Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΒΡΕ ? ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΝΕΟ ΑΠΟ ΚΑΜΜΙΑ? ΤΙΠΟΤΑ Ε? ΕΓΩ ΑΡΧΙΣΑ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΠΑΛΙ ΧΩΡΙΣ ΑΝΓΧΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ....:oops::-P:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΒΡΕ ? ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΝΕΟ ΑΠΟ ΚΑΜΜΙΑ? ΤΙΠΟΤΑ Ε? ΕΓΩ ΑΡΧΙΣΑ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΠΑΛΙ ΧΩΡΙΣ ΑΝΓΧΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ....:oops::-P:rolleyes:

 

 

Καλημέρα Καμπιος!!!Άντε άντε πάμε χαλαρα με θετική ενέργεια, κι ελπίζουμε για το καλύτερο!!!:lol::lol::lol:!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!!!θέλω τη βοηθειά σας!!!χρησιμοποιει κάποια test ωορρηξίας?και αν ναι θα ηθελα πληροφοριες δλδ το τεστ εχει ένα kit μέσα? καθώς και ποτε το κάνεις?φιλια!

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΒΡΕ ? ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΝΕΟ ΑΠΟ ΚΑΜΜΙΑ? ΤΙΠΟΤΑ Ε? ΕΓΩ ΑΡΧΙΣΑ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΠΑΛΙ ΧΩΡΙΣ ΑΝΓΧΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ....:oops::-P:rolleyes:

 

Καλώς την. Ευελπιστώ να ξεκινήσουμε κι εμείς σήμερα γιατί όλο καβγαδίζουμε και που όρεξη για σεξ. Είμαι ήδη στην 10η μέρα.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΛΣΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ. ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ. ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ. ΤΣΑΜΠΑ ΛΕΦΤΑ . ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ. ΞΕΚΙΝΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 9η ΜΕΡΑ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ Σ ΔΕΙΞΕΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ:) ΟΤΑΝ Σ ΔΕΙΞΕΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΟΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΓΟΝΙΜΕΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΕΠΑΦΗ. ΠΡΟΣΕΞΕ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΜΕ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΤΑ ΒΕΛΑΚΙΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΝΕ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ . ΚΟΙΤΑ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΙΚΗ -ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΝΑΤΗ ΜΕΡΑ . ΑΝΤΕ ΚΟΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ! ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΤΑΝ ΤΣΑΚΩΝΕΣΑΙ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΣΕΞ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΟ! ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ? ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΑΘΑΙΝΩ ΠΑΝΤΩΣ...!!ΧΙ,ΧΙ!:lol:

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΣΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ. ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ. ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ. ΤΣΑΜΠΑ ΛΕΦΤΑ . ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ. ΞΕΚΙΝΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 9η ΜΕΡΑ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ Σ ΔΕΙΞΕΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ:) ΟΤΑΝ Σ ΔΕΙΞΕΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΟΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΓΟΝΙΜΕΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΕΠΑΦΗ. ΠΡΟΣΕΞΕ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΜΕ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΤΑ ΒΕΛΑΚΙΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΝΕ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ . ΚΟΙΤΑ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

 

Thank you καμπιος!θα κοιταξω μαλλον αυτα απο το internet τα hometest γιατι ειναι οικονομικα!!!για τον επομενο κυκλο βεβαια γιατι τωρα περιμενω ν αδιαθετησω στις 14!

Link to comment
Share on other sites

Ελσα μου εγω παρήγγειλα τα τεστ Ωορηξιας απο εδώ http://www.homehealth-uk.com/ τα 100 τεστ 13 ευρω περίπου παρα πολυ οικονομικά. Εχω μια εβδομάδα που τα παρήγγειλα ακομα δεν ήρθανε. Και εγω πρώτη φορά θα τα πάρω μόλις μου έρθουμε θα σε ενημερώσω για τις λεπτομέρειες.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα..δεν θυμάμαι αν το έχω γράψει εδώ ή αλλού...στο πρώτο έμεινα έγγυος με την πρώτη ...τώρα στη δεύτερη, ήμασταν 3 μήνες στο περίπου ..και στον τέταρτο με τα τεστ ήμουν έγγυος..και μόλις έκλεισα τα 42;)

ειδικά από μια ηλικία και μετά θέλει λίγο σπρώξιμο..και ήμουν από τους ανθρώπους που δεν θα μπορούσα ποτέ να διανοηθώ ότι θα μπω σε τέτοια διαδικασία...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελσα μου εγω παρήγγειλα τα τεστ Ωορηξιας απο εδώ http://www.homehealth-uk.com/ τα 100 τεστ 13 ευρω περίπου παρα πολυ οικονομικά. Εχω μια εβδομάδα που τα παρήγγειλα ακομα δεν ήρθανε. Και εγω πρώτη φορά θα τα πάρω μόλις μου έρθουμε θα σε ενημερώσω για τις λεπτομέρειες.

 

 

Καλημέρα Tina!!!!!για να δουμε τι λενε κι αυτα κι αν θα ειναι λειτουργικα!εχω μπερδευτει απιστευτα με το θεμα της ωορρηξιας!ο γιατρος μου εχει πει ότι κάνω πολύ νωρις περι την 8-9 μερα,συμπτωματα συνηθως εχω την 14-15 μερα (σε κυκλο 31 ημερων σταθερο)αυτην την φορα ειχα συμπτωματα 23-24 μερα!αλλαλουμ!!!!δεν θέλω να πηγαινω αλλο στα τυφλα ειμαι και στον 1 χρονο προσπαθειων ηδη!ειπαμε χαλαρα αλλα συν αθηνα και χειρα κίνει!!!;););)!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα. Έκανα λάθος τα 100 τεστ βγαίνουνε 20 ευρω περίπου μαζί με τα έξοδα αποστολής κοστίζουν 13 λιρες Αγγλίας. Αλλα πάλι είναι πολυ φτηνά σε σχέση με τα αλλα που κυκλοφορούν στην αγορά. Εμένα ο γυναίκα λόγος μου, μου τα είχε προτείνει απλά επειδή νόμιζα ότι θα αγχωνομουνα πιο πολυ δεν τα έπαιρνα. Καμπια μου δεν έχουμε να χάσουμε τίποτα απλα απο ότι εχω διαβάσει απο άλλες κοπέλες τα τεστ εγκυμοσύνης απο αυτο το site λένε ότι δεν είναι αξιόπιστα μπορείς να παραγγελίες και τεστ Ωορηξιας και τεστ εγκυμοσύνης όσα θέλεις. Εγω πήρα μονο τα τεστ Ωορηξιας. Αυτόν τον μήνα δεν θα προλάβω να τα χρησιμοποιήσω οπότε βλέπουμε τον επόμενο. :wink:

Link to comment
Share on other sites

ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ? ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΔΕ ΤΑ ΕΧΟΥΝΕ ? 100 ΤΕΣΤ? ΤΑ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΦΙΛΗ ΣΑΣ?

 

Καμπιος η τιμη δυστυχως δεν ειναι παντα ενδεικτική του προιοντος!μη σε φοβίζει αυτο!κι ιδιαιτερα στα φαρμακευτικα είδη!λόγω επαγγελματος εχουν δει πολλα τα ματια μου!παρε παραδειγμα το predictor!το πλεον πολυδιαφημισμένο τεστ και το πιο αναξιοπιστο συμφωνα με εκατονταδες μαρτυριες!!!οι φιλες μου ηταν ολες τυχερες και μειναν αμεσως εγκυες!κι ετσι περιμένω τα δικά σας σχόλια!

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ! ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ. ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΩΟΡΡΗΞΙΑ? ΟΤΑΝ ΤΑ ΥΓΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΑΝΗ ΚΑΙ ΚΟΛΛΩΔΗ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ? HELP ME !!!!!!!!!!!!!!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Τα συμπτωματα ειναι αυξηση της θερμοκρασιας του σωματος απο 0.2- και 1 βαθμο σε καποιες περιπτωσεις,ενοχλησεις στις σαλπιγγες ή σε ολη την κοιλια,τα υγρα που προανεφερες,για καποιες γυναικες εντονη σεξουαλικη επιθυμια!εγω δυστυχως δεν τα καταφερνω να την εντοπισω μαλλον!ειδικα η θερμομετρηση με ταλαιπωρησε πολυ και ακρη δεν εβγαλα!γι αυτο και θα παρω τεστακια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημέρα. Έκανα λάθος τα 100 τεστ βγαίνουνε 20 ευρω περίπου μαζί με τα έξοδα αποστολής κοστίζουν 13 λιρες Αγγλίας. Αλλα πάλι είναι πολυ φτηνά σε σχέση με τα αλλα που κυκλοφορούν στην αγορά. Εμένα ο γυναίκα λόγος μου, μου τα είχε προτείνει απλά επειδή νόμιζα ότι θα αγχωνομουνα πιο πολυ δεν τα έπαιρνα. Καμπια μου δεν έχουμε να χάσουμε τίποτα απλα απο ότι εχω διαβάσει απο άλλες κοπέλες τα τεστ εγκυμοσύνης απο αυτο το site λένε ότι δεν είναι αξιόπιστα μπορείς να παραγγελίες και τεστ Ωορηξιας και τεστ εγκυμοσύνης όσα θέλεις. Εγω πήρα μονο τα τεστ Ωορηξιας. Αυτόν τον μήνα δεν θα προλάβω να τα χρησιμοποιήσω οπότε βλέπουμε τον επόμενο. :wink:

 

 

 

πως μπορω να παραγγειλω κ εγω τα 100 τεστ που λετε;;;;;;δεν πολυκαταλαβαινω στο site.........μπορειτε να με βοηθησετε;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Konstadina καλησπέρα. Μπαίνεις στο site http://www.homehealth-uk.com/ και μετα επιλέγεις στο pregnancy and ovulation test λίγο πιο κάτω που λεει to view our full ovulation tests range click here. Μετα σου ανοιγει τα ovulation strip test όπου εσυ επιλέγεις απο τρία είδη εγω επέλεξα το νορμαλ γιατι ο κύκλος μου είναι κανονικός και απο κάτω επιλέγεις τα τεμάχια που θέλεις τα βάζεις στο καλάθι και μετα ανάλογα με τη χώρα που μένεις σου βγάζει τα έξοδα αποστολής και το πόσο που θα πληρώσεις τελικα. Αν δεις λίγο πιο κάτω απο τα ovulation test μπορείς να επιλέγεις να πάρεις και τεστ εγκυμοσύνης μαζι με τεστ Ωορηξιας. Ελπιζω να βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

Konstadina καλησπέρα. Μπαίνεις στο site http://www.homehealth-uk.com/ και μετα επιλέγεις στο pregnancy and ovulation test λίγο πιο κάτω που λεει to view our full ovulation tests range click here. Μετα σου ανοιγει τα ovulation strip test όπου εσυ επιλέγεις απο τρία είδη εγω επέλεξα το νορμαλ γιατι ο κύκλος μου είναι κανονικός και απο κάτω επιλέγεις τα τεμάχια που θέλεις τα βάζεις στο καλάθι και μετα ανάλογα με τη χώρα που μένεις σου βγάζει τα έξοδα αποστολής και το πόσο που θα πληρώσεις τελικα. Αν δεις λίγο πιο κάτω απο τα ovulation test μπορείς να επιλέγεις να πάρεις και τεστ εγκυμοσύνης μαζι με τεστ Ωορηξιας. Ελπιζω να βοήθησα.

 

 

ευχαριστω πολυ....με βοηθησες κ παρα πολυ μαλιστα.....θα τα ακολουθησω κατα γραμμα...........να σαι καλα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΧΤΕΣ ΕΙΔΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΛΕΕΙ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ. ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΧΑΡΑ ! ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ. ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ! ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΟΝΕΙΡΑ? ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΟΥ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ , ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΔΕ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΧΤΕΣ ΕΙΔΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΛΕΕΙ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ. ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΧΑΡΑ ! ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ. ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ! ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΟΝΕΙΡΑ? ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΟΥ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ , ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΔΕ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ?

 

 

 

Καλημέρα Καμπιος!!!!ΑΑΑΑΧΧΧ!!!κλασικο μου ονειρο τους τελευταιους μήνες!!!να ξυπνας χαρουμενη και σε sec να επανερχεσαι στην πραγματικοτητα!!!σε καποιους τα όνειρα βγαίνουν,εγω ανήκω στην αλλη κατηγορία δυστυχως!ότι βλέπω το αντιθετο γίνεται!δεν στο λέω για να αποθαρρυνθεις!προς Θεού!!!!απλα καταθέτω την προσωπική μου εμπειρία!!!!Όπως ειπα σε άλλους ανθρωπους τα όνειρα βγαίνουν!!!!!!!!!!φιλια!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.... ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΛΟΙΠΟΝ ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΧΑΖΕΨΕΙ ΑΥΤΗ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ.... ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΣ 8 ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ... Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ... ΣΤΙΣ 9 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΗΓΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΕΣΤ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΔΙΠΛΟ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΧΑΖΗ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΣ ΠΡΕΝΤΙΚΤΟΡ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ EARLY ΔΗΛ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ 4 ΜΕΡΕΣΝ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ :-( ( ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΟ ΤΟ EARLY KAI OXI TO AΛΛΟ) ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ? ΑΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ.......

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ! ΠΗΓΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΞΕΤΑΣΗΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ , ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ, ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΙΣ SERPAFAR ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ 2 ΦΟΡΕΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ Ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΑ ΩΑΡΙΑ ! ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΗ , ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΘΑ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ! ΕΠΛΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλες!!!!!!Καμπιος μου χαρηκα πολυ μ αυτα που διαβασα!!!Μπραβο σου!!!το μόνο που μένει είναι να πατε διακοπουλες με τον αντρουλη σου ,να ειστε τελειως χαλαροι και να μας φερεις τα ευχαριστα!!!

Εγω σήμερα εκοψα το τσιγαρο!για να δουμε!!!!!!αν θα αντεξω!!!

καλως ηρθες Vaso!για τα predictor εχω ακουσει και διαβασει τα χειροτερα!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ! ΠΗΓΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΞΕΤΑΣΗΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ , ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ, ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΙΣ SERPAFAR ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ 2 ΦΟΡΕΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ Ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΑ ΩΑΡΙΑ ! ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΗ , ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΘΑ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ! ΕΠΛΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ!

 

καλησπερα κ απο εμενα....

ευχομαι οτι καλυτερο..

να σε ρωτησω κατι ;;;;;

εγω παιρνω κλομιφειν,γαι ωορρηξια,ειναι ιδια με τα σεπραφαρ,απλα η μαρκα αλλαζει......

δεν καταλαβα που λες οτι :

 

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΙΣ SERPAFAR ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ 2 ΦΟΡΕΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ Ο ΜΗΝΑ ...

 

 

 

γινεται 2 φορες μεσα στον μηνα ωορρηξια;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...