Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

να σας ρωτησω μπορει να ειμαι απλα να εγινε η συλληψη αργα και ετσι να μου ηρθε περιοδος..???ξερετε κατι?

 

κατσε γιατι μπερδευτηκα..ποτε ειχε την τελευταια καταραμενη?

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10ιανουαριου...και απο χτες εχω αιμα..αλλα σημερα εχω λιγο...

 

καλημερα κοριτσαρες...

 

caramelenia μου, μαλλον κοριτσακι μου ειναι η περιοδος σου και αυτη η ατασταλεια που κανει ισως οφειλετε στο τρομερο αγχος και την αγωνια σου.

 

για να σταματησεις να καταβαλεις τον εαυτο σου, πηγαινε να κανεις μια χοριακη, θα εχεις ενα ξεκαθαρο αποτελεσμα.

 

οτι κι αν γινει, μην στεναχωριεσαι και μην το βαζεις κατω...θελει πολυ υπομονη το πραγμα, δυστηχως δεν μας κλεινει ραντεβου το σπορακι, ουτε ερχεται οταν εμεις θελουμε.....αλλα οταν το αποφασισει εκεινο και ο καλος Θεουλης.

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσαρες...

 

caramelenia μου, μαλλον κοριτσακι μου ειναι η περιοδος σου και αυτη η ατασταλεια που κανει ισως οφειλετε στο τρομερο αγχος και την αγωνια σου.

 

για να σταματησεις να καταβαλεις τον εαυτο σου, πηγαινε να κανεις μια χοριακη, θα εχεις ενα ξεκαθαρο αποτελεσμα.

 

οτι κι αν γινει, μην στεναχωριεσαι και μην το βαζεις κατω...θελει πολυ υπομονη το πραγμα, δυστηχως δεν μας κλεινει ραντεβου το σπορακι, ουτε ερχεται οταν εμεις θελουμε.....αλλα οταν το αποφασισει εκεινο και ο καλος Θεουλης.

 

δικιο εχεις αλλα δεν χανω ελπιδες βλεπεις...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δικιο εχεις αλλα δεν χανω ελπιδες βλεπεις...

 

ακουσε με αν θελεις...

πηγαινε κανε μια χοριακη για να ηρεμησεις και να συνεχισει ο κυκλος σου φυσιολογικα. μονο ετσι θα ηρεμησεις, μονο ετσι θα ξερεις αν ειναι κανονικη περιοδος, μονο ετσι θα ξερεις αν οι ελπιδες σου δεν εχουν χαθει γι'αυτο το μηνα.

Δυστηχως απο μονες μας και απο εδω μεσα δεν μπορουμε να κανουμε προβλεψεις,ουτε διαγνωση. το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι να λεμε τον πονο μας και να περνουμε κουραγιο.

caramelenia μου φανταζομαι ποσο πολυ το θες, αλλα αν οντως κοριτσακι μου ειναι η περιοδος σου, πρεπει να το ξερεις και στη συνεχεια να το αποδεχτεις και να συνεχισεις.....ειπαμε θελει προσπαθεια και υπομονη.

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

δικιο εχεις αλλα δεν χανω ελπιδες βλεπεις...

 

εχτες με ειχε παρει και εμενα απο κατω αλλα σημερα ειμαι πολυ καλυτερα

 

το μονο που σκεφτομαι ειναι μη τυχον και ειμαι (μπα!!) και δεν παω να βαψω τα μαλλιά μου (εκει να δεις τρελλα)

 

και στο τελος στις 19/2 θα σας γραφω και θα κλαιγομαι

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ποτε δεν ξερετε!!!Ο παναγαθος θεος μας θα αποφασισει ποτε και αν..εγω λοιπον εχω πιστη και περιμενω..θα ερθει αλλα δεν ξερουμε ποτε..μπορει σημερα μπορει και μετα απο 5 χρονια..μονο εκεινος ξερει γιαυτο και τον εμπιστευομαστε και τον υμνουμε!!!υπομονη και πιστη..αυτο θα σας προτεινω εγω..δυσκολο αλλα πρεπει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καραμελενια τι κανεισ??κανε ενα τεστ 'η μια χοριακη για να σου φυγει η ιδεα αν κ οπως τα περιγραφεισ νομιζω οτι ει ναι η περιοδοσ σου

 

ελα γλυκια μου μην ανυσυχεις ολα υπο ελεγχο

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ποτε δεν ξερετε!!!Ο παναγαθος θεος μας θα αποφασισει ποτε και αν..εγω λοιπον εχω πιστη και περιμενω..θα ερθει αλλα δεν ξερουμε ποτε..μπορει σημερα μπορει και μετα απο 5 χρονια..μονο εκεινος ξερει γιαυτο και τον εμπιστευομαστε και τον υμνουμε!!!υπομονη και πιστη..αυτο θα σας προτεινω εγω..δυσκολο αλλα πρεπει..

αυτο περιμενω κ γω απο το θεουλη να μ αξιωσει να κρατησω το μωρο μου στην αγκαλια....τη κυριακη θα κανω αγιασμο...εδω κ 1 χρονο ολα στραβα μου πανε

Link to comment
Share on other sites

αυτο περιμενω κ γω απο το θεουλη να μ αξιωσει να κρατησω το μωρο μου στην αγκαλια....τη κυριακη θα κανω αγιασμο...εδω κ 1 χρονο ολα στραβα μου πανε

 

αντε βοηθεια σου και κανε και μια ευχη για εμας!!

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

εμενα ακομα ποναει η κοιλια μου....ακριβως σαν να περιμενω περιοδο...!!!

αυτη η κατασταση απο προχθες και περιμενω περιοδο στις 14/02.....εχω και λιγα υγρα...αλλα κανονικα δεν μπορω να πω οτι ειναι κατι το ιδιαιτερο...!!! αλλα ρε κοριτσια το στηθος μου ειναι τουμπανο...νομιζω οτι θα ανατιναχθει.....

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα ακομα ποναει η κοιλια μου....ακριβως σαν να περιμενω περιοδο...!!!

αυτη η κατασταση απο προχθες και περιμενω περιοδο στις 14/02.....εχω και λιγα υγρα...αλλα κανονικα δεν μπορω να πω οτι ειναι κατι το ιδιαιτερο...!!! αλλα ρε κοριτσια το στηθος μου ειναι τουμπανο...νομιζω οτι θα ανατιναχθει.....

 

στην φιλη μου ...ενω γινοταν τουμπανο οπωσ λεσ το στηθοσ τησ ..αλλαζε ενα νουμερα...την φορά που ηταν ..μεχρι να το μαθει βεβαια...δεν ηταν τοσο πρησμενο απ οτι μου ειπε ...

και σε καθυστερηση ...4 ημερων εκανε τεστ και βγηκε βεβαια θετικο ...

αλλα το ειχε...ψιλοκαταλαβει γιατι δεν ειχε τοσο πρημσνοι στηθοσ οπωσ στην περιοδο...τωρα...τι να πω με σενα ...μακαρι αν εισαι ..να παρουμε χαρα εμεισ οι υπολοιπεσ ..!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου κ εγω μίλησα πριν λίγο με τον γιατρό μου,που ειναι κ ξαδερφος μου,κ μου είπε να μην ανησυχώ για τα καφε υγρα,μάλλον ειναι απο την ωορρηξια!οπότε ησυχασα!αν κ σήμερα ειναι λίγο πιο έντονα με λίγες ενοχλήσεις στη μέση κ χαμηλά!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...