Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Μπραβο!!! Τελεια τα νεα σου!! Τεραστια η χοριακη και ευχομαι να εισαι παντα χαρουμενη και ευτυχισμενη! Μακαρι να κλαιτε ετσι παντα μαζι απο χαρα!!!

 

Ευχαριστωωωω πολυ μαρακι μου....σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να μας έχεις και εσύ τον άλλον μηνα μια τεράστια χοριακη.... Θα ξυπνήσω 5 για δουλειά και δε μπορώ να κοιμηθω από την χαρά μου.....εύχομαι σε όλα τα κοριτσάκια εδώ μέσα να το ζήσουν σύντομα αυτό.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

zouzou88 συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!ειμαι παρα πολυ χαρουμενη για σενα...εμπρος στο δρομο που χαραξες...λοιπον τωρα κοιταξε να το χαρεις αλλα και πανω απο ολα να προσεχεις τον εαυτο σου...!!και να μας ενημερωνεις για το πως παει η εγκυμοσυνη σου...τι προβλημα ειχε ο ανδρας σου?απο σπερματοδιαγραμμα το βρηκατε??

Link to comment
Share on other sites

zouzou88 συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!ειμαι παρα πολυ χαρουμενη για σενα...εμπρος στο δρομο που χαραξες...λοιπον τωρα κοιταξε να το χαρεις αλλα και πανω απο ολα να προσεχεις τον εαυτο σου...!!και να μας ενημερωνεις για το πως παει η εγκυμοσυνη σου...τι προβλημα ειχε ο ανδρας σου?απο σπερματοδιαγραμμα το βρηκατε??

Ευχαριστωωωω πολυ κούκλα μου.είχαμε πρόβλημα με το σπερμα το είχαμε δει και στο σπερμοδιαγραμμα και στον υπέρυχο... Είχε κιρσοκήλη....

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια, ειχα να μπω μερες να σας διαβασω

eira...σου ευχομαι τις επομενες μερες να παρεις και συ τα ευχαριστα νεα

MARAKI ...ολα θα ελθουν...το πολυ πολυ να μου κανεις παρεα στη σπερματεγχυση που θα ακολουθηση και σε μενα εαν μου ελθουν και αυτο το μηνα και ισως να εχω και γω αρκετες απορειες για την διαδικασια.

ZOYZOY ...τι να σου πω? συγχαρητηρια κοριτσι μου..πηραμε και μεις μια χαρα εδω μεσα...ελπιζω να μας φερεις γουρι ...κοιτα να χαρεις την εγκυμοσυνη σου και με το καλο να φερεις στον κοσμο ενα υγειες μωρουλι.

stelakion...κοριτσακι μου πρεπει να συνεχισεις να προσπαθεις και ολες οι υπολοιπες κοπελες εδω και τις επομενες μερεσ θα παρουμε κι αλλα νεα απο καποια κοπελα...που δεν αποκλειεται να εισαι και εσυ

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου σημερα πηγαμε κ καναμε το σπερματοδιαγραμμα κ καλλιεργεια..την δευτερα περιμενουμε τα αποτελεσματα κ μετα θα απευθυνθουμε σε ειδικο για θεματα υπογονιμοτητας..ποιο λετε να ειναι το επομενο βημα??ειχε παει καμια στο λυμπεροπουλο για σπερματοδιαγραμμα??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου σημερα πηγαμε κ καναμε το σπερματοδιαγραμμα κ καλλιεργεια..την δευτερα περιμενουμε τα αποτελεσματα κ μετα θα απευθυνθουμε σε ειδικο για θεματα υπογονιμοτητας..ποιο λετε να ειναι το επομενο βημα??ειχε παει καμια στο λυμπεροπουλο για σπερματοδιαγραμμα??

 

Εμεις είχαμε πάει στο λυμπερόπουλο!Θεωρείται ο καλύτερος στην Αθηνα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου και καλοοοο μηνααα με χαμόγελαααα!!!!!:D

Μου αρεσε πολυ οτιτλος στο θεματακι σας και ειπα να συμμετεχω!!!!!

Miss Sunshine μου σε συνανταω και σε αυτο το θεματακι,πολυυυ χαιρομαι!!!!!!Διαβαζω και για φρεσκοεγκυουλα !!!!!!Ζουζου κοριτσι μου συγχαρητηριαααααααα!!!!!!!!!

Θα σας μαθω σιγα σιγα που θα παει:mrgreen:

Οσο για εμας ,προσφατα καναμε την προσπαθεια μας,και πιο προσφατα μαθαμε πως εχουμε 2 δυνατα παγωτακια!!!!!!!:D

Ειναι μακρυς ο δρομος μας,εχουμε αλλη μια προσπαθεια αλλα αποφασισαμε αυτο το μηνα να αφησουμε τον οργανισμο μου να ξεκουραστει και να παμε με φυσικο κυκλο και κλομιφαινη.

Ευχομαι Ζουζου κοριτσι μου να μας φερεις γουρι σε οοοολες μας και συντομα να μιλαμε ως εγκυουλες!!!!!!!:D

Φιλια κοριτσια και χαρηκα που ηρθα σε τοσο ομορφη στιγμη σε αυτη τη παρεουλα!!!!!!:lol:

Κατι μου λεει θα μας παει γουρι σε ολες μας!!!!!!;):DΚαμμια μας δε θα μεινει παραπονεμενη!!!!!!!:lol:

💖❤❤💖Focus on Smile and Rainbow Babies;):lol:💖❤❤💖Always believe💖

💜🌹🍼🍼🌹💙👑Πριγκίπισσά μας+Πρίγκιππά μας👑

🍼Λουκουμάκια μας 🍼Ζουζουνάκια μας🍼

🍼Μελισσάκια μας 🍼Αστεράκια μας🍼

🌹Σας περιμένουμε γλυκά μας πλασματάκια!!!💜🌹🍼🍼🌹💙

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου σημερα πηγαμε κ καναμε το σπερματοδιαγραμμα κ καλλιεργεια..την δευτερα περιμενουμε τα αποτελεσματα κ μετα θα απευθυνθουμε σε ειδικο για θεματα υπογονιμοτητας..ποιο λετε να ειναι το επομενο βημα??ειχε παει καμια στο λυμπεροπουλο για σπερματοδιαγραμμα??

 

Κι εμείς λυμπεροπουλο πολυ αναλυτικά αποτελέσματα! Μας βρήκε οτι απο τιμές ημασταν φυσιολογικά αλλα μονο για επτά ώρες...... Που σημαίνει όχι μερα παρά μερα που λένε οι γιατροί αλλα δυο φορές την μερα όταν έχω οωρηξια....καλα αποτελέσματα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου και καλοοοο μηνααα με χαμόγελαααα!!!!!:D

Μου αρεσε πολυ οτιτλος στο θεματακι σας και ειπα να συμμετεχω!!!!!

Miss Sunshine μου σε συνανταω και σε αυτο το θεματακι,πολυυυ χαιρομαι!!!!!!Διαβαζω και για φρεσκοεγκυουλα !!!!!!Ζουζου κοριτσι μου συγχαρητηριαααααααα!!!!!!!!!

Θα σας μαθω σιγα σιγα που θα παει:mrgreen:

Οσο για εμας ,προσφατα καναμε την προσπαθεια μας,και πιο προσφατα μαθαμε πως εχουμε 2 δυνατα παγωτακια!!!!!!!:D

Ειναι μακρυς ο δρομος μας,εχουμε αλλη μια προσπαθεια αλλα αποφασισαμε αυτο το μηνα να αφησουμε τον οργανισμο μου να ξεκουραστει και να παμε με φυσικο κυκλο και κλομιφαινη.

Ευχομαι Ζουζου κοριτσι μου να μας φερεις γουρι σε οοοολες μας και συντομα να μιλαμε ως εγκυουλες!!!!!!!:D

Φιλια κοριτσια και χαρηκα που ηρθα σε τοσο ομορφη στιγμη σε αυτη τη παρεουλα!!!!!!:lol:

Κατι μου λεει θα μας παει γουρι σε ολες μας!!!!!!;):DΚαμμια μας δε θα μεινει παραπονεμενη!!!!!!!:lol:

 

Annoula καλώς ήρθες κοριτσάκι μου....σευχαριστω πολύ ελπίζω να σας φέρω γούρι και να συνεχίσουν πολλές εγκυμοσυνες..... Να ήμαστε εδώ και να ακούμε ευχάριστα νεακια.....έριξα μπόλικη μπεμπεδοσκονη για όλες τις μέλλουσες μανούλες.....Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου και σε σένα....

Link to comment
Share on other sites

Annoula καλώς ήρθες κοριτσάκι μου....σευχαριστω πολύ ελπίζω να σας φέρω γούρι και να συνεχίσουν πολλές εγκυμοσυνες..... Να ήμαστε εδώ και να ακούμε ευχάριστα νεακια.....έριξα μπόλικη μπεμπεδοσκονη για όλες τις μέλλουσες μανούλες.....Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου και σε σένα....

 

Καλως σας βρηκα Ζουζου μου!!!!!!!!!!!!

Μας εχεις φερει ηδη γουρι!!!!!!!Το πιστευω βαθεια!!!!!!!

Να μας λες τα νεα σου να χαιρομαστε ,να περνουμε σειρα μια -μια ή και οοοολες μαζι!!!!!;):D

Ποσο ομορφο να ακους για καθε κοριτσι που πετυχαινει!!!!!!!!!!:D

Εμενα με πλημμυριζει χαρα και συγκινηση και μου δινει απιιιιιστευτη δυναμη να συνεχισω!!!!!

Ριξεεεεεεεεε κοριτσι μου μπολικη μπεμπεδοσκονη!!!!!!!!;):lol:

Να μας ριχνεις αν ειναι δυνατον και καααααθε μερα!!!!!!!!:lol:

Ευχαριστουμε πολυ κοριτσι μου για τις ευχουλες σου και εσεις με το καλο μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!!!!!:lol:

Πολυ χαιρομαι που ειμαι στην παρεουλα σας κοριτσια μου!!!!!!;):lol:

💖❤❤💖Focus on Smile and Rainbow Babies;):lol:💖❤❤💖Always believe💖

💜🌹🍼🍼🌹💙👑Πριγκίπισσά μας+Πρίγκιππά μας👑

🍼Λουκουμάκια μας 🍼Ζουζουνάκια μας🍼

🍼Μελισσάκια μας 🍼Αστεράκια μας🍼

🌹Σας περιμένουμε γλυκά μας πλασματάκια!!!💜🌹🍼🍼🌹💙

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

annoula043 γεια σου κοριτσι μου καλωσηρθες στη παρεα μας!!!μακαρι να εχουμε ολες γρηγορα μια εγκυμοσυνη!!!ποιο ειναι το προβλαματακι σας??ανεξηγητη και σε σας υπογονιμοτητα??καντι,miss sunshine σας δινει και συμβουλες τι πρεπει να κανετε η μονο τα αποτελεσματα δινει??οποιες εχετε εμπειρια δωστε μου τα φωτα σας...:P

Link to comment
Share on other sites

Ανεξήγητη και γω!Πάνω από 3 χρόνια.Εκανα και 3 σπερματεγχύσεις εκ των οποιων η μία στο Αλεξάνδρας αλλά τζίφος.Τώρα ετοιμάζομαι να ξεκινήσω φυσικούς κύκλους.

Ο Λυμπερόπουλος βγάζει πολύ αναλυτικά αποτελέσματα και τα σχολιάζει κιόλας.Ετσι μου είχε πει ο άντρας μου όταν τα είχε πάρει.Εμάς ήταν όχι άριστα αλλά καλά.

Κουράγιο κορίτσια!Θα μας κάτσει,που θα πάει!:)

Link to comment
Share on other sites

εμενα αυτο που με εκνευριζει ειναι πως ουσιαστικα δεν ανιχνευεται το προβλημα ωστε να μπορεσουμε να βρουμε την λυση...δηλαδη τι σημαινει ανεξηγητη υπογονιμοτητα???να προσπαθω να πολεμησω τι??οταν εισαι αρρωστος ξερεις πως θα παρεις αυτο το φαρμακο να γινεις καλα..σ'αυτο τι κανεις?συγγνωμη αν σας ζαλιζω κ σας αγχωνω αλλα δεν αντεχω αυρη την στασιμοτητα σ'αυτο το ζητημα...την δευτερα το πρωι θα εχουμε τα αποτελεσματα απο το σπερματοδιαγραμμα κ θα δουμε τις επομενες κινησεις.α!σημερα μου συνεβη κατι περιεργο..αδιαθετησα δευτερα κ σχεδον παρασκευη ειχε τελειωσει κ ξαφνικα σημερα το απογευμα παω τουαλετα κ ειχα κατι σαν αιμορραγια..εντονο κοκκινο αιμα,ποτε δεν μου εχει συμβει 3-4 χαρτια αιμα βαθυ..κ μετα σταματησε..πηρα το γιατρο ειπε δεν ειναι κατι..σας εχει τυχει??τι λετε να ειναι??πραγματικα φοβηθηκα...η σπερματεγχυση ειναι επωδυνη?πως γινεται miss sunshine?

Link to comment
Share on other sites

εμενα αυτο που με εκνευριζει ειναι πως ουσιαστικα δεν ανιχνευεται το προβλημα ωστε να μπορεσουμε να βρουμε την λυση...δηλαδη τι σημαινει ανεξηγητη υπογονιμοτητα???να προσπαθω να πολεμησω τι??οταν εισαι αρρωστος ξερεις πως θα παρεις αυτο το φαρμακο να γινεις καλα..σ'αυτο τι κανεις?συγγνωμη αν σας ζαλιζω κ σας αγχωνω αλλα δεν αντεχω αυρη την στασιμοτητα σ'αυτο το ζητημα...την δευτερα το πρωι θα εχουμε τα αποτελεσματα απο το σπερματοδιαγραμμα κ θα δουμε τις επομενες κινησεις.α!σημερα μου συνεβη κατι περιεργο..αδιαθετησα δευτερα κ σχεδον παρασκευη ειχε τελειωσει κ ξαφνικα σημερα το απογευμα παω τουαλετα κ ειχα κατι σαν αιμορραγια..εντονο κοκκινο αιμα,ποτε δεν μου εχει συμβει 3-4 χαρτια αιμα βαθυ..κ μετα σταματησε..πηρα το γιατρο ειπε δεν ειναι κατι..σας εχει τυχει??τι λετε να ειναι??πραγματικα φοβηθηκα...η σπερματεγχυση ειναι επωδυνη?πως γινεται miss sunshine?

 

Δυστυχώς έτσι είναι η ανεξήγητη...όπως το περιγράφεις.Ασε...

Λποιπόν η σπερματέγχυση δεν είναι τίποτα.Σα να κάνεις παπ τεστ.Διαρκεί λίγα λεπτά,καθεσαι στην καρέκλα λίγα ακόμη και μετά συνεχιζεις το πρόγραμμα της ημέρας κανονικά.

Καλή επιτυχία!!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Miss sunshine συγγνωμη για τις πολλες ερωτησεις..που ρκανες τις σπερματεγχυσεις?αν επιτρεπεται εχρις απευθυνθει σε γιατρο ειδικο σε θεματα υπογονιμοτητας??ποιος γιατρος σε παρακολουθει??εχετε ακουσει για καποιον καλο??εγω λεω να παω στο παντο τασο οχι τον αλλο.μαρακι 1980 cat cat κοριτσια μου που ειστε??τι κανετε!?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα σε όλα τα κοριτσάκι που προσπαθούν, χάθηκα λίγο γιατί έπεσα με τα μούτρα σε κάτι δουλείτσες που είχα αυτό τον καιρό, zouzou88 συγχαρητηριααααα!!!!πόσο κουράγιο μου έδωσες...!!!!έχουμε και εμείς ένα μικρό θεματάκι με το σπέρμα και μόλις είδα ότι εσείς τα καταφέρατε ούτως ή άλλως αναθάρρησα, μπορείς να μου πεις για τι τιμές μιλάμε? (αν δεν είναι πολύ προσωπικό...και αν θέλεις φυσικά) όχι ότι είναι καμιά περίπτωση ίδια αλλά καταλαβαίνεις εδώ που φτάσαμε όλα τα σκεφτόμαστε....και πόσο καιρό προσπαθούσατε? αφού τα καταφέρατε και σε φυσικό κύκλο...μπραβο μπράβο μπραβο!!!!τι να πω...σε όλες τις υπόλοιπες κοριτσάκια μου υπομονή και για τα δικά μας νέα...θα μας στείλει και η zouzou τις ευχές τις και όλα θα πάνε καλά....εγώ έχω ακόμη μπροστά μου μέρες για την περίοδο οπότε δεν το σκέφτομαι ακόμα....φιλιά σε όλες...

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλα τα κοριτσάκι που προσπαθούν, χάθηκα λίγο γιατί έπεσα με τα μούτρα σε κάτι δουλείτσες που είχα αυτό τον καιρό, zouzou88 συγχαρητηριααααα!!!!πόσο κουράγιο μου έδωσες...!!!!έχουμε και εμείς ένα μικρό θεματάκι με το σπέρμα και μόλις είδα ότι εσείς τα καταφέρατε ούτως ή άλλως αναθάρρησα, μπορείς να μου πεις για τι τιμές μιλάμε? (αν δεν είναι πολύ προσωπικό...και αν θέλεις φυσικά) όχι ότι είναι καμιά περίπτωση ίδια αλλά καταλαβαίνεις εδώ που φτάσαμε όλα τα σκεφτόμαστε....και πόσο καιρό προσπαθούσατε? αφού τα καταφέρατε και σε φυσικό κύκλο...μπραβο μπράβο μπραβο!!!!τι να πω...σε όλες τις υπόλοιπες κοριτσάκια μου υπομονή και για τα δικά μας νέα...θα μας στείλει και η zouzou τις ευχές τις και όλα θα πάνε καλά....εγώ έχω ακόμη μπροστά μου μέρες για την περίοδο οπότε δεν το σκέφτομαι ακόμα....φιλιά σε όλες...

 

Κοπέλα μου δε θυμάμαι ακριβώς τις τιμές....αλλά ήταν σε χάλια κατάσταση.... Είχαμε λίγες πιθανότητες....στον δεύτερο μήνα προσπαθειών έμεινα έγκυος....σήμερα έχω το πρώτο ραντεβού για τον υπέρυχο και έχω ένα άγχος μέχρι να πάω....ελπίζω να είναι όλα καλά....ο άντρας μου λέει ότι ο θεός μας το έστειλε και ότι είναι θαύμα. Γιατί δεν το περίμενα τόσο γρήγορα... Περίμενα ότι θα μας πέδεψει πολύ και ότι δε θα έπιανα φυσιολογικά με τπτ.....

Link to comment
Share on other sites

ααααχχχχ zouzou88 όλα όλα όλα να σας πάνε καλά!!!!να στείλεις και την τύχη σου σ' εμάς, εμείς είναι στα όρια του φυσιολογικού και λίγο προς τα κάτω η κινητικότητα και μας είπε ο γιατρός ότι φυσικά υπάρχουν πιθανότητες αλλά πιθανόν να δυσκολευτούμε (όπως και γίνεται), μπράβο σας όμως είχατε κάνει εξετάσεις πριν να ξεκινήσετε προσπάθειες και ξέρατε το θέμα...περιμένουμε τα νεάκια σου...τώρα μη φοβάσαι τίποτα...όλα θα πάνε καλά...

Link to comment
Share on other sites

ααααχχχχ zouzou88 όλα όλα όλα να σας πάνε καλά!!!!να στείλεις και την τύχη σου σ' εμάς, εμείς είναι στα όρια του φυσιολογικού και λίγο προς τα κάτω η κινητικότητα και μας είπε ο γιατρός ότι φυσικά υπάρχουν πιθανότητες αλλά πιθανόν να δυσκολευτούμε (όπως και γίνεται), μπράβο σας όμως είχατε κάνει εξετάσεις πριν να ξεκινήσετε προσπάθειες και ξέρατε το θέμα...περιμένουμε τα νεάκια σου...τώρα μη φοβάσαι τίποτα...όλα θα πάνε καλά...

 

Κοπέλα μου το ανακάλυψαμε εντελώς τυχαία.... Είχε πόνο κ άντρας μου και πήγαμε και βρήκανε κιρσοκήλη.και μας είπανε ότι θα είναι πολύ δύσκολο.... Ήμασταν τυχεροί μάλλον....δε μπορώ να το εξηγήσω διαφορετικά... Η μάλλον ήταν γουρλιδικο το site.... Μου φέρανε γουρι εδώ οι κοπελίτσες....Καλή επιτυχία σας εύχομαι...θα σας πω το βραδάκι πως θα πάει ο υπέροχος.... Φιλάκιααα

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου ολα καλα και απο το σπερματοδιαγραμμα!ο γιατρος μας ειπε πως ειναι ενα πολυωκαλο σπερμα ..και η καλλιεργεια μια χαρα!αρακανενας απο τους δυο μας δεν φαινεται να εχει καποιο προβλημα..ωστοσο δεν σταματα εδω η προσπαθεια θα πρεπει να συνεχισουμε το ψαξιμο.για αυτο εκλεισα ραντεβου με ειδικο στην υπογονιμοτητα.zouzou88 χαιρομαι πολυ για σενα να σας πανε ολα καλα!!κ να μας στειλεις γουρι...!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια.

Είμαι καινούρια σε αυτό to forum.

Θα ήθελα να ευχηθώ σε όλες καλή επιτυχία και ελπίζω μέχρι τέλος αυτού του χρόνου να είμαστε όλες εγκυούλες!!!

Zouzou88 χάρηκα πολύ για σ'ενα, μέχρι που δάκρυσα!!! ( Αυτό τον μήνα είμαι πολύ ευαίσθητη)

Η δική μου ιστορία είναι μικρή, με δύο λέξεις: 1 χρόνο προσπάθειας με μία παλίνδρομη πέρσι τον Οκτώβρη. Ακόμα τίποτα αλλά θέλω να ελπίζω ότι όλα θα πάνε καλά. :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια.

Είμαι καινούρια σε αυτό to forum.

Θα ήθελα να ευχηθώ σε όλες καλή επιτυχία και ελπίζω μέχρι τέλος αυτού του χρόνου να είμαστε όλες εγκυούλες!!!

Zouzou88 χάρηκα πολύ για σ'ενα, μέχρι που δάκρυσα!!! ( Αυτό τον μήνα είμαι πολύ ευαίσθητη)

Η δική μου ιστορία είναι μικρή, με δύο λέξεις: 1 χρόνο προσπάθειας με μία παλίνδρομη πέρσι τον Οκτώβρη. Ακόμα τίποτα αλλά θέλω να ελπίζω ότι όλα θα πάνε καλά. :mrgreen::mrgreen:

 

Καλως ηρθες κοπελίτσα μου...σε ευχαριστω πολύ...σου ευχομαι να εισαι εγκυούλα αυτόν τον μήνα...σου ρίχνω μπόλικη μπεμπεδόσκονη και ελπίζω να σου φέρω γούρι... Καλή επιτυχία......

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια.

Είμαι καινούρια σε αυτό to forum.

Θα ήθελα να ευχηθώ σε όλες καλή επιτυχία και ελπίζω μέχρι τέλος αυτού του χρόνου να είμαστε όλες εγκυούλες!!!

Zouzou88 χάρηκα πολύ για σ'ενα, μέχρι που δάκρυσα!!! ( Αυτό τον μήνα είμαι πολύ ευαίσθητη)

Η δική μου ιστορία είναι μικρή, με δύο λέξεις: 1 χρόνο προσπάθειας με μία παλίνδρομη πέρσι τον Οκτώβρη. Ακόμα τίποτα αλλά θέλω να ελπίζω ότι όλα θα πάνε καλά. :mrgreen::mrgreen:

 

Καλως ηρθες κοριτσι μου!!!!!:D

Εγω θα σου ευχηθω να μεινει τοοοοσο συντομη η ιστορια σου και εσυ συντομα εγκυουλα!!!!!!!!:-D

Φιλικα

Αννουλα:lol:

💖❤❤💖Focus on Smile and Rainbow Babies;):lol:💖❤❤💖Always believe💖

💜🌹🍼🍼🌹💙👑Πριγκίπισσά μας+Πρίγκιππά μας👑

🍼Λουκουμάκια μας 🍼Ζουζουνάκια μας🍼

🍼Μελισσάκια μας 🍼Αστεράκια μας🍼

🌹Σας περιμένουμε γλυκά μας πλασματάκια!!!💜🌹🍼🍼🌹💙

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μουυυυ!!!!!!!

Τι μου κανετε?????Πως ειστε???????

:lol:

💖❤❤💖Focus on Smile and Rainbow Babies;):lol:💖❤❤💖Always believe💖

💜🌹🍼🍼🌹💙👑Πριγκίπισσά μας+Πρίγκιππά μας👑

🍼Λουκουμάκια μας 🍼Ζουζουνάκια μας🍼

🍼Μελισσάκια μας 🍼Αστεράκια μας🍼

🌹Σας περιμένουμε γλυκά μας πλασματάκια!!!💜🌹🍼🍼🌹💙

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε ολες!!τι κανετε??annoula043 τι κανεις?τα νεα μου απο το σπερματοδιαγραμμα τα ειπαμε...τωρα εκλεισα ραντεβου για την δευτερα σε ενα νεο γυναικολογο που λενε πως ειδικευεται στην υπογονιμοτητα και θα παω ολες τις εξετασεις μας να μας δωσει κ αυτος μια συμβουλη...παντως αυτο που ακουω συνεχεια ειναι ολο νεες κοπελες με προβληματα στη συλληψη..τι ειναι αυτο το κακο??επηρεαστηκα και απο μια εκπομπη που ελεγε για εξωσωματικες και ακουγα 15 φορες,9 φορες...τι υπομονη να εχεις θεε μου! α!!ειμαι κ στις γονιμες κ ξεκινησα σιγα σιγα τις προσπαθειες..μπας και μας κατσει το πολυποθητο ζουζουνι...!:confused::roll:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...