Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Το ξέρω για την σαλπιγγογραφία, μου το ανέφερε ο ακτινολόγος.Θα περιμένω μέχρι την τρίτη για χοριακή,δεν θα κάνω τεστ στο σπίτι γιατι έμαθα οτι δεν είναι και πολύ αξιόπιστα ισχυει αυτό??

Σε σένα που έχεις καθυστέρηση λογικά το αποτέλεσμα θα είναι σωστό!Και μακριά από πρεντίκτορ εννοείται...

Απλά καλύτερα να δώσεις κάτι παραπάνω και να κάνεις μια χοριακή για να είσαι 100% σίγουρη!

Ujhhp3.png

NNSNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σαλπιγγογρφια εκανες!αρα περιπτωση να μην ερθει φυσιολογικα ειμαι μηδαμινη.ειναι κατι που το θελετε πολυ,θα ερθει.τελος!μαζεψου.συγνωμη που στα λεω ετσι αλλα δε μπορω να ακουω κοπελα να στεναχωριεται ετσι.εισαι υγιεστατη και οπου ναναι θα ερθει.μπορει ηδη να εχει ερθει.και να σου πω και κατι?θα κρατησεις αυτη τη σταση και ψυχιολογια για τις επομενες μερες μονο και μονο για να κλεισεις δεκαημερο ωστε να μην απογοητευτεις?αφου ουτως η αλλως αν ειναι αρνητικο την κρυαδα θα τη φας.καντο και παμε παρακατω!αν και υπαρχουν πολλες πιθθανοτητες να εισαι.σκεψου οτι μεχρι πριν ενα μηνα ειχες το αγχος της σαλιγγογραφιας!γιαυτο αλλωστε την εκανες.παει κι αυτο.εισαι καλα.θα κανεις μωρο!

w7ENp3.png
Link to comment
Share on other sites

με τοσες μερες ειναι αξιοπιστα τα τεστ πιστευω.εμενα εδειξε ξεκαθαρα τρεις μερες πριν την καθυστερηση.κανε ενα κλιαρ μπλου καλυτερα αν το αποφασισεις!

w7ENp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σε σένα που έχεις καθυστέρηση λογικά το αποτέλεσμα θα είναι σωστό!Και μακριά από πρεντίκτορ εννοείται...

Απλά καλύτερα να δώσεις κάτι παραπάνω και να κάνεις μια χοριακή για να είσαι 100% σίγουρη!

Θα περιμένω μέχρι Τρίτη εαν δεν αδιαθετήσω,θα πάω πρωί πρωί και θα κάνω χοριακή.Εαν δεν.....θα πάω στο γυναικολόγο,παίρνω τα χάπια για ωορρηξεία και σταθερό κύκλο,κάτι δεν πάει καλά,ετσι δεν είναι????
Link to comment
Share on other sites

Θα περιμένω μέχρι Τρίτη εαν δεν αδιαθετήσω,θα πάω πρωί πρωί και θα κάνω χοριακή.Εαν δεν.....θα πάω στο γυναικολόγο,παίρνω τα χάπια για ωορρηξεία και σταθερό κύκλο,κάτι δεν πάει καλά,ετσι δεν είναι????

Το καλύτερο θα κάνεις!Και αρνητική να σου βγει(που το απεύχομαι) δε νομίζω ότι είναι κάτι ανησυχητικό...Συμπτώματα έχεις;;;Ξέχασα να σε ρωτήσω!

Ujhhp3.png

NNSNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το καλύτερο θα κάνεις!Και αρνητική να σου βγει(που το απεύχομαι) δε νομίζω ότι είναι κάτι ανησυχητικό...Συμπτώματα έχεις;;;Ξέχασα να σε ρωτήσω!
Λένε οτι έχεις τα ίδια σμπτώματα όταν είναι να αδιαθετήσεις με τη διαφορά οτι έγω δεν είχα συμπτωματα όταν περίμενα να αδιαθετήσω πότε!!!!Συνεπώς, νοιώθω τσιμπηματα στο στήθος σαν κάψιμο,τραβήγματα αριστέρα χαμηλά και πριν 2μέρες καφε υγρα αυτά.
Link to comment
Share on other sites

Λένε οτι έχεις τα ίδια σμπτώματα όταν είναι να αδιαθετήσεις με τη διαφορά οτι έγω δεν είχα συμπτωματα όταν περίμενα να αδιαθετήσω πότε!!!!Συνεπώς, νοιώθω τσιμπηματα στο στήθος σαν κάψιμο,τραβήγματα αριστέρα χαμηλά και πριν 2μέρες καφε υγρα αυτά.

Τα πιο σημαντικά δε μας είπες!!!!!!!Καλά λέει η real thing!!!Για να μη βάλω και το χέρι μου στη φωτιά,πιστεύω ότι κατά 90% είσαι!!!!Ας κρατήσουμε και μια πολύ μικρή πισινή!!!:D

Ujhhp3.png

NNSNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τα πιο σημαντικά δε μας είπες!!!!!!!Καλά λέει η real thing!!!Για να μη βάλω και το χέρι μου στη φωτιά,πιστεύω ότι κατά 90% είσαι!!!!Ας κρατήσουμε και μια πολύ μικρή πισινή!!!:D
Μακάρι,να είμαι.....αυτό το μήνα μετα την σαλπιγγογραφία,ηρέμησα έκανα τον σταυρό μου και φυσικά πολυ σεξ!!!!Και ήμουν θετική στη σκέψη,είπα οτι όλα είναι καλά και ξεκινάμε πάλι απο την αρχή.....
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι,να είμαι.....αυτό το μήνα μετα την σαλπιγγογραφία,ηρέμησα έκανα τον σταυρό μου και φυσικά πολυ σεξ!!!!Και ήμουν θετική στη σκέψη,είπα οτι όλα είναι καλά και ξεκινάμε πάλι απο την αρχή.....

Μπράβο σου που το σκέφτηκες έτσι!Να δεις που όλα θα πάνε καλά!!!!;)

Ujhhp3.png

NNSNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο σου που το σκέφτηκες έτσι!Να δεις που όλα θα πάνε καλά!!!!;)[/quote Θα σας ενημερώσω την Τρίτη το μεσημέρι,μόλις κάνω την χοριακή και μετά φευγω προγραμματισμένες διακοπές με τον άντρα μου,μήπως να γυρίσω από το ταξίδι και μετά να κάνω χοριακή???
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σου που το σκέφτηκες έτσι!Να δεις που όλα θα πάνε καλά!!!!;)[/quote Θα σας ενημερώσω την Τρίτη το μεσημέρι,μόλις κάνω την χοριακή και μετά φευγω προγραμματισμένες διακοπές με τον άντρα μου,μήπως να γυρίσω από το ταξίδι και μετά να κάνω χοριακή???

Ούτε να το σκέφτεσαι!Τώρα θα την κάνεις για να ξέρεις τι σου γίνεται στις διακοπές.Δεν παίζουμε με αυτά!

Ujhhp3.png

NNSNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ούτε να το σκέφτεσαι!Τώρα θα την κάνεις για να ξέρεις τι σου γίνεται στις διακοπές.Δεν παίζουμε με αυτά!

Την Τρίτη θα πάω έληξε! Οτι είναι να γίνει θα γίνει,καλύτερα γιατί εαν είμαι θα πρεπει να κόψω και τα glukophase,μήπως με δώσει κάτι να πάρω.:D
Link to comment
Share on other sites

Την Τρίτη θα πάω έληξε! Οτι είναι να γίνει θα γίνει,καλύτερα γιατί εαν είμαι θα πρεπει να κόψω και τα glukophase,μήπως με δώσει κάτι να πάρω.:D

Σωστά,αν είσαι λογικά δε θα κάνει να τα παίρνεις!Άντε,με μια τεράστια χοριακή εύχομαι!:D

Ujhhp3.png

NNSNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ σ'όλες για την συμπαράσταση,εαν σας έπρηξα λιγάκι συγχωρέστε με πρώτη φορά επικοινωνώ ,μέχρι τώρα απλά σας διάβαζα.Καλό βράδυ,τα λέμε αύριο.:grin::cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ σ'όλες για την συμπαράσταση,εαν σας έπρηξα λιγάκι συγχωρέστε με πρώτη φορά επικοινωνώ ,μέχρι τώρα απλά σας διάβαζα.Καλό βράδυ,τα λέμε αύριο.:grin::cool:

Δε μας έπρηξες καθόλου!Είμαστε εδώ για να δίνουμε συμβουλές η μία στην άλλη!Καλό βράδυ!!!

Ujhhp3.png

NNSNp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΑΝΗΛΘΑ ΣΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ ΕΠΙΠΕΔΑ. ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ Η ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΕΥΑΙΣΘΗΤΕΣ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ ΜΟΥ....ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΜΕΝΑ ? ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΟΥ Ή ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ? 50 % ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ 50% ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΟΡΜΟΝΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΑΛΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ....ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΓΙΑ 5η ΦΟΡΑ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΟ ΧΤΥΠΗΤΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ Ή ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ....ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΑΛΛΑ ΣΥΓΚΡΑΤΩ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΜΗ ΦΑΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ....( ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ) ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΨΥΧΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΕΙ....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ΚΑΜΠΙΟΣ. ευχομαι πραγματικα να εισαι εγκυος!!!!!!!!!! κανε υπομονη μια μερα ειναι. αυριο περιμενω κι εγω να αδιαθετησω. Δεν εχω συμπτωματα μονο πολυ πρησμενο στηθος. προσπαθω να μην ελπιζω γιατι καθε φορα απογοητευομαι. Αλλα στην ακρη του μυαλου μου εχω μια ελπιδα. Αχ κοριτσια ευχηθειτε μου να ειμαι αυτη τη φορα!!!

Link to comment
Share on other sites

ANAMP ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ Ή ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Η ΜΙΑ!!!!!!!ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ? ΑΥΡΙΟ Η ΠΕΜΠΤΗ? ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙ ΠΑΛΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΘΕΟΥΛΗΣ....ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ .....ΑΧ! ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗ ΨΥΧΗ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΜΑΣ ΜΗΝΑΣ....ΕΙΔΟΜΕΝ...ΕΣΥ ΣΕ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΕΙΣΑΙ? ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ 25η....

Link to comment
Share on other sites

αυριο ειναι η 28η. Αν δεν αδιαθετησω και την πεμπτη θα παω Παρασκευη πρωι για χοριακη. Συνηθως εχω κυκλο 28 ημερες. Μακαρι Παναγιτσα μου να ειμαστε εγκυουλες και οι δυο να ξεκινησουν τα ευχαριστα !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...