Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα ειχα ξανα γραψει στο φορουμ πριν κανενα χρονο.ειμαι 22 ετων και μολισ 3 μηνεσ αρραβωνισμενη..για να τα παρουμε απο την αρχη τον τελευταιο χρονο ειχα πολυ σταθερο κυκλο γενικα 2 το πολυ 3 μερεσ καθυστερηση.τουσ 3 τελευταιουσ μηνεσ ειχα κυκλο 33 μερες...τελευταια περιοδο στισ 11-07 και μολισ τελειωσε ειχαμε καποιεσ ελευθερεσ επαφεσ τελη του ιουλιου και αρχεσ αυγουστου με διαφορα 2-3 ημερων.ενω περιμενα περιοδο στισ 13-08 πουθενα....και εδω και 2 εβδομαδες τρελοσ πονοσ στο στηθοσ πολυ πρησμενο αφου δεν αντεχω ουτε το σουτιεν..καθε μιση ωρα συχνοουρια και μικρα τσιμπιματακια χαμηλα και πριξιμο...αλλα αυτο που με παραξενεψε ειναι το στηθος μου γιατι ποτε δεν εχει ξανα πονεσει τοσο συνηθως λιγο πριν την περιοδο για καμια εβδομαδα αλλα τωρα σαν μιλαω για τρελο πριξιμο...τεστ δεν θελω να κανω ακομα γτ εχω χαλασει αρκετα λεφτα με τις υποψιες μου..τι λετε να ειναι??

kstUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σας.. πρώτη φορά βρήκα το θάρρος να στείλω αποριες μου αν και παρακολουθώ τις συζητήσεις σας απο τοτε που αρχισαμε να προσπαθούμε για μωράκι. Αυτό το μηνα σταθηκα τυχερή το επιασα το φασολάκι μου αλλα ενώ πιστευα οτι θα εξαφανιστεί το άγχος μολις ερθει αυτη η στιγμη τώρα διογκώθηκε. Περιμενα στισ 14-15 αυγούστου στις 19 η χοριακη ηταν 2690 και σημερα 5100 περιπου.Του φάνηκε φυσιολογικο αλλα λιγο μεγαλο, υπαρχει περιπτωση να ειναι διδυμα? και κάτι αλλο, λόγω οικονομικών θα παω σε δημόσιο νοσοκομείο μου κλεισανε ραντεβού σε 15 μερες απο τώρα, χωρίς να με ρωτήσουνε το οτιδηποτε,δεν θα είναι αργα τοτε να ξεκινησω ολες αυτές τις εξετάσεις? αν κάτι συμβαίνει γιατι να το μαθω καθυστερημενα. Δεν ξέρω μήπως ανυσυχώ άδικα? μήπως αυτο ειναι το φυσιολογικο να με δει πρώτη φορα γιατρός οταν θα ειμαι ήδη 7 εβδομάδων? και προσπατηησα να μην γράψω πολλα;).

Αν κάποια μπορεί να μου πει το οτιδήποτε.... Ευχαριστώ εκ των προτέρων και καλή επιτυχια σε ολες σας...

Οχι μην αγχωνεσαι και εγω ετσι εκανα.7 εβδομαδων πηγα γιατρο γτ πιο πριν δεν μπορει να δει κατι και εκει μου εγραψε τις εξετασεις που τις εκανα και μετα την αυχενικη τουτα πηγα ολα.Μονο φιλισιν μου ειπε να παιρνω απο την αρχη και μετα δεν επαιρνα τπτ παρα μονο σιδηρο απο τον 5ο μηνα.Και εγω σε δημοσιο γιατρο πηγαινα και σε δημοσιο νοσοκομειο γεννησα και ολα μια χαρα!

FvxMp3.png
Link to comment
Share on other sites

kounelaki

μην ανυσηχεισ ειναι πολυ νωρισ ακομη για εξετασεις! εγω προσπαθω 7 μηνεσ κ ο γιατροσ μου ειπε χαλαρα και οτι καποια στιγμη ο συζυγος μου μπορει να κανει ενα σπερμοδιαγραμμα. συνηθως εξετασεισ σε βαζουν να κανεισ μετα τον εναμιση με 2 χρονια! η αποψη μου λοιπον ειναι να χαλαρωσεις κ να μην το σκεφτεσαι καν αυτο το ενδεχομενο ακομη!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο μενα !! ευχομαι σε ολεσ μασ να πραγματοποιηθει το ονειρο μας!!! εγω οταν παντρευτηκα δεν ηθελα ακομη μωρο.. φοβομουν .. νοσοκομεια..γεννεσ.. αλλα οταν καποια μερα ο αντρασ μου τελειωσε μεσα αρχισα μεν να πανικοβαλλομαι μην τυχον ειμαι εγκυοσ αλλα οταν μου ηρθε περιοδοσ στενοχωρηθηκα!!! τωρα εχουν περασει 6 μηνεσ που προσπαθουμε!! και περιμενουμε τα ευχαριστα...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια και απο μενα. ειμαι καινουργια και θελω να πω και εγω την δικη μου ιστορια. ειμαι παντρεμενη 2 χρονια και εδω και 13 μηνεσ κανουμε προσπαθεια για παιδακι αλλα ακομα τιποτα. πριν 4 μηνεσ πηγαμε στον γυναικολογο οπου μασ εβαλε και καναμε εξετασεισ, εγω εχω ενα μικρο πολυποδα στην μητρα και λιγο ανεβασμενη προλακτινη και ο αντρασ μου χαμηλη προσθια κοινητικοτητα,μασ ειπε αυτο το μηνα να καναμε ξανα σπερμοδιαγγραμα αλλα εμεισ δεν καναμε γιατι θελαμε λιγο να ηρεμησουμε και να προσπαθησουμε χωρισ αγχοσ, εκανα ενα τεστ το σαββατο αλλα βγηκε αρνητικο,βεβαια ειναι πολυ νωρισ μιας και την μερα που το εκανα ημουν 7 μερεσ πριν την περιοδο,δεν ξερω τι να πω μακαρι να ειμαι αυτη τη φορα γιατι το θελουμε πολυ και οι 2 και ο γιατροσ μασ ειπε οτι αν δεν διορθωθει το σπερμα με τισ βιταμινεσ θα πρεπει να παμε για εξωσωματικη. ευχαριστω που με ακουσατε και αν μπορειτε στειλτε μου την γνωμη σασ ή αν καποια εχει παρομοια εμπειρια ασ την μοιραστει μαζι μασ να παρουμε θαρροσ ολεσ εμεισ που προσπαθουμε για το πολυποθητο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κλαησπέρα mpoumpouk. Είναι σημείο των καιρών αρκετά ζεύγάρια να μην μπορούν να τεκνοποιήσουν μετά από κάποιο εύλογο χρονικό διάστημα. Εγώ θεώρω ότι η ηανυπομονησία και το άγχος μας εμποδίζουν να συλλάβουμε. Είναι καλύτερα να χαλαρώσουμε και να απολαύσουμε αυτή την πανέμορφη διαδικασία της δημιουργίας μιας καινούριας ζωής.

Link to comment
Share on other sites

Κλαησπέρα mpoumpouk. Είναι σημείο των καιρών αρκετά ζεύγάρια να μην μπορούν να τεκνοποιήσουν μετά από κάποιο εύλογο χρονικό διάστημα. Εγώ θεώρω ότι η ηανυπομονησία και το άγχος μας εμποδίζουν να συλλάβουμε. Είναι καλύτερα να χαλαρώσουμε και να απολαύσουμε αυτή την πανέμορφη διαδικασία της δημιουργίας μιας καινούριας ζωής.

καλησπερα και σε σενα κοριτσακι μου, σε ευχαριστω για την απαντηση σου, η αληθεια ειναι οτι το εχω σκευτει αυτο αλλα οταν περναει ο καιροσ η ανυπομονησια και το αγχοσ σε κανουν να μην μμπορεισ να χαλαρωσεισ με τιποτα. και εσυ στην προσπαθεια εισαι?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και σε σενα κοριτσακι μου, σε ευχαριστω για την απαντηση σου, η αληθεια ειναι οτι το εχω σκευτει αυτο αλλα οταν περναει ο καιροσ η ανυπομονησια και το αγχοσ σε κανουν να μην μμπορεισ να χαλαρωσεισ με τιποτα. και εσυ στην προσπαθεια εισαι?

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Η αλήθεια είμαι ότι ανησυχείς καθώς περνάει ο χρόνος. Ναι,και εμείς στην προσπάθεια είμαστε,αλλά το αντιμετωπίζουμε χαλαρα προς το παρόν. Πάντως για να σου φύγουν τυχόν προβληματισμοί κάνε τις εξετάσεις που θα σε συμβουλέψει ο γιατρός σου. Ήρεμα όμως,σύμφωνοι

Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Η αλήθεια είμαι ότι ανησυχείς καθώς περνάει ο χρόνος. Ναι,και εμείς στην προσπάθεια είμαστε,αλλά το αντιμετωπίζουμε χαλαρα προς το παρόν. Πάντως για να σου φύγουν τυχόν προβληματισμοί κάνε τις εξετάσεις που θα σε συμβουλέψει ο γιατρός σου. Ήρεμα όμως,σύμφωνοι

καλημερα γλυκια μου, προσ το παρον αυτο κανω εξετασεισ και υπομονη, ελπιζω αυτο το μηνα να ειμαι τυχερη και να εχει συμβει το θαυμα. ευχομαι και σε σενα τα καλυτερα το συντομοτερο.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου γεια σς!εχω την αναγκη να σας πω εν ολιγοις την ιστορια μου γιατι αν εστω και μια κοπελα βοηθηθει εστω και ψυχολογικα απο αυτην θα με κανει απειρως χαρουμενη γιατι κι εγω πριν λιγο καιρο διακαως διαβαζα τις ιστοριες αλλων γυναικων κι επαιρνα δυναμη αλλα και μου ανοιιξαν τα ματια σε πολλα.λοιπον,με τον αντρουλη μου παντρευτηκα οταν ημουν μολις 21 και τοτε εχοντας τα μυαλα πανω απο το κεφαλι δεν ηθελα ακομη παιδακι ωστε να χαρουμε λιγο ανεμελοι καθως θεωρουσα δεδομενο πως μολις το θελησω θα μεινω εγκυος.ματα απο 2 χρονια ειπαμε να βαλουμε μπρος.μενω οντως αμεσως αλλα μετα την πρωτη χοριακη δεν προλαβαινω για τη 2η και να το αιμα.τωρα ξερω πως λεγεται βιοχημικη ομως τοτε δεν ηξερα ουτε τι ειναι η χοριακη.ο τοτε γιατρος μου ουτε που εδωσε σημασια λεγοντας τα γνωστα τυχαιο γεγονος,εισαι πολυ μικρη μη δινεις σημασια κλπ.παει αυτο ,μετα βαζουμε αμεσως παλι μπρος αλλα νινι πουθενα για ενα χρονο ωσπου παλι καθυστερηση.τεστ θετικο χαρα αλλα μεσα σε λιγες μερες παλι τα ιδια παει η χαρα,παλι ο ιδιος γιατρος να λεει εισαι μικρη και να μην με παραπεμπει σε εξετασεις κι εγω το ζωον να μην ξυπναω να παω αλλου γιατι ηθελα να πιστευω τα καθησυχαστικα λογια του,να πω οτι περιοδο ειχα στρωτη,στους απλους υπερηχους φαινονταν ολα καλα αλλα για αλλα περιπου 2 χρονια μετα απο αυτο εγκυμοσυνη πουθενα ωσπου περυσι το καλοκαιρι απροσμενα ανακαλυπτω οτι ειμαι εγκυος ομως απο την αρχη φαινοταν οτι κατι δεν παει καλα και το ενιωθα καθως ειχα καφε εκκρισεις που συντομα εγιναν αιμα.οι 2 πρωτες χοριακες ακριβως ιδια η 1η με τη 2η 445 μοναδες οποτε μας λεει ο γοατρος οτι πα΄΄ινδρομησε.αιμα ποταμι.πονοι τρελοι λεω τελος.ελα ομως που στην επαναληπτικη χοριακη για να βεβαιωθουμε οτι ολα τελειωσαν αυτη πηγε 1000.εγω ελπιδες,χαρα η ασχετη,οταν πηγε 2000 περιπου η χοριακη παω για υπερηχο αλλα σακος πουθενα αυτος να λεει οτι ειχα χασει τις ημ/νιες τοαιμα στο μεταξυ συνεχιζοταν.μην τα πολυλογω ηταν εξωμητριο εσπασε η δεξια σαλπιγγα επαθα εσωτερικη αιμορραγια και σωθηκα στο τσακ.το σεπτεμβρη αποφασισαμε να παμε επιτελους χε αλλο γιατρο ειδικο στην υπογονιμοτητα και χαρρη σε αυτον εμαθα επιτελους τι εχω βρε παιδια!με παρεπεμψε σε πληθος εξετασεων που στην αρχη επαθα σοκ οταν τις ειδα τι για θρομβοφιλια τι ουρεαπλασμα μυκοπλασμα σε ειδικο κεντρο τι τι τι αλλα μια ηταν η λυση του προβληματος.μαγικη σαλπιγγογραφια.και η αλλα σαλπιγγα προβληματικη καθοτι υδροσαλπιγγα+ενα πολυποδακι ενδομητριου.μονη οδος πλεον η εξωσωματικη.ομως για μεγαλυτερα ποσοστα επιτυχιας μου ειπε να αφαιρεθει και η αχρηστη σαλπιγγα και εννοειται το πλυποδακι.σεπτεμβρη εγινε η διαγνωση,νοεμβρη εγω στο ιασω για λαπαροσκοπικη ααφαιρεση σαλπιγγας και υστεροσκοπικη αφαιρεση πολυποδα.επειτα αναρρωση 2 μηνες και στο μεταξυ προγραμματισμενη εξωσωματικη για φλεβαρη.και το ΘΑΥΜΑ ΕΓΙΝΕ!!!!πετυχε με την πρωτη χιλιε δοξες να εχει ο θεουλης και τωρα ειμαι 26 εβδομαδων εγκυος και αυτο το νοεμβρη με τη βοηθεια της Παναγιτσας θα ειμαι στο ιασω οχι για εγχειριση αλλα για γεννα!!!!

 

ευχομαι απο καρδιας σε ολες τις κοπελες που το θελουν πραγματικα να γινουν μανουλες γιατι ολες το αξιζουμε.μη χανετε τις ελπιδες την πιστη και το θαρρος σας.αυτα σας τα λεει μια πολυ φοβιτσιαρα και αδυναμη γυναικα που ομως εκανε οτι επρεπε για να φτασει στο ποθουμενο αποτελεσμα,

μην καθεστε με σταυρωμενα χερια οταν εχει περασει πανω απο ενας χρονος ακαρπων προσπαθειων η αποτυχιων ισως κατι συμβαινει.ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ βρειτε ενα καλο γιατρο που να του εχετε εμπιστοσυνη και ξεκινηστε εξετασουλες οσο βαρετες κι αν σας φαινονται.γιατι να χανεται πολυτιμος χρονος και να φθειρεστε αδικα;

 

η χαρη του Θεου να μας προστατευει...

 

ξένια1985, συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου και με το καλό να έρθει το μωράκι σου!

Ευχαριστώ που μοιράστηκες την ιστορία σου, τέτοιες εμπειρίες είναι πολύτιμες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα γλυκια μου, προσ το παρον αυτο κανω εξετασεισ και υπομονη, ελπιζω αυτο το μηνα να ειμαι τυχερη και να εχει συμβει το θαυμα. ευχομαι και σε σενα τα καλυτερα το συντομοτερο.

Καλημέρα κοπελάρα μου. Αχ,από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί. Η αλήθεια είναι ότι το καλό πράγμα αργεί να γίνει,πόσο μάλλον ένα τέτοιο θαύμα. Μακάρι να έχεις όλη την τύχη του κόσμου. Σε φικώ και περιμένω νεοτερά σου

Link to comment
Share on other sites

kalhspera !!!! eimai k gw nea edw , alla kai nea sto group gynaikwn pou prospathoun na kanoun mwraki ! kalh mas epityxia loipon !!!!!

loipon olo to xeimwna o kuklos mou htan genika astatos , dld allwte 27 , allwte 28 allwte 25 k mexri 30 ! tous teleytaious mhnes loipon einai 26,27 kai 28 . emeis ksekinhsame ayto to mhna prospatheis ! exoume epafes apo otan teleiwse i periodos kai sxedon ana 2 meres an oxi kathe mera ( eimaste k niopantroi) , shmera einai h 13 mera k eixame kanonika epafes ??? lete na apokleietai na ta kataferoume toooso syntoma ??? ;)))))))))

Link to comment
Share on other sites

Τρομερη περιπετεια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εισαι πολυ δυνατη !!!! με το καλο να κρατησεις το μικρακι σ αγκαλιτσα !!!!!!!!!!!!!!!! χαιρομαι πααρα πολυ για σενα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

kalhspera !!!! eimai k gw nea edw , alla kai nea sto group gynaikwn pou prospathoun na kanoun mwraki ! kalh mas epityxia loipon !!!!!

loipon olo to xeimwna o kuklos mou htan genika astatos , dld allwte 27 , allwte 28 allwte 25 k mexri 30 ! tous teleytaious mhnes loipon einai 26,27 kai 28 . emeis ksekinhsame ayto to mhna prospatheis ! exoume epafes apo otan teleiwse i periodos kai sxedon ana 2 meres an oxi kathe mera ( eimaste k niopantroi) , shmera einai h 13 mera k eixame kanonika epafes ??? lete na apokleietai na ta kataferoume toooso syntoma ??? ;)))))))))

Καλησπέρα και σε εσένα και καλώς μας ήρθες. Πότε είχες τελευταία περίοδο? Να ξέρεις ότι τίποτα δεν αποκλείεται,οι γιατροί λένε συνήθως επαφές μέρα παρά μέρα,αλλά κατά την γνώμη μου δεν υπάρχουν κανόνες. Νιόπαντρη? Και εμείς παντρευτήκαμε 1 Ιουνίου!! Όταν έχεις ωορηξία το καταλαβαίνεις? Αυτό βοηθάει αρκετά. Πάντως δεν αποκλείεται να τα έχετε καταφέρει,το παν είναι να μην μας γίνεται έμμονη ιδέα η εγκυμοσύνη. Να είμαστε χαλαρές{ποια μιλάει}και το θαύμα θα γίνει.....:P:D;-):lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!! να ζησετε !!! 11 Μαιου εμεις !!!!! Τελευταια περιοδο ειχα 15/7 για να ειμαι ακριβης τα μεσανυχτα 14 με 15 ! νομιζω πως την καταλαβα αλλα ηταν σχετικα νωρις στις 25 δλδ την 10η μερα! βεβαια ειπα δεν εχουμε να χασουμε τπτ και ειχαμε επαφες ! αλλα ειχαμε κ χθες που ηταν η 13η μερα ! και θα συνεχισουμε !!!!! εσεις ?????? σ'ευχαριστω για την απαντηση !!!!!!! δεν ειμαι αγχωμενη πολυ νομιζω ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα !!! να ζησετε !!! 11 Μαιου εμεις !!!!! Τελευταια περιοδο ειχα 15/7 για να ειμαι ακριβης τα μεσανυχτα 14 με 15 ! νομιζω πως την καταλαβα αλλα ηταν σχετικα νωρις στις 25 δλδ την 10η μερα! βεβαια ειπα δεν εχουμε να χασουμε τπτ και ειχαμε επαφες ! αλλα ειχαμε κ χθες που ηταν η 13η μερα ! και θα συνεχισουμε !!!!! εσεις ?????? σ'ευχαριστω για την απαντηση !!!!!!! δεν ειμαι αγχωμενη πολυ νομιζω ....

Καλησπέρα κοπελίτσα μου. Και εσείς να έχετε βίο ανθόσπαρτο. Χαρά μου να επικοινωνούμε και να μαθαίνουμε η μια από την άλλη. Εγώ είχα δυστυχώς μια βιοχημική κύηση παραμονές του γάμου μας. Δεν ευδοκίμησε,είχα μεγάλη συμπαράσταση από τον σύζυγο. Τώρα βούρ στον πατσά,του δίνουμε και καταλαβαίνει. Μακάρι όλες εμείς που προσπαθούμε πάνω από όλα να ζούμε την διαδικασία όμορφα χώρις άγχος. Συνέχισε έτσι μέρα παρά μέρα είναι το καλύτερο. Φυσικά και δεν έγινε τπτ. Να δεις που τονάλλο μήνα θα έχουμε σποράκι στην κοιλίτσα.....Χι,χι,χι....:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

geia sas..ime nea edw kai exw apories....ekana test 15 meres meta apo tin epafi kai vgike thetiko...tin epomeni mera vgike arnitiko...ti ine to pio pithano?

Κλαώς ήρθες. Θα συμφωνήσω με την προλαλήσασα. Η εξέταση της β χοριακής σε μικροβιολογικό είναι η πιο έγκυρη από όλες. Πότε είχες τελευταία περίοδο? Τα τέστ του εμπορίου είναι ναι μεν πολύ αξιόπιστα,αλλά κατά την διάρκεια του κύκλου μας η ορμόνη της εγκυμοσύνης έχει διάφορα σκαμπανεβάσματα. Επίσης τυχαίνει να επηρρεάζεται και από κάποια φάρμακα. Ελπίζω να βοήθησα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοπελίτσα μου. Και εσείς να έχετε βίο ανθόσπαρτο. Χαρά μου να επικοινωνούμε και να μαθαίνουμε η μια από την άλλη. Εγώ είχα δυστυχώς μια βιοχημική κύηση παραμονές του γάμου μας. Δεν ευδοκίμησε,είχα μεγάλη συμπαράσταση από τον σύζυγο. Τώρα βούρ στον πατσά,του δίνουμε και καταλαβαίνει. Μακάρι όλες εμείς που προσπαθούμε πάνω από όλα να ζούμε την διαδικασία όμορφα χώρις άγχος. Συνέχισε έτσι μέρα παρά μέρα είναι το καλύτερο. Φυσικά και δεν έγινε τπτ. Να δεις που τονάλλο μήνα θα έχουμε σποράκι στην κοιλίτσα.....Χι,χι,χι....:rolleyes:

Makari .... !!!!!!!!!!! bravo sas pou to kseperasate !!!!! ayto thelei dynamh !!!!!!! elpizw na exoume k meis k seis k oles mas ta eyxarista se 10 meroules ! alliws ton allo mhna ... kala na eimaste !!!!!!!! bebaia o antras mou nomizw tha t oparei ligo katakarda ... nomizei pws einai toooooso eykolo na ginei to thauma !!!!!! alla prospathw me thn syzhthsh na tou eksigw k na ton hremw !

Link to comment
Share on other sites

Makari .... !!!!!!!!!!! bravo sas pou to kseperasate !!!!! ayto thelei dynamh !!!!!!! elpizw na exoume k meis k seis k oles mas ta eyxarista se 10 meroules ! alliws ton allo mhna ... kala na eimaste !!!!!!!! bebaia o antras mou nomizw tha t oparei ligo katakarda ... nomizei pws einai toooooso eykolo na ginei to thauma !!!!!! alla prospathw me thn syzhthsh na tou eksigw k na ton hremw !

Αυτό είναι αλήθεια,καλή μου. Οι άντρες θέλουν αρκετό μπλα μπλα για να καταλάβουν,ακούνε και διάφορα από τους τριγύρω για εγκυμοσύνες στο πιτς φυτίλι και επηρρεάζονται,όπως και να το κάνουμε. Αχ,υγεία πάνω από όλα. Εξάλλου δεν είναι μόνο η σύλληψη δύσκολο θέμα.. Από εκεί και πέρα αρχίζουν τα δύσκολα(που λέει και ο Σάκης).:D:lol:

Link to comment
Share on other sites

poso dikio exeis ... sto metaksi shmera eimai sthn 15-16 mera kai akoma niwthw ligo perierga thn koilia mou ! san ponakia , san periodo poly light ... esy se poia mera eisai ??

Καλέ,εγώ είμαι στην 18. Μόλις τώρα το αντιλήφθηκα.. Κατά τις 8 περιμένεις την ακατανόμαστη,που μην σώσει και έρθει ή κάνω λάθος?

Link to comment
Share on other sites

poso dikio exeis ... sto metaksi shmera eimai sthn 15-16 mera kai akoma niwthw ligo perierga thn koilia mou ! san ponakia , san periodo poly light ... esy se poia mera eisai ??

Μπορεί να είσαι ακόμα στις γόνιμες. Φτιάξε ατμόσφαιρα...:P:p:p:oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...