Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

στην φιλη μου ...ενω γινοταν τουμπανο οπωσ λεσ το στηθοσ τησ ..αλλαζε ενα νουμερα...την φορά που ηταν ..μεχρι να το μαθει βεβαια...δεν ηταν τοσο πρησμενο απ οτι μου ειπε ...

και σε καθυστερηση ...4 ημερων εκανε τεστ και βγηκε βεβαια θετικο ...

αλλα το ειχε...ψιλοκαταλαβει γιατι δεν ειχε τοσο πρημσνοι στηθοσ οπωσ στην περιοδο...τωρα...τι να πω με σενα ...μακαρι αν εισαι ..να παρουμε χαρα εμεισ οι υπολοιπεσ ..!!!!

 

κοριτσια μου ακριβως τα ιδια συμπτωματα εχω και περιμενω στις 19 (σας το εχω πει 100 φορες ε?) εδω και 3 μερες

μη μου βαζετε ιδεες γιατι δεν θελω να απογοητευομαι!!

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια μου ακριβως τα ιδια συμπτωματα εχω και περιμενω στις 19 (σας το εχω πει 100 φορες ε?) εδω και 3 μερες

μη μου βαζετε ιδεες γιατι δεν θελω να απογοητευομαι!!

 

:?:???::? τι γινεται ρε μαμωτο????? μας εχουνε ψεκασει????? :?:???::?

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου ακριβως τα ιδια συμπτωματα εχω και περιμενω στις 19 (σας το εχω πει 100 φορες ε?) εδω και 3 μερες

μη μου βαζετε ιδεες γιατι δεν θελω να απογοητευομαι!!

 

Angie77 μαζί περιμένουμε!ειναι όμως δυνατόν τα συμπτώματα να υπαρχουν απο τόσο νωρίς;ποτε είχες ωορρηξια;

Link to comment
Share on other sites

Angie77 μαζί περιμένουμε!ειναι όμως δυνατόν τα συμπτώματα να υπαρχουν απο τόσο νωρίς;ποτε είχες ωορρηξια;

 

εκανα την pregnyl 28/1 την επομενη μερα χαμογελασε το τεστακι και βουρ..οποτε εσυ τι λες?

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου κ εγω μίλησα πριν λίγο με τον γιατρό μου,που ειναι κ ξαδερφος μου,κ μου είπε να μην ανησυχώ για τα καφε υγρα,μάλλον ειναι απο την ωορρηξια!οπότε ησυχασα!αν κ σήμερα ειναι λίγο πιο έντονα με λίγες ενοχλήσεις στη μέση κ χαμηλά!

 

:wink: ειδες που στο ειπα??? να ξερεις γενικοτερα οτι ειναι πολυ συνηθες φαινομενο αυτο με τα καφε υγρα μετα την ωορρηξια...

κι εγω ειχα στην τελευταια μου ωορρηξια...

λες τα καφε υγρα να μας φερουν γουρι?????:D

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

:wink: ειδες που στο ειπα??? να ξερεις γενικοτερα οτι ειναι πολυ συνηθες φαινομενο αυτο με τα καφε υγρα μετα την ωορρηξια...

κι εγω ειχα στην τελευταια μου ωορρηξια...

λες τα καφε υγρα να μας φερουν γουρι?????:D

 

Εμένα πρώτη φορα μου συνεβει κ ειμαι στα 32!απλά φοβήθηκα λίγο για τι ήταν κ η πρώτη προσπάθεια με ελεύθερη επαφη,έτυχε μάλλον τι να πω!ΕΣΥ ποτε περιμένεις;αυτο το μήνα κ ΕΣΥ είχες καφε υγρα;μωρε λες;

Link to comment
Share on other sites

εκανα την pregnyl 28/1 την επομενη μερα χαμογελασε το τεστακι και βουρ..οποτε εσυ τι λες?

 

Οπότε 29 είχες ωορρηξια,η περίοδος θα έρθει λοιπόν(να μην έρθει)29+14,στις 12 του μήνα!!!σωστά;γιατί πάντα η περίοδος μου είπε ο γιατρός μου έρχεται 14 μερες μετα την ωορρηξια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οπότε 29 είχες ωορρηξια,η περίοδος θα έρθει λοιπόν(να μην έρθει)29+14,στις 12 του μήνα!!!σωστά;γιατί πάντα η περίοδος μου είπε ο γιατρός μου έρχεται 14 μερες μετα την ωορρηξια!

 

εγω παντα εχω 30 ημερες κυκλο, δεν παιζει ρολο? γιατι αν ειναι να ερθει στις 12 λογικα ειναι τα συμπτωματα...κλαψ

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πρώτη φορα μου συνεβει κ ειμαι στα 32!απλά φοβήθηκα λίγο για τι ήταν κ η πρώτη προσπάθεια με ελεύθερη επαφη,έτυχε μάλλον τι να πω!ΕΣΥ ποτε περιμένεις;αυτο το μήνα κ ΕΣΥ είχες καφε υγρα;μωρε λες;

 

εγω περιμενω 14/02 αλλα..... ας κατσουν εκει που ειναι...!!!:D:D:D

 

ναι ειχα κι εγω καφε υγρα μετα την ωορρηξια μου , δηλαδη αρχες του μηνα περιπου για κανα δυο μερες και μετα γιοκ...!!!

 

οσο εχουμε ελευθερες επαφες αλλο τοσο πρεπει να εχουμε κι ελπιδες για πιθανη εγκυμοσυνη, δεν εχει σημασια αν ειναι η πρωτη προσπαθεια ή η πεντηκοστηογδοη. σημασια εχει οτι το επιδιωκουμε...:wink:!!!

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω παντα εχω 30 ημερες κυκλο, δεν παιζει ρολο? γιατι αν ειναι να ερθει στις 12 λογικα ειναι τα συμπτωματα...κλαψ

 

Δεν θέλω να σε αγχωσω,αλλα νομίζω ότι έτσι ειναι,έκανες την ένεση γιατί δεν είχες ωορρηξια;για πάρε το γιατρό σου να τον ρωτήσεις!

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να σε αγχωσω,αλλα νομίζω ότι έτσι ειναι,έκανες την ένεση γιατί δεν είχες ωορρηξια;για πάρε το γιατρό σου να τον ρωτήσεις!

 

εκανα την ενεση μετα απο clomiphene για να ειμαστε σιγουρη...

μη στενοχωριεσαι δεν αγχωνομαι απλα αντιλαμβανομαι γιατι εχω συμπτωματα..εγω υπολογιζα οτι θα ερθει στις 19

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

εγω περιμενω 14/02 αλλα..... ας κατσουν εκει που ειναι...!!!:D:D:D

 

ναι ειχα κι εγω καφε υγρα μετα την ωορρηξια μου , δηλαδη αρχες του μηνα περιπου για κανα δυο μερες και μετα γιοκ...!!!

 

οσο εχουμε ελευθερες επαφες αλλο τοσο πρεπει να εχουμε κι ελπιδες για πιθανη εγκυμοσυνη, δεν εχει σημασια αν ειναι η πρωτη προσπαθεια ή η πεντηκοστηογδοη. σημασια εχει οτι το επιδιωκουμε...:wink:!!!

 

Αχ έχεις δίκιο!εμάς ήταν όμως κ μια η επαφη!!!οπότε πέφτουν οι πιθανότητες!αν ειμαι τι να πω....με τη μυρωδιά;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εκανα την ενεση μετα απο clomiphene για να ειμαστε σιγουρη...

μη στενοχωριεσαι δεν αγχωνομαι απλα αντιλαμβανομαι γιατι εχω συμπτωματα..εγω υπολογιζα οτι θα ερθει στις 19

 

Τα συμπτώματα της περιόδου ειναι ίδια με της εγκυμοσυνης!!!!μπορεί να ειναι ένα σπορακι στη κοιλιά σου!!!στο ΕΎΧΟΜΑΙ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα συμπτώματα της περιόδου ειναι ίδια με της εγκυμοσυνης!!!!μπορεί να ειναι ένα σπορακι στη κοιλιά σου!!!στο ΕΎΧΟΜΑΙ!!!!!!!

 

eyxaristo...episis se oles...alla idi exei arxisei kai ponaei perissotero i koilia mou opote mallon pame gia ton allo mina!!

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τα συμπτώματα της περιόδου ειναι ίδια με της εγκυμοσυνης!!!!μπορεί να ειναι ένα σπορακι στη κοιλιά σου!!!στο ΕΎΧΟΜΑΙ!!!!!!!

 

πραγματικα κ εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη συμπτωματα περιοδου ειχα....!!σου ευχομαι να εισαι...κ εσυ κ ολες μας!!!

εγω ειμαι στην 19η μερα του κυκλου...<κυκλος 25 ημερων> αλλα δεν νιωθω τιποτα απολυτως...μονο που κ που με πιανει ενα ποναλακι στο ιδιο σημειο που ποναω κατα τις μερες της ωορρηξιας..!οποτε το πηρα αποφαση οτι αυτο το μηνα αποκλειεται αν ειμαι!

Link to comment
Share on other sites

Τα συμπτώματα της περιόδου ειναι ίδια με της εγκυμοσυνης!!!!μπορεί να ειναι ένα σπορακι στη κοιλιά σου!!!στο ΕΎΧΟΜΑΙ!!!!!!!

 

πραγματικα κ εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη συμπτωματα περιοδου ειχα....!!σου ευχομαι να εισαι...κ εσυ κ ολες μας!!!

εγω ειμαι στην 19η μερα του κυκλου...<κυκλος 25 ημερων> αλλα δεν νιωθω τιποτα απολυτως...μονο που κ που με πιανει ενα ποναλακι στο ιδιο σημειο που ποναω κατα τις μερες της ωορρηξιας..!οποτε το πηρα αποφαση οτι αυτο το μηνα αποκλειεται αν ειμαι!

 

Από το στόμα σου και στου ΘΕΟΥ το αυτι..αλλα δεν νομιζω!!πιστευω οτι αυριο θα ερθει

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια! μια απορία: ήρθα σε επαφή με τον άντρα μου τις γόνιμες μέρες (αν θυμάμαι καλά την 14η) το πρωί και το βραδάκι με έπιασε μια σουβλιά στην δεξιά ωοθήκη σαν να με τσιμπάει βελόνα. αυτό διήρκησε μέχρι την επόμενη ημέρα. βασικά περιμένω την Παρασκευή να μου έρθει! λέτε να έγινε κάτι λάθος στην επαφή. βασικά από χθες άρχισε να με ψιλοπονάει η κοιλία μου, βασικά σχεδόν καθόλοθ, όπως όταν περιμένω περίοδο (για την ακρίβεια περιμένω την Παρασκευή είπαμε). καμιά γνώμη.....

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια! μια απορία: ήρθα σε επαφή με τον άντρα μου τις γόνιμες μέρες (αν θυμάμαι καλά την 14η) το πρωί και το βραδάκι με έπιασε μια σουβλιά στην δεξιά ωοθήκη σαν να με τσιμπάει βελόνα. αυτό διήρκησε μέχρι την επόμενη ημέρα. βασικά περιμένω την Παρασκευή να μου έρθει! λέτε να έγινε κάτι λάθος στην επαφή. βασικά από χθες άρχισε να με ψιλοπονάει η κοιλία μου, βασικά σχεδόν καθόλοθ, όπως όταν περιμένω περίοδο (για την ακρίβεια περιμένω την Παρασκευή είπαμε). καμιά γνώμη.....

 

ελενα γεια σου,

 

αν εχεις κυκλο 28 ημερων , τοτε ο πονος(σουβλια) που αναφερειςπως ειχες την 14Η μερα του κυκλου σου, ειναι συμπτωμα ωορρηξιας. κατα 99 % πρεπει να οφειλετε στην ωορρηξια σου αφου ο πονος κρατησε μεχρι κ την επομενη. μην ανυσηχεις οποτε....:D δεν εγινε κατι λαθος στην επαφη ισα ισα που πεσατε μεσα στην πιο γονιμη μερα...:D

ποτε ειχες τελευταια περιοδο και τη κυκλο εχεις?

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

αντε ...μια βδομαδα ακομα στην αναμονη ...

 

αντε θα περασουν οι μερες...υπομονη...

εγω σημερα ξυπνησα στο μαυρο μου το χαλι.....απαισιοδοξη......και χωρις καμια ελπιδα .....δεν ξερω γιατι αλλα ξαφνικα με επιασε μια αρνηση και λεω οτι αποκλειεται να ειμαι εγκυος....anyway θα δειξει την Τριτη. ουτε το τεστ δεν θελω να κανω...φαντασου....

 

ωραιο τικερακι...εγω ποσο και ρο παιδευομαι να βαλω και δεν τα καταφερνω....δεν ξερω τι κανω λαθος....:(:(:(:(

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

αντε θα περασουν οι μερες...υπομονη...

εγω σημερα ξυπνησα στο μαυρο μου το χαλι.....απαισιοδοξη......και χωρις καμια ελπιδα .....δεν ξερω γιατι αλλα ξαφνικα με επιασε μια αρνηση και λεω οτι αποκλειεται να ειμαι εγκυος....anyway θα δειξει την Τριτη. ουτε το τεστ δεν θελω να κανω...φαντασου....

 

ωραιο τικερακι...εγω ποσο και ρο παιδευομαι να βαλω και δεν τα καταφερνω....δεν ξερω τι κανω λαθος....:(:(:(:(

 

 

 

το βρηκαααααααα:D:D:D:D ( ειμαι πολυ πολυ πολυ ασχετη)

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...