Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΣΤΙΣ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΜΕ ΚΥΚΛΟ 26 ΗΜΕΡΩΝ. ΄ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ. Η ΕΛΠΊΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΙΣ 17

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΑΝ Η ΣΥΛΛΗΨΗ Ή Η ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ?

 

εγω παντως οταν ειχα κανει εμφυτευση δεν ειχα κανενα, αλλα φανταζομαι οτι η καθε μια ειναι διαφορετικη

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΣΤΙΣ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΜΕ ΚΥΚΛΟ 26 ΗΜΕΡΩΝ. ΄ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ. Η ΕΛΠΊΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΙΣ 17

 

ποναει η κοιλια σου απο εχτες?ειναι λιγο νωρις για συμπτωματα περιοδου. ΙΣΩΣ προσεξε με ΙΣΩΣ να προκαλεσε τον πονο μια πιθανη εμφυτευση μπορει ομως να ειναι και κατι ορμονικο.....

το μονο που μπορεις να κανεις ειναι υπομονη μεχρι την αναμενομενη περιοδο σου.

κι εγω εδω και αρκετες μερες εχω πονους σαν περιοδου και περιμενω περιοδο στις 14/02. δεν ειναι κατι συνηθισμενο οι πονοι μια εβδομαδα σχεδον πριν την περιοδο αλλα δεν μπορουμε να πουμε και με σιγουρια οτι μπορει να εχουν προκληθει απο εμφυτευση. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.....εν αναμονη λοιπον

καλα αποτελεσματα

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

ποναει η κοιλια σου απο εχτες?ειναι λιγο νωρις για συμπτωματα περιοδου. ΙΣΩΣ προσεξε με ΙΣΩΣ να προκαλεσε τον πονο μια πιθανη εμφυτευση μπορει ομως να ειναι και κατι ορμονικο.....

το μονο που μπορεις να κανεις ειναι υπομονη μεχρι την αναμενομενη περιοδο σου.

κι εγω εδω και αρκετες μερες εχω πονους σαν περιοδου και περιμενω περιοδο στις 14/02. δεν ειναι κατι συνηθισμενο οι πονοι μια εβδομαδα σχεδον πριν την περιοδο αλλα δεν μπορουμε να πουμε και με σιγουρια οτι μπορει να εχουν προκληθει απο εμφυτευση. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.....εν αναμονη λοιπον

καλα αποτελεσματα

εγω ειχα αδιαθετησει 16/1 και ο κυκλος τελευταια εχει αλλαξει πολυ..24-27 μερες περιπου..αρα θα πρεπε να χω αδιαθετησει..αλλα τιποτα ακομη....να κανω τεστ??θα δειξει??αυτο που δειχνει και 4 μερες πριν...δηλαδη πριν τις 16 που χα περιοδο τον προηγουμενο μηνα???διαφωτίστε με....όπως καταλάβατε είμαι καινούρια ..

;)γιαννα μου εύχομαι να χεις ευχάριστα νέα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αντε θα περασουν οι μερες...υπομονη...

εγω σημερα ξυπνησα στο μαυρο μου το χαλι.....απαισιοδοξη......και χωρις καμια ελπιδα .....δεν ξερω γιατι αλλα ξαφνικα με επιασε μια αρνηση και λεω οτι αποκλειεται να ειμαι εγκυος....anyway θα δειξει την Τριτη. ουτε το τεστ δεν θελω να κανω...φαντασου....

 

ωραιο τικερακι...εγω ποσο και ρο παιδευομαι να βαλω και δεν τα καταφερνω....δεν ξερω τι κανω λαθος....:(:(:(:(

 

γιατι σε παιρνει απο κατω καλε??? τουλαχιστον δεν εχεισ ορεξη να κανειστο τεστ..ισωσ ειναι κ για καλο!!!

να μην βιαστεισ να μην βιαστεισ!!!

αν θεσ σε βοηθαω για το τικερακι ....

φιλια .και ...ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Ε???

ασε το τεστ στο παλιοντουλαπο!!!χιχιι

Link to comment
Share on other sites

γιατι σε παρινει απο κατω καλε??? τουλαχιστον δεν εχεισ ορεξη να κανειστο τεστ..ισωσ ειναι κ για καλο!!!

να μην βιαστεισ να μην βιαστεισ!!!

αν θεσ σε βοηθαω για το τικερακι ....

φιλια .και ...ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΡΙΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Ε???

ασε το τεστ στο παλιοντουλαπο!!!χιχιι

 

μα δεν ειδες τα τικερακια μου????? ξερεις ποσο ειχα παιδευτει να τα βαλω....μεχρι που ειδα ενα θεμα στο φορουμ που λεγαν ακριβως τα βηματα....ευτυχως να ναι καλα τα κοριτσια γιατι απο αυτα ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ:roll::roll::roll::roll::roll:

 

οσο για την κατασταση μου....το πρωι σηκωθηκα χαλια...δεν ξερω γιατι, μαλλον φταιει ενα ονειρο που εβλεπα, το οποιο δεν το θυμαμαι...δηλαδη θυμαμαι οτι εβλεπα κατι ασχημα αλλα δεν θυμαμαι τι.....Τωρα ειμαι πολυ καλυτερα....

το τεστ δεν το κανω....δεν θα παθω τιποτα να περιμενω λιγο ακομα....αν και νομιζω οτι μαλλον θα αδιαθετησω....τελος παντων...δεν βαριεσαι...οτι ειναι να γινει θα γινει....

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

μα δεν ειδες τα τικερακια μου????? ξερεις ποσο ειχα παιδευτει να τα βαλω....μεχρι που ειδα ενα θεμα στο φορουμ που λεγαν ακριβως τα βηματα....ευτυχως να ναι καλα τα κοριτσια γιατι απο αυτα ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ:roll::roll::roll::roll::roll:

 

οσο για την κατασταση μου....το πρωι σηκωθηκα χαλια...δεν ξερω γιατι, μαλλον φταιει ενα ονειρο που εβλεπα, το οποιο δεν το θυμαμαι...δηλαδη θυμαμαι οτι εβλεπα κατι ασχημα αλλα δεν θυμαμαι τι.....Τωρα ειμαι πολυ καλυτερα....

το τεστ δεν το κανω....δεν θα παθω τιποτα να περιμενω λιγο ακομα....αν και νομιζω οτι μαλλον θα αδιαθετησω....τελος παντων...δεν βαριεσαι...οτι ειναι να γινει θα γινει....

 

εσυ περιμενεις τριτη εγω το σαββατο τελικα ..αλλα ελεγα κυριακη επειδη μου το εβγαζε το σαιτ οπως ειπα πριν ...και ποναω απο τωρα..

νιωθω διάφορα στην κοιλια μου οπωσ την προηγ. φορα...

οποτε ..δεν ελπιζω ...ασ ειμαστε εδω τουλαχιστον να ελπιζουμε ...

βαζω διάφορα στη φαντασια μου ...

σημερα πηγα στο mall στο μαρουσι και ψωνισαμε κατι για τον κολλητο μου που γεννησε η γυναικα του ...και αναρωτιομουν ποτε θα ψωνιζω και για το δικο μου μπεμπε...

αστα...

Link to comment
Share on other sites

εσυ περιμενεις τριτη εγω το σαββατο τελικα ..αλλα ελεγα κυριακη επειδη μου το εβγαζε το σαιτ οπως ειπα πριν ...και ποναω απο τωρα..

νιωθω διάφορα στην κοιλια μου οπωσ την προηγ. φορα...

οποτε ..δεν ελπιζω ...ασ ειμαστε εδω τουλαχιστον να ελπιζουμε ...

βαζω διάφορα στη φαντασια μου ...

σημερα πηγα στο mall στο μαρουσι και ψωνισαμε κατι για τον κολλητο μου που γεννησε η γυναικα του ...και αναρωτιομουν ποτε θα ψωνιζω και για το δικο μου μπεμπε...

αστα...

 

εδω θα ειμαστε και θα ελπιζουμε ......αχχχχχχχχ ετσι οπως παμε εμεις μας βλεπω τις τελευταιες των μωικανων.......

δηλαδη κι εσενα μια εβδομαδα πριν την περιοδο σου εμφανιστηκαν συμπτωματα περιοδου?????? ωραια καλα παμε.... το χασαμε το κορμι πατριωτη......

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

εδω θα ειμαστε και θα ελπιζουμε ......αχχχχχχχχ ετσι οπως παμε εμεις μας βλεπω τις τελευταιες των μωικανων.......

δηλαδη κι εσενα μια εβδομαδα πριν την περιοδο σου εμφανιστηκαν συμπτωματα περιοδου?????? ωραια καλα παμε.... το χασαμε το κορμι πατριωτη......

 

πιο κορμι ? στο κορμι εμεινες εσυ ? εδω χασαμε και τον πατριωτη..!!!

αχχααχαχαχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πιο κορμι ? στο κορμι εμεινες εσυ ? εδω χασαμε και τον πατριωτη..!!!

αχχααχαχαχ

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:.....εχω ψωφισει στα γελια, μεχρι κι απο τον καναπε επεσα....ο αντρας μου με κοιταει και σταυροκοπιεται......:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

ετσι να γελας κουκλα μου ..να μην αφηνεις να σε παιρνει απο κατω..!!!!!!!!

αηντε ..θα κατσουμε να σκασουμε κιολα????

αμα κατσει ,εκατσε ..αλλιως ...οπου λεει δεν δινει ο Θεος παιδια ...δινει ο διαολος ανήψια...

και εγω εχω 2 ....ολα εχουν περασει απ το μυαλο μου ...

κι αν δεν κατσει ? θα πεθανουμε ? ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ....;)

Link to comment
Share on other sites

μα δεν ειδες τα τικερακια μου????? ξερεις ποσο ειχα παιδευτει να τα βαλω....μεχρι που ειδα ενα θεμα στο φορουμ που λεγαν ακριβως τα βηματα....ευτυχως να ναι καλα τα κοριτσια γιατι απο αυτα ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ:roll::roll::roll::roll::roll:

 

οσο για την κατασταση μου....το πρωι σηκωθηκα χαλια...δεν ξερω γιατι, μαλλον φταιει ενα ονειρο που εβλεπα, το οποιο δεν το θυμαμαι...δηλαδη θυμαμαι οτι εβλεπα κατι ασχημα αλλα δεν θυμαμαι τι.....Τωρα ειμαι πολυ καλυτερα....

το τεστ δεν το κανω....δεν θα παθω τιποτα να περιμενω λιγο ακομα....αν και νομιζω οτι μαλλον θα αδιαθετησω....τελος παντων...δεν βαριεσαι...οτι ειναι να γινει θα γινει...

 

εγω ειμαι στην 20η μερα<κυκλος 25 ημερων>κ εχω πονους πολλους απο το βραδυ κ καφε πρωι πρωι...ελεος δηλαδη...τι να πω.....περιοδος θα ερθει?απο τωρα?:confused:

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι στην 20η μερα<κυκλος 25 ημερων>κ εχω πονους πολλους απο το βραδυ κ καφε πρωι πρωι...ελεος δηλαδη...τι να πω.....περιοδος θα ερθει?απο τωρα?:confused:

 

του κυκλου υα καμωματα ειναι αυτα μαριαειρηνη μου.....ετσι για να μας παιδευει..!!!

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η αλήθεια είναι πως αυτό το φιλολογικό-αισιοδοξο που λέμε όλες "θα έρθει στον καιρό του" ισχύει. Έγω ξέρω και ένα άλλο "όποιος προνοεί δεν έχει πίστη" (Άγιος Νεόφυτος) - βλέπετε δουλεύω στο Εκκληστιακό κανάλι. Παρ'όλα αυτά η επιθυμία της γυναίκας να κάνει παιδί σπάνια σταματά σε τέτοιες κουβέντες. Θα ήθελα να πιστέψω ότι είμαι έγκυος, θα ήθελα να κάνω το τέστ την Τρίτη (που είναι και του Αγίου Βαλεντίνου) να είναι θετικό και μόλις έρθει ο άντρας μου από την δουλειά να τον γεμίσω ευτυχία. Θα ήθελα πάρα πολύ. Δεν ξέρω αν τελικά θα πάρω το τεστ (άλλωστε περιμένω στις 17 να αδιαθετήσω). Ξέρω όμως πως όταν και αν αδιαθετήσω (βλέπετε η ελπίδα δεν πεθαίνει) ο σύζυγος μου θα με πάρει αγκαλιά, και θα με κάνει να νιώσω τόσο ικανή και αξία όσο δεν φαντάστηκα ποτέ. Και έπειτα ζούμε στο 2012 όλες οι γυναίκες πλέον μπορούνε να αποκτήσουνε παιδί. ΟΛΕΣ ΟΜΩΣ!!!! ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΙΔΙ! Η ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ, ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΤΕ ΑΥΤΟ!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΣΑΣ! ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΆΛΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ! ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ Ή ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

η αλήθεια είναι πως αυτό το φιλολογικό-αισιοδοξο που λέμε όλες "θα έρθει στον καιρό του" ισχύει. Έγω ξέρω και ένα άλλο "όποιος προνοεί δεν έχει πίστη" (Άγιος Νεόφυτος) - βλέπετε δουλεύω στο Εκκληστιακό κανάλι. Παρ'όλα αυτά η επιθυμία της γυναίκας να κάνει παιδί σπάνια σταματά σε τέτοιες κουβέντες. Θα ήθελα να πιστέψω ότι είμαι έγκυος, θα ήθελα να κάνω το τέστ την Τρίτη (που είναι και του Αγίου Βαλεντίνου) να είναι θετικό και μόλις έρθει ο άντρας μου από την δουλειά να τον γεμίσω ευτυχία. Θα ήθελα πάρα πολύ. Δεν ξέρω αν τελικά θα πάρω το τεστ (άλλωστε περιμένω στις 17 να αδιαθετήσω). Ξέρω όμως πως όταν και αν αδιαθετήσω (βλέπετε η ελπίδα δεν πεθαίνει) ο σύζυγος μου θα με πάρει αγκαλιά, και θα με κάνει να νιώσω τόσο ικανή και αξία όσο δεν φαντάστηκα ποτέ. Και έπειτα ζούμε στο 2012 όλες οι γυναίκες πλέον μπορούνε να αποκτήσουνε παιδί. ΟΛΕΣ ΟΜΩΣ!!!! ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΙΔΙ! Η ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ, ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΤΕ ΑΥΤΟ!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΣΑΣ! ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΆΛΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ! ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ Ή ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΑ!

 

 

πολλα like στην κυρια και ενα μπουκαλι ...βοτκα!!

πολυ καλα τα λες!

μην χανουμε το κουραγιο μας ...οπωσ και να ναι ΜΩΡΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ !

με τον α' ή β' τροπο ..,θα κανουμε

Link to comment
Share on other sites

πολλα like στην κυρια και ενα μπουκαλι ...βοτκα!!

πολυ καλα τα λες!

μην χανουμε το κουραγιο μας ...οπωσ και να ναι ΜΩΡΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ !

με τον α' ή β' τροπο ..,θα κανουμε

 

Καλημέρα σε ολα τα κοριτσια

 

Συμφωνω κάποια στιγμη θα τα καταφερουμε!!!!

 

Καμια εχει κανενα ευχαριστο να μας πει?

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε ολα τα κοριτσια

 

Συμφωνω κάποια στιγμη θα τα καταφερουμε!!!!

 

Καμια εχει κανενα ευχαριστο να μας πει?

 

καλημερα αντζι77 ...

προσ το παρον οχι ...ευχομαστε για το σαββατο ομως....

προσ το παρον ..ωρα για δουλεια!!!!

καλημερες!!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ομορφιες......ολες καλα..???

μπαααα τιποτα ακομα αναμενουμε.....αλλα οσες ελπιδες υπηρχαν εχτες να μην ψηφιστει το μνημονιο αλλες τοσες εχω κι εγω να ειμαι εγκυος....:D:D

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ομορφιες......ολες καλα..???

μπαααα τιποτα ακομα αναμενουμε.....αλλα οσες ελπιδες υπηρχαν εχτες να μην ψηφιστει το μνημονιο αλλες τοσες εχω κι εγω να ειμαι εγκυος....:D:D

 

καλημερα μπεμπα!! πως νιωθεις? οτι θα κατεβουν οι ρωσοι ?για πες?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ομορφιες......ολες καλα..???

μπαααα τιποτα ακομα αναμενουμε.....αλλα οσες ελπιδες υπηρχαν εχτες να μην ψηφιστει το μνημονιο αλλες τοσες εχω κι εγω να ειμαι εγκυος....:D:D

 

ευχομαι αυριο να κανεις τρελλο παρτακι με τον αντρα σου....!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ομορφιες......ολες καλα..???

μπαααα τιποτα ακομα αναμενουμε.....αλλα οσες ελπιδες υπηρχαν εχτες να μην ψηφιστει το μνημονιο αλλες τοσες εχω κι εγω να ειμαι εγκυος....:D:D

 

καλημερα....κ για μενα το ιδιο ισχυει γιαννα μου...αστα!!!δεν πεοραζει ομως....τον επομενο μηνα!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα....κ για μενα το ιδιο ισχυει γιαννα μου...αστα!!!δεν πεοραζει ομως....τον επομενο μηνα!!

 

αφου δεν σας ηρθε ακομα ...μην λετε μεγαλη κουβεντα κουκλες ...αναμονη λοιπον !

Link to comment
Share on other sites

αφου δεν σας ηρθε ακομα ...μην λετε μεγαλη κουβεντα κουκλες ...αναμονη λοιπον !

 

εμενα παντως για καποιο περιεργο λογο σταματησε να ποναει η κοιλια μου...αντε εξηγησε μου τωρα

 

μαλλον φταινε τα δακρυγονα...

παντως για εγκυμοσυνη δεν το βλεπω

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...