Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Δεν παιρνάνε με τίποτα οι μέρες με κυκλο 25-26 ημερών περιμένω ΛΟΓΙΚΑ Πέμπτη - Παρασκευή. Σκέφτομαι να κάνω τεστ. Αλλά και από την άλλη δεν θέλω να απογοητευτώ. Βέβαια είχαμε επαφές σε γόνιμες μέρες, αλλά και αυτό είναι σχετικό. Ούτως ή άλλώς και τους 2 προηγούμενους μήνες πάλι στις γόνιμες το κάναμε. Από την αγωνία μου έχω μαγειρέψει τις μισές συνταγές της Αργυρώς Μπαρμπαρίγου και αύριο που ο άντρας μου θα γυρίσει το βράδυ από την δουλειά και θα είμαι μόνη θα μαγειρέψω τις άλλες μισές. Με βλέπω αντί για μητέρα να γίνομαι εστιάτορας. τι να κάνω να το κάνω το ρημάδι? τι αγωνία και αυτή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα σε ολους!!!ευχομαι να ειστε ολοι καλα!!!ειμαι νεο μελος και θα ηθελα να μπω στην παρεα σας και να ζητησω την γνωμη σας σε κατι που με εχει προβληματισει.... :? εχω μια σχεση 4 χρονια και δεν χρησιμοποιουμε ποτε προφυλαξη.προσεχουμε ομως και μεχρι τωρα εχει αποδειχθει πως καλα προσεχουμε... εχω ομως τωρα 14 ημερες καθυστερηση και εχω αγχωθει...δεν εχω κανει τεστ ουτε εχω παει ακομη στον γιατρο...στην αρχη σκεφτηκα πως ισως λογω κουρασης και αγχους προηλθε και η καθυστερηση..τωρα ομως θεωρω πως οι 14 μερες ειναι αρκετες..θα ηθελα πολυ να γινω μανουλα και οσο περνανε οι μερες παρακαλαω να ειναι αυτος ο λογος...απο την αλλη αν κανω τεστ και βγει αρνητικο θα απογοητευτω....πρεπει να εχω καποια συμπτωματα....??δεν εχω ιδεα....ευχαριστω για την υπομονη.. :roll:

 

 

εισαι σοβαρηηη??τρεχα τωρα να παρεις ενα τεστ!!!περιμενουμε το +++++++++++!!!!!αντεεε!!!

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

a kala esi exeis proxorisei poli!!! alla esi exeis akoma meres gia na skeftesai...soy euxomai na genniseis mia mera prin ta gennethlia sou gia na exeis to pio oraio doro!!!!

 

σ ευχαριστω πολυ κουκλαρα μου ...!

και εσυ ο,τι επιθυμεις ..αλλα δεν το βλεπω ουτε για μενα αυτο το μηνα .

ειπα ..θα περιμενω ..αλλους 2 κυκλους ,και μετα θα κανω σαλπιγγογραφια...

αυτα...

Link to comment
Share on other sites

Δεν παιρνάνε με τίποτα οι μέρες με κυκλο 25-26 ημερών περιμένω ΛΟΓΙΚΑ Πέμπτη - Παρασκευή. Σκέφτομαι να κάνω τεστ. Αλλά και από την άλλη δεν θέλω να απογοητευτώ. Βέβαια είχαμε επαφές σε γόνιμες μέρες, αλλά και αυτό είναι σχετικό. Ούτως ή άλλώς και τους 2 προηγούμενους μήνες πάλι στις γόνιμες το κάναμε. Από την αγωνία μου έχω μαγειρέψει τις μισές συνταγές της Αργυρώς Μπαρμπαρίγου και αύριο που ο άντρας μου θα γυρίσει το βράδυ από την δουλειά και θα είμαι μόνη θα μαγειρέψω τις άλλες μισές. Με βλέπω αντί για μητέρα να γίνομαι εστιάτορας. τι να κάνω να το κάνω το ρημάδι? τι αγωνία και αυτή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

αχααχαχαχαχαχα ..πολυ καλο ελενα!

και εστιατορας αν θες θα γινεις ,και μανουλα θα γινεις!!!!

ολες μασ εδω μεσα καποια στιγμη θα γινουμε,αλλη πιο νωρις ,αλλη πιο αργα..και αν παραμεινει το σαιτ αυτο για χρονια ..θα γραφουμε τισ αγωνιεσ που περνουσαμε μηνα-μηνα προκειμενου να μεινουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους!!!ευχομαι να ειστε ολοι καλα!!!ειμαι νεο μελος και θα ηθελα να μπω στην παρεα σας και να ζητησω την γνωμη σας σε κατι που με εχει προβληματισει.... :? εχω μια σχεση 4 χρονια και δεν χρησιμοποιουμε ποτε προφυλαξη.προσεχουμε ομως και μεχρι τωρα εχει αποδειχθει πως καλα προσεχουμε... εχω ομως τωρα 14 ημερες καθυστερηση και εχω αγχωθει...δεν εχω κανει τεστ ουτε εχω παει ακομη στον γιατρο...στην αρχη σκεφτηκα πως ισως λογω κουρασης και αγχους προηλθε και η καθυστερηση..τωρα ομως θεωρω πως οι 14 μερες ειναι αρκετες..θα ηθελα πολυ να γινω μανουλα και οσο περνανε οι μερες παρακαλαω να ειναι αυτος ο λογος...απο την αλλη αν κανω τεστ και βγει αρνητικο θα απογοητευτω....πρεπει να εχω καποια συμπτωματα....??δεν εχω ιδεα....ευχαριστω για την υπομονη.. :roll:

 

αφου το θες τοσο πολυ κοριτσι ...ΜΗΝ ΠΑΡΑΤΗΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΑΣ ..!!!! ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΑΡΕ ΤΕΣΤ!!!

ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ!

αντε με το καλο!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα σε ολους!!!ευχομαι να ειστε ολοι καλα!!!ειμαι νεο μελος και θα ηθελα να μπω στην παρεα σας και να ζητησω την γνωμη σας σε κατι που με εχει προβληματισει.... :? εχω μια σχεση 4 χρονια και δεν χρησιμοποιουμε ποτε προφυλαξη.προσεχουμε ομως και μεχρι τωρα εχει αποδειχθει πως καλα προσεχουμε... εχω ομως τωρα 14 ημερες καθυστερηση και εχω αγχωθει...δεν εχω κανει τεστ ουτε εχω παει ακομη στον γιατρο...στην αρχη σκεφτηκα πως ισως λογω κουρασης και αγχους προηλθε και η καθυστερηση..τωρα ομως θεωρω πως οι 14 μερες ειναι αρκετες..θα ηθελα πολυ να γινω μανουλα και οσο περνανε οι μερες παρακαλαω να ειναι αυτος ο λογος...απο την αλλη αν κανω τεστ και βγει αρνητικο θα απογοητευτω....πρεπει να εχω καποια συμπτωματα....??δεν εχω ιδεα....ευχαριστω για την υπομονη.. :roll:

 

καλησπερα Μανικ, καλως ηρθες......

μας κανεις πλακα?????? 14 μερες καθυστερηση και μας ρωτας αν ειναι αρκετες για να κανεις τεστ???????????????:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

αντε πουλακι μου στο φαρφακειο και παρε ενα τεστ να κανεις....

εδω αλλες τα κανουν πριν την περιοδο κι εσυ φοβασαι στις 14 μερες????

εγω στη θεση σου θα ειχα κανει 42 τεστ οχι 1 !!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω πολυ κουκλαρα μου ...!

και εσυ ο,τι επιθυμεις ..αλλα δεν το βλεπω ουτε για μενα αυτο το μηνα .

ειπα ..θα περιμενω ..αλλους 2 κυκλους ,και μετα θα κανω σαλπιγγογραφια...

αυτα...

 

σας εχασα σημερα ....ειχα κατι δουλιτσες...!!!!!

τι γινεται ????? κανενα ευχαριστο????

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααα!!!!!! ελειψα λιγες μερουλες αλλα ειχα θεματακια!!!!! τι κανετε κοριτσια μου???? τι νεα?????? εχουμε καινουρια σπορακια?????Εγω ακομα τιποτα "θετικο".......ελπιζω στον επομενο κυκλο!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααα!!!!!! ελειψα λιγες μερουλες αλλα ειχα θεματακια!!!!! τι κανετε κοριτσια μου???? τι νεα?????? εχουμε καινουρια σπορακια?????Εγω ακομα τιποτα "θετικο".......ελπιζω στον επομενο κυκλο!!!!!!!!!!!!

 

εγω παντως δεν εχω κατι ευχαριστο..δυστυχως!!

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια.....τι κανετε??? χρονια πολλα σε ολες ....να γιορταζουμε καθε μερα ομως οχι μονο σημερα....

 

για να δω εγω θα αδιαθετησω σημερα???????

συνεχιζει να ποναει η κοιλια μου , εχω ακομα συμπτωματα περιοδου οποτε εν αναμονη ....

το βραδυ εβλεπα στον υπνο μου πατατες....πολλες πατατες και διαβασα στον ονειροκριτη πως σημαινει ευχαριστες αλλαγες.....για να δουμε...

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια.....τι κανετε??? χρονια πολλα σε ολες ....να γιορταζουμε καθε μερα ομως οχι μονο σημερα....

 

για να δω εγω θα αδιαθετησω σημερα???????

συνεχιζει να ποναει η κοιλια μου , εχω ακομα συμπτωματα περιοδου οποτε εν αναμονη ....

το βραδυ εβλεπα στον υπνο μου πατατες....πολλες πατατες και διαβασα στον ονειροκριτη πως σημαινει ευχαριστες αλλαγες.....για να δουμε...

Γιάννα σου εύχομαι να μην έρθει κ να κανείς τεστακι κ να είναι θετικο!!!! Κ σε όλα τα Αλλά Κορίτσια!!!

pX0wp2.png

 

97l0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γιάννα σου εύχομαι να μην έρθει κ να κανείς τεστακι κ να είναι θετικο!!!! Κ σε όλα τα Αλλά Κορίτσια!!!

 

 

ευχαριστω παρα μα παρα πολυ...

κοριτσια , στειλτε μου την θετικη σας ενεργεια, την εχω τοσο αναγκη...!!!

ωχ Παναγιτσα μου βαλε το χερακι σου...

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια.....τι κανετε??? χρονια πολλα σε ολες ....να γιορταζουμε καθε μερα ομως οχι μονο σημερα....

 

για να δω εγω θα αδιαθετησω σημερα???????

συνεχιζει να ποναει η κοιλια μου , εχω ακομα συμπτωματα περιοδου οποτε εν αναμονη ....

το βραδυ εβλεπα στον υπνο μου πατατες....πολλες πατατες και διαβασα στον ονειροκριτη πως σημαινει ευχαριστες αλλαγες.....για να δουμε...

 

Οι καλυτερες ευχες μου μαζι σου!!!καλημερα

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστω παρα μα παρα πολυ...

κοριτσια , στειλτε μου την θετικη σας ενεργεια, την εχω τοσο αναγκη...!!!

ωχ Παναγιτσα μου βαλε το χερακι σου...

 

Έχεις όλη την θετική μου ενέργεια.Σήμερα είναι η μέρα που θα το κάνεις;Γιατί κάτι τέτοιο θυμάμαι....Αντε γιατί θα χάσουμε και την δουλειά μας,περιμένοντας νέα:lol:Να ξέρεις κορίτσι μου ότι την αγωνία την δική σου και των υπόλοιπων κοριτσιών την έχουν και άλλες που δεν έχουν ξαναγράψει αλλά είναι νοητά στην παρέα σας.Εγώ είμαι ήδη μανούλα 2 παιδιών αλλά αυτό κυρίως με κάνει να καταλαβαίνω την αγωνία σας και την επιθυμία σας,εσείς νοιώθετε μανούλες με το παραπάνω πριν ακόμα γίνετε.Σου εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα!!!

ΜΠΑΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ(12/04/96 βρήκα το άλλο μου μισό)

ΣΤΕΛΙΟΣ 11/06/07

ΖΟΥΖΟΥ 26/07/10

Σας αγαπάω πολύ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια.....τι κανετε??? χρονια πολλα σε ολες ....να γιορταζουμε καθε μερα ομως οχι μονο σημερα....

 

για να δω εγω θα αδιαθετησω σημερα???????

συνεχιζει να ποναει η κοιλια μου , εχω ακομα συμπτωματα περιοδου οποτε εν αναμονη ....

το βραδυ εβλεπα στον υπνο μου πατατες....πολλες πατατες και διαβασα στον ονειροκριτη πως σημαινει ευχαριστες αλλαγες.....για να δουμε...

 

ΠΑΤΑΤΕΣ.....ΕΔΩ ΟΙ ΚΑΛΕΣ ..ΠΑΤΑΤΕΣ!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΝΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΤΤΑΑΑΑΑΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως δεν εχω κατι ευχαριστο..δυστυχως!!

καλημερα κοριτσια!!angie77μην απογοητευομαστε!!!ασ ελπισουμε τον επομενο μηνα να μαστε πιο τυχερεσ!!!:P

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παρα μα παρα πολυ...

κοριτσια , στειλτε μου την θετικη σας ενεργεια, την εχω τοσο αναγκη...!!!

ωχ Παναγιτσα μου βαλε το χερακι σου...

μακαρι κοριτσακι μου στο ευχομαι!!1αντε περιμενουμε νεα σου!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΤΑΤΕΣ.....ΕΔΩ ΟΙ ΚΑΛΕΣ ..ΠΑΤΑΤΕΣ!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΝΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΤΤΑΑΑΑΑΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!!!

 

 

να κανω τεστ σημερα???? τι λετε ??? ποια ειναι η γνωμη σας???

 

αν ομως το κανω σημερα, δεν θα το κανω με πρωινα ουρα....για ευνοητους λογους.....:D:D:D:D. αυτη τη στιγμη ας πουμε που σας γραφω με ενοχλει λιγο η μεση μου....αλλα δεν ποναω....!!!

βλακεια ομως δεν θα ειναι να κανω το τεστ ετσι???? χωρις ουτε μια μερα καθυστερησησ????

βασικα περισσοτερο θελω να το κανω για να το ανακοινωσω σημερα στον αντρουλη μου...ετσι και βγει θετικο!!!

αχχχχχχχ τι να κανω??????

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

να κανω τεστ σημερα???? τι λετε ??? ποια ειναι η γνωμη σας???

 

αν ομως το κανω σημερα, δεν θα το κανω με πρωινα ουρα....για ευνοητους λογους.....:D:D:D:D. αυτη τη στιγμη ας πουμε που σας γραφω με ενοχλει λιγο η μεση μου....αλλα δεν ποναω....!!!

βλακεια ομως δεν θα ειναι να κανω το τεστ ετσι???? χωρις ουτε μια μερα καθυστερησησ????

βασικα περισσοτερο θελω να το κανω για να το ανακοινωσω σημερα στον αντρουλη μου...ετσι και βγει θετικο!!!

αχχχχχχχ τι να κανω??????

 

οχι μην το κανεις!!! σιγα που ειναι σημερα του αγ.βαλεντινου...

αυριο η μεθαυριο αν το κανεις ..εχεισ την εντυπωση οτι δεν θα χαρει???

μα ελα τωρα!!! μην το κανεισ ..ειπαμε ,οποιος βιαζεται ..σκονταφτει ...!!!

ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ

ΚΡΑΤΗΘΗΚΕΣ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ...ΑΣΤΟ ΣΤΟ ΝΤΟΥΛΑΠΙ...

Link to comment
Share on other sites

οχι μην το κανεις!!! σιγα που ειναι σημερα του αγ.βαλεντινου...

αυριο η μεθαυριο αν το κανεις ..εχεισ την εντυπωση οτι δεν θα χαρει???

μα ελα τωρα!!! μην το κανεισ ..ειπαμε ,οποιος βιαζεται ..σκονταφτει ...!!!

ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ

ΚΡΑΤΗΘΗΚΕΣ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ...ΑΣΤΟ ΣΤΟ ΝΤΟΥΛΑΠΙ...

 

και εγω οχι λεω!!περιμενε

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

:idea::idea: εχω ξεσηκωσει το γραφειο...γενικη του κανω....και μολις φυγω για το σπιτι...θα παω και θα αλλαξω κουρτινες σε σαλονι-κουζινα-κρεβατοκαμαρα.....ή οτι προλαβω γιατι θα παμε για μαμ το βραδυ....

εεεε του π@@στη .....με τοσες δουλειες θα κατεβει η ρημαδιασμενη, θα κατεβει δεν μπορει...!!!!

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

:idea::idea: εχω ξεσηκωσει το γραφειο...γενικη του κανω....και μολις φυγω για το σπιτι...θα παω και θα αλλαξω κουρτινες σε σαλονι-κουζινα-κρεβατοκαμαρα.....ή οτι προλαβω γιατι θα παμε για μαμ το βραδυ....

εεεε του π@@στη .....με τοσες δουλειες θα κατεβει η ρημαδιασμενη, θα κατεβει δεν μπορει...!!!!

 

μην το παρακανεις γιατι ποτε δεν ξερεις!!

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

:idea::idea: εχω ξεσηκωσει το γραφειο...γενικη του κανω....και μολις φυγω για το σπιτι...θα παω και θα αλλαξω κουρτινες σε σαλονι-κουζινα-κρεβατοκαμαρα.....ή οτι προλαβω γιατι θα παμε για μαμ το βραδυ....

εεεε του π@@στη .....με τοσες δουλειες θα κατεβει η ρημαδιασμενη, θα κατεβει δεν μπορει...!!!!

 

ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Η ΑΝΤΖΙ ...ΧΑΛΑΡΑ.......

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...