Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Καλημέρα. Είμαι καινούρια στο φόρουμ. Περίπου 2 χρόνια προσπαθώ με το σύζυγό μου για παιδάκι. Στον 1ο χρόνο ανακάλυψα ότι πάσχω από υποθυροειδισμό με αποτέλεσμα να έχω ανεβασμένη προλακτίνη. Σε 6 μήνες με την κατάλληλη θεραπεία ρύθμισα και τις 2 ορμόνες. Η προλακτίνη οφειλόταν στον υποθυροειδισμό. Ο γυναικολόγος εκτίμησε ότι στην προλακτίνη οφειλόταν η υπογονιμότητα και τώρα θα μείνω σίγουρα έγκυος. Έχουν περάσει 3 μήνες που τα ρύθμισα και ακόμη τίποτα. Τι λέτε??? Έχω απογοητευτεί τελείως...

 

Να μην απογοητευεσαι,απο τη στιγμη που λυθηκε το προβλημα ολα τ αλλα θα ρθουν..δωσε λιγο χρονο στον εαυτο σου και θα δεις πως ολα γινονται.Τρεις μηνες ειναι πολυ μικρο διαστημα για να σε κανει ν απογοητευτεις..

Να ξερεις πως σε καθε μηνα εχουμε λιγοτερο απο 20% πιθανοτητες για συλληψη..παιζουν τοσα πολλα ρολο..ειδικα η ωορρηξια...το ωαριο "ζει" μονο 24 ωρες!!

Υπομονη κοριτσακι μου και λιγοτερο αγχος..οσο γινετε τουλαχιστον..Καθε μηνα θα προσπαθεις χωρις να σε απογοητευει το αποτελεσμα.

Ειμαι κι εγω σε προσπαθειες συλληψης για δευτερο παιδακι μετα απο αποβολες..2.. μην νομιζεις πως ειμαι χαλαρη..καθε αλλο... αλλα τουλαχιστον προσπαθω να το αποβαλω και να κανω θετικες σκεψεις

cu35p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια καλη επιτυχια σε ολες!!! elena mom ε ξερω καποιον φορεα να σε βοηθησω να απευθυνθεις. καλη διαθεση θελει και αισιοδοξια και ολα θα πανε καλα. ioanna 111 μην απογοητευεσαι αφου καταφερες να ρυθμισεις τις ορμονες σιγουρα θα ερθει και το μωρακι. Να μην το εχεις συνεχεια στο μυαλο σου και αγχωνεσαι γιατι ειναι παραγοντας που δε βοηθαει καθολου.Το λεω για να το ακουσω και εγω!!!!1 mil _sof καλημερα, καλη επιτυχια ευχομαι ολα θα πανε καλα!! εγω δυστυχως κοριτσια αδιαθετησα λιγη ωρα μετα που εγραψατο μηνυμα. Μεγαλη απογοητευση με πηρε λιγο απο κατω. Δεν πειραζει τον αλλο μηνα παλι..

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια καλη επιτυχια σε ολες!!! elena mom ε ξερω καποιον φορεα να σε βοηθησω να απευθυνθεις. καλη διαθεση θελει και αισιοδοξια και ολα θα πανε καλα. ioanna 111 μην απογοητευεσαι αφου καταφερες να ρυθμισεις τις ορμονες σιγουρα θα ερθει και το μωρακι. Να μην το εχεις συνεχεια στο μυαλο σου και αγχωνεσαι γιατι ειναι παραγοντας που δε βοηθαει καθολου.Το λεω για να το ακουσω και εγω!!!!1 mil _sof καλημερα, καλη επιτυχια ευχομαι ολα θα πανε καλα!! εγω δυστυχως κοριτσια αδιαθετησα λιγη ωρα μετα που εγραψατο μηνυμα. Μεγαλη απογοητευση με πηρε λιγο απο κατω. Δεν πειραζει τον αλλο μηνα παλι..

 

Μπραβο βρε κοπελα μου ετσι πρεπει να το αντιμετωπιζουμε..χωρις υστεριες και κλαματα...δεν βοηθανε...Καλα "σφιχταγκαλιασματα":lol::lol::lol: με τους αντρουλιδες μας λοιπον!!!

cu35p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημέρα και απο εμένα..που όμως δεν αδιαθετησα ακόμα...αλλα το νιωθω να πλησιάζει...μπηκα στον πειρασμο και εκανα και ενα τεστακι self clear αλλα τζιφοςςςςςςςςς..δεν ξερω γιατι αλλα δε με πειραξε πολυ :P

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημέρα και απο εμένα..που όμως δεν αδιαθετησα ακόμα...αλλα το νιωθω να πλησιάζει...μπηκα στον πειρασμο και εκανα και ενα τεστακι self clear αλλα τζιφοςςςςςςςςς..δεν ξερω γιατι αλλα δε με πειραξε πολυ :P

 

Καποια στιγμη θα ρθρει και το πολυποθητο αποτελεσμα που θα παει...Δεν σε πειραξε ισως γιατι αρχισες να συμβιβαζεσαι με την ιδεα πως καποια στιγμη θα μεινεις:lol::lol: αν οχι τωρα...σε λιγο..τον επομενο μηνα η τον μεθεπομενο.Αφου το θελουμε τοσο πολυ θα ρθει και το μπεμπεκι..

cu35p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σαι καλα Ι Δωρα απογοητευτηκα λιγακι, αλλα δεν το βαζω κατω. τον αλλο μηνα παλι!! Μαλλον η καθυστερηση θα ηταν απο τη θαλασσα. εκει που αρχισα να ελπιζω νατη παλι η να μην πω ....

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΕΧΩ 2η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΚΟΜΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ. ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ....ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΗΜΟΥΝ! ΒΕΒΑΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΠΟΣΟ ΗΤΑΝ Η ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ....Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΔΕ ΔΕΙΧΝΕΙ....ΕΓΩ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ...ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΠΡΙΝ 13 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΣΕ Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΦΟΥΣΚΩΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ....ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΛΑΒΑ ΠΡΙΝ 13 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΚΟΜΑ?

 

ANAMP MOY DE PEIRAZEI ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

KAMΠΙΟΣ!!!! εχουμε ακριβως το ιδιο θεμα..κι εμενα την ιδια διαγνωση μ εκαναν..να περιμενω γτ μπορει να εγινε καθυστερημενα η συληψη...αλλα δεν ελπιζω κ πολλα..ποναει η κοιλια μου..το στηθος μου..

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΛΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ( ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ-ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ) ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΗΜΑΔΙ ΕΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ!!!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΝΑ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ...ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ....Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΟΥΜΕ....

 

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΧΕΙ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΝΕΥΡΙΑΣΕΙ ΠΟΛΥ....ΤΑ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΟ.....ΟΤΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.....ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕ ΤΟ ΕΝΝΟΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΟΥ....ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ....ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ.....ΕΛΠΙΖΩ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΣΥΓΧΩΡΕΙ ΑΜΑ ΛΙΠΟΨΥΧΟΥΜΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ....

Link to comment
Share on other sites

Παντος κοριτσια , εγω οταν εμεινα εγκυος τον συγκεκριμενο μηνα ειχα διπλη ωοριξια και εμεινα εγκυος 5 μερες πριν τελειωσει ο κυκλος μου!!!Φυσικα δεν το περιμενα με τπτ εφοσον δει ειχαμε καθολου επαφες με τον αντρα μου ολο το μηνα γιατι λειπαμε λογο δουλειας και ομως εγινε την 24 μερα απο κυκλο 29 ημερων!!Ελπιζω να σας τυχει το ιδιο και να αξιζε η αγωνια και η αναμονη!Ποτε δεν ξερεις πως θα τα φερει η φυση!

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΛΕ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΣΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΣΕΝΑ? ΕΜΕΝΑ ΝΑΙ. ΤΡΙΤΗ ΜΕΡΑ.

 

ΜΑΡΚΕΛΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ, ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΠΑΦΗ ΑΠΟ ΤΗ 16 ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΣΧΗΜΗΣ ΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ. ΟΠΟΤΕ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΕΣΥ ΕΙΧΕΣ ΕΠΑΦΗ ΤΗΝ 24 ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα τι κάνετε?Εγώ έχω μουρλαθεί είμαι στην τρίτη μέρα καθυστέρησης πράγμα σπάνιο για μένα που εδώ και πολλούς μήνες μου έρχονται ρολόι!Δεν έχω πόνους μόνο ενοχλήσεις και κάτι τσιμπήματα στην μέση και απίστευτα πρησμένο στήθος....είχα τελευταία περίοδο 18/6 και επαφές 23/6...2/7...6/7 και 12/7 με κύκλο 32 ημερών.Είμαστε στον τρίτο μήνα προσπάθειας....λέτε????:?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΠΙΣΗΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΑΣΠΡΑ ΥΓΡΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ....ΑΛΛΑ ΟΧΙ

 

μια από τα ίδια!!!πωπώ τι ψυχοφθόρο πράγμα είναι αυτή η αναμονή!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!! Καμπιος μπορει να εισαι εγκυος. Η χοριακη μπορει να μην εδειξε ακομη. κανε υπομονη μεχρι τη Δευτερα και ευχομαι ολα καλα!! κι εμενα ο αντρας μου παρομοιες αντιδρασεις εχει. Πηρα τηλ. το γιατρο μου του ειπα οτι αδιαθετησα τελικα. Την αλλη Δευτερα θα παω για υπερηχο. Δε θα μου δωσει σερπαφαρ αλλα θα κανουμε μια ενεση πρεγνυλ μου ειπε και θα εχουμε προγραμματισμενες επαφες. Γνωριζει καμια για αυτη την ενεση; Η εχει παρομοια εμπειρια; Ενεση για ωορηξια μου ειπε ειναι αλλα σε φυσικο κυκλο;;

Link to comment
Share on other sites

gemini5 ευχομαι να πανε ολα καλα μην αγχωνεσαι και να εισαι αισιοδοξη. Ολες θα κανουμε μωρακια μην ανησυχειτε καθολου, εδω ειμαστε να στηριζει η μια την αλλη!!

 

σ'ευχαριστώ πολύ εύχομαι όλες να έχουμε σύντομα αυτό που επιθυμούμε τόσο πολύ!αγχώνομαι γιατί δεν ξέρω τι γίνεται αυτή η αναμονή κάθε μήνα είναι πολύ δύσκολη...

Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο τα ιδια περναμε ολες... κι αν εχουμε και καμια μικρη καθυστερηση και αρχισουμε να ελπιζουμε, εκει να δεις απογοητευση. Θα ερθει ομως εκει που δεν το περιμενουμε1!!! Ξερει καμια για την πρεγκνυλ;;

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΟΡΕΙ ΑΝΑΜΡ ΜΟΥ ! ΤΙ ΝΑ ΠΩ....ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΕΟΡΤΙΑ ΤΗΣ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗΣ...ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΙ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΑΝΤΑ ΕΧΩ ΔΙΑΦΑΝΗ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΣΠΡΑ .....ΘΑ ΔΟΥΜΕ ....Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ....ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΓΧΩΡΕΙ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΝΕΥΡΙΑΖΟΥΝ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ...

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΟΡΕΙ ΑΝΑΜΡ ΜΟΥ ! ΤΙ ΝΑ ΠΩ....ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΕΟΡΤΙΑ ΤΗΣ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗΣ...ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΙ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΑΝΤΑ ΕΧΩ ΔΙΑΦΑΝΗ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΣΠΡΑ .....ΘΑ ΔΟΥΜΕ ....Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ....ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΓΧΩΡΕΙ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΝΕΥΡΙΑΖΟΥΝ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ...[/QUO

 

εμενα ο δικος μου μου λεει μη μου λες τιποτα οταν θα εισαι σιγουρη τοτε μονο πες το μου....λεω να παω να παρω τεστ απο τη μια και απο την αλλη λεω να περιμενω να δω αν θα συνεχισει η καθυστερηση...

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΟΡΕΙ ΑΝΑΜΡ ΜΟΥ ! ΤΙ ΝΑ ΠΩ....ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΕΟΡΤΙΑ ΤΗΣ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗΣ...ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΙ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΑΝΤΑ ΕΧΩ ΔΙΑΦΑΝΗ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΣΠΡΑ .....ΘΑ ΔΟΥΜΕ ....Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ....ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΓΧΩΡΕΙ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΝΕΥΡΙΑΖΟΥΝ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ...

 

 

Καλημέρα και από εμένα...και εγώ νευριαζω και μετά ζητάω συγχώρεση...νομίζω οτι ειναι φυσιολογικο ..δεν ειναι οτι αμφισβητουμε κατι απλα απορουμε γιατι μας ξεχασε..

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...