Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

καλημερα!!!!!!!!!!τι κανετε?

heidi22 καλως ηρθες στη παρεα μας και ελπιζω συντομα να μας εχει ευχαριστα νεα...σε καταλαβαινω απολυτα ειδικα το κομματι με τον ψυχολογο.και γω το ειχα σκεφτει στο παρελθον-οπως πολλες απο εμας πιστευω- γιατι θεωρουσα οτι ημουν στα ορια της καταθλιψης..αλλα ΔΕΝ θα μας παρει απο κατω. αργα η γρηγορα θα εχουμε στην αγκαλια μας το μωρακι μας....

Mirina τελικα ειχες αιματακι?

Maria_Rose ηταν η πρωτη σπερματεχυση που κανατε? αν ναι γιατι κατευθειαν για εξωσωματικη?

 

Καλημέρα :) :) την Πέμπτη το πρωι θα την κάνω :):(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια μου καλημερα , ευχομαι να ειστε ολες καλα κ να περασατε ενα ομορφο τριημερο. Βεβαια ακολουθει κι αλλο ....:D

Ειχα μερες να μπω λογο δουλειας κ σημερα που ανοιξα υπολογιστη διαβασα ολα τα μνμ σας. Εχω κανει δυο σαλπιγγογραφιες σε δυο διαφορετικα κεντρα με δυο διαφορετικες διαγνωσεις. Ετσι ειχανε πει κ σε μας οτι το φαρμακο βοηθαει στην συλληψη τους επομενους μηνες, σε μας βεβαια δεν συνεβει κατι τετοιο μα εχουμε κ εμεις καποια ευθυνη . Το ειχαμε ετσι στο μυαλο μας σαν σιγουρο κ πρωτα εμπαινε το ανχος κ μετα η πραξη !!!Τι να περιμενεις μετα ? Κ σκεφτειτε εμεις για ποσο καιρο λειτουργουσαμε με το σκεπτικο οτι εχω μονο μια βατη σαλπιγγα, αλλα ο καλος μου ο γιατρος στην αθηνα δεν πιστεψε τιποτα κ βλεποντας μετα απο 1 χρονο την σαλπιγγογραφια μου λεει θα κανεις ακομα μια γιατι εμενα αυτη δεν μου λεει τιποτα , οκ .......πηγα . Κ ολα μια χαρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσιαααααα !!!! Βγήκαν τ αποτελεσματα του αντρουλη μου κ ειναι πολυ καλα :) :)

 

βλεπεις που δεν πρεπει να αγχωνεσαι προκαταβολικα?? !! μπραβο σας!! τωρα περιμενουμε απο σενα τα ευχαριστα!!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημεραααα!!!τι κανετε?

αυτος ο καιρος μας εχει τρελανει...θα αποφασισει επιτελους τι θελει? ζεστη κρυο? συννεφια ή ηλιοφανεια?:lol::lol::lol::lol::lol:

 

Καλημέρα :) εγω πάλι δεν εχω κάν το νου μου στον καιρο :( σε μια ωρα θα φύγω για να πάω για την υστεροσαλπιγγογραφια :o !!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα :) εγω πάλι δεν εχω κάν το νου μου στον καιρο :( σε μια ωρα θα φύγω για να πάω για την υστεροσαλπιγγογραφια :o !!

 

Καλημέρα και καλή επιτυχία!!! Πήρες buscopan; Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου! Εγώ πάντως αδιαθέτησα πρωί πρωί... :(

kgi3p2?r=1359388468
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα :) εγω πάλι δεν εχω κάν το νου μου στον καιρο :( σε μια ωρα θα φύγω για να πάω για την υστεροσαλπιγγογραφια :o !!

 

 

καλημερα και καλη επιτυχια κοριτσι μου

psitp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μόλις γύρισα !!! Καταρχήν σας ευχαριστω ολες για τις ευχές σας :) !!! Τελικα τσάμπα φοβομουνα,δεν πονάει :) ελάχιστη ενόχληση περιοδου,που σε σχέση με το ποσο ποναω εγω στην περιοδο αυτο δεν ειναι τίποτα :) τ αποτελεσματα ειναι μια χαρα :) ολα ειναι φυσιολογικα :) κ μάλιστα μας είπαν απο αύριο να έρθουμε σ επαφη !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και καλή επιτυχία!!! Πήρες buscopan; Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου! Εγώ πάντως αδιαθέτησα πρωί πρωί... :(

 

Καλησπέρα :) ναι είχα πάρει buscopan :) όσο για το αλλο μην στεναχωριεσαι !! Τώρα μπαίνει η άνοιξη,φτιάχνει η διάθεση μας κ μεγαλώνουν οι πιθανότητες !!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μόλις γύρισα !!! Καταρχήν σας ευχαριστω ολες για τις ευχές σας :) !!! Τελικα τσάμπα φοβομουνα,δεν πονάει :) ελάχιστη ενόχληση περιοδου,που σε σχέση με το ποσο ποναω εγω στην περιοδο αυτο δεν ειναι τίποτα :) τ αποτελεσματα ειναι μια χαρα :) ολα ειναι φυσιολογικα :) κ μάλιστα μας είπαν απο αύριο να έρθουμε σ επαφη !!!

Τέλεια!!!!!!!!!!!!!! Όλα καλά λοιπόν!!! Είδες που τζάμπα αγχωνόσουν προκαταβολικά;;;; Άντε προσπαθειούλες τώρα μπας και γράψει καμιά μας εδώ μέσα καμιά ιστορία με αίσιο τέλος :D:D:D

kgi3p2?r=1359388468
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μόλις γύρισα !!! Καταρχήν σας ευχαριστω ολες για τις ευχές σας :) !!! Τελικα τσάμπα φοβομουνα,δεν πονάει :) ελάχιστη ενόχληση περιοδου,που σε σχέση με το ποσο ποναω εγω στην περιοδο αυτο δεν ειναι τίποτα :) τ αποτελεσματα ειναι μια χαρα :) ολα ειναι φυσιολογικα :) κ μάλιστα μας είπαν απο αύριο να έρθουμε σ επαφη !!!

 

 

μπραβο...... αντε ωραια...τωρα βουρ στις ζουζουνιες :wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:

psitp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γραφουμε σε ενα forum που ονομαζεται ιστοριες με αισιο τελος. Ποσο δικιο εχει η tristeza ? Ας ακουσουμε κανενα ευχαριστο , απο καποια μας. Κ μετα ολες θα παρουμε σειρα.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μόλις γύρισα !!! Καταρχήν σας ευχαριστω ολες για τις ευχές σας :) !!! Τελικα τσάμπα φοβομουνα,δεν πονάει :) ελάχιστη ενόχληση περιοδου,που σε σχέση με το ποσο ποναω εγω στην περιοδο αυτο δεν ειναι τίποτα :) τ αποτελεσματα ειναι μια χαρα :) ολα ειναι φυσιολογικα :) κ μάλιστα μας είπαν απο αύριο να έρθουμε σ επαφη !!!

 

υπεροχα νεα!!ζουζουνιες γρηγορα!!κ αφου ξερετε οτι ειναι ολα καλα οχι αγχος πλεον!!!

Link to comment
Share on other sites

Γραφουμε σε ενα forum που ονομαζεται ιστοριες με αισιο τελος. Ποσο δικιο εχει η tristeza ? Ας ακουσουμε κανενα ευχαριστο , απο καποια μας. Κ μετα ολες θα παρουμε σειρα.

Απ το στόμα σου κ στου Θεού τ αυτί !!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια ....τι κανετε?

γυρισα απο τη γιατρο μου και ειπαμε να κανουμε την πρωτη μας προσπαθεια για σπερματεγχυση....αφου εφυγα απο το ιατρειο σκεφτομουν αυτα που ειπαμε...ξερετε αν μετα την σπερματεγχυση πρεπει να ειμαι ξαπλα?

σκεφτομουν οτι δεν εχω τη δυνατοτητα να παρω αδεια απο τη δουλεια, αλλα και να μπορουσα δεν θελω να μαθει κανεις οτι θα κανω αυτη την κινηση. για πολλους και διαφορους λογους που λεγαμε τις προαλλες...

ξερετε κατι γι΄αυτο το θεμα?

να ζητησω αδεια ή μπορει και να γινει χωρις να το μαθει κανεις?ετσι κι αλλιως η δουλεια μου ειναι δουλεια γραφειου και δεν κουραζομαι

psitp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα. Θέλω να ενημερώσω πως μου έχουν περισσέψει τα εξής φάρμακα και είναι διαθέσιμα δωρεάν φυσικά, σε όποια τα χρειάζεται:

 

1 Κουτί με 7 ενέσεις GONAPEPTYL DAILY

2 Ενέσεις ORGALUTRAN

Όποια ενδιαφέρεται, και μπαίνει σε διαδικασία εξωσωματικής ή σπερματέγχυσης ας μου στείλει π.μ.

9aXep2.png
Link to comment
Share on other sites

...ξερετε αν μετα την σπερματεγχυση πρεπει να ειμαι ξαπλα?

Ούτε ξάπλα χρειάζεται ούτε τίποτα. Μόνο καλή διάθεση και αισιοδοξία!

(απλά δείξε μια στοιχειώδη προσοχή με βάρη και κούραση;)).

Καλή σου επιτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...