Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπαααα.....δεν ειναι παντα ωραιο το χιονι!!!!Εδω οταν ριχνει το κραταει μερες και ειναι δυσκολα!!!!Και η αληθεια ειναι οτι προτημω να χιονιζει αλλα να μην πιανει στον δρομο καθολου!!!!

Αντε αρνακι κανε σεξακι να ερθει το μωρακι!!!

Εγω σε μια εβδομαδα!!!!!

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

lenaki θα τα πουμε αύριο!Ήρθε ο κανακάρης μου!Θα φάμε,γιατι νηστικό αρκούδι δεν χορεύει,θα μου φουντώσει το τζάκι γιατί εγώ όλη μέρα ίσα που το κράταγα αναμμένο και βουρρρρρ............!!!Καλό βράδυ!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια και απο εμενα!!!!!

 

φριβαλινα μου κοριτσι μου το μοτο μου ειναι υπομονη και επιμονη και πιστη δεν πειραζει βαλε τα δυνατα σου για αυτο το μηνα και εεμεις σου ευχομαστε ολοψυχα τα καλυτερα!!!!!:lol:

 

αχ αρνακι ποσο σε ζηλευω διπλα στην φωτια σου ελπιζω να περασες καλα εχθεσ!!!

 

και να σου πω για την σαλπιγγογραφια εγω τον μηνα δεν τον εχασα μετα απο 2 μερουλες κανονικοτατα για το ποθητο αποτελεσμα τουλαχιστον ετσι μου ειχε πει εμενα η γιατρος αλλα και απο αλλες κοπελες μεσα εδω στο φορουμ το ιδιο ειχα δει πως εκαναν

 

αντε κοριτσακια μου μια μεγαλη μεγαλη καλημερα

να στρωθω και λιγο στη δουλεια γιατι δεν ειμαστε για δυσαρεστα αποτελεσματα στις μερες χιχιχ ετσι και με επαιρνε χαμπαρι ο εργοδοτης :-P:-P:-P

φιλακια σε ολες

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και απο μένα κορίτσια,

θα σας φανεί περίεργο αλλά έχω ένα περίεργο προαίσθημα ότι όλα θα πάνε καλά. Τους τελευταίους μήνες πάω σε διαφορους γιατρούς και όλοι μου λένε ότι είναι μια ζαριά! Οκ, λοιπόν, αντί να αγχώνομαι θα ρίξω...ζάρια!!! Χαίρομαι που σας διαβάζω εδώ, γιατί παρά τα προβλήματα, θέματα, τις ανησυχίες ξέρω μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά για όλες και μία μία θα αρχίσετε να μας γράφετε τα καλά σας νέα.

Αρνάκι σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια, το ίδιο και το lenaki και τη nasasia.

Περιμένω τα καλά σας νέα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

"Ριξε μια ζαρια καλη και για μενα βρε ζωη"

Ποτε ομως θα τη ριξει αυτη τη ζαρια, θελω μωρο.

Οσο για τον αντρα μου τον προηγουμενο μηνα καθοταν και ακουγε την κοιλια μου και του λεω δεν εχει κατι μεσα, μου λεει σταματα κατι ακουω.Του λεω τι ακουσες; και μου λεει το μωρο μου ειπε ερχομαι και ειμαι υγιες. Να μην λυγισω;Ποτε θα παρουμε αυτη τη χαρα;

Κοριτσια ευχομαι σε ολες να ερθει γρηγορα, γιατι μονο εμεις που τα περναμε ξερουμε πως ειναι να μην ερχεται....................

ky1Ap2.png?YVrPElRM
Link to comment
Share on other sites

kagly μου να μη το βαλεις κατω οχι σκεψου βρε :lol: αν δεν εχουμε τωρα υπομονη τι θα κανουμε μετα :-P στο λεω ουτε ανγχος χρειαζεται ουτε τιποτα ...ξερω ξερω και εγω τα ιδια σκεφτομαι με εσενα αλλα πρεπει να ειμαστε δυνατες :lol:

 

φιλακια κοριτσια:-P:razz:

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κουκλες μου!!!Καγκλυ αυτο μοου το κανει κι εμενα ο αντρας μου συν του οτι παριστανει οτι ταχα μας κλωτσαει!!!

Τι να κανω???Να αρχισω να κλαιω????Οοοοοοχι!!!!Κανω κι εγω χαβαλε και τα αντιμετωπιζω ολα πολυ ανετα!!!Τι να κανουμε ?Αλλες μενουν αμεσως κι αλλες πρεπει να δυσκολευτουν!!!

nasasia,fribalina,αρνακι τι κανετε κοριτσακια?

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ λενακι μου δεν ξερω σημερα με επιασε μια απελπισια ετσι ξαφνικα και εχω βαλει τα κλαμματα :-(:sad: :wink: δασκαλε που διδασκες και λογο δεν εκρατης αν το εχω γραψει και σωστα.....:shock: αχ δεν ξερω δεν υπαρχει λογος στα ξαφνικα μου ηρθαν και ειμαι και στην δουλεια ακομα ευτηχως που λειεπει ο εργοδοτης ουφ!!!! και μονο που εγραψα κοριτσακια μου νιωθω λιγο καλυτερα σημερα εκανα και τισ τελευταιες εξατασεις και στο τελοσ τησ αλλησ βδομαδας ραντεβου με την γυναικολογο να μου πει τι δειχνουν

 

Θεουλη μου οτι και να δειχνουν να ξεπεραστουν γρηγορα και να πανε ολα καλα για Ολες μας φιλακια

ΥΓ.δεν ειναι για να γραφω σημερα μες την μαυριλα :oops::oops:

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλη μου ετσι καπως ημουν εγω εχθες!!!!Με τις μερες μας ειμαστε λιγο η πιεση λιγο οι ορμονες δεν θελει και πολυ!!!

Αυριο θα εισαι καλυτερα θα δεις!!!

Εγω σημερα ξυπνησα σουπερ!!!!

Μην αγχωνεσε και κατι να δειξουν οι εξετασεις ολα αντιμετωπιζονται ευκολα!!!Μακαρι να ειναι ομως σουπερ οι εξετασεις και να σου φυγει αυτη η αγωνια και το αγχος!!!

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ λενακι μου δεν ξερω σημερα με επιασε μια απελπισια ετσι ξαφνικα και εχω βαλει τα κλαμματα :-(:sad: :wink: δασκαλε που διδασκες και λογο δεν εκρατης αν το εχω γραψει και σωστα.....:shock: αχ δεν ξερω δεν υπαρχει λογος στα ξαφνικα μου ηρθαν και ειμαι και στην δουλεια ακομα ευτηχως που λειεπει ο εργοδοτης ουφ!!!! και μονο που εγραψα κοριτσακια μου νιωθω λιγο καλυτερα σημερα εκανα και τισ τελευταιες εξατασεις και στο τελοσ τησ αλλησ βδομαδας ραντεβου με την γυναικολογο να μου πει τι δειχνουν

 

Θεουλη μου οτι και να δειχνουν να ξεπεραστουν γρηγορα και να πανε ολα καλα για Ολες μας φιλακια

ΥΓ.δεν ειναι για να γραφω σημερα μες την μαυριλα :oops::oops:

 

 

Αστα nasasia εγω ημουν ετσι χαλια χθες!Ολο το μεσημερι εκλαιγα!Ετρεχα για το νεφρο ολο το πρωι και το μεσημερι κατερευσα!Σημερα ομως ξυπνησα καλυτερα!Ολα θα γινουν και θα ερθουν τα μωρακια μας!Μας τυρανανε αλλα θα ερθουν!Ολα γινονται στις μερες μας!Ακομα και στις πιο δυσκολες περιπτωσεις γινονται θαυματα!Υπομονη μονο χρειαζεται!Ξερω καποιες φορες λυγιζουμαι...λογικο ειναι!Θα τα καταφερουμε ομως!Φιλακια:wink:

The best is yet to come!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου !!:?

 

εγω παλι σημερα ειμαι οπως η φατσουλα παραπανω τεσπα θα περασει το ξερω

 

xrysa μου συγνωμη αλλα δεν εχω διαβασει το ιστορικο σου πιο πανω τι εχεις εσυ με το νεφρο σου κοπελα μου (αν θες βεβαια μου λες)παντως τωρα ειναι ολα οκ?

ναι χρυσα μου το πιστευω οτι στις μερες μας ολα ειναι δυνατα και ολα γινονται θελει μονο υπομονη και πιστη απλα εγω ειμαι στη φαση που με πηρε λιγο απο κατω αλλα το σκ που εινα μπροστα μας και θα εχω χρονο με τον αντρουλη μου να ξεχαστω λιγο θα ειναι σουπερ

 

αρνακιιιιιιιι που εισαι εσυ δεν σε εχω δει καθολου

λενακι μου κοπελα το ξερω εχεις δικιο σημερα ειμαι λιιιιγο καλυτερα

 

σας φιλω :);)

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου!!!!!!!!

 

ειμαι καλυτερα ε!! το ηξερα!!!!!! σκεφτομαι και τι θα κανω το σκ για να περασουμε ομορφα και ξεχαστηκα και με την δουλεια και μπηκα ξανα στο φορουμ να σας στειλω πιο αισιοδοξα μηνυματα τωρα :P:p:p:p

 

 

λοιποοοον σας ειπα οτι εχθες εκανα τισ τελευταιες εξετασεις προγεστερονη και κολπικου υγρου τωρα στην πρωτη πηρα τα αποτελεσματα δεν μπορω ομως να τα ερμηνευσω αλλα:evil: τα αποτελεσματα του κολπικου υγρου μου ειπαν οτι θα βγει σε μια βδομαδα και τωρα πρεπει να περιμενω πριν παω στη γυναικολογο για να τα δει ουφ αντε θα σκασω μεχρι τοτε πωπω!! να ετσι κανω και με το θεμα του νινιου και μετα τρελαινομαι

 

αυτα απο εμενα τα ολιγα εσεις :-P:-P:-P:-P????????

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ειδες κοριτσακι πως αλλαζει η διαθεση????Ετσι να εισαι καθημερινα.ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ και ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ!!!

Εγω αυριο παω βολτουλα για 5 μερουλες.Εχει αδεια ο αντρουλης και θα παμε στα πεθερικα μου.

Ηδη νιωθω ωραια που θα ξεφυγουμε λιγακι και θα ξεκουραστουμε.

Και σε 4 μερες να μην ερθει!!!Αντε το πολυ σε 5 μερες να μην ερθει!!!:P

 

φιλια πολλα κοκονες μου...θα τα πουμε!

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Hello κοριτσάρες!!!!!!!!!!!Με χάσατε,ε?1-2 μερούλες δεν μπήκα καθόλου!!Έχω πέσει με τα μούτρα σε ένα βιβλίο-βασικά τριλογία είναι απο 750 σελίδες το καθένα και προσπαθώ να τα τελειώσω γιατί στο τέλος θα ξεχάσω και την υπόθεση,χιχιχι!

Πάντως από ψυχολογία κοριτσάκια είμαστε όλες.......Μια έτσι,μια αλλιώς...θα τα παίξουμε εντελώς!!Μ'αρέσει που την περασμένη εβδομάδα με παρηγορούσατε και τώρα κάνετε τα ίδια!!!!Αχ τι θα απογίνουμε???Δεν ξέρω για εσάς,αλλά εγώ παρηγορούμαι κάπως όταν σας διαβάζω και λέω 'να όλες τα ίδια τραβάνε και έχουν και τα ψυχολογικά τους σκαμπανεβάσματα και δεν είσαι η μόνη'!Γιατί σιγά-σιγά μου φαινεται θα αρχίσω να επισκέπτομαι και ψυχολόγο εκτός από γυναικολόγο!!:rolleyes:

Αχ βρε ζουζούνες και να μας ερχόταν...Να δω τι θα κάνουμε τότε με τόσα που έχουμε τραβήξει,θα τρελαθούμε!!!!!!!!:-P:-P:-P

Πάντα στηριζόμουν στο ένστικτό μου για ό,τι σκεφτόμουν και με καθοδηγούσε,τώρα γιατί μου φαίνεται οτι μ'έχει εγκαταλήψει???Τόσο πολύ έχω κουράσει το μυαλό μου ήθελα να ήξερα???Δεν θέλω να είμαι αρνητική,αλλά πάλι ρε κορίτσια δεν νιώθω τίποτα ούτε γι' αυτον το μήνα,βέβαια είναι πολυ νωρίς ακόμα,αλλά..........

Τεσπα,ξέφυγα πάλι!!Λοιπόν πρέπει να δώσουμε μια υπόσχεση φιλενάδες εδώ μέσα΄να μην ξαναγράψουμε αρνητικά πράγματα!!!Οκ??

xrysa1981 περαστικούλια-για το νεφρό-αν και δεν ξέρω ούτε εγώ την περιπτωσή σου!Ελπίζω να είναι κάτι περαστικό!Δεν θέλουμε κι άλλα βάσανα στο κεφάλι μας,αρκετά!!!!

lenaki μου καλά να περάσετε,να ξεκουραστείτε και να ξεαγχωθείτε!!!Και σου εύχομαι όταν γυρίσετε να μην σου έρθει η ακατανόμαστη:!: και να μας πεις πρώτη τα ευχάριστα!!

nassasia και kagly81 μόνο θετικά μηνύματα από εδώ και πέρα είπαμε και που θα πάει θα την πάρουμε και εμείς αυτή τη χαρά της μητρότητας!!Δεν γίνεται να μας ξεχάσει εμάς ο Θεούλης!!!nassasia πες μας για τις απαντήσεις!Προγεστερόνη τι τιμή είχες και σε ποια μέρα του κύκλου?

fribalina,σε συγχαίρω για την αισιοδοξία σου!!!Πάντα έτσι και όλες μας!!Φιλάκια!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ κοριτσακια μου καλα ξεκουραστηκαμε απο αυριο τρεχουμε παλι αντε να δουμε αχ χαιρομαι που ακουω πως ειστε ολες καλα αντε λενακι να ξεκουραστεις και να μην σκεφτεσαι τιποτα καλα κανεισ και φευγεις αχ θελω και εγω νομιζω το χρειαζομαι λιγο

 

αρνακι ναι βρε οντως ειχες χαθει !!! τελος η τριλογια???:P:p

 

η προγεστερονη ηταν 18.2 και ηταν 21η μερα του κυκλου (νομιζω)

1. ξερεις κατι για αυτα τα αποτελεσματα?

2. να κανω μια μαλλον χαζη ερωτηση βρε κοριτσακια μου :oops::oops: εμενα περιοδος μου ηρθε βραδυ 9-11 μετραω και αυτη την μερα σαν πρωτη ή απο την επομενη :oops: σορρυ μπερδευτηκα λογο το οτι ηρθε βραδυ (καλα ολοκληρη γουρουνα φτου μου):shock::shock:

 

φιλακια κοριτσαρες!!!!

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ 6 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ ΜΕΧΡΙ ΛΑΜΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ?:(

Link to comment
Share on other sites

nassasia,καταρχήν δεν έχω τελειώσει ακόμα την τριλογία!Κοντεύω ομως!!!Και κατα δεύτερον θα σου μιλήσει η doctor αρνάκι... Εμένα όταν μου έρχεται περίοδος απόγευμα αργα ή βράδυ μου έχει πει η γυναικολόγος και μετράω σαν πρώτη μέρα την επόμενη!Όσο για την τιμή της προγεστερόνης μάλλον δειχνει οτι είναι χαμηλή για την συγκεκριμένη ημέρα,αν ο κύκλος σου είναι 28 ημερών!Εσένα πόσο είναι??Η τιμή αυτές τις μέρες δέιχνει αν έγινε ωορρηξία και απελευθερώθηκε η ορμόνη της προγεστερόνης!Αν θυμάμαι καλά πρέπει να είναι πάνω απο 20 μεχρι 25-καπου εκεί!Εγώ οταν πρωτοέκανα αυτή την εξέταση 21η μερα και σε κυκλο τότε πάνω από 35 μέρες,είχε δείξει πάρα πολύ λίγη.. Οταν όμως μπήκα στη θεραπεία με κλομιφένη και παρήγαγα σιγουρα ωάρια και μετά έκανα την pregnyl και σπάσανε,άρα απελευθερώθηκε και η ορμόνη ξέρεις πόσο είχα??24 παρακαλώ!!!Ο γιατρός σου τι σου είπε όμως γιατί εγώ είμαι fake doctor και μπορεί να λέω μαλ....ς!!!!!!!!!!!:lol:Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσαρες

 

αρνακι με τα λεγομενα σου τοτε την εξεταση την εκανα αν μετρησω ετσι στην 20η μερα ο κυκλος μου ειναι απο 26μ μεχρι και 34μ αστα βραστα

 

στην γιατρο δεν πηγα ακομα πρεπει να βγουν και οι εξετασεισ κολπικου που εκανα και θα παω μια και καλη ηταν να παω αυτη την βδομαδα αλλα λογο οικονομικου θα δουμε

θα σας πω

ουφ θα σκασω παλι!!!!:wink::wink:

 

128 καλως ηρθες γλυκια μου :lol:

ελπιδα...!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα κ απο μενα.θελω τα φωτα σας επειγοντως....εγω οπως σας ειπα εκανα 1μηνα κλομιφαινη κ δεν αντεδρασε καλα ο οργανισμος οποτε πηγαμε κατευθειαν σε puregon k pregnyl εκανα 2 μηνες κ τιποτα κ επειδη ο αντρας μ αγχωθηκε παρα πολυ με ολο αυτο ειπαμε να σταματησουμε κανα 2 μηνες τις ενεσεις κ να προσπαθησουμε μονοι μας. περιμενα την καταραμενη γυρω στις 10/3 απτις 8-9 μεχρι κ εχθες ειχα κατι πονακια οτι θα ρθει αλλα μπα..ειχα δει κανα 2 σταγονες αιμα προχθες κ μια ιδεα αιματος εχθες κ απο εχθες μονο καφε υγρα.τι να κανω?δε θελω ναχαρω αλλα κ η κολλητη μου ετσι ειχε της ξεκινησε η περιοδος με ελαχιστο αιμα μετα ειχε καφε υγρα τα οποια σταματησαν την 3μερα κ τωρα εχει στην κοιλιτσα της ενα μπεμπη 4 μηνων.τεστ δε θελω να κανω γιατι ειχα κακη εμπειρια οπως σας ειχα πει κ στο γιατρο λεω να μην παω ακομη να περιμενω μεχρι την παρασκευη.εσεις τι λετε ειχε καμοια σας καποια παρομοια εμπειρια?καλα που εχουμε η μια την αλλη εδω κ καταλαβαινομαστε απολυτα.γιατι κανενας εξω απτον χορο δεν μπορει να μας καταλαβει.καλη τυχη σε ολες μας.

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Kalispera....Eimai kainourgia sto site , molis egrafika giati diavaza ta minimata sas kai mou edwsan kouragio afenos, afeterou mou edwsan ti epithymia na epikoinwnisw mazi sas giati sigoura mporeite na me katalavete....Kserw oti to thema afto exei eksantlithei, kserw oti exete varethei na diavazete tetoia themata,alla isws exete perasei oles apo ti fasi afti kai thelw tis simvoules sas...EImai pantremeni 2 xronia me ton andra mou kai ton 1,5 xrono prospathoume gia mwraki...dystyxws den exei ertehi akoma....egw ekana prosfatws arketes eksetaseis, apo kolpiki kalliergeia, mexri ormonikes kai to mono pou mou vrikan einai ena mikro pososto parapanw apo ta kanonika sta androgona mou pou den anisixise idiaitera tin gynaikologo mou...prin 6 mines se kolpiki kaliergieia diagnwistike oti eixa ouroplasma k mikoplasma kai pirame kai oi 2 mas therapeia antiviwsis vibramicin, kai meta apo 1 mina ksanakana eksetaseis k eixan apovlithei, itan sygkekrimena aristes opws mou eipe i giatros mou...Sas to lew giati eixa diavasei oti eiani ipogonima afta kai thewrisa tote oti afta itan o anastaltikos paragontas stis prospatheies mas...6 mines meta omws...den exw kanena apotelesma...Ti pistevete oti prepei na kanw?Na perimenw akoma i einai dwron adwron k prepei na paw sto epomeno stadio?Sas efxaristw ek twn proterwn...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κουκλες μου!!!Καγκλυ αυτο μοου το κανει κι εμενα ο αντρας μου συν του οτι παριστανει οτι ταχα μας κλωτσαει!!!

Τι να κανω???Να αρχισω να κλαιω????Οοοοοοχι!!!!Κανω κι εγω χαβαλε και τα αντιμετωπιζω ολα πολυ ανετα!!!Τι να κανουμε ?Αλλες μενουν αμεσως κι αλλες πρεπει να δυσκολευτουν!!!

nasasia,fribalina,αρνακι τι κανετε κοριτσακια?

 

 

αχ βρε κοριτσια κ ο δικος μου το κανει αυτο.ολοι ιδιοι ειναι?απτο ιδιο εργοστασιο τους πηραμε?χαχαχα.ωρες ωρες σκεφτομαι οτι το θελω τοσο πολυ το παιδι οχι για μενα για τον φουκαριαρη τον αντρα μου.θελω τοσο πολυ νατου δωσω αυτη την χαρα.το ευχομαι σε ολες μας.

 

αρνακι: την σαλπιγγογραφια την κανεις 10-12 μερα του κυκλου.εμενα ο γιατρος μου μου χε πει μετα την περιοδο κ μεχρι να την κανω να μην εχω καμοια επαφη γιατι αν σπασει ο διαολος το ποδι του κ υπαρξει εγγυμοσυνη στο ενδιαμεσο θα επρεπε να την διακοψω γιατι σιγουρα το μωρο θα ειχε προβλημα.καλο ειναι να προσεχεις εκεινο τον μηνα κ να χασεις κ ενα μηνα δεν χαθηκε κ ο κοσμος ας μην το καταντησουμε μια μηνιαια υποχρεωση να κανουμε παιδι.τι λες?καλυτερα ενα μηνα αργοτερα κ υγιες μωρακι.(ρωτα κ τον γιατρο σου για σιγουρα παντως.) υπομονη κ επιμονη κοριτσακια...

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Kalispera....Eimai kainourgia sto site , molis egrafika giati diavaza ta minimata sas kai mou edwsan kouragio afenos, afeterou mou edwsan ti epithymia na epikoinwnisw mazi sas giati sigoura mporeite na me katalavete....Kserw oti to thema afto exei eksantlithei, kserw oti exete varethei na diavazete tetoia themata,alla isws exete perasei oles apo ti fasi afti kai thelw tis simvoules sas...EImai pantremeni 2 xronia me ton andra mou kai ton 1,5 xrono prospathoume gia mwraki...dystyxws den exei ertehi akoma....egw ekana prosfatws arketes eksetaseis, apo kolpiki kalliergeia, mexri ormonikes kai to mono pou mou vrikan einai ena mikro pososto parapanw apo ta kanonika sta androgona mou pou den anisixise idiaitera tin gynaikologo mou...prin 6 mines se kolpiki kaliergieia diagnwistike oti eixa ouroplasma k mikoplasma kai pirame kai oi 2 mas therapeia antiviwsis vibramicin, kai meta apo 1 mina ksanakana eksetaseis k eixan apovlithei, itan sygkekrimena aristes opws mou eipe i giatros mou...Sas to lew giati eixa diavasei oti eiani ipogonima afta kai thewrisa tote oti afta itan o anastaltikos paragontas stis prospatheies mas...6 mines meta omws...den exw kanena apotelesma...Ti pistevete oti prepei na kanw?Na perimenw akoma i einai dwron adwron k prepei na paw sto epomeno stadio?Sas efxaristw ek twn proterwn...

 

 

καλως ηρθες στην μεγαλη μας παρεα αντα.καλη τυχη κ σε σενα.φανταζομαι τις εξετασεις σου τις συστησε η γιατρος σου για να δειτε γιατι δεν εμεινες εγγυος ακομη.αφου πειρατε τα αποτελεσματα κ ηταν καλα τι σου ειπε?δε σου προτεινε καποιες επιλογες για να συνεχισετε?με πιο απλη την ελεγχομενη οωρηξια?

nadn72.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...