Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

papagalomania οι συμβουλές της μητέρας σου είναι καλοδεχούμενες και φυσικά έχουν ιδιαίτερη αξία γιατί όπως διάβασα υπήρξε μαθήτρια του μεγάλου μαιευτήρα Λούρου!προσωπικά θα προσπαθήσω να τις εφαρμόσω!να σαι καλά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kαλησπέρα κορίτσια! και καλή επιτυχία!Ηθελα να αναφέρω κι εγώ τη δική μου ιστορία για να δώσω κουράγιο στις κοπέλες που προσπαθούν γιατί εμένα δεν με παρηγορούσε τίποτα...

Πριν από 2 χρόνια περίπου στα 31 μου είχα μείνει έγκυος με την 1η προσπάθεια! τυχερή πολύ. Δυστυχώς όμως παλινδρόμησε στην 6 εβδομάδα.:( Ήμουν σε άθλια κατάσταση, δεν μπορούσα να συνέλθω με τίποτα...Ο γιατρός μου, μου έλεγε ότι ήταν τυχαίο και να μην στεναχωριέμαι όμως εμένα κάτι μ έτρωγε. Ρώτησα αν μπορώ να κάνω εξετάσεις για να διαπιστώσουμε τι πήγε στραβά. Εκείνος μου είπε ότι μπορώ να κάνω εξέταση για θυροειδή (που έχω έτσι κι αλλιώς) για να δούμε αν αλλαξε κάτι, καμπύλη σακχάρου και πιο εξειδικευμένες όπως είναι η θρομβοφιλία. Μου τόνισε όμως ότι την τελευταία την κάνουν γυναίκες που έχουν χάσει 2-3 μωρά, καθότι είναι και πανάκριβη (750-1000€). Δεν υπάρχει μεγαλύτερη βλακεία από αυτό κορίτσια!!!Είναι δυνατόν να περιμένεις 3 αποβολές για να το ψάξεις??? Αφού έκανα λοιπόν τις 2 πρώτες και ήταν όλα φυσιολογικά ήθελα να κάνω και την θρομβοφιλία. Όλο μου το σόι μου με κορόιδευε να μην την κάνω και ότι ήταν τυχαίο γεγονός, μαζί και ο γιατρός! Εγώ όμως δεν άκουγα κανέναν. Το ψαξα και τελικά με παραπεμπτικό του ΙΚΑ πήγα στο Αρεταίειο τότε και την έκανα. 750€ και πήρα πίσω το 80% από το ΙΚΑ. Τελικά όντως ήμουν θρομβοφιλική, ούτε ξέρω τι και πως το μόνο που ξέρω είναι ότι είχα δίκιο! Πάντα ν ακούτε το ένστικτό σας! Μετά από 6 μήνες εντατικών προσπαθειών, τελικά έμεινα πάλι έγκυος και άλλαξα γιατρό;)! Η νέα μου γιατρός αμέσως με ξεκίνησε ενέσεις υπαρίνης από την 5η εβδομάδα! Έτρεμα σε όλη την εγκυμοσύνη μου και δεν την ευχαριστήθηκα, μέχρι που έπαθα και πάρεση προσωπικού νεύρου στον 5ο μήνα, αλλά όλα καλά. Το Φλεβάρη γέννησα ένα υγειέστατο κοριτσάκι, την μπουμπούκα μου, που μού χει πάρει τα μυαλά. Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες σας να εμπιστεύστε το ένστικτό σας και να κάνετε υπομονή. Καλή επιτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΛΟΥΚΩΣΟΥ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙΙΙΙ! Έτσι έλεγε η μάνα μου στις κοπέλες που είχαν έστω και μια σταγόνα αίμα. Και κάτι άλλο. Όταν κανονικά είναι να αδιαθετήσεις, τότε η μήτρα είναι πιο ευαίσθητη, κάνει συσπάσεις και κινδυνεύεις με αποβολή. Αυτές τις μέρες η έγκυος πρέπει να βιδώνεται στο κρεβάτι. Ακόμα με συναντούν άνθρωποι ηλικιωμένοι και μου λένε ότι τα παιδιά τους τα έχουν από τη μητέρα μου. Οι γιατροί τους είχαν απελπίσει και η μητέρα μου με τις συμβουλές της τα έσωσε. Ακούστε την πείρα μιας παλιάς μαίας, δεν θα χάσετε.

 

 

σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις συμβουλές σου!!!Φυσικά η εμπειρία μιας μαίας ετών έχει να πει πολλά!!Δυστυχώς στην περίπτωση μου δεν μπόρεσα να κάνω πολλά....είμαι νύφη σε ξένη πόλη...μακρυά από τους γονείς μου μακρυά από κάθε μα κάθε είδους βοήθεια!!!Κάνω τα πάντα μόνη μου...και όχι δυστυχώς δεν μπόρεσα να παλουκωθώ...όπως θα έπρεπε να κάνω!!Σήμερα πήρα την απάντηση από τη χοριακή...η οποία έδειξε την αποβολή που έχει γίνει!!!Σε λίγη ώρα θα πάω στο γιατρό....θα κάνω υπέρηχο...και ανάλογα με αυτό που θα δει θα προχωρήσουμε σε απόξεση ή οχι!!!...Αυτή ήταν η δική μου άσχημη ιστορία...που ξεκίνησε από την Πέμπτη που μας πέρασε και τελείωσε σήμερα!!!!Ήταν η π΄ρωτη μου εμπειρία...και δυστυχώς άσχημη!!!Εύχομαι καλή κύηση σε όλες τις εγγύους...χαμόγελο...και ευτυχία!!!Και σε όσες προσπαθούν ή απλά ήρθε χωρίς σκέψη όπως σε εμένα(άσχετα ότι εμένα έγινε μια κακή ιστορια)...να είναι αισιόδοξες...χαμογελαστές...και να εξετάζουν τα ΠΑΝΤΑ τα ΠΑΝΤΑ όμως!!!!

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις συμβουλές σου!!!Φυσικά η εμπειρία μιας μαίας ετών έχει να πει πολλά!!Δυστυχώς στην περίπτωση μου δεν μπόρεσα να κάνω πολλά....είμαι νύφη σε ξένη πόλη...μακρυά από τους γονείς μου μακρυά από κάθε μα κάθε είδους βοήθεια!!!Κάνω τα πάντα μόνη μου...και όχι δυστυχώς δεν μπόρεσα να παλουκωθώ...όπως θα έπρεπε να κάνω!!Σήμερα πήρα την απάντηση από τη χοριακή...η οποία έδειξε την αποβολή που έχει γίνει!!!Σε λίγη ώρα θα πάω στο γιατρό....θα κάνω υπέρηχο...και ανάλογα με αυτό που θα δει θα προχωρήσουμε σε απόξεση ή οχι!!!...Αυτή ήταν η δική μου άσχημη ιστορία...που ξεκίνησε από την Πέμπτη που μας πέρασε και τελείωσε σήμερα!!!!Ήταν η π΄ρωτη μου εμπειρία...και δυστυχώς άσχημη!!!Εύχομαι καλή κύηση σε όλες τις εγγύους...χαμόγελο...και ευτυχία!!!Και σε όσες προσπαθούν ή απλά ήρθε χωρίς σκέψη όπως σε εμένα(άσχετα ότι εμένα έγινε μια κακή ιστορια)...να είναι αισιόδοξες...χαμογελαστές...και να εξετάζουν τα ΠΑΝΤΑ τα ΠΑΝΤΑ όμως!!!!

Το να σου πω να μη στενοχωριέσαι είναι βλακεία. Αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να επιτρέψεις στον εαυτό σου να εκφράσει τη θλίψη σου, να μην την κρατήσεις μέσα σου. Έτσι θα φύγει πιο γρήγορα, θα ολοκληρωθεί ο κύκλος της λύπης, θα κλείσει η πληγή και θα προχωρήσεις με νέες δυνάμεις και εμπειρία. Κλάψε, γράψε ημερολόγιο, ποίηση, σπάσε πράγματα, ό,τι τέλος πάντων σε βοηθά να βγάλεις τον πόνο από μέσα σου. :( Και ξεκίνα ξανά με ελπίδα! Εύχομαι μέσα απ' την καρδιά μου σύντομα να έρθει ένα νέο μωρό και να μείνει!:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΤΕ! ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ, ΤΗΝ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ,ΜΕΤΑ ΤΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΣΩΣΤΑ Η ΕΞΕΤΑΣΗ, ΤΕΛΙΚΑ Η ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟ 5% ΠΟΥ ΗΤΑΝ Η ΚΑΛΗ ΠΗΓΕ 20%! ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΡΙΑ 10%. ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ, ΑΛΛΑ Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΥ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΕΙΓΜΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, ΓΙΑΤΙ Η ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΗ ΤΙΣ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΠΟΧΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΠΗΡΕΑΣΤΗΚΕ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕΞ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ,ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ . ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ " ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΧΑΛΑΕΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΒΓΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ'' , ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟΣ . ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ . ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ...ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβάνω για πολλοστή φορά τη συμβουλή της μητέρας μου, παλιάς μαίας, μαθήτριας του Λούρου, με τεράστια πείρα και σε μαιευτήρια και σε ορεινά χωριά και σε κατ' οίκον νοσηλείες. ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΑΙΜΑ ΞΑΠΛΑΑΑΑΑΑ!ΞΕΡΑΘΕΙΤΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

Η ίδια κατόρθωσε να με κρατήσει με απόλυτη ανάπαυση για πέντε μήνες κι ας έλεγαν οι γιατροί ότι θα με έχανε. Πήρε άδεια άνευ αποδοχών από τη δουλειά, είχε την πάπια δίπλα στο κρεβάτι και το φαγητό της από το πρωί και όταν ερχόταν ο πατέρας μου το απόγευμα από τη δουλειά άδειαζε την πάπια και ετοίμαζε άλλο φαγητό ή έφερνε απ' έξω. Κι όλα αυτά τη δεκαετία του 70. Έτσι βοήθησε και πολλές άλλες γυναίκες, ανάμεσα σ' αυτές και την πεθερά μου που είχε συνεχείς αποβολές. Αν δεν βιδωνόταν στο κρεβάτι, δεν θα είχα τον άντρα μου σήμερα!

καλημερα σε ολες τις κοπελες.ααχ πολυ σημαντικα αυτα που μας λες papagalomania να 'σαι καλα!εμενα μου ηρθε η περιοδος την προηγουμενη παρασκευη τοβραδυ,την παρασκευη το πρωι ενιωσα μια φοβερη σουβλια στη μητρα ,κατι σαν δυνατος σπασμος,που κοντεψα να διπλωθω στα δυο και ειχα και πελατη μπροστα μου.ισως να επρεπε να κατσω στο σπιτι εκεινη την ημερα τι να πω.αν ξερεις και αλλα πες μας να μαθουμε και εμεις!

Link to comment
Share on other sites

Ελσα μου μην στεναχωριεσαι όλες το ίδιο σκεφτόμαστε και όλες το ίδιο νιώθουμε.

Και εγω εχω βαρεθεί να ακούω για εγκυμοσύνες και εγω τίποτα, νευριαζω Θυμώνω και μου γίνεται και εμμονή και κοιμάμαι και ξυπναω και σκέφτομαι το ίδιο πράγμα. Κουραστηκα πια δεν μπορω αλλο. Δεν ξέρω για εσάς αλλα βρε κορίτσια είναι πολυ ψυχοφθορο και άλλες είχανε άγχος αλλα έμειναν έγκυες. Τι γίνεται δεν μπορω να καταλάβω. Δεν λένε ότι όταν κάτι το θέλεις παρα πολυ πραγματοποιείται; Σε εμάς γιατι δεν ισχύει; Τι κάνουμε λάθος ή μάλλον τι δεν κάνουμε σωστά; Νιώθω ότι η όλη διαδικασία με τον άντρα μου γίνεται μονο και μονο για να κάνω παιδάκι δεν το ευχαριστιεμαι με τόσα που σκέφτομαι εκείνη τη στιγμή. Πρεπει να σταματήσει αυτο το πράγμα το θέμα είναι ότι δεν ξέρω πως.

Ξέρω ότι δεν σε βοηθαω Ελσα με αυτα που γράφω αλλα και εγω έτσι ειμαι ψυχολογικά. Τη μια μέρα ειμαι καλα και την άλλη με παίρνει απο κάτω και σκέφτομαι διάφορα. Κάτι πρεπει να κάνουμε για αυτο.

 

Αχ βρε κορίτσια... Μόνο εσείς μπορείτε να με καταλάβετε! Έχω συνέχεια νεύρα και κάθε φορά που ακούω για εγκυμοσύνη θέλω να βάλω τα κλάματα και να αρχίσω να ουρλιάζω στη μέση του δρόμου!!!! Δε μου φταίνε οι κοπέλες που μένουν έγκυες μετά από πολλές ή λίγες προσπάθειες και φυσικά χαίρομαι με τη χαρά τους, αλλά δε μπορώ να αγνοήσω τα συναισθήματά μου! Έχω φτάσει στο σημείο να τσακώνομαι και με τον άντρα μου, ο οποίος το θεωρεί υπερβολικό ένα ευχάριστο γεγονός να με ρίχνει στα πατώματα! Τι μου συμβαίνει? Ζηλεύω? Μήπως τελικά είμαι πολύ κακιά?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΜΠΙΟΣ πολυ χαρηκα με τα αποτελεσματα.Μπραβο ετσι να ακουω καλα νεα απο δω και περα. Καλη επιτυχια στις προσπαθειες. Νεφελη δεν εισαι καθολου κακια, ειναι απο την απογοητευση τα ιδια νιωθω κι εγω αφου μου εχει γινει εμμονη ιδεα. Προχτες εμαθα απο μια γνωστη μου οτι ειναι εγκυος μετα απο 5 χρονια προσπαθειων......... οχι εντατικα το ειχαν παρει χαλαρα λεει γιατι ηδη εχουν δυο παιδια. και οταν ειπε τελος θα ξαναβαλλω το σπιραλ ειρθε και το μωρο!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ 20% ΑΡΙΣΤΗ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΓΙΑ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 30% ΑΝ ΕΚΑΝΕ ΠΙΟ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ. ΟΠΟΤΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ!!!!!!!!ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια help!!!

Πότε θεωρείται η 1η μέρα της περιόδου??? Όταν αρχίζουν τα καφετιά ή όταν έχουμε ροή κανονική??? Δεν ξέρω πότε να αρχίσω τα κλομιφεν.... Σήμερα άρχισαν τα καφετιά...

Link to comment
Share on other sites

Καμπιος μου τι ευχάριστα νέα είναι αυτά? μπράβο κοριτσάκι! είδες που αγχωνόσουν άδικα?

Νεφέλη 13 το μόνο παρήγορο είναι ότι είμαστε πολλές μ αυτές τις αντιδράσεις κι έτσι όποτε σου ρχεται μπες και γράψε μας για ν ανακουφιστείς!πριν μερικές μέρες που ήμουν χαλιά στεναχώρησα και νευρίασα πολύ τον άντρα μου ο οποίος με θεωρεί υπερβολική!χαίρω πολύ το ξέρω ότι δεν είναι λογικές αυτές οι αντιδράσεις αλλά τι να κάνω?δεν το θέλω!anyway σήμερα είχα θετικό τεστ ωορρηξίας και θα κάνω ότι μπορώ!μα να μην έχω κανένα σύμπτωμα! ευτυχώς που τα πήρα να ξέρω τι μου γίνεται!

Link to comment
Share on other sites

Καμπια μου μπράβο τώρα μπορειτε να ηρεμησετε και να απολαύσετε το καλοκαίρι που ερχεται και μαζι και την άφιξη ενός μπεμπε!!!Ελσα μου δωστου να καταλάβει σημερα και αύριο και που ξέρεις μπορει να είναι ο τυχερός σας μηνας.

Και εγω ειμαι χαρούμενη γιατι άρχισε πλέον να εμφανίζεται η δεύτερη γραμμή στο τεστ λίγο πιο αχνη αλλα είναι ορατή οπότε φαντάζομαι τις επόμενες μερες θα εχω και εγω ωορρηξια. Με τι χαίρεται ο άνθρωπος... Πάντως και εγω δεν το μετάνιωσα που πήρα τα τεστ ενώ στην αρχή νόμιζα ότι θα αγχωνομουνα ειμαι μια χαρα και φυσικά ξέρεις και ποτε έχεις ωορρηξια γιατι ούτε και εγω το καταλάβαινα. Εύχομαι να πανε ολα καλα και να έχουμε ευχάριστα αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΙΡΟ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ,3 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΥΗΣΗ ΟΧΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΡΟΣΕΞΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ!ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ,ΕΙΧΑ ΤΡΟΜΕΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΜΟΥ.ΤΕΣ ΠΑ.ΕΚΑΝΑ ΑΠΟΞΕΣΗ ΤΕΛΙΚΑ 14 ΜΑΙΟΥ,ΝΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΚΡΙΝΕ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΕΙ!!!ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΙΣ 14 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΕ 5 ΜΕΡΕΣ! ΜΕ ΕΙΔΕ ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ.ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ!! ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ! ΕΧΩ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΚΥΚΛΟ 28 ΜΕ 32 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ,ΔΗΛΑΔΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΟΓΙΚΑ ΣΕ 9 ΜΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ,ΕΓΙΝΕ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ,ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΚΑΤΑ (ΜΕΧΡΙ 37,2) ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΧΑ.ΕΝΤΑΞΕΙ,ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΡΗΖΟΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΝΟΥΣΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΙΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ ΑΛΛΑΞΕ Ο ΚΥΚΛΟΣ?ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΗΔΗ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ.ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ ΜΕ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΝΟΥΝ ΟΙ ΠΟΛΛΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΩΡΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ??ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ??? ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΝΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΙΧΑ 2 ΜΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ......ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!!!!

file.php?avatar=17138_1341483933.jpg

ANGY82 Fresh Boarder

rank1.gifΑπαντήσεις: 2


Κορυφή

Link to comment
Share on other sites

λοιπον aggeliki88 κι εμενα με ειχε πιασει ενα αγχος οταν προσπαθουσα για παιδακι.οντως ολα αυτα τα συμπτωματα ισως ειναι επακολουθα της αποβολης μεχρι να στρωσει ο κυκλος σου,ισως ομως και να κρυβουν μια εγκυμοσυνη.εφοσον οι γιατροι ειναι οκ απλα περιμενε κι απολαυσε το κ θα γινει συντομα.διωξε τις κακες σκεψεις,εννοειται..και χαλαρωσε να δεις που ολα θα γινουν οπως τα θες..εμενα η γυναικολογος μου χε πει οτι τα πραγματα δεν ηταν καλα κ θα προχωρουσαμε σε αποξεση και μολις αλλαξα γιατρο ολα εξελιχθηκαν τελεια και τωρα η κορη μου ειναι 3ετων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!!ΝΑΙ,ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ!ΘΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!:P

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΛΣΑΚΙ! ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΕΛΙΩΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΗ!ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΝΕΟ ΑΚΟΜΑ ...ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...ΟΛΕΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΟΤΑΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΕΣ... ή ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΣΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ή ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ! ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΛΣΑΚΙ! ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΕΛΙΩΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΗ!ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΝΕΟ ΑΚΟΜΑ ...ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...ΟΛΕΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΟΤΑΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΕΣ... ή ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΣΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ή ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ! ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?

 

 

σε 2 εβδομαδες περιπου κι εγω!αλλαξε ο κυκλος μου την τελευταια φορα και δεν ηξερα αλλα με τα τεστ ωορρηξιας,ειχα την 15η μερα,υπολογιζω γυρω στις 20 του μηνα!ειδομεν!βεβαια αν και εκανα ότι επρεπε, ειμαι απαισιοδοξη,γιατι ειχα μια επιτυχια απροσμενη όσον αφορα της σπουδες μου,και φοβαμαι πως δεν μπορω ειμαι τυχερη παντου.......:?:-?:?!τελος παντων θα δειξει!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες τις wannabe μαμαδες. εχω 4 τεστ γονιμοτητας (ταινιες) και τα χαριζω ευχαριστως σε οποια κοπελα τα επιθυμει (με απλο ελτα γιατι οι καιροι ειναι δυσκολοι!) . οπως βλεπετε απο το ticker μου, ειναι γουρλιδικα! συγγνωμη που παρεμβαινω στο θεμα σας αλλα ξερω οτι εδω το μνμ μου σιγουρα θα διαβαστει απο καποια που πραγματικα τα θελει!

οποια ενδιαφερεται να μου στειλει πμ

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΤΗ ΤΡΙΤΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΕΝΩ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΠΡΗΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ , ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ . 3 ΜΕΡΕΣ ΟΜΩΣ ΝΙΩΘΩ ΧΑΜΗΛΑ ΦΟΥΣΚΩΜΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ, ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΗ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΟΧΙ ΠΟΝΟ. ΚΑΙ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΠΗΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΑΥΤΟ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΦΟΥΣΚΩΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΆΛΛΑ, ή ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΜΟΝΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ? ΕΣΥ TRIANTAFILENIA TI ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΧΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΤΗ ΤΡΙΤΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΕΝΩ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΠΡΗΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ , ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ . 3 ΜΕΡΕΣ ΟΜΩΣ ΝΙΩΘΩ ΧΑΜΗΛΑ ΦΟΥΣΚΩΜΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ, ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΗ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΟΧΙ ΠΟΝΟ. ΚΑΙ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΠΗΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΑΥΤΟ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΦΟΥΣΚΩΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΆΛΛΑ, ή ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΜΟΝΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ? ΕΣΥ TRIANTAFILENIA TI ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΧΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?

 

 

Καμπιος μου καλησπέρα!!!! περίμενε μια δυο μέρες να δεις με το στήθος και μην μου τρελαίνεσαι!!!η μαμά μου και οι θείες μου στην αρχή δεν είχαν πρήξιμο στο στήθος αλλά συχνοουρία πρήξιμο και πολύ πόνο περιόδου!σε κάθε γυναικά τα σημάδια είναι διαφορετικά!!!κάνε υπομονή μέχρι την τρίτη!μακαρι να μας έχεις ευχάριστα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!! ΚΑΜΠΙΟΣ ευχομαι πραγματικα να εισαι εγκυουλα!! Μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε! Εγω οταν ημουν εγκυος ασχετα αν δεν προχωρησε ειχα πρηξιμο χαμηλα, σα φουσκωμα και λιγα πονακια αλλα τιποτα στο στηθος. Καθε γυναικα εχει διαφορετικα συμπτωματα.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΙΡΟ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ,3 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΥΗΣΗ ΟΧΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΡΟΣΕΞΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ!ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ,ΕΙΧΑ ΤΡΟΜΕΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΜΟΥ.ΤΕΣ ΠΑ.ΕΚΑΝΑ ΑΠΟΞΕΣΗ ΤΕΛΙΚΑ 14 ΜΑΙΟΥ,ΝΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΚΡΙΝΕ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΕΙ!!!ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΙΣ 14 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΕ 5 ΜΕΡΕΣ! ΜΕ ΕΙΔΕ ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ.ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ!! ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ! ΕΧΩ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΚΥΚΛΟ 28 ΜΕ 32 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ,ΔΗΛΑΔΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΟΓΙΚΑ ΣΕ 9 ΜΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ,ΕΓΙΝΕ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ,ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΚΑΤΑ (ΜΕΧΡΙ 37,2) ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΧΑ.ΕΝΤΑΞΕΙ,ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΡΗΖΟΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΝΟΥΣΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΙΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ ΑΛΛΑΞΕ Ο ΚΥΚΛΟΣ?ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΗΔΗ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ.ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ ΜΕ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΝΟΥΝ ΟΙ ΠΟΛΛΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΩΡΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ??ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ??? ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΝΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΙΧΑ 2 ΜΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ......ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!!!!

file.php?avatar=17138_1341483933.jpg

ANGY82 Fresh Boarder

rank1.gifΑπαντήσεις: 2


Κορυφή

 

 

 

σε καταλαβαινω απολκυτα!κ εγω ειχα τον μαρτιο αποβολη αλλα ευτυχως δεν χρειαστηκε αποξεση.το μονο <<δωρακι>> που μου εμεινε ηταν μια κυστη που μεγαλωνε αλλα δοξα τον θεο μετα απο 2μηνη θεραπεια με αντισυλληπτικα εξαφανιστηκε!απλα απο τοτε ο ενασ μου κυκλοσ ηταν στισ 30 μερες ο δευτερος στις 23 κ αντε να δουμε τωρα.εννοειται κ εγω ψαχνω συπτωματα αλλα παραλληλα θυμωνω κ με τον εαυτο μου γιατι το μονο αποτελεσμα ειναι να αγχωνομαι περισσοτερο.ετσι πηρα αποφαση αν δεν σταθεροποιηθει ο κυκλος μου να παω στον γυναικολογο για να ελεγχουμε την ωορηξια μου μηπως κ ετσι ηρεμισω καπως!!!

Link to comment
Share on other sites

σε καταλαβαινω απολκυτα!κ εγω ειχα τον μαρτιο αποβολη αλλα ευτυχως δεν χρειαστηκε αποξεση.το μονο <<δωρακι>> που μου εμεινε ηταν μια κυστη που μεγαλωνε αλλα δοξα τον θεο μετα απο 2μηνη θεραπεια με αντισυλληπτικα εξαφανιστηκε!απλα απο τοτε ο ενασ μου κυκλοσ ηταν στισ 30 μερες ο δευτερος στις 23 κ αντε να δουμε τωρα.εννοειται κ εγω ψαχνω συπτωματα αλλα παραλληλα θυμωνω κ με τον εαυτο μου γιατι το μονο αποτελεσμα ειναι να αγχωνομαι περισσοτερο.ετσι πηρα αποφαση αν δεν σταθεροποιηθει ο κυκλος μου να παω στον γυναικολογο για να ελεγχουμε την ωορηξια μου μηπως κ ετσι ηρεμισω καπως!!!

 

Kristy, αυτό είναι το καλύτερο που μπορείς να κάνεις! Εγώ δεν έχω καταφέρει ακόμα να μείνω έγκυος, αλλά τους τελευταίους δυο μήνες παρακολουθώ την ωορρηξία με το γιατρό μου κι έτσι ξέρω σίγουρα ότι πετυχαίνω τη μέρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...