Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

αχχχχ.... 20/3 αδιαθετησα...απο σημερα αρχιζω τον ¨αγωνα¨.. για να ειμαι ειλικρινης το "ζεσταμα". Δεν θελω να το σκεφτομαι αλλα ολο στο site ολο διαβαζω,ολο γραφω κτλ.. λετε να ναι η 3 και τυχερη;;

Niki + Alekos 25/10/08

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οχι βεβαια!Δεν θα με χασετε!Εδω θα ειμαι καθε μερα!:shock:

Σε ευχαριστω πολυ!Εισαι καλη!Φυσικα και μπορουμε ολες!Γυναικες ειμαστε και οτι βαλουμε στο μυαλο μας το πετυχαινουμε!:wink:

 

ρε κοριτσακι εσυ που εισαι?μας ξεχασες?ολα καλα? το σπορακι σου μεγαλωνει?σε εχουμε στο μυαλο μας συνεχεια.στειλε μας τα νεα σου.

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε κοριτσάκια,απαρτία βλέπω έχουμε απόψε!!!!!!!!!!Δεν αφήνουμε λεω γω το internet να κάνουμε τίποτα πιο επικοδομητικό........???Φιλάκια πολλά!!!!

 

Εγω φιλεναδα ειμαι χορτατη.Την πηρα την δοση μου για σημερα..και ηταν ιδιαιτερα ...δυνατη...:oops: δεν χρειαζομαι αλλο!Χιχιχι!!!

Καλα κι εγω,ναι ηταν μια χαρα σημερα περασα ωραια.Εγω η πολη που θα μπορουσα να ζησω για παντα ειναι η Θεσσαλονικη και τα Ιωαννινα!ΑΝΕΤΑ!

Τελος παντων αντε καλη σου νυχτα γλυκο μου.

Κι αυτο με της παραθεση πατας κατω απο το μηνυμα που θες να απαντησεις το guote αφηνεις μια γραμμη κενο και απο κατω γραφεις την απαντηση δεν ειναι τιποτα!

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχχχχ.... 20/3 αδιαθετησα...απο σημερα αρχιζω τον ¨αγωνα¨.. για να ειμαι ειλικρινης το "ζεσταμα". Δεν θελω να το σκεφτομαι αλλα ολο στο site ολο διαβαζω,ολο γραφω κτλ.. λετε να ναι η 3 και τυχερη;;

 

Αχ μακαρι να ειναι!!Τριτη και φαρμακερη που λενε...αλλα γλυκο φαρμακακι!!!Σαν παιδικο σιροπακι με γευση τουτι φρουτι!!:lol:

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

μακαρι..... διαβασα οτι θελει μερα παρα μερα και οχι καθε μερα που ξεζουμιζα τον ανθρωπο μου! εχω κυκλο 30 με 32 ημερες πλεον.ποτε ξεκιναω δυναμικα;;; στις 13 μερες; κανω σα τη χαζη λες και δεν εχω ιδεα, αλλα θελω να τ ακουω βρε αδερφε! χαχαχα!

Niki + Alekos 25/10/08

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν εχεις κυκλο 30 με 32 μερες απο την 14η μεχρι την 20η δυναμικα!!!Παντα δινουμε 2 μερες πριν και 2 μερες μετα τις γονιμες για να ειμαστε μεσα σιγουρα γιατι αλλαζει καμια φορα και δεν ξερεις τι γινετε!Αν και υπαρχουν σημαδια που γνωριζεις την ωορηξια αλλα υπαρχουν και γυναικες που δεν καταλαβαινουν τιποτα.

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Α και σχετικα με το καθε μερα 'η μερα παρα μερα αν απο σπερμα ειστε ενταξει κανε και καθε μερα!Αν και μερα παρα μερα παλι καλα ειναι.Εγω αυτο το διαστημα κανω καθε μερα.Μετα οποτε θελουμε....

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

μια υπεροχη κ γλυκεια καλημερα απο την ηλιολουστη καβαλα.τι κανετε κοριτσαρες μου?ολες καλα?εγω οπως καταλαβατε εχω πολυ καλη διαθεση σημερα.αυτος ο ηλιος με κανει να τα βλεπω ολα τελεια κ ανυπομωνω να αρχισουμε να πηγαινουμε στην θαλασσα.προς το παρον ας αρκεστω σε μια βολτα στις σερρες που θα παμε αυριο να δουμε κατι φιλαρακια μας.καλα να περασατε το σ/κ σας ολες.:P:p:p

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλησπέρα κι από μένα κ από τα ηλιόλουστα (σήμερα)χανιά!!τι κάνετε κοριτσάκια??Μμμμμμ,βλέπω όλες μάλλον βολτίτσα στη λιακάδα εεεε?Καλά κάνετε!Εγώ μόλις γύρισα από τη δουλειά κ λέω να κάνω καμιά δουλίτσα....Καλά να περάσετε σήμερα κ όλο το σ/κ!φιλιά

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλεναδες μου!

Καλο απογευμα!

ειναι λιγο ασχετο αυτο που θα παραθεσω αλλα μπορει για μενα να εχει αισιο τελος...

 

το πρωι μιλουσα με μια κοπελα μεσω ιντερνετ "επιληψια και γυναικα" η οποια ειναι απο την Πατρα και νοσηλευτρια, βεβαια ειναι μικροτερη απο εμενα κι αν και παντρεμενη δεν σκοπευει να κανει ακομα παιδακι. Οι συμπτωσεις ειναι υπερβολικες μεταξυ μας. ειδα τον εαυτο μου μεσα απο αυτη.Εγω 14χρονια επιληπτικη απο οικογενειακο τροχαιο, εκεινη 5 σχεδον και αλλα τετοια, διαβολικες συμπτωσεις, αλλα για να μην σας ζαλιζω ηθελα να σας πω το εξης.. Εχει κι εκεινη πολλαπλες "ρηξεις ωχρου" απο την στιγμη που διαγνωστηκε η επιληψια και αρχισε τα φαρμακα... ετσι κι εγω..αρα μπορει να μην εχω προβλημα.. να ευθυνονται κατα καποιο τροπο τα φαρμακα για αυτο που συνεβαινε και επαιρνα αντισυλληπτικα.

Niki + Alekos 25/10/08

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου? καλησπέρα!! Εύα μου και εγώ πιστεύω ότι έχεις σπορακι στην κοιλιτσα σου... Εύχομαι να μας πεις καλα νέα τη Δευτέρα!!!

Nikena μου έτσι δυνατά μη σταματας!!! Χιχιχι... Όλες αυτο κάνουμε και ελπίζουμε το ίδιο!!!

Άντε κορίτσια να στρογγυλευουμε σιγά σιγά...

an1cHua0g410000NTE1MThzfDY0MzQyNTQ1bGF8V2UgaGF2ZSBiZWVuIG1hcnJpZWQgZm9y.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα!!!Μου φαίνεται οτι είμαι η μόνη που σήμερα πέρασα την ηλιόλουστη μέρα μου κάνοντας δουλειές στο σπίτι!Και τώρα χαζολογάω στη tv και το internet καθότι ο σύζυγος δουλεύει,οπότε καταλάβατε φοβερο το Σαββατοβραδό μου!!Οι υπόλοιπες πως θα το περάσετε?Ελπίζω υπέροχα ό,τι κι αν κάνετε!Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας φιλεναδες τι κανετε?

Πραγματικα φανταστικες μερες ..και μενα η διαθεση μου ειναι πολυ καλη.Σημερα ομως ξυπνησα με τον χειροτερο τροπο!Μια φιλη μου,επαθε ενδομητριο θανατο στον τεταρτο μηνα κυησης και γεννησε με τεχνητους πονους ενα μωρακι ..νεκρο!!!Αχ....γιατι να γινονται τετοια ρε γμτ!!!:cry:

Αυριο θα παω να την δω..να δω πως θα κρατηθω..να την εμψυχωσω,δεν λεει να με παρουν τα κλαμματα μπροστα της!Δεν θα σταματαμε μετα!

Τελος παντων τι κανετε εσεις γλυκες μου?

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Tzortzinaki μου...η αληθεια ειναι οτι ετσι οπως ξυπνησα το πρωι ...αν την εβλεπα σιγουρα θα με επαιρναν τα κλαμματα ειχα τοσα νευρα και τετοια στεναχωρια που δεν θα ηξερα πως θα μου εβγαινε...γενικα δεν κλαιω ευκολα...

Τωρα που περασε η μερα και συνηλθα κι εγω απο το σοκ ειμαι πιο ψυχραιμη...αυριο θα την δω και θα την παρω αγκαλιτσα μονο...δεν θα κλαψω....υποτιθετε παω να την στηριξω!!Τεσπα..αντε ας το αφησουμε αυτο το θεμα....δεν επρεπε να το αναφερω καν αλλα ηθελα να το πω καπου ....!!!

 

Ολα καλα εγω στον αγωνα....αυτη θα ειναι η γονιμη βδομαδα μου...και ελπιζω ο Απριλης να ειναι τυχερος μηνας...για ολες....

Εσυ τι κανεις γλυκια μου??

 

Φιλια πολλα κοριτσια μου θα τα πουμε αυριο....

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!Εχω μέρες να μπω και έχω χάσει επεισόδια!Ελπίζω να ακούσουμε κανένα ευχάριστο αυτές τις μέρες.Ευάκι σήμερα θα πήγαινεςς για την χοριακή.Ελπίζω να είναι θετική!!!!!Εγώ πάνω που πάω να ανέβω ψυχολογίκα είμαι από το Σάββατο στο κρεβάτι με πυρετό και πόνο στα κοκαλα!Φυσικα ούτε συζήτηση να πάρω αντιβιώση, καλύτερα να είμαι ήσυχη.Δουλειά πήγα και έφυγα..δεν θα τους κάνω την χάρη..!!!!!φιλάκια!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!! Λενακι γόνιμη βδομάδα?? μμμ σου στέλνω οοολη τη θετική μου ενέργεια!!! Εύχομαι το Πάσχα να σου "μυρίζει" το αρνί. Χι χι χι...

Μαριν μου περαστικά σου... Εύχομαι να περάσει γρήγορα χωρίς να σε ταλαιπωρήσει...

Ναι βρε Ευακι που είσαι να μας πεις τα νέα??? ελπίζω ευχάριστα ;)

an1cHua0g410000NTE1MThzfDY0MzQyNTQ1bGF8V2UgaGF2ZSBiZWVuIG1hcnJpZWQgZm9y.gif
Link to comment
Share on other sites

Tzortzinaki και marin καλημερα σας..

Ολα καλα??

Tzortzinaki σε ευχαριστω πολυ...ναι ειναι η γονιμη μου βδομαδα...την Τεταρτη 'η Πεμπτη θα εχω ωορηξια...αχ μακαρι Παναγια μου...

Σημερα εκανα και τεστ παπ να τελειωνω...γιατι αν μεινω τιποτα στα κοντα εγκυουλα μετα ποτε θα ξανακανω?

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα.τι κανετε κοριτσακια?ολα καλα?εγω αφου εκανα την καλη νοικοκυρα ολο το πρωι τωρα τελειωσα κ περιμενω το αγορι μου να σχολασει. ευακι που εισαι?περιμενουμε πως κ πως να μας πεις τα ευχαριστα κ να με διαψευσεις πανηγυρικα.μαριν μου περαστικα σου καλη μου. καλα εκανες κ εφυγες απτην δουλεια ξεκουρασου οσο μπορεις κ θα γινεις γρηγορα καλα.λενακι περαστικα κ καλο κουραγιο στην φιλεναδα σου αν κ ειναι παρα πολυ σκληρο αυτο που περναει.προσπαθησε οσο μπορεις να την στηριξεις αν κ σε αυτη την φαση δεν νομιζω οτι μπορειτε να κανετε πολλα για να την βοηθησετε,μονη της θα το περασει.οσο για σενα βουρ στον αντρουλη σου αυτη την βδομαδα κ ευχομαι σε 2-3 βδομαδες να μας ανακοινωνεις τα πιο ευχαριστα νεα της ζωης σου.καλη συνεχεια ζουζουνες.:P:p:p

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια, είμαι καινουρια στο forum και δεν ξέρω τι μου γίνεται με τα συμπτώματα εγκυμοσύνης! είχα τελευταία περίοδο 6.3.11 με κύκλο λιγο άστατο (από 24-30 ημέρες). εκανα test ωορρηξίας για 1 βδομάδα και ήταν όλα αρνητικά. Ποτέ δεν πονάει η κοιλιά μου πριν την περίοδο και τις τελευταίες μέρες υποφέρω! το στήθος μου έχει μεγαλώσει, έχω ναυτίες, κράμπες, και όλα όσα έχω διαβάσει!!! Από τη στιγμή που δεν είχα ωορρηξία, νομίζω πως είναι ψυχολογικο!!:(

Να κάνω αύριο τεστ εγκυμοσύνης ή να περιμένω;

Link to comment
Share on other sites

Mια καλησπερα στην ομορφη Καβαλα μας...σε ευχαριστω πολυ καλη μου για τις ευχες...τις ανταποδιδω με χιλια....σε ολες μας!!!

 

bananan μου καλως ηρθες κοπελα μου στο παρεακι μας.Απο εμενα αυτο που θα ακουσεις το λεω σε ολες εδω και ε εμενα εννοειται.ΜΗΝ ασχολησε με συμπτωματα. Να περιμενεις να δεις αν εχεις καθυστερηση και μετα πραττεις αναλογως.Το μονο που πετυχαινεις ειναι να αγχωνεσε και μετα αν δεν εισαι εγκυουλα να απογοητευεσε.

Εγω παντως θα σου ευχηθω απο την καρδια μου να εισαι ..και να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα...:D

Και δεν υπαρχει περιπτωση να μην ειχες ωορηξια...εκτως αν εχεις πολυκυστικες ωοθηκες και πιο βαριας μορφης...που αποκλειεται γιατι για να λες οτι εχεις κυκλο μεχρι 30 μερες ολα δουλευουν ρολοι.Το οτι δεν πετυχες κατι με τα τεστ δεν σημαινει τιποτα!!

Οταν εχεις ωορηξια δεν καταλαβαινεις καποια συμπτωματα?

π.χ πολλες γυναικες νιωθουν τραβηγματα και πονακια απο την πλευρα που θα γινει η ωορηξια...καποιες παρατηρουν αλλαγη στα υγρα που γινονται πιο διαφανη και ελαστικα να το πω...αλλα υπαρχουν και γυναικες που δεν εχουν τιποτα απολυτως.Οπως η κολλητη μου!!!Χαμπαρι δεν επαιρνε για τιποτα!!!Εμεινε εγκυος και το καταλαβε απο το στηθος της που δεν ειχε ξανα πριστει ποτε στο παρελθον.

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια, είμαι καινουρια στο forum και δεν ξέρω τι μου γίνεται με τα συμπτώματα εγκυμοσύνης! είχα τελευταία περίοδο 6.3.11 με κύκλο λιγο άστατο (από 24-30 ημέρες). εκανα test ωορρηξίας για 1 βδομάδα και ήταν όλα αρνητικά. Ποτέ δεν πονάει η κοιλιά μου πριν την περίοδο και τις τελευταίες μέρες υποφέρω! το στήθος μου έχει μεγαλώσει, έχω ναυτίες, κράμπες, και όλα όσα έχω διαβάσει!!! Από τη στιγμή που δεν είχα ωορρηξία, νομίζω πως είναι ψυχολογικο!!:(

Να κάνω αύριο τεστ εγκυμοσύνης ή να περιμένω;

 

καλησπερα κοριτσακι κ καλως ηρθες κ εσυ στην παρεα μας.εγω θα σε συμβουλευα οπως ειπε κ το λενακι να περιμενεις λιγο γιατι ειναι πολυ νωρις αφου λες οτι ειχες περιοδο 6/3 που συμμενει οτι σιγουρα ησουν αδιαθετη μεχρι τις 10/3 περιπου, μεσα σε 15 μερες να εχεις συμπτωματα .κ να εχει γινει συλληψη, που σου το ευχομαι μεσα απτην καρδια μου,δεν φενεται καν ουτε σε τεστ οχι να εχεις συμπτωματα.ισως κρυωσες κ νοιωθεις ετσι.κανε λιγο υπομονη για να μην απογοητευεις τζαμπα.:-P

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...