Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Κοριτσια μην απελπιζεστε! Όπως εμεις θα θέλουμε να κάνουμε έκπληξη στους καλούς μας και στους συγγενείς μας έτσι και τα μπεμπεδάκια θέλουν να μας κάνουν έκπληξη και να μας έρθουν από εκεί που δεν το περιμένουμε! ;)

Υπομονή και θα τα καταφέρουμε όλες!! :D

SqMTp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εμενα παντως για καποιο περιεργο λογο σταματησε να ποναει η κοιλια μου...αντε εξηγησε μου τωρα

 

μαλλον φταινε τα δακρυγονα...

παντως για εγκυμοσυνη δεν το βλεπω

 

Χαχαχα εφαγα και εγω μπολικα εχθες!! Ας είναι καλά τα νέα και χαλάλι! ;)

SqMTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα εφαγα και εγω μπολικα εχθες!! Ας είναι καλά τα νέα και χαλάλι! ;)

 

Την προηγουμενη εβδομαδα μου ειχε πει η ευαγγελια79 οτι η περιοδος θα πρεπει να μου ερθει στις 12/2 συμφωνα με την ωορηξια που εγινε 29/1.

Εγω υπολογιζα κανονικα στις 19/2 αφου εχω κυκλο 30 ημερων.

Εσεις τι λετε?

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μην απελπιζεστε! Όπως εμεις θα θέλουμε να κάνουμε έκπληξη στους καλούς μας και στους συγγενείς μας έτσι και τα μπεμπεδάκια θέλουν να μας κάνουν έκπληξη και να μας έρθουν από εκεί που δεν το περιμένουμε! ;)

Υπομονή και θα τα καταφέρουμε όλες!! :D

υπομονη αλλα μεχρι ποτε????εγω αδιαθετισα χτεσ κανονικοτατα νταν 28 μερεσ :(( παμε για τον επομενο μηνα

Link to comment
Share on other sites

Την προηγουμενη εβδομαδα μου ειχε πει η ευαγγελια79 οτι η περιοδος θα πρεπει να μου ερθει στις 12/2 συμφωνα με την ωορηξια που εγινε 29/1.

Εγω υπολογιζα κανονικα στις 19/2 αφου εχω κυκλο 30 ημερων.

Εσεις τι λετε?

 

 

http://www.fskilkis.gr/index.php?option=com_womancalendar&Itemid=78 ριξε μια ματια και εδω. Ακουσα απο πολλες κοπελες οτι ειναι αξιοπιστο! Εγω δυστυχως δεν ανηκω στην κατηγορια που εχουν σταθερη περιοδο οποτε... :(

SqMTp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

υπομονη αλλα μεχρι ποτε????εγω αδιαθετισα χτεσ κανονικοτατα νταν 28 μερεσ :(( παμε για τον επομενο μηνα

 

Μεχρι την στιγμη που δεν θα ερθει η ακατανομαστη κοριτσακι μου. Και εγω στην ιδια φαση βρισκομαι αλλα να σου πω κατι? αποδεδειγμενα δεν βγαζει πουθενα το αγχος και η απογοητευση. Αργα η γρηγορα θα εχουμε και εμεις τα καλα νεα!! Εδω αλλες και αλλες κοπελες παλευουν χρονια και μολις το παιρνουν χαλαρα (οχι μονο στα λογια ε?) τσουυυπ τους σκαει απο το πουθενα! Θετικη σκεψη και απολαμβανουμε αυτη την περιοδο.. ;)

SqMTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι την στιγμη που δεν θα ερθει η ακατανομαστη κοριτσακι μου. Και εγω στην ιδια φαση βρισκομαι αλλα να σου πω κατι? αποδεδειγμενα δεν βγαζει πουθενα το αγχος και η απογοητευση. Αργα η γρηγορα θα εχουμε και εμεις τα καλα νεα!! Εδω αλλες και αλλες κοπελες παλευουν χρονια και μολις το παιρνουν χαλαρα (οχι μονο στα λογια ε?) τσουυυπ τους σκαει απο το πουθενα! Θετικη σκεψη και απολαμβανουμε αυτη την περιοδο.. ;)

προσπαθω να το σκεφτομαι ετσι αλλα με πιανει το παραπονο...αχχ θελει ριζικεσ αλλαγεσ στον τροπο ποθ το αντιμετωπιζω αλλιωσ θα καταληξω με αντικαταθλιπτικα:confused:

Link to comment
Share on other sites

http://www.fskilkis.gr/index.php?option=com_womancalendar&Itemid=78 ριξε μια ματια και εδω. Ακουσα απο πολλες κοπελες οτι ειναι αξιοπιστο! Εγω δυστυχως δεν ανηκω στην κατηγορια που εχουν σταθερη περιοδο οποτε... :(

 

το διαβασα αλλα δεν καταλαβα..τελικα περίοδος ποτε πρεπει να μην μου ερθει???

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να το σκεφτομαι ετσι αλλα με πιανει το παραπονο...αχχ θελει ριζικεσ αλλαγεσ στον τροπο ποθ το αντιμετωπιζω αλλιωσ θα καταληξω με αντικαταθλιπτικα:confused:

ολες ετσι ειμαστε..κανουμε τις γενναιες στις αλλες αλλα οταν προκειται για τον εαυτο μας μας παιρνει απο κατω...ΥΠΟΜΟΝΗ

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να το σκεφτομαι ετσι αλλα με πιανει το παραπονο...αχχ θελει ριζικεσ αλλαγεσ στον τροπο ποθ το αντιμετωπιζω αλλιωσ θα καταληξω με αντικαταθλιπτικα:confused:

 

Σωπα βρε τι ειναι αυτα που λες?!?! Ετσι αντιμετωπιζουμε την αναμονη?? Αλιμονο!! Στην τελικη ποσο χρονων εισαι?

SqMTp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το διαβασα αλλα δεν καταλαβα..τελικα περίοδος ποτε πρεπει να μην μου ερθει???

 

Εβαλες τις ημερομηνίες που σου ζητησε? Εαν ναι, τοτε θα σου βγαλει ενα γραφιμα με τις ημερομηνιες και με τα χρωματα τα οποια δειχνουν ποιες ειναι οι γονιμες μερες σου, ποιες οχι και ποτε θα αδιαθετησεις (εαν εχει σταθερο κυκλο βεβαια τον οποιο και δηλωνεις στην αρχη). Δεν ειναι δυσκολο, θα δεις

SqMTp2.png
Link to comment
Share on other sites

ολες ετσι ειμαστε..κανουμε τις γενναιες στις αλλες αλλα οταν προκειται για τον εαυτο μας μας παιρνει απο κατω...ΥΠΟΜΟΝΗ

 

 

 

ΕΓΩ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΣΤΙς 11 ...ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΔΛΔ ..ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΩΟΡΗΞΙΑ 29 ΓΕΝΑΡΗ ...+14 ΜΕΡΕΣ ...ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ 11 ΦΛΕΒΑΡΗ ..

ΠΟΤΕ ΕΙΧΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΕΣ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Εβαλες τις ημερομηνίες που σου ζητησε? Εαν ναι, τοτε θα σου βγαλει ενα γραφιμα με τις ημερομηνιες και με τα χρωματα τα οποια δειχνουν ποιες ειναι οι γονιμες μερες σου, ποιες οχι και ποτε θα αδιαθετησεις (εαν εχει σταθερο κυκλο βεβαια τον οποιο και δηλωνεις στην αρχη). Δεν ειναι δυσκολο, θα δεις

 

ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ??ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΖΗ ΤΕΛΙΚΑ!!!

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΣΤΙς 11 ...ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΔΛΔ ..ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΩΟΡΗΞΙΑ 29 ΓΕΝΑΡΗ ...+14 ΜΕΡΕΣ ...ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ 11 ΦΛΕΒΑΡΗ ..

ΠΟΤΕ ΕΙΧΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΕΣ ΜΟΥ

 

ΠΕΡΙΟΔΟΣ 19/1 ΩΟΡΗΞΙΑ ΜΕ ΧΑΜΟΓΕΛΟ 29/1

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ??ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΖΗ ΤΕΛΙΚΑ!!!

 

Αχ δυστυχως δεν μπορω να μπω στο site γιατι ειμαι στην δουλεια. Απαντησε η ath_gal1 δες και πες της!!

SqMTp2.png
Link to comment
Share on other sites

ολες ετσι ειμαστε..κανουμε τις γενναιες στις αλλες αλλα οταν προκειται για τον εαυτο μας μας παιρνει απο κατω...ΥΠΟΜΟΝΗ

ναι ετσι ειναι...ξερω ποιο εινιαι το σωστο αλλα δε μπορω να το εφαρμοσω....

Link to comment
Share on other sites

Σωπα βρε τι ειναι αυτα που λες?!?! Ετσι αντιμετωπιζουμε την αναμονη?? Αλιμονο!! Στην τελικη ποσο χρονων εισαι?

30 ειμαι...ειχα κ μια παλλινδρομη πριν καποιο καιρο κ με εχει ρηξει...αυτη η αναμονη...αχ αυτη η αναμονη:confused:

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΡΙΟΔΟΣ 19/1 ΩΟΡΗΞΙΑ ΜΕ ΧΑΜΟΓΕΛΟ 29/1

 

λοιπον ..το χαμογελο δειχνει οτι ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΩΟΡΗΞΙΑ σωστα? δεν ξερω το κλιαρ μπλου ή πιο χρησιμοποιεισ ..αλλα ολα το ιδιο σκεπτικο εχουν ...χαμογελο 29-1 αρα ωορηξια ισωσ εγινε ....3/2 ..οποτε...θα περιμενεισ ...16-17 φλεβαρη....

 

το εκανα σε διαφορα σαιτ ..και μου βγαζουν πιθανη ωορηξια με κυκλο 30 εημερων για σενα 3-4 φλεβαρη ,,,

απο κει και περα..μετρασ...14 μερες...δλδ ..

03 φλεβαρη +14 =17 φλεβαρη περιοδοσ

 

αν θεσ κατι αλλο ..ρωτα με ...

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ..το χαμογελο δειχνει οτι ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΩΟΡΗΞΙΑ σωστα? δεν ξερω το κλιαρ μπλου ή πιο χρησιμοποιεισ ..αλλα ολα το ιδιο σκεπτικο εχουν ...χαμογελο 29-1 αρα ωορηξια ισωσ εγινε ....3/2 ..οποτε...θα περιμενεισ ...16-17 φλεβαρη....

 

το εκανα σε διαφορα σαιτ ..και μου βγαζουν πιθανη ωορηξια με κυκλο 30 εημερων για σενα 3-4 φλεβαρη ,,,

απο κει και περα..μετρασ...14 μερες...δλδ ..

03 φλεβαρη +14 =17 φλεβαρη περιοδοσ

 

αν θεσ κατι αλλο ..ρωτα με ...

 

 

ΟΚ ευχαριστω ...οποτε περιμενω ακομα...

αλλα δεν ελπιζω..ουτε πρησμενο στηθος ουτε τπτ

μονο πονος εδω και μια βδομαδα

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ ευχαριστω ...οποτε περιμενω ακομα...

αλλα δεν ελπιζω..ουτε πρησμενο στηθος ουτε τπτ

μονο πονος εδω και μια βδομαδα

 

αυτο εινια καλο ...η φιλη μου δεν ειχε πρησμενο οπως οταν περιμενε περιοδο...που γινοταν ..τουμπανο ..ειχε αλλα ..χαλαρα...

ειναι εγκυοσ βεβαια ε?

Link to comment
Share on other sites

αυτο εινια καλο ...η φιλη μου δεν ειχε πρησμενο οπως οταν περιμενε περιοδο...που γινοταν ..τουμπανο ..ειχε αλλα ..χαλαρα...

ειναι εγκυοσ βεβαια ε?

 

μακαρι αλλα...νομιζω οτι αν ημουν θα ενιωθα κατι..ψυχολογικα εννοω..δεν λενε οτι αυτα τα πραγματα τα καταλαβαινεις?

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

μακαρι αλλα...νομιζω οτι αν ημουν θα ενιωθα κατι..ψυχολογικα εννοω..δεν λενε οτι αυτα τα πραγματα τα καταλαβαινεις?

 

ελα μωρε ...επειδη θελουμε να ..εχουμε συμπτωματα εχουμε ...

τι να καταλαβεισ απο ενα ...κυτταρο ..ξερω γω ποσο μικρο ειναι εκει μεσα....εδω ολοκληρο ινομυωμα σαν ..πεπονι ειχα εγω ..!! σαν 4 μηνων εγκυος ημουν ..και δεν το ειχα καταλαβει ...και θα καταλαβεισ ..το κυτταρο ?ή αν ειναι σαν κεφαλι απο καρφιτσα?

νομιζω οτι επειδη το θελουμε πολυ ...γι αυτο εχουμε ..."διάφορα" καθε φορα!

ασ εισαι ..και ασ μην το καταλαβεισ σου ευχομαι ...αυτο θα ειναι μεγαλυτερη εκπληξη νομιζω!!! δεν συμφωνεισ???

Link to comment
Share on other sites

ελα μωρε ...επειδη θελουμε να ..εχουμε συμπτωματα εχουμε ...

τι να καταλαβεισ απο ενα ...κυτταρο ..ξερω γω ποσο μικρο ειναι εκει μεσα....εδω ολοκληρο ινομυωμα σαν ..πεπονι ειχα εγω ..!! σαν 4 μηνων εγκυος ημουν ..και δεν το ειχα καταλαβει ...και θα καταλαβεισ ..το κυτταρο ?ή αν ειναι σαν κεφαλι απο καρφιτσα?

νομιζω οτι επειδη το θελουμε πολυ ...γι αυτο εχουμε ..."διάφορα" καθε φορα!

ασ εισαι ..και ασ μην το καταλαβεισ σου ευχομαι ...αυτο θα ειναι μεγαλυτερη εκπληξη νομιζω!!! δεν συμφωνεισ???

 

 

ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ για ολες

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...