Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω βγηκα 7μηνιτικο ...1.850 γραμμαρια ..44 ποντους ...εχεισ να πεισ κατι ????ε????????????

εγω δεν αποφασιζα να βγω!!!αναποφασιστη απο τοτε!!!ασε την εσκασα τη μανα μου:P

Link to comment
Share on other sites

εγω χαρα στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα μια γιατρο, αυτη που με παρακολουθουσε απο παντα δηλ, αλλα κατι δε μου αρεσε...μετα την παληδρομη ειπα να αλλαξω κ πηγα σε ενα δυο ψιλογνωστουσ...εχω καταληξει στο δευτερο που πηγα προσ το παρον αλλα δεν ειμαι κ απολυτα σιγουρη αν μου ταιριαζει....κ εχω την αισθηση οτι δε πολυθυμαται....οπωσ αυτο που ειπεσ εσυ οτι ο δικοσ σ ου θυμαται κ το παραμικρο..ε αυτο δε το νιωθω...

 

αν θελεις να σου δωσω το τηλεφωνο του να κανεις μια επισκεψη να δεις αν σου αρεσει. αλλο τωρα εχω πηγα πρωτη επισκεψη μου βρηκε ουρεοπλασμα ο προηγουμενος δε μου εδωσε τιποτα αυτο μου ειπε οτι πρεπει να παρω τεσπα παιρνω και τον παιρνω μετα απο 25ΜΕΡΕΣ και του λεω ακριβως αυτο

ΓΙΑΤΡΕ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Η ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ

και μου λεει ελα πως παει τα πηρες τα χαπια και τα λειπα και τα λειπα ενω στο προηγουμενο με θυμοταν μονο απο κοντα απο το τηλεφωνο ελεγα ονομα επιθετο και την ιστορια τις ζωης μου πολυ πολυ καλος γιατρος δε το συζητω πολυ εμπειρος να φανταστειτε αυτο ξεγενησε και τη μανα μου αλλα ειχε πολυ κοσμο και λογικο μου φαινετε να μη θυμαται και μετα απο τοσα χρονια ενω αυτος ειναι σχετικα μικρος καμια 40 πολυ συζητησιμος να σου λυση ολες σου τις αποριες και οχι να σε ξεπεταξει και εμενα αυτο μου αρεσει πολυ

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

εγω βγηκα 7μηνιτικο ...1.850 γραμμαρια ..44 ποντους ...εχεισ να πεισ κατι ????ε????????????

 

 

εχω παλι δεν εβγαινα η μανα μου εκλεισα τις 40 εβδομαδες πηρε και αλλες 10 και μετα πηρα την αποφαση να βγω και φυσικα 4000 ολοκληρα κιλα ενω ο γιος μου το γεννησα στις 37 εβδομαδες μολις μπηκα στο μηνα μου και βγηκε 3700 αν τον επαιρνα κανονικα θα το εβγαζα απο το στομα και οχι απο το............

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αν θελεις να σου δωσω το τηλεφωνο του να κανεις μια επισκεψη να δεις αν σου αρεσει. αλλο τωρα εχω πηγα πρωτη επισκεψη μου βρηκε ουρεοπλασμα ο προηγουμενος δε μου εδωσε τιποτα αυτο μου ειπε οτι πρεπει να παρω τεσπα παιρνω και τον παιρνω μετα απο 25ΜΕΡΕΣ και του λεω ακριβως αυτο

ΓΙΑΤΡΕ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Η ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ

και μου λεει ελα πως παει τα πηρες τα χαπια και τα λειπα και τα λειπα ενω στο προηγουμενο με θυμοταν μονο απο κοντα απο το τηλεφωνο ελεγα ονομα επιθετο και την ιστορια τις ζωης μου πολυ πολυ καλος γιατρος δε το συζητω πολυ εμπειρος να φανταστειτε αυτο ξεγενησε και τη μανα μου αλλα ειχε πολυ κοσμο και λογικο μου φαινετε να μη θυμαται και μετα απο τοσα χρονια ενω αυτος ειναι σχετικα μικρος καμια 40 πολυ συζητησιμος να σου λυση ολες σου τις αποριες και οχι να σε ξεπεταξει και εμενα αυτο μου αρεσει πολυ

μμμ κ ο δικοσ μου σχετικα μικροσ ειναι...ειναι στρατιωτικοσ μηπωσ??θεσ να μουστειλεισ σε πμ τα στοιχεια του??γενικοτερα ψαχνομαι δε λεω οτι δεν ειναι καλοσ αυτοσ που παω αλλα καλο ειναι να μαζευεισ πληροφοριεσ!

Link to comment
Share on other sites

μμμ κ ο δικοσ μου σχετικα μικροσ ειναι...ειναι στρατιωτικοσ μηπωσ??θεσ να μουστειλεισ σε πμ τα στοιχεια του??γενικοτερα ψαχνομαι δε λεω οτι δεν ειναι καλοσ αυτοσ που παω αλλα καλο ειναι να μαζευεισ πληροφοριεσ!

 

ναι αμε σου στελνω και αμα πας να του πεις οτι σε στελνω εγω

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

εχω παλι δεν εβγαινα η μανα μου εκλεισα τις 40 εβδομαδες πηρε και αλλες 10 και μετα πηρα την αποφαση να βγω και φυσικα 4000 ολοκληρα κιλα ενω ο γιος μου το γεννησα στις 37 εβδομαδες μολις μπηκα στο μηνα μου και βγηκε 3700 αν τον επαιρνα κανονικα θα το εβγαζα απο το στομα και οχι απο το............

χαχα!!καλα πεσ χαρα!!!εμεισ ταιριαζουμε!!!εμενα η μανα μου μπηκε 30 νοεμβρη στο μαιευτηριο κ 3 δεκεμβρη αποφασισα να βγω!!ασε!!

Link to comment
Share on other sites

χαχα!!καλα πεσ χαρα!!!εμεισ ταιριαζουμε!!!εμενα η μανα μου μπηκε 30 νοεμβρη στο μαιευτηριο κ 3 δεκεμβρη αποφασισα να βγω!!ασε!!

 

 

λες να ειμαστε πως το λενε ρε γαμωτο κολλησα αυτες που μοιαζουν αλλα δε γνωριζονται πως λεγονται?? τι ωραια που τα λεω χαχαχχα πως σε λενε??

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λες να ειμαστε πως το λενε ρε γαμωτο κολλησα αυτες που μοιαζουν αλλα δε γνωριζονται πως λεγονται?? τι ωραια που τα λεω χαχαχχα πως σε λενε??

εφη με λενε...ευχαριστω για το πμ!ειναι γενικα χαλαροσ ανθρωποσ??γιατι μην ειναι κ αυτοσ στην τσιτα να μαι κ γω ...δε θα βγαλουμε ακρη:P

Link to comment
Share on other sites

εφη με λενε...ευχαριστω για το πμ!ειναι γενικα χαλαροσ ανθρωποσ??γιατι μην ειναι κ αυτοσ στην τσιτα να μαι κ γω ...δε θα βγαλουμε ακρη:P

ο ναι παρα πολυ καταρχην δε σε αγχωνει χωρις λογο η κουνιαδα μου πηγε και αυτη σε αυτο το γιατρο μετα απο μενα γεννησε κανονικα ο μικρος ειχε μπλεχτει δυο φορες με το λωρο και εκεινη το εμαθε μετα αφου γεννησε δε τις το ειπε για να μην αγχωθει

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα εχω διαβασει ολες τις σελιδες τις ενοτητας απο χτες και με καμμενη την ανασα περιμενα τα νεα τις γιαννας

ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ειναι πολυ ωραιο συναισθημα ειδικα οταν αρχισεις να το νιωθεις

εγω κοριτσια μου εχω ενα αγορακι 2 ετων και θελω παρα πολυ ενα δευτερο μωρακι να σας πω οτι πριν απο το γιο μου ειχα μια αποβολη σ ενα χρονο εκανα το μπουμπουκι μου και δυστυχως τον οκτωμβη ειχα αλλη μια αποβολη ας πω και εγω το πονο μου τωρα τελευταια περιοδος 27/01 και περιμενω τωρα στις 20/02 ειμαι μεσα στο αγχος θελω τοσο πολυ ενα μωρακι ακομα που να φανταστητε πηγα και πηρα φορμακια στο μικρο αυτα που μπαινουν και τα πατουσακια μεσα προσπαθω να τον κανω μωρο απο τη καψα μου αχ μακαρι να ειμαι εγκυος και ευχομαι ολοψυχα σε ολες τις κοπελες που το θελουν τοσο πολυ

κοκι εσυ που εισαι η γκουρου τις τυχης δωσε μου και εμενα τη θετικη σου ενεργεια πλιζζζζζζζζζζζζζζζζζ εντωμεταξυ ξεχασα να σας πω οτι 2 μερες τωαρ με πονανε λιγο η ρογες μου λετε να ειναι συμπτωμα η ειμαι καταφαντασιαν ασθενεις???

ελπιζω να με θελετε και μενα στη παρεα σας

 

 

χαρα μου σου ευχομαι να αποκτησει γρηγορα αδερφακι ο μικρουλης σου!!!!(για να γλιτωσει και απο τα βασανηστηρια με τα φορμακια) χα χα!!!!ολα καλα και γρηγορα θα ερθουν αρκει να το πιστεψεις!!!!!φιλια πολλα!:shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαρα μου σου ευχομαι να αποκτησει γρηγορα αδερφακι ο μικρουλης σου!!!!(για να γλιτωσει και απο τα βασανηστηρια με τα φορμακια) χα χα!!!!ολα καλα και γρηγορα θα ερθουν αρκει να το πιστεψεις!!!!!φιλια πολλα!:shock:

 

Αχ κοκι μου πως και πως σε περιμενα. Σε ευχαριστω πολυ πολυ

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΕΙΔΗ ,,,ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ..ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ...ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ..ΠΑΡΕΝΤΣ ΚΑΦΕ ..ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΕΜΑ ..

"Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες "

ΟΣΕΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ...ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΤΕ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

Γιάννα μου συγχαρητήρια!!!!!!!!!!! Χαρηκα πολυ για σενα!! Τοσεσ μερεσ αγωνιασ.... αξιζε η αναμονη!!!Καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη να Έχεις κοπέλα μου!!!!να προσεχείς!!! Κ σε όλα τα υπόλοιπα Κορίτσια εύχομαι να δουν θετικο αποτέλεσμα αυτο το μήνα!!!!!

 

gianna καλησπερα και ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοπελα μου!!!!!:)Δεν σε ξερω δεν με ξερεις αλλα παρακολουθω το θεμα σας συνηθως τις πρωτες πρωινες ωρες που με "ξενυχταει" ο μπεμπακος μου και αν θες το πιστευεις, αγωνιω μαζι σας γιατι πριν απο χρονια ειχα τις ιδιες αγωνιες ....ειλικρινα σου ευχομαι απο τα βαθη της καρδιας μου να εχεις μια ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ και με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια.....και στις υπολοιπες κοπελες ευχομαι το τελος του 2012 να σας βρει ολες να ξενυχτατε αγκαλια με τα μωρακια σας...!!!:)

 

συγχαρητηρια γιαννα μου!!!δεν μπορεσε χθες να μπω κ σε ειχα συνεχεια στο μυαλο μου!!πολυ χαρηκα για σενα!! ευχομαι ολα να πανε τελεια!!!

 

Και το υπεροχο ταξιδι σου ξεκινα!!!

Σου ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κουκλιτσα μου!!!!

Συγχαρητηριαααααααααααααααααααααααα

 

Μπράβο κοπέλα μου!!!Σου εύχομαι μια γλυκιά και εύκολη εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μπεμπάκι!!!Καιρός να αλλάξεις σιγά σιγά και την υπογραφή σου:wink:

 

κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ.....να ειστε ολες καλα και να εχετε οτι επιθυμειτε....οσες εχετε παιδακια να σας ζησουν και να τα χαιρεστε...οσες παλι ειστε στην προσπαθεια σας ευχομαι γρηγορα με μια θετικη και υψηλη χοριακη....

χιλια ευχαριστω για τις ευχες σας :D

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσαρες!!!!τι γινεται όλα Καλά;δε πιστεύω να αδιαθετησε καμία;;;;!!!!!!!!περιμένω νέα σας!a nth_gal emeis eimaste μαζί!!!!έχεις συμπτώματα;πως νιώθεις;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσαρες!!!!τι γινεται όλα Καλά;δε πιστεύω να αδιαθετησε καμία;;;;!!!!!!!!περιμένω νέα σας!a nth_gal emeis eimaste μαζί!!!!έχεις συμπτώματα;πως νιώθεις;

καλημερα!!!εγω ειμαι στα τελειωματα κ σε λιγο ξεκιναω παλι !!!!!αντε να δουμε!!!:P

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια.να σας πω επειδή μάλλον το topic θα το κλείσουνε η ath_gal το έχει ανόιξει και στο parents cafe οπότε μπορούμε και από εκεί να μιλάμε.όπως και εγώ άνοιξα το topic "αυτά που θέλω να φωνάξω και δεν μπορώ" που το κλεισανε εδώ.Φιλιά

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια.να σας πω επειδή μάλλον το topic θα το κλείσουνε η ath_gal το έχει ανόιξει και στο parents cafe οπότε μπορούμε και από εκεί να μιλάμε.όπως και εγώ άνοιξα το topic "αυτά που θέλω να φωνάξω και δεν μπορώ" που το κλεισανε εδώ.Φιλιά

καλημερα μονικα!!!ωραια θα τα λεμε στο καφε τοτε!!1εχω κανει λογαριασμο απο προχτεσ αλλα δεν τον εχω ενεργοποιησει ακομη...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μονικα!!!ωραια θα τα λεμε στο καφε τοτε!!1εχω κανει λογαριασμο απο προχτεσ αλλα δεν τον εχω ενεργοποιησει ακομη...

 

Κ εγω έκανα λογαριασμό,αλλα δε το βρίσκω το θέμα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

σας παρακαλω πειτε μου ειναι δυνατον τοσο νωρίς να εχω εμμηνοπαυση!!! θα τρελαθώ!! ο γιατρός είπε οτι από τα 36 πρεπει να μου ειχε αρχισει.δεν ειχα κανενα προβλημα με την περιοδο. Τωρα που προσπαθω για παιδι...... δεν εχω κλεισει ακομη τα 40. Η FSH ειναι 24 και η οιστραδιολη E2 22. ειναι τοσο χάλια; ; ; ; ειμαι λεει σε κλιμακτηριο. δε μπορω να το πιστεψω......χωρις κανενα συμπτωμα.......:? δηλαδή το θεμα παιδι πρεπει να το ξεχασω; ; :-(

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...