Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Καλημερα Νικολια...εγω έχω νέα δυστυχώς...περίοδος δε μου ήρθε αλλά μόλις έκανα τεστ και βγήκε πάλι αρνητικό..πρώτη φορά τόση καθυστέρηση έσπασα ρεκόρ!!!!Αλλά όπως φαίνεται....πάλι μια από τα ίδια....ΜΗν ανησυχείς καθόλου εσύ...είσαι στην αρχή..όλα θα πάνε καλά,να χαίρεσαι κάθε μέρα με τον άντρα σου και θα ρθεί σύντομα και το μωράκι :D

 

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΤ ΔΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΑ ΤΕΣΤ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Κ ΔΕ ΠΗΓΕΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΚΟΜΑ? ΠΗΓΑΙΝΕ ΒΡΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ!!! ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΕΣΤ Κ ΥΠΗΡΧΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!! ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΠΡΑΓΜΑ ΔΥΣΚΟΛΟ!! ΔΕ ΤΟ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Κ ΣΤΗ ΑΡΧΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΕΧΩ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΕΔΩ Κ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ Κ ΙΣΩΣ Κ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΑΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ :(:(:(ΠΟΔΗΛΑΤΟ. ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΟΥ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΟΣΗ ΕΧΕΙ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΤ ΔΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΑ ΤΕΣΤ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Κ ΔΕ ΠΗΓΕΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΚΟΜΑ? ΠΗΓΑΙΝΕ ΒΡΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ!!! ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΕΣΤ Κ ΥΠΗΡΧΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!! ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΠΡΑΓΜΑ ΔΥΣΚΟΛΟ!! ΔΕ ΤΟ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Κ ΣΤΗ ΑΡΧΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΕΧΩ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΕΔΩ Κ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ Κ ΙΣΩΣ Κ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΑΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ :(:(:(ΠΟΔΗΛΑΤΟ. ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΟΥ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΟΣΗ ΕΧΕΙ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!

 

Αχ νικολια μου έφτιαξες την διάθεση τώρα πάνω που ήμουν στα μαύρα μου τα χάλια...μακάρι να ναι όλα όπως ταλες γιατί έχωχάσει κάθε ελπίδα πια...εμάς πέρασε και ο δέκατος μήνας...ουφ!!!!!!Το μόνο που θέλω να σου πω είναι να γράψεις τους πάντες στα παλιάσου τα παπουτσια (για να μην πω τιποτα αλλο) και να κοιτάξεις τον εαυτό σου...μόνο έτσι θα καταφέρεις τα πάντα..πάνω από όλα πρέπει νασαι εσύ καλά για να ρθει και το μωρό...Γίνε λίγο αναίσθητη μωρέ...κι εγώ συνάδερφος αγχώδης είμαι πολύ αλλά το παλεύω.Δε γίνεται κι αλλιώς!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ νικολια μου έφτιαξες την διάθεση τώρα πάνω που ήμουν στα μαύρα μου τα χάλια...μακάρι να ναι όλα όπως ταλες γιατί έχωχάσει κάθε ελπίδα πια...εμάς πέρασε και ο δέκατος μήνας...ουφ!!!!!!Το μόνο που θέλω να σου πω είναι να γράψεις τους πάντες στα παλιάσου τα παπουτσια (για να μην πω τιποτα αλλο) και να κοιτάξεις τον εαυτό σου...μόνο έτσι θα καταφέρεις τα πάντα..πάνω από όλα πρέπει νασαι εσύ καλά για να ρθει και το μωρό...Γίνε λίγο αναίσθητη μωρέ...κι εγώ συνάδερφος αγχώδης είμαι πολύ αλλά το παλεύω.Δε γίνεται κι αλλιώς!!!!!

 

ΧΑΙΡΟΜΕ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΡΑΨΩ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΟΥΤΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΓΤ ΜΟΝΙΜΩΣ ΜΟΥ ΔΙΑΤΑΡΑΣΟΥΝ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΜΟΥ ΗΡΕΜΙΑ ΒΑΖΟΥΝ ΛΟΓΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΟ ΜΕΤΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΔΕΟ ΘΕΟ ΚΔΕ ΤΟΝ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΣΑΝ ΧΑΖΟΣ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΕΙ ΑΛΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΙΧΝΕΙ...ΕΦΥΓΑ ΑΠΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΗΡΕΜΗΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΤΩ ΒΛΕΠΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΑΧ ΘΕΕ ΜΟΥ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΘΕΙΑ ΔΙΚΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΘΥΜΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΤΟΣΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΧΑΡΗΣ ΑΥΤΟΥΣ ΚΛΑΙΩ Κ ΔΕ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΠΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ Κ ΕΤΣΙΠΩΣ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ? ΗΘΕΛΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΑΛΛΑ ΦΟΒΟΜΟΥΝ:(

Link to comment
Share on other sites

Κ Η ΕΙΡΩΝΕΙΑ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΕ ΡΩΤΑΝΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ? ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΑ ΚΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΠΑΝΤΟΥ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΝΕ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΣΗΣ 1 ΧΡΟΝΟ ΑΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΗ ΜΟΥ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΟΤΙ ΧΤΙΖΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΣΤΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΜΟΝΟ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΣΑ Κ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΩΛΟΧΩΡΙ Κ ΔΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΕΙ Κ ΓΙΑΥΤΟ ΕΧΟΥΝ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΤΟΥ ΜΕ ΚΑΘΕ ΔΥΝΑΤΟ ΤΡΟΠΟ.ΕΙΜΑΙ 25 ΕΧΩ ΤΟΣΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΤΑ ΕΔΙΩΧΝΕ ΟΛΑ ΟΙ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΗ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΒΑΛΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ.... ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΩΡΑ Κ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΣΚΟΠΟ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ ΤΟ FORUM Κ ΕΓΩ ΛΕΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ΓΕΝΙΚΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΔΕΙΣ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΑΤΙΜΗ ΚΥΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ

Link to comment
Share on other sites

Κ Η ΕΙΡΩΝΕΙΑ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΕ ΡΩΤΑΝΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ? ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΑ ΚΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΠΑΝΤΟΥ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΝΕ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΣΗΣ 1 ΧΡΟΝΟ ΑΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΗ ΜΟΥ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΟΤΙ ΧΤΙΖΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΣΤΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΜΟΝΟ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΣΑ Κ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΩΛΟΧΩΡΙ Κ ΔΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΕΙ Κ ΓΙΑΥΤΟ ΕΧΟΥΝ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΤΟΥ ΜΕ ΚΑΘΕ ΔΥΝΑΤΟ ΤΡΟΠΟ.ΕΙΜΑΙ 25 ΕΧΩ ΤΟΣΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΤΑ ΕΔΙΩΧΝΕ ΟΛΑ ΟΙ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΗ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΒΑΛΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ.... ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΩΡΑ Κ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΣΚΟΠΟ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ ΤΟ FORUM Κ ΕΓΩ ΛΕΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ΓΕΝΙΚΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΔΕΙΣ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΑΤΙΜΗ ΚΥΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ

Βρε νικολια σε καταλαβένω αλλά κάποια στιγμή πρέπει να το ξεπεράσεις αυτό γιατί το μόνο που κάνεις είναι κακό στον εαυτό σου και όχι σε αυτούς...άστους να λένε ότι θέλουν και μην τους ακούς εσύ...βάλε τα δυνατά σου,μικρή κοπέλα εισαι και κάθεσαι και στεναχωριέσαι άδικα!!!!Τελοσπάντων...είμαι σίγουρη ότι στο τέλος θα τα καταφέρεις και να ηρεμήσεις και να γίνεις μανούλα...στο εύχομαι από την καρδιά μου!!!Υπομονή κάνε όπως όλες μας....που θα πάει..θα γυρίσει ο τροχός και τότε ποιος μας πιάνει,,...;);):D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε νικολια σε καταλαβένω αλλά κάποια στιγμή πρέπει να το ξεπεράσεις αυτό γιατί το μόνο που κάνεις είναι κακό στον εαυτό σου και όχι σε αυτούς...άστους να λένε ότι θέλουν και μην τους ακούς εσύ...βάλε τα δυνατά σου,μικρή κοπέλα εισαι και κάθεσαι και στεναχωριέσαι άδικα!!!!Τελοσπάντων...είμαι σίγουρη ότι στο τέλος θα τα καταφέρεις και να ηρεμήσεις και να γίνεις μανούλα...στο εύχομαι από την καρδιά μου!!!Υπομονή κάνε όπως όλες μας....που θα πάει..θα γυρίσει ο τροχός και τότε ποιος μας πιάνει,,...;);):D:D

 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ Κ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ ΤΟ ΑΥΤΙ ΜΑΚΑΡΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟ ΙΔΟ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΣΕΝΑ!!!! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΕΙ Η ΑΤΙΜΗ!!:P:p

Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ Κ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ ΤΟ ΑΥΤΙ ΜΑΚΑΡΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟ ΙΔΟ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΣΕΝΑ!!!! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΕΙ Η ΑΤΙΜΗ!!:P:p

 

Χαχα...έγινε...θα ενημερώσω...καλή μας επιτυχία!!!!!!!!!!!:D:D

Link to comment
Share on other sites

Χαχα...έγινε...θα ενημερώσω...καλή μας επιτυχία!!!!!!!!!!!:D:D

 

καλημερα καλη μου!!! ευχομαι μια καλη εβδομαδα με θετικα αποτελεσματα!!!!!!:P:p:p ελπιζω να εχεισ φυγει ιδη για χοριακη απο χθεσ σε σκεφτομαι κ κατι μου λεει οτι εισαι εγκυουλα περιμενω νεα σου ελπιζω να μην με ξεχασεσ φιλια πολλα καλη επιτυχιααα;)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλη μου!!! ευχομαι μια καλη εβδομαδα με θετικα αποτελεσματα!!!!!!:P:p:p ελπιζω να εχεισ φυγει ιδη για χοριακη απο χθεσ σε σκεφτομαι κ κατι μου λεει οτι εισαι εγκυουλα περιμενω νεα σου ελπιζω να μην με ξεχασεσ φιλια πολλα καλη επιτυχιααα;)

 

Καλημέρα νικολια μου.....σε λίγη ώρα φεύγω για χοριακή...αχ δεν ξέρεις τι άγχος έχω...ή μάλλον ξέρεις!!!!!!!σε χιλιοευχαριστώ για τις ευχές σου γιατί τις χρειάζομαι...είμαι πολύ απαισιόδοξη!!!Θα σε ενημερώσω αμέσως νασαι σίγουρη..ότι κι αν βγεί...σου ανταποδίδω τις ευχές μέσα από την καρδιά μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ κορίτσια την έκανα......ποιός αντέχει μεχρι το απόγευμα????????μετά τις 5 θα βγούν.....!!!!!!!!βοήθειααααα....αγχος...και απαισιοδοξία!!!!!!:shock::cry:

μπραβω αγαπητη μου!!!! κανε κατι να μην το σκεφτεσαι εφαγεσ τον γαιδαρο την ουρα θα αφησεις? η ακατανομαστη να υποθεσω αφαντη ετσι???? ουαου τελειααα κανε υπομονη μεχρι τησ 5 κοριτσακι ευχομαι μια θετικοτατη χοριακη περιμενω κ εγω με αγωνια τα νεα σου αχ ποσο θα χαρωω αντε να ακουσουμε κ ενα καλο νεο σημεραα.......

εγω σκεψου οτι ειμαι σε χειροτερη μοιρα πρεπει να πειμενω σχεδον μηνα για να δω τα αποτελεσματα μου ενω εσυ μονο 6 ωριτσεσ υπομονηηηη

Link to comment
Share on other sites

εγω σημερα ειχα κατεβει στη πολη κ σκεφτομουν να περασω απτο γιατρο μου μετα περνουσα εξω απο την μικροβιολογο μου κ ειπα να μπω.... κ μετα ειπα να φυγω....να γυρισω στη δουλεια γτ στο τελοσ θα με διωξει το ααφεντικο μου χθεσ ειχακ τραπεζι στα πεθερικα μου καταλαβαινεισ πωσ περασα...... τελειαα χαχαχαχα ανυπομονουσα να φυγουν ασε που μου ειπαν οτι πρεπει να βαλω πορτακι στη σκαλα μου δηθεν κ καλα οτι ειμαι εγκυοσ κ οτι ταξε χρειαζεται αφου θα κανεισ αυτα σα να μου ελεγαν αλλα με αλλο τροπο καταλαβαινεισ..... με τον πονο μου ππαιζουν ολοι:confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

εγω σημερα ειχα κατεβει στη πολη κ σκεφτομουν να περασω απτο γιατρο μου μετα περνουσα εξω απο την μικροβιολογο μου κ ειπα να μπω.... κ μετα ειπα να φυγω....να γυρισω στη δουλεια γτ στο τελοσ θα με διωξει το ααφεντικο μου χθεσ ειχακ τραπεζι στα πεθερικα μου καταλαβαινεισ πωσ περασα...... τελειαα χαχαχαχα ανυπομονουσα να φυγουν ασε που μου ειπαν οτι πρεπει να βαλω πορτακι στη σκαλα μου δηθεν κ καλα οτι ειμαι εγκυοσ κ οτι ταξε χρειαζεται αφου θα κανεισ αυτα σα να μου ελεγαν αλλα με αλλο τροπο καταλαβαινεισ..... με τον πονο μου ππαιζουν ολοι:confused::confused:

Τωρα ξαναμπήκα...νικολια αστους όλους να λένε!!!!!!!!!!όλα θα πάνε καλά..τα παμε αυτά...από το ένα αυτίο να μπένουν και από το άλλο να βγαίνουν...!!!Σε ποιά μέρα του κύκλου σου είσαι??

συγνώμη που αργώ στις απάντήσεις απλά έχς δουλειές πολλές σήμερα...ευτυχώς για να ξεχνιέμαι δηλαδή!!!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Τζίφος.....0,80..!!!!!!!!Δεν πιάσαν οι ευχές δυστυχώς....που θα παει όμως...τον άλλο μήνα θα πιάσουν :D...

Τώρα έχω άλλο θέμα....γιατί δε μου έρχεται η καταραμένη???Αχ θα με τρελάνει!!!!Αντε τώρα νικολια να δούμε χαρά απο σένα!!!!!:D;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κοριτσια ειμαι καινουρια σχετικα στο site σασ και οπωσ και εσεισ με πολλεσ ανησυχιεσ προσπαθουμε με τον αντρα μου 8 μηνεσ για δευτερο παιδακι και ακομα τιποτα αυτο το μηνα ομωσ πειραμε test ωορριξιασ ειχα λοιπον ωορριξια στισ 9/9 εωσ 10/9 απο βραδυ σε βραδυ επειδη ηταν σαββατοκυριακο του δωσαμε και καταλαβε μετα απο κατηε επαφη ειχα τα ποδια ψηλα για 20 λεπτα εντολη γιατρου τωρα ποιο ειναι το θεμα απο το σαββατο εχω καουρεσ πολλεσ και κατι απιθανο για μενα ξαφνηκα μου ανοιξε η μυτη η θερμοκρασια μου ειναι κολλημενη στο 37.2 και εκτοσ αυτου με μονανε οι ρογεσ μου και η κοιλια μου χαμηλα σαν πονακια περιοδου....περιμενο περιοδο στισ 23/9 βοηθιστεμε μηπωσ εχω συμπτωματα στην φαντασια μου?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια διαβάζω τις ιστορίες σας και καταλαβαίνω τις αγωνίες σας.... Μην αγχώνεστε και όλα θα στρώσουν... Όσο για τα πεθερικά ΝΙΚΟΛΙΑ μη το ψάχνεις.... όλοι λίγο πολύ έχουν περάσει προβλήματα αλλά να ξέρεις πως το παιδί δοκιμάζει ακόμα περισσότερο τη σχέση και όταν γεννηθεί τίποτα δε λύνεται....περισσότερες λεπτομέρειες μπορω να σου στείλω σε πμ....

sJbgp3.png W9hQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!!!Είμαι νέα στο site αλλά απολαμβάνω να διαβάζω τις ιστορίες σας!Είμαι και εγω με τον άντρα μου στον τρίτο μήνα της προσπάθειας αλλά δυστυχώς δεν έχω παρατηρήσει κανένα διαφορετικό σύμπτωμα που να υποψιάζομαι εγκυμοσύνη αυτόν τον μήνα!

Έχω σχετικά άστατο κύκλο από 30-35 ημέρες!Υπάρχουν και φορές όμως πιυ αργεί πιο πολύ από τις 35 ημέρες! Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να μην μπορώ να ξέρω πότε είναι ακριβώς οι γόνιμες ημέρες! Από τον επόμενο μήνα λέω να ξεκινήσω με τεστ ωορρηξίας και θερμοκρασία μπας και βγάλω άκρη!

Είχα αδιαθετήσει 25/8 οπότε το νωρίτερο που περιμένω είναι την Τρίτη 24/9!Άντε να δούμε!Θα περιμένω όμως σίγουρα μία εβδομάδα για να κάνω τεστ για να μην απογοητευτώ γιατί μπορεί απλά να έχω πέσει σε κύκλο 35 ημερών!

ήθελα να ρωτήσω κάτι! Μετράμε πρώτη μέρα του κύκλου την ημέρα που θα δούμε καφέ ή όταν ξεκινάει η κανονική ροή αίματος? Γιατί εγώ συνήθως βλέπω απόγευμα προσ βράδυ καφέ αλλά η ροή ξεκινάει την επόμενη ημέρα!Αν γνωρίζει κάποια ας μου απαντήσει!

Συγνώμη αν σας κούρασα και εύχομαι σε όλες μας να δούμε σύντομα το πολυπόθητο ++++++++++++++++++++++ !!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΡ33 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΜΕΤΡΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΗΑ ΔΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑΓΟΝΑ ΚΑΦΕ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΟΥ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΡΕ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΩΟΡΡΙΞΙΑΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 30 ΜΕΡΕΣ ΜΕ 32 ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΩΟΡΡΙΞΙΑ ΤΗΝ 16 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΕΣΤ ΟΜΩΣ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΛΑΘΟΣ ΜΕΡΑ ΕΤΣΙ ΠΕΙΡΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 10 ΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΙΧΑ ΤΕΛΙΚΑ ΩΟΡΡΙΞΙΑ ΤΗΝ 12 ΜΕΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΑΝΤΟΣ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΠΟΥ ΕΠΙΑΣΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΓΙΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΣΕ ΓΟΝΗΜΗ ΜΕΡΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΨΗΛΑ ΓΙΑ 20 ΛΕΠΤΑ ΑΛΑΝΘΑΣΤΟ

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΡ33 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΜΕΤΡΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΗΑ ΔΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑΓΟΝΑ ΚΑΦΕ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΟΥ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΡΕ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΩΟΡΡΙΞΙΑΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 30 ΜΕΡΕΣ ΜΕ 32 ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΩΟΡΡΙΞΙΑ ΤΗΝ 16 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΕΣΤ ΟΜΩΣ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΛΑΘΟΣ ΜΕΡΑ ΕΤΣΙ ΠΕΙΡΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 10 ΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΙΧΑ ΤΕΛΙΚΑ ΩΟΡΡΙΞΙΑ ΤΗΝ 12 ΜΕΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΑΝΤΟΣ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΠΟΥ ΕΠΙΑΣΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΓΙΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΣΕ ΓΟΝΗΜΗ ΜΕΡΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΨΗΛΑ ΓΙΑ 20 ΛΕΠΤΑ ΑΛΑΝΘΑΣΤΟ

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις χρήσιμες συμβουλές σου!Θα παραγγείλω άμεσα τεστ ωορρυξίας και σε σνδυασμό με τη μέτρηση θερμοκρασίας εύχομαι να καταφέρνω να βρίσκω τις γόνιμες ημέρες!

Αυτό το μήνα ξεκίνησα να το κηνυγάω περισσότερο μιας και τους δύο προηγούμενους μήνες ναι μεν κάναμε ελεύθερα έρωτα αλλά σηκωνόμουν αμέσως μετά και πλυνόμουν με αποτέλεσμα οι πιθανότητες για εγκυμοσύνη να ελαχιστοποιούνται!αυτόν τον μήνα έμενα στο κρεβάτι για μισή ώρα τουλάχιστον και μετά δεν έκανα μπάνιο!Θα ακολουθήσω και την συμβουλή "πόδια ψηλά"!!!

Εύχομαι η χοριακή σου να βγει θετική!την παρασκευή που θα την κάνεις στις πόσσες μέρες καθυστέρησης θα είσαι?

Να σου ζήσει ο μικρούλης σου και εύχομαι σύντομα να αποκτήσετε και νέο μέλος στην οικογένεια!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΔΕΝ ΠΛΕΝΕΣΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΜΑΚΑΡΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΘΑ ΣΙΓΟΥΡΕΨΕΙΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΣΟΥ ΚΑΝΩΝΙΚΑ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΟΤΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΩΟΡΡΙΞΙΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΩ 12 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟΤΕ ΝΑ ΔΩ ΜΕ ΒΑΣΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΔΕΝ ΠΛΕΝΕΣΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΜΑΚΑΡΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΘΑ ΣΙΓΟΥΡΕΨΕΙΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΣΟΥ ΚΑΝΩΝΙΚΑ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΟΤΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΩΟΡΡΙΞΙΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΩ 12 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟΤΕ ΝΑ ΔΩ ΜΕ ΒΑΣΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ...

 

 

 

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύυυυ!!!Σου έυχομαι την Παρασκευή να μάθεις τα ευχάριστα και εννοείται ότι περιμένουμε να μας πεις τα νέα!!!!Εμένα έχουν ξεκινήσει τα συμπτώματα περιόδου!Πόνος στην κοιλιά αλλά κανένα άλλο σύμπτωμα!Ελπίζω να μην έρθει η ακατανόμαστη αν και αυτόν τον μήνα είχα πολύ άγχος γιατί έχουν προκύψει θέματα με την δουλειά μου και την δουλειά του άντρα μου και είμαστε σε πολύ αγχωμένη φάση!Το άγχος ξέρω ότι επηρεάζει παρα πολύ οπότε φοβάμαι μήπως πάλι δεν καταφέραμε κάτι :?:???::?:???::?:???::?:???::?:???::?

Link to comment
Share on other sites

Τζίφος.....0,80..!!!!!!!!Δεν πιάσαν οι ευχές δυστυχώς....που θα παει όμως...τον άλλο μήνα θα πιάσουν :D...

Τώρα έχω άλλο θέμα....γιατί δε μου έρχεται η καταραμένη???Αχ θα με τρελάνει!!!!Αντε τώρα νικολια να δούμε χαρά απο σένα!!!!!:D;)

 

καλησπερα κοριτσακι μου δε πειραζει βρε τον αλλο μηνα η ακατανομαστη σε επισκεπτηκε η ακομα???? 0,80 ηταν η χοριακη σου? εμενα μια φορα που δε ημουν εγκυοσ κ ειχα κανει ηταν 0,5 τι ειναι αυτο? εγω δε σκαμπαζω κ πολλα απο τιμεσ χοριακησ!!!!τι ηταν το 0,5:confused:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα !!!!!!!!!!!! τι κανετε κοριτσια ???????? να σας ρωτησω γτ νομιζω εχω μπερδευτει λιγακι ... εγω λοιπον ειχα περιοδο 8/9 εως 12 /9 μεκυκλο 25-26 μερες . απο τις 15 εχω λιγα διαφανει υγρα και χθες ηταν ασπρα . ειχαμε επαφη χθες !!! ειναι η γονιμη φαση αυτη με τα λευκα υγρα ????? ε ???? κ ρεπει ναα εχουμε κ τις επομενες μερες ?????????????????????? ευχαριστωωωωω !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα !!!!!!!!!!!! τι κανετε κοριτσια ???????? να σας ρωτησω γτ νομιζω εχω μπερδευτει λιγακι ... εγω λοιπον ειχα περιοδο 8/9 εως 12 /9 μεκυκλο 25-26 μερες . απο τις 15 εχω λιγα διαφανει υγρα και χθες ηταν ασπρα . ειχαμε επαφη χθες !!! ειναι η γονιμη φαση αυτη με τα λευκα υγρα ????? ε ???? κ ρεπει ναα εχουμε κ τις επομενες μερες ?????????????????????? ευχαριστωωωωω !!!!!!!!!!!

αν γραψεις στο ιντερνετ: ποιες ειναι οι γονιμες μερες μου,θα στο βγαλει.και σιγουρα πρεπει να εχετε επαφες και τις υπολοιπες μερες....καλη επιτυχια!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...