Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Μπράβο Καμπια μου. Εύχομαι ότι καλυτερο να είσαι χαλαρή και ηρεμη και ολα θα είναι με το μέρος σου. Άντε άντε να φεύγει μια μια απο αυτο το φορουμ.

Ελσα μου μπράβο που πήρες αποφαση να κόψεις το τσιγάρο, σου εύχομαι καλή επιτυχία μη το βάζεις κάτω. Οι άλλοι που καταφέρνουμε και το κόβουνε τι παραπάνω έχουνε απο σένα? τίποτα.... Καλη εβδομάδα να έχουμε και καλα αποτελέσματα σε όλες μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΝΕΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ. ΔΗΛΑΔΗ ΜΠΟΡΕΙ ΕΝΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΗΝ 11 η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΗ 15η . ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΧΑΠΙΑ ΕΧΟΥΝ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΜΑΛΛΟΝ. ΔΕ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ. ΕΣΥ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗ ΚΛΟΜΙΦΑΙΙΝΗ?

Link to comment
Share on other sites

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΝΕΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ. ΔΗΛΑΔΗ ΜΠΟΡΕΙ ΕΝΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΗΝ 11 η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΗ 15η . ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΧΑΠΙΑ ΕΧΟΥΝ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΜΑΛΛΟΝ. ΔΕ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ. ΕΣΥ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗ ΚΛΟΜΙΦΑΙΙΝΗ?

 

αααααααααααααααααααααα

δεν το ηξερα..καλο αυτο!!!!!

 

την πηρα απο τον προηγουμενο μηνα,για να μου στρωσει κ λιγο την περιοδο(αλλα φυλαγομασταν)

την πηρα κ αυτον τον μηνα,σημερα ειμαι 25 ημερα,δεν εχω νοιωσει να εκανα ωορρηξια

αρα,στην ουσια ειμαι στον πρωτο μηνα προσπαθειων!!!!

 

 

το 2001 τα επαιρνα κ ειχα μεινει εγκυος αν θυμαμαι καλα στην 5 προσπαθεια,αλλα μεχρι 7 μηνων πηγα(:()

Link to comment
Share on other sites

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΕ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ. ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΥΧΕΣ ΓΕΓΟΝΟΣ. ΘΑ ΗΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ. ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ ΕΙΧΕΣ Η ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ? ΑΝ ΘΕΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΣΕ ΦΕΡΝΩ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ!:-( ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ. ΕΧΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΜΕΧΡΙ 6 ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ. ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΑΛΛΑ ΜΗ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ....Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΗ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝ ΔΕΞΙΑ! :-P

Link to comment
Share on other sites

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΕ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ. ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΥΧΕΣ ΓΕΓΟΝΟΣ. ΘΑ ΗΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ. ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ ΕΙΧΕΣ Η ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ? ΑΝ ΘΕΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΣΕ ΦΕΡΝΩ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ!:-( ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ. ΕΧΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΜΕΧΡΙ 6 ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ. ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΑΛΛΑ ΜΗ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ....Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΗ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝ ΔΕΞΙΑ! :-P

 

 

οχι,μην στεναχωριεσαι!!!!!

 

και εγω ειμαι της γνωμης οτι πρεπει να τα λεμε κ να συμπαρασκεκομαστε ο ενας στον αλλο.....

εξαλλου,μετα το συμβαν κ αφου ειχανε περασει,αλλα 5 χρονια ο θεος μου χαρισε διδυμα αγορακια κ τωρα ειναι 5 ετων.

πρωτα ο θεος λεμε για ενα τριτο!!!!!

παρουσιασα προεκλαμψια......εαν διαβασεις σε αλλα θεματα εχω πει την ιστορια μου......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΟΣΑ ΧΑΠΙΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΣΕΡΠΑΦΑΡ? ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ? ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΘΑ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ...ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ ΤΙ ΛΕΣ?

Link to comment
Share on other sites

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΟΣΑ ΧΑΠΙΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΣΕΡΠΑΦΑΡ? ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ? ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΘΑ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ...ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ ΤΙ ΛΕΣ?

 

 

παιρνω κλομιφειν,ειναι τα ιδια ,αλλα αλλη εταιρεια απο οτι ακουω...

επαιρνα 2 την ημερα πρωι-βραδυ 5-9 ημερα...αλλα μου ειπανε οτι λαθος μου τα ειχε δωσει ο γιατρος κ θα αρχισω να τα παιρνω 2-6 λεω!!!!!

 

 

εχουνε βοηθησει παρα παρα πολλες κοπελες!!!!!

 

νομιζω οτι θα τα καταφερεις,μην αγχωνεσαι κ μπορει κ διδυμα να κανεις!!!!

σου το ευχομαι εαν το θελεις(εγω δεν το αλλαζω)

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΣΤΑ ΕΔΩΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ! 5-9 ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ 2 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ. ΕΤΣΙ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ. ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ 9 ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ , ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ....ΑΣ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΚΑΙ ΓΕΡΟ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΠΡΟΣ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ....ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ! ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΔΙΔΥΜΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ...ΧΙ,ΧΙ! :lol:ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΣΤΑ ΕΔΩΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ! 5-9 ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ 2 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ. ΕΤΣΙ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ. ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ 9 ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ , ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ....ΑΣ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΚΑΙ ΓΕΡΟ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΠΡΟΣ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ....ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ! ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΔΙΔΥΜΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ...ΧΙ,ΧΙ! :lol:ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!

 

 

 

δεν ξερω με εχουνε μπερδεψει.....ολες οι κοπελες απο εδω μεσα 2η 3 μερα ξεκινανε να τα παιρνουνε..τι να πω...εν τω μεταξυ τον προηγουμενο μηνα την 33 ημερα αδιαθετησα....μηπως εαν τα παρω πιο νωρις κανω κ πιο νωρις ωορρηξια;;;;;;;κ ισως εχω πιο μικρο κυκλο;;;;;;;;λεω τωρα,μηπως;;;;;;

 

 

 

στο νοσοκομειο που ειχα παει τωρα τελευταια μου ειπε να τα παιρνω απο τη 2 μερα............οχι 5 ημερα

 

 

τι να πω!!!!

θα το δοκιμασω,εχω αλλους 4 μηνες περιθωριο!!!ευχομαι να πετυχει,πρωτα ο θεος!!!!!!

 

 

ας γεμισουν οι κοιλιτσες μας μωρακια!!!!!!

αυτο το καλοκαιρι ας ειναι γουρικο θεε μου!!!!!!!

 

 

αααααααααααα

εμεις καθε μερα!!χιχιχιχχι..του βγαλαμε τα ματια.......μας ειπανε οτι δυναμωνει το σπερμα πιο πολυ......

 

τι να πω!!!θα δειξει!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΛΣΑΚΙ! ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ! ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΣΕΡΠΑΦΑΡ. ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΛΗΘΙΝΟΣ..! ΕΣΥ ΠΗΓΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ? ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΛΣΑΚΙ! ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ! ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΣΕΡΠΑΦΑΡ. ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΛΗΘΙΝΟΣ..! ΕΣΥ ΠΗΓΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ? ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ?

 

 

 

Μπραβο καμπιος μου!!!αισιοδοξια κι ολα θα πάνε καλά!!!!!!!!!εγω θα παω στο γιατρο (εκτος απροοπτου )το Σεπτεμβρη!!!δεν ειμαι ετοιμη ψυχολογικα να αντιμετωπίσω πιθανο προβλημα γονιμότητας ειτε δικό μου ειτε του συζύγου μου!!!ας περασουμε ενα ηρεμο καλοκαιρι κι απο Σεπτεμβρη βλέπουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω με εχουνε μπερδεψει.....ολες οι κοπελες απο εδω μεσα 2η 3 μερα ξεκινανε να τα παιρνουνε..τι να πω...εν τω μεταξυ τον προηγουμενο μηνα την 33 ημερα αδιαθετησα....μηπως εαν τα παρω πιο νωρις κανω κ πιο νωρις ωορρηξια;;;;;;;κ ισως εχω πιο μικρο κυκλο;;;;;;;;λεω τωρα,μηπως;;;;;;

 

 

 

στο νοσοκομειο που ειχα παει τωρα τελευταια μου ειπε να τα παιρνω απο τη 2 μερα............οχι 5 ημερα

 

 

τι να πω!!!!

θα το δοκιμασω,εχω αλλους 4 μηνες περιθωριο!!!ευχομαι να πετυχει,πρωτα ο θεος!!

 

 

ας γεμισουν οι κοιλιτσες μας μωρακια!!!!!!

αυτο το καλοκαιρι ας ειναι γουρικο θεε μου!!!!!!!

 

 

αααααααααααα

εμεις καθε μερα!!χιχιχιχχι..του βγαλαμε τα ματια.......μας ειπανε οτι δυναμωνει το σπερμα πιο πολυ......

 

τι να πω!!!θα δειξει!!!!!

καλη επιτυχια σου ευχομαι γλυκια μου,αλλα λαθος σου ειπαν δεν δυναμωνει το σπερμα αν κανεις καθε μερα.το σπερμα πρεπει να οριμασει για να ειναι πιο αποτελεσματικο.το πιο καλο σπερμα και καλυτερης ποιοτητας ειναι 3 μερες μετα το σεξ.για αυτο και τοτε ειναι που δινουν σπερμα για ξετασεις οι αντρες,για αυτο μη του βγαζεις τα ματια χειροτερο ειναι εκτος αν το κανεις για την απολαυση!μερα παρα μερα ειναι καλα αλλα το ιδανικο ειναι καθε 3 μερες και καλο βολη :wink:!

Link to comment
Share on other sites

καλη επιτυχια σου ευχομαι γλυκια μου,αλλα λαθος σου ειπαν δεν δυναμωνει το σπερμα αν κανεις καθε μερα.το σπερμα πρεπει να οριμασει για να ειναι πιο αποτελεσματικο.το πιο καλο σπερμα και καλυτερης ποιοτητας ειναι 3 μερες μετα το σεξ.για αυτο και τοτε ειναι που δινουν σπερμα για ξετασεις οι αντρες,για αυτο μη του βγαζεις τα ματια χειροτερο ειναι εκτος αν το κανεις για την απολαυση!μερα παρα μερα ειναι καλα αλλα το ιδανικο ειναι καθε 3 μερες και καλο βολη :wink:!

 

 

 

 

ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΕΝΑ ΣΧΕΤΙΚΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΣΥΧΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ!!!!ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ..ΠΑΝΤΩΣ ΛΕΕΙ,ΟΤΙ ΜΕ ΝΕΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ,ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ,ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ ΟΤΙ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ!!!!!

ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ...

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ......

ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΕΡΓΑ!!!ΜΑΣ ΒΓΑΙΝΕΙ!!!ΕΙΠΑΜΕ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ Η ΑΝΟΙΞΗ-ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!!!!!!!ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ Κ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ,ΑΛΛΑ ΣΤΟΠ..ΦΤΑΝΕΙ.........

Κ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ.....ΧΑΣΑΜΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΥΚΛΟ...ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!ΑΛΛΑ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕΤΡΑΕΙ..ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΜΕ ΤΑ 2!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ? ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΟ ΝΕΟ ΚΑΜΜΙΑ?

 

 

 

εγω περιμενω να αδιαθετησω...30 μερες κ σημερα..σαν τους φανταρους μετραμε μερες!!!!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

εσυ;;;;ολα καλα;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια!!!!!!κι εγω τα ιδια!!!ησυχα!!!με τις ζεστες των ημερων που περασαν δεν ειχα ορεξη για τιποτα!!!περιοδος δεν μου χει ερθει ακομα αλλα μαλλον αλλαζει ο κυκλος μου!!!εκανα ενα τεστ την πρωτη μερα καθυστερησης κι ηταν αρνητικο!δεν χαλαστηκα πολυ ψυχραιμα το πηρα:rolleyes:παραδοξως ,αλλα φαινεται πως ειμαι σε καλο δρομο οσον αφορα την διαθεση μου!!!!

KOSTADINA.NIDINA ο επιμενων νικα!!!σου ευχομαι να μην ειναι 30 οι μερες αναμονης περιοδου αλλα 9 μηνες!!!τα παιδακια σου ειναι ιδιου φυλου?

ΚΑΜΠΙΟΣ μου ελπιζω η διαθεσουλα σου να ειναι στα υψη και οι προσπαθειες σου εντατικες!!:wink::wink::wink::wink:!!!!

Αντε βρε κοριτσια για ν ανεβαινουμε ολες σιγα σιγα!!!τα φιλια μου σε ολες!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια!!!!!!κι εγω τα ιδια!!!ησυχα!!!με τις ζεστες των ημερων που περασαν δεν ειχα ορεξη για τιποτα!!!περιοδος δεν μου χει ερθει ακομα αλλα μαλλον αλλαζει ο κυκλος μου!!!εκανα ενα τεστ την πρωτη μερα καθυστερησης κι ηταν αρνητικο!δεν χαλαστηκα πολυ ψυχραιμα το πηρα:rolleyes:παραδοξως ,αλλα φαινεται πως ειμαι σε καλο δρομο οσον αφορα την διαθεση μου!!!!

KOSTADINA.NIDINA ο επιμενων νικα!!!σου ευχομαι να μην ειναι 30 οι μερες αναμονης περιοδου αλλα 9 μηνες!!!τα παιδακια σου ειναι ιδιου φυλου?

ΚΑΜΠΙΟΣ μου ελπιζω η διαθεσουλα σου να ειναι στα υψη και οι προσπαθειες σου εντατικες!!:wink::wink::wink::wink:!!!!

Αντε βρε κοριτσια για ν ανεβαινουμε ολες σιγα σιγα!!!τα φιλια μου σε ολες!!!!!!!

 

 

να σαι καλα,αλλα δεν το βλεπω :( :( :(

τα παιδακια μου ειναι αγορακια κ τα 2!!!!!!!ευτυχως,παιζουνε ολο μαζι!!!!!!!

 

με το καλο κ σε σενα!!!!

ευχομαι συντομα ευχαριστα!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ! ΕΜΕΝΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΗΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗ 13 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ! ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ...ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ! ΕΛΣΑ ΜΟΥ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΕΧΩ ΕΠΑΦΗ ΑΠΟ ΤΗΝ 7η μερα του κυκλου μου κιολας! ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΟΜΩΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ ΜΕΤΑ ΤΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ! ΜΑΚΑΡΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ!!!:)

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ! ΕΜΕΝΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΗΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗ 13 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ! ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ...ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ! ΕΛΣΑ ΜΟΥ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΕΧΩ ΕΠΑΦΗ ΑΠΟ ΤΗΝ 7η μερα του κυκλου μου κιολας! ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΟΜΩΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ ΜΕΤΑ ΤΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ! ΜΑΚΑΡΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ!!!:)

 

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλες. Κι εγώ ακριβώς μία από τα ίδια οπότε θα αδιαθετησω. Επαφές δεν είχαμε πολλές και γενικά απέχουμε λόγω έλλειψης χρόνου, κούρασης κλπ και γι αυτό δεν απογοητεύομαι.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!Νικη Αντωνια ο αριθμος των επαφων καμια φορα δεν ειναι και καταλυτικός να ξέρεις!!!!εχω 2 γνωστες που ενω προσπαθουσαν κανεναν χρονο εμειναν εγκυες το μηνα με 1 -2 επαφες!μαλλον επειδη δεν το ειχαν στο μυαλό τους ποιος ξερει!

εμενα η περιοδος μου αφαντη ακόμα κι εχω αρχισει ν ανησυχω!ειδα και πολύ ασχημο όνειρο αποψε.....και μ εχουν ζωσει τα φίδια!ειδε και η μητερα μου επίσης!!!anyway καλό κι ευλογημένο λέω,και ελπίζω να μην μου βγει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!Νικη Αντωνια ο αριθμος των επαφων καμια φορα δεν ειναι και καταλυτικός να ξέρεις!!!!εχω 2 γνωστες που ενω προσπαθουσαν κανεναν χρονο εμειναν εγκυες το μηνα με 1 -2 επαφες!μαλλον επειδη δεν το ειχαν στο μυαλό τους ποιος ξερει!

εμενα η περιοδος μου αφαντη ακόμα κι εχω αρχισει ν ανησυχω!ειδα και πολύ ασχημο όνειρο αποψε.....και μ εχουν ζωσει τα φίδια!ειδε και η μητερα μου επίσης!!!anyway καλό κι ευλογημένο λέω,και ελπίζω να μην μου βγει!!!

 

Μην το σκέφτεσαι. Δεν θα βγει.΄Οσο για τις επαφές έχεις απόόόόόόλυτο δίκιο. Εγώ δεν μπορώ το προγραμματισμένο σεξ γιατί το κάνω με το ζόρι. Τόσους μήνες προσπαθώ να μην χάνω γόνιμη μέρα και σύλληψη πουθενά. Οπότε τώρα λέω ότι κάτσει και όποτε κάτσει. Άσε που είμαι και πτώμα κάθε βράδυ.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

και πολύ καλά σκέφτηκες!!!θα γίνω κουραστική αλλά θα το ξαναπώ!!!ΤΟ ΑΓΧΟΣ =το πιο ισχυρο αντισυλληπτικο!!!πόσες περιπτωσεις ζευγαριων που τεκνοποιησαν με κόπο και εξωσωματική ,το δευτερο παιδί τους ηταν προιον φυσικής συλληψης κι ολα αυτα επειδη δεν το σκεφτοντουσαν καθολου!

Το καλοκαίρι είναι μπροστά,θέλω να πιστεύω ότι όλες μας θα περασουμε κάποιες μέρες ξεγνοιασιας (αν το επιτρεπουν οι συνθηκες βεβαια μ αυτα που γινονται)και ελπίζω το φθινοπωρο να αλλάξουμε όλες θέμα στο forum!:lol::lol::lol:!!!

Link to comment
Share on other sites

και πολύ καλά σκέφτηκες!!!θα γίνω κουραστική αλλά θα το ξαναπώ!!!ΤΟ ΑΓΧΟΣ =το πιο ισχυρο αντισυλληπτικο!!!πόσες περιπτωσεις ζευγαριων που τεκνοποιησαν με κόπο και εξωσωματική ,το δευτερο παιδί τους ηταν προιον φυσικής συλληψης κι ολα αυτα επειδη δεν το σκεφτοντουσαν καθολου!

Το καλοκαίρι είναι μπροστά,θέλω να πιστεύω ότι όλες μας θα περασουμε κάποιες μέρες ξεγνοιασιας (αν το επιτρεπουν οι συνθηκες βεβαια μ αυτα που γινονται)και ελπίζω το φθινοπωρο να αλλάξουμε όλες θέμα στο forum!:lol::lol::lol:!!!

 

Άσε να κάνουμε και κανά μπανάκι και από το φθινόπωρο βλέπουμε. Το θέμα παιδί με έχει φθείρει πολύ εμένα προσωπικά. 2 χρόνια τώρα μετράω μέρες και βλακείες. Όταν θέλει ο Θεός θα τα στείλει σέ όλες μας.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΜΕΝΗ ΣΗΜΕΡΑ. ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ, ΑΝΓΧΩΘΗΚΕ,ΝΕΥΡΙΑΣΕ ΚΑΙ ΔΕ ΠΗΓΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ. ΕΓΩ ΔΕ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΕ, ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΑΝΓΧΩΣΑ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...