Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Καλημέρα...τι κάνετε? εγώ δεν είμαι καλά....νιώθω πολύ χαλια....αυτη η προγεστερονη που πινω μου προκαλει διαρκως ταση για εμετο..εχω και ψιλοπονακια κατω χαμηλα...ολα μου φταινε..και δεν περναει και ο καιρος για να κανω την υστεροσαλπιγγογραφια....και που ειμαι σιγουρη οτι δεν θα ειναι καλη:(..κουραστηκα...εχθες ειδα μια γνωστη μου, η οποια ειχε αποβαλει, αλλα τα καταφερε και εμεινε αμεσως εγκυος...το ανακοινωσε στον 4ο μηνα...γιατι εμεις δε μπορουμε? η κοιλια της ηταν εμφανης..τοσο γλυκο θέαμα..αλλα η δικιας μας σειρα ποτε θα ερθει? αρχιζω να πιστευω οτι η δικια μου σειρα δε θα ερθει ποτε...μαλλον δεν ειναι το τυχερο μου

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα...τι κάνετε? εγώ δεν είμαι καλά....νιώθω πολύ χαλια....αυτη η προγεστερονη που πινω μου προκαλει διαρκως ταση για εμετο..εχω και ψιλοπονακια κατω χαμηλα...ολα μου φταινε..και δεν περναει και ο καιρος για να κανω την υστεροσαλπιγγογραφια....και που ειμαι σιγουρη οτι δεν θα ειναι καλη:(..κουραστηκα...εχθες ειδα μια γνωστη μου, η οποια ειχε αποβαλει, αλλα τα καταφερε και εμεινε αμεσως εγκυος...το ανακοινωσε στον 4ο μηνα...γιατι εμεις δε μπορουμε? η κοιλια της ηταν εμφανης..τοσο γλυκο θέαμα..αλλα η δικιας μας σειρα ποτε θα ερθει? αρχιζω να πιστευω οτι η δικια μου σειρα δε θα ερθει ποτε...μαλλον δεν ειναι το τυχερο μου

καλημερα χαρα, σε παρακ΄λω μην απογοητευεσαι. θα γινεις μανουλα ειμαι σιγουρη!!!!! κανε και την υστεροσαλπιγγογραφια, αφου κρινει ο γιατρος σου, αληθεια αυτο το μηνα εκανες προσπαθειες;; Αν ναι σου ευχομαι ολοψυχα να ειναι ο τυχερος σου και να μην προλαβεις να κανεις την εξεταση!!!!! Σου στελνω ολη τη θετικη ενεργεια, και ευχομαι να πανε ολα τελεια!!!!!!!!!!!!:-P:razz::-P

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ αναμπ για την θετικη σου ενεργεια..αλλα η υπομονη μου εξαντλειται.....προσπαθησαμε αυτο το μηνα, αλλα δε πιστευω να τα καταφεραμε...τελως παντων...δε μπορω να κανω κατι αλλο απο το να περιμενω....σε ευχαριστω πολυ..;)

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χαρα1981 μην απελπίζεσαι. Κάθε νέα εγκυμονούσα μας δίνει την ελπίδα ότι αυτό που συνέβη σε αυτήν θα συμβεί και σε εμάς. Πότε θα κάνεις την υστεροσαλπιγγογραφία;

 

Anamp πήρες τα τεστάκια; χτες τα παρήγγειλα κι εγώ (μαζί με 5 τεστ εγκυμοσύνης - αισιοδοξία!). Διάβασα όμως αλλού στο φόρουμ ότι δεν είναι σαφής η ένδειξή των τεστ ωορρηξίας αυτής της εταιρίας και ότι πρέπει να τα ερμηνεύεις κάθε φορά. Πυθίες θα γίνουμε στο τέλος... ;)

 

Εγώ πήγα στη γυναικολόγο γιατί είχα περίεργα συνεχή καφέ-μπεζ-ροζ υγρά καθόλη τη διάρκεια του κύκλου από τον Αύγουστο και μετά. Φοβήθηκα από πολύποδα μέχρι δεν ξέρω κι εγώ τι. Με έβγαλε ψεύτρα (βασικά με είπε Πινόκιο) γιατί έλεγξε την κατάσταση και τα βρήκε όλα μια χαρά. Θα περιμένω και αυτή την περίοδο και (ότ)αν ξεκινήσει θα κάνω τις ορμονικές και μια καλλιέργεια κολπικού υγρού (λόγω των υγρών για να μου φύγει η απορία). Αν βγεί η FSH υψηλή θα πρέπει να πάω αμέσως για εξωσωματική μου είπε, λόγω ηλικίας (πατάω τα 39 σύντομα). Για να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Χαρα1981 μην απελπίζεσαι. Κάθε νέα εγκυμονούσα μας δίνει την ελπίδα ότι αυτό που συνέβη σε αυτήν θα συμβεί και σε εμάς. Πότε θα κάνεις την υστεροσαλπιγγογραφία;

 

Anamp πήρες τα τεστάκια; χτες τα παρήγγειλα κι εγώ (μαζί με 5 τεστ εγκυμοσύνης - αισιοδοξία!). Διάβασα όμως αλλού στο φόρουμ ότι δεν είναι σαφής η ένδειξή των τεστ ωορρηξίας αυτής της εταιρίας και ότι πρέπει να τα ερμηνεύεις κάθε φορά. Πυθίες θα γίνουμε στο τέλος... ;)

 

Εγώ πήγα στη γυναικολόγο γιατί είχα περίεργα συνεχή καφέ-μπεζ-ροζ υγρά καθόλη τη διάρκεια του κύκλου από τον Αύγουστο και μετά. Φοβήθηκα από πολύποδα μέχρι δεν ξέρω κι εγώ τι. Με έβγαλε ψεύτρα (βασικά με είπε Πινόκιο) γιατί έλεγξε την κατάσταση και τα βρήκε όλα μια χαρά. Θα περιμένω και αυτή την περίοδο και (ότ)αν ξεκινήσει θα κάνω τις ορμονικές και μια καλλιέργεια κολπικού υγρού (λόγω των υγρών για να μου φύγει η απορία). Αν βγεί η FSH υψηλή θα πρέπει να πάω αμέσως για εξωσωματική μου είπε, λόγω ηλικίας (πατάω τα 39 σύντομα). Για να δούμε...

 

 

ειμαι στην 19η ημερα του κυκλου..πρεπει να περιμενω να την κανω την 8η-10η του επομενου κυκλου....ο οποιος θα παει χαμενος (ετσι τουλαχιστον μου ειπε ο γιατρος)...Τιποτα το αποφασισα...αν βγει καλη η σαλπιγγογραφια θα παω απευθειας για σπερματεγχυση!!!!! Εχω δοκιμασει πολλα τεστ ωορηξιας, τα παραγγελνα απο το ιντερνετ,αλλα τελικα κατεληξα στα clearblue....οτι πληρωνεις παιρνεις...με τα υπολοιπα δεν μπορουσα να βγαλω ακρη...αν σας ενδιαφερει παιρνω τo Ψηφιακό Τεστ Ωορρηξίας Clearblue εχει μεσα 20 τεστ και απο 85 ευρω τα παιρνω 55....και σκεφτειτε οτι στα φαρμακεια εχουν τα 7 τεστ 35 ευρω...

louloulilika οσο για την ηλικια εχω μη σε φοβιζει...αν ψαξεις μεσα στο φορουμ θα δεις οτι πολλες τα καταφεραν και μετα τα 40 και με φυσιολογικο τροπο...

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαρα1981 μην απελπίζεσαι. Κάθε νέα εγκυμονούσα μας δίνει την ελπίδα ότι αυτό που συνέβη σε αυτήν θα συμβεί και σε εμάς. Πότε θα κάνεις την υστεροσαλπιγγογραφία;

 

Anamp πήρες τα τεστάκια; χτες τα παρήγγειλα κι εγώ (μαζί με 5 τεστ εγκυμοσύνης - αισιοδοξία!). Διάβασα όμως αλλού στο φόρουμ ότι δεν είναι σαφής η ένδειξή των τεστ ωορρηξίας αυτής της εταιρίας και ότι πρέπει να τα ερμηνεύεις κάθε φορά. Πυθίες θα γίνουμε στο τέλος... ;)

 

Εγώ πήγα στη γυναικολόγο γιατί είχα περίεργα συνεχή καφέ-μπεζ-ροζ υγρά καθόλη τη διάρκεια του κύκλου από τον Αύγουστο και μετά. Φοβήθηκα από πολύποδα μέχρι δεν ξέρω κι εγώ τι. Με έβγαλε ψεύτρα (βασικά με είπε Πινόκιο) γιατί έλεγξε την κατάσταση και τα βρήκε όλα μια χαρά. Θα περιμένω και αυτή την περίοδο και (ότ)αν ξεκινήσει θα κάνω τις ορμονικές και μια καλλιέργεια κολπικού υγρού (λόγω των υγρών για να μου φύγει η απορία). Αν βγεί η FSH υψηλή θα πρέπει να πάω αμέσως για εξωσωματική μου είπε, λόγω ηλικίας (πατάω τα 39 σύντομα). Για να δούμε...

καλησπερα, τα πηρα τα τεστ, αχρειαστα να ειναι.... περιμενω να μην αδιαθετησω μεσα στην εβδομαδα:confused:.. οντως εχω ακουσει οτι σε μπερδευουν θα δουμε... εγω ειμαι 39, αστα να πανε. Ελπιζω να τα καταφερουμε....!!!:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

Χαρα1981 μην απελπίζεσαι. Κάθε νέα εγκυμονούσα μας δίνει την ελπίδα ότι αυτό που συνέβη σε αυτήν θα συμβεί και σε εμάς. Πότε θα κάνεις την υστεροσαλπιγγογραφία;

 

Anamp πήρες τα τεστάκια; χτες τα παρήγγειλα κι εγώ (μαζί με 5 τεστ εγκυμοσύνης - αισιοδοξία!). Διάβασα όμως αλλού στο φόρουμ ότι δεν είναι σαφής η ένδειξή των τεστ ωορρηξίας αυτής της εταιρίας και ότι πρέπει να τα ερμηνεύεις κάθε φορά. Πυθίες θα γίνουμε στο τέλος... ;)

 

Εγώ πήγα στη γυναικολόγο γιατί είχα περίεργα συνεχή καφέ-μπεζ-ροζ υγρά καθόλη τη διάρκεια του κύκλου από τον Αύγουστο και μετά. Φοβήθηκα από πολύποδα μέχρι δεν ξέρω κι εγώ τι. Με έβγαλε ψεύτρα (βασικά με είπε Πινόκιο) γιατί έλεγξε την κατάσταση και τα βρήκε όλα μια χαρά. Θα περιμένω και αυτή την περίοδο και (ότ)αν ξεκινήσει θα κάνω τις ορμονικές και μια καλλιέργεια κολπικού υγρού (λόγω των υγρών για να μου φύγει η απορία). Αν βγεί η FSH υψηλή θα πρέπει να πάω αμέσως για εξωσωματική μου είπε, λόγω ηλικίας (πατάω τα 39 σύντομα). Για να δούμε...

 

Εγω πηρα τα τεστ της hometest και θετικο αποτελεσμα ειδα σημερα που ειμαι στη 23η μερα του κυκλου. Χωρις αχνες γραμμες που πρεπει να μαντεψεις το αποτελεσμα! Ευχομαι καλη επιτυχια!

eNortjKzUjIyMDAzM1ayBlwwFWICzg,,06.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα anamp Μου, εγω πήρα απο τη saveontests.

απλά πρέπει να εκλάβεις το θετικό τεστ ωορρηξιας αυτο που είναι σαν την γραμμη ελέγχου.

και ειναι παμφθηνα.

το τεστ εγκυμοσύνης εδειξε 5 μερές πριν απο την αναμενομενη.

κ η χοριακη εκεινη τη μερα εδειξε 70.

αυτα απο μενα.

καλη επιτυχία και σε σενα κ σε ολα τα κοριτσια!

ελπιζω να μη σ χρειαστουν!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια, πήρα την απόφαση να μπω στην παρεα σας μετά από 8 μήνες άκαρπης προσπάθειας! Ολες οι φίλες μου απέκτησαν μωράκι πολύ εύκολα και γρήγορα και έχω αρχίσει να πιστεύω ότι σε μένα δεν θα συμβεί ποτέ. Αυτο το μηνα περιμενω περιοδο στησ 14/10, δλδ. σε 4 μερες. Το μοναδικο συμπτωμα που εχω ειναι ενα αρκετα πρησμενο στηθος και ανεβασμενη θερμοκρασια 36,8 36,9...ελπιζω αυτη τη φορα να εγινε το θαυματακι...

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια, πήρα την απόφαση να μπω στην παρεα σας μετά από 8 μήνες άκαρπης προσπάθειας! Ολες οι φίλες μου απέκτησαν μωράκι πολύ εύκολα και γρήγορα και έχω αρχίσει να πιστεύω ότι σε μένα δεν θα συμβεί ποτέ. Αυτο το μηνα περιμενω περιοδο στησ 14/10, δλδ. σε 4 μερες. Το μοναδικο συμπτωμα που εχω ειναι ενα αρκετα πρησμενο στηθος και ανεβασμενη θερμοκρασια 36,8 36,9...ελπιζω αυτη τη φορα να εγινε το θαυματακι...

 

Καλώς ήρθες στην παρέας μας. Ελπίζω να σου φέρουμε γούρι και να είσαι εγκυούλα. Τα συμπτώματα μοιάζουν πολύ μεταξύ τους οπότε όλα είναι πιθανά.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΙΚΗ-ΑΝΤΩΝΙΑ σε ευχαριστω πολυ! θεωρω πολυ γουρικο το forum απο τις ιστοριες που εχω διαβασει.Ελπιζω να φερει γουρι και σε εμενα..θα κανω υπομονη μεχρι την Κυριακη! το θελουμε τοσο πολυ με τον αντρα μου..και μετα απο 8 μηνες προσπαθειων εχουμε λιγο απογοητευτει!:( Ας ελπισουμε αυτη τη φορα να εχει γινει το μικρο θαυματακι!!;)

Ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες οσες προσπαθουν!!!:)

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γεια σας... Τελικα θα μου χρειαστουν τα τεστακια, αφου αδιαθετησα σημερα το πρωι.... απο διαθεση σκιζω αλλα δε θελω να σας ριξω γιαυτο δε θα πω πολλα! φιλακια σε ολες!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα xristinako! μην απογοητευεσαι! ξερω πωσ νιωθεισ, εγω απο τα χριστουγεννα προσπαθουσα αλλα τπτ! βεβαια ημουν χαλαρη στην αρχη ουτε μερεσ μετρουσα ουτε τπτ. απο μαιο πηρα κ τεστ κ μετρουσα κ μερεσ κ παλι εγινε το μοιραιο στο σεπτεμβριο...! κ εγω ειχα απογοητευτει να σ πω την αληθεια! αλλα τελικα ηρθε! εγω μετα την επαφη σηκωνα λιγο για κανα 2 λεπτα τα ποδια και καθομουν μετα ξαπλωμενη δεν πολυκινιομουν. τουαλετα αν δεν ηταν μεγαλη αναγκη πηγαινα το πρωι οχι νωριτερα. αυτα απο μενα!καλη επιτυχια!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Σας διαβάζω καιρό και είστε η παρηγοριά μου. Ο γιατρός μας είπε για εξωσωματική λόγω προβληματικού σπέρματος και ήθελα να ρωτήσω αν κάποιες από σας έχετε κάνει εξωσωματική και ποια είναι η εμπειρία σας.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα xristinako! μην απογοητευεσαι! ξερω πωσ νιωθεισ, εγω απο τα χριστουγεννα προσπαθουσα αλλα τπτ! βεβαια ημουν χαλαρη στην αρχη ουτε μερεσ μετρουσα ουτε τπτ. απο μαιο πηρα κ τεστ κ μετρουσα κ μερεσ κ παλι εγινε το μοιραιο στο σεπτεμβριο...! κ εγω ειχα απογοητευτει να σ πω την αληθεια! αλλα τελικα ηρθε! εγω μετα την επαφη σηκωνα λιγο για κανα 2 λεπτα τα ποδια και καθομουν μετα ξαπλωμενη δεν πολυκινιομουν. τουαλετα αν δεν ηταν μεγαλη αναγκη πηγαινα το πρωι οχι νωριτερα. αυτα απο μενα!καλη επιτυχια!

Τι ωραια!!πολυ χαιρομαι για σ΄ενα. Σου ευχομαι να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και με το καλο το μωρακι σας.! Σε ευχαριστω που με ενθαρυνεις! Ολα αυτα που περιγραφεις ειναι σαν να βλεπω τον εαυτο μου :-) πολυ κατακορυφο λεμε!!

Αυτη τη φορα περιμενω (ελπιζω ομωσ να μην..) να αδιαθετησω την Κυριακη..Μεχρι σημερα το στηθος μου πρηζεται μερα με τη μερα πιο πολυ και εχω κατι πονακια χαμηλα..απο θερμοκρασια ειμαι 38.8, 37...πολυ αγωνια!! για να δουμε τι θα γινει αυτη τη φορα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημέρα....αναμπ μη στεναχωριεσαι..και εγω μια απο τα ιδια...δεν αδιαθετησα, αλλα σημερα εκανα ενα ψηφιακο τεστ clearblue και φυσικα εγραφε ''οχι εγκυος'' ....τελικα δεν την γλιτωνω τη σαλπιγγογραφια....και φανταστείτε οτι αυτο το μηνα ήμουν χαλαρη....:(

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ! ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ 30 ΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!!!! ΜΗ ΧΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ!!ΧΙ,ΧΙ!! ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΟΜΩΣ! ΤΗ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ.....ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ, ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΠΛΑ ΗΡΕΜΙΑ!!! Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΗ!! ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙ ΤΟ ΩΟΑΡΙΟ ΜΕ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΟ...ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΑΓΝΩΣΤΟ!!ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΟΛΕΣ ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΗ ΝΑ ΔΩ ΕΑΝ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ!ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!!!!!!!!!ΑΠΟΓΙΗΤΕΥΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ.ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ ΚΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΚΟΛΛΟΥΣΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ.ΕΛΕΟΣ!!!!!!ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΘΕΡΑΠΕΙ ΣΕ 12 ΜΕΡΕΣ..ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕΤΑ..ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕ,ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗΣ.ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΓΕΝΝΕΣ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ..ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ.ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΙΣΑΩΡΟ ΠΕΦΤΩ,ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΙΤΟΥΜΑΙ!!ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΟΗΜΑ.ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΥΖΥΓΟ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙ!ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ.ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ..ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ 12 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΤΗ ΧΑΜΕΝΗ ΜΟΥ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΓΓΕΛΙΚΑΚΙ ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ! ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ? ΤΟ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΝΟΜΙΖΩ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ. ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΦΟΣΟΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ. ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΑΝΓΧΟΣ ΔΕ ΜΕΝΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ...ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟΒΑΛΛΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ....ΗΡΕΜΗΣΕ!! ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΕΙΑ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΝΑ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...

Link to comment
Share on other sites

ΑΓΓΕΛΙΚΑΚΙ ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ! ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ? ΤΟ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΝΟΜΙΖΩ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ. ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΦΟΣΟΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ. ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΑΝΓΧΟΣ ΔΕ ΜΕΝΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ...ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟΒΑΛΛΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ....ΗΡΕΜΗΣΕ!! ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΕΙΑ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΝΑ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...

 

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΡΗΓΟΡΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ!!!ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΛΩ ΤΟ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ!!!ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΑΝ ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΛΙ ΞΕΚΙΝΑΜΕ!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!ΕΛΠΙΖΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!!!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΡΗΓΟΡΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ!!!ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΛΩ ΤΟ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ!!!ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΑΝ ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΛΙ ΞΕΚΙΝΑΜΕ!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!ΕΛΠΙΖΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!!!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!

 

Μην στενοχωριέσαι καθόλου κορίτσι. Θα έχει φύγει το μικρόβιο. Και ο άντρας μου είχε ένα παρόμοιο και με 3 κουτιά αντιβίωση έγινε περδίκι. Μην βασανίζεσαι με τόσο άγχος. Θα μπορεί ό καλός σου κι εσύ μετά με τόσο άγχος δεν θα μπορείς. Κρίμα δεν είναι;;)

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μην στενοχωριέσαι καθόλου κορίτσι. Θα έχει φύγει το μικρόβιο. Και ο άντρας μου είχε ένα παρόμοιο και με 3 κουτιά αντιβίωση έγινε περδίκι. Μην βασανίζεσαι με τόσο άγχος. Θα μπορεί ό καλός σου κι εσύ μετά με τόσο άγχος δεν θα μπορείς. Κρίμα δεν είναι;;)

 

ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!!!!ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΡΩΘΩ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΘΑ ΞΕΧΑΣΤΩ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ..ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ...ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-P ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ,ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ! ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ 30 ΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!!!! ΜΗ ΧΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ!!ΧΙ,ΧΙ!! ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΟΜΩΣ! ΤΗ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ.....ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ, ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΠΛΑ ΗΡΕΜΙΑ!!! Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΗ!! ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙ ΤΟ ΩΟΑΡΙΟ ΜΕ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΟ...ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΑΓΝΩΣΤΟ!!ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ...

 

Κάμπιος, αν δεν κάνω λάθος προσπαθείς αρκετό καιρό,ε; Έχεις άστατο κύκλο και δεν μπορείς να εντοπίσεις τη μέρα της ωορρηξίας; Έχεις δοκιμάσει τα τεστ ωορρηξίας ή την παρακολούθηση με υπέρηχο;

Link to comment
Share on other sites

ΑΓΓΕΛΙΚΑΚΙ ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ! ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ? ΤΟ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΝΟΜΙΖΩ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ. ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΦΟΣΟΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ. ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΑΝΓΧΟΣ ΔΕ ΜΕΝΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ...ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟΒΑΛΛΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ....ΗΡΕΜΗΣΕ!! ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΕΙΑ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΝΑ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...

 

Ρε κορίτσια, δε μπορώ να ακούω αηδίες περί άγχους! Είναι επιστημονική απάντηση αυτή;;; Προσωπικά όσο μου έλεγαν μην έχεις άγχος τόσο αγχωνόμουν και το μήνα που κόντεψα να πάθω νευρικό κλονισμό από την πίεση έμεινα έγκυος! Δυστυχώς δεν πήγε καλά, για άσχετους λόγους...

Τώρα που λέμε να ξαναπροσπαθήσουμε, απλά βρίσκω τρόπους να απασχολώ το μυαλό μου... Ξεκίνησα yoga (απίστευτα χαλαρωτικό), το έριξα στο μαγείρεμα (ναι, μπορώ να φτιάξω και κάτι που δεν περιλαμβάνει σαλάτα και κατεψυγμένα μπιφτέκια). Το άγχος μου είναι το ίδιο, ο φόβος μου ακόμα μεγαλύτερος, αλλά έχω καλύτερη διάθεση! Συνειδητοποίησα πόσο τυχερή είμαι που παντρεύτηκα αυτό τον υπέροχο άντρα και κοιτάω να τον χαρώ :wink: όσο προσπαθούμε γιατί μετά....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...