Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ κορίτσια συνεχίζονται τα καφέ υγρα.έβαλα κ σερβιετα γιατί ειναι όπως πριν μου έρθει η περίοδος!τι να πω μάλλον στην καλύτερη περιπτωση θα αδιαθετησω,25/1 είχα τελευταία περίοδο.τι να πω....ελπίζω μην εχω τιποτα χειρότερο!

Link to comment
Share on other sites

εγω περιμενω 12 του μηνα αλλα τελικα δε νομιζω να μαι...νομιζω τα συμπτωματα υποχωρουν...σημερα το πρωι νομιζα οτι θα αδιαθετησω...λεσ να ρθει νωριτερα??

 

συνηθως λογω αγχους καθυστερει η περιοδος, δεν εχω ακουσει απο καποια να της ερχεται νωριτερα....αυτα τα συμπτωματα ειναι καλα και ελπιδοφορα

 

κι εγω εχω πονους απο εχτες το πρωι ακριβως σαν περιοδου...κι ολο λεω τωρα θα ερθει τωρα θα ερθει αλλα τιποτα....κανονικα ειναι να αδιαθετησω στις 14/02...

δεν μου εχει ξανατυχει να ποναω τοσες μερες πριν την περιοδο-παντα ποναω η την προηγουμενη η την ημερα της περιοδου.....μια εβδομαδα σχεδον νωριτερα ομως???? ποτε....

 

εν εναμονη λοιπον

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια συνεχίζονται τα καφέ υγρα.έβαλα κ σερβιετα γιατί ειναι όπως πριν μου έρθει η περίοδος!τι να πω μάλλον στην καλύτερη περιπτωση θα αδιαθετησω,25/1 είχα τελευταία περίοδο.τι να πω....ελπίζω μην εχω τιποτα χειρότερο!

 

κοριτσακι μου με το γιατρο σου μιλησες?

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ κορίτσια συνεχίζονται τα καφέ υγρα.έβαλα κ σερβιετα γιατί ειναι όπως πριν μου έρθει η περίοδος!τι να πω μάλλον στην καλύτερη περιπτωση θα αδιαθετησω,25/1 είχα τελευταία περίοδο.τι να πω....ελπίζω μην εχω τιποτα χειρότερο!

 

σε ποια μερα του κυκλου σου εισαι? ποτε περιμενεις περιοδο?

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

συνηθως λογω αγχους καθυστερει η περιοδος, δεν εχω ακουσει απο καποια να της ερχεται νωριτερα....αυτα τα συμπτωματα ειναι καλα και ελπιδοφορα

 

κι εγω εχω πονους απο εχτες το πρωι ακριβως σαν περιοδου...κι ολο λεω τωρα θα ερθει τωρα θα ερθει αλλα τιποτα....κανονικα ειναι να αδιαθετησω στις 14/02...

δεν μου εχει ξανατυχει να ποναω τοσες μερες πριν την περιοδο-παντα ποναω η την προηγουμενη η την ημερα της περιοδου.....μια εβδομαδα σχεδον νωριτερα ομως???? ποτε....

 

εν εναμονη λοιπον

 

εμενα μου ετυχε αυτο τησ μιασ βδομαδασ πριν ...το προηγ.μηνα! θυμασαι που με ειχε πιασει πανικοσ? ??και ειχα και καθυστερηση αν θυμασαι ?κ τελικα ..φολα παλι

αντε να δουμε αυτον τον μηνα ,,,

το τεστακι περιμενει στο ντουλαπι ε?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περιμένω 19-20.τώρα ειμαι στη 15 μερα του κυκλου!!!

 

μηπως γλυκα μου ειχες ωορρηξια και τα καφε υγρα οφειλονται σε αυτην? κατι τετοιο εχω την εντυπωση οτι συμβαινει....

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου ετυχε αυτο τησ μιασ βδομαδασ πριν ...το προηγ.μηνα! θυμασαι που με ειχε πιασει πανικοσ? ??και ειχα και καθυστερηση αν θυμασαι ?κ τελικα ..φολα παλι

αντε να δουμε αυτον τον μηνα ,,,

το τεστακι περιμενει στο ντουλαπι ε?????

 

εκει ειναι ακομα στο ντουλαπι...μου φωναζει βεβαια αλλα κανω πως δεν το ακουω...την Κυριακη ομως θα το ακουσω και ελπιζω "να μην την ακουσω""χαχαχαχαχχαχαχα....

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

μηπως γλυκα μου ειχες ωορρηξια και τα καφε υγρα οφειλονται σε αυτην? κατι τετοιο εχω την εντυπωση οτι συμβαινει....

 

συμφωνω με monica ειναι παρα πολυ νωρις για περιοδο

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

μηπως γλυκα μου ειχες ωορρηξια και τα καφε υγρα οφειλονται σε αυτην? κατι τετοιο εχω την εντυπωση οτι συμβαινει....

 

Είχα ωορρηξια 5/2 έκανα τεστ κ μου το έδειξε!λες μετα απο τρεις μερες να ειναι απο αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Είχα ωορρηξια 5/2 έκανα τεστ κ μου το έδειξε!λες μετα απο τρεις μερες να ειναι απο αυτο;

 

ελα μην σκας κατα 90 % ειναι απο αυτο.....και δεν σου λεω 100 % για να μην χαλαρωσεις και δεν μιλησηεις με τον γιατρο σου....

 

να ξερεις παντως οτι τα καφε υγρα λιγες μερες μετα την ωορρηξια ειναι συχνο φαινομενο....μην στεναχωριεσαι απο αυτο ειναι...παρε ομως και τον γιατρο σου τηλεφωνο.

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εκει ειναι ακομα στο ντουλαπι...μου φωναζει βεβαια αλλα κανω πως δεν το ακουω...την Κυριακη ομως θα το ακουσω και ελπιζω "να μην την ακουσω""χαχαχαχαχχαχαχα....

gianna κ γω στο ντουλαπι το χω κ περιμενει...τη κυριακη λογικα θα αδιαθετισω αλλιωσ που το ευχομαι θα το κανω απο δευτερα!

Link to comment
Share on other sites

gianna κ γω στο ντουλαπι το χω κ περιμενει...τη κυριακη λογικα θα αδιαθετισω αλλιωσ που το ευχομαι θα το κανω απο δευτερα!

 

σου ευχομαι ενα τεραστιο +++++++++++++++++++

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

εχω απελπιστει..δεν ξερω τι ειναι αυτο?περιοδος ηηηηηηηηηηηηηη................?????????

 

κατσε για να καταλαβω.....

σου ηρθε η περιοδος???? η δεν εισαι σιγουρη αν ειναι περιοδος????

ποτε περιμενες?

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

ποσο πολυ θελω να μας πεις ενα θετικο αποτελεσμααααα

 

να 'σαι καλα κοπελα μου......κι εγω αυτο θελω ενα τεραστιο ++++++++++ σε τεστ και χοριακη......

οχι μονο σε μενα σε ολες μας κοριτσια καλα αποτελεσματα.:D

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...