Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι .,..σαββατο !! αντε και να δουμε ...αντε και να δουμε...

 

 

ρε κοριτσια πολυ ταχυκαρδια μιλαμε λετε να εχω κατι???

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

ναι σαββατο περιμενει και εγω δευτερα

γκρρρρρρρρρρ αντε να περασουοι μερες καλα που θα εχω τραπεζοματα και δε καταλαβω πως θα περασουν οι μερες

ναι οσο ασχολησαι με κατι περναει πιο ευκολα ο καιροσ!εισαι ικανοποιημενη απο το γιατρο σου εσυ χαρα??εχεισ τον ιδιο που σε ξεγεννησε??

Link to comment
Share on other sites

μηπως καμια ξερει να μου απαhttp://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=112929ντησει σ αυτο???

 

αν εχουν περασει χρονια απο την πρωτη καισαρικη ισωσ και αν μην χρειαστει...αν ομωσ ειναι λιγο το χρονικο διαστημα ..τοτε απαιτειται ...

εγω που εκανα καισαρικη τον οκτωβρη του 2010 ....στην ουσια δλδ ..1.χρονοσ..και 3 μηνεσ ..ξερω απο τωρα οτι θα κανω καισαρικη...ανμεινω ποτέ εγκυος τελικα...

Link to comment
Share on other sites

δυστυχωσ χαρα μου δε ξσερω...δεν εχω φτασει σε αυτο το λεβελ ακομα:P

χαχαχχα καλοοοοοο σου ευχομαι παντως να φτασει πολυ πολυ συντομα

 

καλε η κοκι η γκουρου τις τυχης που πηγε και εξαφανιστηκε και δε μου εδωσε και τη θετικη της ενεργεια???

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρε κοριτσια πολυ ταχυκαρδια μιλαμε λετε να εχω κατι???

 

το αγχοσ σου ειναι ....τα σκεφτεσαι και σε πιανει ταχυκαρδια....

χαλαρωσε ...ξερω δεν ειναι ευκολο ...αλλα πρεπιε να γινει ....

Link to comment
Share on other sites

ναι .,..σαββατο !! αντε και να δουμε ...αντε και να δουμε...

αντε ρε παιδια !!!αντε να λιγοστευουμε απο δω και να πινουμε καφεδακι με τα μωρακια μασ διπλα!!!τοτε σιγουρα σε παιδοτοπουσ θα συναντιωμαστε κοριτσια!!:P

Link to comment
Share on other sites

χαχαχχα καλοοοοοο σου ευχομαι παντως να φτασει πολυ πολυ συντομα

 

καλε η κοκι η γκουρου τις τυχης που πηγε και εξαφανιστηκε και δε μου εδωσε και τη θετικη της ενεργεια???

χαχαχα !!θα βρει το μπελα τησ με μασ η κοκι!!!δε λενε...καλυτερα να σου βγει το ματι παρα το ονομα??:P

Link to comment
Share on other sites

ναι οσο ασχολησαι με κατι περναει πιο ευκολα ο καιροσ!εισαι ικανοποιημενη απο το γιατρο σου εσυ χαρα??εχεισ τον ιδιο που σε ξεγεννησε??

 

παρα πολυ στο γιατρο αυτο που ειμαι τωρα πηγα οταν ημουν 5 μηνων και εμεινα απολυτα ικανοποιημενη ή μαλλον δε μπορω να περιγραψω ποσο ικανοποιημενη ειμαι απο αυτον τον ανθρωπο αυτο που εχει κανει πολυ εντυπωση ειναι η μνημη του τωρα να το παρω να τον ρωτησω τι χαπια μου ειχε δωσει οταν ημουν εγκυος στη πρωτη επισκεψη και για πιο λογο θα το θυμαται

 

 

αν εχουν περασει χρονια απο την πρωτη καισαρικη ισωσ και αν μην χρειαστει...αν ομωσ ειναι λιγο το χρονικο διαστημα ..τοτε απαιτειται ...

εγω που εκανα καισαρικη τον οκτωβρη του 2010 ....στην ουσια δλδ ..1.χρονοσ..και 3 μηνεσ ..ξερω απο τωρα οτι θα κανω καισαρικη...ανμεινω ποτέ εγκυος τελικα...

εγω γεννησα το 2009 εσυ γιατι εκανες καισαρικη τι εχω χασει??:rolleyes:

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

παρα πολυ στο γιατρο αυτο που ειμαι τωρα πηγα οταν ημουν 5 μηνων και εμεινα απολυτα ικανοποιημενη ή μαλλον δε μπορω να περιγραψω ποσο ικανοποιημενη ειμαι απο αυτον τον ανθρωπο αυτο που εχει κανει πολυ εντυπωση ειναι η μνημη του τωρα να το παρω να τον ρωτησω τι χαπια μου ειχε δωσει οταν ημουν εγκυος στη πρωτη επισκεψη και για πιο λογο θα το θυμαται

 

 

 

εγω γεννησα το 2009 εσυ γιατι εκανες καισαρικη τι εχω χασει??:rolleyes:

 

ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΕΝΔΟΤΟΙΧΩΜΑΤΙΚΟΥ ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΟΣ ...11 ΕΚΑΤΟΣΤΑ...ΠΑΡΤΑ!!!! ΑΝΟΙΧΤΑ ΟΛΑ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αν εχουν περασει χρονια απο την πρωτη καισαρικη ισωσ και αν μην χρειαστει...αν ομωσ ειναι λιγο το χρονικο διαστημα ..τοτε απαιτειται ...

εγω που εκανα καισαρικη τον οκτωβρη του 2010 ....στην ουσια δλδ ..1.χρονοσ..και 3 μηνεσ ..ξερω απο τωρα οτι θα κανω καισαρικη...ανμεινω ποτέ εγκυος τελικα...

ath_gal μου, εχεισ παιδακι??δε το ξερα??ελπιζω να μη λεω βλακεια τωρα...

Link to comment
Share on other sites

:P

το αγχοσ σου ειναι ....τα σκεφτεσαι και σε πιανει ταχυκαρδια....

χαλαρωσε ...ξερω δεν ειναι ευκολο ...αλλα πρεπιε να γινει ....

 

το ξερω αλλα πρωτα λεει σου βγαινει η ψυχη και μετα το χουι χαχαχαχ

 

χαχαχα !!θα βρει το μπελα τησ με μασ η κοκι!!!δε λενε...καλυτερα να σου βγει το ματι παρα το ονομα??:P

χαχαχα λες??

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΕΝΔΟΤΟΙΧΩΜΑΤΙΚΟΥ ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΟΣ ...11 ΕΚΑΤΟΣΤΑ...ΠΑΡΤΑ!!!! ΑΝΟΙΧΤΑ ΟΛΑ!!!

 

και κανουν καισαρικη γι αυτο?? δε το ηξερα μαλιστα ε ενταξει καλη ειναι η καισαρικη δε ζοριζετε και το μωρο αλλα θελω να το νιωσω αυτο που ολες λενε οτι ειναι η πιο τελεια εμπειρια

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

:P

 

το ξερω αλλα πρωτα λεει σου βγαινει η ψυχη και μετα το χουι χαχαχαχ

 

 

χαχαχα λες??

 

ΛΟΙΠΟΝ ...ΚΛΕΙΝΕΙ ...Ο ΚΑΦΕΣ ΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ?

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΣΑΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΚΟΥΚΛΕΣ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και κανουν καισαρικη γι αυτο?? δε το ηξερα μαλιστα ε ενταξει καλη ειναι η καισαρικη δε ζοριζετε και το μωρο αλλα θελω να το νιωσω αυτο που ολες λενε οτι ειναι η πιο τελεια εμπειρια

 

ηταν σαν πεπονι (μικρό!!!) μεν ..αλλά πεπονι δε!

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ...ΚΛΕΙΝΕΙ ...Ο ΚΑΦΕΣ ΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ?

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΣΑΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΚΟΥΚΛΕΣ....

 

εγω δυστυχως δε μπορω:(

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

και κανουν καισαρικη γι αυτο?? δε το ηξερα μαλιστα ε ενταξει καλη ειναι η καισαρικη δε ζοριζετε και το μωρο αλλα θελω να το νιωσω αυτο που ολες λενε οτι ειναι η πιο τελεια εμπειρια

εγω χαρα στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα μια γιατρο, αυτη που με παρακολουθουσε απο παντα δηλ, αλλα κατι δε μου αρεσε...μετα την παληδρομη ειπα να αλλαξω κ πηγα σε ενα δυο ψιλογνωστουσ...εχω καταληξει στο δευτερο που πηγα προσ το παρον αλλα δεν ειμαι κ απολυτα σιγουρη αν μου ταιριαζει....κ εχω την αισθηση οτι δε πολυθυμαται....οπωσ αυτο που ειπεσ εσυ οτι ο δικοσ σ ου θυμαται κ το παραμικρο..ε αυτο δε το νιωθω...

Link to comment
Share on other sites

ηταν σαν πεπονι (μικρό!!!) μεν ..αλλά πεπονι δε!

 

περαστικα και αγιριστα αστα μη τα θυμασαι

 

εχω ενα τεστακι σπιτι να το κανω τη κυριακη?? τι λετε?? το εχω και εγω στο ντουλαπι και μου μιλαει συνεχεια

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

Χαρά, πρέπει να γνωρίσεις εμένα για να καταλάβεις τι σημαίνει άνχος!!!!!από την κοιλιά της μαμάς μου είχα άνχος εγώ.

 

εγω βγηκα 7μηνιτικο ...1.850 γραμμαρια ..44 ποντους ...εχεισ να πεισ κατι ????ε????????????

Link to comment
Share on other sites

περαστικα και αγιριστα αστα μη τα θυμασαι

 

εχω ενα τεστακι σπιτι να το κανω τη κυριακη?? τι λετε?? το εχω και εγω στο ντουλαπι και μου μιλαει συνεχεια

περιμενε την καθυστεριση!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...