Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

αποτελεσμα ειδα οσον αφορα τον αφορητο πονο. εχω παρει διαφορα χαπια ολο αυτο τονκαιρω και εκανα και ενεσεις. κορτιζονη μου κανανε 3 φορες οταν ημον στο νοσοκομειο. το αριστερο μου ποδι εχει καιρο μουδιασμενο αλλα απο χθες το απογευμα μουδιασε και το δεξι ποδι και τα γεννητικα μου οργανα.

 

Πόσο καιρό δηλ είναι μουδιασμένο; Περίπου.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πόσο καιρό δηλ είναι μουδιασμένο; Περίπου.

το αριστερο μου ποδι ειναι σχεδον 1 μηνα μουδιασμενο αλλα τα υπολοιπα απο χθες το απογευμα. πηρα τωρα τον ορθοπεδικο τηλ και μου ειπε να περιμενω μεχρι την δευτερα και αν συνεχισει να παω και να με βαλουν παλι στο νοσοκομειο.

Link to comment
Share on other sites

το αριστερο μου ποδι ειναι σχεδον 1 μηνα μουδιασμενο αλλα τα υπολοιπα απο χθες το απογευμα. πηρα τωρα τον ορθοπεδικο τηλ και μου ειπε να περιμενω μεχρι την δευτερα και αν συνεχισει να παω και να με βαλουν παλι στο νοσοκομειο.

καλη δυναμη κοριτσακι μου!ευχομαι να πανε ολα καλα!!

Link to comment
Share on other sites

το αριστερο μου ποδι ειναι σχεδον 1 μηνα μουδιασμενο αλλα τα υπολοιπα απο χθες το απογευμα. πηρα τωρα τον ορθοπεδικο τηλ και μου ειπε να περιμενω μεχρι την δευτερα και αν συνεχισει να παω και να με βαλουν παλι στο νοσοκομειο.

 

Μα τι λέει κι αυτός; Έχεις μουδιάσει ολόκληρη και θα περιμένεις κι άλλο; Πόσο πια; Να σου πω κάτι; Πήγαινε σε ένα νευρολόγο. Ίσως είναι και νευρολογικό το θέμα. Έχετε κάποιον καλό εκεί;

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλη δυναμη κοριτσακι μου!ευχομαι να πανε ολα καλα!!

ευχαριστω παρα πολυ.

κοριτσια εχω να σας πω να προσεχετε παρα πολυ τη μεση σας. εγω δυστηχως και στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα παλι το ιδιο προβλημα και τοτε το περασα στο κρεβατι χωρις καθολου χαπια. ευτυχως ειχα καταλαβει την εγκυμοσυνη πριν ξεκινησω θεραπειες αλλα ο πονος που ειχα περασει ηταν αφορητος. τωρα ομως εδω και 2 μηνες παιρνω συναχεια χαπια και δεν ξερω ποσο μπορει να βλαψει σε περιπτωση που ειμαι εγκυος. ευχομαι αν ο θεος αποφασισε να μου στειλει κι αλλο παιδακι να μου το προσεχει και να ερθει γερο. να μην ειμαι η αιτια να του κανω κακο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστω παρα πολυ.

κοριτσια εχω να σας πω να προσεχετε παρα πολυ τη μεση σας. εγω δυστηχως και στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα παλι το ιδιο προβλημα και τοτε το περασα στο κρεβατι χωρις καθολου χαπια. ευτυχως ειχα καταλαβει την εγκυμοσυνη πριν ξεκινησω θεραπειες αλλα ο πονος που ειχα περασει ηταν αφορητος. τωρα ομως εδω και 2 μηνες παιρνω συναχεια χαπια και δεν ξερω ποσο μπορει να βλαψει σε περιπτωση που ειμαι εγκυος. ευχομαι αν ο θεος αποφασισε να μου στειλει κι αλλο παιδακι να μου το προσεχει και να ερθει γερο. να μην ειμαι η αιτια να του κανω κακο.

μη σκεφτεσαι ετσι...δε κανεισ κατι κακο!!!αν δηλ καποια ειναι εγκυιοσ κ ξαφνικα αρρωστησει τιπαει να πει ??οτι φταιει? εσυ πωσ κ απεκτησεσ προβλημα στη μεση???

Link to comment
Share on other sites

Μα τι λέει κι αυτός; Έχεις μουδιάσει ολόκληρη και θα περιμένεις κι άλλο; Πόσο πια; Να σου πω κάτι; Πήγαινε σε ένα νευρολόγο. Ίσως είναι και νευρολογικό το θέμα. Έχετε κάποιον καλό εκεί;

μου ειπε οτι ειναι αναμενομενο και οτι θα πρεπει να περασει λογικα σε κανα 2 μερες. δυστηχως δεν εχουμε νευροχειρουργο και θα πρεπει να παω θεσσαλονικη ή λαρισσα. αλλα μου ειναι δυσκολο να καθισω για πολυ ωρα στο αυτοκινητο.

Link to comment
Share on other sites

Γλυκεια μου ειμαστε ακριβως στην ιδια κατασταση, μονο που σε εμενα το πολυαγαπημενο προσωπο δεν λεγεται νυφη, αλλα συνυφαδα. Η οποια καλοκαρδη και καλοκαγαθη κοπελα γυρισε και μου ειπε μπροστα στην πεθερα μου ( να σου θυμισω οτι προσπαθουμε με τον αντρα μου δυο χρονια τωρα, και ειχαμε και μια παλλινδρομη τον Σεπτεμβρη η οποια κοντεψε να μας στειλει σε ψυχιατρικη κλινικη) αυτολεξει "ειμαι εγκυος, (στο τριτο παιδι παρακαλω) δεν ξερω πως εγινε αυτο. μια φορα το καναμε μετα την περιοδο που δεν ηταν και γονιμες μερες και εμεινα εγκυος ρε γαμωτο... και δεν θελαμε γιατι η μικρη μας ειναι πολυ μωρο ακομα..... δεν το πιστευω αυτο που μου συνεβη.....). Φυσικα ερχομαι εγω και γινομαι κουρελι, και την αλλη μερα που το συζητησα με τον αντρα μου, γυρισε ο ανθρωπος απορημενος και μου ειπε "τι δεν ηθελε? αφου ο αδερφος μου τοσο καιρο μου λεει οτι η ιδια του εχει φαει τα αφτια να κανουν τριτο και εκεινος δεν θελει". Η ηλιθιοτητα- για να μην πω τιποτα αλλο του ανθρωπου δεν εχει ορια. Εν ολιγοις μου ειπε ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ, το τονιζω, οτι εγω μια φορα ανοιξα τα ποδια και γκαστρωθηκα, εσυ τι σκατα κανεις δυο χρονια τωρα? Απο εκεινη την ημερα δεν ξαναπατησα στο σπιτι της. Ειναι κατι το οποιο χαντακωνει την ηδη πολυ ασχημη ψυχολογια μου και με φερνει ενα βημα πριν το νευρικο κλονισμο. Προσπαθησε κοριτσι μου να την αποφευγεις οσο μπορεις γιατι θα σε τρελανει. Ο αδερφος σου-το αιμα σου- θα σε καταλαβει, δεν χρειαζεται να μαλωσεις, απλα θα απομακρυνθεις για να διαφυλαξεις την ψυχικη σου υγεια. Εγω προσωπικα δεν πηγαινω ουτε σε αυτην ουτε και στη πεθερα μου, αφου καθε φορα που πηγαινα μου ανελυε ολο το καθημερινο προγραμμα της μικρης της εγγονης του στυλ "η μπουμπου μας ξυπνησε, η μπουμπου μας χεστηκε, μετα την αλλαξαμε, μετα την ταισαμε, μετα ξαναχεστηκε" και ουτω καθ εξης, οποτε κι εγω εκοψα τις διπλωματικες σχεσεις για να μην καταληξω με ψυχοφαρμακα. Αυτα απο εμενα, πιο πολυ ηθελα να τα πω για να ξελαφρωσω. Σου στελνω τους αγωνιστικους μου χαιρετισμους και αμα θες να ερθω να πλακωσω στα χαστουκια την δικια σου και να ερθεις να πλακωσεις εσυ την δικια μου, ειμαι μεσα, να ξερεις! Φιλακια και κουραγιο! Θα ερθουν και καλυτερες μερες...........

 

Μέσα..Πες μου ώρα και μέρα και θα βγάλω το άχτη μου χωρίς να ξέρεις το γιατί...!!!!!

Εγώ έκανα την χαζομάρα και πήγα και τους είδα χθές, με το ένα χέρι κρατούσε την μέση της και με το άλλο την κοιλιά της....Το μόνο που ξέχασε να βάλει είναι φωτάκια...!Πόσο η....ς είναι κάποιες γυναίκες??Το άσχημο είναι οότι ο αδερφός μου είναι απ'αυτούς που στηρίζουν την ατάκα το νινι σέρνει καράβι...:oops::oops: Και νομίζει ότι δεν πάω για άλλους λόγους..!!!

Εμείς θέλουμε να κάνουμε παιδί γιατί αγαπάμε τα παιδιά όχι για να μπούμε στο μάτι κάποιας....

Link to comment
Share on other sites

μη σκεφτεσαι ετσι...δε κανεισ κατι κακο!!!αν δηλ καποια ειναι εγκυιοσ κ ξαφνικα αρρωστησει τιπαει να πει ??οτι φταιει? εσυ πωσ κ απεκτησεσ προβλημα στη μεση???

προσπαθω να μην σκεφτομαι ετσι αλλα το μυαλο μου κολλαει εκει. απο την αλλη λεω στον εαυτο μου οτι υπαρχουν γυναικες που ειναι ναρκομανεις

ή αλκοολικες και γεννανε παιδια και εγω που κανω θεραπεια θα το βλαψω;

το προβλημα μου αρχισε πριν 17 χρονια περιπου, ειχα πεσει καπως αποτομα με τον πωπο και τρανταχτηκε η σπονδυλικη μου στηλη και απο τοτε το κουβαλαω.

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να μην σκεφτομαι ετσι αλλα το μυαλο μου κολλαει εκει. απο την αλλη λεω στον εαυτο μου οτι υπαρχουν γυναικες που ειναι ναρκομανεις

ή αλκοολικες και γεννανε παιδια και εγω που κανω θεραπεια θα το βλαψω;

το προβλημα μου αρχισε πριν 17 χρονια περιπου, ειχα πεσει καπως αποτομα με τον πωπο και τρανταχτηκε η σπονδυλικη μου στηλη και απο τοτε το κουβαλαω.

περαστικα κοριτσακι μου!!!ευχομαι να πανε ολα καλα!!κοιτα την υγεια σου γιατι εχεισ ηδη ενα παιδακι που σε χρειαζεται!!!τωρα αν εισαι εγκυοσ θα δεισ τι θα κανεισ...αλλα προεχει η δικη σου η υγεια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατί δεν της λέει κάτι ο αδελφός σου; Να φρενάρει λίγο βρε παιδί μου. Δεν είναι και το κέντρο του κόσμου η νύφη σου. Άς ξεκαβαλήσει λίγο. Αχ, δεν τα μπορώ αυτά τα κομπλεξικά, αλήθεια σου λέω. Τα παίρνω στο κρανίο.

 

Είναι από τους άντρες που ότι τους πει η γυναίκα τους αυτό και είναι...Άσχετα αν η άλλη γυναίκα είναι μάνα ή αδερφή...Και αυτή δυστηχώς είναι από τους ανθρώπους που γουστάρουν να γκρεμίζουν ψυχολογίες γυναικών... Ανταγωνισμός σε όλα...!

Link to comment
Share on other sites

Είναι από τους άντρες που ότι τους πει η γυναίκα τους αυτό και είναι...Άσχετα αν η άλλη γυναίκα είναι μάνα ή αδερφή...Και αυτή δυστηχώς είναι από τους ανθρώπους που γουστάρουν να γκρεμίζουν ψυχολογίες γυναικών... Ανταγωνισμός σε όλα...!

PRAYER μου απο τη στιγμη που ο αδερφοσ σου δε μπορει να την κοντρολαρει λιγο τοτε κ συ γιατι να πρεπει να τηυν ανεχεσαι???δε πρεπει να σε ριχνουν τετοια ατομα...αραιωσε τισ επισκεψεισ κ να σαι με ατομα που σε κανουν να νιωθεισ καλα!!!σε λιγο καιρο που θα κρατασ το μωρακι σου ναδουμε αν αυτη θα συνεχιζει α πιστευει οτι ειναι το επικεντρο του ενδιαφεροντοσ...

Link to comment
Share on other sites

περαστικα κοριτσακι μου!!!ευχομαι να πανε ολα καλα!!κοιτα την υγεια σου γιατι εχεισ ηδη ενα παιδακι που σε χρειαζεται!!!τωρα αν εισαι εγκυοσ θα δεισ τι θα κανεισ...αλλα προεχει η δικη σου η υγεια!!!

ευχαριστω αυτο θα κανω. μονο και μονο για τη μπουμπου μου θα κανω οτι πρεπει. δευτερα πρωι πρωι θα παω για χοριακη να εξακριβωσω τι γινεται και μετα θα παω παλι στο νοσοκομειο και οτι ειναι να γινει ας γινει.

Link to comment
Share on other sites

PRAYER μου απο τη στιγμη που ο αδερφοσ σου δε μπορει να την κοντρολαρει λιγο τοτε κ συ γιατι να πρεπει να τηυν ανεχεσαι???δε πρεπει να σε ριχνουν τετοια ατομα...αραιωσε τισ επισκεψεισ κ να σαι με ατομα που σε κανουν να νιωθεισ καλα!!!σε λιγο καιρο που θα κρατασ το μωρακι σου ναδουμε αν αυτη θα συνεχιζει α πιστευει οτι ειναι το επικεντρο του ενδιαφεροντοσ...

 

Αν ο Θεός μας δώσει ένα μωρό και έχω και τον άντρα μου πραγματικά πιστεύω ότι δεν θα με αγγίζει τίποτα...!!! Δεν μου αρέσει να είμαι κακιά αλλά πραγματικά πιστεύω ότι θα μου το παίζει γνώστης και εννοείτε ότι δεν θα με βλέπει καθόλου...!Εδώ τον 1ο μήνα που ήταν έγκυος πήγε και πήρε ακόμα ένα παλτό μέχρι το γόνατο και αυτό που έπρεπε να πεί είναι πως όταν θα μείνω εγώ έγκυος θα μου δώσει αυτή να μην πάρω παλτό...(????) Ότι και καλά εμένα το πρόβλημα μου όταν θα μείνω έγκυος θα είναι το παλτό..??

Γιατί δεν απάντησα? Γιατί είμαι από τους ανθρώπους που δεν θέλω να πικραίνω τους άλλους και γιατί είναι έγκυος...

Link to comment
Share on other sites

Είναι από τους άντρες που ότι τους πει η γυναίκα τους αυτό και είναι...Άσχετα αν η άλλη γυναίκα είναι μάνα ή αδερφή...Και αυτή δυστηχώς είναι από τους ανθρώπους που γουστάρουν να γκρεμίζουν ψυχολογίες γυναικών... Ανταγωνισμός σε όλα...!

 

Έτσι ακριβώς είναι ο κουνιάδος μου. Καρμπόν!Με μια γυναίκα που τον σέρνει απ'τη μύτη. Φαντάσου ότι τα αδέρφια δεν έχουν πολλά πολλά. Απορώ πώς κρατιέσαι και δεν της έχεις πει τίποτα. Εγώ θα είχα σκάσει. Από την άλλη κρατάς ισορροπίες και θεωρώ ότι έτσι πρέπει. Είναι μεγάλο θέμα.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν ο Θεός μας δώσει ένα μωρό και έχω και τον άντρα μου πραγματικά πιστεύω ότι δεν θα με αγγίζει τίποτα...!!! Δεν μου αρέσει να είμαι κακιά αλλά πραγματικά πιστεύω ότι θα μου το παίζει γνώστης και εννοείτε ότι δεν θα με βλέπει καθόλου...!Εδώ τον 1ο μήνα που ήταν έγκυος πήγε και πήρε ακόμα ένα παλτό μέχρι το γόνατο και αυτό που έπρεπε να πεί είναι πως όταν θα μείνω εγώ έγκυος θα μου δώσει αυτή να μην πάρω παλτό...(????) Ότι και καλά εμένα το πρόβλημα μου όταν θα μείνω έγκυος θα είναι το παλτό..??

Γιατί δεν απάντησα? Γιατί είμαι από τους ανθρώπους που δεν θέλω να πικραίνω τους άλλους και γιατί είναι έγκυος...

 

Σημασία έχει να είσαι εσύ καλά με τον ανθρωπό σου και να μην αφήνεις τίποτα να σκιάζει το γάμος σας. μην της δίνεις σημασία.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αν ο Θεός μας δώσει ένα μωρό και έχω και τον άντρα μου πραγματικά πιστεύω ότι δεν θα με αγγίζει τίποτα...!!! Δεν μου αρέσει να είμαι κακιά αλλά πραγματικά πιστεύω ότι θα μου το παίζει γνώστης και εννοείτε ότι δεν θα με βλέπει καθόλου...!Εδώ τον 1ο μήνα που ήταν έγκυος πήγε και πήρε ακόμα ένα παλτό μέχρι το γόνατο και αυτό που έπρεπε να πεί είναι πως όταν θα μείνω εγώ έγκυος θα μου δώσει αυτή να μην πάρω παλτό...(????) Ότι και καλά εμένα το πρόβλημα μου όταν θα μείνω έγκυος θα είναι το παλτό..??

Γιατί δεν απάντησα? Γιατί είμαι από τους ανθρώπους που δεν θέλω να πικραίνω τους άλλους και γιατί είναι έγκυος...

θα μπω στην κουβεντα σας και θα συμφωνησω να μην της δινεις σημασια καμια. τον αντρουλη σου και την ηρεμια σου πανω απο ολα. ολες εχουμε παρρομειες ιστοριες. εγω με τη συνηφαδα μου ημασταν ταυτοχρονα εγκυες εγω στο πρωτο και αυτη στο δευτερο παιδι και μου εδινε συμβουλες να μην θηλασω πολυ "οπως κανουν μερικες μου ελεγε που θυλαζουν κανα χρονο. 2 3 μηνες και πολυ ειναι ελεγε." και τωρα αυτη κοντευει 15 μηνων το μωρο και ακομα θυλαζει και το λεει και το ξανα λεει για το ποσο γαλα εχει.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έκανα ένα self clear εχθές και βγήκε & αυτό θετικό όπως τα άλλα που είχα σε strip!Πήρα και τον γιατρό και μου είπε η γραμματέας-μαία, ότι αυτά δεν είναι αξιόπιστα και να περιμένω μέχρι να έχω καθυστέρηση, να κάνω μία χοριακή και μετά από τουλάχιστον 7-10 ημέρες καθυστέρηση θα πρέπει να πάω να με δει ο γιατρός, γιατί νωρίτερα δεν θα φαίνεται τίποτα!!!!Μου έκοψε τα φτερά!Δλδ πρέπει να περιμένω και όλη την άλλη εβδομάδα για να δω αν είναι όλα ΟΚ?Θα σκάσω από την αγωνία...

c3uigj8l12ghbm4e.png
Link to comment
Share on other sites

Αν ο Θεός μας δώσει ένα μωρό και έχω και τον άντρα μου πραγματικά πιστεύω ότι δεν θα με αγγίζει τίποτα...!!! Δεν μου αρέσει να είμαι κακιά αλλά πραγματικά πιστεύω ότι θα μου το παίζει γνώστης και εννοείτε ότι δεν θα με βλέπει καθόλου...!Εδώ τον 1ο μήνα που ήταν έγκυος πήγε και πήρε ακόμα ένα παλτό μέχρι το γόνατο και αυτό που έπρεπε να πεί είναι πως όταν θα μείνω εγώ έγκυος θα μου δώσει αυτή να μην πάρω παλτό...(????) Ότι και καλά εμένα το πρόβλημα μου όταν θα μείνω έγκυος θα είναι το παλτό..??

Γιατί δεν απάντησα? Γιατί είμαι από τους ανθρώπους που δεν θέλω να πικραίνω τους άλλους και γιατί είναι έγκυος...

 

Tυχαία έπεσα πάνω στην κουβέντα σας, που να είχες την δική μου κουνιάδα που μόλις έκανε τεστ και βγήκε θετικό με πήρε να μου πει οτι μέσα το κουτί είχε δύο τεστ και όοοοοοοοοοταν έχω καθυστέρηση να την πω να μου το δώσει. Καλύτερα να μου έλεγε για παλτό πάντως.

Τέσπα μην δίνεις σημασία και μιας και η ευχή της εγκύου πιάνει σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου σύντομα να έρθει το μωράκι που τόσο πολύ επιθυμείς.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας κανουν κομματια οι κουνιαδες σας γιατι τις αφηνετε...ευτυχος εγω εχω κουνιαδο και εχω γλιτωσει απο αυτα...!οταν καποιος σας βλεπει στο πατωμα ειναι μεγαλος πειρασμος το να σας κλωτσησει...!εχουμε τοσο συμαντικα πραγματα να σκεφτουμε και να αντιμετωπισουμε που οι μικροτητες καποιον κομπλεξικων δεν θα επρεπε να ειναι καν θεμα στο μυαλο μας...εγω παλι εχω τι μανα μου να με φοτρωνει με το θεμα του μωρου και παλευω να μην ακουω...και για να σας φρικαρω ακομα πιο πολυ,δεν ειναι οτι θελει να κανω μωρο για να ειμαι ευτυχισμενη αλλα για να μπει στο ματι της νυφης μου που η καημενη ειχε μια αποβολη προσφατα...θελει να της πει αχ κοιτα η κορη μου εκανε μωρο και εσυ δεν μπορεις γιατι εισαι μεγαλη...αυτα βλεπει ο θεος και νοιωθω πως τυμωρουμε εγω...αχχχχ!!!τα ηρεμιστικα τα εχω καθε μερα στην τσαντα μου,με εχουν πεθανει ολοι τους και δεν μπορω να ηρεμισω...μην κανετε τα λαθη που κανω εγω,να δινω αξια εκει που δεν πρεπει...!

Link to comment
Share on other sites

Tυχαία έπεσα πάνω στην κουβέντα σας, που να είχες την δική μου κουνιάδα που μόλις έκανε τεστ και βγήκε θετικό με πήρε να μου πει οτι μέσα το κουτί είχε δύο τεστ και όοοοοοοοοοταν έχω καθυστέρηση να την πω να μου το δώσει. Καλύτερα να μου έλεγε για παλτό πάντως.

Τέσπα μην δίνεις σημασία και μιας και η ευχή της εγκύου πιάνει σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου σύντομα να έρθει το μωράκι που τόσο πολύ επιθυμείς.

 

Σ'ευχαριστώ πολυ γλυκιά μου να'σαι καλά!!!!

Θα προσπαθήσω να μην δίνω σημασιά με το να μην την βλέπω κ ας το πάρει όπως θέλει ο αδερφός μου...Δεν λέω για όλες τις κοπέλες το να είναι έγκυες είναι απίστευτο δώρο Θεού αλλά πέρα απ'αυτό υπάρχει κι άλλη ζωή, δεν γίνεται 24 ώρες το 24 ώρο να μιλάς γι'αυτό. Δεν θέλω να φανεί κακία πραγματικά, αλλά όταν ο άλλος μένει άνεργος ή και εγώ δεν ξέρω τι δεν μπορείς να του λές συνέχεια το μωρό μου αυτό ή το μωρό μου τ'άλλο..Η διακιολογίας της είναι ότι είναι το πρώτο γι'αυτό έχει αυτή τη συμπεριφορά στο δεύτερο θα είναι πιο χαλαρή......:evil:

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας κανουν κομματια οι κουνιαδες σας γιατι τις αφηνετε...ευτυχος εγω εχω κουνιαδο και εχω γλιτωσει απο αυτα...!οταν καποιος σας βλεπει στο πατωμα ειναι μεγαλος πειρασμος το να σας κλωτσησει...!εχουμε τοσο συμαντικα πραγματα να σκεφτουμε και να αντιμετωπισουμε που οι μικροτητες καποιον κομπλεξικων δεν θα επρεπε να ειναι καν θεμα στο μυαλο μας...εγω παλι εχω τι μανα μου να με φοτρωνει με το θεμα του μωρου και παλευω να μην ακουω...και για να σας φρικαρω ακομα πιο πολυ,δεν ειναι οτι θελει να κανω μωρο για να ειμαι ευτυχισμενη αλλα για να μπει στο ματι της νυφης μου που η καημενη ειχε μια αποβολη προσφατα...θελει να της πει αχ κοιτα η κορη μου εκανε μωρο και εσυ δεν μπορεις γιατι εισαι μεγαλη...αυτα βλεπει ο θεος και νοιωθω πως τυμωρουμε εγω...αχχχχ!!!τα ηρεμιστικα τα εχω καθε μερα στην τσαντα μου,με εχουν πεθανει ολοι τους και δεν μπορω να ηρεμισω...μην κανετε τα λαθη που κανω εγω,να δινω αξια εκει που δεν πρεπει...!

 

Άσχημο αυτό που κάνει η μαμά σου και για σένα αλλά και για την κοπέλα..Πολλές φορές σκέφτομαι πως αν αυτά που μου κάνει η νύφη μου είναι επίτηδες, τι τιμωρία θα της δώσει ο Θεός..Όλα γυρίζουν πίσω και καλά αλλά καιτ τα κακά..Το καλύτερο είναι να μην βλέπουμε ανθρώπους που έχουν τόση κακία μέσα τους...Δεν μας κάνουν καλό όχι μόνο στο θέμα του παιδιού αλλά και της ζωής μας γενικότερα...Εμένα η μάνα μου μια φορά μου είπε το ότι θα μείνω έγκυος μετά την νύφη μου και για τις επόμενες 4 μέρες ήμουν σε απόσταση..το κατάλαβε και δεν έχει ξαναπεί κουβέντα από τότε...! Τι κακιές που είμαστε εμείς οι γυναίκες.:twisted:.:twisted:.Οι άντρες δεν έχουν τέτοια..:?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσακια μου!μπήκα να σας πω τα δΥσαρεστα νέα μου!η εγκυμοσυνη μου παλινδρομησε την όγδοη εβδομάδα,δεν ακούσαμε ποτε καρδούλα!την Τρίτη έκανα την αποξεση απο τότε χάλια μαύρα!!!!προσπαθω να το δω θετικά αλλα ειναι δύσκολο!!!αμαριλλο είχες κ ΕΣΥ μια παλυνδρομη;τι συνεβει σε σένα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσακια μου!μπήκα να σας πω τα δΥσαρεστα νέα μου!η εγκυμοσυνη μου παλινδρομησε την όγδοη εβδομάδα,δεν ακούσαμε ποτε καρδούλα!την Τρίτη έκανα την αποξεση απο τότε χάλια μαύρα!!!!προσπαθω να το δω θετικά αλλα ειναι δύσκολο!!!αμαριλλο είχες κ ΕΣΥ μια παλυνδρομη;τι συνεβει σε σένα;

Evangelia μου λυπαμαι πολυ...ξερω ακριβωσ πωσ νιωθεισ...δε θα σου πω να μην στεναχωριεσαι γιατι ξερω οτι δε γινεται....απλα θα σου πω οτι περνωντασ ο καιρος θα απαλινει ο πονοσ σου...εγω ειχα πριν 1 1 /2 χρονο.στη 7 βδομαδα , ουτε εγω ακουσα καρδουλα, δεν ανεβαινε η χοριακη οσο επρεπε κ στον υπερηχο φανηκε μονο ο σακκοσ....δεν εκανα αποξεση αλλα απεβαλα φυσικα, με αιμα κτλ...απο τοτε προσπαθω μα μαζεψω τα κομματια μου

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...