Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

κοριτσια ας μου απαντησει καποια... τα πονακια χαμηλα στην κοιλια ειναι καμια φορα συμπτωμα εγκυμοσυνης;;; γιατι εχω πολλα αλλα περιοδος αφαντη.. ή οτι συντομα θα αδιαθετησω;;

 

Μπορεί να είναι κ περιόδου κ εγκυμοσύνη!ποτέ είχες περίοδο τελευταία φορά? κ κάθε ποτέ έχεις περίοδο? είσαι σταθερή?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@anamp και @tinaki επειδή το συζητάμε σε λάθος θέμα...αν θέλετε κάτι το συνεχίζουμε στην ενότητα συμπτωματα εγκυμοσύνης. :P:p:p

 

οκ για οτι νεοτερο ενημερωνουμε εκει

kstUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οκ κοριτσια τωρα το ειδα..

 

 

anamp kai egw ton proigoumeno mina eixa ponakia san periodoy kai liga kafe ygra kai pira to giatro til kai moy eipe oti poly pithano na einai kai egkymosyni..ara einai symptwmata egkymosynis...makari na mi soy erthei i akatanomasti!!!!

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια !!!! Ειμαι νεα στο forum αλλα και στις προσπαθειες ;) Παντρευτηκα τον Ιουνη και απο τον Αυγουστο ξεκινησαμε προσπαθειες !!!! Δεν μπορω να πω οτι εχω αγχωθει,περισσοτερο αγωνια εχω για το ποτε θα γινει !!!! Το μονο που με ψιλοαγχωνει ειναι οτι διαβαζω παντου οτι πολλες γυναικες πιασαν το παιδακι τους απο τον πρωτο μηνα προσπαθειων !!!! Ξερω και μου το πε και η γυναικολογος μου,οτι μεσα σε εξι μηνες θα εχει γινει !!!! Απλα ηθελα να μυραστω μαζι σας την αγωνια μου :? και τη λαχταρα μου !!! ξερετε να μου πειτε καποια μυστικα για να αυξησω τις πιθανοτητες ??

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια !!!! Ειμαι νεα στο forum αλλα και στις προσπαθειες ;) Παντρευτηκα τον Ιουνη και απο τον Αυγουστο ξεκινησαμε προσπαθειες !!!! Δεν μπορω να πω οτι εχω αγχωθει,περισσοτερο αγωνια εχω για το ποτε θα γινει !!!! Το μονο που με ψιλοαγχωνει ειναι οτι διαβαζω παντου οτι πολλες γυναικες πιασαν το παιδακι τους απο τον πρωτο μηνα προσπαθειων !!!! Ξερω και μου το πε και η γυναικολογος μου,οτι μεσα σε εξι μηνες θα εχει γινει !!!! Απλα ηθελα να μυραστω μαζι σας την αγωνια μου :? και τη λαχταρα μου !!! ξερετε να μου πειτε καποια μυστικα για να αυξησω τις πιθανοτητες ??

 

Καλό μου κοριτσάκι εγώ που δεν έχω καταφέρει ακόμα να κάνω μπεμπάκι σου λέω να χάρεις τον γάμο σου μιας και είσαι φρεσκοπαντρεμένη και να αφήσει όλα τ'άλλα να έρθουν και θα δείς ότι θα έρθουν......! Μην έχεις αγωνία για τίποτα, μάζεψε ευχάριστες στιγμές και να δεις μέσα σ'αυτές θα είναι και το σποράκι σας.....

Πιθανότητες και ποσοστά μην τ'ακούς, ok κάποιες έπιασαν με την πρώτη προσπάθεια, κάποιες με την δεύτερη κ.ο.κ και τι αλλάζει;; Μην βάζεις τον εαυτό σου σ'αυτό το τρυπάκι...!

 

Ευχομαι να σου έρθουν όλα όπως τα έχεις ονειρευτεί!!!!!!!!!!!:wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλό μου κοριτσάκι εγώ που δεν έχω καταφέρει ακόμα να κάνω μπεμπάκι σου λέω να χάρεις τον γάμο σου μιας και είσαι φρεσκοπαντρεμένη και να αφήσει όλα τ'άλλα να έρθουν και θα δείς ότι θα έρθουν......! Μην έχεις αγωνία για τίποτα, μάζεψε ευχάριστες στιγμές και να δεις μέσα σ'αυτές θα είναι και το σποράκι σας.....

Πιθανότητες και ποσοστά μην τ'ακούς, ok κάποιες έπιασαν με την πρώτη προσπάθεια, κάποιες με την δεύτερη κ.ο.κ και τι αλλάζει;; Μην βάζεις τον εαυτό σου σ'αυτό το τρυπάκι...!

 

Ευχομαι να σου έρθουν όλα όπως τα έχεις ονειρευτεί!!!!!!!!!!!:wink:

 

 

 

Σ'ευχριστω παρα πολυ :-) να σαι καλα και ευχομαι να πανε και σε σενα ολα καλα ;) !!!! Ειμαι και γω λιγο "βλημα" γιατι καθε φορα που ολοι μου λενε "αντε ποτε θα κανετε και ενα μωρακι τωρα που παντρευτικατε?" μου τη σπανε απιστευτα :evil:

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχριστω παρα πολυ :-) να σαι καλα και ευχομαι να πανε και σε σενα ολα καλα ;) !!!! Ειμαι και γω λιγο "βλημα" γιατι καθε φορα που ολοι μου λενε "αντε ποτε θα κανετε και ενα μωρακι τωρα που παντρευτικατε?" μου τη σπανε απιστευτα :evil:

 

Κόψτε τους την φόρα όσο είναι νωρίς...Παιδάκι α κάνετε όποτε θέλετε εσείς..

Εγω σε όσους με πιέζουν λέω ότι ακόμα δεν θέλω ακόμα παιδί..Κάποιοι το κάνουν χωρίς να καταλαβαίνουν τι πίεση σας μεταφέρουν, κάποιοι άλλοι όμως που ίσως να είναι λίγοι το κάνουν και από κακία....

Δεν είσαι "βλήμα", άνθρωπος με αισθήματα που θέλει να κάνει παιδί είσαι..

Γράφει πουθενά λήξη μετά από 6 μήνες γάμου;;; Μακρία τους ανρώπους που σου ρίχνουν την ψυχολογία ή σε βάζουν σε διάφορες σκέψεις......!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κόψτε τους την φόρα όσο είναι νωρίς...Παιδάκι α κάνετε όποτε θέλετε εσείς..

Εγω σε όσους με πιέζουν λέω ότι ακόμα δεν θέλω ακόμα παιδί..Κάποιοι το κάνουν χωρίς να καταλαβαίνουν τι πίεση σας μεταφέρουν, κάποιοι άλλοι όμως που ίσως να είναι λίγοι το κάνουν και από κακία....

Δεν είσαι "βλήμα", άνθρωπος με αισθήματα που θέλει να κάνει παιδί είσαι..

Γράφει πουθενά λήξη μετά από 6 μήνες γάμου;;; Μακρία τους ανρώπους που σου ρίχνουν την ψυχολογία ή σε βάζουν σε διάφορες σκέψεις......!

 

 

Σ'ευχαριστω πολυ !!!! Εγω ημουνα και προσπαθω να ειμαι της φιλοσοφιας να μην μετραω καν τις μερες και απλα να εχουμε επαφες απο τα καθαρισματα της περιοδου μερα παρα μερα και οποτε γινει !!!! Οσο για τα συμπτωματα,τον προηγουμενο μηνα,που ηταν και ο πρωτος προσπαθειων,τα ειχα ολα :lol: με το που αδιαθετησα καταλαβα οτι πρεπει να σταματησω να αγχωνομαι !!!!! Ευχομαι ολες μας το 2013 να χουμε το νινακι μας αγκαλια !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω πολυ !!!! Εγω ημουνα και προσπαθω να ειμαι της φιλοσοφιας να μην μετραω καν τις μερες και απλα να εχουμε επαφες απο τα καθαρισματα της περιοδου μερα παρα μερα και οποτε γινει !!!! Οσο για τα συμπτωματα,τον προηγουμενο μηνα,που ηταν και ο πρωτος προσπαθειων,τα ειχα ολα :lol: με το που αδιαθετησα καταλαβα οτι πρεπει να σταματησω να αγχωνομαι !!!!! Ευχομαι ολες μας το 2013 να χουμε το νινακι μας αγκαλια !!!!!!!!!!!

 

Αυτό το παθαίνουμε όλες..Παντού υπάρχουν συμπτώματα!!!!!!!!!χαχαχαχαχα

Το άγχος μόλις πεις ότι θέλεις παιδί είναι μέσα στο πακέτο...:mad:

Τώρα όσον αφορά τις γόνιμες μέρες αν έχεις σταθερό κύκλο μπορείς να δείς πότε περίπου είναι και να ξέρεις πάνω κάτω πότε πρέπει να αρχίζει το μέρα παρά μέρα..! Οι απόψεις και οι γνώμες γενικότερα διίστανται στο πότε πρέπει να αρχίζεις να ψάχνεις το όλο θέμα...

Μακάρι να το έχουμε όλες το 2013...........................!

Αν επιτρέπεται πόσο χρονών είσαι;;;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το παθαίνουμε όλες..Παντού υπάρχουν συμπτώματα!!!!!!!!!χαχαχαχαχα

Το άγχος μόλις πεις ότι θέλεις παιδί είναι μέσα στο πακέτο...:mad:

Τώρα όσον αφορά τις γόνιμες μέρες αν έχεις σταθερό κύκλο μπορείς να δείς πότε περίπου είναι και να ξέρεις πάνω κάτω πότε πρέπει να αρχίζει το μέρα παρά μέρα..! Οι απόψεις και οι γνώμες γενικότερα διίστανται στο πότε πρέπει να αρχίζεις να ψάχνεις το όλο θέμα...

Μακάρι να το έχουμε όλες το 2013...........................!

Αν επιτρέπεται πόσο χρονών είσαι;;;

 

Ειμαι 31 !!! Η γυναικολογος μου ειπε,επειδη ο κυκλος μου ειναι μικρος σχετικα (26-27 μερες) και επειδη οταν πηγα για τεστ παπ στις 6/9 (τελευταια περιοδος ηταν στις 24/8 ) ειχε ηδη γινει ωορηξια,να αρχιζω στα καθαρισματα !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι 31 !!! Η γυναικολογος μου ειπε,επειδη ο κυκλος μου ειναι μικρος σχετικα (26-27 μερες) και επειδη οταν πηγα για τεστ παπ στις 6/9 (τελευταια περιοδος ηταν στις 24/8 ) ειχε ηδη γινει ωορηξια,να αρχιζω στα καθαρισματα !!!!

 

Αφού έχεις μια πρώτη γνώμη απ'την γιατρό σου..Βούρ για τον διάδοχο και αυτός θα έρθει να είσαι σίγουρη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αφού έχεις μια πρώτη γνώμη απ'την γιατρό σου..Βούρ για τον διάδοχο και αυτός θα έρθει να είσαι σίγουρη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Σ'ευχαριστω πολυ κοριτσακι !!!!! Ευχομαι ολοψυχα το ιδιο και σε σενα :wink::wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια τι κανετε?? εχω να μπω ενα μηνα και δε ξερω κ αν με θυμαστε..!!!!!!!!! εχουμε κανενα ευχαριστο νεο??? τωρα θα διαβασω και τα νεα σας αν προλαβω...

 

ελλε καλώς ήρθες πάλι...πήγες διακοπές και μας ξέχασες?

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΕΧΩ 37,5 ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΠΟΛΥ ΟΙ ΡΩΓΕΣ ΜΟΥ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ....ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΡΥΩΜΕΝΗ? ΓΑΤΙ ΔΕ ΝΙΩΘΩ ΑΡΡΩΣΤΗ....

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΕΧΩ 37,5 ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΠΟΛΥ ΟΙ ΡΩΓΕΣ ΜΟΥ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ....ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΡΥΩΜΕΝΗ? ΓΑΤΙ ΔΕ ΝΙΩΘΩ ΑΡΡΩΣΤΗ....

 

Καλησπέρα! Ποτέ περιμένεις κανονικά περίοδο?

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΕΧΩ 37,5 ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΠΟΛΥ ΟΙ ΡΩΓΕΣ ΜΟΥ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ....ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΡΥΩΜΕΝΗ? ΓΑΤΙ ΔΕ ΝΙΩΘΩ ΑΡΡΩΣΤΗ...

 

 

Μακάρι κάμπιος...παίρνεις ακόμα τα φάρμακα? γιατί αυτά που παίρνω εγώ προκαλούν παρόμοιες παρενεργειες

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι εχω τσιμπιματάκια στην κοιλία χαμηλά,πονάκια και δέκατα...Θα ήθελα πολύ να είμαι εγκυος,αλλά προσγειώθηκα οταν μου είπε ο γιατρός οτι ειναι απο τα φαρμακα...στην προηγουμενη εγκυμοσυνη δεν ειχα κανενα συμπτωμα τον πρωτο μηνα...Τωρα πλησιαζει η στιγμη της αλήθειας και φοβαμαι πολυ...ειμαι στην 24η ημερα του κυκλου και μου ειπε ο γιατρος την 28η να κάνω χοριακη....ομως φοβάμαι πολύ το αποτέλεσμα.......---------------------------------------------------------

--------------------------------

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Θερμοκρασια σωματος

 

Ένα άλλο σημάδι που μπορεί να παρατηρήσετε είναι η ανεβασμένη θερμοκρασία του σώματος σας. Αν δεν παρακολουθείτε τη θερμοκρασία σας, τότε ίσως δυσκολευτείτε να το καταλάβετε. Αν όμως την παρακολουθείτε, συνεχίστε έτσι! Συνήθως η θερμοκρασία του σώματός σας ανεβαίνει όταν έχετε ωορρηξία. Σε περίπτωση σύλληψης, η θερμοκρασία συνεχίζει να είναι υψηλότερη. Αν δεν έχει γίνει η σύλληψη, τότε η θερμοκρασία σας, επανέρχεται στα φυσιολογικά της επίπεδα. Αυτό είναι ίσως ένα από τα πιο αξιόπιστα σημάδια εγκυμοσύνης σε αυτό το τόσο πρώιμο στάδιο.

Ορμόνες Εγκυμοσύνης

 

Οι αλλαγές στα επίπεδα των ορμονών σας μπορούν να προκαλέσουν επίσης μερικά συμπτώματα εγκυμοσύνης. Όταν είστε έγκυος, το σώμα σας παράγει περισσότερη προγεστερόνη και ανθρώπινη χοριακή γοναδοτροπίνη ΗCG). Αυτές οι ορμόνες προκαλούν συνήθως συμπτώματα όπως, πόνος και πρήξιμο στο στήθος, κούραση και απότομες αλλαγές στη διάθεση. Μπορεί να παρατηρήσετε κι άλλες αλλαγές στο στήθος σας, όπως το να σκουρύνουν οι θηλές σας.

Σταγόνες αίματος

 

Τουλάχιστον το 25 % των γυναικών έχουν κάποιες σταγόνες αίματος πριν από την αναμενόμενη ημέρα περιόδου. Σε μερικές περιπτώσεις, οι γυναίκες μπορεί να μπερδέψουν αυτήν την αιμορραγία με την περίοδο και να αγνοήσουν αυτό το πρόωρο σύμπτωμα εγκυμοσύνης. Δεν συνειδητοποιούν ότι αυτή η αιμορραγία προκαλείται πραγματικά από το γονιμοποιημένο ωάριο το οποίο εμφυτεύεται στη μήτρα. Αν παρατηρήσετε τέτοιο σύμπτωμα, απλά αναρωτηθείτε: «Είναι κανονική περίοδος, ή κάτι ασυνήθιστο για μένα;»

Κράμπες

 

Ένα άλλο σύμπτωμα που προκαλείται κατά τη διάρκεια της εμφύτευσης του ωαρίου στη μήτρα είναι οι κράμπες της μήτρας. Αυτό είναι ένα ακόμη σύμπτωμα το οποίο οι γυναίκες μπερδεύουν με τους προεμμηνορησιακούς πόνους.

Πονοκέφαλοι

 

Άλλα σημάδια εγκυμοσύνης μπορεί να είναι οι πονοκέφαλοι, οι οποίοι προκαλούνται από την αύξηση της αρτηριακής πίεσης. Παρόλο που δεν είναι καθόλου ευχάριστο, τουλάχιστον είναι κάτι πολύ προσωρινό. Αν οι πονοκέφαλοι συνεχίσουν να επιδεινώνονται, τότε επικοινωνήστε με τον γιατρό σας.

Συχνοουρία

 

Μάλλον έχετε παρατηρήσει ότι επισκέπτεστε την τουαλέτα συχνότερα απʼ ότι συνήθως. Αυτό συμβαίνει γιατί τα νεφρά σας, δουλεύουν σκληρότερα για να αποβάλλουν υγρά του σώματός σας, τα οποία προέρχονται από την υποστήριξη του εμβρύου. Είναι πολύ πιθανό να νοιώθετε δυσκοιλιότητα και φούσκωμα. Αυτό οφείλεται στο ότι το πεπτικό σας σύστημα επιβραδύνει τη λειτουργία του χάρη των ορμονών. Και αυτό δεν είναι προσωρινό, δυστυχώς.

Καθυστέρηση

 

Φυσικά, το πιο προφανές σημάδι εγκυμοσύνης είναι η καθυστέρηση της περιόδου και το θετικό τεστ. Εντούτοις, πιθανώς να έχετε παρατηρήσει μερικά από αυτά τα σημάδια πριν την καθυστέρησή σας. Αν υποπτεύεστε ότι είστε έγκυος, κλείστε ένα ραντεβού με τον γιατρό σας. Η έγκαιρη προγεννητική φροντίδα, θα εξασφαλίσει σε εσάς και το μωρό σας, μια χαρούμενη και υγιή εγκυμοσύνη.

Tags: αίμα, θερμοκρασία, καθυστέρηση, κόπωση, κράμπες, ορμόνες, πονοκέφαλος, σημάδια, σύλληψη, συμπτώματα, συχνοουρία Κατηγορίες: Προσπάθεια για σύλληψη, Σύλληψ

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλη επιτυχια Χαρα1981 ευχομαι μια μεγαλη χοριακη. Μην αγχωνεσαι ολα καλα να πανε. Εγω ειμαι στην 29η μερα και ακομα τιποτα. Ευχομαι να μην ερθει ουτε αυριο και την παρασκευη πρωι κανω τεστ. Μακαρι να βγει θετικο γιατι μετα το σπερμοδιαγραμμα που βγηκε χαλια παμε σε αλλες διαδικασιες και εχουμε στεναχωρεθει πολυ.. Συμπτωματα δεν εχω εκτος απο πολυ πρηξιμο στην κοιλια και στο στηθος!!

Link to comment
Share on other sites

καλη επιτυχια Χαρα1981 ευχομαι μια μεγαλη χοριακη. Μην αγχωνεσαι ολα καλα να πανε. Εγω ειμαι στην 29η μερα και ακομα τιποτα. Ευχομαι να μην ερθει ουτε αυριο και την παρασκευη πρωι κανω τεστ. Μακαρι να βγει θετικο γιατι μετα το σπερμοδιαγραμμα που βγηκε χαλια παμε σε αλλες διαδικασιες και εχουμε στεναχωρεθει πολυ.. Συμπτωματα δεν εχω εκτος απο πολυ πρηξιμο στην κοιλια και στο στηθος!!

 

 

ειδες την προηγουμενη αναρτηση μου με τα συμπτωματα? Δεν παίζουν ρόλο ομως..καθε γυναικα διαφερει....εγω την προηγουμενη φορα δεν ειχα κανενα συμπτωμα..ουτε παρομοιο με περιοδου και θυμαμαι που ειχα παρει το γιατρο και του γκρινιαζα οτι επειδη με ειχε βαλει να σταματησω κατι χαπια μου καθυστερουσε η περιοδος 1 1/2 μηνα και τοτε μου ειπε να κανω χοριακη..απο τοτε εχουν περασει 11 μηνες και καθε μηνα εχω παρομοια συμπτωματα με αυτα που ανεφερα στην προηγουμενη αναρτηση...σχεδον ιδια αλλά εγκυμοσυνη πουθενα... Μακάρι να εισαι εγκυος. στο ευχομαι απο την καρδια μου...

Οσο για το σπερματοδιαγραμμα στεναχωριεσαι αδικα γιατι πρεπει να το κανετε 3 -4 φορες συνεχομενες για να επιβεβαιωθει το αποτελεσμα...μια φορα δε λεει κατι...εμεις οταν το καναμε και βγηκε ο αντρας μου απο την τουαλετα, γιατι εκει τον εστειλαν ετρεμε απο τα νευρα του και μου ειπε: μη μου ξαναζητησεις να κανω κατι τετοιο...και σκεφτομουν με τετοια νευρα και τετοια ψυχολογια πως κρινουν τα αποτελεσματα....το ειπα του γιατρου και μας ειπε οτι ενα αρνητικο αποτελεσμα θελει 3-4 φορες επανεξεταση..μην αγχωνεσαι, αυτο μας καταστρεφει!!!! μακαρι ο θεος να μας αξιωσει να γινουμε μανουλες!!!!

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι χαρα, απο το στομα σου και .... ολα καλα να πανε!!! Αν δεν αδιαθετησω αυριο εχω πολλες πιθανοτητες γιατι ποτε ο κυκλος μου δεν ηταν πανω απο 30 μερες. τον προηγουμενο μηνα αδιαθετησα στις 27 ημερες. Οσο για το σπερ/μα και οι δυο γιατροι το ειδαν πολυ χαλια................ κατευθειαν για σπερματεγχυση μας ειπαν η εξωσωματικη...... ο αντρας μου εχει πεσει πολυ ψυχολογικα εγω προσπαθω να τον στηριξω να μαζεψω και τα δικα μου κομματια!!!! καταλαβαινεις...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...