Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Εύχομαι και εγω με τη σειρα μου φωτουλινα μου να είσαι έγκυος. Να κάνει κάποια την αρχή επιτέλους...

Ελσα ήθελα να σε ρώτησω ποτε το κανεις το τεστ Ωορηξιας το πρωί ή το μεσημέρι γιατι εγω τα παρήγγειλα απο την Αγγλία και δεν γράφει, επίσης διάβασα στο φορουμ ότι για δυο ώρες πριν κανεις το τεστ δεν πρεπει να έχεις πιει υγρά ισχύει;

Και εγω απο αύριο τα ξεκιναω άντε να δούμε...

 

Καλημέρα ΤΙΝΑ μου!το τεστ αυτο πρεπει να γίνεται ιδανικα μεσημεριανες ωρες ,αλλα σου λέει καποια στιγμη μεταξυ 12-8μμ!επισης συνιστα να το κάνεις την ιδια ωρα καθε μέρα!ναι καλό θα είναι να μην χεις καταναλώσει πολλά υγρα πριν το κάνεις!οι οδηγίες πάντως δεν λένε καθολου υγρα απλα να μην εχεις υπερκαταναλώσει!!!περιμένω νέα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΛΕΙΠΑ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ! ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΧΙΣΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ SERPAFAR ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ! ΕΥΧΗΘΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΛΕΙΠΑ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ! ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΧΙΣΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ SERPAFAR ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ! ΕΥΧΗΘΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!

Σου εύχομαι γρήγορα μανούλα! Όχι άλλο γολγοθα...

veMDp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΛΕΙΠΑ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ! ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΧΙΣΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ SERPAFAR ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ! ΕΥΧΗΘΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

 

 

καλή επιτυχία Καμπιος μου!!!περιμένουμε συντομα τα ευχαριστα!!!!!!!:wink:;-):wink:!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΛΕΙΠΑ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ! ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΧΙΣΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ SERPAFAR ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ! ΕΥΧΗΘΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Καλη επιτυχια, αντε και γρηγορα εγκυουλα!! ολα καλα θα πανε:P:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ! Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΕΓΚΥΟΣ! ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΝ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ Η ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ....ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ:-PΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!ΧΙ,ΧΙ!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο ΚΑΜΠΙΟΣ χαιρομαι μας μετεδωσες πολυ θετικη ενεργεια.. αντε να γινει μια αρχη να παιρνουμε σειρα κι αλλες... :P:p:p Σε ποια μερα του κυκλου εισαι; ρωταω γιατι πανω κατω το ιδιο πρεπει να ειμαστε εγω 8η

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ! Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΕΓΚΥΟΣ! ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΝ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ Η ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ....ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ:-PΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!ΧΙ,ΧΙ!

τα σερπαφαρ γιατι τα παιρνεις; σε ρωταω γιατι κατι ανεφερε ο γιατρος μου οτι αν δε μεινω εγκυος μεχρι τελος καλοκαιριου ξεκιναμε λεει σερπαφαρ. αλλα δε ρωτησα λεπτομερειες. το εψαξα λιγο κατι για περισσοτερα ωαρια διαβασα

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΩΑΡΙΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ! ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑΤΙ ΣΠΑΝΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1. ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ....ΜΑΛΛΟΝ....ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΒΓΟΥΛΑΚΙ ΘΑ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ...ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 5η ΜΕΡΑ.

Link to comment
Share on other sites

κοντα ειμαστε αντε με το καλο, εχω καλο προαισθημα για σενα! κι εμεις θα βαλουμε τα δυνατα μας αυτο το μηνα!! ευχομαι τον αλλο μηνα να ανακοινωνουμε ολες ευχαριστα νεα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:P:p:p

Σιγουρα εγκυουλα εισαι. Και σε μενα αχνη γραμμη ειχε δειξει.. Και ήμουν εγκυος. Χαλαρωσε και μην αγχωνεσαι καθολου .ολα καλα θα πανε. αυριο το πρωι για χωριακη να το επιβεβαιωσεις. Ευχομαι τα καλυτερα. Ενημερωσε μας!!!!

 

 

τα συναισθήματα σήμερα εναλλάσονται τόσο μα τόσο απότομα!!!!Το πρωί ξυπνησα στισ 5 η ώρα με πόνους και με αυτά τα καφετί σημάδια στην τουαλέτα.Το ίδο συνεχίστηκε για τις επόμενες 2 ώρες...και ύστερα πάλι τίποτα!!!!Έτσι...αργότερα πήγα στο γιατρό μου πρωι...συζητήσαμε πολλά...από τα οποία φυσικά κατέληξα οτί γενικός κανόνας είναι ότι δεν κάνουμε τεστ πριν από τις 7 τουλάχιστον μέρες καθυστέρησης!!Φυσικά ένα άλλο συμπερασμα δικό μου είναι ότι τα τεστ είναι πεταμένα λεφτα!!Επομένως δεν έχω σκοπό να ξανακάνω!!!Μου έκανε υπέρηχο...διεπίστωσε ότι όλα βαίνουν στο σώμα μου άριτσα...μάλιστα είπε στον άντρα μου χαρακτηριστικά ...'' η γυναίκα σου είναι η γυναίκα γεννημένη να κάνει παιδιά...όλα είναι άψογα πάνω της...μπράβο!!''....χάρηκα τόσο πολύ από αυτό...που αλήθεια δεν ήθελα να ακούσω κάτι άλλο!!Εκτίμησε ότι μάλλον δεν είμαι έγκυος...αλλά παρόλαυτα είδε κάτι(δε θυμάμαι πως το είπε)το οποίο τον υποψίασε για εγκυμοσύνη, οπότε με έστεθλε να κάνω χοριακή!!!Εγώ πλέον ημουν πάρα πολύ καλά...ήξερα ότι ήμουν υγιής οποτε συνηλθα ψυχολογικά και είπα αν δεν είμαι τώρα...δεν πειράζει...έχουμε υγεία...την επόμενη φορα!!!Άλλωστε αυτή η φορά δεν είναι και αυτό που λέμε προσπάθεια...ήταν απλά η πρώτη απολαυστική μας επαφή ύστερα από το γάμο...δηλαδή πιο ελέυθερα!!Πήγα έκανα χοριακή....γύρισα στο σπίτι...μετά από λίγη ώρα μου ήρθε αίμα κανονικά...από άποψη ροής όχι και από άποψη χρώματος...!!Το μεσημέρι πήγε ο άντρας μου να πάρει τη χοριακή...εγώ ήξερα τυπικά το αποτέλεσμα αφού είχα αδιαθετήσει!!Ελα όμως που δεν ήταν έτσι!!!Το αποτέλεσμα της εξέτασης ήταν θετικό...αλλά η τιμή πτωτική....κλάμα...κλάμα...κλάμα...ο γιατρός μου με συμβούλεψε να κάνω και αύριο το πρωί μια χοριακή και ύστερα βλέπουμε τι μέλλει γενέσθαι...

Link to comment
Share on other sites

φωτουλινα καλημερα.δεν ξερω τι να πω. ευχομαι να πανε ολα καλα. Και παλι αν δεν ειναι να γινει δεν πειραζει. την επομενη φορα. προφανως εισαι εγκυος και κατι δεν παει καλα, η παει θα δειξει. περιμενουμε νεα σου!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!Σήμερα δεν ειμαι πολύ καλά!εμαθα για μια κοντινή μου νέα εγκυμοσύνη!χαρηκα φυσικα πολύ αλλά ξαναηρθαν στο μυαλό τα εγω πότε κτλ!ω ναι ειμαι χαλια!τελικά δεν είναι και τόσο ευκολο να μην αγχωνεσαι!!!αντε τωρα να ξαναπαρω τα πάνω μου!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΣΑΚΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΤΕΤΟΙΑ!!!!!!ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...ΚΑΙ ΕΣΥ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ! ΟΛΕΣ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ!:DΕΓΩ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΑΡΧΙΣΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ ΒΑΖΩ ΜΠΡΟΣ....ΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΔΕ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ!!!!!!ΧΙ,ΧΙ! ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΓΚΡΑΤΗΘΩ...

 

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΒΑΘΙΑ ΑΝΑΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΠΙΦΥΛΑΣΣΕΙ ΜΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ! ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ...:lol::-D:cool: Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΤΙ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΛΣΑΚΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΤΕΤΟΙΑ!!!!!!ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...ΚΑΙ ΕΣΥ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ! ΟΛΕΣ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ!:DΕΓΩ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΑΡΧΙΣΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ ΒΑΖΩ ΜΠΡΟΣ....ΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΔΕ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ!!!!!!ΧΙ,ΧΙ! ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΓΚΡΑΤΗΘΩ...

 

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΒΑΘΙΑ ΑΝΑΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΠΙΦΥΛΑΣΣΕΙ ΜΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ! ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ...:lol::-D:cool: Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΤΙ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ?

 

 

Σ ευχαριστω για τα λογια σου Καμπιος μου!!!σιγουρα θα μου περασει απλα αισθανθηκα όπως πριν απο κάποιους μηνες!ενα βημα μπρος και 10 πισω!!!εχω να παω καιρο στο γιατρο!το χω ξαναφερει!δεν αισθανομαι ετοιμη να αντιμετωπισω ενα πιθανο προβλημα!ειμαι αρκετα ευαλωτη αυτην την περιοδο!προσπαθω να ηρεμησω και να παω σε λιγο καιρο!δεν θελω να με βλεπει ετσι κι ο αντρας μου!δεν θελω να τον αγχωσω κι αυτον γιατι τοτε θα ειμαστε ομαδικως για τον ψυχολογο!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!Σήμερα δεν ειμαι πολύ καλά!εμαθα για μια κοντινή μου νέα εγκυμοσύνη!χαρηκα φυσικα πολύ αλλά ξαναηρθαν στο μυαλό τα εγω πότε κτλ!ω ναι ειμαι χαλια!τελικά δεν είναι και τόσο ευκολο να μην αγχωνεσαι!!!αντε τωρα να ξαναπαρω τα πάνω μου!!!

Ελσα μου μην στεναχωριεσαι όλες το ίδιο σκεφτόμαστε και όλες το ίδιο νιώθουμε.

Και εγω εχω βαρεθεί να ακούω για εγκυμοσύνες και εγω τίποτα, νευριαζω Θυμώνω και μου γίνεται και εμμονή και κοιμάμαι και ξυπναω και σκέφτομαι το ίδιο πράγμα. Κουραστηκα πια δεν μπορω αλλο. Δεν ξέρω για εσάς αλλα βρε κορίτσια είναι πολυ ψυχοφθορο και άλλες είχανε άγχος αλλα έμειναν έγκυες. Τι γίνεται δεν μπορω να καταλάβω. Δεν λένε ότι όταν κάτι το θέλεις παρα πολυ πραγματοποιείται; Σε εμάς γιατι δεν ισχύει; Τι κάνουμε λάθος ή μάλλον τι δεν κάνουμε σωστά; Νιώθω ότι η όλη διαδικασία με τον άντρα μου γίνεται μονο και μονο για να κάνω παιδάκι δεν το ευχαριστιεμαι με τόσα που σκέφτομαι εκείνη τη στιγμή. Πρεπει να σταματήσει αυτο το πράγμα το θέμα είναι ότι δεν ξέρω πως.

Ξέρω ότι δεν σε βοηθαω Ελσα με αυτα που γράφω αλλα και εγω έτσι ειμαι ψυχολογικά. Τη μια μέρα ειμαι καλα και την άλλη με παίρνει απο κάτω και σκέφτομαι διάφορα. Κάτι πρεπει να κάνουμε για αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Ελσα μου μην στεναχωριεσαι όλες το ίδιο σκεφτόμαστε και όλες το ίδιο νιώθουμε.

Και εγω εχω βαρεθεί να ακούω για εγκυμοσύνες και εγω τίποτα, νευριαζω Θυμώνω και μου γίνεται και εμμονή και κοιμάμαι και ξυπναω και σκέφτομαι το ίδιο πράγμα. Κουραστηκα πια δεν μπορω αλλο. Δεν ξέρω για εσάς αλλα βρε κορίτσια είναι πολυ ψυχοφθορο και άλλες είχανε άγχος αλλα έμειναν έγκυες. Τι γίνεται δεν μπορω να καταλάβω. Δεν λένε ότι όταν κάτι το θέλεις παρα πολυ πραγματοποιείται; Σε εμάς γιατι δεν ισχύει; Τι κάνουμε λάθος ή μάλλον τι δεν κάνουμε σωστά; Νιώθω ότι η όλη διαδικασία με τον άντρα μου γίνεται μονο και μονο για να κάνω παιδάκι δεν το ευχαριστιεμαι με τόσα που σκέφτομαι εκείνη τη στιγμή. Πρεπει να σταματήσει αυτο το πράγμα το θέμα είναι ότι δεν ξέρω πως.

Ξέρω ότι δεν σε βοηθαω Ελσα με αυτα που γράφω αλλα και εγω έτσι ειμαι ψυχολογικά. Τη μια μέρα ειμαι καλα και την άλλη με παίρνει απο κάτω και σκέφτομαι διάφορα. Κάτι πρεπει να κάνουμε για αυτο.

 

 

 

τι να κανουμε δεν ξερω ειλικρινα!προσπαθω να ασχολουμαι με διαφορα πραγματα,πιεζω τον εαυτο μου να μην σκεφτομαι αρνητικα αλλα δεν μ αφηνουν και ν αγιασω!θα μου πεις να μην γενναει ο κοσμος επειδη εγω δεν εχω ακομη μωρο?οχι βεβαια αλλα ωρες και στιγμες παραλογιζομαι τοσο που οταν συνερχομαι δεν με αναγνωρίζω!τεσπα,θα ερθει και για μας εκεινη η ωρα που θ ανακοινωσουμε κομπαζοντας την εγκυμοσύνη μας και θα πλεουμε σε πελαγη ευτυχίας!

δεν γινονται όλα οπως τα θέλουμε και όποτε τα θέλουμε δυστυχως!δεν βοηθαει και η γενικοτερη κατασταση που ζουμε να ηρεμησουμε!όπου και να κοιταξεις θα δεις προβλήματα,και στεναχωριες!ασε που για ταξιδακια και εκδρομουλες δεν παιζει χρονος αλλα και τα λεφτα τα σκεφτεσαι όπως ειναι τα πραγματα!

αντε αρκετα φλυαρισα με γενικολογιες!Δεν θα ξανα επιτρεψω στον εαυτο μου,και καμια κοπελα εδω μέσα να μην επιτρεψει,να αισθανθω μειονεκτικα και αχρηστη,στο ακουσμα μιας νεας εγκυμοσύνης!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια, δε θελω τετοια.Μη σας παιρνει απο κατω. Σιγουρα θα κανουμε ολες μωρακια!!! Να δειτε που σε λιγι καιρο θα ανακοινωνουμε η μια μετα την αλλη τα ευχαριστα. Καλη διαθεση θελει και ορεξη για .. ξερετε.. ολα καλα θα πανε.elsa 29 kai Tinas λιγη υπομονη θελει και συντομαι θα ερθει το ευχαριστογεγονος. Εδω ειμαστε για να στηριζουμε η μια την αλλη. Κι εγω ενιωσα το ιδιο elsa 29 και μαλιστα πριν 10 μερες περιπου. Δεν πειραζει συντομα θα μεινουμε ολες εγκυες και θα συζηταμε για αλλα πραγματα. ολα καλα θα πανε θα δειτε ειναι γουρικο το φορουμ!!:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια, δε θελω τετοια.Μη σας παιρνει απο κατω. Σιγουρα θα κανουμε ολες μωρακια!!! Να δειτε που σε λιγι καιρο θα ανακοινωνουμε η μια μετα την αλλη τα ευχαριστα. Καλη διαθεση θελει και ορεξη για .. ξερετε.. ολα καλα θα πανε.elsa 29 kai Tinas λιγη υπομονη θελει και συντομαι θα ερθει το ευχαριστογεγονος. Εδω ειμαστε για να στηριζουμε η μια την αλλη. Κι εγω ενιωσα το ιδιο elsa 29 και μαλιστα πριν 10 μερες περιπου. Δεν πειραζει συντομα θα μεινουμε ολες εγκυες και θα συζηταμε για αλλα πραγματα. ολα καλα θα πανε θα δειτε ειναι γουρικο το φορουμ!!:P:p:p

 

 

 

κι εγω το πιστευω ότι ειναι γουρικο το forum!μακαρι απτο στομα σου και στου Θεού τ αυτι!απλά ο καιρός περναει κι αντε να είσαι cool!θα τα καταφερουμε όλες μας που θα παει!και τότε θα τους πρηξω όλους με την γκαστρια μου όπως μου κάνουν εμενα!αν ακουγομαι κακια δεν ειναι αυτη η προθεση μου!νευρα εχω απλα!ζητω συγνωμη και δεν θελω να παρεξηγηθω!απλα αυτα μου τα συναισθηματα μόνο σε σας μπορω να τα εκφρασω γιατι εσεις θα καταλαβετε!:oops::oops::oops:!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ακουγεσαι καθολου κακια elsa 29.Τα ιδια νιωθουμε ολες. Εμενα συνεχεια μου λενε αντε να κανεις κανενα παιδακι τωρα γιατι εισαι αρκετα μεγαλη και δε θα μπορεις!!! εκει να δεις νευρα και απελπισια. Αλλα τι να πω κανω υπομονη στις κακιες τους και περιμενω το μωρακι να τους κλεισω τα στοματα και ισως σε καποιους και την πορτα!!!!!!1111

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ! ΜΗ ΜΟΥ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΤΕ! ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η anamp!!!!!! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΤΡΕΛΕΣ!!!!ΑΝΤΕ, ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΚΑΙ ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ...ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΟΛΕΣ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ....ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΕΣ..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. Έτσι είναι όπως τα λέτε απλα και όλες οι μερες δεν είναι ίδιες. Λίγο τα προβλήματα με τη δουλεια λίγο τα οικονομικά δεν θελει και πολυ να σε πάρει απο κάτω. Μακάρι να πανε ολα καλα και μέχρι το τέλος του χρόνου να έχουμε όλες μας τα μωρακια μας. Ελσα μου ήθελα να σε ρωτήσω το τεστ Ωορηξιας σου βγήκε θετικό;Εγω το κάνω εδω και τρεις μερες και ακομα τίποτα δεν εμφανίζεται ούτε κάν αχνη η γραμμή.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. Έτσι είναι όπως τα λέτε απλα και όλες οι μερες δεν είναι ίδιες. Λίγο τα προβλήματα με τη δουλεια λίγο τα οικονομικά δεν θελει και πολυ να σε πάρει απο κάτω. Μακάρι να πανε ολα καλα και μέχρι το τέλος του χρόνου να έχουμε όλες μας τα μωρακια μας. Ελσα μου ήθελα να σε ρωτήσω το τεστ Ωορηξιας σου βγήκε θετικό;Εγω το κάνω εδω και τρεις μερες και ακομα τίποτα δεν εμφανίζεται ούτε κάν αχνη η γραμμή.

 

 

tinas μου κοιτα να δεις τι εχει γινει!ειμαι στην 12η μερα του κύκλου μου,κανω καθημερινα κι εδω όλο αχνες γραμμες!μόνο την 8η μερα ηταν λίγο πιο εντονη αλλά και πάλι συμφωνα με τις οδηγίες θετικό αποτέλεσμα δεν το λες!φυσικά και μερα παρα μέρα προσπαθουμε να εχουμε επαφες κι αν βγει επιτελους κι ενα καθαρο αποτελεσμα θα ξερω τι μου γίνεται!σε ποια μέρα του κύκλου σου τα ξεκίνησες εγω την 6η που μου τελειωσε η περιοδος!

Link to comment
Share on other sites

tinas μου κοιτα να δεις τι εχει γινει!ειμαι στην 12η μερα του κύκλου μου,κανω καθημερινα κι εδω όλο αχνες γραμμες!μόνο την 8η μερα ηταν λίγο πιο εντονη αλλά και πάλι συμφωνα με τις οδηγίες θετικό αποτέλεσμα δεν το λες!φυσικά και μερα παρα μέρα προσπαθουμε να εχουμε επαφες κι αν βγει επιτελους κι ενα καθαρο αποτελεσμα θα ξερω τι μου γίνεται!σε ποια μέρα του κύκλου σου τα ξεκίνησες εγω την 6η που μου τελειωσε η περιοδος!

Και εγΩ τα ξεκίνησα απο την πέμπτη μέρα που μου τελείωσε η περιοδος σήμερα ειμαι στην 8η μέρα απλα εμένα δεν μου βγάζει γράμμη ούτε κάν αχνη. Βέβαια απο ότι είδα και στις φωτογραφίες δεν μου το δείχνει ότι είναι άκυρο αν δεν εμφανιστεί καθόλου γραμμή.και εγω θα εχω επαφές ούτως η άλλως μέρα παρα μέρα απλα θελω να δω ποτε κάνω Ωορηξια γιατι δεν την καταλαβαίνω αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...