Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια, είμαι καινούρια στην παρέα κ θα ήθελα τη βοήθεια σας. Προηγούμενη περίοδος 16/02 με κύκλο 30 ημερών, άρα 6 μέρες καθυστέρηση.ήρθαμε σε επαφή με τον άντρα μου σε γόνιμη μέρα κ μετα από 7 μέρες ακριβός μου ήρθε λίγο αιματακι. Δεν ήταν περίοδος!! Υπεθεσα ότι είναι λόγο εμφυτευσης. Έκανα τεστ την ημέρα που περίμενα περίοδο και βγήκε αρνητικο. Έχω τραβιγματακια στην κοιλιά μου κ πονακια στη μέση όλη την ώρα όπως κ συχνοουρια.

Θα μου πείτε γιατί δεν κανείς άλλο ένα τεστ??

Φοβάμαι το αποτέλεσμα μην είναι πάλι (-)...

Λέω να περιμένω και άλλο.. Τι λέτε???

an1cHua0g410000NTE1MThzfDY0MzQyNTQ1bGF8V2UgaGF2ZSBiZWVuIG1hcnJpZWQgZm9y.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

tzortzinaki καλως ήρθες στην παρέα μας!!! Είχα ακριβώς την ίδια περίπτωση τον προηγούμενο μήνα, όχι με αίσιο τέλος.Είχα κάνει και εγώ τεστ και βγήκε αρνητικό στην αρχή και μετά απο μισή ώρα φανηκέ μια αχνή γραμμούλα.Θα σε συμβούλευα αν καθυστερήσει 1 με 2 μέρες ακόμα και συνεχίζεις να βλέπεις καφέ να πας να κάνεις μια χωριακή για να είσαι πιο σίγουρη!

Link to comment
Share on other sites

arreti μου ποσο τυχερή είσαι που μένεις επαρχία...τι να πούμε και εμείς στην Αθήνα!Αγχος και τρέξιμο όλη μερά και με την καθημερινή αγωνία της απόλυσης έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα. Νομίζω ότι έχεις αρκετό χρόνο για να κάνεις πράγματακια για να περνάει η μέρα σου.Όσο για το νινι όταν θα μας έρθει (γιατι θα έρθει σε όλες μας αυτό είναι σίγουρο!!!), θα ψάχνουμε να βρούμε χρόνο...χιχιχι! :-)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, είμαι καινούρια στην παρέα κ θα ήθελα τη βοήθεια σας. Προηγούμενη περίοδος 16/02 με κύκλο 30 ημερών, άρα 6 μέρες καθυστέρηση.ήρθαμε σε επαφή με τον άντρα μου σε γόνιμη μέρα κ μετα από 7 μέρες ακριβός μου ήρθε λίγο αιματακι. Δεν ήταν περίοδος!! Υπεθεσα ότι είναι λόγο εμφυτευσης. Έκανα τεστ την ημέρα που περίμενα περίοδο και βγήκε αρνητικο. Έχω τραβιγματακια στην κοιλιά μου κ πονακια στη μέση όλη την ώρα όπως κ συχνοουρια.

Θα μου πείτε γιατί δεν κανείς άλλο ένα τεστ??

Φοβάμαι το αποτέλεσμα μην είναι πάλι (-)...

Λέω να περιμένω και άλλο.. Τι λέτε???

 

Τζορτζινακι μου...εγω λεω οτι μαλλον εισαι εγκυος!!!Δεν θελω να σου δωσω ελπιδες αλλα με ολα οσα γραφεις,εκει με πηγε η πρωτη σκεψη μου εμενα!ΕΓΚΥΟΣ σκεφτηκα αμεσως!:-D

Επεισης επειδη πολλες την εχουν πατησει με τα τεστ του φαρμακειου,και κοπελες απο εδω και 2 φιλες μου,θα σου προτεινα να πας για χοριακη σε ενα μικροβιολογικο να μαθεις 100% !

Ο κυκλος σου ειναι σταθερος 30 μερες παντα?Ειναι η πρωτη φορα που εχεις τετοια καθυστερηση??

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Lenaki87 και εγώ έτσι λέω, να πάω σε κανά 2 μέρες να κάνω χοριακη να τελειωνω απλά περιμένω έτσι ώστε αν είμαι να έχει αυξηθεί η ορμόνη... Αχ μακάρι να είμαι γιατί κ εγώ έχω ταλεπορηθει παρά πολυ όλο τον προηγούμενο χρόνο κ ένα μωρακι θα μου δώσει μεγάλη χαρά... Και παλιά προσπαθούσα αλλα δεν είχα μείνει, ευτυχως όμως γιατί είχα κάποια σοβαρά προβλήματα υγείας που δεν τα ξερά κ δεν έπρεπε να μείνω... Όλα κορίτσια για κάποιο λόγο γίνονται.. Εύχομαι απλά να έχουμε υγεία και να πάρουμε στην αγκαλιά μας κάποια στιγμή τα μωρακια μας...

an1cHua0g410000NTE1MThzfDY0MzQyNTQ1bGF8V2UgaGF2ZSBiZWVuIG1hcnJpZWQgZm9y.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα!!:-)Είναι κάπως παρήγορο το ότι υπάρχουν και άλλα κοριτσάκια (!) που προσπαθούν με διάφορους τρόπους να αποκτήσουν παιδάκι!!

Είμαι η Νάντια, παντρεμένη -τρελλά ερωτευμένη- εδώ και 2 χρόνια. Προσπαθούμε να κάνουμε παιδάκι εδώ και σχεδόν 1-1,5 χρόνο...(ναι στην αρχή πρόσεχα...τρομάρα μου).

Αρχικά πιστεύω ότι οι μέρες μου δεν είναι 9-15 αλλά γύρω στη 18η, μπορεί να συμβεί αυτό αν ξέρετε??

Και κάτι ακόμα, πρόσφατα (!) ο γιατρός μου μου είπε ότι η μήτρα μου έχει σχήμα καρδούλας (μες την αγάπη είμαι) πράγμα που μπορεί να με δυσκολέψει στη φάση σύλληψης!! :-(

Θα ήθελα πάρα πολύ να ακούσω κάποια ακόμα γνώμη!!

Link to comment
Share on other sites

Nandiapap φυσικά και μπορεί οι μέρες σου να είναι γύρω στη 18η. Έτσι είναι κ εμένα.. Απο κει κ πέρα αναφορικά με την "καρδούλα" σου, ξέρω μια ίδια περίπτωση!! Έμεινε εύκολα έγκυος κ είχε μια υπεροχή και εύκολη εγκυμοσύνη!!!!! Μόνο στον τοκετο πιθανότατα να χρειαστεί λίγο προσοχή.. Για παραδειγμα η δικια μου πηγε για φυσιολογικο αλλα τελικα γεννησε με καισαρικη γιατι ηταν δυσκολο με τη μυτρα.Απο κει κ πέρα να μην ανησυχείς!!!! Όλα θα είναι καλά...

an1cHua0g410000NTE1MThzfDY0MzQyNTQ1bGF8V2UgaGF2ZSBiZWVuIG1hcnJpZWQgZm9y.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα πανε αυριο για χοριακη αν εισαι εγκυος με τοσες μερες καθυστερηση η ορμονη εχει ηδη εκτοξευθει !:DΜετα πας απο βδομαδα και θα αργησεις και θα σκασεις απο το αγχος που δεν ειναι καλο ουτε εαν εισαι εγκυος να αγχωνεσε ουτε εαν περιμενεις περιοδο και καθυστερει απο το αγχος!!!!

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλως τις νεες κοπελες!!!!!!

η παρεα μας εδω μεγαλωνει απ΄οτι βλεπω ευχομαι λοιπον και σε εσας τα καλυτερα και συντομα με ενα μωρακι

 

αρνακι λενακι μου λειψατε δεν εχω συνχη προσβαση στο ιντερνετ τωρα τελευταια πειτε μου τα νεα σας

 

ναντιαπαπ δεν ξερω κατι για αυτο το σχημα μητρας ή αν αληθευει κατι τετοιο το αγηνω σε αλλη κοπελα που ισως ξερει κατι παραπανω ή νομιζω πως στο φορουμ κατι εχει παρει το ματι μου ψαξε λιγο:shock: και ναι κουκλιτσα μου τελικα ολες στην αρχη προσεχαμε :wink: τρομαρα μας :? τι να κανουμε ομως δεν το βαζουμε ποτε κατω και παντα θετικη σκεψη

 

τζορτζινακι:-P:-P:-P ναι νομιζω θα συμφωνησω με το λενακι αφου κρατηθηκες τοσες μερες ομως ε ναι 2 ακομα μπορεισ αν και τα αποτελεσματα τα βλεπω:-P:-P

 

μαριν συμφωνω μαζι σου σχετικα με την απαντηση στην αρετη

λοιπον αρετη και εγω παλιοτερα ειχα δουλεψει σε ξενοδοχειο οσο αφορα τις δουλειες εχεισ δικιο αλλα ετσι οπως παει και η δικη μου η δουλεια πιστεψε με ειμαι σε ενα σημειο που καθομαι και δεν κανω τιποτα συντομα φοβαμαι οτι θα μεινω και εγω ανεργη αλλα ειναι τοσο νεκρα στη δουλεια που και εγω σκεφτομαι πολυ για το μωρακι αχ!!! και ηθεα της θαλασσας πιστευω θα με ηρεμουσε λιγο εγω νομιζω πως ετσι θα ξεχνιωμουν αν και εγω ειμαι κοντα σε θαλασσα απλα κλεισμενη σε ενα γραφειο χωρις να κανω τιποτα ολο εκει γυρναει στο μωρακι ενω δεν ξερω οταν κοιτω τη θαλασσα μαλλον δεν σκεφτομαι αληθεια βρε κοριτσια νομιζω πως ετσι αδειαζει ολο μου το μυαλο

 

αντε να ερθει το καλοκαιρακι να ξεχαστουμε λιγο :-P:razz::-P:razz:

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πριν με ρώτησες αν έχω σταθερό κύκλο. Συνήθως μου ερχετε κάθε 30 μέρες απο κει κ πέρα κάποιες φορές μπορεί να μου έρθει στισ 28 άντε το πολυ 32 αλλα μέχρι εκεί... Θα πάω μεθαύριο!!!! Και ότι είναι να γίνει θα γίνει... Πω πω μου φαίνεται απίστευτο ότι μπορεί να είμαι...

Βρε lenaki87 επειδή είμαι καινούρια πως έχεις βάλει να φαίνεται το πόσο καιρό είσαι παντρεμένη??

an1cHua0g410000NTE1MThzfDY0MzQyNTQ1bGF8V2UgaGF2ZSBiZWVuIG1hcnJpZWQgZm9y.gif
Link to comment
Share on other sites

nasasia μου γειαααα...καλα μην νομιζεις οτι κι εγω μπαινω συνεχεια!!!!Ολα καλα απο εμενα...εσυ??

 

Τζορτζινα μεθαυριο ειναι Παρασκευη και ειναι αργια 25 Μαρτιου you know....:rolleyes:οποτε 'η αυριο 'η την Δευτερα μετα!

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

τωρα και εγω ολα καλα σαλπαρε το πλοι και αυτη τη φορα αλλα βρε λενακι μου αληθεια ειμαι αισιοδοξη λεω να χαλαρωσω τωρα καθοτι ερχεται και καλοκαιρι και δεν ξερω δεν με περνει απο κατω αλλα και γιατρο θα αλλαξω για να ειμαι σιγουρη

 

ακου λενακι εχω κανει ολες τιε εξετασεις και δεν εχω παει να τις δει λογο οικονομικου αααααασε χαλια τα πραγματα στη δουλεια αλλα σκεφτομαι να παω κατευθειαν σε αλλο να τις δει γιατι θα αλλαξω σιγουρα γιατρο οποτε περιμενω να πληρωθω κοιτα να δεις ολο το μηνα αγχος για τις εξετασεις και τωρα που τις εκανα δεν υπαρχει μια για να επισκευτω το γιατρο πωωωωωωω αστα να πανε φαντασου ειμαστε μονο 2 ατοαμ δουλευουμε και οι δυο σε διαφορετικες δουλειες και οι 2 απληρωτοι

και ποιος θα μου ερμηνευσει εμενα τα αποτελεσματα????

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Α και σχετικα με το τικερακι του γαμου κατω στην υπογραφη μου...για να μην σε μπερδεψω πανε στην αρχικη σελιδα του φορουμ πανωπανω που λεει Ελληνικη εταιρεια ενημερωσης γονεων,ακριβως κατω με μικρα γραμματα γραφει οδηγιες για τα παντα,μετα βρισκεις και πατας το υπομνημα οδηγιες για τα παντα και εκει θα δεις πως θα το βαλεις .Το εξηγει με βιντεο και ειναι ευκολο!

Δεν ξερω να βαζω τα links που μπαινεις αμεσως εκει που λεω.Αν καποια ξερει να το κανει ας το βαλει να την βοηθησει...

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

τωρα και εγω ολα καλα σαλπαρε το πλοι και αυτη τη φορα αλλα βρε λενακι μου αληθεια ειμαι αισιοδοξη λεω να χαλαρωσω τωρα καθοτι ερχεται και καλοκαιρι και δεν ξερω δεν με περνει απο κατω αλλα και γιατρο θα αλλαξω για να ειμαι σιγουρη

 

ακου λενακι εχω κανει ολες τιε εξετασεις και δεν εχω παει να τις δει λογο οικονομικου αααααασε χαλια τα πραγματα στη δουλεια αλλα σκεφτομαι να παω κατευθειαν σε αλλο να τις δει γιατι θα αλλαξω σιγουρα γιατρο οποτε περιμενω να πληρωθω κοιτα να δεις ολο το μηνα αγχος για τις εξετασεις και τωρα που τις εκανα δεν υπαρχει μια για να επισκευτω το γιατρο πωωωωωωω αστα να πανε φαντασου ειμαστε μονο 2 ατοαμ δουλευουμε και οι δυο σε διαφορετικες δουλειες και οι 2 απληρωτοι

και ποιος θα μου ερμηνευσει εμενα τα αποτελεσματα????

 

Κατι λιγα ξερω εγω....θες να γινω εθελοντρια γιατρος σου???:lol::lol:

Κατι εμαθα κι εγω.......

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχα βρε σε ψαχνω απο θεμα σε θεμα χιχιχι εμ ετσι που παμε ολα τα εχουμε μαθει

 

 

αντε παω βολτα το μαυρο σκυλο και μετα νανι

 

καλο βραδυ και φιλακια πολλα:-P

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ναι κοιτα αυριο θα μπω και θα γραψω τα αποτελεσματα αντε να δουμε!!!!!!!!:-P:-P:-P

 

τουλαχιστον θα ξερω αν κλεινω προς το καλο ή προς το κακο χιχι φιλακια κουκλα μου

ευχαριστω

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχεις εγω θα σου δωσω την ερασιτεχνικη μου συμβουλη μεχρι να πας σε εναν γιατρο-την προκοπης ε!!!-και να σου τα πει σωστα οπως πρεπει!!

Καλυνηχτα και καλη βολτα με τον κουκλο!!!Τα δικα μου κοιμουνται τωρα...

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Παλιές μου φιλενάδες τι μου κάνετε??Και Tzorginaki kai Nantiapap καλώς ήρθατε στην παρέα μας!!Εγώ δεν έχω κάτι καινούργιο να σας πω!Περιμένω την Παρασκευή να δω αν θα μου έρθει...Tzorginaki και η δική μου άποψη απο τα γραφόμενά σου είναι οτι είσαι έγκυος!Πήγαινε κοπέλα μου και κάνε αύριο μια χοριακή και πες μας την απάντηση!Ευχομαι να είσαι και όλα να πάνε καλά!Nantiapap νομίζω πως η μήτρα που έχεις ονομάζεται 'δικερος' και ξέρω περιπτώσεις που εχουν κάνει μωράκια κανονικότατα...,οπότε μην αγχώνεσαι καθόλου!Καλό βράδυ σε όλες σας!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!

μολις γραφτηκα κι εγω στην παρεα σας! σας παρακολουθω παρα, μα παρα πολυ καιρο τωρα, στην αρχη για ασχετους λογους (ειχα "πιθανη" ρηξη ωχρου σωματιου, οχι μονο μια φορα, αλλα 4:confused::confused::confused:ειναι μεγαλο θεμα..αλλα δεν χειρουργηθηκα ποτε!)και εψαχνα παρομοιες περιπτωσεις.Μετα πηρα αντισυλληπτικα με συνταγη ιατρου,αλλα επειδη φοβομουν μηπως περασω παλι τον ιδιο πονο δεν τα εκοψα και περασε ο καιρος...3χρονια.Αποφασισαμε με τον αντρα μου(εκεινος μου το ζητησε δηλαδη) να κανουμε παιδακι, πραγμα που με εντυπωσιασε, γιατι λεγαμε απο καλοκαιρι και βλεπουμε! αυτο το μηνα θα ειναι η 3 προσπαθεια..Τον γεναρη δεν ξαναπηρα αντισυλληπτικα, ξεκινησαμε δυναμικα..κακως..γιατι το καναμε μονο και μονο για το μωρο και πως σιγουρα θα ειχαμε αποτελεσμα! Ξαφνικα προς το τελους του κυκλου παλι ο ιδιος πονος..τελος ειπα, παλι ρηξη.. πηγα στο γυναικολογο και μου ειπε οτι ειχα ωοθηλακιο 18χιλ και την επομενη που ξαναπηγα ηταν 22χιλ.μου ειπε να μην χασω χρονο..ετσι κι εκανα!Ο πονος ηταν γιατι μεγαλωσε 4χιλ. σε ενα 24ωρο το ωοθηλακιο αντι για 2χιλ. Ειπε επισης οτι ολες οι προηγουμενες φορες δεν ηταν ρηξη..αλλα ΥΠΕΡλειτουργια των ωοθηκων! τι να πω.. η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι μηπως εχω καποιο προβλημα (ασχετα αν ολα ειναι νορμαλ πχ εχω σταθερο κυκλο 2 μηνες τωρα 30-32 μερες και ολες οι τυπικες γυν. εξετ. ειναι καλες). Να σας πω ακομα οτι πασχω απο ενα νευρολογικο προβλημα για το οποιο θα σας μιλησω αργοτερα..ηδη εγραψα αρκετα και σας κουρασα:shock:

Niki + Alekos 25/10/08

Link to comment
Share on other sites

Τζορτζινα αυριο βουρ για χοριακη λοιπον...να μπεις να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα,γιατι ευχαριστα θα ειναι το πιστευω πολυ εντονα!!!

 

Αρνακι μου???Σε πετυχαινω ον,τι κανεις!???Εφτασαν και ο μερες για εσενα....μακαρι να μην ερθει η χαζη και να εχεις καλα νεααααααα.....

Και εγω μια απο τα ιδια τιποτα το νεοτερο.... μονο οτι αυριο ξεκιναω υπερυχους παρακολουθησης αυγουλακιων...:lol:

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

nikena μου καλως ηρθες στο παρεακι μας και να σου ευχηθω κι εγω να γινεις μανουλα πολυ συντομα και να μην ταλαιπωρηθεις καθολου απο το περασμα των ακαρπων μηνων οπως εμεις οι υπολοιπες.

ΠΑνω απ'ολα οχι αγχος ειναι πολυ νωρις!!

 

Σχετικα με την περιπτωση δεν γνωριζω κατι για την υπερλειτουργια των ωοθηκων που λες!

Εχεις κανει ορμονικες εξετασεις?Αν λες οτι μεγαλωνει πολυ και αποτομα κατι με την FSH θα εχει να κανει ετσι πιστευω εγω.

Και μιλα μας για οτι θες,καμια δεν κουραζετε,και οποια κουραζετε απλα δεν απανταει.:rolleyes:

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

lenaki δεν αγχωνομαι καθολου για αυτη την προσπαθεια.διαβασα τοσα απο ολες εσας και καταλαβα πως ολα θα πανε τελεια! Ειναι πολυ νωρις το ξερω κι για αυτο το αφηνω στην "τυχη " του. ορμονες εκανα, ολα ενταξει! στο νοσοκομειο που ουκ ολιγες φορες εχω νοσηλευτει ολοι ελεγαν οτι ειμαι περιπτωση προς παρακολουθηση γιατι εκανα ωορηξια στην μεση του κυκλου και στο τελος. οποτε η σαλπιγγα δεν αντεχε την πιεση και καποιο αγγειο της παθαινε ρηξη και υπηρχε αιμοραγια.αρα δεν ηταν ακριβως ρηξη ωχρου, αλλα ετσι το ονομαζαν για να δωσουν ενα χαρακτηρισμο. κινουμαι στο χωρο υγειας και το εψαξα οσο μπορουσα! θα επρεπε να χαιρομαι μου ελεγαν ολοι οι γιατροι. μου εδωσαν γιασμιν για να τις ξεκουρασω..πηγα σε 6 γιατρους και ολοι ειπαν το ιδιο. πιστευω πως θα ερθει το μπεμπακι που τοσο θελω,το εχω ταξει το ονομα στον Αγ. Ραφαηλ, προστατη των εμβρυων και των νεογνων που προερχονται απο αρρωστες μητερες...μιας και πασχω απο επιληψια μετα απο χτυπημα στο κεφαλι σε ατυχημα.. αλλα τα αντιμετωπιζω ολα με πολυ δυναμη..αλλωστε η μονη μου διαφορα απο ολους τους εσας ειναι οτι εγω που και που πεφτω στα πατωματα... χαχαχαχα

Niki + Alekos 25/10/08

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας!ειμαι καινουρια στο φορουμ αν και σας παρακολουθω περιπου ενα χρονο και σας συμβουλευομαι...θα σας παραθεσω τη δικια μου ιστορια για να μη χανετε τις ελπιδες σας.ο Θεος ειναι πολυ μεγαλος και περα απο ιατρικες επιστημες και εξετασεις...!!!ειμαι 27 ετων παντρεμενη και με διεγνωσμενο συνδρομο πολυκυστικων ωοθηκων με οτι συνεπαγεται αυτο (αυξηση βαρους, τριχοφυια,υπογλυκαιμιες κτλ μεγαλος ο καταλογος μη σας κουραζω)

περιοδος στη χαση και στην φεξη, οποτε θυμοταν...

παντρευτηκα απριλιο 2006 και γεννησα το γιο μου Φεβρουαριο του 2007 και την κορη μου τον Ιουνιο του 2008.

φυσικα μετα την δευτερη γεννα η περιοδος ηρθε στους 6 μηνες και μετα ξεχαστηκε ωσπου αποφασισα να κανω εξετασεις αρχες νοεμβρη για να δω που παει η κατασταση.αλλαξα γυναικολογο και μου ειπε οτι με την κλινικη εικονα που εχω δυσκολα θα ξαναμεινω εγκυος και οτι αν θελω κι αλλο παιδι ισως με καποια θεραπεια.

ειπα να τα πιασω ενα ενα αρχισα πριμολουτ για να μου ερθει περιοδος,τα πηρα 4 μερες και περιμενα,περιμενα αλλα τιποτα....

τελικα ημουν ηδη εγκυος στο τριτο μου παιδακι:):):):) φανταζεστε σοκ αλλα και μεγαλη χαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σας κουρασα αλλα σας μιλησα γιατι βλεπω ποσο θελετε τα παιδια και τα αγαπατε,και ελπιζω οτι με την ιστορια μου θα σας δωσω κουραγιο στον δυσκολο και γεματο αγωνια δρομο σας!πραγματικα απο τοτε που παρακολουθω το φορουμ σας εχω στο μυαλο και στις προσευχες μου γιατι το αξιζετε!!!

σημειωτεον οτι εγω ειχα 15-20% πιθανοτητες να μεινω εγκυος χωρις θεραπεια υπογονιμοτητας και εχω 3 αγγελουδια.

ο Θεος ειναι πανω απο ολα!!!συγγνωμη και παλι αν σας εκανα να με βαρεθειτε,φιλακια!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...