Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες!διαβαζω πως (δεν) περιμένουμε πανω κατω την ιδια ημερομηνία!ευχομαι σε όλες μας ενα χαρμοσυνο νεο!!!

Καμπιος μου σκεφτεσαι να πας για χοριακή αυριο?ή θα κάνεις τεστάκι?

βρε κοριτσια όλο τον μηνα ειμαι cool εκτος κι αν μου ανακοινωσουν καμια ξεκαρφωτη εγκυμοσύνη (γιατι μου συμβαινει συχνα).οταν πλησιαζουν οι μερες όμως όσο και να προσπαθω να μην σκεφτομαι δεν το καταφερνω!εκει το μυαλό εμμονη!

θα ρθει και για μας εκεινη η ωρα κι ολα αυτα που τραβαμε θα ειναι ενα κακο όνειρο!!!!στελνω σε όλες θετική ενεργεια πο ,παραδόξως σημερα, εχω μπόλικη!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σε όλες!διαβαζω πως (δεν) περιμένουμε πανω κατω την ιδια ημερομηνία!ευχομαι σε όλες μας ενα χαρμοσυνο νεο!!!

Καμπιος μου σκεφτεσαι να πας για χοριακή αυριο?ή θα κάνεις τεστάκι?

βρε κοριτσια όλο τον μηνα ειμαι cool εκτος κι αν μου ανακοινωσουν καμια ξεκαρφωτη εγκυμοσύνη (γιατι μου συμβαινει συχνα).οταν πλησιαζουν οι μερες όμως όσο και να προσπαθω να μην σκεφτομαι δεν το καταφερνω!εκει το μυαλό εμμονη!

θα ρθει και για μας εκεινη η ωρα κι ολα αυτα που τραβαμε θα ειναι ενα κακο όνειρο!!!!στελνω σε όλες θετική ενεργεια πο ,παραδόξως σημερα, εχω μπόλικη!!!!!!!

 

Μακάρι να ακουστεί ένα ευχάριστο από κάποια. Μη νιώθεις ενοχές για τπ μυαλό που κολλάει. των περισσοτέρων στην ίδια φάση είναι. Και το δικό μου επίσης.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρεα. Ελσακι μου δεν γίνεται να μην το σκέφτεσαι όσο πλησιάζει η ακατανομαστη. Και εγω περιμένω την Πέμπτη βέβαια παρόλο που εκανα και τα τεστ Ωορηξιας και δεν είχα κανένα θετικό αποτέλεσμα εγω ελπιζω και θα ελπιζω μέχρι τελευταια στιγμή πειράζει; Και εγω ενω προσπαθώ να μην το σκέφτομαι συνέχεια 3-4μερες πριν την ακατανομαστη το σκέφτομαι συνέχεια και προσπαθώ να καταλάβω απο τα συμπτωματα που εχω αν ειμαι ή όχι.μακαρι να έχουμε όλες μας ευχάριστα αποτελέσματα αυτόν τον μήνα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες.Μπραβο κοριτσια που ειστε αισιοδοξες.!!! Μακαρι να ειναι τυχερος ο μηνας για ολες!!! Εγω σημερα 28η μερα δεν αδιαθετησα ακομα!! Περιμενω μεχρι αυριο και μετα θα αρχιζω να ελπιζω... αχ κοριτσια η αγωνια κορυφωνεται!! τρεμω ολοκληρη μην ερθει η ακατανομαστη.....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες.Μπραβο κοριτσια που ειστε αισιοδοξες.!!! Μακαρι να ειναι τυχερος ο μηνας για ολες!!! Εγω σημερα 28η μερα δεν αδιαθετησα ακομα!! Περιμενω μεχρι αυριο και μετα θα αρχιζω να ελπιζω... αχ κοριτσια η αγωνια κορυφωνεται!! τρεμω ολοκληρη μην ερθει η ακατανομαστη.....

 

Eιναι δυσκολο να μην αγχωνεσαι αλλα οχι και να "τρεμεις" Πιο ψυχραιμα,δεν θα ρθει και η συντελεια του κοσμου αν σου ερθει.Εχω περασει κι εγω απ αυτην την φαση και καθε φορα που εβλεπα αιμα αρχιζα τα κλαματα:(:(τωρα απλα λεω στον εαυτο μου"ισως τον αλλο μηνα"

Το λαχταραμε ολες τοσο πολυ που ειναι αδυνατον να μην απογοητευομαστε οταν μας ερχεται περιοδος!!!

Αχ και να υπηρχε το χαπι που διωχνει το αγχος:rolleyes::rolleyes:

Σου ευχομαι να μην ερθει η "ακατανομαστη" αλλα και να ερθει δεν εγινε και τιποτα..τον αλλο μηνα

Καλα αποτελεσματα κοπελα μου και να εισαι ψυχραιμη οτι κι αν γινει

cu35p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σ ευχαριστω πολυ Ι.Δωρα. ελα ντε που δεν μπορω να αποβαλλω το αγχος. μακαρι να υπηρχε καποιος τροπος. Σιγουρα δε θα ερθει και η συντελεια, αλλα δεν ξερω αν με καταλαβαινετε βρε κοριτσια μετα την αποβολλη δεν εχω χαρει με τιποτα, εχω βυθιστει στη θλιψη, προσπαθω να το κρυψωαπο το περιβαλλον μου αλλα μεσα μου ειμαι πολυ χαλια. ευχομαι να πανε ολα καλα και ισως αλλαξει η ψυχολογια μου!!

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω πολυ Ι.Δωρα. ελα ντε που δεν μπορω να αποβαλλω το αγχος. μακαρι να υπηρχε καποιος τροπος. Σιγουρα δε θα ερθει και η συντελεια, αλλα δεν ξερω αν με καταλαβαινετε βρε κοριτσια μετα την αποβολλη δεν εχω χαρει με τιποτα, εχω βυθιστει στη θλιψη, προσπαθω να το κρυψωαπο το περιβαλλον μου αλλα μεσα μου ειμαι πολυ χαλια. ευχομαι να πανε ολα καλα και ισως αλλαξει η ψυχολογια μου!!

 

Εγω ειχα δυο αποβολες σερι...Αν δεν δωσεις εσυ η ιδια κουραγιο στον εαυτο σου μην περιμενεις απ τους αλλους να σου δωσουν δυναμη.Κακα τα ψεματα αυτο το μονοπατι το διανυει καθε κοπελα μονη της..ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ

θα προσπαθουμε καθε μηνα για το καλυτερο

Την ψυχολογια σου θα την αλλαξεις μονη σου μην περιμενεις ενα αποτελεσμα για να χαμογελασεις για να βγεις απ το πενθος σου..

Πρωτα διορθωνουμε την ψυχολογια μας και μετα ερχονται και τα ευχαριστα;););)

cu35p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες!!! ειμαι καινουρια στη παρεα σας...να ευχηθω σε ολες το καλυτερο!!!!!!!!!

λοιπον...ξεκινησα κι εγω αυτο το μηνα πρωτη φορα τις προσπαθειες και αρχισε η μεγαλη αγωνια..!!!!! εχω μεγαλο κυκλο κ λιγακι αστατο..περιπου 33 ημερων κι ετσι δεν εχω ιδεα ποτε ειναι οι γονιμες μερες μου...φφφ:(

οπως υπολόγισα εχω 3 μερες καθυστέρηση..εκανα χθες βχοριακη και βγηκε αρνητικη με 3,55 αλλα η μικροβιολογος μου ειπε νατην επαναλαβω ξανα...δεν εχω ελπιδες το ξερω ..αλλα το ανχος παραμενει....

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες!!! ειμαι καινουρια στη παρεα σας...να ευχηθω σε ολες το καλυτερο!!!!!!!!!

λοιπον...ξεκινησα κι εγω αυτο το μηνα πρωτη φορα τις προσπαθειες και αρχισε η μεγαλη αγωνια..!!!!! εχω μεγαλο κυκλο κ λιγακι αστατο..περιπου 33 ημερων κι ετσι δεν εχω ιδεα ποτε ειναι οι γονιμες μερες μου...φφφ:(

οπως υπολόγισα εχω 3 μερες καθυστέρηση..εκανα χθες βχοριακη και βγηκε αρνητικη με 3,55 αλλα η μικροβιολογος μου ειπε νατην επαναλαβω ξανα...δεν εχω ελπιδες το ξερω ..αλλα το ανχος παραμενει....

 

 

 

Καλησπέρα και καλώς ήρθες!!!!!!!3,55???απο 5 και πάνω είναι θετική!αρνητική δίνουν με <1!πολύ καλά σου ειπε η μικροβιολόγος!μου μυρίζει καθυστερημένη σύλληψη αφου εχεις και μεγάλους κύκλους!με συγκρατημένη αισιοδοξία σου ευχομαι με τη μία να τα έχετε καταφέρει!!!!!δεν κάνεις κάποια αγωγή γονιμότητας ή κάτι άλλο?περιμένουμε νέα σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρεα. Ελσακι μου δεν γίνεται να μην το σκέφτεσαι όσο πλησιάζει η ακατανομαστη. Και εγω περιμένω την Πέμπτη βέβαια παρόλο που εκανα και τα τεστ Ωορηξιας και δεν είχα κανένα θετικό αποτέλεσμα εγω ελπιζω και θα ελπιζω μέχρι τελευταια στιγμή πειράζει; Και εγω ενω προσπαθώ να μην το σκέφτομαι συνέχεια 3-4μερες πριν την ακατανομαστη το σκέφτομαι συνέχεια και προσπαθώ να καταλάβω απο τα συμπτωματα που εχω αν ειμαι ή όχι.μακαρι να έχουμε όλες μας ευχάριστα αποτελέσματα αυτόν τον μήνα.

 

 

έλα βρε tinas μου!που είσαι!!!αυτό με τα τεστ ωορρηξίας σιγουρα δεν είχες θετικό?μηπως κάτι παρέλειψες?καλά κι ετσι να ναι μια δυο φορές το χρόνο δεν κάνουμε ωορρηξία,έτσι τουλάχιστον ισχυρίζονται οι ειδικοί!μπορεί και να πεσες στην περίπτωση so what?αααχχχ!το αισθάνομαι ερχονται τα κάλά νέα για όλες μας τις ταλαίπωρες!μ εχει επηρεασει όλο το σόι που με παιρνουν τηλ γιατι βλέπουν όνειρα ,και ρωτάνε αν είμαι εγκυος!επειδη με συμφέρει θα το πιστεψω και θα αισιοδοξω:lol::lol::lol:1με τη μιζερια δεν βγαίνει κάτι.φιλάκια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σου elsa..!!! λες να εχει συμβει το μοιραίο??μακαρι..!!! δεν εχω κανει καμια αγωγη και γενικοτερα δε προλαβα να το ψαξω γτ ειμαι μολις ενα μηνα αρραβωνιασμένη και δε περιμενα οτι ο καλος μου θα θελησει κατευθειαν μωρο!! το κακο ειναι οτι επειδη τον βλεπω οτι το θελει πολυ ,αρχισα κι εγω να ανχονομαι...καποτε ειχα πολυκυστικες οι οποιες εχουν σχεδον εξαφανιστει..αλλα φοβαμαι μηπως επηρεασει αυτο τη γονιμοτητα μου.

Link to comment
Share on other sites

γεια σου elsa..!!! λες να εχει συμβει το μοιραίο??μακαρι..!!! δεν εχω κανει καμια αγωγη και γενικοτερα δε προλαβα να το ψαξω γτ ειμαι μολις ενα μηνα αρραβωνιασμένη και δε περιμενα οτι ο καλος μου θα θελησει κατευθειαν μωρο!! το κακο ειναι οτι επειδη τον βλεπω οτι το θελει πολυ ,αρχισα κι εγω να ανχονομαι...καποτε ειχα πολυκυστικες οι οποιες εχουν σχεδον εξαφανιστει..αλλα φοβαμαι μηπως επηρεασει αυτο τη γονιμοτητα μου.

 

 

στο ευχομαι ολοψυχα να τα χετε καταφέρει!αλλά κι έτσι να μην είναι δεν χαλασε ο κοσμος!προ πάντων μην αγχώνεσαι!αν ήξερα κι εγώ τι κάκό κάνει το άγχος ενα χρόνο πρίν ίσως και να ήμουν έγκυος τωρα!τις πολυκυστικές τις παρακολουθείς?καλό θα ήταν να επισκεφτείς το γυναικολόγο σου τώρα που ξεκινήσατε προσπάθειες!πότε θα πας για χοριακή?

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 μηνες εκανα υπερηχο και μου ειπε οτι εχουν υποχωρησει αρκετα οι πολυκιστικες..καμια σχεση οπως ηταν παλια...φταιει οτι εχασα και αρκετο βαρος!!

για χοριακη θα παω ξανα απο Δευτερα..αλπιζω να μην εχω αδιαθετησει μεχρι τοτε..φφφ!!!!!!!!! αν και ποναει το στηθος μου ελαφρα οποτε μαλλον δε το γλιτωνω....

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ,ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΛΑ, ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΑΝΑΣΤΑΤΩΜΕΝΗ!!!!ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ANAMP ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ....ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ 2 ΜΕΡΕΣ? ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΦΑΣΗ.....ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΡΕΜΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ...........ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΡΙΟ ΧΟΡΙΑΚΗ Ή ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ?\

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 μηνες εκανα υπερηχο και μου ειπε οτι εχουν υποχωρησει αρκετα οι πολυκιστικες..καμια σχεση οπως ηταν παλια...φταιει οτι εχασα και αρκετο βαρος!!

για χοριακη θα παω ξανα απο Δευτερα..αλπιζω να μην εχω αδιαθετησει μεχρι τοτε..φφφ!!!!!!!!! αν και ποναει το στηθος μου ελαφρα οποτε μαλλον δε το γλιτωνω....

 

 

το πρησμένο στήθος είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης!προσπάθησε μέχρι τη δευτέρα να είσαι χαλαρή (ξερω δυσκολο)αλλά προσπάθησε!α!και γενικά να προσέχεις όχι βάρη κτλ!υπομονή και ευχομαι ειλικρινα να είναι χαρμόσυνα τα νέα σου:lol::lol::lol:!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ,ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΛΑ, ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΑΝΑΣΤΑΤΩΜΕΝΗ!!!!ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ANAMP ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ....ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ 2 ΜΕΡΕΣ? ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΦΑΣΗ.....ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΡΕΜΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ...........ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΡΙΟ ΧΟΡΙΑΚΗ Ή ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ?\

 

 

Κάμπιος μου περαστικά για τη μανούλα σου!!!!!εγω λέω να πάς αυριο!μια ψυχη που ναι να βγει που λένε!!!και να μην τρεμεις!!!!!απ το γιατρό σου έχεις όλες τις διαβεβαιώσεις ότι όλα ειναι άψογα!άρα και να μην είναι τώρα θα είναι τον επόμενο μήνα!!!εύχομαι να μην σου ρθει η σιχαμένη κι αυριο να χουμε πάρτυ στο forum!!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ,ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΛΑ, ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΑΝΑΣΤΑΤΩΜΕΝΗ!!!!ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ANAMP ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ....ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ 2 ΜΕΡΕΣ? ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΦΑΣΗ.....ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΡΕΜΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ...........ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΡΙΟ ΧΟΡΙΑΚΗ Ή ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ?\

 

Περαστικα Καμπια μου,μακαρι να είσαι έγκυος θα είναι όντως το καλυτερο δώρο για τη ΜΑΜΑ σου αλλα και για εσάς. Η Ελσα έχει δίκιο καλύτερα να πας αύριο και όσο μπορείς να χαλάρωσεις και να σκέφτεσαι θετικά. Άντε άντε μην το καθυστερεις γιατι έχουμε και εμείς αγωνία εκτός απο εσένα.

Ελσακι εσυ ποτε περιμένεις; Όσο για τα τεστ ολα καλα τα έκανα μονο μια μέρα μονο δεν έκανα τεστ γιατι ήμουνα εκτός. Λες να είχα εκείνη τη μέρα; Δεν νομίζω γιατι φαντάζομαι ότι κάτι θα έδειχνε και την επόμενη. Δεν πειράζει, ελπιζω τουλάχιστον να εχω τον αλλο μήνα ούτως η άλλως εχω πάρει 100 οπότε εχω μπόλικα ακομα.

Έλλε και σε σένα εύχομαι να έχεις μια μεγάλη χοριακη, απο τη στιγμη που έχεις καθυστερηση έχεις πολλές πιθανότητες.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια, ουτε κι εγω αδιαθετησα ακομα. εχουν αρχισει τα καρδιοχτυπια... αν τη γλυτωσω μεχρι το απογευμα εχω πολλες πιθανοτητες να γινω μανουλα... ειμαι στην 29η μερα. αχ μακαρι παναγιτσα μου.. οντως αντε να αρχισουμε ολες να ανακοινωνουμε ευχαριστα και να κανουμε παρτι στο φορουμ. καμπιος τι κυκλο εχεις γενικα; Σημερα πρεπει να εισα στην 27η μερα.Αντε με το καλο ευχομαι να δωσεις μεγαλη χαρα στη μανουλα σου και περαστικα της!!! ελλε αυτη η χοριακη λογικα ειναι αρχη εγκυμοσυνης. ευχομαι πραγματικα να εισαι εγκυουλα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!!!!anamp μου μακαρι να μην ερθει!!!!!!

Τινα μου μπορει και να ηταν εκεινη την ημέρα!εμενα μια μερα ηταν θετικο,την επομενη που εκανα υπηρχε βεβαια δευτερη γραμμη αλλά όχι πολύ εντονη!ποτε δεν ξερεις λοιπον!!!!

για μενα ξεκίνησαν τα προεορτια της σιχαμένης!μέχρι αυριο θα εχει εμφανιστεί!μη χασει:evil::evil::evil:!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!εγω περιμενω πεμπτη-παρασκευη!!κραταω την ψυχραιμια μου αλλα με προβληματιζει το γεγονος οτι εχω μονο λευκα υγρα( συνηθως εχω καφε 2 μερες πριν την περιοδο!) το στηθος ελαφρως πρησμενο κ κατι ψιλοπονακια μικρης διαρκειας.δεν το αντεχω αλλο καθε μηνα τα ιδια!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και από εμένα...

εμένα τελικά το τεστ ωορηξίας βγήκε αρνητικό και σήμερα 28η ημέρα..μίλησα και με το γιατρό μου και μου είπε να περιμένω να αδιαθετήσω και την 3-7 ημέρα να πάρω καποια χάπια τα serpafar κάτι...γιατί προφανώς δεν εχω ωορηξια...μου δίνει λίγο κουράγιο ότι η αδερφή μου με τα ιδια χαπια εκανε δυδιμακια...εχω ηρεμησει πολυ..περιμενω να αδιαθετησω πως και πως για να παρω τα χαπια..σκεφτομαι χαζα? οχι τπτ αλλο αλλα εχει πρηστει και το στηθος μου και με πονάει τρομερα..αλλα εχω και ταση για εμετο απο τα utrogestan...MAKAΡΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΓΩ?:lol:

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και από εμένα...

εμένα τελικά το τεστ ωορηξίας βγήκε αρνητικό και σήμερα 28η ημέρα..μίλησα και με το γιατρό μου και μου είπε να περιμένω να αδιαθετήσω και την 3-7 ημέρα να πάρω καποια χάπια τα serpafar κάτι...γιατί προφανώς δεν εχω ωορηξια...μου δίνει λίγο κουράγιο ότι η αδερφή μου με τα ιδια χαπια εκανε δυδιμακια...εχω ηρεμησει πολυ..περιμενω να αδιαθετησω πως και πως για να παρω τα χαπια..σκεφτομαι χαζα? οχι τπτ αλλο αλλα εχει πρηστει και το στηθος μου και με πονάει τρομερα..αλλα εχω και ταση για εμετο απο τα utrogestan...MAKAΡΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΓΩ?:lol:

 

Βεβαια θα τα καταφερεις κ σου ευχομαι κ διπλα!ετσι κ αλλιως το καλυτερο παραδειγμα ειναι η αδερφη σου!! Μακαρι συντομα να ακουσουμε ευχαριστα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!!!!anamp μου μακαρι να μην ερθει!!!!!!

Τινα μου μπορει και να ηταν εκεινη την ημέρα!εμενα μια μερα ηταν θετικο,την επομενη που εκανα υπηρχε βεβαια δευτερη γραμμη αλλά όχι πολύ εντονη!ποτε δεν ξερεις λοιπον!!!!

για μενα ξεκίνησαν τα προεορτια της σιχαμένης!μέχρι αυριο θα εχει εμφανιστεί!μη χασει:evil::evil::evil:!!!!

 

 

Και εμενα στην προηγουμενη ατυχη εγκυμοσυνη ετσι ηταν..το τεστ ελαφρως ροζ αλλα τα πονακια πονακια..αφου πιστευα οτι τα τεστ δεν ειναι εγκυρα...αλλα η χοριακη εδειξε αλλα...μην απελπιζεσαι

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

ελσα μου σ ευχαριστω πολυ!!! Μακαρι να μην ερθει και σε σενα!! τα προεορτια καμια φορα ειναι αρχη εγκυμοσυνης. Χαρα σιγουρα θα τα καταφερεις!!! τα ουτροτζεσταν γιατι τα παιρνεις;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...