Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

macarena μου καλως ηρθες κι εσυ στην παρεουλα μας!!!Αρχικα να σου ευχηθω να χαιρεσαι τα παιδακια σου γλυκια μου,και με το καλο και το τριτο σου μωρακι!Μα ειναι γερο και τελειομηνο!!!

Ειναι πολυ ενθαρρυντικα τα οσα μας εγραψες!Και γω πολυκυστικες εχω,αλλα δεν φαινεται τουλαχιστον προς το παρον να εχω την δικη σου τυχη.Ασχετα με αυτο δεν χανω τις ελπιδες μου καθολου και εχω τεραστια πιστη στον Θεο και πραγματικα πιστευω οτι η επιστημη δεν αρκει αν δεν εχουμε πιστη εμεις και δεν μας βοηθησει ο Θεος.

 

Και ευχομαι σε εσενα Nikena μου ο Αγ.Ραφαηλ να σου χαρισει το μωρακι σου πολυ γρηγορα!!Και μπραβο σου και για την αισιοδοξια σου και για ολα!Εισαι δυνατη και η επιληψια δεν θα σταθει σε τιποτα εμποδιο στην ζωη σου!!

Θα εισαι καλα και ευτυχισμενη παντα με 'η χωρις επιληψια!Θα ερθει το μωρακι σου και θα εισαι κι εσυ μια ευτυχισμενη μανουλα!

Και απ'οτι καταλαβα μπορει να σου κατσουν και διδυμακια αν κανεις ωορηξια 2 φορες τον μηνα!:-D:grin:

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το ξανάκουσα αυτό και με παρηγόρησε η αληθεια είναι!Επίσης άκουσα -από τον γυναικολόγο μου- ότι κοπέλα που είχε τέτοιο σχήμα μήτρας είχε και σπιράλ και έμεινε έγκυος!!(βέβαια δεν το θελε και το έκανε έκτρωση) τραγικό αν με ρωτάτε!!!!

Καλημέρα και Καλή συνέχεια σε όλες!!!

Link to comment
Share on other sites

Lenaki87 έχεις δικό!!!! Πωπω το ξέχασα τελείως ότι είναι αργία.. Θα πάω αύριο!!!!

Αχ μακάρι να σας έχω ευχάριστα....

Καλό βράδυ σε όλες!!!! :)))

 

Γλυκια μου τι εγινε τελικα?Την εκανες????

Αντε μπες να μας πεις τα νεα σου..αγωνιωωωω...:P

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες!!!! lenaki87 σημειωση το τριτο μου παιδακι ειναι ηδη 8 μηνων...και δεν μου εχει ερθει ακομα περιοδος απο την γεννα...η γυναικολογος μου μου λεει οτι θα σκισει τα πτυχια της αν ειμαι ξανα εγκυος και χωρις να μου εχει ερθει ακομα περιοδος...!;)

Link to comment
Share on other sites

Καλεεεε τι εισαι εσυ????

Φτου φτου μπραβο σου κοπελα μου εισαι τοσο τυχερη...και μακαρι να εισαι παλι εγκυουλα αν το θελεις!!

Α και αφου το τριτο το εχεις γεννησει ηδη...να χαιρεσαι και τα 3 μπουμπουκακια σου και γιατι οχι να εχεις ενα τεταρτοοοο στην κοιλιτσα.....:D

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Lenaki87 έχεις δικό!!!! Πωπω το ξέχασα τελείως ότι είναι αργία.. Θα πάω αύριο!!!!

Αχ μακάρι να σας έχω ευχάριστα....

Καλό βράδυ σε όλες!!!! :)))

 

 

Απο το πρωί μπαινω και βγένω περιμένοντας τα ευχάριστα!! ;):-)Αντε περιμένουμε!!!:cool:

Φιλια!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου, πήγα σήμερα όλο αγωνία αλλα κ με μια κρυφή ελπίδα να κάνω την εξέταση αίματος. Και ΌΧΙ δεν είμαι έγκυος... :( :(:( sok!!!

Τι να πω, δεν ξέρω... Δεν πειράζει μάλλον το σώμα μου δεν είναι ακόμα έτοιμο.. 2 χειρουργεια έκανα ένα πριν 7 μήνες κ το άλλο πριν 4. Ουσιαστικά ακόμα στην ανάρρωση είμαι.. Δικαιολογίες?? ίσως τι να πω? δεν ήταν ακόμα έτοιμο το σώμα μου?

Την επόμενη φορά...

an1cHua0g410000NTE1MThzfDY0MzQyNTQ1bGF8V2UgaGF2ZSBiZWVuIG1hcnJpZWQgZm9y.gif
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου, πήγα σήμερα όλο αγωνία αλλα κ με μια κρυφή ελπίδα να κάνω την εξέταση αίματος. Και ΌΧΙ δεν είμαι έγκυος... :( :(:( sok!!!

Τι να πω, δεν ξέρω... Δεν πειράζει μάλλον το σώμα μου δεν είναι ακόμα έτοιμο.. 2 χειρουργεια έκανα ένα πριν 7 μήνες κ το άλλο πριν 4. Ουσιαστικά ακόμα στην ανάρρωση είμαι.. Δικαιολογίες?? ίσως τι να πω? δεν ήταν ακόμα έτοιμο το σώμα μου?

Την επόμενη φορά...

an1cHua0g410000NTE1MThzfDY0MzQyNTQ1bGF8V2UgaGF2ZSBiZWVuIG1hcnJpZWQgZm9y.gif
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια καλησπερα κ απο μενα κ ενα θερμο καλοσωρισμα στις καινουριες της παρεας.τζορτζινανακι πολυ λυπηθηκα πραγματικα πιστευα σε σενα, μετα την δικη μου αρνητικη εξεταση προχθες, πιστευα οτι εσυ θα μας φερεις καλα νεα.δε πειραζει ομως μην απελπιζεσαι ολες μας αργα η γρηγορα θα ανακοινωνουμε τα καλα νεα η μια στην αλλη.:-P:-P:-P

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου, πήγα σήμερα όλο αγωνία αλλα κ με μια κρυφή ελπίδα να κάνω την εξέταση αίματος. Και ΌΧΙ δεν είμαι έγκυος... :( :(:( sok!!!

Τι να πω, δεν ξέρω... Δεν πειράζει μάλλον το σώμα μου δεν είναι ακόμα έτοιμο.. 2 χειρουργεια έκανα ένα πριν 7 μήνες κ το άλλο πριν 4. Ουσιαστικά ακόμα στην ανάρρωση είμαι.. Δικαιολογίες?? ίσως τι να πω? δεν ήταν ακόμα έτοιμο το σώμα μου?

Την επόμενη φορά...

 

 

Δεν πειράζει Κοριτσαρα μου!!Η ζωή συνεχίζεται και η προσπάθεια για νέα ζωή συνεχίζεται!!!;)

Keep walking!! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου, πήγα σήμερα όλο αγωνία αλλα κ με μια κρυφή ελπίδα να κάνω την εξέταση αίματος. Και ΌΧΙ δεν είμαι έγκυος... :( :(:( sok!!!

Τι να πω, δεν ξέρω... Δεν πειράζει μάλλον το σώμα μου δεν είναι ακόμα έτοιμο.. 2 χειρουργεια έκανα ένα πριν 7 μήνες κ το άλλο πριν 4. Ουσιαστικά ακόμα στην ανάρρωση είμαι.. Δικαιολογίες?? ίσως τι να πω? δεν ήταν ακόμα έτοιμο το σώμα μου?

Την επόμενη φορά...

 

ε,ρε γμτ γιατι...και γω ημουν τοσο αισιοδοξη και ελεγα οτι αργεις γιατι ανακοινωνεις παντου τα ευχαριστα!Δεν πειραζει αγαπη μου,ολα θα γινουν,εχεις πολυ καιρο μπροστα σου για να απογοητευσε απο τωρα.Ολα καλα!!!!:-D

Παρε δυναμη και βουρ στον επομενο μηνα με αγκαλιτσες και αγαπουλες με τον καλο σου...;)

Εχουμε και αυτο το καλο ευτυχως οταν δεν μενουμε εγκυος!

Συνεχιζονται οι επαφες γεματες αγαπη.....

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

:) ti glukies pou eiste oles!!! mono duo meres kai sas niwthw konta mou...

den apogoitevomaste gia tipota!!! den stamatame na prospathoume k na elpizoume!!! oles tha ginoume manoules arga h grigora ;)

areti18.8 eyxaristw gia to kalosorisma :)

ante koritsia pame dynataaaa agkalitses kai filakia me tous agaphmenous mas!!! :))

an1cHua0g410000NTE1MThzfDY0MzQyNTQ1bGF8V2UgaGF2ZSBiZWVuIG1hcnJpZWQgZm9y.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια, ειμαι και εγω καινουργια στην παρεα σας... Μακαρι και η δικη μου ιστορια να εχει αισιο τελος. Τζορτζινακι οι δυο επεμβασεις που ανεφερες ηταν γυναικολογικες;

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στη παρέα μας elli81, εύχομαι σύντομα με ευχάριστα!!!!

Τα χειρουργεια που έκανα ήταν στους δυο πνεύμονες μου.. :( :( :(

Αλλα τέλος καλό όλα καλά, απλά θέλει προσοχή εφόρου ζωής κ έλεγχο που κ που...

Ευτυχώς απο γυναικολογικα καλά πάμε ;)

an1cHua0g410000NTE1MThzfDY0MzQyNTQ1bGF8V2UgaGF2ZSBiZWVuIG1hcnJpZWQgZm9y.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέραααααααα!!Καταρχήν ενα μεγάλο καλοσώρισμα στα 2 ολόφρεσκα κορίτσια που ήρθαν στην παρέα μας!Είναι οι πιο αισιόδοξες περιπτώσεις που ήρθαν για να μας γεμίσουν θετικη ενέργεια και τις υπόλοιπες!nikena μπράβο κοπέλα μου για το χιούμορ σου και τον τρόπο που αντιμετωπίζεις τη ζωή!Δε σε φοβάμαι εσένα,σε λίγο καιρό να δεις που θα έχεις στην κοιλίτσα σου το μωράκι σου,αφού το έχεις και ταγμένο σίγουρα ο Θεούλης θα σε βοηθήσει να αποκτήσεις ένα υγειέστατο παιδάκι κι εσύ θα είσαι η καλύτερη μανούλα του κόσμου!Οπως βέβαια πιστεύω οτι θα βοηθήσει και όλες έμας τις υπόλοιπες κάποια στιγμή!makarena,τι να πω κορίτσι μου για τη δικιά σου περίπτωση?Εσύ είσαι η γυναίκα θαύμα,πως μπορούμε να μην πάρουμε όλες θάρρος και αισιοδοξία απο εσένα??Ευχαριστούμε που μας επισκέφτηκες και μας μίλησες για την τόσο θετική ιστορία σου!Tzortzinaki μου λυπάμαι γλυκια μου που δεν ήσουν εγκυος τελικά,αλλα δεν πτοούμαστε,έτσι?Πεφτουμε,σηκωνόμαστε και ξανασυνεχίζουμε με περισσότερο θάρρος και πίστη!Γιατί όμως δεν ήρθε η περίοδος?Σε είδε ο γιατρός σου?Οι άλλες 2 φιλεναδίτσες μου τι κάνουν?lenaki87 δεν ήξερα που ακριβώς μένεις!Κι εγώ σε ζηλέυω,όχι απλά γιατι έχεις κοντά σου και βλέπεις θάλασσα,αλλά γιατι είσαι από μια πανέμορφη πόλη όπως είναι η Καβάλα!Με τον αντρούκο μου μας αρέσουν τα ταξίδια πολύ και έχουμε γυρίσει σχεδόν όλο το Βορρά,αλλά η Καβάλα είναι απο τις πιο αγαπημένες μας!Είσαι τυχερούλα!!

Αααα,δεν σας είπα τα νέα!!!Μου ήρθε και πάλι περίοδος,πριν λίγο έκανε την εμφάνισή της!!Τι πρωτότυπο,ε?Αντε πάλι φτου κι απ'την αρχή... εμένα ο οργανισμός μου ψωφάει για χαπάκωμα και ενεσούλες...αντε να δούμε πάλι πόσο ακόμα θα τον επιβαρύνω!Πάω για τον τέταρτο μήνα με κλομιφένη,αν και δεν έχω μιλήσει ακόμα με τη γυναικολόγο μου!!Anyway,ας ελπίσουμε οτι ΑΥΤΗ θα είναι η τελευταία!Πολλά πολλά φιλάκια σε όλες και να περάσετε ένα όμορφο βράδυ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια! ελπιζω να μην κοιμαστε! Αργησα να μπω, αλλα ειπα στον αντρακο μου "τωρα εχω κουβεντα με τις φιλες μου". Νιωθω πολυ πολυ χαρουμενη που εχω παρεα εσας!! Σιγα σιγα θα σας μαθω ολες και θα μπω και γω στα δικα σας για να μιλαμε και να δινουμε ολη τη θετικη μας ενεργεια η μια στην αλλη! Τι κανετε; ολες καλα; ηθελα να ρωτησω και κατι αλλα δεν θελω να γελασετε....

Niki + Alekos 25/10/08

Link to comment
Share on other sites

elli81 τώρα σε είδα!Καλώς ήρθες κι εσύ στην παρεούλα μας!Εύχομαι πολύ σύντομα να αποκτήσεις το πολυπόθητο μώρακι!!Δεν μας μίλησες όμως καθόλου για σένα!Υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα?Πόσο καιρό προσπαθείτε?Ό,τι θέλεις μπορείς να τα συζητάς μαζί μας και να αλληλοβοηθιόμαστε,όπως μπορούμε... Φιλιά

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι ειμαι πολυ τυχερη γιατι 7 στις 10 φορες εχω οργασμο:P.οχι ταυτοχρονα με τον αντρα μου( το οποιο δεν με ενοχλει καθολου αφου "καλοπερναω":lol::lol::lol:) και τωρα θα κανω την ερωτηση...αν εχω οργασμο μπορω ευκολα να μεινω εγκυος ή απο τα πολλα ..υγρα..δυσκολευω την κατασταση;;;;

 

δεν σας δουλευω..αληθεια λεω, αλλα ντρεπομαι να ρωτησω το γιατρο

Niki + Alekos 25/10/08

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω βρε nikena μου?Μάλλον εδώ πρέπει να φωνάξουμε στην παρέα μας και τον κ.Ασκητή!χιχιχχι Η αλήθεια είναι οτι πολλές φορές έχω και έγω παρόμοιες απορίες!Νομίζω όμως οτι έχω διαβάσει σε βιβλία οτι είναι πολύ καλό να έχεις όργασμό γιατί γίνονται συσπάσεις στη μήτρα και γενικά σε όλο το σύστημα εκεί μέσα και προχωράει το σπερματάκι πιο εύκολα και γρήγορα στον προόρισμό του!Τώρα αν εμείς με τα υγρά μας το πνίγουμε,που θα πάει θα συνηθήσει και θα μαθει καλύτερο κολύμπι!αχαχαχα:lol:

Link to comment
Share on other sites

με εκανες και γελασα! κι εγω το διαβασα για τις συσπασεις, αλλα εφοσον ειμαι πιο "γρηγορη" απο τον αντρα μου, η μητρα εχει ηδη κανει τις συσπασεις μετα ερχεται το σπερμα να πνιγει το κακομοιρο... ουτε να το ευχαριστηθουμε δεν μπορουμε μου φαινεται! αμαν!

Niki + Alekos 25/10/08

Link to comment
Share on other sites

Άστα να πάνε.. Αλλά ας μην ψάξουμε και προσπαθήσουμε σ'αυτή τη φάση της ζωής μας και για ταυτόχρονο οργασμό με τους συντρόφους μας!!!!!Αρκετά έχουμε........ Ας είμαστε φιλενάδα ευχαριστημένες που τον έχουμε και ας έρχεται και νωρίτερα απο τους άντρες μας,το σπερμα θα τα βγάλει πέρα.. Τι να πουν κι αυτές που δεν τον ένιωσαν ποτέ τους?Αλλά νομίζω οτι βγήκαμε εκτός topic!!!!!Θα τα πουμε αύριο,πάω για νάνι!!Καληνύχτα nikena και σε όποιες άλλες μας παρακολουθούν ακόμα!!!

Link to comment
Share on other sites

elli81 τώρα σε είδα!Καλώς ήρθες κι εσύ στην παρεούλα μας!Εύχομαι πολύ σύντομα να αποκτήσεις το πολυπόθητο μώρακι!!Δεν μας μίλησες όμως καθόλου για σένα!Υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα?Πόσο καιρό προσπαθείτε?Ό,τι θέλεις μπορείς να τα συζητάς μαζί μας και να αλληλοβοηθιόμαστε,όπως μπορούμε... Φιλιά

Καλημερα καινουργιες μου φιλεναδες! Αρνακι εγω εχω ενδομητριωση και εχω ραντεβου την τριτη με τον γιτρο για να κανονισουμε τη λαπαροσκοπηση... Δεν εγραψα τιποτα εδω γιατι πρηζω αλλες σε αλλο τοπικ! Χιχι...απλα αποφασισα οτι και η δικη μου ιστορια ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΙΣΙΟ ΤΕΛΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

elli81 τώρα σε είδα!Καλώς ήρθες κι εσύ στην παρεούλα μας!Εύχομαι πολύ σύντομα να αποκτήσεις το πολυπόθητο μώρακι!!Δεν μας μίλησες όμως καθόλου για σένα!Υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα?Πόσο καιρό προσπαθείτε?Ό,τι θέλεις μπορείς να τα συζητάς μαζί μας και να αλληλοβοηθιόμαστε,όπως μπορούμε... Φιλιά

Καλημερα καινουργιες μου φιλεναδες! Αρνακι εγω εχω ενδομητριωση και εχω ραντεβου την τριτη με τον γιτρο για να κανονισουμε τη λαπαροσκοπηση... Δεν εγραψα τιποτα εδω γιατι πρηζω αλλες σε αλλο τοπικ! Χιχι...απλα αποφασισα οτι και η δικη μου ιστορια ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΙΣΙΟ ΤΕΛΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...