Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Οντως πολυ ωραιες μερες μας κανει , οσο ανοιγει ο καιρος ανοιγει κ το μεσα μας , η διαθεση που λεμε . Γιαυτο κ εμεις ολα τα κοριτσια που προσπαθουμε θα γινουμε μανουλες τωρα μεσα στο καλοκαιρι που υπαρχει συνηθως κ ανεβασμενη ερωτικη διαθεση . Αρκει να μην το σκεφτομαστε απλα να το απολαμβανουμε . Η αληθεια ειναι οτι εχεις κιλα παραπανω σε σχεση με το υψος σου αλλα αφου κανεις προσπαθεια τωρα να τα χασεις ολα καλα θα πανε. Αρκει να μην ανχωθεις κ γιαυτο γιατι δεν θα εχεις κανενα αποτελεσμα. Εγω ειμαι 1,65 υψος κ γυρω στα 60 κιλα . Κ σκεψου τωρα ξεκιναω νηστεια κ διαιτα μαζι . Πρεπει να χασω κ εγω κανενα κιλο για να βγουμε στην παραλια . Τι ορμονες περνεις ?

 

τα τελευταια που πηρα ειναι προγεστερονη.τον αλλο μηνα ξεκιναω τα ενεσιμα, αλλα δεν θυμαμαι ποια ειναι..

εχει 8 χρονια που καταλαβα το προβληματακι μου και εχω παρει οτι ορμονη εχεις φανταστει..πχ προγεστερονη,οιστρογονα,κλομιφαινη,χαπια για να υπερινσουλιναιμια κτλ κτλ....

να φανταστεις απο τοτε τα κιλα που εχω βαλει και εχω χασει ειναι πανω απο 150 κιλα.το φυσιολογικο μου ειναι 60 κιλα.εκει ημουν και εκει ηθελα να ειμαι.δεν ηθελα ουτε πιο αδυνατη ουτε πιο παχια...

θα επρεπε να αναφερω οτι περα απο τις πολυκυστικες που εχω, εχω και αντισταση στην ινσουλινη γι΄αυτο και ειναι πολυ δυσκολο να χασω κιλα....:mad::-x:-x:-x:-x:-x:-x:-x

εχω παει παρα πολλες φορες σε ειδικους για διατροφη και παντα κρατουσα το διαιτολογιο που μου εδιναν. αυτα χρησιμοποιω και τωρα (να πω την αληθεια για να αποφυγω ενα επιπλεον κοστος γιατι εχω δωσει απιστευτα χρηματα).ειπα οτι θα κανω για λιγο καιρο ακομα την προσπαθεια μονη μου και μετα αναγκαστικα παλι θα πρεπει να φωναξω καποιον ειδικο να με παρακολουθει

psitp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σε όλες...

Συγγνώμη που γράφω εδώ, ίσως να μην είναι το πιο κατάλληλο μέρος για αυτή την απάντηση, αλλά ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας.

 

Εδώ και 2 εβδομάδες περίπου (ακριβώς 2 εβδομάδες θα έχει το Σάββατο 16/3) κλείνουν από την μέρα που έκανα Σπερματέγχυση. ο Γιατρός μου ήταν αρκετά αισιόδοξος και μου είπε πως πήγαμε αρκετά καλά και να μην αγχώνομαι. Το Σάββατο 16/3 είναι η μέρα που πρόκειται να αδιαθετήσω. Έχω σταθερό κύκλο. Τώρα τι γίνετε...

 

Σήμερα από το πρωί έχω φοβερούς πόνους περιόδου και κάτι σαν κράμπες να τις πω κάτω χαμηλά. Τόσο πόνο κορίτσια που με κράτησαν στο κρεβάτι. Φοβάμαι να πάω τουαλέτα μήπως δω το ανεπιθύμητο, φοβάμαι να κινηθώ, τόσο άγχος. Και το ωραίο τόσες μέρες ούτε καν τον σκεφτόμουν!!!

 

Γύρω στο απόγευμα δεν άντεξα! Τηλεφώνησα στην αδερφή μου και μου έφερε ένα τεστ εγκυμοσύνης από το φαρμακείο. Το έκανα αμέσως... Αρνητικό!!! Δεν ξέρω πόσο αξιόπιστα είναι αυτά. Είναι; Πρώτη φορά χρησιμοποιώ κάτι τέτοιο. Δεν ξέρω αν έπρεπε να έχω καθυστέρηση για να κάνω κάτι τέτοιο. Το κουτί πάνω έγραφε σίγουρα αποτελέσματα 7 μέρες μετά την σύλληψη. Ποια η γνώμη σας;

Από εκείνη την ώρα χάθηκε η γη κάτω από τα πόδια μου.

 

 

Νομίζω πως μέχρι το Σάββατο... θα είναι ατέλειωτο!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες...

Συγγνώμη που γράφω εδώ, ίσως να μην είναι το πιο κατάλληλο μέρος για αυτή την απάντηση, αλλά ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας.

 

Εδώ και 2 εβδομάδες περίπου (ακριβώς 2 εβδομάδες θα έχει το Σάββατο 16/3) κλείνουν από την μέρα που έκανα Σπερματέγχυση. ο Γιατρός μου ήταν αρκετά αισιόδοξος και μου είπε πως πήγαμε αρκετά καλά και να μην αγχώνομαι. Το Σάββατο 16/3 είναι η μέρα που πρόκειται να αδιαθετήσω. Έχω σταθερό κύκλο. Τώρα τι γίνετε...

 

Σήμερα από το πρωί έχω φοβερούς πόνους περιόδου και κάτι σαν κράμπες να τις πω κάτω χαμηλά. Τόσο πόνο κορίτσια που με κράτησαν στο κρεβάτι. Φοβάμαι να πάω τουαλέτα μήπως δω το ανεπιθύμητο, φοβάμαι να κινηθώ, τόσο άγχος. Και το ωραίο τόσες μέρες ούτε καν τον σκεφτόμουν!!!

 

Γύρω στο απόγευμα δεν άντεξα! Τηλεφώνησα στην αδερφή μου και μου έφερε ένα τεστ εγκυμοσύνης από το φαρμακείο. Το έκανα αμέσως... Αρνητικό!!! Δεν ξέρω πόσο αξιόπιστα είναι αυτά. Είναι; Πρώτη φορά χρησιμοποιώ κάτι τέτοιο. Δεν ξέρω αν έπρεπε να έχω καθυστέρηση για να κάνω κάτι τέτοιο. Το κουτί πάνω έγραφε σίγουρα αποτελέσματα 7 μέρες μετά την σύλληψη. Ποια η γνώμη σας;

Από εκείνη την ώρα χάθηκε η γη κάτω από τα πόδια μου.

 

 

Νομίζω πως μέχρι το Σάββατο... θα είναι ατέλειωτο!!!

 

καλησπερα!! το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι το τοσο προωρο τεστ κ μαλιστα με απογευματινα ουρα δεν ειναι πολυ αξιοπιστο!! εχε πιστη κ ολα θα πανε καλα!! ευχομαι το καλυτερο κ ειδοποιησες μας οταν μαθεις τα ευχαριστα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες...

Συγγνώμη που γράφω εδώ, ίσως να μην είναι το πιο κατάλληλο μέρος για αυτή την απάντηση, αλλά ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας.

 

Εδώ και 2 εβδομάδες περίπου (ακριβώς 2 εβδομάδες θα έχει το Σάββατο 16/3) κλείνουν από την μέρα που έκανα Σπερματέγχυση. ο Γιατρός μου ήταν αρκετά αισιόδοξος και μου είπε πως πήγαμε αρκετά καλά και να μην αγχώνομαι. Το Σάββατο 16/3 είναι η μέρα που πρόκειται να αδιαθετήσω. Έχω σταθερό κύκλο. Τώρα τι γίνετε...

 

Σήμερα από το πρωί έχω φοβερούς πόνους περιόδου και κάτι σαν κράμπες να τις πω κάτω χαμηλά. Τόσο πόνο κορίτσια που με κράτησαν στο κρεβάτι. Φοβάμαι να πάω τουαλέτα μήπως δω το ανεπιθύμητο, φοβάμαι να κινηθώ, τόσο άγχος. Και το ωραίο τόσες μέρες ούτε καν τον σκεφτόμουν!!!

 

Γύρω στο απόγευμα δεν άντεξα! Τηλεφώνησα στην αδερφή μου και μου έφερε ένα τεστ εγκυμοσύνης από το φαρμακείο. Το έκανα αμέσως... Αρνητικό!!! Δεν ξέρω πόσο αξιόπιστα είναι αυτά. Είναι; Πρώτη φορά χρησιμοποιώ κάτι τέτοιο. Δεν ξέρω αν έπρεπε να έχω καθυστέρηση για να κάνω κάτι τέτοιο. Το κουτί πάνω έγραφε σίγουρα αποτελέσματα 7 μέρες μετά την σύλληψη. Ποια η γνώμη σας;

Από εκείνη την ώρα χάθηκε η γη κάτω από τα πόδια μου.

 

 

Νομίζω πως μέχρι το Σάββατο... θα είναι ατέλειωτο!!!

 

Κ γω λέω οτι το έκανες πολυ νωρίς κ φυσικα το οτι το κάνες απογευμα δεν ειναι αξιόπιστο !!! Σου εύχομαι να χεις τέλειο αποτέλεσμα κ φυσικα περιμένουμε νεα σου :) Υ.γ κορίτσια please απαντήστε μου κ μένα :( κοντευουμε να τρελαθούμε απο το άγχος :(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα τελευταια που πηρα ειναι προγεστερονη.τον αλλο μηνα ξεκιναω τα ενεσιμα, αλλα δεν θυμαμαι ποια ειναι..

εχει 8 χρονια που καταλαβα το προβληματακι μου και εχω παρει οτι ορμονη εχεις φανταστει..πχ προγεστερονη,οιστρογονα,κλομιφαινη,χαπια για να υπερινσουλιναιμια κτλ κτλ....

να φανταστεις απο τοτε τα κιλα που εχω βαλει και εχω χασει ειναι πανω απο 150 κιλα.το φυσιολογικο μου ειναι 60 κιλα.εκει ημουν και εκει ηθελα να ειμαι.δεν ηθελα ουτε πιο αδυνατη ουτε πιο παχια...

θα επρεπε να αναφερω οτι περα απο τις πολυκυστικες που εχω, εχω και αντισταση στην ινσουλινη γι΄αυτο και ειναι πολυ δυσκολο να χασω κιλα....:mad::-x:-x:-x:-x:-x:-x:-x

εχω παει παρα πολλες φορες σε ειδικους για διατροφη και παντα κρατουσα το διαιτολογιο που μου εδιναν. αυτα χρησιμοποιω και τωρα (να πω την αληθεια για να αποφυγω ενα επιπλεον κοστος γιατι εχω δωσει απιστευτα χρηματα).ειπα οτι θα κανω για λιγο καιρο ακομα την προσπαθεια μονη μου και μετα αναγκαστικα παλι θα πρεπει να φωναξω καποιον ειδικο να με παρακολουθει

Εχω παρει κ εγω κλομιφαινη , γυρω στους εξι κυκλους γιατι δεν κανει κ πολυ . Δημιουρνουντε κυστες πολλες. Κ για την ινσουλινη επαιρνα κ εγω καποια χαπια τα glugophage ελπιζω να τα γραφω σωστα , αλλα τα εκοψα γιατι βαρεθηκα με τοσα χαπια . Καθε φορα που ετρωγα επρεπε να παιρνω κ ενα τετοιο . Τωρα αν εχεις δει το εχω ξαναγραψει παιρνω μια σκονη inofert κανει καλο γενικα σε γυναικες με πολυκυστυκες. Ρωτα κ τον γιατρο σου . Σε καταλαβαινω δεν το συζητω οτι οταν περνεις τοσες ορμονες λογικο ειναι να περνεις βαρος , γιαυτο συνδυασε το με μια διατροφη κ περπατημα η γυμναστικη . Να ξερεις οτι το βαρος το περνουμε κ απο το ανχος . Κοιτα να κανεις πραγματα για σενα , πραγματα που σε ευχαριστουν κ σε κανουν να ξεχνας αυτα που σε απασχολουν κ ολα θα δεις θα γινουν οπως τα εχεις φανταστει . Εισαι πανω απο 30 χρονων ?

Link to comment
Share on other sites

Κ γω λέω οτι το έκανες πολυ νωρίς κ φυσικα το οτι το κάνες απογευμα δεν ειναι αξιόπιστο !!! Σου εύχομαι να χεις τέλειο αποτέλεσμα κ φυσικα περιμένουμε νεα σου :) Υ.γ κορίτσια please απαντήστε μου κ μένα :( κοντευουμε να τρελαθούμε απο το άγχος :(

Συμφωνω οτι ειναι πολυ νωρις , επρεπε να περιμενεις οταν σου ειπε ο γιατρος σου .Βεβαια σε καταλαβαινουμε το θες τοσο πολυ που βιαστηκες . Δεν πειραζει , σου ευχομαι να λεει βλακιες το τεστ κ σε λιγες μερες να κρατας ενα θετικο τεστ στα χερια σου . Περιμενουμε νεα σου :D

Link to comment
Share on other sites

Εχω παρει κ εγω κλομιφαινη , γυρω στους εξι κυκλους γιατι δεν κανει κ πολυ . Δημιουρνουντε κυστες πολλες. Κ για την ινσουλινη επαιρνα κ εγω καποια χαπια τα glugophage ελπιζω να τα γραφω σωστα , αλλα τα εκοψα γιατι βαρεθηκα με τοσα χαπια . Καθε φορα που ετρωγα επρεπε να παιρνω κ ενα τετοιο . Τωρα αν εχεις δει το εχω ξαναγραψει παιρνω μια σκονη inofert κανει καλο γενικα σε γυναικες με πολυκυστυκες. Ρωτα κ τον γιατρο σου . Σε καταλαβαινω δεν το συζητω οτι οταν περνεις τοσες ορμονες λογικο ειναι να περνεις βαρος , γιαυτο συνδυασε το με μια διατροφη κ περπατημα η γυμναστικη . Να ξερεις οτι το βαρος το περνουμε κ απο το ανχος . Κοιτα να κανεις πραγματα για σενα , πραγματα που σε ευχαριστουν κ σε κανουν να ξεχνας αυτα που σε απασχολουν κ ολα θα δεις θα γινουν οπως τα εχεις φανταστει . Εισαι πανω απο 30 χρονων ?

 

καλημερα

τι ειναι αυτη η σκονη?πρωτη φορα το ακουω...

επαιρνα κλοφιφαινη και ετσι οπως τα λες μου δημιουργηθηκαν κυστουλες και γι΄αυτο ξαναπηρα προγεστερονη για να μου ερθει περιοδος...μετα ενα κυκλο αντισυλληπτικα για να φυγουν οι κυστες και μετα τα ενεσιμα....

παλια επαιρνα glucophase...αυτα με ειχαν σωσει....οχι μονο εχανα βαρος αλλα και μου ερχοταν περιοδος φυσιολογικα και σε φυσιολογικα πλαισια...δυστυχως ομως επρεπε να τα σταματησω γιατι μου προκαλουσαν κολλικους εντερου και ημουν συχνη επισκεπτρια στα νοσοκομεια της θεσσαλονικης.παρολα αυτα ομως δεν ηθελα να τα σταματησω γιατι ειχα το δωρο της περιοδου

αυτο που με τρελαινει ειναι οτι δεν μου φαινεται οτι ειμαι τοσα κιλα..σε οσους το λεω μενουν με ανοιχτο το στομα και μου λενε εγω δεν θα σε εκανα παω απο 70 κιλα...ακομα και η γιατρος μου τρελαθηκε.δεν το περιμενε... τον μαιο αισιως θα γινω 30 χρονων...ελπιζω μεχρι τοτε να ειμαι καποια κιλα μειον χιχι

mirina δυστυχως δεν ξερω ν΄απαντησω την ερωτηση σου.....

psitp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια !!! Help....απαντήστε μου !!!!

Mirina μου θα σου έλεγα να μην αγχώνεσαι και να κάνετε ένα ένα βήμα κάθε φορά. Περίμενε πρώτα τα αποτελέσματα, μην δηλητηριάζεις το μυαλό σου με σκέψεις και ερωτήματα που στην τελική μπορεί να μην χρειαστεί να πρέπει να απαντηθούν.

Καταλαβαίνω ότι θες να είσαι γνώστης των πραγμάτων, αλλά δεν χρειάζεται να σπάμε έτσι κι αλλιώς το πολύτιμο κεφαλάκι μας... Κάτσε να δεις τα αποτελέσματα πρώτα και μετά αν όντως χρειάζεται το ψάχνετε παραπάνω από εκεί και πέρα:rolleyes:

Σου στέλνω τα φιλιά μου!

kgi3p2?r=1359388468
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια...

σας ευχαριστώ όλες!!! Κάπου ηρέμησα από τα χθες και περιμένω τώρα να δω τι θα γίνει το Σάββατο. Βλακεία μου το ξέρω που έκανα το τεστ αλλά δεν άντεξα.

 

Οι πόνοι συνεχίζονται και σήμερα με συνοδεία αρκετής κούρασης. Να σκουπίσω έπιασα το δωμάτιο και έπεσα ξερή από την κούραση. Δεν ξέρω γιατί. Ευτυχώς που είμαι με άδεια και δεν πάω δουλειά αυτές τις μέρες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mirina μου θα σου έλεγα να μην αγχώνεσαι και να κάνετε ένα ένα βήμα κάθε φορά. Περίμενε πρώτα τα αποτελέσματα, μην δηλητηριάζεις το μυαλό σου με σκέψεις και ερωτήματα που στην τελική μπορεί να μην χρειαστεί να πρέπει να απαντηθούν.

Καταλαβαίνω ότι θες να είσαι γνώστης των πραγμάτων, αλλά δεν χρειάζεται να σπάμε έτσι κι αλλιώς το πολύτιμο κεφαλάκι μας... Κάτσε να δεις τα αποτελέσματα πρώτα και μετά αν όντως χρειάζεται το ψάχνετε παραπάνω από εκεί και πέρα:rolleyes:

Σου στέλνω τα φιλιά μου!

 

Καλημέρα !! Σ ευχαριστω πολυ :) δεν ξέρω γιατι αλλα εχω να αγχωθω τόσο απο τότε που περίμενα τ αποτελέσματα για να δω αν πήρα το πτυχίο μου :( :(

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !! Σ ευχαριστω πολυ :) δεν ξέρω γιατι αλλα εχω να αγχωθω τόσο απο τότε που περίμενα τ αποτελέσματα για να δω αν πήρα το πτυχίο μου :( :(

 

Xαχαχαχα εσύ ξεπερνάς κι εμένα στο άγχος!!! Σταμάτα όμως γιατί με αγχώνεις!!! χαχαχχαα...:P:D:lol:

kgi3p2?r=1359388468
Link to comment
Share on other sites

Xαχαχαχα εσύ ξεπερνάς κι εμένα στο άγχος!!! Σταμάτα όμως γιατί με αγχώνεις!!! χαχαχχαα...:P:D:lol:

 

Συγνωμηηηη :):( !!! Απλα κ γω δεν το χω πει σε κανενα οτι αρχίσαμε εξετάσεις....ουτε σε φίλες μου δεν θέλω να το πω κ δεν εχω καταλάβει ακριβώς γιατι,ίσως να μαι υπερβολική,αλλα δεν θέλω να ξέρουν !!! Θέλω να το συζηταω μονο με άτομα που έχουν τις ίδιες αγωνίες με μένα!! Οπότε εμπιστεύομαι τις αγωνίες μου μονο με σας !!! Λέτε να χω γίνει κακια;; Εσείς άνετα τα συζητάτε με φίλες;;;

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

τι ειναι αυτη η σκονη?πρωτη φορα το ακουω...

επαιρνα κλοφιφαινη και ετσι οπως τα λες μου δημιουργηθηκαν κυστουλες και γι΄αυτο ξαναπηρα προγεστερονη για να μου ερθει περιοδος...μετα ενα κυκλο αντισυλληπτικα για να φυγουν οι κυστες και μετα τα ενεσιμα....

παλια επαιρνα glucophase...αυτα με ειχαν σωσει....οχι μονο εχανα βαρος αλλα και μου ερχοταν περιοδος φυσιολογικα και σε φυσιολογικα πλαισια...δυστυχως ομως επρεπε να τα σταματησω γιατι μου προκαλουσαν κολλικους εντερου και ημουν συχνη επισκεπτρια στα νοσοκομεια της θεσσαλονικης.παρολα αυτα ομως δεν ηθελα να τα σταματησω γιατι ειχα το δωρο της περιοδου

αυτο που με τρελαινει ειναι οτι δεν μου φαινεται οτι ειμαι τοσα κιλα..σε οσους το λεω μενουν με ανοιχτο το στομα και μου λενε εγω δεν θα σε εκανα παω απο 70 κιλα...ακομα και η γιατρος μου τρελαθηκε.δεν το περιμενε... τον μαιο αισιως θα γινω 30 χρονων...ελπιζω μεχρι τοτε να ειμαι καποια κιλα μειον χιχι

mirina δυστυχως δεν ξερω ν΄απαντησω την ερωτηση σου.....

Μπες στο ιντερνετ κ γραψε inofert . Για να διαβασεις ακριβως κ επιστημονικα πως τα γραφει . Η γιατρος μου μου ειπε οτι σε γυναικες με σπω βοηθαει πολυ γιατι μαλακωνει τις ωοθηκες, ακομα κ σε εξωσωματικη να περασεις αυτα βοηθανε στο πρωτοκολλο. Εισαι μικρη βρε , μην ανχωνεσαι . Και εγω 28 χρονων ειμαι . Κ εμενα τελος η κλομιφαινη για αυτον τον μηνα , τωρα χαλαρα θα αφησω τον οργανισμο μου να ηρεμησει λιγο , οσο τον μαθαινεις με τετοια δεν περνει μια ανασα , οργανισμος ειναι κ καπου θα ξεσπασει οποτε ειπα αυτον τον μηνα να γινουν ολα χαλαρα . Κανε το ιδιο , ΧΑΛΑΡΩΣΕ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !! Σ ευχαριστω πολυ :) δεν ξέρω γιατι αλλα εχω να αγχωθω τόσο απο τότε που περίμενα τ αποτελέσματα για να δω αν πήρα το πτυχίο μου :( :(

Κεγω σε αυτη την φαση ειμαι , δεν ειναι θεμα κακιας η κακου ανθρωπου . Απλα δεν ειμαι ετοιμη να μοιραστω με κανενα αυτο που με απασχολει . Ισως αυτο μου προκαλεσει περισσοτερο ανχος . Οντως πιο πολυ μπορει να σε νοιωσει κ να σε καταλαβει καποιος που περναει το ιδιο . Εγω δεν το κανω απο ταμου , οτι κ καλα ειμαι κατι λιγοτερο απο τους αλλους απλα δεν θελω να πω καποια πραγματα σε ανθρωπους που στην τελικη δεν μπορουν να με βοηθησουν . Εχω την γιατρο μου , τον αντρα μου κ προσπαθουμε .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγνωμηηηη :):( !!! Απλα κ γω δεν το χω πει σε κανενα οτι αρχίσαμε εξετάσεις....ουτε σε φίλες μου δεν θέλω να το πω κ δεν εχω καταλάβει ακριβώς γιατι,ίσως να μαι υπερβολική,αλλα δεν θέλω να ξέρουν !!! Θέλω να το συζηταω μονο με άτομα που έχουν τις ίδιες αγωνίες με μένα!! Οπότε εμπιστεύομαι τις αγωνίες μου μονο με σας !!! Λέτε να χω γίνει κακια;; Εσείς άνετα τα συζητάτε με φίλες;;;

 

Σε καμία περίπτωση. Ζήλια, να μην σε δουν να επιτύχεις κάτι ενω οι αυτές όχι. Επίσης κακιές γλώσσες. Θα το πει σε κάποιον άλλο και ο άλλος θα το πει και διαφορετικά και όπως θέλει. Το πρόβλημα από ασήμαντο θα γίνει σημαντικό, μεγαλειώδες. Θα ακούσεις μέχρι ότι δεν μπορείς να κανείς παιδιά... και πάει και πάει.

και μετά υπάρχει και το μάτι. Ίσως να ακούγομαι εγώ κακιά αλλά είναι η αλήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια...

σας ευχαριστώ όλες!!! Κάπου ηρέμησα από τα χθες και περιμένω τώρα να δω τι θα γίνει το Σάββατο. Βλακεία μου το ξέρω που έκανα το τεστ αλλά δεν άντεξα.

 

Οι πόνοι συνεχίζονται και σήμερα με συνοδεία αρκετής κούρασης. Να σκουπίσω έπιασα το δωμάτιο και έπεσα ξερή από την κούραση. Δεν ξέρω γιατί. Ευτυχώς που είμαι με άδεια και δεν πάω δουλειά αυτές τις μέρες.

Καλημερα , ξεκουρασου κ απολαυσε το . Δεν χαθηκε ο κοσμος να αφησεις κ μια μερα ασκουπιστο το σπιτι . Ξαπλωσε δες τηλεοραση , διαβασε ενα περιοδικο-βιβλιο κ εχε υπομονη . Δεν ειναι πολλες οι μερες .Ευχομαι τα καλυτερα .

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν θέλω κ γω....να με λυπουνται !!! Φανταστείτε οτι παντρεύτηκα τελος Ιούνη κ αρχές Σεπτέμβρη έμεινε εγκυος η ξαδερφη μου,που ειναι μεγαλύτερη μου,εγω το έμαθα τον Νοέμβρη κ μάλιστα μου είπαν οτι η ξαδερφη μου δεν ήθελε να το μάθω εγω γιατι ενώ είχα παντρευτεί κ είχαν περάσει 2 ολόκληρου μηνες :D κ δεν είχα μείνει εγκυος,πίστευε οτι θα την γρουσουζευα !!! Κ να φανταστείτε οτι δεν είχα πει οτι εχουμε ξεκινήσει προσπάθειες !!! Εκείνη τη μερα έκλαιγα για ωρες ! Κ φυσικα οχι επειδη ηταν η ξαδερφη μου εγκυος,αλλα επειδη πιστεύω οτι χωρις λόγο μου έβγαλε κακια κ λυπηση !!!

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω απολυτα με αυτα που λετε....

εμενα το ξερουν οι φιλοι μου(οι κοντινοι) οτι κανουμε προσπαθειες αλλα τι και πως και ποτε δεν ξερουν..μονο σε συγκεκριμενα ατομα που δυστυχως εχουν περασει και εκεινοι δυσκολα και ξερουν πως νιωθουμε εμεις..να φανταστειτε δεν το εχουμε πει ουτε στους γονεις μου.βεβαια για αλλο λογο. επειδη εγω ηδη ηξερα οτι υπαρχει προβλημα, δεν θελω να εχουν το νου τους σε μενα και να αγχωνονται και εκεινοι μαζι μου..και ο αδερφος μου με τη νυφη μου ειχαν προβληματα συλληψης και τους ειδα πως αγχωθηκαν οποτε πηρα την αποφαση να τους το πω οταν θα εχουμε καλα νεα.....

το αν με λυπουνται οι υπολοιποι να πω την αληθεια δεν με απασχολει καθολου....δεν με νοιαζει ας λενε οτι θελουν πολυ απλα γιατι δεν ξερουν

psitp3.png
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω απολυτα με αυτα που λετε....

εμενα το ξερουν οι φιλοι μου(οι κοντινοι) οτι κανουμε προσπαθειες αλλα τι και πως και ποτε δεν ξερουν..μονο σε συγκεκριμενα ατομα που δυστυχως εχουν περασει και εκεινοι δυσκολα και ξερουν πως νιωθουμε εμεις..να φανταστειτε δεν το εχουμε πει ουτε στους γονεις μου.βεβαια για αλλο λογο. επειδη εγω ηδη ηξερα οτι υπαρχει προβλημα, δεν θελω να εχουν το νου τους σε μενα και να αγχωνονται και εκεινοι μαζι μου..και ο αδερφος μου με τη νυφη μου ειχαν προβληματα συλληψης και τους ειδα πως αγχωθηκαν οποτε πηρα την αποφαση να τους το πω οταν θα εχουμε καλα νεα.....

το αν με λυπουνται οι υπολοιποι να πω την αληθεια δεν με απασχολει καθολου....δεν με νοιαζει ας λενε οτι θελουν πολυ απλα γιατι δεν ξερουν

Ετσι κ εγω θα το ανακοινωσω μονο οταν εχω τα ευχαριστα νεα. Και πιστεψε με ολες θα εχουμε συντομα ευχαριστα . Αλλα τωρα γιατι να ανχωνω κ τους γονεις μου κλπ . ειναι κριμα να εχουνε την εννοια μου κ να ειναι κ χειροτερα για μενα γιατι το πιστευω οτι αν το πω θα ειναι χειροτερα. ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΜΟΝΟ :o

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμηηηη :):( !!! Απλα κ γω δεν το χω πει σε κανενα οτι αρχίσαμε εξετάσεις....ουτε σε φίλες μου δεν θέλω να το πω κ δεν εχω καταλάβει ακριβώς γιατι,ίσως να μαι υπερβολική,αλλα δεν θέλω να ξέρουν !!! Θέλω να το συζηταω μονο με άτομα που έχουν τις ίδιες αγωνίες με μένα!! Οπότε εμπιστεύομαι τις αγωνίες μου μονο με σας !!! Λέτε να χω γίνει κακια;; Εσείς άνετα τα συζητάτε με φίλες;;;

 

Πλάκα κάνω βρε, μη μου ζητάς συγγνώμη!!!:rolleyes:

Ούτε εγώ λέω τίποτα σε κανέναν, ούτε καν στους γονείς μου...Μόνο κάτι ξαδέλφες μου και κάποιες φίλες μου ξέρουν πως προσπαθούμε, αλλά εντελώς αόριστα, τίποτα συγκεκριμένο, χωρίς λεπτομέρειες...

Όταν με το καλό έρθει ας το μάθει όλος ο κόσμος!

kgi3p2?r=1359388468
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!!!!!!!!!!Πωπω....να δω για πόσους μήνες θα γράφω ακόμα, κάτω από αυτές τις συνθήκες...!Ζητάω μάστερ...εύχομαι να μου το δώσει κάποιος...με τόσες γνώσεις που έχω αποκτήσει αυτό τον καιρό που προσπαθούμε για μπεμπε!!!Αύριο (κακώς εχόντων των πραγμάτων) θα μου έρθει περίοδος. Και το πάω έτσι...γιατί όλες τις άλλες φορές το έθετα διαφορετικά!!Και λέω αύριο διότι 14η ημέρα μετά την ωορηξία!:?Σήμερα έχω 37,2, πόνους περιόδου, όχι κανά ιδιαίτερα πρησμένο στήθος...όχι πρησμένη κοιλιά(καλά αυτό δεν έχει ξαναγίνει!!!)...μέχρι αύριο θα γίνω καρδιακιά...αύριο θα κλαίω πάλι...γιατί κοίτα που να δεις...πάλι θα μου έρθει...άντε πάλι τα ίδια....

Link to comment
Share on other sites

Α έχω κάνει και πρεγκνύλ στις 28 Φλεβάρη...πόσες πιθανότητες έχω;;;πάλι 0;;;

Σε εχει πιασει απελπισια , κ πιστεψε με δεν σε βοηθαει ολο αυτο . Κ εμεις προσπαθουμε κ πολλες φορες λεμε κ γιατι σε μενα αλλα δεν το βαζουμε κατω . Γιατι για ολους εχει ο θεος , κανεναν δεν αφηνει :lol::lol::lol::lol::lol: ουτε εσενα θα σε αφησει .Απλα για καποιους ειναι πολυ ευκολο κ για καποιους θελει μια προσπαθεια παραπανω. Κοιτα να χαλαρωσεις κ ολα θα γινουν .Εδω γραφουμε για να δωσει η μια στην αλλη κουραγιο , φανταζεσαι να πεσουμε ολες ψυχολογικα ???:(:(:(:(:(:(:(:( Παει τοτε , εδω ειμαστε για να σκεφτομαστε ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΑ .Το λεω συνεχεια κ ας γινομαι βαρετη .

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσακια μου !! Τι κάνετε;;; Εγω δεν ειμαι καλα :( εχω αγχωθει απίστευτα :( τ αποτελέσματα του αντρουλη μου βγαίνουν την Τετάρτη η Πέμπτη κ δεν την παλεύω :( αφήστε που το κρύβω μπροστα του για να μην τον αγχωνω κ ειμαι έτοιμη να σκάσω :( γιατι να κάνουν μια βδομάδα να βγουν ;;; Θα σαλταρω μεχρι τότε :( :(

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...