Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Σκεφτείτε και τό άλλο!!! όταν θα κάνουμε τα μπεμπάκια μας (γιατί σίγουρα θα κάνουμε, απλά δεν ξέρουμε πότε) δεν θα έχουμε χρόνο για τίποτα στην αρχή! Κάντε τα λοιπόν τώρα που προλαβαίνετε! Υπάρχουν άπειρα πράγματα να ασχοληθείτε! Φαντασία να υπάρχει και ενέργεια. Μην παραιτήστε.

άλλωσε ένα παιδί δεν είναι για να αυτοπροσδιοριζόμαστε, υπάρχουν τόσα πράγματα να κάνουμε. όσες δεν εργάζονται μπορούν να ασχολούνται με τον εθελοντισμό! άπειρα πράγματα κι εκεί. νιώστε δυνατές, τέτοια μανούλα θα χρειάζονται τα μπεμπακια μας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ, κι εγω τα ιδια ζω βρε κοριτσια.Ολοι λενε γιατι δεν κανετε ενα παιδακι.. Συνεχεια στην πιεση. Εισαι μεγαλη μου λενε ολοι (39) πρεπει να βιαστεις. Εκει να δεις αγχος που μου φωρτωνουν. Προσπαθω να το ξεχασω και να χαλαρωσω, και ολο μου το θυμιζουν. Ποσο δυνατη μπορω να γινω και να αδιαφορησω; Ο γιατρος λεει οτι ολα ειναι οκ, και μπορω να μεινω εγκυος φυσιολογικα αφου εμεινα εγκυος το νοεμβρη ασχετα αν απεβαλλα, με την τριτη προσπαθεια!!! και τωρα 7 μηνες τιποτα.:confused:

 

 

Αυτο με την ηλικία ποσο με τσατίζει!!!!!λοιπον anamp πολύ κοντινο μου προσωπο με γυναικολογικα προβλήματα ,42 ετων εμεινε εγκυος φυσιολογικα,στη δευτερη προσπαθεια,με τρεις επαφες εκεινο το μηνα και τωρα εχει ενα κουκλι 2 χρονων!φυσικα και δεν το περιμενε και δεν το χε στο μυαλο της!στα 39 σου εχεις ζησει τη ζωη σου όπως εσυ γουσταρες και δεν θα σου στερήσει κάτι ενα μωρακι ουτε την διασκεδαση σου ούτε την την ανεμελια σου!!!τωρα λοιπον εισαι γεματη κι ετοιμη να αφοσιωθεις ολοκληρωτικα στο παιδι σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Μου δινετε πολλη δυναμη ολες. Χαιρομαι πολυ που γραφτηκα στο φορουμ και επικοινωνουμε.Πραγματικα καταλαβαινετε τι περναω. Ευχομαι πραγματικα τον αλλο μηνα να ειμαστε εγκυουλες και να τους κλεισουμε τα στοματα!!!

Link to comment
Share on other sites

elsa 29 σε ευχαριστω για τα λογια σου μεσα απο την καρδια μου!! :P Πραγματικα ειναι μεγαλη παρηγορια για μενα αυτο που εγραψες καθε φορα που θα μου λενε κατι απο δω και στο εξης θα απανταω αναλογα:P:p

Link to comment
Share on other sites

........και όταν το παρακάνουν και φουντώνω λεω οτι προφανώς το κρεββάτι με τον άντρα μου πρέπει να είναι πολύ πιπεράτο για να γίνεται τέτοιος ντόρος! Ήξερα εγώ που τον πήρα τον Νικολάκη!:lol:

 

 

 

xaxaxaxaxaxaxaxa τελειοοοοοοο στο κλέβω!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσια!!!!Συμφωνω 100% μαζι σου LaLouna!ετσι γινεται δουλεια!

Gabi μου και ποια υποψηφια μανουλα δεν εχει τις ιδιες σκεψεις?1 χρονο τωρα ειχα αφησει τον εαυτό μου τελειως δεν εκανα πραγματα για μενα και κοιμομουν και ξυπνουσα με μια θλιψη γιατι δεν μενω εγκυος!και τι καταφερα?να φανταστεις καθε φορα που μου ερχοταν η περιοδος ειχαμε κηδεια στο σπιτι!ασε τα τεστ εγκυμοσύνης!θα ειχα 5 επωνυμες τσαντες στην κατοχη μου αυτη τη στιγμη με τα λεφτα που χω πεταξει!δεν πειραζει όμως!αν δεν παθεις δεν θα μαθεις!για το μονο που μετανοιωνω ειναι που αφησα τον πρωτο χρονο του γαμου μου να περασει μιζερα με την εμμονη μου!πάντως το τελευταιο που ειπες για το ότι μηπως δεν θελει ακομη ο Θεος να το στειλει για καποιο λόγο μου το λεει συχνα ο αντρας μου!

Προσωπικα επειδη σε κάθε δυσκολία της ζωης μου ο Θεός ηταν διπλα μου κι αυτη τη φορα έχω ζητησει τη βοηθεια του!όταν νοιωθω αδυναμη τον επικαλουμαι κι ετσι παιρνω δυναμη!!!

αφου ο γιατρος σου σου εχει δωσει το οκ και όλα ειναι καλα,τα πραγματα ειναι στα χερια σου!βρες κατι κι ασχολήσου!δεν ξερω αν εργαζεσαι,εγω τωρα όχι,κι ετσι ασχολουμαι με το μεταπτυχιακό μου!βοηθαει πολύ!αν ειχα την οικονομικη δυνατοτητα θα εκανα ακομη περισοτερα αλλα μας εφαγε η κριση!!!περιμενουμε νεα σου!!!

 

δουλεύω πολλές ώρες την ημέρα αλλά για να ξεφύγω και τελείως αποφάσισα να ασχολουμαι εθελοντικά τα ΣΚ στην ενορία μου και έχω και την εργασία μου δόξα το Θεό ακόμα, οπότε όσο να πεις ξεχνιέμαι...λίγο...εεε....τωρα εδώ που τα λέμε μάλλον θα πρέπει να ασχοληθώ και με κάτι άλλο δεν φτάνει μου φαίνεται, για να το σκέφτομαι ακόμα...χαχαχαχα:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ε βεβαια δεν μας φτανουν τα δικα μας εχουμε και τους περιεργους!!!τι να πει κανεις!δυστυχισμένοι ανθρωποι που δεν εχουν με τι ν ασχοληθουν κι ασχολουνται με τις ζωες των αλλων!!!

Ασχετο βρε κοριτσια απο προχτες που ξεκινησα τα τεστ ωορηξιας καθε μερα μου βγαζουν αχνη γραμμη!ελπιζω να εμφανιστει κανονικη εντονη!εχει συμβει σε καμια αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Μου δινετε πολλη δυναμη ολες. Χαιρομαι πολυ που γραφτηκα στο φορουμ και επικοινωνουμε.Πραγματικα καταλαβαινετε τι περναω. Ευχομαι πραγματικα τον αλλο μηνα να ειμαστε εγκυουλες και να τους κλεισουμε τα στοματα!!!

Και βέβαια καταλαβαίνουμε τι περνάς, είμαστε στην ίδια φάση.

Απλά φρόντισε να κλείσεις τα στόματα πριν την εγκυμοσύνη σου...μόνο έτσι θα είσαι ήρεμη.

 

Κάποιοι άνθρωποι βε παιδί μου....δεν ξέρουν πότε πρέπει να σταματάνε να μιλάνε!

Link to comment
Share on other sites

Elsa δεν έχω μπεί στο τριπάκι των τεστ, οπότε δυστυχώς εν θα μπορέσω να σε βοηθήσω . Φοβάμαι οτι θα με αγχώσει η διαδικασία. δεν έχει μέσα χαρτί να τα εξηγεί όλα αυτά?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Elsa δεν έχω μπεί στο τριπάκι των τεστ, οπότε δυστυχώς εν θα μπορέσω να σε βοηθήσω . Φοβάμαι οτι θα με αγχώσει η διαδικασία. δεν έχει μέσα χαρτί να τα εξηγεί όλα αυτά?

 

 

ναι εχει και λεει οτι η αχνη γραμμη ειναι αρνητικο αποτελεσμα!!!απλα μου κανει εντυπωση που ειναι ετσι 3 μερες συνεχομενες!καλα κι εγω μην νομιζεις δοκιμαστικα τα πηρα γιατι δεν μπορω να καταλαβω ποτε εχω ωορηξια!φυσικα και αν δω οτι με αγχωνουν δεν θα συνεχίσω!ο γιατρος μου ειχε πει οτι κανω νωρις ωορηξια 8- 9 μερα!αλλα ο κυκλος μου 31 μερες δεν το δικαιολογει!anyway βλεποντας και κανοντας!

Βεβαια να πω την μαυρη μου αληθεια,με στεναχωρει το γεγονος ότι πρεπει να προσπαθω για το μωρο μου και δεν θα ειναι μια τυχαια ανακαλυψη όπως στον κινηματογραφο και τις διαφημισεις,αλλα μαλλον ενας μυθος ειναι κι αυτος,όπως η οικογενεια του βιταμ(που παιρνουν πρωινο όλοι μαζι μες την καλη χαραχαχα)χαχαχα!!!!8-)8-):cool:!!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι εχει και λεει οτι η αχνη γραμμη ειναι αρνητικο αποτελεσμα!!!απλα μου κανει εντυπωση που ειναι ετσι 3 μερες συνεχομενες!καλα κι εγω μην νομιζεις δοκιμαστικα τα πηρα γιατι δεν μπορω να καταλαβω ποτε εχω ωορηξια!φυσικα και αν δω οτι με αγχωνουν δεν θα συνεχίσω!ο γιατρος μου ειχε πει οτι κανω νωρις ωορηξια 8- 9 μερα!αλλα ο κυκλος μου 31 μερες δεν το δικαιολογει!anyway βλεποντας και κανοντας!

Βεβαια να πω την μαυρη μου αληθεια,με στεναχωρει το γεγονος ότι πρεπει να προσπαθω για το μωρο μου και δεν θα ειναι μια τυχαια ανακαλυψη όπως στον κινηματογραφο και τις διαφημισεις,αλλα μαλλον ενας μυθος ειναι κι αυτος,όπως η οικογενεια του βιταμ(που παιρνουν πρωινο όλοι μαζι μες την καλη χαραχαχα)χαχαχα!!!!8-)8-):cool:!!!!

 

Όπως λέει και ο άντρας μου κόψε τις ταινίες και τις σειρές τύπου "Desperate Housewives"! Η πραγματική ζωή είναι αλλιώς.... Στον κύκλο μου έχω τρεις εγκυμοσύνες που τρέχουν αυτή τη στιγμή: η μια μετά από 2 χρόνια προσπαθειών, η άλλη μετά από ένα χρόνο και μια αποβολή και η πιο τυχερή με την τρίτη προσπάθεια! Όλοι μας δυσκολευόμαστε αυτό τον καιρό... Οι συνθήκες ζωής, το άγχος, η ηλικία... Σημασία έχει να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας ένα υγιέστατο μωράκι, ακόμα κι αν είναι αποτέλεσμα επαφής μόνο και μόνο επειδή ΕΠΡΕΠΕ κι όχι ένα ΤΥΧΑΙΟ γεγονός! Το αποτέλεσμα μετράει....!

Link to comment
Share on other sites

Ο γιατρος μου εχει τεστ ωορηξιας τα 10 20 ευρω. αλλα μου ειπε να μην τα παρω γιατιθα με αγχωσουν. Λεω να προσπαθησω αυτο το μηνα τυχαια και τον αλλο αν δε γινει κατι να τα παρω. Απο οτι ξερω το τεστ πρεπει να δειξει εντονη γραμμη για να εχεις ωορηξια. Αρα η δικη σου πρεπει να ειναι αργοτερα.

Link to comment
Share on other sites

Ο γιατρος μου εχει τεστ ωορηξιας τα 10 20 ευρω. αλλα μου ειπε να μην τα παρω γιατιθα με αγχωσουν. Λεω να προσπαθησω αυτο το μηνα τυχαια και τον αλλο αν δε γινει κατι να τα παρω. Απο οτι ξερω το τεστ πρεπει να δειξει εντονη γραμμη για να εχεις ωορηξια. Αρα η δικη σου πρεπει να ειναι αργοτερα.

 

 

εγω πήρα της hometest!μόλις μου βγάλει σωστό αποτέλεσμα θα σας το αναφέρω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!!Εγγραφή στο φόρουμ και κατευθείαν ανάρτηση-ερώτηση....καθόλου άγχος!!!!!!!!!!!!!!!Έχω απορίες....πολλές όμως!!!Έχω σταθερό κύκλο...πιο σταθερό δε γίνεται!!!Σήμερα μετράω τρίτη μέρα καθυστέρηση...τις προηγούμενες μέρες είχα μικρούς πόνους στην κοιλία σαν τους σπάνιους πόνους που έχω όταν αδιαθετώ...πρήξιμο στο στήθος...εμετούς...ζαλάδες...κλπ!!!Όλα μαζί!!!Έκανα χτες βράδυ ένα τεστ από αυτά τα νέας γενιάς-παρόλο που δεν είχα διαβάσει και πολλά θετικά σχόλια...αλλά είμαι ξεροκέφαλη και ανυπόμονη- και βγήκε ολίγων έγκυος!!!αχαχαχαχαα!!!Ναι έτσι το χαρακτήρισα εγώ...καθώς είχε μια πολύ πολύ αχνη θετική γραμμη!!Ρώτησα τη φαρμοακοποίο και μου είπε ότι αφού στο συγκεκριμένο τεστ η γραμμή είναι αχνή σημαίνει ότι δεν είμαι...καθώς μετά από τόσες μέρες θα έπρεπε να ήταν έντονη!!!!Από την άλλη μου είπε ότι καλύτερα να το έκανα το πρωι!!!Εγώ κατέληξα ότι δεν είμαι...και ήμουν σίγουρη πως σήμερα το πρωί θα αδιαθετούσα!!!Οπότε δεν αγόρασα τεστ αλλο χτες το βράδυ!!Έλα όμως που δεν αδιαθέτησα!!!Οπότε μπήκα στον πειρασμό και πάλι να πάρω ένα άλλο!!!Πιο γνωστό και όχι νέας γενιάς...προτίμησα παλιάς!!:P...Το έκανα το μεσημέρι και μου έδειξε και πάλι ολίγων έγκυος!!!!Έχει κανείς να μου πει κάτι διότι εγώ δεν καταλαβαίνω τίποτα;;;;;;!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!!!!Εγγραφή στο φόρουμ και κατευθείαν ανάρτηση-ερώτηση....καθόλου άγχος!!!!!!!!!!!!!!!Έχω απορίες....πολλές όμως!!!Έχω σταθερό κύκλο...πιο σταθερό δε γίνεται!!!Σήμερα μετράω τρίτη μέρα καθυστέρηση...τις προηγούμενες μέρες είχα μικρούς πόνους στην κοιλία σαν τους σπάνιους πόνους που έχω όταν αδιαθετώ...πρήξιμο στο στήθος...εμετούς...ζαλάδες...κλπ!!!Όλα μαζί!!!Έκανα χτες βράδυ ένα τεστ από αυτά τα νέας γενιάς-παρόλο που δεν είχα διαβάσει και πολλά θετικά σχόλια...αλλά είμαι ξεροκέφαλη και ανυπόμονη- και βγήκε ολίγων έγκυος!!!αχαχαχαχαα!!!Ναι έτσι το χαρακτήρισα εγώ...καθώς είχε μια πολύ πολύ αχνη θετική γραμμη!!Ρώτησα τη φαρμοακοποίο και μου είπε ότι αφού στο συγκεκριμένο τεστ η γραμμή είναι αχνή σημαίνει ότι δεν είμαι...καθώς μετά από τόσες μέρες θα έπρεπε να ήταν έντονη!!!!Από την άλλη μου είπε ότι καλύτερα να το έκανα το πρωι!!!Εγώ κατέληξα ότι δεν είμαι...και ήμουν σίγουρη πως σήμερα το πρωί θα αδιαθετούσα!!!Οπότε δεν αγόρασα τεστ αλλο χτες το βράδυ!!Έλα όμως που δεν αδιαθέτησα!!!Οπότε μπήκα στον πειρασμό και πάλι να πάρω ένα άλλο!!!Πιο γνωστό και όχι νέας γενιάς...προτίμησα παλιάς!!:P...Το έκανα το μεσημέρι και μου έδειξε και πάλι ολίγων έγκυος!!!!Έχει κανείς να μου πει κάτι διότι εγώ δεν καταλαβαίνω τίποτα;;;;;;!!!!!!!!!!

 

κοριτσακι μου αν το τεστ ηταν predictor μην το εμπιστευεσαι. εχει δειξει (χτες κιολας) σε μια κοπελα ψευδος θετικο και τελικα δεν ειναι. αν ειναι clear blue εμπιστευσου το. για να εισαι ομως απολυτως σιγουρη για το τι συμβαινει κανε αυριο πρωι-πρωι μια χοριακη σε ενα μικροβιολογικο εργαστηριο που ειναι η μονη σιγουρη εξεταση για να δεις αν εισαι ή οχι και σε λιγες ωρες θα ξερεις. ελπιζω για το καλυτερο ... ενημερωσε μας για το αποτελεσμα

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου αν το τεστ ηταν predictor μην το εμπιστευεσαι. εχει δειξει (χτες κιολας) σε μια κοπελα ψευδος θετικο και τελικα δεν ειναι. αν ειναι clear blue εμπιστευσου το. για να εισαι ομως απολυτως σιγουρη για το τι συμβαινει κανε αυριο πρωι-πρωι μια χοριακη σε ενα μικροβιολογικο εργαστηριο που ειναι η μονη σιγουρη εξεταση για να δεις αν εισαι ή οχι και σε λιγες ωρες θα ξερεις. ελπιζω για το καλυτερο ... ενημερωσε μας για το αποτελεσμα

 

Οχι ήταν clear blue...αυτή η αχνή γραμμή μου τη δίνει στα νεύρα!!!Δε θέλω να πάω να κάνω και άλλες εξετάσεις!!Περιμένω να αδιαθετήσω!!!Αν και δε το θέλω καθόλου...μα καθόλου όμως!!Αλλά νομίζω ότι ήδη φθείρομαι ψυχολογικά....και φαντάσου ότι είναι η πρώτη μας προσπάθεια!!Δεν ξέρω...έχω γίνει εντελώς τζαζ!!!!Σε ευχαριστώ πολύ πολύ για την απάντηση σου!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!!Εγγραφή στο φόρουμ και κατευθείαν ανάρτηση-ερώτηση....καθόλου άγχος!!!!!!!!!!!!!!!Έχω απορίες....πολλές όμως!!!Έχω σταθερό κύκλο...πιο σταθερό δε γίνεται!!!Σήμερα μετράω τρίτη μέρα καθυστέρηση...τις προηγούμενες μέρες είχα μικρούς πόνους στην κοιλία σαν τους σπάνιους πόνους που έχω όταν αδιαθετώ...πρήξιμο στο στήθος...εμετούς...ζαλάδες...κλπ!!!Όλα μαζί!!!Έκανα χτες βράδυ ένα τεστ από αυτά τα νέας γενιάς-παρόλο που δεν είχα διαβάσει και πολλά θετικά σχόλια...αλλά είμαι ξεροκέφαλη και ανυπόμονη- και βγήκε ολίγων έγκυος!!!αχαχαχαχαα!!!Ναι έτσι το χαρακτήρισα εγώ...καθώς είχε μια πολύ πολύ αχνη θετική γραμμη!!Ρώτησα τη φαρμοακοποίο και μου είπε ότι αφού στο συγκεκριμένο τεστ η γραμμή είναι αχνή σημαίνει ότι δεν είμαι...καθώς μετά από τόσες μέρες θα έπρεπε να ήταν έντονη!!!!Από την άλλη μου είπε ότι καλύτερα να το έκανα το πρωι!!!Εγώ κατέληξα ότι δεν είμαι...και ήμουν σίγουρη πως σήμερα το πρωί θα αδιαθετούσα!!!Οπότε δεν αγόρασα τεστ αλλο χτες το βράδυ!!Έλα όμως που δεν αδιαθέτησα!!!Οπότε μπήκα στον πειρασμό και πάλι να πάρω ένα άλλο!!!Πιο γνωστό και όχι νέας γενιάς...προτίμησα παλιάς!!:P...Το έκανα το μεσημέρι και μου έδειξε και πάλι ολίγων έγκυος!!!!Έχει κανείς να μου πει κάτι διότι εγώ δεν καταλαβαίνω τίποτα;;;;;;!!!!!!!!!!

Αχνή γραμμή(και δη στο clearblue) σημαίνει εγκυμοσύνη!Αν μου ελεγες για το predictor θα σου έλεγα αποκλείεται!Να πας για χοριακή!!!Δε λέω καλά αποτελέσματα,γιατι θα τα έχεις σίγουρα!!!!:D:D:D

Ujhhp3.png

NNSNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχνή γραμμή(και δη στο clearblue) σημαίνει εγκυμοσύνη!Αν μου ελεγες για το predictor θα σου έλεγα αποκλείεται!Να πας για χοριακή!!!Δε λέω καλά αποτελέσματα,γιατι θα τα έχεις σίγουρα!!!!:D:D:D

 

 

Αχ Παναγίτσα μου!!!Σε ευχαριστώ πολύ!!!Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!!Δεν ξέρω γιατί αγχώθηκα με την πρώτη προσπάθεια...αλλά γύρω μου-φίλες μου- έχουν τόσα προβλήματα και ακούω εδώ και 2 χρόνια τόσα που πραγματικά τρελαίνομαι!!!!Πανικοβάλομαι...είναι και του χαρακτήρα μου...άντε και να δούμε!!!!Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι πες μας γιατί σκέφτομαι κι εγώ να τα πάρω(λόγω χαμηλού κόστους)!!

 

 

Κοίτα με 30 ευρω πήρα 30 τεστ ωορρηξίας και 10 τεστ εγκυμοσύνης!τα εμαθα απο εδω μέσα κι εχω ακουσει πολύ καλα λογια!ειναι μικρες ταινιουλες όπως αυτες που εχουν στα νοσοκομεία που κάνουν το τεστ!

φωτουλινα γρηγορα για χοριακη!!!όλα καλα θα πάνε!όλα τα τεστ όλων των εταιριων την αχνη γραμμη την ερμηνευουν θετικο αποτελεσμα!

Link to comment
Share on other sites

Αχ Παναγίτσα μου!!!Σε ευχαριστώ πολύ!!!Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!!Δεν ξέρω γιατί αγχώθηκα με την πρώτη προσπάθεια...αλλά γύρω μου-φίλες μου- έχουν τόσα προβλήματα και ακούω εδώ και 2 χρόνια τόσα που πραγματικά τρελαίνομαι!!!!Πανικοβάλομαι...είναι και του χαρακτήρα μου...άντε και να δούμε!!!!Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ!!!!

Εγώ να δεις πως πανικοβάλλομαι,αρρωστοφοβική έχω γίνει!ΟΧΙ άγχος!Όλα καλά να σου πάνε!Περιμένουμε νέα σου!!;)

Ujhhp3.png

NNSNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα με 30 ευρω πήρα 30 τεστ ωορρηξίας και 10 τεστ εγκυμοσύνης!τα εμαθα απο εδω μέσα κι εχω ακουσει πολύ καλα λογια!ειναι μικρες ταινιουλες όπως αυτες που εχουν στα νοσοκομεία που κάνουν το τεστ!

φωτουλινα γρηγορα για χοριακη!!!όλα καλα θα πάνε!όλα τα τεστ όλων των εταιριων την αχνη γραμμη την ερμηνευουν θετικο αποτελεσμα!

Δεν το συζητώ,συμφέρει πάρα πολύ!Εδώ ένα πας και αγοράζεις και δίνεις 15 ευρώ...Κι εγώ το έχω ακούσει ότι είναι πολύ αξιόπιστα!!!

Ujhhp3.png

NNSNp3.png

Link to comment
Share on other sites

:P:p:p

Αχ Παναγίτσα μου!!!Σε ευχαριστώ πολύ!!!Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!!Δεν ξέρω γιατί αγχώθηκα με την πρώτη προσπάθεια...αλλά γύρω μου-φίλες μου- έχουν τόσα προβλήματα και ακούω εδώ και 2 χρόνια τόσα που πραγματικά τρελαίνομαι!!!!Πανικοβάλομαι...είναι και του χαρακτήρα μου...άντε και να δούμε!!!!Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ!!!!

Σιγουρα εγκυουλα εισαι. Και σε μενα αχνη γραμμη ειχε δειξει.. Και ήμουν εγκυος. Χαλαρωσε και μην αγχωνεσαι καθολου .ολα καλα θα πανε. αυριο το πρωι για χωριακη να το επιβεβαιωσεις. Ευχομαι τα καλυτερα. Ενημερωσε μας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα με 30 ευρω πήρα 30 τεστ ωορρηξίας και 10 τεστ εγκυμοσύνης!τα εμαθα απο εδω μέσα κι εχω ακουσει πολύ καλα λογια!ειναι μικρες ταινιουλες όπως αυτες που εχουν στα νοσοκομεία που κάνουν το τεστ!

φωτουλινα γρηγορα για χοριακη!!!όλα καλα θα πάνε!όλα τα τεστ όλων των εταιριων την αχνη γραμμη την ερμηνευουν θετικο αποτελεσμα!

Εύχομαι και εγω με τη σειρα μου φωτουλινα μου να είσαι έγκυος. Να κάνει κάποια την αρχή επιτέλους...

Ελσα ήθελα να σε ρώτησω ποτε το κανεις το τεστ Ωορηξιας το πρωί ή το μεσημέρι γιατι εγω τα παρήγγειλα απο την Αγγλία και δεν γράφει, επίσης διάβασα στο φορουμ ότι για δυο ώρες πριν κανεις το τεστ δεν πρεπει να έχεις πιει υγρά ισχύει;

Και εγω απο αύριο τα ξεκιναω άντε να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...