Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

καλημερα καταρχην ενα μεγαλο καλως ηρθατε στισ νεες κοπελες

και σας ευχομαι τα καλυτερα δεν εχω διαβασει ολεσ τις ιστοριες αλλα θα το κανω εν καιρο (αν μπορειται παρακαλω γραφετε με ελληνικα)

 

καταρχιν αρετιν336 ναι εχεις δικιο σε οτι ειπες για την σαλπιγγογραφια μεχρι να την κανεις δεν πρεπει να ερθεισ σε επαφη μετα απο 2 μερες ομωσ μπορεις

(παντα κατοπιν συμβουλης γιατρου)

να ξερεις οτι στεναχωρηθηκα που δεν εγινε κατι πιστεψε με ειχα μεγαλες ελπιδες με τετοια καθυστερηση οτι θα τα καταφερνες αλλα ειπαμε μη το βαζεισ κατω ποτε

 

ευχαριστησου ον καφεδακι σου τωρα και μην σκοτιζεις το μυαλουδακι σου γιατι θα τρελλαθουμε τελειως

 

σε φιλω:-P:razz:

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα καταρχην ενα μεγαλο καλως ηρθατε στισ νεες κοπελες

και σας ευχομαι τα καλυτερα δεν εχω διαβασει ολεσ τις ιστοριες αλλα θα το κανω εν καιρο (αν μπορειται παρακαλω γραφετε με ελληνικα)

 

καταρχιν αρετιν336 ναι εχεις δικιο σε οτι ειπες για την σαλπιγγογραφια μεχρι να την κανεις δεν πρεπει να ερθεισ σε επαφη μετα απο 2 μερες ομωσ μπορεις

(παντα κατοπιν συμβουλης γιατρου)

να ξερεις οτι στεναχωρηθηκα που δεν εγινε κατι πιστεψε με ειχα μεγαλες ελπιδες με τετοια καθυστερηση οτι θα τα καταφερνες αλλα ειπαμε μη το βαζεισ κατω ποτε

 

ευχαριστησου ον καφεδακι σου τωρα και μην σκοτιζεις το μυαλουδακι σου γιατι θα τρελλαθουμε τελειως

 

σε φιλω:-P:razz:

 

σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι να σαι καλα.τωρα ειμαι καλα οταν ερθει ο αντρας μου δεν ξερω πως θα αντιδρασω.το πιστεψα αυτη την φορα πολυ...τα λεμε αργοτερα τωρα θα χαρω το αδερφακι μου.καλη συνεχεια κοριτσια....

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

αντα1892 προσπαθω κοπελα μου να διαβαζω μια μια τισ ιστοριες σας για να γρψω και εγω με τη σειρα μου την γνωμη μου

 

καταρχην σκεφτηκες οτι αφου εχεις ειδη κανει καποιες εξετασεις και ο γιατρος σου δεν ειναι ανυσυχιτικος μηπως δεν βοηθας και εσυ με το αγχοσ σου (γιατι εγω αυτο κανω τροπο να το σταματησω δεν εχω βρει)

 

μετα θελω να σου πω για το γιατρο και εγω με τον δικο μου κραταω μια πισινη που λενε 1 οκ ειχες καποιο προβλημα εσυ γιατι ομως ταυτοχρονα να μην κανει ενα σπερμοδιαγραμμα και ο σζγ και μια καλλιεργεια αφου ειναι μονο μια εξεταση και δεν θα εχανες χρονο ο αντρας μονο αυτο κανει και αν ειναι ολα καλα τελος οποτε μειων ενα αγχοσ 2 . δεν νομιζω κοπελα μου οτι ο γιατρος σου επρεπε να σε φοβισει σχετικα με την σαλπιγγογραφια ειναι οντωσ απο τισ πιο σημαντικες εξετασεις αλλα ωσπου να το κανω κοντεψα να πεθανω μολις το εκανα μειων ενα ακομη αγχοσ ουφ!!!!! (βεβαια μπορει να μην ειδε κατι σημαντικο με τον υπερηχο και να θεωρει οτι δεν χρειαζεται ακομα οκ με αυτο , απλα να μην σε φοβιζει!!)

 

τωρα θελω να σε ρωτησω ο γιατροσ ειναι για υπογονημα ζευγαρια?

το λεω γιατι ο δικος μου οχι αλλα τον εχω ακομα γιατι οκ δεν κανουμε κατι διαφορετικο μολισ πηγαμε απλα κανουμε με την σειρα τισ απαραιτητες εξετασεις οπωσ και εσεις αν ομως αργοτερα δω πως δεν γινετε κατι θα απευθυνθω σε αναλογο γυναικολογο να με καθοδηγησει και αναλογα αν κοιταξεις και την δικη μου ιστορια εγω ειμαι 29 και κανω προσπαθεις για ενα χρονο τωρα ξεκινησα εξετασεις

 

σου ευχομαι και σε εσενα ολοψυχα τα καλυτερα και τι να πω ??

ο Θεος ξερει

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες!

Ελπίζω να είστε όλες καλά και τα κέφια να είναι σούπερ!

Αρνάκι, lenaki87, nasasia, ελπίζω σύντομα να έχετε καλά νέα. Εγώ αυτό το μήνα αύριο ξεκινώ παρακολούθηση, πάλι σε φυσικό κύκλο γιατί δεν θέλω να πάρω κι αλλες ορμόνες. Είμαι όμως χαλαρή. Εϊπα αυτό που πέρασα τον προηγούμενο μήνα, κάθε τσιμπηματάκι στην κοιλιά, κάθε πονάκι να προσπαθώ να το ερμηνεύσω, δεν θα το ξανακάνω.

Πείτε μου τα νεα σας. Παρακολουθώ και τα υπόλοιπα κορίτσια.

Ήθελα να ρωτήσω, εάν κάποια έχει συζητήσει με το γιατρό της ποιές οι πιθανότητες μετά την pregnyl. Εννοώ η χορήγησή της αποσκοπεί στο να αυξήσει τις πιθανότητες σύλληψης?

 

 

αχ φριβαλινα μου ποσο σε καταλαβαινω ετσι ετσι καθε τι πονακι τραβηγμα να το ερμηνευσουμε τι πραγμα και αυτο τι τρελο παρτυ κανουν οι ορμονες μας αλλα παρτυ εκεινες παρτυ και εμεις οχι δεν θα τρελλαθω τελειως γιατι πριν ξεκινησω την προσπαθεια ετσι ημουν καθε τι το ερμηνευα ? οχι ε λοιπον ουτε τωρα καλα τα λες

ελπιζω αυτη η φορα να ειναι και η τυχερη αντε να περνουμε σειρα !!!!!!!

 

τωρα με το θεμα σου δεν μπορω να πω δεν εχω προσωπκη εμπειρια γαι να παρεις γνωμες :-P το αφηνω στα χερια των fake γιατρων χιχιχιχι!!!!:P:p:p

 

φιλακια!!!!

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

nasasia γεια σου!Ηθελα να σου πω οτι τα καταφερα τελικα αυτο το μηνα και εμεινα εγκυος!Κι εγω προσπαθουσα 1 χρονο!Ελπιζω μονο να πανε ολα καλα τωρα (γιατι πριν 3 μηνες εχασα ενα νινι) και να κρατησω και εγω στα χερια μου ενα γερο μωρακι!Το ιδιο ευχομαι και για σενα και ολες τις κοπελες!Προσπαθησε να χαλαρωσεις κοπελα μου στο λεω γιατι ξερω πως ανχωνεσαι και εσυ οπως και εγω!Το ανχος ομως μονο κακο κανει και οπως διαβασα καπου "το ανχος ειναι η καλυτερη αντισυλληψη!:shock:

Οσο για τους γιατρους συμφωνω μαζι σου οτι μια εξεταση σπερματος ειναι η πρωτη και η πιο ευκολη εξεταση για ενα ζευγαρι!Το πρωτο πραγμα που μας εβαλε να κανουμε ο γιατρος ηταν αυτο!Μου ειπε και για σαλπιγγογραφια αλλα δεν προλαβαμε αφου εμεινα μετα και αυτο ειναι μια εξεταση απο μονο της!Αλλα αν χρειαζοταν θα το εκανα!Ειναι καλο απο τη μια να ξερεις τι γινεται ετσι ωστε αν υπαρχει προβημα να το αντιμετωπισεις οσο πιο γρηγορα γινεται!Απο την αλλη ομως αν ολα ειναι καλα αναρωτιεσαι "τοτε γιατι;"Ολα ειναι στο μυαλο μας και ολα μπορουμε να τα καταφερουμε αν το θελουμε πολυ!Σου ευχομαι συντομα με φουσκωτη κοιλιτσα και ολα να πανε καλα!Φιλακια!:wink:

The best is yet to come!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

128 ενα θα σου πω απ οτι εχω ακουσει απο αλλες κοπελες εδω μεσα μια φορα εγκυος παντα εγκυος τι εννοω τωρα η τρελη θα μου πεις οτι ηδη εχεισ παιδακι αρα εχεισ συλλαβει μια φορα οποτε ολα οκ θα γινει και δευτερη

 

αχχχ εγω τρεχω τρεχωω να δω τι φταιει και ολοι λενε οκ οκ και δεν εχω συλλαβει ουτε μια τι να πιστεψω

να σε ρωτησω δεν ξερω αν εγραψες παραπανω ποσο καιρο προσπαθεις για δευτερο ?

 

γιατι συνηθως λενε γυναικες που εχουν ηδη ενα παιδακι το δευτερο ερχεται γρηγορα σχετικα γιατι η γυναικα εχει ηδη τεκνοποιησει και ειναι πιο χαλαρη

 

μονο να ξερεις οτι καθε μηνα με στοχευμενες προσπαθειες οι γιατροι δινουν επιτυχια 20%:confused::confused::rolleyes:

 

αρα τη λεξη την οποια σιχαθηκα υπομονη

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

nasasia γεια σου!Ηθελα να σου πω οτι τα καταφερα τελικα αυτο το μηνα και εμεινα εγκυος!Κι εγω προσπαθουσα 1 χρονο!Ελπιζω μονο να πανε ολα καλα τωρα (γιατι πριν 3 μηνες εχασα ενα νινι) και να κρατησω και εγω στα χερια μου ενα γερο μωρακι!Το ιδιο ευχομαι και για σενα και ολες τις κοπελες!Προσπαθησε να χαλαρωσεις κοπελα μου στο λεω γιατι ξερω πως ανχωνεσαι και εσυ οπως και εγω!Το ανχος ομως μονο κακο κανει και οπως διαβασα καπου "το ανχος ειναι η καλυτερη αντισυλληψη!:shock:

Οσο για τους γιατρους συμφωνω μαζι σου οτι μια εξεταση σπερματος ειναι η πρωτη και η πιο ευκολη εξεταση για ενα ζευγαρι!Το πρωτο πραγμα που μας εβαλε να κανουμε ο γιατρος ηταν αυτο!Μου ειπε και για σαλπιγγογραφια αλλα δεν προλαβαμε αφου εμεινα μετα και αυτο ειναι μια εξεταση απο μονο της!Αλλα αν χρειαζοταν θα το εκανα!Ειναι καλο απο τη μια να ξερεις τι γινεται ετσι ωστε αν υπαρχει προβημα να το αντιμετωπισεις οσο πιο γρηγορα γινεται!Απο την αλλη ομως αν ολα ειναι καλα αναρωτιεσαι "τοτε γιατι;"Ολα ειναι στο μυαλο μας και ολα μπορουμε να τα καταφερουμε αν το θελουμε πολυ!Σου ευχομαι συντομα με φουσκωτη κοιλιτσα και ολα να πανε καλα!Φιλακια!:wink:

 

 

****************************

χρυσα μου τι λες συγχαρητηρια αχ πηδαω απο την χαρα μου μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πω πω πω κατσε ξεκουρασου και απολαυσε το μη σκεφτεσαι τιποτα να βρε κοριτσια δειτε ολεσ μπορουμε γουπιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!:-P:-P:-P:-P:-P

 

χρυσα μου μη σε χασω να μου στελνεις νεα σου θελω να μαθαινω μπραβο κουκλα μου μη σκεφταισε τιποτα απο τα παλια σκεψου μονο οτι αξιζε τιποτα τιποτα απολαυσε το:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

 

κοιτα μη σε χασω να στελνεις μηνυμα

φιλακιααααααααααααααααααααααα

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Οχι βεβαια!Δεν θα με χασετε!Εδω θα ειμαι καθε μερα!:shock:

Σε ευχαριστω πολυ!Εισαι καλη!Φυσικα και μπορουμε ολες!Γυναικες ειμαστε και οτι βαλουμε στο μυαλο μας το πετυχαινουμε!:wink:

The best is yet to come!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ ναι χρυσα μου ναι να φουσκωσει να φουσκωσει δεν με νοιαζει αυτο θελω σε ευχαριστω για τις ευχες σου

 

απ οτι καταλαβες ακομα πηδαω απο την χαρα μου χιχιχιχιχιχιχι

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ ναι χρυσα μου ναι να φουσκωσει να φουσκωσει δεν με νοιαζει αυτο θελω σε ευχαριστω για τις ευχες σου

 

απ οτι καταλαβες ακομα πηδαω απο την χαρα μου χιχιχιχιχιχιχι

 

Θα φουσκωσει!Και θα φουσκωσει πολλες φορες γιατι θα κανουμε πολλα παιδακια!Βλεπω τις αδερφες μου που εχουν απο δυο η καθεμια και φωναζουν ολη μερα γιατι ειναι θηριακια και μου ελεγαν "τι ανχωνεσαι;και εσυθα φωναζεις μετα!"Ας φωναζω λεω μου αρεσει!:shock:

Αν θελεις ελα και στο αλλο θεματακι "δεν θελω να αδιαθετησω" να σε βαλουμε στη μαγικη λιστα με οσες δεν περιμενουν την ακατανομαστη!Ειναι γουρλιδικη!:wink:

The best is yet to come!!!

Link to comment
Share on other sites

nasasia ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 6 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΟΛΟ ΛΕΩ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΠΛΕΟΝ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΑΝΩ ΓΙΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΣΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΚΑΙΡΟ ?

Link to comment
Share on other sites

xrysa1981 ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ !

 

Ευχαριστω πολυ!Αυτο ελπιζω και εγω!Ευχομαι και σενα τα καλυτερα!Φιλακια!:lol:

The best is yet to come!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες!

Ελπίζω να είστε όλες καλά και τα κέφια να είναι σούπερ!

Αρνάκι, lenaki87, nasasia, ελπίζω σύντομα να έχετε καλά νέα. Εγώ αυτό το μήνα αύριο ξεκινώ παρακολούθηση, πάλι σε φυσικό κύκλο γιατί δεν θέλω να πάρω κι αλλες ορμόνες. Είμαι όμως χαλαρή. Εϊπα αυτό που πέρασα τον προηγούμενο μήνα, κάθε τσιμπηματάκι στην κοιλιά, κάθε πονάκι να προσπαθώ να το ερμηνεύσω, δεν θα το ξανακάνω.

Πείτε μου τα νεα σας. Παρακολουθώ και τα υπόλοιπα κορίτσια.

Ήθελα να ρωτήσω, εάν κάποια έχει συζητήσει με το γιατρό της ποιές οι πιθανότητες μετά την pregnyl. Εννοώ η χορήγησή της αποσκοπεί στο να αυξήσει τις πιθανότητες σύλληψης?

 

 

fribalina μου γεια σου.ηθελα να σου πω για την pregnyl που ρωτησες.εμενα ο γιατρος μου μου ειπε οτι βοηθαει οχι στη συλληψη αλλα στο να πραγαματοποιηθει σωστα η οωρηξια.βοηθαει τα αυγουλακια μας να σπασουνε.εγω με τις πλυκιστικες δεν ειχα καθε μηνα οωρηξια μπορει να κανει κ 3 φορες τον χρονο ενω με την ενεση θα εχω κανονικα καθε μηνα που θα την κανω χωρις ομως να επειρεαζεται το αποτελεσμα.σας αφηνω για τωρα κοριτσαρες.παω να εκτονωθω στα μαθηματα παραδοσιακων χορων που παω γιατι σημερα το χρειαζομαι περισσοτερο απο ποτε.θα τα πουμε το βραδακυ.καλη συνεχεια σε ολες

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ!Αυτο ελπιζω και εγω!Ευχομαι και σενα τα καλυτερα!Φιλακια!:lol:

 

 

συνχαρητηρια κ απο μενα χρυσα μου,τουλαχιστον καποια εφερε καλα αποτελεσματα σημερα.σου ευχομαι να πανε ολα καλα αυτη την φορα κ να χεις 1 υγιες κ τελειομηνο μωρακι

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Xrysa sou efxomaste ta kalitera!!!!!!

 

Nasasia se efxaristw gia to xrono sou.....I giatros mou den eiani gia ipogonima zevgaria...eiani afti pou me parakolouthei xronia polla,ginaikologos k maieftiras....ekeini epimenei sto agxos, dinei poli megalo pososto st anea zevgaria pou den mporoun na syllavoun ekei....Den kserw ti na pw,isws tha prepei oso pernaei o kairos na skeftw kai kapoion pio eksidikevmeno an k den exw ipopsin mou kanenan...1,5 xrono pou prospathoume pantws den eiani k ligo...afto pou tha kanw twra einai afto pou mou proteienis k esi...na steilw ton andra mou gia eksetaseis....kaliergeia kai spermatografima prepei na kanei e??einai toso diskolo re gamoto na syllaveis to prwto sou paidi??esi parakoloutheis gonimes meres kai tetoia?giati den exw mpei se afti ti diadikasia....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ!Αυτο ελπιζω και εγω!Ευχομαι και σενα τα καλυτερα!Φιλακια!:lol:

 

 

συνχαρητηρια κ απο μενα χρυσα μου,τουλαχιστον καποια εφερε καλα αποτελεσματα σημερα.σου ευχομαι να πανε ολα καλα αυτη την φορα κ να χεις 1 υγιες κ τελειομηνο μωρακι

 

 

 

Areti min agxwnesai .....k an edeikse swsta i xoriaki....o epomenos minas den argei...mi stenaxwriesai mono...se katalavainw oso kaneis allos....k kserw pws niwtheis otan vlepeis ton andra sou na sou xaidevei tin koilia....to idio niwthw k egw otan ton akouw na kanei oneiro gia to dwmatio tou paidiou....alla den mporei...toles tha ginoume manoules kapoia stigmi...

Link to comment
Share on other sites

nasasia ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 6 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΟΛΟ ΛΕΩ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΠΛΕΟΝ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΑΝΩ ΓΙΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΣΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΚΑΙΡΟ ?

 

 

χμ και εγω ενα χρονο αντε να δουμε εγω ειμαι 29 και δεν εχω ενα παιδακι τιποτα:-(

(αν πας παραπανω ομως εχω αναφερει την μητερα μου με τα αδερφια μου εχω 8χρ διαφορα)

 

σου ευχομαι τα καλυτερα και συντομα!!!!!!!!!!!!!!

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Xrysa sou efxomaste ta kalitera!!!!!!

 

Nasasia se efxaristw gia to xrono sou.....I giatros mou den eiani gia ipogonima zevgaria...eiani afti pou me parakolouthei xronia polla,ginaikologos k maieftiras....ekeini epimenei sto agxos, dinei poli megalo pososto st anea zevgaria pou den mporoun na syllavoun ekei....Den kserw ti na pw,isws tha prepei oso pernaei o kairos na skeftw kai kapoion pio eksidikevmeno an k den exw ipopsin mou kanenan...1,5 xrono pou prospathoume pantws den eiani k ligo...afto pou tha kanw twra einai afto pou mou proteienis k esi...na steilw ton andra mou gia eksetaseis....kaliergeia kai spermatografima prepei na kanei e??einai toso diskolo re gamoto na syllaveis to prwto sou paidi??esi parakoloutheis gonimes meres kai tetoia?giati den exw mpei se afti ti diadikasia....

 

 

ναι τις παρακολουθω πηρα τα τεστ ωορηξιας απο το ιντερνετ δεν λεω οτι τα εμπιστευομαι απολυτα με βοηθουν ομως να προσδιορισω τις μερες μου οπως εχω πει και παραπανω

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

nasasia ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 30 ΧΡΟΝΩΝ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΓΙΝΕ Η ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΟΛΗΣΑΜΕ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝΑ ΣΤΟΝ 1 ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ.ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΧΥΝΣΗ?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε οοοοολες τισ κοπελες

 

128 ακου η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω το ιστορικο σου και οπως ειπε και το αρνακι εμεις ειμαστε fake γιατροι (οποτε παντα με τις οδηγιεσ τουσ )

 

λοιπον η μητερα μου εκανε εμενα μια χαρα με τη πρωτη ελα που χρονια μετα δεν μπορουσε να κανει αλλο παιδι παει στο γιατρο ολα μια χαρα μονο μια ορμονη την εμποδιζε!!!!!! ακου τωρα !!!!!! μια και μονο μολισ την ρυθμισε εκανε διδυμα:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

φοβερο???

ετσι εχουμε 8 χρονια διαφορα με τισ κουκλαρες μου που ειναι και 2 μετρα γιατι εγω ειμαι μινιον οποτε μηπως η θεραπεια δουλεψε υπερ τουσ??? χμ!!!!:P:p:p:p:p

 

εσυ λες οτι εχεις κανει μεχρι και λαπαροσκοπιση και αυτο γιατι ειχες γεννησει με καισαρικη πριν ομως 4 χρονια το ειχες κανει????

 

μεσα σε ενα μηνα μπορει να αλλαξουν πολλα κυριως ορμονολογικα ή η ποιοτητα του σπερματος που φαντασου αλλοι φτανουν (παντα με ιστοριες που εχω διαβασει ) να κανουν με χρι και 3 σπερμοδιαγγραμματα ενα ανα τριμηνο για να βεβαιωθουν οτι οκ απο εκει δεν υπαρχει προβλημα γι'αυτο λεω δεν ξερω ολες τισ διαδικασιες που εχεις περασει κουκλα μου αλλα σε μια στιγμη τσουπ κατι ξερυθμιζεται (ζωντανο παραδειγμα η μανουλα μου)

 

αρα καταληγουμε 1 συχνος ελεγχος οποιος και να εχει το προβλημα αντιπετωπιζεται 2 δεν αλλα δεν υπαρχει γυναικα που εχει μητρα και δεν μπορει να μεινει εγκυος ( παλι ιστοριες απο εδω που εχουν αφαιρεθει και οι 2 σαλπιγγες και παλι με αλλους βεβαια τροπουσ εκαναν παιδι μπραβο τους χρειαζεσαι δυναμη ψυχησ για τετοιες καταστασεις) 3 οποτε μην αγχωνεσαι γιατι εκει ειναι που στηνουν τρελο χορο οι ορμονες

 

τωρα εγω δεν εχω μπει σε αλλη διαδικασια γιατι προσπαθω μονο 1 χρονο και τωρα αρχισα να ελεγχω το τι συμβαινει ενα ενα στοχευμενα θα προσπαθησουμε να τα λυσουμε και αν δεν τοτε θα ξεκινησω και εγω να βρω αλλους τροπους (προτιμω να μην το σκεφτομαι:oops:)

 

εσυ αν εχεις κανει ολα τα παραπανω και παλι δεν μπορεις οποτε ισως να πας λιγο παρακατω αν ομως ειστε και οι δυο απολυτα υγειης ??? δεν ξερω !!! δεν ειναι η ωρα του ? μηπως χρειαζεται να ηρεμησεις λιγο απ ολα γιατι δεν ξερω αν εισαι και εργαζομενη και εχεις και ενα παιδακι αν πιεζεσε πολυ σκεφτεσαι τωρα και αυτο και οντωσ σε καταβαλλει το αγχος??? ειλικρινα δεν ξερω

 

σου ευχομαι ολοψυχα ομως να αποκτησεις και αλλα παιδακια και να μεγαλωσεις την οικογενεια σου οσο επιθυμεις:-P:-P:-P

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε?ολα καλα?εγω καλυτερα σημερα ξεσηκωσα ολο το σπιτι για να εκτονωθω κ να μην σκεφτομαι.τωρα τελειωσα κ ειπα να δω τι κανετε? αντα μου που εισαι?τι νεα?χρυσα μου εσυ τι κανεις?ελπιζω να μην χοροπηδας ακομη γιατι δεν κανει κιολας κ αφου εχεις συνηδητοποιησει οτι εγινε το θαυμα να το απολαμβανεις...να δωσεις ενα γλυκο φιλι στην κοιλιτσα κ απο μας.κ να σκεφτεσαι οτι αφου εχεις ολη την θετικη ενεγεια κ την καλη σκεψη απο τοσα κοριτσια εδω μεσα δε μπορει απτο να πανε ολα τελεια.δε θα αφησουμε εμεις να σε πληγωσει τιποτα.εισαι η ενοια μας πια να το ξερεις...φιλακια σε ολες.....

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...