Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια θελω πολυ και εγω ενα παιδακι..ειμαι 29 χρονων και εχω κανει 5 προσπαθειες με τον ανδρα μου αλλα τιποτα..ειχα κανει και κρυοπηξια στα 20 μου λογο κονδυλωματων και εχω μια ανησυχια..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσια θελω πολυ και εγω ενα παιδακι..ειμαι 29 χρονων και εχω κανει 5 προσπαθειες με τον ανδρα μου αλλα τιποτα..ειχα κανει και κρυοπηξια στα 20 μου λογο κονδυλωματων και εχω μια ανησυχια..

 

Μην ανησυχείς. Έχω κάνει κι εγώ κρυοπηξία αλλά δεν αποτελεί λόγω υπογονιμότητας.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

2 χρονια ε!σου ευχομαι να ερθει πολυ γρηγορα το μωρακι σου..πρειπει να σαι πολυ καλος ανθρωπος γιατι μου δωσες κουραγιο οταν μου απαντησες στο θεμα κρυοπηξια..μολις ειχα γραφτει κιολας στο φορουμ..ελπιζω να μην περιμενεις πολυ ακομα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια θελω πολυ και εγω ενα παιδακι..ειμαι 29 χρονων και εχω κανει 5 προσπαθειες με τον ανδρα μου αλλα τιποτα..ειχα κανει και κρυοπηξια στα 20 μου λογο κονδυλωματων και εχω μια ανησυχια..

 

Δεν χρειάζεται να ανησυχείς για την κρυοπηξία, έχω κάνει και εγώ πριν χρόνια και στα 31 μου απέκτησα ένα κοριτσάκι που τώρα είναι 7 χρονών.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να ανησυχείς για την κρυοπηξία, έχω κάνει και εγώ πριν χρόνια και στα 31 μου απέκτησα ένα κοριτσάκι που τώρα είναι 7 χρονών.

Καλημερα mairy σε ευχαριστω που απαντησες:-D!!!!Μακαρι μακαρι να πανε και σε μενα ολο καλα..

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια! περιμένω να αδιαθετήσω το πολύ μεχρι τέλος της εβδομάδας.... αυτο το μήνα δεν είχαμε πολλές επαφές για διάφορους λόγους και αναποδιές που έτυχαν... αλλά μέχρι να περασει η εβδομάδα θα έχω μια ελπίδα.... φιλάκια κ καλά αποτελέσματα σε όλες...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια! περιμένω να αδιαθετήσω το πολύ μεχρι τέλος της εβδομάδας.... αυτο το μήνα δεν είχαμε πολλές επαφές για διάφορους λόγους και αναποδιές που έτυχαν... αλλά μέχρι να περασει η εβδομάδα θα έχω μια ελπίδα.... φιλάκια κ καλά αποτελέσματα σε όλες...

Καλημερα και σε σενα!!!!καλο αποτελεσμα σου ευχομαι:-P

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια! περιμένω να αδιαθετήσω το πολύ μεχρι τέλος της εβδομάδας.... αυτο το μήνα δεν είχαμε πολλές επαφές για διάφορους λόγους και αναποδιές που έτυχαν... αλλά μέχρι να περασει η εβδομάδα θα έχω μια ελπίδα.... φιλάκια κ καλά αποτελέσματα σε όλες...

 

Σου εύχομαι να μην αδιαθετήσεις. Καμιά φορα μία επαφή είναι αρκετή. Πίστεψέ με έχω πολλά παραδείγματα. Οπότε ποτέ δεν ξέρεις,μην αποκλείεις τίποτα.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ! σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας..! μακάρι να συμβεί κάτι καλό.... αλλά δεν έχω κανένα σύμπτωμα... μόνο λιγα τσιμπηματάκια χαμηλά και πόνο στις θηλές μόνο οχι σε όλο το στήθος...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, εχω ξεκινησει προκλυση ωορεξιας επρεπε να αδιαθετησω εδω και 2μερες δεν εχω αδιαθετησει παιζει ρολο που εχω παρει τα χαπια και εχω κανει την ενεση;

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!! δεν έχω αδιαθετήσει ακόμα.. θα περιμένω κ αύριο κ θα κάνω μια χοριακη........ελπίζω αυτή τη φορά να μην απογοητευτώ... έχω κάνει πολλαααααα τεστ το τελευταιο εξάμηνο κ έχω πάρει πάρα πολλες απογιητεύσεις.......!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!! δεν έχω αδιαθετήσει ακόμα.. θα περιμένω κ αύριο κ θα κάνω μια χοριακη........ελπίζω αυτή τη φορά να μην απογοητευτώ... έχω κάνει πολλαααααα τεστ το τελευταιο εξάμηνο κ έχω πάρει πάρα πολλες απογιητεύσεις.......!!!!!!

Καλημερα!!Σου ευχομαι το καλυτερο!!!!!!!!:-P

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FOROUM.ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΜΝΜ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ Κ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΘΕΜΑΤΑ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ Κ ΕΓΩ ΕΔΩ Κ 4 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΥΡΙΕΥΣΕΙ Ο ΦΟΒΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FOROUM.ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΜΝΜ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ Κ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΘΕΜΑΤΑ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ Κ ΕΓΩ ΕΔΩ Κ 4 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΥΡΙΕΥΣΕΙ Ο ΦΟΒΟΣ.

 

Καλώς όρισες. Είναι πολύ νωρίς για να αγχώνεσαι. Το ποσοστό σύλληψης είναι 25% ανά μήνα και μετά τον πρώτο χρόνο αποτυχημένων προσπαθειών ξεκίναει το ψάξιμο. Τώρα αν εσύ δεν θες να χάνεις κύκλους μπορείς να συμβουλευτείς τον γιατρό σου.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια..πριν λιγο εκανα για ακομα μια φορα τεστ και για ακομα μια φορα βγηκε αρνητικο..και ημουν σχεδον σιγουρη οτι ειμαι εγκυος αυτη τη φορα..αχ.......

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια..πριν λιγο εκανα για ακομα μια φορα τεστ και για ακομα μια φορα βγηκε αρνητικο..και ημουν σχεδον σιγουρη οτι ειμαι εγκυος αυτη τη φορα..αχ.......

 

Δεν πειράζει ζουζούνα. Θα σου κάνω κι εγώ παρέα σε 3-4 μερούλες. Μη στενοχωριέσαι.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΨΩ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΩ?

 

Ιδού το ερώτημα. Εγώ πήρα σκύλο πάντως κ με έχει βοηθήσει πολύ. Ο άντρας μου δηλ μου τον πήρε τα Χριστούγεννα. Βρες κάτι να κάνεις. Κάποιο χόμπυ. Γυμναστική για παράδειγμα.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...