Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χιχιχιχιχι αρετη μου εγω χοροπηδαγα για εκεινη :P

 

 

εσυ νασασια μου να χοροπηδας δε πειραζει η χρυσα πρεπει να προσεχει.θα χοροπηδηξω κ εγω για χαρη της σε λιγο που θα παω για χορο.ελπιζω πριν το πασχα να χοροπηδαμε ολες μας....καλη συνεχεια κοριτσακια.

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

χαχα πολυ με εκανες και γελασα καλα τα λες αντε ριξτο στο χορο τωρα που μπορεις γιατι μετα...........εγω ουτε δαχτυλακι δεν θα σηκωνω σαν την κλασσα χαχαχαχαχ:P:p:p

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

χαχα πολυ με εκανες και γελασα καλα τα λες αντε ριξτο στο χορο τωρα που μπορεις γιατι μετα...........εγω ουτε δαχτυλακι δεν θα σηκωνω σαν την κλασσα χαχαχαχαχ:P:p:p

 

μη σου πω οτι θα βαζω τον αντρα μου να μου μασαει το φαγητο για να μην κουναω ουτε το στομα μου...μονο το ενα δαχτυλο για να αλλαζω καναλια στην τηλεοραση που απτο πολυ που θα βλεπω θα μαθω κ το προγραμμα απεξω μη σου πω κ ολα τα τηλεμαρκετινγκ.σε αφηνω παω να ετοιμαστω για να παω να εκτονωθωωωωω.οχι τιποτα εχθες μας εκανα κρητικα...πεντοζαλη μας μαθενε ο δασκαλος με 5 ζαλες γυρισα στο σπιτι εγω....ευτυχως που ειναι κ αυτα τα μαθηματα κ ξεχνιεμαι.καλο απογευμα κοριτσακι τα λεμε αργοτερα....

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΙΕΣ.nasasia ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΠΕΡΜΠΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΚ ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ?ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αρνακι?????????????

λενακι?????????????

 

που ειστε καλε!!!!!!!!!

 

Γειαααααα...να'μαι κι εγωωωωω τι κανεις κουκλιτσα μου???

Σημερα γυρισα απο την βολτα μου αναζωογονημενη ξεκουραστη και γεματη ενεργεις και χαρα για τον επομενο κυκλο!!!

Ναι τελικα αδιαθετησα κι εγω....δεν ειμαι εγκυουλα!!!Αλλα για πρωτη φορα μετα απο αρκετο καιρο ηρθε η περιοδος στην ωρα της και ειμαι χαρουμενη γι'αυτο!!!

 

Εσυ τι κανεις ζουζουνα πως εισαι??ΝΕα???

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ε,αφού γύρησε και το lenaki και είσαστε όλες εδώ, να 'μαι κι εγώ κι ασ αργησα πάλι!!!Ποποοοο,κοριτσάκια μου δεν σας προλαβαίνω!!!Αργησα να μπώ και τρελλάθηκα,3-4 σελίδες μαζεμένες διάβασα!Καταρχήν να καλωσορίσω όλες τις καινούργιες κοπέλες!Και να στείλω τις καλύτερες ευχές μου,τα συγχαρητήριά μου και πολλα φιλιά στην xrysa1981!Μπράβο κοριτσάκι μου,να πάνε όλα καλά απο εδώ και πέρα και να μας κολλήσεις και τις υπόλοιπες:P:p

Παρατηρητική μου nasasia ήμουν βραδυνή(δούλευα) και γι'αυτό έγραφα εκείνη την ώρα!Ευτυχώς δεν βρυκολάκιασα ακόμα!!!Ομως δεν ανοιγα το laptop γιατι προσπαθούσα να τελειώσω το βιβλίο-και επιτέλους το τελείωσα!!Βγήκαν οι εξετάσεις,τις είδε ο γιατρός??Βλακείες πρέπει να σου έλεγα,είδα τα χαρτιά μου και εγώ τότε είχα τιμή 0.18 και ηταν χαμηλή, ενω η δικια σου μάλλον είναι πιο φυσιολογική-μέσα στα όρια των τιμών απότι είδα!!

lenaki πολύ χάρηκα που τα πέρασες όμορφα αλλά καθόλου που σου ήρθε η περίοδος!!!:-(Δεν πειράζει όμως δεν το βάζουμε κάτω και πάμε για τον επόμενο μήνα!Ξεκίνησες κλομιφεν?Εγώ έχω ερχίσει να πρίζομαι,αλλά προβλέπω να μου έρχεται κι εμένα στις 25/3!!

Κορίτσια,παλιά και καινούργια,όλες πρέπει να ηρεμήσουμε και να έχουμε και λίγο εμπιστοσύνη στους γιατρούς μας γιατί αυτοί ξέρουν καλύτερα από εμάς!Εκτός αν υπάρχει κάποιο σημαντικό παράπτωμά τους και πρέπει να ψαχτούμε... Όπως εχω πεί,εγώ εχω ξεκινήσει τη φαρμακευτική αγώγη μου χωρίς να έχω κάνει σαλπιγγογραφία-κι ας έχω και μία σαλπιγγα-επειδή δεν μου την συστήνει ακόμα η γιατρός και εγώ οφείλω να την ακούσω!!Βέβαια σπερμοδιάγραμμα,επειδη είναι και κάτι πολύ απλό,μας έβαλε και έκανε ο άντρας μου απ΄την αρχή και όλα ήταν οκ!Πιστεύει οτι η υπογονιμότητα μου οφείλεται στις πολυκιστικές,επειδή δεν κάνω ωορρηξία και παλευουμε να αντιμετωπισουμε αυτό!!!Τώρα θα δείξει τι θα ακολουθήσει αργότερα...Λοιπόν κουράγιο σε όλες μας και να παίρνουμε θετική ενέργεια απ τις κοπέλες που τελικά τα καταφέρανε!!Φιλιάααααα!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια καλησπερα.που ειστε ολες?πολυ ησυχεια σημερα.εμενα σημερα αρχισε παλι να κανει σεναρια τρελα το μυαλο μου.οσο δεν ερχεται η καταραμενη κ δεν μου δειχνει κ κανενα σημαδι τοσο αρχιζω παλι να σκεφτομαι εαν υπαρχει εστω κ μια πιθανοτητα να κανει λαθος η χοριακη οπως ειχε γινει λαθος με τα τεστ που βγηκαν θετικα ενω δεν ημουν.δε μπορει κ τωρα να βγηκε αρνητικη κ να ειμαι?τωρα θα μου πειτε γιατι βασανιζομαι τζαμπα?τι να κανω δεν μπορω νατο ελενξω.κ ειμαι σιγουρη λιγο πολυ ολες βρεθηκατε σε αυτην τη θεση,να προσπαθητε να εγνοεισετε το προφανες.νομιζω θα λαλησω μεχρι την δευτερα που θα παω στο γιατρο.......

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκι!Σε παρακαλώ ηρέμησε και κάνε λίγη υπομονή ακόμα μέχρι τη Δευτέρα να δεις τι θα σου πει και ο γιατρός!Σου εύχομαι μέσα απ'την καρδιά μου να έχει γινει λάθος και να είσει εγκυος αυτή τη φορά!!!Αλλά γλυκιά μου αν τυχόν και 'δεν' θα απογοητευτείς πολύ και δεν πρέπει να αφήνουμε τους εαυτούς μας να τα παθαίνουμε αυτά!Βγάλτο απ'το μυαλό σου εντελώς μέχρι τη Δευτέρα και προσπάθησε να ασχοληθείς με ένα σωρό άλλα πράγματα εκτός απο αυτό!!!Σε φιλώ!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καταρχην γεια σας!!!!!!!

 

δεν εχω απαντησει σε καμμια κοπελα γιατι εχω πολλα νευρα (θα το κανω μολις ηρεμησω ζητω συγγνωμη

 

ακουστε σας παρακαλω λιγο την ιστορια μου γιατι θα τρελλαθω

 

1 στον τελευταιο μου κυκλο ηταν να κανω σαλπιγγογραφια και ειχα κλεισει ραντεβου το αποτελεσμα ηταν για πολλλες μερες μετα την περιοδο να εχω καφε αιμα πρωτη φορα για πολλες μερες μετα περνω την γυναικολογο μου να με καθυσηχασει και να ρωτησω τι συμβαινει απανταει η μητερα της η οποια δεν μου την εδινε στο τηλ μου ειπε απο δευτερα στο ιατρειο ενω ειχα ραντεβου για την σαλπιγγογραφια σαββατο

 

2 ενω δεν περιμενω ακομα περιοδο και αφου αυτες τις μερες κουραστηκα παρα πολυ ειδα 1 το πολυ δυο σταγονες αιμα (το πολυ!!!) καθαρο πεντακαθαρο ροζ αιματακι περνω τηλ να την ρωτησω αν ειναι απο την εξεταση η μηπως ειναι κατι αλλο επειδη ειμαι και φοβιτσιαρα συν τησ αλλησ και χωρισ να με αφησει να ολοκληρωσω την προταση μου ή να ρωτησει σε ποια μερα του κυκλου ειμαι μου πεταει ενα δεν ειναι τιποτα ενταξει και σαν να παει να μου το κλεισει εγω μενω μ@!$%&**(&%$#ς και της λεω ενταξει και το κλεινει μιλαω σοβαρα δεν προλαβα να τελειωσω την φραση μου ή εστω αν ειχα δουλεια να μοπυ πει να παρω αργοτερα ή κατι

 

το σιγουρα ειναι πως δεν γουσταρω καθολου την συμπεριφορα της για μενα ειναι απαραδεκτη αντιμετωπιση απεναντι σε εναν ανθρωπο που ειναι τελειως ασχετος με το θεμα (εγω)

 

περιμενω με ανυπομονυσια συμβουλες σας και κανενα καλο γιατρο αν εχετε να μου προτεινεται με πμ στην πρωτευουσα σας ευχασριστω πολυ

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και δεν την εχω ζαλισει καθολου τηλ την εχω παρει μονο αυτες τις 2 φορες

 

οταν ομως παω στο ιατρειο ειναι μες στο μελι και λες τι γλυκια:evil::evil::evil:

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

nasasia μου καλησπέρα!!Λοιπόν έχω φορτώσει και εγώ με αυτά που γράφεις!!!Ηταν υποχρεωμένη να σε ακούσει να σου εξηγήσει και να σε καθυσηχάσει!!Αν είναι δυνατόν!Δεν μας φθάνουν όλες οι αγωνίες μας, και στο κάτω κάτω τους πληρώνουμε και με το παραπάνω!Ελεος δλδ!Εχω αλλάξει και εγώ γιατρό γι΄αυτό ακριβώς τον λόγο!Γιατί δεν εξηγούσε!!!!Αν αισθάνεσαι έστω και τόσο λίγο ότι δεν σε καλύπτει να αλλάξεις γιατρό και να βρείς κάποιον που να είναι συζητήσιμος!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια καλησπερα.που ειστε ολες?πολυ ησυχεια σημερα.εμενα σημερα αρχισε παλι να κανει σεναρια τρελα το μυαλο μου.οσο δεν ερχεται η καταραμενη κ δεν μου δειχνει κ κανενα σημαδι τοσο αρχιζω παλι να σκεφτομαι εαν υπαρχει εστω κ μια πιθανοτητα να κανει λαθος η χοριακη οπως ειχε γινει λαθος με τα τεστ που βγηκαν θετικα ενω δεν ημουν.δε μπορει κ τωρα να βγηκε αρνητικη κ να ειμαι?τωρα θα μου πειτε γιατι βασανιζομαι τζαμπα?τι να κανω δεν μπορω νατο ελενξω.κ ειμαι σιγουρη λιγο πολυ ολες βρεθηκατε σε αυτην τη θεση,να προσπαθητε να εγνοεισετε το προφανες.νομιζω θα λαλησω μεχρι την δευτερα που θα παω στο γιατρο.......

 

 

 

Aretin μου μην σε πιάνει άγχος κοίτα να χαλαρώσεις γιατί καμμιά φορά από το πολύ άγχος μας δεν έρχεται με τίποτα!Ολα καλά θα πάνε!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκι!Σε παρακαλώ ηρέμησε και κάνε λίγη υπομονή ακόμα μέχρι τη Δευτέρα να δεις τι θα σου πει και ο γιατρός!Σου εύχομαι μέσα απ'την καρδιά μου να έχει γινει λάθος και να είσει εγκυος αυτή τη φορά!!!Αλλά γλυκιά μου αν τυχόν και 'δεν' θα απογοητευτείς πολύ και δεν πρέπει να αφήνουμε τους εαυτούς μας να τα παθαίνουμε αυτά!Βγάλτο απ'το μυαλό σου εντελώς μέχρι τη Δευτέρα και προσπάθησε να ασχοληθείς με ένα σωρό άλλα πράγματα εκτός απο αυτό!!!Σε φιλώ!!

 

 

εχεις απολυτο δικιο αρνακι μου αλλα καποιες ωρες κολαει το μυαλο...τωρα ειμαι καλυτερα βγηκα μια βολτα πηγα περπατησα λιγο πηρα καθαρο αερα κ καθαρισε το μυαλο μου (βεβαια για ποσο δε ξερω).απλα εχω διαβασει πολλες ιστοριες με λαθος αποτελεσματα κ καποια κοπελα ειπε οτι η χοριακη δειχνει μετα την 12 μερα συλληψης κ οτι αυτη εκανε 1 αρνητικη κ ο γιατρος της της ειπε να ξαναπαει μετα απο 1 εβδομαδα ξανα κ ηταν εγγυος τελικα.τωρα θα μου πεις 1 στις 100 συμβαινει αυτο αλλα ποτε δε ξερεις...κ αν οχι δε θα πεθανουμε κιολας.την αλλη φορα....σας ευχαριστω για την ανταποκριση πραγματικα αν δεν ειχα κ εσας....ολα αυτα δεν μπορω να τα συζητησω με κανεναν αλλο κ κυριως με τον αντρα μου.σε καμοια περιπτωση δε θελω να του δινω ελπιδες.μετα τα 2 ακυρα θετικα τεστ που ειχα κ τα χιλιαδες ονειρα που εκανε εκεινο το 24ωρο δετολμαω να του πω τιποτα ξανα μεχρι να ειμαι 1000000/100 σιγουρη.

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

και δεν την εχω ζαλισει καθολου τηλ την εχω παρει μονο αυτες τις 2 φορες

 

οταν ομως παω στο ιατρειο ειναι μες στο μελι και λες τι γλυκια:evil::evil::evil:

 

νασασια μου συμφωνω κ εγω απολυτα με την μαριν.καλυτερα να αλλαξεις γιατρο κοπελα μου.εμενα ο δικος μου μου χει πει οτι οτι κ να σκεφτομαι κ ναμε προβληματιζει εστω κ αν ειναι κατι πολυ χαζο να τον παιρνω οτι ωρα κ ναναι .κ παντα με ακουει με μεγαλη προσοχη κ με καθυσηχαζει.κ πολλες φορες μου λεει να παω κ απτο γραφειο του να συζητησουμε οτι με απασχολει κ βεβαια χωρις χρηματα.γιατι την πρωτη φορα που πηγα απλα για να μιλησουμε κ πηγα να βγαλω χρηματα να πληρωσω μου λεει ¨δεν ειμαι δικηγορος να χρεωνω με την συμβουλη η με την ωρα" εκει πραγματικα καταλαβα οτι επεσα σε ανθρωπο που κοιτουσε το προβλημα μου κ οχι μονο την τσεπη μου οπως εκανε η προηγουμενη που πηγαινα.

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Aretin μου μην σε πιάνει άγχος κοίτα να χαλαρώσεις γιατί καμμιά φορά από το πολύ άγχος μας δεν έρχεται με τίποτα!Ολα καλά θα πάνε!!!!:D

 

 

μαριν μου σε ευχαριστω πολυ κ σενα για την συμβουλη να σαι καλα.

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια θελετε και εμενα στην παρεα σας?

 

Ειμαι η Κωνσταντινα 32 χρονων.Προσπαθω για παιδακι 16μηνες χωρις αποτελεσμα.Σημερα αδιαθετησα για αλλη μια φορα και ειμαι χαλια:-(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια ,

ειμαι σχετικά καινούργια στο φόρουμ.

Σχετικά με την δική μου ιστορία ,πέρυσι εμεινα εγκυος εκανα μια χοριακή χωρίς ακομα να γνωρίζω οτι είμαι εγκυος παιρνω την γυναικολόγο μου κ τελος παντων μου λεει να ξαναπαω να κανω αλλη μια χορικη κ να παω στο ιατρείο της..Παω κ τελικα μου λεει οτι δυστιχως δεν πηγε καλα κ οτι ευτηχως δεν χρειάστηκα καθάρισμα....Πάει αυτο με ενημερώνη ομως οτι υπάρχουν δυο ινομιώματα στην μητρα κ οτι δεν προκαλούν πρόβλημα.Με αποτέλεσμα να προσπαθούμε ακομα απο τότε κ να μην γίνεται τίποτα.Πριν μερικες μερες πηγα κ εκανα εναν υπερυχο κ τα ινομιωματα ειναι μεγαλουτσικα 5,74*4.70 κ 4.99*4.75 (αλλαξα γυναικολογο κ πηγα σε αλλον) με αποτελεσμα αυτος να μου πει οτι αν δεν υπαρχη προβλημα με αιμοραγιες να μην τα πειραξω αλλιως θα πρεπει να κανω αφαιρεση μητρας μου το ειπε ωμα κ με ειρωνια στην τελικη του ειπα πως εγω θελω να κανω παιδι.Τωρα εχω φτασει σε σημειο να κοιταω στο ελενα για γυναικολογο κ να παω απο εκει.

Κατι που ξεχασα υπαρχουν παιδια απο προηγουμενο γαμο κ απο τις δυο μεριες κ θελουμε κατι δικο μας που να μας κανει να νιωθουμε ακομα ποιο χαρουμενους.........

Οποια εχει κατι αναλογο ή ξερει καποιον καλο γυναικολογο στο ελενα παρακαλω να μου απαντηση ................................................................

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! nasasia ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΟΤΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΣ ΟΝΤΩΣ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ ΑΡΚΕΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΜΕΤΑ ΕΛΛΑΤΤΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΚΑΤΙ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΜΩΣ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΧΑΛΑΡΗ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στα αγχωμένα κοριτσάκια μου!!

nasasia νομίζω το έχεις ξαναναφέρει και δεν δώσαμε σημασία.Φυσικά και πρέπει να τη σουτάρεις τη συγκεκριμένη γιατρό.Τι συμπεριφορά είναι αυτή,τι είμαστε ζώα?Και στην τελική πληρώνονται αδρά απόλες εμας για κάθε μας επίσκεψη,ας δώσουν και καμιά πληροφορία απο το τηλέφωνο δεν παθαίνουν τίποτα!!Πρέπει να το ψάξεις λίγο το θέμα,το ξέρω είναι δύσκολο να αλλαζεις γιατρό και φτου κι απ'την αρχή αλλά είναι για το καλό σου!!

JENNI1978 και ο δικός σου δεν πάει πίσω!!Τι λες κοπέλα μου που θα σου κάνει αφαιρεση μήτρας για τα ινομυώματα,τι είσαι καμιά γρια που πλέον οκ εκανες τα παιδάκια σου τώρα τι τη θες τη μήτρα??Ξέρω περιπτώσεις που αφαιρεσαν τα ινομυώματα ταυτόχρονα με τον τοκετό ή και άλλες περιπτώσεις που εμποδίζαν για τη σύλληψη στο σημείο που ήταν κι έτσι τα αφαίρεσαν αλλά φυσικά χωρίς να αφαιρέσουν και τη μήτρα κι ύστερα έμειναν έγκυες κανονικότατα!Μα τι πράγματα είναι αυτά,θα μας τρελάνουν οι χασάπηδες??Βέβαια δεν βράζουν όλοι στο ίδιο καζάνι,αλλά είναι κάποιοι....

GOUFI78 έχεις ξεκινήσει κοπέλα μου καθόλου το ψαξιμο,καμιά αγωγή?Υπάρχει κάποιο πρόβλημα συγκεκριμένο ή απλά δεν μένεις?Εύχομαι εδώ που ήρθες να είμαστε τυχερές και σύντομα να μείνουμε όλες έγκυες!!

Μπράβο ρε aretin336 που ξεχάστηκες για λίγο!Κι έτσι να κάνεις πάντα για να μην το σκεφτεσαι,να πηγαίνεις βόλτες!Αφού σε πιάνει,γιατί εγώ όταν είμαι χάλια,ο,τι και να κάνω δεν το ξεπερνάω!!Ευχομαι ένα όμορφο και ήρεμο βράδυ σε όλες σας!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κουκλες!!

GOYFI στα ιδια ειμαστε...

ειμαι 33 και μετα από 16 μηνες απλα τιποτα....

ετσι απλά...

 

όσο για την αλλαγή γιατρου...

βρε μηπώς αν αλλάξουμε αλλάξει και το γούρι? τι να πω πια!!!

μην με παρεξηγείτε!!

 

μια τεραααααααααααστια καλή μερα σε όοοοολες!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα κοριτσακια αν και τετοια ωρα που ξυπνησα κοντευει μεσημερι...εχει ποσες μερες ρε κοριτσια που δεν μπορω να ξυπνησω εγω που μεχρι τις 8 το αργοτερο ημουν ορθια αν δεν παει 9 και δεν ανοιγει το ματι με τιποτα...μαλλον φταιει κ ο καιρος που ειναι τοσο μουντος αυτες τις μερες.μολις εκανα κ το καφεδακι μου κ χαζευω την κοιλιτσα της σκορδα στην τηλεοραση.πηρα κ τον γιατρο μου δευτερα 11.30 να παω να με δει,να δει λεει γατι σκαλωσαμε ετσι παλι.καλημερα κ παλι σε ολες...:P:p:p:p

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Γειαααααα...να'μαι κι εγωωωωω τι κανεις κουκλιτσα μου???

Σημερα γυρισα απο την βολτα μου αναζωογονημενη ξεκουραστη και γεματη ενεργεις και χαρα για τον επομενο κυκλο!!!

Ναι τελικα αδιαθετησα κι εγω....δεν ειμαι εγκυουλα!!!Αλλα για πρωτη φορα μετα απο αρκετο καιρο ηρθε η περιοδος στην ωρα της και ειμαι χαρουμενη γι'αυτο!!!

 

Εσυ τι κανεις ζουζουνα πως εισαι??ΝΕα???

 

 

 

μπραβο λενακι μου τουλαχιστον ηρεμησες ξεκουραστηκες αυτο εχει σημασια

κουκλιτσα μου και εμπρος για αυτο τον κυκλο8-)8-):cool:

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

nasasia μου καλησπέρα!!Λοιπόν έχω φορτώσει και εγώ με αυτά που γράφεις!!!Ηταν υποχρεωμένη να σε ακούσει να σου εξηγήσει και να σε καθυσηχάσει!!Αν είναι δυνατόν!Δεν μας φθάνουν όλες οι αγωνίες μας, και στο κάτω κάτω τους πληρώνουμε και με το παραπάνω!Ελεος δλδ!Εχω αλλάξει και εγώ γιατρό γι΄αυτό ακριβώς τον λόγο!Γιατί δεν εξηγούσε!!!!Αν αισθάνεσαι έστω και τόσο λίγο ότι δεν σε καλύπτει να αλλάξεις γιατρό και να βρείς κάποιον που να είναι συζητήσιμος!!!

 

ναι μαριν μου εχεις δικιο πωπω ζητω συγνωμη νομιζω πως αναστατωσα το φορουμ με τα νευρα μου αλλα βρε κοριτσακια μου αληθεια δεν πηγαινε αλλο

 

σε ευχαριστω μαριν μου

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...