Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Η ΝΙΚΟΛΙΑ σε σχέση με το πρώτο μήνα είναι σε καλύτερο δρόμο και συνέχισε έτσι!!!! κορίτσια δε θέλει άγχος, δε θέλει πίεση.... Εγώ στην αρχή έτρεχα στις γόνιμες μέρες περίμενα πως και πως αν θα έρθει περίοδοςμε τη 1η μέρα καθυστέρησης έκανα τεστ και μετά.... απογοήτευση. Όταν είπα ξεχνάω γόνιμες μέρες, ξεχνάω τα πάντα και κάνουμε επαφές όποτε θέλουμε τότε ήρθε το επιθυμητό αποτέλεσμα.... Εν τω μεταξύ κάθε μήνα είχα το στομάχι μου και έλεγα να είμαι έγκυος, να είμαι έγκυος και τελικά τίποτα! Βλέπεις η Ελπίδα πεθαίνει τελευταία (ευτυχώς τη πεθερά δε τη λένε Ελπίδα :lol::lol:). Τελικά εκείνο τον μήνα που έμεινα έγκυος είχα το στομάχι μου πάλι και έλεγα να πάλι ιδέα μου είναι, έκανα μέχρι και κούνια που είχα να κάνω από παιδί!!! Και μετά απο 3 μέρες ανακάλυψα πως είμαι έγκυος!!!

sJbgp3.png W9hQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΝΙΚΟΛΙΑ ΜΟΥ !!!!! ΑΜΗΝ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ !!!!Κ ΓΩ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΧΩ ΑΠΟ ΟΛΑ .. Κ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ Κ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΙΕΕΕΕΕΣ !!!!!! ΑΛΛΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ !!!!! ΜΟΛΙΣ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΚΑΡΠΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ .. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΧΡΟΝΟ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΚΑΤΩ Κ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΞΕΧΑΣΟΥΝ ΤΣΟΥΥΥΠ ΝΑ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ......ΔΩΣΕ ΧΟΝΟ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ ΤΟΝ ΚΑΡΠΟ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ ΣΑΣ !!!!!! ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ''ΦΥΛΑΓΩΣΟΥΝ '' ΚΑΙ ''ΠΡΟΣΕΧΕΣ '' ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ..... ΑΡΑ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΕΙΧΕ ΜΑΘΕΙ ΕΤΣΙ ... ΤΩΡΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΑΘΑΝΕΙ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΣΠΕΡΜΑ ΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ..... ΔΩΣΕ ΜΟΝΟ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ !!!!! ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!!!! ΔΗΛΑΔΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΒΛΑΚΕΙΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΠΑΣ Κ... ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΣΥ..ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΥ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ Κ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΔΕ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΘΕΛΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ.... ΕΓΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΔΙΑΘΕΤΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ... ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΠΑΛΙ

 

 

Σου εύχομαι πραγματικά να μην σου έρθει για τους επόμενους 9 μήνες! :P

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ..ΑΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΟΥ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ !!!!! ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΚΑΝΕΙ .............. Κ Ο ΠΕΡΙΓΥΡΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ...ΑΝΤΕ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ?? ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΦΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΤΡΙΒΕΛΙΖΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ............

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ..ΑΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΟΥ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ !!!!! ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΚΑΝΕΙ .............. Κ Ο ΠΕΡΙΓΥΡΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ...ΑΝΤΕ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ?? ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΦΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΤΡΙΒΕΛΙΖΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ............

 

 

Ευχαριστώ!!! Το ξέρω όλες τα περάσαμε λίγο πολύ.... απλά κλείνεις τα αυτιά σου και πείτε στο κάτω κάτω πως δε θέλετε ακόμα παιδί και άστους να λένε!!! Πραγματικά είναι δύσκολο να σε αφήσει η επιθυμία αλλά πρέπει να το πετύχεις για να φτάσεις στο επόμενο στάδιο :). Υπομονή και με το καλό να γίνετε μαμάδες όλες σας!!!

sJbgp3.png W9hQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΝΙΚΟΛΙΑ ΜΟΥ !!!!! ΑΜΗΝ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ !!!!Κ ΓΩ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΧΩ ΑΠΟ ΟΛΑ .. Κ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ Κ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΙΕΕΕΕΕΣ !!!!!! ΑΛΛΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ !!!!! ΜΟΛΙΣ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΚΑΡΠΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ .. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΧΡΟΝΟ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΚΑΤΩ Κ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΞΕΧΑΣΟΥΝ ΤΣΟΥΥΥΠ ΝΑ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ......ΔΩΣΕ ΧΟΝΟ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ ΤΟΝ ΚΑΡΠΟ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ ΣΑΣ !!!!!! ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ''ΦΥΛΑΓΩΣΟΥΝ '' ΚΑΙ ''ΠΡΟΣΕΧΕΣ '' ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ..... ΑΡΑ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΕΙΧΕ ΜΑΘΕΙ ΕΤΣΙ ... ΤΩΡΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΑΘΑΝΕΙ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΣΠΕΡΜΑ ΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ..... ΔΩΣΕ ΜΟΝΟ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ !!!!! ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολυ για το κουραγιο που μου δινεισ κ εσυ κ ολεσ σας!!!! δε μπορειτε να φανταστειτε ποσο ωραια νιωθω αυτη τη στιγμη που σασ γραφω ελπιζω γρηγορρα να ερθει το σπορακι που τοσο επιθυμω!!!! κ το ιδιο ευχομαι κ σε εσας!! τελοσ οι γοννιμεσ μερες κ τα κωλο τεστ κ επισησ κ οι χοριακες τουλαχιστον για μενα με εχουν φαει ολα αυτα!!!! εχω τοσα στο κεφαλι μου που στο τελοσ θα νομιζω οτι γενναω χαχαχαχαχα σασ ευχαριστω παρα πολυ θα περιμενω μεχρι μεσα σεπτεμβρη αν δε μου ερθει αυριο κ αν δε ειμαι θα συνεχισω οπως εχει...:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ...ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΤΟΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΣΕΞ !!!!!!!!!!!!ΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ , ΓΤ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΔΕΕΕΕΕΝ .. Κ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΠΑΛΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Κ ΚΑΛΥΕΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΤΙΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΝΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΑΝΕΣ Κ ΜΠΙΜΠΕΡΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ Κ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!! ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ Κ ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ...ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ 28 ΗΜΕΡΩΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΜΑΤΑΙΑ.. ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΜΑΣ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΣΥΝΕΧΟΜΜΕΝΗΣ ΕΠΑΦΗΣ Κ Η ΤΟΣΗ ΛΑΧΤΑΡΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕ ΗΡΘΕ!! ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΟΧΙ? ΤΟΣΑ ΤΕΣΤ ΤΟΣΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ:(:( ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΟΥΤΕ ΩΟΡΙΞΙΑ ΚΟΙΤΑΞΑ ΟΥΤΕ ΤΠΤ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΝΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΜΕΧΡΙ Κ ΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΓΤ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ!!! ΛΟΙΠΟΝ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑΝ ΠΡΙΝ ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΔΗΛΑΔΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΦΟΡΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ 8 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΜΕ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΓΙΟΚ.... ΤΩΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΗΣ 5 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΤΗΝ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΠΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.....ΕΔΩ Κ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΧΩ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΚΑΤΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΥΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΑΛΛΩΤΕ ΚΡΥΩΝΟ ΑΛΛΩΤΕ ΖΕΣΤΕΝΟΜΑΙ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΔΕ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ Κ ΕΠΙΣΗΣ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟ Κ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΕΣ ΖΑΛΑΔΕΣ.. ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΓΤ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Κ ΜΙΑ ΕΞΗΓΗΣΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΟΥΦ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΟΝ ΠΡΟΤΑΙΡΟΝ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ

Ζουζούνα μακάρι να είναι αυτό που περιμένεις...Κι εγώ έχω ακριβώς τα ίδια συμπτώματα εκτός απο το στήθος που δεν είναι πρησμένο κάτι που με αποθαρρύνει λίγο...αλλά δε σταματάω να σκέφτομαι θετικά...Σου εύχομαι πάντως σύντομα να μας έχεις σουπερ νεάκια..όλη μου η θετική σκέψη είναι μαζί σου...και κατ επέκταση σε όλες μας που περιμένουμε τον πελαργό...

Link to comment
Share on other sites

και θα ερθει συντομα !!!!!!!!!!!!!!!!! μην ξεχναμε πως υπαρχουν και εγκυμοσυνες χωρις συμπτωματα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μονο καθηστερηση .. συμβαινει κ ετσι !!!!!

οποτε και χωρις καμια ενοχληση μπορει να ειναι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και θα ερθει συντομα !!!!!!!!!!!!!!!!! μην ξεχναμε πως υπαρχουν και εγκυμοσυνες χωρις συμπτωματα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μονο καθηστερηση .. συμβαινει κ ετσι !!!!!

οποτε και χωρις καμια ενοχληση μπορει να ειναι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είσαι απίστευτη Ελευθερία μου...πόσο μα πόσο θετική!!!!!+++++!!!!!+++++!!!!!!! ★♡★♡★♥★♡★♡★♥★

Link to comment
Share on other sites

Αχ Ελευθερία μου, ανυπομονώ να δώ τι γίνεται αλλά είναι πολύ νωρίς για να ξέρω. Την προηγούμενη βδομάδα ξεκίνησαν οι προσπάθειες που είχα ωορηξία (μάλλον)! Πότε θα είναι καλά να κάνω χοριακή;

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!! ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΚΑΤΕΦΤΑΣΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ!!! ΟΥΦ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕ ΘΑ ΕΧΩ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΩΡΑ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ........ ΥΠΟΜΟΝΗ!! ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ???? ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!:P

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα κι από μένα!Κι εγώ με το ίδιο πρόβλημα...Προσπαθούμε εδώ και ενάμιση χρόνο αλλά ακόμα τίποτα.Βέβαια εντατικά (με γόνιμες μέρες κλπ) προσπαθούμε από μέσα Ιουλίου και μετά.Νωρίτερα γινόταν απλά όποτε μας ερχόταν... Ο γιατρός, μετά από κάποιες εξετάσεις που μας έκανε, μας είπε όλα καλά και ότι κάποια στιγμή θα έρθει. Μας είπε να ξεκινήσουμε και οι 2 βιταμίνη Ε (την eviol) κι εγώ να αρχίσω να παίρνω και filicine.Τα έχετε δοκιμάσει αυτά?Τι γνώμη έχετε?Και κάτι ακόμα.Τελευταία περίοδο είχα στις 23/8 με κύκλο 26-29 ημερών.Λογικά αυτή η εβδομάδα δεν είναι οι γόνιμες μέρες?

H5Gn.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημέρα κι από μένα!Κι εγώ με το ίδιο πρόβλημα...Προσπαθούμε εδώ και ενάμιση χρόνο αλλά ακόμα τίποτα.Βέβαια εντατικά (με γόνιμες μέρες κλπ) προσπαθούμε από μέσα Ιουλίου και μετά.Νωρίτερα γινόταν απλά όποτε μας ερχόταν... Ο γιατρός, μετά από κάποιες εξετάσεις που μας έκανε, μας είπε όλα καλά και ότι κάποια στιγμή θα έρθει. Μας είπε να ξεκινήσουμε και οι 2 βιταμίνη Ε (την eviol) κι εγώ να αρχίσω να παίρνω και filicine.Τα έχετε δοκιμάσει αυτά?Τι γνώμη έχετε?Και κάτι ακόμα.Τελευταία περίοδο είχα στις 23/8 με κύκλο 26-29 ημερών.Λογικά αυτή η εβδομάδα δεν είναι οι γόνιμες μέρες?

 

βιταμινούλες είναι και το felicine ειναι φολικό οξυ το οποίο βοηθάει στην απορρόφηση του σιδήρου, δεν ειναι κάτι κακό και γενικά λένε πως η καλή διατροφή και των 2, η αποχή από το αλκόολ ότι βοηθάει στη σύλληψη... υπάρχουν διάφορα τέτοια site τα οποία τη περίοδο που περίμενα πως και πως τα είχα επισκεφθεί όλα!!!! Αλλά όπως είπα όταν ήρεμησα τότε ήρθε ο γιόκας μου :)

sJbgp3.png W9hQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!!!Μία από τα ίδια κι εμείς..10 Μήνες προσπαθειών χωρίς το ποθητο αποτέλεσμα!!!Σήμερα ειμαι στην 25η μέρα του κύκλου μου που είναι σταθερός 28-29 πάντα!!!!Άρχισαν πάλι τα κατα φαντασία συμπτώματα...κοιλια,ζαλάδα,κούραση,υπνηλία...φοβάμαι να πιστέψω ότι ίσως μια φορά αυτά που θα εμφανιστούν θα είναι αληθινά..μακάρι ναναι τυχερός αυτός ο μήνας!!!!

Εύχομαι σε όλες όσες είναι στην ίδια θέση να αποκτήσουν γρήγορα το νινάκι τους!Το ΑΞΙΖΟΥΜΕ όλες!!!

 

Φιλάκια και καλώς σας βρήκα!!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Τι άγχος και αυτό...litaki αυτα τα κατα φαντασίαν είναι τα χειρότερα. Κι εγώ από την 26 ημέρα αρχίζω. Ο άντρας μου ανα μισή ώρα μου τηλεφωνεί στη δουλειά για να με ρωτήσει αν μου ήρθε περιοδος. Σήμερα είναι η 37 ημέρα σε κύκλο 28-29...μακάρι αυτή τη φορά να μην είναι όλα στο μυαλό μου. Πριν 20 λεπτά έκανα χοριακή...αναμένουμε. Κουράγιο και υπομονή σε όλες!!! Αυτό που λέει ο πνευματικός μου είναι ότι το μεγαλύτερο δώρο του Θεού είναι ο γάμος και η αγάπη του ζευγαριού και μετά έρχονται όλα!

Link to comment
Share on other sites

Είναι όντως πολύ σημαντικό να μοιράζεσαι γενικότερα τα συναισθήματα σου με άτομα που σε καταλαβαίνουν...Ενδιαφέρομαι βέβαια αν μπορείς στείλε μου τη σελίδα που τα αγοράζεις.Εγω ξεκίνησα προσπάθειες εδω και δυο βδομαδες και απο επιλογη του συντροφου μου αν και δεν είμαστε παντρεμενοι.Ούσα ερωτευμένη με τα παιδια εννοειται κ δεχθηκα. ΚΑΤΙΑ μου σε ευχαριστω πολυ εκ των προτερων για το σαιτ.

το σαιτ είναι το hometest.gr Filia!

Link to comment
Share on other sites

Τι άγχος και αυτό...litaki αυτα τα κατα φαντασίαν είναι τα χειρότερα. Κι εγώ από την 26 ημέρα αρχίζω. Ο άντρας μου ανα μισή ώρα μου τηλεφωνεί στη δουλειά για να με ρωτήσει αν μου ήρθε περιοδος. Σήμερα είναι η 37 ημέρα σε κύκλο 28-29...μακάρι αυτή τη φορά να μην είναι όλα στο μυαλό μου. Πριν 20 λεπτά έκανα χοριακή...αναμένουμε. Κουράγιο και υπομονή σε όλες!!! Αυτό που λέει ο πνευματικός μου είναι ότι το μεγαλύτερο δώρο του Θεού είναι ο γάμος και η αγάπη του ζευγαριού και μετά έρχονται όλα!

Άσε...σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!!37?????δεν εχω φτάσει ποτέ σε αυτό τον αριθμό...Να στείλεις τα αποτελέσματα να μας πεις τι έγινε...μου μυρίζεται μωράκι!!!!!!!!:-D:grin::-D

Link to comment
Share on other sites

Άσε...σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!!37?????δεν εχω φτάσει ποτέ σε αυτό τον αριθμό...Να στείλεις τα αποτελέσματα να μας πεις τι έγινε...μου μυρίζεται μωράκι!!!!!!!!:-D:grin::-D

 

Περιμένουμε αλλά κατι μου λέει οτι η χοριακή σου θα είναι θετική!!!! αντε να χαρούμε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε αλλά κατι μου λέει οτι η χοριακή σου θα είναι θετική!!!! αντε να χαρούμε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P

 

ΑΝΥΠΟΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ!!!!!!:P:p:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Τι άγχος και αυτό...litaki αυτα τα κατα φαντασίαν είναι τα χειρότερα. Κι εγώ από την 26 ημέρα αρχίζω. Ο άντρας μου ανα μισή ώρα μου τηλεφωνεί στη δουλειά για να με ρωτήσει αν μου ήρθε περιοδος. Σήμερα είναι η 37 ημέρα σε κύκλο 28-29...μακάρι αυτή τη φορά να μην είναι όλα στο μυαλό μου. Πριν 20 λεπτά έκανα χοριακή...αναμένουμε. Κουράγιο και υπομονή σε όλες!!! Αυτό που λέει ο πνευματικός μου είναι ότι το μεγαλύτερο δώρο του Θεού είναι ο γάμος και η αγάπη του ζευγαριού και μετά έρχονται όλα!

 

Έχουμε κανένα νεο;;;

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον! αλλά τζίφος....η περίοδος βέβαια άφαντη. Τι να πω...δοκιμασίες...Αλλά κάτω δε το βάζουμε!!!!!Βουρρρρρρρρρ τον επόμενο μήνα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...