Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

elli81 τώρα σε είδα!Καλώς ήρθες κι εσύ στην παρεούλα μας!Εύχομαι πολύ σύντομα να αποκτήσεις το πολυπόθητο μώρακι!!Δεν μας μίλησες όμως καθόλου για σένα!Υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα?Πόσο καιρό προσπαθείτε?Ό,τι θέλεις μπορείς να τα συζητάς μαζί μας και να αλληλοβοηθιόμαστε,όπως μπορούμε... Φιλιά

Καλημερα καινουργιες μου φιλεναδες! Αρνακι εγω εχω ενδομητριωση και εχω ραντεβου την τριτη με τον γιτρο για να κανονισουμε τη λαπαροσκοπηση... Δεν εγραψα τιποτα εδω γιατι πρηζω αλλες σε αλλο τοπικ! Χιχι...απλα αποφασισα οτι και η δικη μου ιστορια ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΙΣΙΟ ΤΕΛΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσάκι μου!Φυσικά και θα έχεις αίσιο τέλος,όπως όλες μας!Λιγη περισσότερη υπομονή χρειαζόμαστε!Ευχομαι όλα να σου πάνε καλά και να μας ενημερώνεις!Και μην ξαναπεις οτι μας ζαλίζεις,γι'αυτό είμαστε όλες μαζεμένες εδώ,για να δίνουμε κουράγιο η μία στην άλλη!

χιχιχιχι κάτι κάνεις όμως και στέλνεις τρία-τρία τα μηνύματα!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ! χρονια πολλα για την ημερα και σε οσες γοιρταζουν φυσικα! elli81 ολων η ιστοριες θα εχουν αισιο τελος.μπορει να εχουμε πολλα προβληματα υγειας, αλλα ο θεος δεν θα μας αφησει ετσι..τι κι αν δεν μας γιατρεψει,θα φροντισει απλα να κανουμε γερα μωρακια!!!!!!!!!!!!!

Niki + Alekos 25/10/08

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααα,χρόνια πολάααααααααα σε όλες!!!!Κορίτσια,υπομονή και μακάρι του χρόνου τέτοια μέρα να είμαστε όλες με ένα μπεμπάκι-ή αγκαλιά ή στην κοιλίτσα:D......μωρέ, ας έρθει το νινί και θα πάω να παρελάσω κι εγώ.....χαχαχα....προς το παρόν,ας πάω για δουλειά....φιλιά και καλά να περάσετε σήμερα!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

giannaki έτσι όπως τα λές είναι!Μακάρι απ΄το στόμα σου και στου Θεού τ'αυτί!!Μακάρι μέχρι του χρόνου τέτοιο καιρό να είμαστε κι εμείς μανούλες!!!Καλή σου μέρα!!!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπουμπουκες μου τι κανετε?Χρονια πολλα κι απο εμενα!Τωρα ξυπνησα και μπηκα!Απο το πρωι ημουν εξω παρελαση καφε,μετα φαγητο με μπολικο κρασι και ξαπλωσα μια ωρα να ξεσουρωσω λιγο!:lol:Τωρα θελω παγωτοοοο...

 

Αρνακι μου καλο σου ηρθε η βλαμμενη?Ε,ρε γμτ!!Δεν πειραζει αγαπη μου τον αλλο μηνα...!!!:-D

Και μην με ζηλευεις δεν ειμαι εγω απο Καβαλα η Αρετι ειναι.Μπερδευτηκες!!Εγω ειμαι κεντρικη Μακεδονια διπλα στην Θεσσαλονικη μας...που φυσικα ειναι κι αυτη μια ομορφη πολη...αλλα και η Καβαλα δεν παει πισω...

 

Τα αλλα τα κοριτσακια τι κανουν πως ειστε σημερα???

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ!ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ 6 ΜΕΡΕΣΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ,ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΣΜΑΤΑ ΠΟΛΛΑ!ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΕ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΗ.ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?

Link to comment
Share on other sites

μακαρι ευα μου !!!!!!!!!!! στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!!!!

 

Πιστευω πως σιγουρα εισαι!!!!!

Γιατι δεν πας αυριο σε ενα ιδιωτικο διαγνωστικο κεντρο;;;;;;;

τρεχα!!!!!!

εχω κι εγω αγωνια....

σου ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!!!!

 

να σε ρωτησω...τα τεδτ ηταν της ιδιας μαρκας;

Niki + Alekos 25/10/08

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σωστος ο γιατρος για την δευτερα αλλα εχεις υπομονη;;;;; εδω ανυπομωνω εγω για να μαθω τα νεα σου!!!!1 εσυ πως νιωθεις;; εγκυος;;; δεν μπορει 2 τεστ να εχουν αχνη γραμμη!

Niki + Alekos 25/10/08

Link to comment
Share on other sites

εχω διαβασει και πως αχνη γραμμη μπορει να σημαινει εγκυμοσυνη.

σε τρελανα αλλα εχω καλο προαισθημα!

προσπαθουσατε καιρο; ειμαι αδιακριτη ε;;;;

Niki + Alekos 25/10/08

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΑΝΓΧΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΗ,ΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ?

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω... θελω πολυ να εισαι εγκυος!!!!

να σου ζησει και το παιδακι σου!

εμεις παμε για την 3 προσπαθεια, αν και δεν ξερω αν μετραει ο γεναρης που εκοψα τα αντισυλληπτικα, αλλα ναι αυτη θα ειναι η 3 μας φορα! θελω πολυ να δω κι εγω αυτη την αχνη γραμμη και να ειμαι εγκυος..φοβαμαι ομως πολυ..σα να ξερω οτι θα δυσκολευτω, οτι αν μεινω θα κινδυνεψουμε λογω της επιληψιας μου και αλλα τετοια.

δεν αγχωνομαι με την κυριολεκτικη εννοια της λεξης, αλλα φοβαμαι. ελπιζω να μην με χτυπησει αλλο η μοιρα και να ναι ευκολα ολα! μου το χρωσταει αλλωστε!!!

 

σου στελνω ολη μου την θετικη ενεργεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niki + Alekos 25/10/08

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΑΥΤΗ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΣΟΥ!ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΗΤΑΝ ΙΔΙΑΣ ΜΑΡΚΑΣ!ΠΗΡΑ ΤΟ PREDICTOR.

 

 

 

καλησπερα κοριτσακια κ απο μενα κ καλως ηρθατε οι καινουριες.ευα μου χρονια σ πολλα κιολας αν εισαι ευαγγελια.δε θελω να σε στεναχωρησω κ να σε απογοητευσω αλλα θελω να σαι προετοιμασμενη για ολα.δυστυχως το πρεντικτορ δεν ειναι κ πολυ αξιοπιστο.την εχω παθει εγω προσωπικα με 2 θετικα με αχνη γραμμη κ με μια αρνητικη χοριακη την επομενη μερα.κ μακαρι να μουν η εξαιρεση αλλα εχω διαβασει εδω μεσα παρα πολλες περιπτωσεις με θετικο πρεντικτορ κ αρντητικη χοριακη. μακαρι κ στο ευχομαι μεσα απτην καρδια μου εσυ να σαι η εξαιρεση.θα περιμενω με αγωνια τα νεα σου.:P:p:p

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!!Εva αν εισαι απο Ευαγγελια χρονια σου πολλα και μακαρι να εισαι εγκυουλα καλη μου..αλλα οντως τα prentictor δεν ειναι και τοσο αξιοπιστα αν και στο θετικο ειναι πιο δυσκολο να κανει λαθος!

Για να εχεις ομως τοοοοσες μερες καθυστερηση εγω λεω οτι εισαι εγκυος και το αχνο θετικο ειναι απο εγκυμοσυνη!Την Δευτερα θα μαθεις ετσι κι αλλιως.Καλη επιτυχια!!

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

αρνακι μου ηρθε παλι η καταραμενη ε?δε πειραζει το ξεχναμε κ παμε παρακατω.μπερδευτηκες λιγο ε?εγω ειμαι απτην ομορφη μας καβαλα η οποια σημερα ειχε κ τελειο καιρο.να σκεφτεις οτι ειπιαμε τον πρωτο μας κκαφε στο μπαλκονι.καλη συνεχεια κοριτσακια κ ολα θα πανε καλα.think positive.kisses:p:p:p:p:p

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάρες μου γλυκές!

eva kp καλώς ήρθες!μπράβο κορίτσι μου,να ξέρεις οτι κατά 99% είσαι έγκυος κατά τη γνώμη μου!Εστω και αχνά έδειξαν θετικά τα τεστ και τα δύο..ε,δεν γίνεται να είναι διαφορετικά,θα το δεις κι εσύ τη Δευτέρα με το καλό!Ελπίζω όλα να πάνε καλά και είσαι πολύ τυχερή αν εμεινες με τη μία έγκυος!!!!

lenaki87 μου,πως είσαι?Απ'ό,τι κατάλαβα πέρασες ωραία σήμερα,μπράβο!Ρε συ με αυτές τις παραθέσεις και τα μηνύματα όντως μπουρδουκλώθηκα!Πάντως έχεις απόλυτο δίκιο.Και η Θεσσαλονίκη είναι υπέροχη!!Είναι η μόνη πόλη που θα μπορούσα να μείνω μόνιμα αν έφευγα ποτέ από Αθήνα!Καταλαβαίνεις δεν αποχωρίζομαι εύκολα για μόνιμα την τρελοαθήνα μας!!Να έχετε ένα καλό βράδυ και καλό ξημέρωμα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!!Εva αν εισαι απο Ευαγγελια χρονια σου πολλα και μακαρι να εισαι εγκυουλα καλη μου..αλλα οντως τα prentictor δεν ειναι και τοσο αξιοπιστα αν και στο θετικο ειναι πιο δυσκολο να κανει λαθος!

Για να εχεις ομως τοοοοσες μερες καθυστερηση εγω λεω οτι εισαι εγκυος και το αχνο θετικο ειναι απο εγκυμοσυνη!Την Δευτερα θα μαθεις ετσι κι αλλιως.Καλη επιτυχια!!

 

 

lenaki μου εγω το καλοκαιρι που ειχα τα θετικα τεστ ειχα 1 μηνα καθυστερηση αλλα επειδη δουλευα παρα πολυ δε ειχα συνηδειτοποιησει οτι ειχε περασει τοσος καιρος,οποτε με το που ειδα τα θετικα τρελαθικα.κ πραγματικα οσα ονειρα ειχα κανει εκεινο το 24ωρο μεχρι την χοριακη δεν ειχα κανει ολη μου την ζωη.δεν θελω να γινομαι κακια απλα δε θελω σε καμοια περιπτωση να περασει η να νοιωσει η ευα ουτε στο ελαχιστο ολο αυτο που περασα εγω.

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε κοριτσάκια,απαρτία βλέπω έχουμε απόψε!!!!!!!!!!Δεν αφήνουμε λεω γω το internet να κάνουμε τίποτα πιο επικοδομητικό........???Φιλάκια πολλά!!!!

 

 

να κανουμε εμεις, καλα..... εσυ πρωτη μερα αδιεθετη τι θα κανεις καλη μου?για ηρεμησε λιγο....χαχαχαχαχα

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...