Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

λοιπον το αποφασισα μολις ανοιξει το φαρμακειο περνω τεστ το κανω και ειστε οι πρωτες που θα μαθετε τα αποτελεσμα!!!!σας ευχαριστω πολυ για την στηριξη και το κουραγιο!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σημερα ειναι η μερα που εχει παρει εμενα απο κατω..εγω τελικά ποτε θα γινω μανα???τοσα εχω περασει δεν το αξιζω?

κ γω ημουν χτεσ ετσι...καταλαβαινω την απογοητευση σου!πρεπει να ελπιζουμε!!τι αλλο!!!ελπιζω τον επομενο μηνα να το ανακοινωσουμε εμεισ το ++++!!!

Link to comment
Share on other sites

κ γω ημουν χτεσ ετσι...καταλαβαινω την απογοητευση σου!πρεπει να ελπιζουμε!!τι αλλο!!!ελπιζω τον επομενο μηνα να το ανακοινωσουμε εμεισ το ++++!!!

 

μακαρι μακαρι...τι να πω τοσες προσπαθειες...

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ποσο καιρο προσπαθεισ ??εγω 1 1/2 χρονο περιπου...αλλα με διακοπεσ για διαφορουσ λογουσ

 

αστο μπερδεμενη ιστορια με διακοπες και με αλλο αντρα απο το 2004

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

να σαι καλά βρε angie με έκανες και γέλασα.σε καταλαβαίνω απόλυτα πως νιώθεις, την προηγούμενη εβδομάδα ήμουνα έτσι που μου ήρθε η καταρραμένη αλλά πρέπει να είμαστε δυνατές για να συνεχίσουμε τις προσπάθειες μας, αλλιώς μας βλέπω βουρ για το Δαφνί όλες μας!!!!!

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλά βρε angie με έκανες και γέλασα.σε καταλαβαίνω απόλυτα πως νιώθεις, την προηγούμενη εβδομάδα ήμουνα έτσι που μου ήρθε η καταρραμένη αλλά πρέπει να είμαστε δυνατές για να συνεχίσουμε τις προσπάθειες μας, αλλιώς μας βλέπω βουρ για το Δαφνί όλες μας!!!!!

 

 

εγω στην πορτα καθομαι..το νιωθω!!!

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

:P:p

εγω στην πορτα καθομαι..το νιωθω!!!

εμενα ο αντρασ μου οποτε περναμε απο το δαφνι στην εθνικη απειλει οτι θα με αφησει εκει....δε το χει κανει ακομα βεβαια:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

καλωσ την!!!για πεσ μασ κ συ ομοιοπαθουσα?:P

 

 

38 ετών, 2μιση χρόνια άκαρπων προσπαθειών, 1η σπερματέγχυση την περασμένη Πέμπτη και αναμονή μέχρι το μεθεπόμενο Σαββατοκύριακο. Αχ! για όλα αυτό το 38 φταίει.....

Link to comment
Share on other sites

38 ετών, 2μιση χρόνια άκαρπων προσπαθειών, 1η σπερματέγχυση την περασμένη Πέμπτη και αναμονή μέχρι το μεθεπόμενο Σαββατοκύριακο. Αχ! για όλα αυτό το 38 φταίει.....

καταρχην καλη επιτυχια κ μακαρι η παρεουλα μασ να ναι γουρικη για ολεσ μασ!!!

σημασια εχει να ερθει το σπορακι μασ...εγω ειμαι 30 κ προσπαθω (φυσιολογικα προσ το παρον )1 1/2 χρονο μ μια παλληνδρομη στο ενεργητικο μου....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...