Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

μαλλον ειμαστε διδυμες το πιο μεγαλο μου αγχος εκτος απο τα υπολοιπα που σκεφτομαι καθημερινα ειναι να μην παθει κανεις κατι απο τοτε που εχασα ξαφνικα τη γιαγια μου εχω παθει σοκ αμα παρω δλδ τη μαμα μου και δε το σηκωσει γιατι μπορει να μη το ακουσε ή γιατι δε ξερω και εγω κανω σεναρια οτι κατι επαθε ο ετσι οτι αλλιως ασε

τι ζωδιο εισαι?

τοξοτησ εσυ?? μωρε κ γω με τισ αρρωστιεσ παθαινω φρικη...να φανταστεισ δε βλεπω εργα /σειρεσ με νοσοκομεια κ αρρωστουσ γιατι επιρρεαζομαι...τρεχω στο γιατρο με το παραμικρο....:confused:παλι η τρελη θα λεει ...αλλα τι να κανω...τωρα ασ πουμε σ αυτη τη φαση τησ ζωησ μου αγχωνομαι για την εφκυμοσυνη κ οσο δεν ερχεται τοσο αγχωνομαι κ οσο ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ δεν ερχεται...φαυλοσ κυκλοσ...τα σεναρια στο μυαλο μου φτανουν μεχρι την υιοθεσια:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

θα παμε ολες μαζι για ψυχοθεραπεια να μας κανουν και εκπτωση στις 3 η μια δωρο σα τις πιτσες χαχχαχα:D:D:D

χαχαχα!!!καλα δοκιμασα κ το ψυχολογο αλλα σταματησα...δε ξερω αν μου κανε κατι....δε πηγα κ πολλεσ φορεσ...μηπωσ να παω για υπνοτισμο:P???

Link to comment
Share on other sites

Gianna μου, χάρηκα πολύ για σένα.Δεν θα το πιστέψεις που είχα το άγχος το πρωί να ξυπνήσω για να δω τι έγινε με τη χοριακή σου.Σου εύχομαι να έχεις μία ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη.:P:p:p:pΠόσο καιρό προσπαθούσατε για μπεμπέ?Δόξα το Θεό, όλα πήγαν καλά!

Μπορεί να μην γράφω συχνά στο φόρουμ, αλλά μπάινω και παρακολουθώ συνέχεια τις συζητήσεις σας!Προσπαθώ και εγώ για μωράκι εδώ και 8 μήνες. Πριν 1,5 χρόνο είχα μία βιοχημική κύηση που σταμάτησε πολύ νωρίς και ακόμα τίποτα.

Τον προηγούμενο μήνα έκανε ο άντρας μου σπερμοδιάγραμμα και ήταν τέλειο.Εύχομαι γρήγορα ένα μπεμπέ και για μας!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα!!!καλα δοκιμασα κ το ψυχολογο αλλα σταματησα...δε ξερω αν μου κανε κατι....δε πηγα κ πολλεσ φορεσ...μηπωσ να παω για υπνοτισμο:P???

 

λοιπον ....θα κανουμε ενα ..meeting .,,.δεν κανω πλακα ...να μιλησουμε απο κοντα...

καλο θ ακανει κακο δεν θα κανει ...

ενα απογευματακι ..

αν θελετε ερχομαι και σασ παιρνω καποιεσ ..εχω αμαξι ....5 ατομων ..και μηχανη ..2 ατομων!!

λοιπον ..κανονιστε ...!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ....θα κανουμε ενα ..meeting .,,.δεν κανω πλακα ...να μιλησουμε απο κοντα...

καλο θ ακανει κακο δεν θα κανει ...

ενα απογευματακι ..

αν θελετε ερχομαι και σασ παιρνω καποιεσ ..εχω αμαξι ....5 ατομων ..και μηχανη ..2 ατομων!!

λοιπον ..κανονιστε ...!

το γαλατσι ειναι μακρια απο το κορωπι γιατι ειμαι ασχετη??

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τοξοτησ εσυ?? μωρε κ γω με τισ αρρωστιεσ παθαινω φρικη...να φανταστεισ δε βλεπω εργα /σειρεσ με νοσοκομεια κ αρρωστουσ γιατι επιρρεαζομαι...τρεχω στο γιατρο με το παραμικρο....:confused:παλι η τρελη θα λεει ...αλλα τι να κανω...τωρα ασ πουμε σ αυτη τη φαση τησ ζωησ μου αγχωνομαι για την εφκυμοσυνη κ οσο δεν ερχεται τοσο αγχωνομαι κ οσο ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ δεν ερχεται...φαυλοσ κυκλοσ...τα σεναρια στο μυαλο μου φτανουν μεχρι την υιοθεσια:confused:

 

εγω κοριτσια νομιζω το χειροτερο καρκινος και με ωροσκοπο καρκινο

 

;)

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

:P

λοιπον ....θα κανουμε ενα ..meeting .,,.δεν κανω πλακα ...να μιλησουμε απο κοντα...

καλο θ ακανει κακο δεν θα κανει ...

ενα απογευματακι ..

αν θελετε ερχομαι και σασ παιρνω καποιεσ ..εχω αμαξι ....5 ατομων ..και μηχανη ..2 ατομων!!

λοιπον ..κανονιστε ...!

μεσα!!!καλα η αθηνα ειναι μεγαλη μη σε κανουμε ταξιτζη!!μπορουμε να βρεθουμε καπου που να βολευει!!! :P:p:p

Link to comment
Share on other sites

εγω κοριτσια νομιζω το χειροτερο καρκινος και με ωροσκοπο καρκινο

 

;)

αχ χαρα εισαι τυχερη που χεισ το μπεμπακι σου!κ τι δε θα δινα να χα κ γω ενα!τουλαχιστον θα ελεγα εχω ενα το αλλο οποτε θελει ασ ερθει...παντωσ ασχετο με το θεμα αλλα γενικα ψυλοψαχνομαι με γιατρουσ κ νομιζω μιασ κ ειμαστε ολεσ περιπου στην ιδια φαση θα ταν καλο να πουμε ποιοι μασ παρακολουθουν κ εντυπωσεισ...δε ξερω βεβαια αν μπρουμε να αναφερουμε ονοματα εδω η σε πμ

Link to comment
Share on other sites

το γαλατσι ειναι μακρια απο το κορωπι γιατι ειμαι ασχετη??

 

αρκετα χαρα! αν ξερεισ ομωσ ..μπορει σν απρεισ προαστιακο και να κατεβεισ καπου που θα σοπυ πω ..και ερχομαι και σε παιρνω φυσικα...

Link to comment
Share on other sites

:P

μεσα!!!καλα η αθηνα ειναι μεγαλη μη σε κανουμε ταξιτζη!!μπορουμε να βρεθουμε καπου που να βολευει!!! :P:p:p

 

εγω μεσα....για ποτε ομωσ???? σαββατο πρωι ??? βολευει?? οταν λεμε πρωι εννοουμε ...1 ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αρκετα χαρα! αν ξερεισ ομωσ ..μπορει σν απρεισ προαστιακο και να κατεβεισ καπου που θα σοπυ πω ..και ερχομαι και σε παιρνω φυσικα...

 

εχω αμαξι ενταξει. που θα βολευε λετε??? εντωμεταξυ εσεις μια χαρα εγω για να το κανονισω θα πρεπει να βρω και καποιον να μου κρατησει το μικρο αλλιως θα το παρω μαζι θα παμε σε παιδοτοπο εχω θα πινω καφε και εσεις θα κανετε μπειμπ σιτινκ για να μπαινεσε στο πνευμα χαχαχααχα:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

εγω μεσα....για ποτε ομωσ???? σαββατο πρωι ??? βολευει?? οταν λεμε πρωι εννοουμε ...1 ....

λογικα ναι!ο αντρασ μου δουλευει απογευμα οποτε θα μαι φρι!ποια αλλη κοπελα ενδιαφερεται??ελα τωρα που γυριζει!!:D

Link to comment
Share on other sites

αμαριλλο ,χαρα αν μπορει και η αντζι ....που ξερω οτι μενει αθηνα....στειλτε μου μηνυμα προσωπικο ...να κανονισουμε...

κανα δυωρο ...να υπολογιζετε για καφεδακι...μην εχετε προβλημα και με το σπιτι σας!

Link to comment
Share on other sites

εχω αμαξι ενταξει. που θα βολευε λετε??? εντωμεταξυ εσεις μια χαρα εγω για να το κανονισω θα πρεπει να βρω και καποιον να μου κρατησει το μικρο αλλιως θα το παρω μαζι θα παμε σε παιδοτοπο εχω θα πινω καφε και εσεις θα κανετε μπειμπ σιτινκ για να μπαινεσε στο πνευμα χαχαχααχα:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

χααχαχ!!!ναι αμε!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω αμαξι ενταξει. που θα βολευε λετε??? εντωμεταξυ εσεις μια χαρα εγω για να το κανονισω θα πρεπει να βρω και καποιον να μου κρατησει το μικρο αλλιως θα το παρω μαζι θα παμε σε παιδοτοπο εχω θα πινω καφε και εσεις θα κανετε μπειμπ σιτινκ για να μπαινεσε στο πνευμα χαχαχααχα:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

φερεε και το μικρο ..κανενα προβλημα βρε....! αλοιμονο...

Link to comment
Share on other sites

μακάρι ath_gal όχι μονο για μένα για όλες μας να είμαστε τυχερές;)

 

μονικα εσυ που μενεισ???? λεμε για συναντηση -καφεδεισον με κοιρτσια..εισαι αθηνα?

Link to comment
Share on other sites

εγω μεσα....για ποτε ομωσ???? σαββατο πρωι ??? βολευει?? οταν λεμε πρωι εννοουμε ...1 ....

 

αχ αυτο τωρα το ειδα εγω αυτο το σκ θα εχω τραπεζοματα και δε θα μπορω ρε κοριτσια:(:( αν ειναι πηγαινετε εσιες και εγω την επομενη δοσει πητε μου ομως που και τι μπας και τα καταφερω αν και δε νομιζω αλλα ποτε δε ξερεις

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

αχ αυτο τωρα το ειδα εγω αυτο το σκ θα εχω τραπεζοματα και δε θα μπορω ρε κοριτσια:(:( αν ειναι πηγαινετε εσιες και εγω την επομενη δοσει πητε μου ομως που και τι μπας και τα καταφερω αν και δε νομιζω αλλα ποτε δε ξερεις

καλα παμε κ το αλλο σκ δε χαθηκε ο κοσμοσ!

Link to comment
Share on other sites

λογικα ναι!ο αντρασ μου δουλευει απογευμα οποτε θα μαι φρι!ποια αλλη κοπελα ενδιαφερεται??ελα τωρα που γυριζει!!:D

 

κορίτσια και εγώ θα ήθελα να πίναμε ένα καφεδάκι, αθήνα μένω αλλά ειλικρινά αυτός ό μήνας είναι τόσο άσχημος από θέμα δουλειάς.το Σάββατο θα αναγκαστώ να έρθω γραφείο:confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

φερεε και το μικρο ..κανενα προβλημα βρε....! αλοιμονο...

εσυ ath_gal1 ποτε "δεν" περιμενεισ??το σαββατο??εγω ειμαι στη 5 μερα κυκλου αντε να ξαναρχισω σε λιγεσ μερεσ!!!:P

Link to comment
Share on other sites

εσυ ath_gal1 ποτε "δεν" περιμενεισ??το σαββατο??εγω ειμαι στη 5 μερα κυκλου αντε να ξαναρχισω σε λιγεσ μερεσ!!!:P

 

ναι .,..σαββατο !! αντε και να δουμε ...αντε και να δουμε...

Link to comment
Share on other sites

εσυ ath_gal1 ποτε "δεν" περιμενεισ??το σαββατο??εγω ειμαι στη 5 μερα κυκλου αντε να ξαναρχισω σε λιγεσ μερεσ!!!:P

 

ναι σαββατο περιμενει και εγω δευτερα

γκρρρρρρρρρρ αντε να περασουοι μερες καλα που θα εχω τραπεζοματα και δε καταλαβω πως θα περασουν οι μερες

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...