οτι είναι αυτές που υπολόγιζα. Γενικά δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα υγείας (γυναικολογικό κλπ). Πάντως νομίζω πως το άγχος με επηρεάζει πάρα πολύ. Σκέφτομαι πως αυτός είναι ο τελευταίος μήνας που προσπαθώ συνειδητά. Από τον επόμενο θα το αφήσω στο φλου και όποτε κάτσει. Μάλλον όλες πρέπει να κάνουμε έτσι γιατί όπως βλέπετε εμείς δεν το αφήνουμε να έρθει.

Αυτά τα "ολίγα" κοριτσάκια. Έχετε να μου δώσετε καμιά συμβουλή? Προσπάθησα να σας μάθω αλλά είστε πολλές και τα έχω χάσει λίγο. Θα σας μάθω όμως τώρα που σας βρήκα.

Να είστε όλες καλά και να αποκτήσετε σύντομα αυτό που ζητάτε (ένα σκατιάρικο ζουζούνι :rolleyes:)

Σας φιλώ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Giannaki μου?τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα.Αχ μακαρι να συνεχΙστουν ολα ετσι αγαπη μου.χαρηκα τοσο πολυ!!!Την Πεμπτη να ειναι πανω απο 250 ευχομαι...και να ηρθε για να μεινει το σπορακι σου!Επεισης με το καλο και ο γαμος σας...να γινετε ενα και επισημα,και να ειστε για παντα αγαπημενοι και ευτυχισμενοι,με το μωρακι σας να ολοκληρωσει την ευτυχια σας!

 

Τι κανετε κοριτσακια μου?nasasia μου χαιρομαι που εισαι καλα...και αναθεωρησες λιγακι τα πραγματα!Τωρα μενει να ερθει το μωρακι να σε απαλλαξει απο το αγχος μια κ καλη!

Τα αλλα κοριτσια καλα??

 

Εγω μια χαρουλα...ειμαι σουπερ και ανυπομονω να περασουν οι μερες γιατι παιρνουμε αδεια 20 μερες απο τις 15 και θα παμε ταξιδακι!τοτε περιμενω και την χαζη αλ

λα δν με νοιαζει τι θα γινει... Σας φιλωωω!

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες σας!!Giannaki τι ωραιότατα νέα είναι αυτά?Είδες που στο λέγαμε??Μπράβο κορίτσι μου!Είσαι παράδειγμα για όλες μας.....αχ αυτό το αγχος φταίει για όλα!!!Η ώρα η καλή και για το γάμο σας,πάντα ευτυχισμένοι και όλα θα έρθουν..!!

lenaki μου πόσο ζηλεύω που θα πάρετε αδειούλα και θα φύγετε να ξεσκάσετε τις μέρες του Πάσχα,ενώ εγώ θα δουλεύω και έτσι δεν μπορούμε να φύγουμε ενώ ο άντρας μου θα κάθεται εκείνες τις μέρες!!

Vaso_76 καλώς ήρθες κοπέλα μου κι εσύ στην παρέα μας!!Γινόμαστε σιγά σιγά πολλές,αλλά που θα πάει,θα γνωριστούμε...Αν και ελπίζω μία μία να φεύγει με τα ευχάριστα και να επισκέφτεται καποιο άλλο topic που θα αφορά εγκυμοσύνες και γεννητούρια και να ξανασυναντιόμαστε εκεί το συντομότερο δυνατόν!!!Η συμβουλή που θα σου έδινα είναι πολύ κοινότυπη και τη βροντοφωνάζουμε όλες εδω μέσα προς τις άλλες....μηδέν άγχος!!Πολλά φιλιά και πολύ γρήγορα τα χαρμόσυνα..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσαρες μου κ απομενα.τι κανετε?giannaki μου μπραβο σου πολυ χαρηκα.ειδες η ευχη μου επιασε κ αφου επιασε για σενα θα πιασει κ για ολες μας.ειδες που το ψυχουλακι σου ηρθε για να μηνει? κ να ξερεις οτι αφου παλευει απο τωρα για την ζωουλα του θα ειναι ενα πολυ δυνατο κ τυχερο παιδακι που θα πετυχυνει τα παντα πιστεψω το κ θαγινει.εγω ειμαι καλα ηρθε κ η δικια μου η ακατανομαστη χθες κ αρχισα κ τα αντισυλιπτικα για ενα μηνα για να την στρωσουμε λιγο κ τον επομενο μηνα βουρ παλι.τωρα που αρχισα να δεχομαι κ την ιδεα οτι ειμαι 30 ετων ολα θα πανε καλα.χαχαχαχα.στα γενεθλια μου δεν εκανα τιποτα το ιδιετερο γιατι ο αντρουλης μου δουλευε οποτε βγηκαμε εχθες με τους κουμπαρους μας για φαγητο κ περασαμε πολυ καλα,μετα εμεινε κ η κουμπαρα-κολλητη-ξαδερφη-πολυ εγγυος (σε μια μπουμπου) σε εμας γιατι θα πηγαινε σημερα στο γιατρο κ επειδη ο κουμπαρος δουλευει την πηγα εγω.η μπεμπα μας ειναι μια χαρα κ 300 γραμμαρια....καθομουν ολη μερα κ χαζευα μια κοιλιτσα που κυκλοφορουσε μεσα στο σπιτι μου κ ευχομουν πολυ γρηγορα να κυκλοφορει κ η δικη μου κοιλια, μαζι με εμενα φυσικα οχι μονη της.λενακι μου ευχομαι στο ταξιδακι σας να ανακηνωσεις στον αντρουλη σου τα ευχαριστα.αρνακι μου κ εσυ βουρ τωρα μην τον αφησεις να παρει ανασα.καλη τυχη σου ευχομαι.νασασιαααααααα μας λυπεις αλλα χαιρομαστε που ηρεμησες .εμεις εδω ειμαστε σε σκεφτομαστε κ οταν νοιωσεις πια τελειως ηρεμη με χαρα να σε δεχτουμε παλι πισω στην παρεα μας.κοριτσαρες σας αφηνω να ετοιμαστω γιατι 5,30 εχω ραντεβου για την συνεντευξη που σας ελεγα για το ξενοδοχειο κ εχω αρκετη αγωνια θα μπω μετα να σας πω τι εγινε,γιατι πραγματικα την θελω παρα πολυ αυτη την δουλεια για να βγω απτο σπιτι κ να σταματησω να σκεφτομαι εγγυμοσυνες ολη μερα.ελπιζω να μην σας κουρασω αλλα ειχα 3 μερες να σας γραψω κ μου λειψατε.φιλακιααααα

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!Επιτέλους και ενα ευχάριστο νέο!!giannaki μου πολύ χάρηκα που όλα πάνε καλά!Με το καλό σου εύχομαι για το γάμο σου, και να σκεφτεσαι πάντα θετικά!!!άλλωστε έχεις την θετική σκέψη από όλες μας!Και κοίτα να μην κουράζεσαι πολύ και να μην αγχώνεσαι και όλα καλα θα πάνε!!!!Areti μου καλή επιτυχία στην συνέντευξη σου εύχομαι!!!Μακάρι να ξεκινήσεις δουλίτσα να έχεις κάτι να ασχολείσαι για να περάσει γρήγορα ο καιρός! Lenaki πόσο σε ζηλεύω που θα φύγετε ταξιδάκι!Να περάσετε όμορφα!!!! Εγώ από την άλλη τα ίδια!Αυτή την βδομάδα είναι οι γόνιμές μου, καλό αυτό, αλλα έλα που εγώ έχω πέσει πολύ ψυχολογικά και δεν μπορώ να παρω τα πάνω μου με τίποτα!Πιέζομαι από δουλειά, πιέζομαι με τον εαυτό μου, αχώνομαι και για το θέμα της εγκυμοσύνης και έχω φρικάρει.Ολη την ώρα κοιμάμαι! Εχω περάσει στο παρελθόν μια καταθλιψούλα και τώρα μου ξαναχτυπάει ξανά την πόρτα! Μακάρι να βρω την δύναμη να ξαναπάρω τα πάνω μου! Φιλάκια!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου γυρισα παει κ αυτο το αγχος...μαριν μου ευχαριστω για την θετικη ενεργεια.καλα πηγε η συνεντευξη.μιλησα με τον αμεσα προισταμενο μου (σε περιπτωση που με παρουν).ηταν πολυ ευγενικος κ μου ειπε οτι εντυπωσιαστηκε απτο βιογραφικο μου .κ απο οτι μου ειπε ενας φιλος μου που δουλευει στο ξενοδοχειο που μενουν τωρα ολοι αυτοι φιμολογηθηκε οτι το 95% αυτων που καλουν δευτερη φορα θα τους παρουν κ πολυ χαρηκα αλλα απτην αλλη φιμολογηθηκε επισης οτι οποιους παρουν θα τους στειλουν 2 εβδομαδες στην αθηνα για εκπαιδευση κ πολυ χαλαστηκα.απο τοτε που αρραβωνιαστηκα δεν εχω κοιμηθει ουτε ενα βραδυ μακρυα απτον αντρα μου κ μονο με την ιδεα αρρωσταινω...τωρα ξερω οτι καποιες απο σας θα μου πειτε κ εμεις αγαπησαμε αλλα δε καναμε ετσι...αλλα ελπιζω οτι υπαρχουν κ καποιες που με καταλαβαινουν απολυτα κ νοιωθουν το μεγαλο διλημμα που θα προκυψει.τι θα κανω?????ελπιζω αφου τον εντυπωσιασε το βιογραφικο μου να μην χρειαστει παιρετερω εκπαιδευση, αλλα ας μην προτρεχω ας περιμενω να δω πρωτα αν με παρουν σε κανα 2 εβδομαδες θα ξερουμε ειτε θετικα ειτε αρνητικα...καλη συνεχεια σε ολες.:-P:razz::-P

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω αυτό το συναίσθημα.Και εγώ δεν μπορώ να κοιμηθώ χωρίς τον άντρα μου, ακόμα και μερικές φορές που τον παίρνει ο ύπνος στο σαλόνι λόγω tv ξυπνάω μέσα στην νύχτα και ψάχνω! Ελπίζω να σε πάρουν στην δουλειά, και μην το σκέφτεσαι οι 2 βδομάδες δεν είναι τίποτα..θα περάσουν γρήγορα, αρκεί να σε ευχαριστεί η δουλειά σου..Οι ρυθμοί εδώ στην Αθήνα είναι τόσο γρήγοροι, που ουτε καν θα το καταλάβεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...