Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Χαρά μου έχεις απόλυτο δίκιο! εμείς παιδιά θα κάνουμε ο κόσμος να χαλάσει....:lol: δε θα μας εμποδίσει καμμία κυβέρνηση....αυτό θέλουν.

 

εγώ θα ήθελα να κάνω 4 παιδιά!!!!!αλλά δεν είμαι πλούσια...Ας κάνω βέβαια το πρώτο και βλέπουμε....έχει ο Θεός!!! Τα όνειρα είναι για τους ανθρώπους......δε μπορεί κανείς να μας τα πάρει!

 

Αχ! Έλα να πάρουμε μια πνοή αισιοδοξίας όλες!!!!

 

 

κουκλιτσα μου ετσι μπραβο..αισιοδοξια..αυτο χρειαζεται...και ο επομενος μηνας να αποτυχει εμεις δεν θα το βαλουμε κατω..θα προσπαθησουμε ξανα και ξανα...

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα κορίτσια. Εγώ δεν έχω ιστορία ακόμα να σας πω, προσπαθούμε από το γάμο μας και μετά (Μάιος), άρα είμαστε ακόμη στην αρχή. Δεν αγχώνομαι παρόλο που ο άντρας μου τα δύο του παιδάκια από τον προηγούμενο γάμο τα έπιασε με την πρώτη (=αγχώνομαι :rolleyes:).

Σκέφτομαι όμως ότι επειδή πέρασα διάφορα σε άλλον τομέα (είμαι 38 και γνώρισα τον άντρα μου πέρισυ τον Σεπτέμβριο μόλις, οπότε καταλαβαίνετε ποιον τομέα :cool: ), ότι όλα λοιπόν γίνονται για κάποιο λόγο και ότι καμια φορά το ενδιαφέρον είναι να μη γίνονται τα πράγματα "με τη σειρά" ή "όταν πρέπει" ή "όταν θέλουμε". Η ζωή ξέρει το δρόμο της και έρχεται in mysterious ways όπως λέει και ένα τραγούδι.

Τέλος πάντων, δεν έχω κάποιο εμφανές πρόβλημα, αν περάσει κάποιο χι χρονικό διάστημα θα το ερευνήσουμε περαιτέρω με εξετάσεις. Το αστείο είναι η αδιακρισία με την οποία όλοι -συνάδελφοι, απλοί γνωστοί, συγγενείς- σε ρωτάνε το ίδιο πράγμα ακριβώς μετά την πανομοιότυπη ερώτηση "πώς πάει ο έγγαμος βίος"... :lol:

 

καλησπερα..μακαρι οι προσπαθειες να φερουν αποτελεσμα γρηγορα...

Οσο για την αδιακρισια που αναφερεις προσωπικα ειναι κατι που εχω ξεπερασει...με αφηνει πλεον παγερα αδιαφορη οτι και να μου πουν..απλα χαμογελω οταν μου λενε κατι τετοια και προσπερνω!!!μη δινεις σημασια...ο κοσμος σημερα ειναι κακοπροαιρετος!!!!

Διαβασα κατι ωραιο πριν στο φορουμ...η απαντηση μιας κοπελας στη θεια της υστερα απο τη χαζη ερωτηση '' εσεις ποτε θα κανετε παιδακι'' .......με τοσες βαπτησεις και γαμους δε προλαβαινουμε να π..............ε !!!! καλο ε?

 

Καθε πραμα στον καιρο του!!!!

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Να κανω μία ερώτηση.....Περιμένω περίοδο αυτες τις μέρες (μεχρι τις 24-9-12).....σημερα έκανα τεστ εγκυμοσύνης clearblue γιατί εδώ και δυο εβδομάδες με πονάει το στηθος μου....μόνο που η μια γραμμή ήταν αχνή....Είναι θετικό????? Θα παω να κάνω και β χοριακή μόλις σχολάσω (στις 20:00 δηλαδη)....αλλά με έχει φάει η αγωνία!!!!!!!!!!!!!!!!:eek::eek:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πιθανόν να είσαι!κανονικά έστω και λίγο αχνή να είναι η γραμμή από τη στιγμή που φαίνεται..δε θέλω να σου δώσω κι ελπίδες αλλά μιας και θεωρούνται από τα αξιόπιστα τεστς γιατί όχι;σου εύχομαι τα καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πιθανόν να είσαι!κανονικά έστω και λίγο αχνή να είναι η γραμμή από τη στιγμή που φαίνεται..δε θέλω να σου δώσω κι ελπίδες αλλά μιας και θεωρούνται από τα αξιόπιστα τεστς γιατί όχι;σου εύχομαι τα καλύτερα!

 

Αχ, μακάρι....καθομαι σε αναμμενα καρβουνα!! Σ'ευχαριστώ παρα πολυ!!! και σε εσενα ευχομαι τα καλυτερα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ κοριτσάκια μου.. τις σημερινές μέρες όλα είναι δύσκολα... τίποτα εύκολο... όπως και εμένα πολλές μέρες με παίρνει από κάτω... η δουλειά... τα οικονομικά κτλ κτλ.. μετά μου έρχεται μια άλλη εικόνα στο μυαλό.. οι πρώτες στιγμές με ένα μπεμπάκι αγκαλιά και ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑ μα όλα τα αρνητικά σβήνουν....

 

Εμείς παντρευτήκαμε τον Δεκέμβριο πέρυσι και αντί για μήνα μέλιτος την επομένη είμασταν για χημειοθεραπεία του πατέρα μου.. Έχω χάσει μικρή και τη μητέρα μου οπότε καταλαβαίνετε... Μόνο αυτή η εικόνα μου μένει στο μυαλό για να ξεπερνάμε τις δυσκολίες... Υγεία ας έχουμε όλοι και τα μικροπροβλήματα παντώς είδους ξεπερνιούνται....

 

Πως και πως περιμένουμε και εμείς ένα μωρό... 1 χρόνο περίπου έχουμε ελέυθερες επαφές αλλά με τόσο τρέξιμο απο νοσοκομείο σε νοσοκομείο και εξετάσεις σε εξετάσεις το μυαλό μας είναι γιάφκα....

Το προηγούμενο μήνα αποφασίσαμε να αρχίσουμε λιγάκι τις πιο προσεκτικές επαφές και να δούμε λίγο τις γόνιμες ημέρες και τώρα περιμένουμε αποτελέσματα...χιχιχι (χωρίς να ξεχνάμε την υπέροχη διαδικασία βέβαια)...

 

Μακάρι μέχρι τις 28-30/9 να μην έρθει η ακατονόμαστη..... άρχισαν και τα έντονα πονάκια στο στήθος εδώ και 2-3 μέρες και πάλι σκέφτομαι... μήπως;;;;;;;;;;

Καλή επιτυχία σε όλες τις υποψήφιες μαμάδες και μπαμπάδες...και αν όχι.. εδώ είμαστε και τον επόμενο μήνα... στον πιο ευχάριστο "αγώνα" μας...

3N2jp3.png?vHeATdZU
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια, σας διαβάζω αρκετό καιρό και είπα να γράψω κι εγώ για πρώτη φορά...

Προσπαθώ κι εγώ να μείνω έγκυος εδώ κι ένα χρόνο περίπου, τον τελευταίο καιρό κάθε μήνα έχω συμπτώματα αλλά τελικά η αναθεματισμένη περίοδος κάνει την εμφάνισή της...:(

Σε αυτόν τον κύκλο έχω ένα θέμα με τα κολπικά υγρά, πρόσεξα ότι είχα πολλά, έκανα μερικές πλύσεις με χαμομήλι γιατί φοβήθηκα μύκητες (μετά από εντολή του γυναικολόγου μου) αλλά τίποτα. Κάπου άκουσα ότι είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης...(περιμένω 28/9)...βρε λες;

Ουφφφ...ούτως ή άλλως 3 οκτωβρίου έχω ραντεβού για εξετάσεις. Ελπίζω όλα να πάνε καλά για όλες μας!!!

 

Καλώς σας βρήκα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σοφι και καλως ήρθες....

μακαρι να τα καταφερεις αυτό το μήνα...

Μην ανησυχεις για τα κατα φαντασιαν συμπτωματα, απο την επιθυμια σου ειναι....Εγω εχω καθε μηνα ανεμογκαστρι....μα τα έχω όλα μα όλα τα συμπτωματα!!!!

Τα κολπικά υγρα απο οσο ξερω ειναι κάτι φυσιολογικο και ναι ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης αλλά όχι πάντα...και δεν ειναι πάντα μυκητες..εχω παντα μετα τις γονιμες και πριν την περιοδο και το παπ πεντακάθαρο...Επειδη και εγω εχω ρωτησει το γιατρο μου...

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα.θελω να μοιραστω τη χαρα μου γιατι δεν το πιστευω ουτε εγω. Λοιπον 17/9 πηγα και εκανα χοριακη 0.08 ηταν πολυ νωρις την 22η μερα του κυκλου.Απογοητευτηκα και χαραστηκα υπερβολικα.Χθες σαν κατι να με ετρωγε λεω δεν παω να δωσω ακομα 20 ευρω χαμενα για χοριακη...κοριτσια 104 η χοριακη.Ειμαι εγκυος..θελω μονο να πω σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν να μην απογοητευονται οχι αγχος (λεμε τωρα....)και πιστη στο θεο και θα ερθει κοριτσια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλημερα.θελω να μοιραστω τη χαρα μου γιατι δεν το πιστευω ουτε εγω. Λοιπον 17/9 πηγα και εκανα χοριακη 0.08 ηταν πολυ νωρις την 22η μερα του κυκλου.Απογοητευτηκα και χαραστηκα υπερβολικα.Χθες σαν κατι να με ετρωγε λεω δεν παω να δωσω ακομα 20 ευρω χαμενα για χοριακη...κοριτσια 104 η χοριακη.Ειμαι εγκυος..θελω μονο να πω σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν να μην απογοητευονται οχι αγχος (λεμε τωρα....)και πιστη στο θεο και θα ερθει κοριτσια.

 

 

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τέλεια νέα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ. ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ Ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΓΧΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗΣ..

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα.θελω να μοιραστω τη χαρα μου γιατι δεν το πιστευω ουτε εγω. Λοιπον 17/9 πηγα και εκανα χοριακη 0.08 ηταν πολυ νωρις την 22η μερα του κυκλου.Απογοητευτηκα και χαραστηκα υπερβολικα.Χθες σαν κατι να με ετρωγε λεω δεν παω να δωσω ακομα 20 ευρω χαμενα για χοριακη...κοριτσια 104 η χοριακη.Ειμαι εγκυος..θελω μονο να πω σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν να μην απογοητευονται οχι αγχος (λεμε τωρα....)και πιστη στο θεο και θα ερθει κοριτσια.

 

Καλημέρα!Συγχαρητήρια!με το καλό να φέρεις ένα υγιές μωράκι στον κόσμο.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα.θελω να μοιραστω τη χαρα μου γιατι δεν το πιστευω ουτε εγω. Λοιπον 17/9 πηγα και εκανα χοριακη 0.08 ηταν πολυ νωρις την 22η μερα του κυκλου.Απογοητευτηκα και χαραστηκα υπερβολικα.Χθες σαν κατι να με ετρωγε λεω δεν παω να δωσω ακομα 20 ευρω χαμενα για χοριακη...κοριτσια 104 η χοριακη.Ειμαι εγκυος..θελω μονο να πω σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν να μην απογοητευονται οχι αγχος (λεμε τωρα....)και πιστη στο θεο και θα ερθει κοριτσια.

Συγχαρητηρια!Μπραβο σου περσακι!Μας δινεις κουραγιο και εμας τις υπολοιπες να μην απογοητευομαστε!καλη πορεια στην κυηση!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα.θελω να μοιραστω τη χαρα μου γιατι δεν το πιστευω ουτε εγω. Λοιπον 17/9 πηγα και εκανα χοριακη 0.08 ηταν πολυ νωρις την 22η μερα του κυκλου.Απογοητευτηκα και χαραστηκα υπερβολικα.Χθες σαν κατι να με ετρωγε λεω δεν παω να δωσω ακομα 20 ευρω χαμενα για χοριακη...κοριτσια 104 η χοριακη.Ειμαι εγκυος..θελω μονο να πω σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν να μην απογοητευονται οχι αγχος (λεμε τωρα....)και πιστη στο θεο και θα ερθει κοριτσια.

Συγχαρητηρια!!!!! Μπραβο, ολα καλα απο δω και περα. Να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη!!!!!!!:-P:razz::-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλημερα.θελω να μοιραστω τη χαρα μου γιατι δεν το πιστευω ουτε εγω. Λοιπον 17/9 πηγα και εκανα χοριακη 0.08 ηταν πολυ νωρις την 22η μερα του κυκλου.Απογοητευτηκα και χαραστηκα υπερβολικα.Χθες σαν κατι να με ετρωγε λεω δεν παω να δωσω ακομα 20 ευρω χαμενα για χοριακη...κοριτσια 104 η χοριακη.Ειμαι εγκυος..θελω μονο να πω σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν να μην απογοητευονται οχι αγχος (λεμε τωρα....)και πιστη στο θεο και θα ερθει κοριτσια.

 

 

:PΚοπέλα μου μπράβο...εχεις και τις δικες μου ευχές...Να σε βοηθήσει ο Θεος να σου πάνε όλα τέλεια....

Και που ξέρετε...ισως με αυτή την εγκυμοσύνη (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ που καποια τα καταφερε) να σπάσει και η δική μας γκίνια .... :P

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

:PΚοπέλα μου μπράβο...εχεις και τις δικες μου ευχές...Να σε βοηθήσει ο Θεος να σου πάνε όλα τέλεια....

Και που ξέρετε...ισως με αυτή την εγκυμοσύνη (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ που καποια τα καταφερε) να σπάσει και η δική μας γκίνια .... :P

 

Γκίνια δε λες τίποτα. :lol:

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πέρσα μου συγχαρητήρια και απο μένα!!!Ολα να σου πάνε κατ'ευχην !!! Επιτέλους έσπασε η γκίνια....Ελπίζω αυτή να είναι η αρχή μιας υπέροχης χρονιάς για όλες μας!!!

Link to comment
Share on other sites

διαβάζω αυτό το τόπικ καιρό..και σήμερα αποφάσισα να σας γράψω..είστε πολύ γλυκές όλες σας κορίτσια..και δίνετε θάρρος και αισιοδοξία σε όλες εμάς..που μερικές φορές τη χάνουμε..και μπαίνουμε και σας διαβάζουμε όλο χαρά..και προσμονή για την επόμενη ιστορία με αίσιο τέλος..

η δική μου...ακόμη δεν έχει ακόμη κάποια εξέλιξη θετική..έκανα απόξεση πριν από 1 μήνα και κάτι λόγω...παλίνδρομης (φυσικά!)...είμαι κι εγώ in μιας και απ' ό,τι διαβάζω ΔΥΣΤΥΧΩΣ είναι πολύ της μόδας..τώρα έχω υποβληθεί σε μια σειρά εξετάσεων, όπου βγαίνουν διάφορα :-(..ευτυχώς αντιμετωπίσιμα..και περιμένω πως και πως πότε θα μας δώσει το ελεύθερο ο γιατρός μας..

επειδή βλέπω ότι αυτό το τόπικ είναι γουρλίδικο...εύχομαι σύντομα να σας γράψω κι εγώ τα ευχάριστα:!:

φιλικά

Link to comment
Share on other sites

:-P

διαβάζω αυτό το τόπικ καιρό..και σήμερα αποφάσισα να σας γράψω..είστε πολύ γλυκές όλες σας κορίτσια..και δίνετε θάρρος και αισιοδοξία σε όλες εμάς..που μερικές φορές τη χάνουμε..και μπαίνουμε και σας διαβάζουμε όλο χαρά..και προσμονή για την επόμενη ιστορία με αίσιο τέλος..

η δική μου...ακόμη δεν έχει ακόμη κάποια εξέλιξη θετική..έκανα απόξεση πριν από 1 μήνα και κάτι λόγω...παλίνδρομης (φυσικά!)...είμαι κι εγώ in μιας και απ' ό,τι διαβάζω ΔΥΣΤΥΧΩΣ είναι πολύ της μόδας..τώρα έχω υποβληθεί σε μια σειρά εξετάσεων, όπου βγαίνουν διάφορα :-(..ευτυχώς αντιμετωπίσιμα..και περιμένω πως και πως πότε θα μας δώσει το ελεύθερο ο γιατρός μας..

επειδή βλέπω ότι αυτό το τόπικ είναι γουρλίδικο...εύχομαι σύντομα να σας γράψω κι εγώ τα ευχάριστα:!:

φιλικά

Γεια σου Thokos. και εγω μια απο τα ιδια πριν ενα χρονο αποβολλη και τωρα προσπαθω αλλα τιποτα ακομη, βεβαια υπαρχει καποιο προβλημα στο σπερμα, ο αντρας μου κανει αγωγη και ελπιζουμε μηπως τα καταφερουμε μονοι μας. Μην ανησυχεις για την παλιδρομη οπως ειπες κι εσυ ειναι πολυ in, τωρα τελαυταια. Σου ευχομαι με το καλο μια γρηγορη επομενη εγκυμοσυνη και ολα να πανε καλα!!! θα τα λεμε εδω να δινουμε η μια κουραγιο στην αλλη!!!!!!! :-P καλο βραδυ σε ολα τα κοριτσια;;; τι κανετε;; χαρα, καμπιος, ελλε, κ.λ.π. φιλια σε ολες:P

Link to comment
Share on other sites

:-P

Γεια σου Thokos. και εγω μια απο τα ιδια πριν ενα χρονο αποβολλη και τωρα προσπαθω αλλα τιποτα ακομη, βεβαια υπαρχει καποιο προβλημα στο σπερμα, ο αντρας μου κανει αγωγη και ελπιζουμε μηπως τα καταφερουμε μονοι μας. Μην ανησυχεις για την παλιδρομη οπως ειπες κι εσυ ειναι πολυ in, τωρα τελαυταια. Σου ευχομαι με το καλο μια γρηγορη επομενη εγκυμοσυνη και ολα να πανε καλα!!! θα τα λεμε εδω να δινουμε η μια κουραγιο στην αλλη!!!!!!! :-P καλο βραδυ σε ολα τα κοριτσια;;; τι κανετε;; χαρα, καμπιος, ελλε, κ.λ.π. φιλια σε ολες:P

 

σ' ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! εύχομαι και σένα να έρθει γρήγορα το νινάκι σας και όσο το δυνατόν πιο ανώδυνα..

το θετικό της υπόθεσης είναι ότι εδώ δεν χρειάζεται να λέμε πολλά.. καθεμιά καταλαβαίνει απόλυτα τι νιώθει η άλλη..πόσο σημαντικό..!!!

 

τα λέγαμε από καιρό...:wink:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε? μολις γυρισα και ειπα να δω τι κάνετε!!!

 

thokos καλως ηρθες στο κλαμπ....τελικα εχεις δικιο..οι παλλινδρομες και οι αποβολες ειναι πολυ in... ελπιζω συντομα και εσυ να τα καταφερεις...και να σου δωσω μια συμβουλή?(γιατι ειμαι και εγω πολυ in) Προσπαθησε να το ξεχασεις γρηγορα...οτι εγινε, εγινε...μην κοιτας πισω....μη βαζεις εμποδια στο δρομο σου... Αχ τι μου θυμησες.....

 

ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!!!!ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!!!!ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!!!!ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!!!!

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα.θελω να μοιραστω τη χαρα μου γιατι δεν το πιστευω ουτε εγω. Λοιπον 17/9 πηγα και εκανα χοριακη 0.08 ηταν πολυ νωρις την 22η μερα του κυκλου.Απογοητευτηκα και χαραστηκα υπερβολικα.Χθες σαν κατι να με ετρωγε λεω δεν παω να δωσω ακομα 20 ευρω χαμενα για χοριακη...κοριτσια 104 η χοριακη.Ειμαι εγκυος..θελω μονο να πω σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν να μην απογοητευονται οχι αγχος (λεμε τωρα....)και πιστη στο θεο και θα ερθει κοριτσια.

 

Συγχαρητήρια!!!!!!! Να έχεις μια εύκολη εγκυμοσύνη!!!!:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε? μολις γυρισα και ειπα να δω τι κάνετε!!!

 

thokos καλως ηρθες στο κλαμπ....τελικα εχεις δικιο..οι παλλινδρομες και οι αποβολες ειναι πολυ in... ελπιζω συντομα και εσυ να τα καταφερεις...και να σου δωσω μια συμβουλή?(γιατι ειμαι και εγω πολυ in) Προσπαθησε να το ξεχασεις γρηγορα...οτι εγινε, εγινε...μην κοιτας πισω....μη βαζεις εμποδια στο δρομο σου... Αχ τι μου θυμησες.....

 

ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!!!!ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!!!!ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!!!!ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!!!!

 

σ' ευχαριστώ πολύ χαρά μου! αισιοδοξία ...δεν κάνουμε και τίποτε άλλο!το μόνο που μας λείπει είναι να γίνουμε κι εμείς χορηγοί της θετικής ενέργειας..:P

να'σαι καλά για τα καλά σου λόγια και αντεύχομαι...!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα.θελω να μοιραστω τη χαρα μου γιατι δεν το πιστευω ουτε εγω. Λοιπον 17/9 πηγα και εκανα χοριακη 0.08 ηταν πολυ νωρις την 22η μερα του κυκλου.Απογοητευτηκα και χαραστηκα υπερβολικα.Χθες σαν κατι να με ετρωγε λεω δεν παω να δωσω ακομα 20 ευρω χαμενα για χοριακη...κοριτσια 104 η χοριακη.Ειμαι εγκυος..θελω μονο να πω σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν να μην απογοητευονται οχι αγχος (λεμε τωρα....)και πιστη στο θεο και θα ερθει κοριτσια.

 

Aαααχ πόσο θάρρος μου έδωσες! Έκανα κ γω χοριακή στην 23η μέρα με κύκλο 27 ημερών και βγήκε αρνητική.. Βιάστηκα λες ε? Να περιμένω μήπως και δεν έρθει η κοκκινομούρα και να ξανακάνω ε? Ίσως ήταν νωρίς ε?

Καλή εγκυμοσύνη πάντως και όλα να πάνε κατ ευχήν!!!

 

uieUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...